نفرات و تیم های برتر پرورش اندام رشته بادی بیلدینگ معرفی شدند
سایر منابع:
سایر خبرها
ملی پوشان پرورش اندام ایران مشخص شدند
16 تا 20 سال دسته 75 + کیلوگرم امیرحسین غفاری * جوانان 21 تا 23 سال دسته 75- کیلوگرم: ابوالفضل غلامی * جوانان 21 تا 23 سال دسته 75 + کیلوگرم: ابوالفضل صفایی، محمد مهری حسن * بزرگسالان دسته 55 کیلوگرم: علیرضا عبدالله پور * بزرگسالان دسته 60 کیلوگرم: آریا عطافر * بزرگسالان دسته 65 کیلوگرم: محمد تیربخش * بزرگسالان دسته 70 کیلوگرم ...
کسب 13 مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران خوزستانی در مسابقات پرورش اندام کشور
تیم خوزستان در رقابت های انتخابی تیم ملی پرورش اندام به 13 مدال دست پیدا کرد. به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان،نوزدهمین دوره مسابقات پرورش اندام باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات مستریونیورس از نوزدهم تا بیست و یکم بهمن ماه به میزبانی شهر قم در رشته های فیزیک، ماسکولار، فیزیک کلاسیک، گیمز کلاسیک، بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ، در سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با شرکت 800 ورزشکار برگزار شد. بر اساس این گزارش، در این دوره از رقابت ها خوزستان موفق شد 8 مدال طلا توسط رضا سعدی، علی اکبر ذاکرموسایی، فرهاد کفایی، محمود عبدی پور، سیدنادر احمدپور و رضا اسکندری، 2 مدال نقره توسط رشید اسماعیلی و علی حردانی و 3 مدال برنز توسط پرهام موسی پور، عباس براتی و رامتین هنرجو کسب کند. در این دور از مسابقات صادق احمدی و احمدرضا عبدالهی به عنوان مربی تیم و عباس خلیلی به عنوان سرپرست، تیم استان را همراهی داشتند. ...
3 مدال رنگارنگ دختران دونده خراسان جنوبی در رقابت های کشوری
پرورش اندام کشور محتشم خزیمه در مسابقات بدنسازی و پرورش اندام کشور عنوان نائب قهرمانی را از آن خود کرد . به گزارش خاورستان در مسابقات بدنسازی و پرورش اندام قهرمانی کشور در رده های سنی مختلف به میزبانی استان قم برگزار شد محتشم خزیمه در دسته وزنی مثبت 80 مستر 3 پیشکسوتان عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره را به خود اختصاص داد. برنز تیمی ووشو خراسان جنوبی تیم 6 ...
کشب نشان طلا مسابقات پرورش اندام کشور
...> محمدی افزود: نوزدهمین دوره مسابقات پرورش اندام باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات مستریونیورس به میزبانی شهر قم برگزار و ورزشکاران در رشته های بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ در سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان به رقابت با یکدیگر پرداختند. باشگاه خبرنگاران جوان چهارمحال و بختیاری شهرکرد ...
اردوی فرنگی کاران جوان در مشهد برگزار می شود
: فردین هدایتی (مازندران) ابوالفضل تزنگی (فارس) یوسف مجنون (گلستان) سرمربی: حمید باوفا مربیان: بهروز حضرتی پور – ملک محمد بویری – روح الله دل انگیز – بختیار تقوی نیا مربی بدنساز: دکتر بهمن میرزایی ماساژور: محمدرضا صادقی – فرشید فرزان
بوکس استعدادهای درخشان| بوکسورهای برتر مسابقات مشخص شدند
قندی (همدان) 3- ایلیا موسی نژاد (کرمان) – مهدی حسن نژاد (اردبیل) وزن 34.5 کیلوگرم: 1- مهرداد غلامی (کرمانشاه) 2- عرشیا قلی زاده (گیلان) 3- یاسین هاشمی (گلستان) – طاها بودی (خوزستان) وزن 35 کیلوگرم: 1- محمد علیدوست (گلستان) 2- مرتضی رحیمی (چهارمحال بختیاری) 3- ابوالفضل نظری (ایلام) – مهدی پاپی (لرستان) وزن 35.5 کیلوگرم: ...
