دومین مرحله از رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته بانوان برگزار می شود
سایر منابع:
سایر خبرها
ارباب: برای کادرفنی ملاک، عملکرد بازیکنان است نه اسم و رسم/ به دنبال کنار گذاشتن بازیکنان باتجربه نیستیم
...> سرمربی تیم ملی کاراته بانوان در خصوص برگزاری مرحله دوم مسابقات انتخابی عنوان کرد: مرحله دوم 21 بهمن ماه با حضور نفرات سوم مشترک و نفر برگزیده از سوی کادرفنی به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد تا یک نفر به مرحله سوم صعود کند. قرار است مرحله سوم انتخابی تیم ملی در سه مرحله در تاریخ های 6، 13 و 18 اسفندماه با حضور 4 بازیکن برتر هر وزن برگزار شود. وی در خصوص حضور ملی پوشان قهرمانی آسیا در ...
تشریح فرآیند انتخاب تیم ملی کاراته/ شایسته ها راهی هانگژو می شوند
و با برگزاری مسابقات قهرمانی کشور (مرحله اول انتخابی تیم ملی) در هر وزن 4 کاراته کا شامل قهرمان، نایب قهرمان و سوم مشترک به اردوی تیم ملی دعوت شدند. بر همین اساس اولین مرحله اردوی تیم ملی از 6 تا 12 اسفندماه با حضور 6 ورزشکار در هر وزن آغاز می شود. در این مرحله علاوه بر نفرات برتر مسابقات انتخابی، ملی پوشان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان 2021 نیز حضور دارند. هروی ادامه داد: اردوی ...
خبرهایی کوتاه از ورزش کرمانشاه
...، مهرداد جعفری، سینا رضایی، رسول تندر و مهدی قبادی به عنوان ورزشکار و رضا رستمی و مهران خداداده به عنوان مربی و سرپرست تیم کرمانشاه را همراهی می کردند. اسامی نفرات دعوت شده به اردوی آمادگی تیم ملی کبدی بانوان ایران اعلام شد که در میان آن ها نام چهار ورزشکار کرمانشاهی نیز به چشم می خورد. بر اساس اعلام فدراسیون کبدی، اسما فخری، سحر یاری، فاطمه کرمی و آزاده صیدی به سومین مرحله اردوی اماده سازی تیم ملی کبدی بانوان ایران دعوت شدند. این اردو به منظور حضور در رقابت های آسیایی 2022 هانگژو از 16 لغایت 29 بهمن ماه طی 2 مرحله در تهران برگزار خواهد شد. ...
هفت فرنگی کار قمی در راه مسابقات انتخابی تیم ملی
مرحله سوم مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی امیدهای ایران از تاریخ 3 الی 6 اسفند 1400 به میزبانی استان خوزستان در شهر اهواز برگزار خواهد شد. این مسابقه با عنوان جام تختی با حضور کشتی گیران دعوت شده به این مسابقه در وزن های مختلف برگزار می شود و تیم ملی کشتی فرنگی امید ایران با نفرات انتخاب شده در مراحل مختلف خود را آماده حضور رقابت های قهرمانی آسیا در مغولستان، بازی های آسیایی چین و ...
پنجمین اردوی تیم ملی کوراش بانوان به میزبانی بجنورد
- ، 52- ، 57 - ، 63- ، 70- ، 78- ، 78+ ، 87+ هر وزن یک ورزشکار حضور دارند. سرمربی تیم ملی کوراش بانوان خراسان شمالی، افزود: زهرا باقری و مهتاب باغچقی به عنوان ورزشکار، فاطمه فرخی مربی بدنساز و پتول پاکروح به عنوان سرمربی تیم ملی بانوان کوراش از خراسان شمالی در این اردو می باشند. شایان ذکر است، رقابت های قهرمانی آسیا 3 لغایت ششم 1401 و بازی های آسیایی هانگژو چین شهریور ماه سال آینده برگزار می گردد. انتهای پیام/ ...
معرفی برترین های مسابقات سنگنوردی بانوان قزوین
به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ در پایان مسابقات سنگنوردی قهرمانی بانوان استان که در دو رده سنی نوجوانان و جوانان برگزار شد ، در پایان نفرات برتر مشخص شدند. در رده سنی نوجوانان این رقابت ها ، نازنین زهرا علیپور بر سکوی اولی ایستاد و سارا حسینی و نازنین تهرانی دوم و سوم شدند. در پایان مسابقات رده سنی جوانام هم فاطمه پیله فروش ها بر سکوی قهرمانی ایستاد. محدثه ...
