پنجشنبه ۲۲ آذرساعت ۱۲:۱۳Dec 2018 13

خبرهای روزنامه کیهان 4 دی 1395 - kayhan.ir

 
روزنامه کیهان 27 اسفند 1393 روزنامه کیهان 26 اسفند 1394 روزنامه کیهان 31 فروردین 1395 روزنامه کیهان 31 اردیبهشت 1395 روزنامه کیهان 31 خرداد 1395 روزنامه کیهان 30 تیر 1395 روزنامه کیهان 31 مرداد 1395 روزنامه کیهان 31 شهریور 1395 روزنامه کیهان 30 مهر 1395 روزنامه کیهان 30 آبان 1395 روزنامه کیهان 30 آذر 1395 روزنامه کیهان 30 بهمن 1395 روزنامه کیهان 27 اسفند 1395 روزنامه کیهان 1 دی 1395 روزنامه کیهان 2 دی 1395 روزنامه کیهان 3 دی 1395 روزنامه کیهان 4 دی 1395 روزنامه کیهان 5 دی 1395 روزنامه کیهان 6 دی 1395 روزنامه کیهان 7 دی 1395 روزنامه کیهان 8 دی 1395 روزنامه کیهان 9 دی 1395 روزنامه کیهان 10 دی 1395 روزنامه کیهان 11 دی 1395 روزنامه کیهان 12 دی 1395 روزنامه کیهان 13 دی 1395 روزنامه کیهان 14 دی 1395 روزنامه کیهان 15 دی 1395 روزنامه کیهان 16 دی 1395 روزنامه کیهان 17 دی 1395 روزنامه کیهان 18 دی 1395 روزنامه کیهان 19 دی 1395 روزنامه کیهان 20 دی 1395 روزنامه کیهان 21 دی 1395 روزنامه کیهان 22 دی 1395 روزنامه کیهان 23 دی 1395 روزنامه کیهان 24 دی 1395 روزنامه کیهان 25 دی 1395 روزنامه کیهان 26 دی 1395 روزنامه کیهان 27 دی 1395 روزنامه کیهان 28 دی 1395 روزنامه کیهان 29 دی 1395 روزنامه کیهان 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۲:۰۴    
دفاع فعال فتنه از شیطان بزرگ /آمریکا برجام را نقض نکرده است! در حالی که از رئیس جمهور گرفته تا وزیر خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی بر نقض برجام از سوی آمریکا تصریح دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۲:۰۴    
وزیر صنعت با بیان این که حقوق های نجومی اولویت اصلی کشور نیست کل ماجرا را به 2میلیارد حقوق گرفته شده توسط برخی مدیران محدود کرد و گفت : آیا کشور گیر این 2 میلیارد تومان است؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
مراسم اربعین شهادت شهید محسن خزایی و سالگرد عروج شهید داوود جوانمرد، با حضور مسئولین کشوری و لشگری و مدیران ارشد صداوسیما در مسجد بلال برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
انقلابیون یمن به کمک نیروهای ارتش این کشور در تازه ترین عملیات خود موفق شده اند90 مزدور سعودی را در شرق صنعا به هلاکت برساندند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
تدابیر امنیتی در کشورهای اروپایی و در آستانه برگزاری جشن های کریسمس و به ویژه پس از حمله کامیون داعش به مردم در شهر برلین آلمان به شدت افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۴    
در آستانه برگزاری هفتمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار، مجموعه آثار با موضوع مدافعان حرم برای اکران کنندگان ارسال شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
اگر گذرتان به فرودگاه ناریتای توکیو افتاد، یادتان باشد که پیش از لمس گوشی موبایلتان، روی آن دستمال بکشید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
برخی رسانه های دانمارک تاکید کردند که دولت این کشور به ده ها شهروندی که به گروه تروریستی داعش پیوستند، همچنان یارانه می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۰۴    
دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تناقض گویی دولت در مورد مبارزه با قاچاق کالا کاملا آشکار است و اراده ای هم برای مبارزه همه جانبه با قاچاق ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۴    
شورای نگهبان نظر خود را در مورد لایحه موافقتنامه پاریس اعلام و تاکید کرد : پس از رفع ابهامات این لایحه درباره آن اظهار نظر خواهد شد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۴    
امام علی(ع): ... همانا تیره روز کسی است که از عقل و تجربه ای که نصیب او شده، محروم ماند، و من از آن کس که به باطل سخن گوید یا کاری را که خدا اصلاح کرده برهم زند، بیزارم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۴    
