پایان مسابقات سراسری بدمینتون دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی
سایر منابع:
سایر خبرها
تکرار قهرمانی منطقه 7 این بار در مسابقات تنیس روی میز دانشجویان
به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از قزوین، مسابقات تنیس روی میز قهرمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور در بخش دختران با قهرمانی تیم استان تهران (منطقه 7) به کار خود پایان داد. در این مسابقات که با حضور هفت تیم و به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین برگزار شد در پایان تیم استان تهران (منطقه 7) موفق شد در بازی فینال با نتیجه سه بر صفر تیم استان اصفهان (منطقه 4 ...
پایان مسابقات تنیس روی میز دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی کشور در قزوین
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین، در پایان رقابت های بخش دانشجویان پسر، تیم های کردستان (منطقه 5)، البرز (منطقه 9) قهرمان و نایب قهرمان شدند، تیم های استان های فارس (منطقه 1) و تهران (منطقه 7) به صورت مشترک به مقام سوم رسیدند. همچنین در بخش انفرادی، علی اکبر حسینی و علی نظری از استان تهران اول و دوم شدند و ماهان عبدی و رسا یاقسمت از استان تهران نیز به صورت مشترک به مقام سوم این مسابقات دست پیدا کردند. ...
برترین های مسابقات تنیس روی میز بزرگسالان بانوان منطقه 11 کشور مشخص شدند
شرکت 11 نفر از شهرستانهای بوشهر، جم و تنگستان در سالن تنیس روی میز مجموعه شهید صدوقی بوشهر برگزار شد که با انجام 29 مسابقه نفرات برگزیده جهت شرکت در مسابقات کشوری مشخص شدند. مقام اول مبینا صبحانی خواه از بوشهر مقام دوم فاطمه خدری از بوشهر مقام سوم منا صبحانی خواه از بوشهر مقام چهارم تارا سوری از بوشهر نفرات اول تا سوم در مسابقات کشوری حضور خواهند یافت. مسابقات به سرداوری زینب حیاتی دانیال انجام گردید و در پایان فاطمه دشمن زیاری نایب رئیس هیئت استان لوح قهرمانی را اهدا کردند. ...
7کاراته کار قمی در جمع برترین های ایران
به گزارش خبرگزاری فارس از قم، مسابقات برترین های کاراته وان ایران در رده های سنی؛ نوجوانان، جوانان، و زیر 21 سال در دو بخش آقایان و بانوان از سوم شهریور ماه به میزبانی استان یزد در مجتمع پردیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی برگزار می شود. در این مسابقات نفرات برتر دارای رنکینگ، مقام آوران ایرانی مسابقات قهرمانی آسیا قزاقستان در سال 2021 و مدال آوران مرحله سوم لیگ کاراته وان زنجان حاضر ...
معرفی برترین های مسابقه اسکای رانینگ انتخابی لرستان
به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان این مسابقه به میزبانی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان بروجرد در ارتفاعات کولیدر با عنوان بزرگداشت روز مقاومت اسلامی و زنده یاد آرش شیرازی و با حضور 36 نفر شرکت کننده از شهرستان های استان جهت انتخابی تیم اسکای رانینگ (دوی کوهستان) لرستان برای حضور در مسابقات کشوری سال 1401 برگزار شد. در پایان این دوره از مسابقات نفرات برتر در رده های سنی جوانان و ...
تیم فراجا در مسابقه گشت جاده ای سوم شد
(تعویض لاستیک)، فنی مربی (پارک موازی) و ترمز شدید برگزار شد، در مجموع پس از تیم ازبکستان و روسیه به مقام سوم دست پیدا کرد. وی افزود: نفرات تیم ایران در بخش های انفرادی و ترمز شدید با تلاشی درخور توجه و عملکردی مطلوب رتبه اول را کسب کردند. انتهای پیام/ 231
تیم گشت جاده ای ایران به مقام سوم مسابقات روسیه رسید
ترمز شدید برگزار شد و درمجموع، پس از تیم ازبکستان و روسیه به مقام سوم دست پیدا کرد. وی افزود: نفرات تیم ایران در آیتم های انفرادی و ترمز شدید با تلاشی درخور توجه و عملکردی مطلوب رتبه اول را کسب کردند. انتهای پیام/
پس از سال ها سکوت و بی خبری؛ تکواندو در هرمزگان جان دوباره گرفت
: 164 شرکت کننده در بخش دختران و 106 تکواندو کار در بخش پسران با هم مبارزه کردند . نفرات برتر این مسابقات بدین شرح می باشند: زرد و سبز خردسال: وزن یک : مقام اول: آرینا دهقانی تل گردوئی مقام دوم: هلن بلوچستانی مقام سوم مشترک: آسانتر رضاپور، ثنا عسکری وزن دوم : مقام اول: مدیا دانشمند مقام دوم: یلدا شکاری مقام سوم مشترک ...