کشتی نوجوانان قهرمانی کشور | آزادکاران در ارومیه روی تشک می روند/ بخشنامه رقابتها اعلام شد
با توجه به روند اجرا و برگزاری رقابت ها، تغییراتی در زمانبندی مسابقات مذکور ایجاد نماید. ه- امتیازات: 1) به نفرات اول تا سوم این مسابقات در هر رشته حکم و مدال اهداء خواهد شد. 2) به تیم های اول تا سوم این مسابقات در هر رشته کاپ قهرمانی اهداء خواهد شد. و- سایر موارد: 1-کلیه هزینه های اسکان و تغذیه نفرات شرکت کننده در رقابت ها از وعده شام روز چهارشنبه مورخ 27/11/ ...
حمید باوفا: تفکر بنا و سوریان را واقعا قبول و به کارشان اعتقاد دارم
بدست آورده صاحب دوبنده تیم ملی خواهد شد. ما نفرات اول تا سوم مسابقات قهرمانی کشور را به اردو دعوت خواهیم کرد تا نفرات خود را برای حضور در رقابت های آسیایی بحرین در تیرماه و جهانی بلغارستان در مردادماه 1401 انتخاب کنیم. باوفا تصریح کرد: نظم دراردو ها و حضور مثبت در مسابقات تدارکاتی که کشتی گیران به آن اعزام خواهند شد از ملاک های اصلی ما برای انتخاب نفرات تیم ملی است. برای شروع ...
استارت نخستین اردوی شاگردان بنا در کنار جوانان
: مسابقات رده بندی و فینال اوزان 55، 63، 72، 82 و 97 کیلوگرم جمعه 6 اسفندماه: صبح: مسابقات شانس مجدد اوزان 60، 67، 77، 87 و 130 کیلوگرم عصر: مسابقات رده بندی و فینال اوزان 60، 67، 77، 87 و 130 کیلوگرم وزن کشی این مسابقات طبق قوانین اتحادیه جهانی صبح روز مسابقات برگزار و مراسم وزن کشی مجدد برای نفرات راه یافته به مرحله فینال و رده بندی و شانس مجدد نیز صبح روز دوم ...
سریعترین های اتومبیل رانی مشخص شدند
اتومبیلرانی آزادی حضور داشتند. لازم به ذکر است؛ این مسابقات در 8 کلاس برگزار شد. همچنین با دعوت فدراسیون تعدادی از پیشکسوتان رشته اتومبیلرانی و موتورسواری در پیست آزادی حضور داشتند. در پایان این رقابت نتایج زیر به دست آمد: کلاس PB اختصاصی: نفر اول: علی شیرزاد-آیلند نفر دوم: سعید صادقی ژاله_تهران نفر سوم: محسن مقرون مفرد-اصفهان ...
دختران دوچرخه سوار پس از اردوی کیش به ترکیه می روند
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “ دختران قهرمان ” تیم ملی دوچرخه سواری زنان در کیش اردو زده است و جمعی از دوچرخه سواران استقامت و سرعت در این اردو حضور دارند. تمرینات تیم ملی دوچرخه سواری بانوان هر روز در کیش برگزار می شود و قرار است این اردو تا 26 بهمن ادامه داشته باشد. 6 دختر رکابزن استقامت و 3 دوچرخه سوار سرعت در اردو حضور دارند که نفرات استقامت پس از پایان اردوی کیش به ...
نایب قهرمانی کشتی سنتی ایران در رقابت های جهانی
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون کشتی، یکصد و یکمین دوره رقابت های جهانی کشتی شلوار گورش دیروز یکشنبه 17 بهمن در شهر قهرمان مرعش ترکیه برگزار شد و تیم ایران با کسب 2 مدال طلا ، 3 مدال نقره و یک مدال برنز پس از تیم میزبان به عنوان نایب قهرمانی رسید. اسامی نفرات مدال آور ایران در این مسابقات به این شرح است: وزن 65 کیلوگرم: رضا قنبرزاده مدال طلا وزن 90 کیلوگرم: هادی ...