فرمانده کل سپاه گفت: امروز برخی تماس ها بین کسانی که هیچکس فکرش را نمی کند، مثل عربستان و اسرائیل برقرار می شود تا در ایران ایجاد ناامنی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۴    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر 33916546 تمام ساعات شبانه روز سامانه پیام کوتاه 30002323 * جناب آقای ظریف؛ با اینکه اعتراف به غیرقابل اعتماد بودن وزیر خارجه آمریکا با توجه به از حرکت ایستادن ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۴    
رایزنی فرهنگی سفارت ایران در آلمان قصد دارد با یک مازوخیست برای معرفی عاشورا همکاری کند!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۴    
گفت: آقای هاشمی گفته است؛ آنها که می گویند برجام اثری نداشته است پاسخ خدا را چگونه می دهند؟ گفتم: باید پرسید آنها که می گویند برجام دستاوردهای فراوانی داشته است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۴    
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه افزایش قیمت دلار ادامه خواهد یافت، گفت: دولت و بانک مرکزی فقط و حتما نظاره گر بازار هستند و قصد دخالت ندارند و این افزایش قیمت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۴    
سرویس سیاسی - افشای سند فساد مالی سرمایه گذار سریال شهرزاد و دریافت وام بیش از هزار میلیارد تومانی وی از مدیرعامل سابق صندوق ذخیره فرهنگیان نشان داد که قرار دادن عکس مدیر مسئول کیهان در کنار تصاویر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۴    
حضرت امام خمینی(ره): هیچگاه از کارها مأیوس نشوید، چون همه چیز یکدفعه درست نمی شود و کارهای بزرگ باید به تدریج صورت گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۴    
تجلیل از منکر حضرت مسیح(ع) در سالروز تولد مسیح(ع) در حالی مراسم بزرگداشت احمد شاملو و اهدای جوایز دومین دوره جایزه شعر شاملو با عنوان نوروزی در زمستان با مشارکت پژوهشکده انجمن ادبیات نمایشی دانشکده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۴    
در شرایطی که دولت روحانی در ماه های پایانی عمر خویش مدعی کاهش نرخ تورم و رونق اقتصادی است اما واقعیت زندگی مردم این ادعا را تایید نمی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۴    
1- انسان مومن و زیرک از یک سوراخ چند بار گزیده نمی شود. شیخ طوسی در کتاب الخلاف نقل می کند ابوعزه الجمحی در واقعة جنگ بدر اسیر شد و به پیامبر(ص) عرض کرد من عیال وار هستم و آزادم کن ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۴    
ششمین جشنواره شعر انقلاب از هشتم دی و با تجلیل از سه شاعر انقلابی آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۴    
طی روزهای 18 آبان ماه تا سوم دی، نمایشگاهی به بهانه نمایش آثار تجسمی مدرن هنرمندان عرب، تحت عنوان دریای آونگان با همکاری موسسه ای از امارات به نام بنیاد هنری بارجیل در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۴    
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: امروز آخرین مهلت ثبت نام اعزام به عتبات دانشگاهیان است و این مهلت قابل تمدید نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۴    
سرویس سیاسی - روزنامه های زنجیره ای که پس از توافق موسوم به برجام در تیترها و صفحات نخست خود ضمن بزک کردن برجام به صورت غلو آمیز از ظریف و تیم مذاکره کننده هسته ای تمجید و وزیر امور خارجه را ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
پلیس فدرال آمریکا هشدار داد که داعش از حامیانش خواسته تا در تجمعات تعطیلات سال نوی میلادی در آمریکا از جمله در کلیساها دست به انجام حملاتی بزنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
در تازه ترین عملیات ارتش عراق برای آزاد سازی موصل، 36 تروریست داعشی به هلاکت رسیدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
شورای امنیت سازمان ملل در اقدامی بی سابقه با تصویب قطعنامه ای، شهرک سازی های رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی فلسطین را محکوم کرده و خواهان توقف شهرک سازی ها شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
هزاران فلسطینی به رغم تدابیر شدید امنیتی، نماز جمعه را با شکوه هرچه تمامتر در محوطه ها و صحن های مسجد مبارک الاقصی بجا آوردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