بیشترین عناوین برتر لیگ اسکیت سرعت به نماینده البرز رسید
سروش اسکیت البرز در لیگ برتر کشور به شرح ذیل است: مقام اول رنکینگ بزرگسالان پسر تیم سروش اسکیت تندرستی، مقام اول رنکینگ بزرگسالان دختر تیم سروش اسکیت منظریه، مقام اول رنکینگ جوانان 1 دختر تیم سروش اسکیت منظریه، ️مقام سوم رنکینگ جوانان 1 پسر تیم سروش اسکیت تندرستی، ️مقام اول رنکینگ جوانان 2 دختر تیم سروش اسکیت منظریه، ️مقام دوم رنکینگ جوانان 2 پسر تیم سروش اسکیت تندرستی، مقام سوم رنکینگ ...
نفرات برگزیده مسابقات تنیس روی میز قهرمانی استان بوشهر
...: به گزارش روابط عمومی هیئت تنیس روی میز استان بوشهر مسابقات تنیس روی میز بزرگسالان آقایان منطقه 11 کشوری (استان بوشهر) یادواره سردار شهید یوسف زینبی، روز جمعه تاریخ 28مردادماه 1401 با شرکت 21 نفر از شهرستانهای بوشهر، دشتستان، دشتی و تنگستان در سالن تنیس روی میز مجموعه شهید صدوقی بوشهر برگزار گردید که با انجام 44مسابقه نفرات برگزیده جهت شرکت در مسابقات کشوری مشخص شدند. مقام اول ...
تیم صنعت آب و برق استان قزوین در مسابقات سراسری دارت بانوان به مقام سوم رسید
در کرمانشاه برگزار شد. وی افزود: در این مسابقات 61 نفر بازیکن در رده های انفرادی و دوبل اتفاقی با هم رقابت کردند که در پایان تیمها و نفرات برتر به این شرح انتخاب شدند. در قسمت تیمی این مسابقات شرکت آبفای مشهد با کسب 32 امتیاز اول شد که اعضای این تیم را خانمها زهرا زعفرانی، مریم رجب نژاد ، خدیجه مزینی و عاطفه اسدی فر تشکیل می دادند. همچنین تیم مدیریت شبکه برق ایران ...
معرفی نفرات برتر چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اراک ؛ نتایج چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم استان مرکزی با معرفی نفرات برتر اعلام شد. 114 نفر از راه یافتگان به مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم استان مرکزی در آستان مقدس امامزاده محمد عابد علیه السلام شهرستان اراک با هم به رقابت پرداختند که نتایج آن به شرح ذیل تقدیم می گردد: در بخش برادران : رشته قرائت تحقیق: نفر اول ...
شناخت تیم های برتر خوزستان در مسابقات قهرمانی و انتخابی کونگ فو+فیلم
اظهار داشت: 137 فایتر، در قالب 13 تیم از 8 شهرستان، برگزار کننده این رقابت ها در اهواز بودند. وی افزود: حاصل رقابت رزمی کاران استان در مسابقات قهرمانی و انتخابی کونگ فو بخش آقایان خوزستان معرفی تیم های برتر به شرح زیر بود: رده سنی نونهالان: مقام اول: اهواز (الف) مقام دوم: حمیدیه (ب) مقام سوم: اندیکا (الف) رده سنی نوجوانان: مقام اول: اهواز (الف ...