زمان و مکان نامعلوم دومین مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور طی روزهای 22 تا 24 دی ماه در گرگان به انجام رسید. نفرات برتر این رقابت ها طبق چیزی که از قبل از سوی کادرفنی تیم ملی اعلام شده بود، راهی مسابقات قهرمانی آسیا که فروردین ماه در مغولستان برگزار می شود، خواهند شد. این اولین مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد بود. مرحله دوم چرخه آزاد همچون چرخه فرنگی، انتخابی جام تختی خواهد بود ...
مرحله پنجم رقابت های آزاد اسکیت برگزار می شود
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این مسابقات که به منظور تعمیم و گسترش ورزش تیراندازی و همچنین ایجاد فرصت پیشرفت برای علاقه مندان، تکمیل جدول رنکینگ و شناسایی نفرات برتر برگزار می شود، پنجمین مرحله آن در رشته اسکیت و در بخش آقایان و بانوان از روز سه شنبه 19 بهمن لغایت پنج شنبه 21 بهمن ماه در سایت اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهد شد. ...
راه یابی کاراته کار کبودراهنگی به اردوی تیم ملی بزرگسالان
مربی گری ناصر سلطانی اعزام کرده بود. در انتهای این رقابت ها از بین نفرات اعزامی حمید رضا اسمعیلی در وزن منفی 67 کیلوگرم از شهرستان کبودراهنگ در سکوی سوم این مسابقات ایستاده و سهمیه حضور در اردوی تیم ملی را کسب کرد. انتهای پیام/ر
برگزاری مسابقات رایانه ای تحرکی ویژه اصحاب رسانه در اصفهان
وحید در خیابان رودکی برگزار و به نفرات اول تا سوم هر دو بخش بانوان و آقایان جوایز نفیسی اهدا شد. رئیس کمیته ورزش های الکترونیک استان اصفهان بیان کرد: در این دوره از بازی های تحرکی به علت رعایت مسائل بهداشتی و رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور 50 شرکت کننده و رشته بولینگ ویژه بانوان و تنیس روی میز آقایان انجام شد. کاظمی افزود: هدف از برگزاری چهارمین دروه این رقابت ها انتخاب تیم ...
مسابقات کونگ فو طلاب حوزه علمیه قم برگزار شد
...: محمد زاهدی لازم به ذکر است، نتایج مسابقه انفرادی مسابقات تنیس روی میز جشنواره فرهنگی ورزشی طلاب حوزه علمیه قم در 30 گروه 5 نفره به صورت گروهی برگزار شد که از هر گروه دو نفر به مرحله حذفی راه یافتند و تا فینال، مسابقات به صورت حذفی ادامه یافت. نفرات برتر به ترتیب ذیل انتخاب شدند: مقام اول: آقای سید هادی موسوی مقام دوم: آقای حمید جلالی مقام سوم مشتر ...
2 ماه سرنوشت ساز پیش روی کاراته ایران
های سنی مختلف زنان و مردان طی روز های 29 تیر تا 2 مرداد ماه در ازبکستان برگزار می شود. در فاصله تنها 17 روز، کاراته کا های ایران باید در بازی های کشور های اسلامی به میزبانی ترکیه به میدان بروند. کادر فنی تیم ملی در نظر دارد تا دو تیم مجزا را انتخاب کرده و نفرات اصلی را به ترکیه و نفرات دوم را به ازبکستان اعزام کند. اما در فاصله کوتاهی سومین و مهمترین رویداد سال در انتظار کاراته ...
دو خبر از ورزش زنجان
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز زنجان ؛ تیم سپک تاکرا زنجان ، نایب قهرمان کشور شد. در ماده ی سه نفره ی این رقابت ها ، تیم زنجان (الف) و در ماده ی چهار نفره نیز تیم زنجان (ب) بعد از تیم های کرمانشاه ، بر سکوی دوم ایستادند. مسابقات سپک تاکرا قهرمانی کشور برای حضور در بازی های آسیایی هانگژو ، به مدت دوروز در زنجان برگزار شد. بانوان جودوکار زنجانی در مسابقات ...
کسب مقام دوم ملی توسط تنیس روی میز البرز
می شود. همچنین امید شمس مربی سازنده البرزی به عنوان سرمربی تیم های ملی کشور عمان برگزیده شد. وی ادامه داد: از ابتدای فعالیتم تا به امروز با فروکش شدن کرونا و کاهش قرنطینه های کرونایی طرح های استعدادیابی در سنین پایه خردسالان و نونهالان درسراسر استان برگزار کردیم. فعالیت امسال هیأت با شرکت در مسابقات منطقه ای با حضور تمامی رده های سنی آغاز شد، که نفرات برتر استان به رقابت های تور ایرانی ...