کودکان فوعه و کفریا که وارد حلب شده اند از مادران خود می پرسند این میوه ها را چطوری بخوریم؟! چرا که تروریست های تکفیری با محاصره روستاهایشان از ورود هرگونه غذا و میوه جلوگیری می کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
انگلیس خبرگزاری فرانسه: وزیر دفاع روسیه عملکرد ارتش انگلیس را مانند ارتش هیتلر دانست و گفت ارتش انگلیس در رزمایش هایش برای نیروی های دشمن فرضی خود از تانک های روسی و لباس نظامی روسیه استفاده می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
صندوق کودکان ملل متحد درباره جنایت آل سعود در یمن اعلام کرد، بیش از 1000 کودک یمنی در هر هفته جان خود را از دست می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
سفیر سابق انگلیس در سوریه با فریبکارانه خواندن سیاست کشورش در سوریه اعلام کرد، برخلاف تبلیغات غربی ها، بشار اسد به خوبی قادر به اداره سوریه است و تنها دستاورد ما شکست است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
کارشناسان نظامی رژیم صهیونیستی تاکید کردند، تنها راه برای مقابله با افزایش توانمندی های دفاعی حزب الله افزایش و تقویت نیروی نظامی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
یکی از اعضای ارشد جنبش حماس با انتقاد شدید از مسئولان این جنبش تاکید کرد،خروج حماس از دمشق اشتباه بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
هتل پرزرق و برقی که دونالد ترامپ چندی پیش در نزدیکی کاخ سفید افتتاح کرد، گویا فقط ظاهر مناسبی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
سلطان برونئی جشن گرفتن سال نو میلادی را در این کشور ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
منابع مطلع در کره شمالی گفتند، سربازان واحد مرزی به دلیل رژیم غذایی جدید اعلام شده از سوی رهبری این کشور دچار بیماری اسهال شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
من تعجب می کنم از این که مسیح با آن همه تهذیب نفس و با آن همه دعوت به معنویات، چطور شده که مریدهایش بدتر شدند از یهود هم. با اینکه از یهود نمی شود گفت کسی بدتر است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
یکی از روزنامه های ایتالیایی اعلام کرده که مربی بلغارستانی، سرمربی تیم ملی والیبال ایران می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
فرمانده انتظامی استان فارس از کشف 828 کیلو و 880 گرم مواد مخدر طی 24 ساعت در سطح این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
معاون اول قوه قضائیه در حاشیه دیدار با رئیس کمیته تحقیق و بازرسی کل جمهوری ارمنستان از احضار 20 نفر در پرونده فیش های نجومی خبر داد و گفت: از مسئولان صندوق توسعه ملی هم در بین این افراد وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
رئیس پلیس امنیت عمومی سیستان و بلوچستان از انهدام باند 6 نفره ای که با تبلیغات گسترده در فضای مجازی، به صورت غیرقانونی اقدام به خالکوبی، تتو و ماساژ درمانی بانوان می کردند، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
400 کیلوتریاک در پژو405 اصفهان – خبرنگار کیهان: فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: مأموران یگان تکاوری پلیس اصفهان هنگام پایش خودروهای عبوری دریکی از محورهای فرعی شهرستان نائین به یک دستگاه سواری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
قائم مقام مدیرعامل اسبق صندوق ذخیره فرهنگیان به جزئیاتی از پشت پرده تخلفات این صندوق پرداخت و گفت: در این صندوق به صورت خانوادگی کار می کردند تا موضوعات به صورت سری باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
در حالی که برخی مدارس تهران دیروز تعطیل بود و طرح ترافیک نیز فروخته نشد، هوای پایتخت روز گذشته برای سومین روز متوالی در شرایط ناسالم قرار داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
دور برگشت از مرحله مقدماتی لیگ برتر بسکتبال بدون فاصله از نیم فصل نخست برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
دبیر سندیکای صنایع آلومینیوم با انتقاد از عدم شفافیت در عرضه مواد اولیه مورد نیاز صنایع در بورس کالا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