پایان مسابقات فری کیک بوکسینگ گیلان در لاهیجان
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان ؛ مسئول سبک فری کیک بوکسینگ گیلان گفت: در این مسابقات که در سالن ورزشی 4 هزار نفری شهدای لاهیجان برگزار شد 400 شرکت کننده در قالب 15 تیم در وزن های مختلف باهم به رقابت پرداختند. امیر درویشی افزود: در پایان این رقابت ها تیم های لاهیجان، آستانه اشرفیه و شلمان مقام های اول تا سوم را کسب کردند. وی اضافه کرد: نفرات برتر به مسابقات کشوری و بین المللی راه می یابند. ...
تمجید ویژه سرمربی پورتو از طارمی
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم پورتو بامداد امروز (یکشنبه) در هفته سوم مسابقات لیگ برتر پرتغال، مقابل رقیب دیرینه خود صف آرایی کرد و با نتیجه 3 بر صفر پیروز شد. مهدی طارمی که از ابتدا در ترکیب پورتو به میدان می رفت، روی گل اول تیمش تأثیر گذاشت و در دقیقه 72 نیز زمین مسابقه را ترک کرد. پس از خروج مهاجم تیم ملی ایران از زمین، شاگردان سرجیو کونسیسائو صاحب دو ...
معرفی رتبه های مسابقات شمشیربازی استان اصفهان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ در این دوره از مسابقات شمشیربازان دختر و پسر از سراسر استان در سه اسلحه سابر، فلوره و اپه به مصاف یکدیگر رفتند که در اسلحه اپه بخش آقایان علی عالی مرام در جایگاه نخست قرار گرفت، پوریا اسماعیلی دوم شد و علی باقری وآرمان بت شکن به طور مشترک سوم شدند. در بخش بانوان نیز ریحانه رضایی و غزل حاج علی اکبری به ترتیب اول و دوم شدند، همچنین فاطمه ابوالحسنی و ...
باستانی کاران همدانی اعزامی به قهرمانی کشور مشخص شدند
مسابقات کشوری را کسب کردند. وی اضافه کرد: همچنین در هنرهای فردی و در رشته چرخ تیز و چمنی ابوالفضل کاظمیان و سید محمدرضا باب الحوائجی هر 2 از همدان در رشته میل بازی، حسین مومنی از نهاوند در رشته سنگ و در رشته کباده امیرعباس هادی از ملایر مقام های برتر را کسب کردند تا راهی مسابقات کشوری شوند. وی یادآور شد: در بخش تیمی نیز تیم همدان مقام نخست را کسب کرد، نهاوند دوم شد و رزن و ...
امیدواری قدوس به انجام اولین بازی فصل
به گزارش "ورزش سه"، در یکی از مسابقات هفته سوم لیگ برتر انگلیس، تیم فوتبال برنتفورد که سامان قدوس را در لیست بازیکنان خود دارد، از ساعت 18:30 امروز در ورزشگاه کراون کاتج مقابل تیم رده سیزدهمی فولام قرار خواهد گرفت. سامان قدوس پس از اینکه در هفته اول لیگ جزیره مقابل لستر سیتی غایب بود، در دیدار اخیرشان برابر منچستر یونایتد تا پایان مسابقه روی نیمکت حضور داشت و امروز هم در دیدار با فولام ...
معرفی نفرات برتر مسابقات دوومیدانی دانش آموزان پسر کشور
سوم در بخش محیط زیست را کسب کردند و کاپ اخلاق تیمی نیز به استان اردبیل اهدا شد. بر اساس جمع امتیازات نیز استان های همدان اول، گلستان دوم و بوشهر مقام سوم را کسب کردند. سی و هشتمین دوره مسابقات ورزش قهرمانی دانش آموزان پسر مقطع متوسطه اول در 2 رشته دو و میدانی و شطرنج از 22 تا 27 مردادماه در شهرکرد برگزار شد. ...
اختتامیه مسابقات سراسری بدمینتون دانشجویی کشور
از مسابقات دانشجویی تیم منطقه 7 مقام نخست و تیم های منطقه 9 و 4 به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند. او افزود: در بخش مسابقات آزاد یکنفره احسان پیروزمند از منطقه 7 مقام اول، فربد یاسم از منطقه 9 و علیرضا اخلاقی و سپهر خلیل رحمان از منطقه 4 و 7 مقاماول تا سوم را کسب کردند.