سه مدال حاصل رقابت های کاراته کاران استان
2022 برگزار شد. در مسابقات کومیته وزن منفی 75 کیلوگرم علیرضا حیدری از استان مرکزی به همراه علی رحیمی از استان اصفهان مشترکا سوم شدند و سامان عدالتی از استان البرز و الیاس محمد زاده از استان گیلان در رده های اول و دوم ایستادند. در کومیته وزن مثبت 84 کیلوگرم هم مجید نیکوهمت از استان مرکزی با شکست برابر محمود نعمتی از استان قم نایب قهرمان شد و سامان حیدری از استان کرمانشاه و ...
آخرین و مهمترین اخبار ورزشی کردستان
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری برنا از کردستان؛ مسابقات ووشو قهرمانی نونهالان و نوجوانان استان کردستان روز جمعه 15 بهمن ماه به میزبانی شهرستان دیواندره برگزار شد و شامگاه روز جمعه با شناخت نفرات و تیم های برتر به کار خود پایان داد. نتایج این مسابقات به شرح زیر: در رده سنی نونهالان : دیواندره اول قروه دوم سنندج سوم در رده سنی نوجوانان : دیواندره اول سنندج دوم بیجار سوم ...
نفرات برتر مسابقات آفرود قهرمانی کشور در قم معرفی شدند+ تصاویر
...، مهدی شهری و سید احمد آشتیانی به ترتیب از گیلان، فارس و البرز مقام اول کلاس 1 تا 5 را کسب کردند. همچنین در بخش بانوان یا سطح 6، فاطمه چیت ساز از البرز توانست مقام اول این کلاس را کسب کند. مرحله سوم مسابقات آفرود قهرمانی کشور تا پایان اسفند برگزار می شود و تاکنون استان های قزوین و تهران برای میزبانی این رقابت ها اعلام آمادگی کردند. مرحله اول این مسابقات دی ماه ...
نفرات برتر مسابقات کشتی دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند
کبنا ؛ معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این دور از مسابقات که به میزبانی یاسوج برگزار شد 150 دانش آموز پسر متوسطه اول و دوم در 10 وزن با هم رقابت کردند. به گزارش کبنا، سیده فریبا حسینی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، افزود: در مرحله شهرستانی و منطقه ای این مسابقات بیش از 800 دانش آموز در 2 رشته فرنگی و آزاد حضور داشند ...
معرفی نفرات برتر مسابقات نجات غریق بانوان خوزستان
محسن ابدالی رئیس هیات نجات غریق خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: این مسابقات روز جمعه 15 بهمن ماه به میزبانی هیات نجات غریق و غواصی بندر ماهشهر با حضور ششم تیم برگزار شد. وی با اشاره به تیم های برتر این دوره از رقابت ها، گفت: بندر ماهشهر با 69 امتیاز مقام اول، امیدیه با 46 امتیاز مقام دوم و بندر امام خمینی با 44 امتیاز مقام سوم را به دست آوردند.همچنین تیم های اهواز، آغاجری و ...
معرفی نفرات برتر مسابقات بازی های رایانی اصحاب رسانه اصفهان
به گزارش ایلنا از اصفهان، این رقابت ها با محدودیت ثبت نام به دلیل شیوع سویه امیکرون و با حضورحدود 50 نفر از خبرنگاران و عکاسان خبری رسانه های استان اصفهان برگزار شد. مسابقات بازی های تحرکی در بخش خانم ها بازی بولینگ و در بخش آقاین رشته تنیس روی میز بود که به نفرات برتر علاوه بر حکم و مدال قهرمانی هدیه نقدی نیز اهدا شد. در بخش بانوان: زهرا نصر اصفهانی اول، دل آرام قندهاری دوم ...
معرفی نفرات برتر مسابقات جودو خوزستان
خوزستان اسپورت- نفرات برتر مسابقات انتخابی جودو خوزستان معرفی شدند. به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، مسابقات انتخابی جودو خوزستان روز گذشته در اهواز برگزار شد و نفرات برتر این دوره از مسابقات شناخته شدند. علی رکابی در وزن 60 کیلوگرم، محمدتقی هاشمیان در وزن 66 کیلوگرم، عباس حیاوی در وزن 73 کیلوگرم، منصور طاهری در وزن 81 کیلوگرم، محمود مرادی در وزن 90 کیلوگرم ...