فدرر: استراحت 6 ماهه برایم مفید بود تنیسور سوئیسی معتقد است 6 ماه غیبت او به دلیل آسیب دیدگی زانو برای کار حرفه ای اش مفید بوده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: تغییر قوانین، رقابت های عمومی کشتی فرنگی را به لحاظ کیفی تحت تاثیر منفی قرار داد و لازم است به کشتی گیران و مربیان زمان کافی داده شود تا خود را با قوانین جدید وفق دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
حمایت از منصوریان برای بازی با السد قطر نشست اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال با وزیر ورزش و جوانان امروز برگزار و تمامی شایعات پیرامون برکناری علیرضا منصوریان رسماً پایان یافت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
پنجم دیماه سال 1363 یادآور صدور حکم تاریخی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر حضور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در صنعت هوایی کشور به منظور حفاظت از فرودگاهها و برقراری امنیت پروازهای جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
مرحله دوم اردوی تیم ملی وزنه برداری از پنجم دی با حضور 14 وزنه بردار آغاز می شود و در این مرحله هم نفرات المپیکی دعوت نشده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
* در پایان رقابت های کشتی پهلوانی بزرگسالان قهرمانی کشور که روز جمعه 10 دی ماه در سالن شهید بهشتی شهر مشهد مقدس برگزار خواهد شد، بازوبند پهلوان کشور در سال 95 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
چندی پیش در جریان مسابقات جام جهانی موی تای که به میزبانی روسیه برگزار شد، یکی از ورزشکاران خانم ایران در شرایطی روی سکوی سومی ایستاد که نماینده رژیم اشغالگر قدس در این وزن اول شده بود و ورزشکاری که ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
مدیر عامل سابق بانک تجارت با انتقاد وضعیت معوقات بانکی گفت: نسبت مطالبات معوق به کل تسهیلات بانکی در برخی بانک ها از 60 درصد هم بیشتر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
آخرین هفته نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال، با انجام سه دیدار در تبریز، تهران و اصفهان ادامه می یابد که در مهمترین بازی تیم سپاهان در ورزشگاه نقش جهان میزبان استقلال تهران است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
شهید محمود غلامی فتلکی در سال 1346 در نجف آباد اصفهان به دنیا آمد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
سرپرست اسبق وزارت اقتصاد با اشاره به اینکه دولت با نگاهی به وضعیت هزینه ها، وضعیت کسری بودجه اش را در نظر می گیرد، گفت: براساس آن کسری، نرخ دلار را هم تعیین می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
پس از تصویب کلیات برنامه ششم توسعه در مجلس، این روزها صحن علنی مشغول پرداختن به جزئیات برنامه است، در حالی که اساسا درباره ماهیت و نوع نگاه غیربومی که در تدوین آن به کار رفته سؤالات جدی وجود دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
نشست کمیسیون مشترک برجام متشکل از ایران و کشورهای 1+5 و نماینده عالی اتحادیه اروپا به عنوان هماهنگ کننده، روز سه شنبه 21 دی ماه (10 ژانویه) در سطح معاونان در وین برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
یک فعال اقتصاد مقاومتی توانسته با استفاده از برخی گیاهان دریایی، شیرینی های بدون قند تولید کرده و آرد، شکر و گلوکوز را به طور کامل از چرخه تولیداتش کنار بگذارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
بانک مسکن اعلام کرد: انبوه سازانی که در تهران و شش کلان شهر دیگر شامل کرج، تبریز، مشهد، اهواز، شیراز و اصفهان، برای ساخت و سازهای صنعتی اقدام کنند 130 میلیون تومان تسهیلات بدون سپرده می گیرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
رئیس انجمن صنفی کارفرمایی انبوه سازان مسکن و ساختمان استان تهران با اشاره به افزایش 42 درصدی قیمت تمام شده ساخت مسکن گفت: این افزایش آینده بدی را برای مسکن رقم خواهد زد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی حمید محمدی را به عنوان سرپرست سازمان حج و زیارت منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه دولت در لایحه بودجه، سهم صندوق توسعه ملی را از 30 به 20 درصد کاهش داده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
تازه ترین شماره کیهان فرهنگی به همراه گفت وگوهای اختصاصی درباره فساد رژیم پهلوی ، تهدیدها و فرصت ها در فضای مجازی و نیز مطالب متنوع فرهنگی و سیاسی چاپ و در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