سنگنوردی قهرمانی کشور: میرتقی اول شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما نفرات برتر 4 رده سنی به این شرح مشخص شدند B رده سنی نونهالان مقام اول: حسن میرتقی از استان مازندران مقام دوم: کارن شفیع زاده از استان تهران مقام سوم: محمد یاسین نجفی از استان زنجان Aرده سنی نونهالان مقام اول: کیان امیری راد از استان تهران مقام دوم: ایلیا صراطی از استان زنجان مقام سوم: یارا یزدانی از استان گیلان D ...
نورآباد مطلق، قهرمان مسابقات اسنوکر تن بال بانوان کشور شد
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون بولینگ و بیلیارد، بیست و نهمین دوره رده بندی کشوری بیلیارد بانوان 26 تا 28 مردادماه به میزبانی آکادمی بیلیارد و اسنوکر فدراسیون و با حضور 42 ورزشکار برگزار شد که در پایان نفرات برتر مسابقات مشخص شدند: مقام اول: منصوره نورآباد مطلق از استان بوشهر مقام دوم: فاطیما همایون از استان فارس مقام سوم: پریسا منگلی از استان البرز ...
برگزاری مسابقات شمشیربازی استان اصفهان
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، مسابقات شمشیربازی انتخابی استان اصفهان در سه اسلحه سابر، فلوره و اپه در رده سنی زیر 23 سال در آکادمی روزبه سرهنگ پور واقع در مجموعه ورزشی نصر برگزار گردید. در این دوره از مسابقات شمشیربازان دختر و پسر از سراسر استان در سه اسلحه سابر، فلوره و اپه به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان نفرات برتر سه اسلحه و همچنین نفرات اعزامی به این دوره از ...
برترین سنگ نوردان دختر و پسر کشور در شیراز شناخته شدند
نایب قهرمان شد و یارا یزدانی از گیلان هم عنوان سوم به خود اختصاص داد. همچنین در رده سنی نوجوانان بخش D پسران، رادان ایزدی از فارس نشان طلا گرفت، رادمان تاجیک از تهران و امیرمحمد نوربخش حبیب آبادی ازاصفهان هم به ترتیب صاحب نشان نقره و برنزشدند و در بخش C هم امیرحسین فرهنگی از تهران بر سکوی نخست قرار گرفت، سهیل خرمی از اصفهان دوم شد و امیرحسین حیدری از زنجان به مقام سوم دست یافت. همچنین ...
معرفی نفرات برتر در رقابتهای اسکیت سرعت نونهالان استان کهگیلویه و بویراحمد
.... در آئین اختتامیه این مسابقات که با حضور خوبی سرپرست معاون توسعه ورزش، کرمی ریاست دانشگاه یاسوج و حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد به نفرات برتر لوح قهرمانی و هدایای نقدی اهدا شد. همچنین در این مراسم از حمیدرضا نبوی قهرمان رشته اسکیت آلپاین ایران و محمد قلی پور داور هم استانی در مسابقات قهرمانی کشور اصفهان اسکیت آلپاین تقدیر و تجلیل شد. ...
استعدادهای برتر دوچرخه سواری همدان معرفی شدند
: در رده سنی متولدین 86 نیز محمد عظیمیان مقام قهرمانی را به دست آورد، بردیا صفری دوم شد و محمدمهدی طهوری بر سکوی سوم قرار گرفت. وی خاطرنشان کرد: در بخش دختران نیز صبا صالحی عنوان نخست را کسب کرد، پریسا جنتی دوم شد و سرار حبیبی در جایگاه سوم ایستاد. رییس هیات دوچرخه سواری همدان یادآور شد: این مسابقات در قالب سه رشته 200 متر سرعت، یک کیلومتر تایم تریل و مسابقه حذفی و مهارتی ...
نخستین دوره مسابقه جایزه بزرگ دوچرخه سواری در اردبیل برگزار شد
...> پیله ور با تقدیر از حامیان مسابقه دوچرخه سواری جایزه بزرگ اردبیل اضافه کرد: به نفر اول این مسابقه 50 میلیون ریال، نفر دوم 30میلیون ریال و نفر سوم 20میلیون ریال جایزه اهدا شد. وی ادامه داد: امیدواریم هر سال سطح کمی و کیفی این مسابقات نسبت به سال ماقبل ارتقا یافته و بهتر و با شکوهتر برگزار شود. ...