در دعای سَحر ابوحمزه ثمالی وجود مبارک امام سجاد(ع) فرمود: اگر کسی قصد دارد که به فیض تو برسد راه نزدیک است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۴    
نمایندگان مجلس ماده مربوط به بدهی حسابرسی شده دولت در برنامه ششم توسعه را برای رفع برخی ایرادات دوباره به کمیسیون تلفیق این لایحه ارجاع کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۴    
مریم عرفانیان نذر وقتی یوسف می خواست به جبهه بازگردد برادر بزرگمان به او گفت: - مادر تو را نذر امام رضا(ع) کرده، اگر بروی و شهید شوی نذر مادر ادا نمی شود. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۴    
منصور ایمانی خداوندگارا! ملت رمضان، خزانه اش کی خالی شود؟ انبان عبدالله پر از قناعت است. بارالها! عبدالله فرزند محرم و صفر است، کدخدایش نه شیطان اکبر است. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۴    
خیابان انقلاب اسلامی، علاوه بر اینکه محل تجلی رخدادهای مهم تاریخ معاصر ما بوده است، مرکز تجمع علم و دانش و کتاب هم هست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۴    
مقاومت، باز هم پیروز شد. این بار پیام آزادی رزمندگان جبهه مقاومت، از حلب رسید. پیامی از جنس آزادسازی خرمشهر، پیامی در ادامه رهایی جنوب لبنان و پیامی در جهت پیروزی حزب الله در جنگ 33 روزه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۴    
قال النبی(ص): من احب ان یمدله فی عمره و ان یزداد فی رزقه فلیبر والدیه ولیصل رحمه پیامبر اکرم(ص) فرمود: کسی که دوست دارد عمرش طولانی و روزی اش زیاد شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۴    
(بدان ای سالک راه خدا!) انسان هر عملی بکند یک ریشه ای در نفس پیدا می شود، اولش آسان است، یک معصیتی کرد، می تواند زود برگردد. یک قدری که اضافه شد مشکل تر می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۴    
انسان ها همواره خودشان را بر دیگران مقدم می دارند. از سویی عده ای از مردم دوست دارند که درباره آنها تعریف و تمجید شود و حتی شده، دیگران را متملق کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۴    
* محمدمهدی رشادتی پیامبر اکرم(ص) فرمود: کل عین باکیه یوم القیامه الا ثلاث اعین: عین بکت من خشیه الله و عین غضت عن محارم الله و عین باتت ساهره فی سبیل الله ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۴    
مردی خدمت رسول خدا(ص) رسید و گفت: ای رسول خدا! من هیچ کار زشتی نمانده که انجام نداده باشم، آیا می توانم توبه کنم؟ رسول خدا(ص) فرمود: آیا هیچیک از پدر و مادرت زنده هستند؟ گفت: بله، پدرم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۴    
پرسش: از منظر آموزه های وحیانی وظایف پدر و مادر نسبت به فرزندان و بالعکس وظایف فرزندان نسبت به والدین چگونه است و آیا مسئله عاق طرفینی است؟ پاسخ: ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۴    
قال الله تعالی : و من أعرض عن ذکری فإنّ لهُ معیشهً ضنکاً و نحسُرُهُ یوم القیامه أعمی (طه: 12) و هر کس از یاد من إعراض کند، زندگی اش تنگ شود و در روز قیامت نابینا محشورش سازیم . ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۴    
ناهید زندی پژوه محمدرضا بایرامی یکی از بهترین داستان نویسان دوران اخیر است که توانسته در دو حوزه کودک و نوجوان و بزرگسال تألیفات ارزنده ای از خود به جا بگذارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۴    
علی قنبریان سکوت امری است که دارای فضیلت عظیمی بوده و در کتب معتبر حدیثی، احادیث بسیاری در باب فضیلت آن آمده است و اگر کسی بتواند سکوت را سرلوحه کار خود قرار بدهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۴    
نمایشگاه چهارمین جشنواره جهانی هنر مقاومت با نمایش 600 اثر در بخش های نقاشی، پوستر، کارتون و کاریکاتور و آثار حجمی در فرهنگستان هنر، موسسه فرهنگی هنری صبا تا 20 دی دایر است. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۴    
تهیه و تنظیم: کامران پورعباس پس از روی کار آمدن دولت یازدهم توجه ویژه به غرب و توجه کمتر به محور مقاومت نزد دولتمردان مشهود و ملموس بوده است. ...