مسابقات کشتی فرنگی استان اصفهان در شهرستان خمینی شهر
...> 2-علی رضا رضا مند (فریدن) 3-محمد عباس زاده (لنجان) 3-محمد مهدی عباسی (اصفهان) وزن 65 کیلوگرم: 1-حمزه کاظمی (کاشان) 2-حسین رضوی (اصفهان) 3-ابوالفضل صلواتی (اصفهان) 3-پوریا قاسمی (اصفهان) وزن 71 کیلوگرم: 1-کسری مرادی (اصفهان) 2-علی مرادیان (فلاورجان) 3-سهیل طاهری (خمینی شهر) 3-آریا منجزی (شاهین شهر) وزن 80 ...
مسابقات دو صحرانوردی آقایان کشور برگزارشد
آذربایجان غربی با 36 امتیاز منفی به عنوان سومی رسید. –فارس با 43 امتیاز منفی چهارم ، چهار محال و بختیاری با 48 امتیاز منفی پنجم و زنجان با 55 امتیاز منفی به عنوان ششم دست یافت. نتایج بخش انفرادی به شرح ذیل میباشد: نتایج کلاس ب11: 1 -محمد رضا وطن فدا از آذر بایجان غربی 2 -کریم عباسی ازآ ذر بایجان شرقی 3 -محمد فرخاری تهران 4 -مهدی معصومی ...
غیبت گرایی و تصمیم جالب در سنگین وزن
سلیمانی برگزار می شود. اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است: *55 کیلوگرم: پویا دادمرز (خوزستان) مهدی جواهری (قم) رضا خدری (البرز) *60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد (خوزستان) سجاد عباسپور (مازندران) پویا ناصر پور (خوزستان) *63 کیلوگرم: ایمان محمدی (خوزستان) میثم دلخانی (فارس) عارف محمدی (خوزستان) اشکان میرکاری (لرستان) *67 کیلوگرم: محمدرضا گرایی (فارس) دانیال ...
ژاله صامتی و پژمان جمشیدی شانس اول سیمرغ بلورین بازیگران زن و مرد ! / علی نصیریان در قله سیمرغ ! + اسامی ...
قدردانی کرد و اعلام کرد که مراسم اختتامیه ساعت 18:30 در برج میلاد برگزار خواهد شد. او اعضای هئیت داوری را اعلام کرد که به شرح ذیل است: پرویز شیخ طادی، مجید اسماعیلی، ، پرویز محمد رضوی، محمد تقفی فهیم و مسعود نقاش زاده و . وی در ادامه لیست نامزدهای این دوره جشنواره را در بخش سودای سیمرغ اعلام کرد. نامزدهای بهترین طراحی صحنه: محسن خدا بخش برای ...
استقبال از غریب در سنندج، کرمانشاه و بروجرد
...: عبدالله عبدی نسب، مدیر هنری: محمد رضا شجاعی، مجری طرح: افشین قلی پور، تدوین: میثم مولایی، طراح چهره پردازی: شهرام خلج، برنامه ریز و سرپرست گروه کارگردانی: احسان سجادی حسینی، صدابردار: امیر پرتو زاده، طراحی و ترکیب صدا: حسین ابوالصدق، مدیر تولید: عباس دقاقی، پشتیبانی تولید: سید علی اسلامی، موسیقی: حامد عابدی، دستیار یک کارگردان: هانیه بساتینی، منشی صحنه: زهرا تحقیقی، طراح صحنه: رامین ...
پایان مسابقات کشتی آزاد نوجوانان استان با قهرمانی بروجرد
به گزارش رکنا از لرستان ؛ مسابقات کشتی آزاد نوجوانان استان لرستان به مناسبت ایام دهه ی فجر و به میزبانی شهرستان سلسله با حضور 200کشتی گیر و 17 تیم از سرتاسر استان برگزار شد. در پایان این رقابت ها شهرستان بروجرد با 176 امتیاز قهرمان شد و تیم های خرم آباد و ازنا به ترتیب با 104 و 91 امتیاز دوم و سوم شدند. اسامی نفرات برتر اوزان دهگانه به شرح ذیل می باشد: وزن ...
مستریونیورس ایران| اعلام اسامی ملی پوشان چهار رشته برای حضور در مسابقات
... اعضای کمیته فنی با حضور در محل رقابت ها، نفرات ملی پوش در رشته های گیمز کلاسیک، ماسکولار، فیزیک و فیزیک کلاسیک در سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان را انتخاب کردند. اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی در این 4 رشته به شرح زیر است: گیمز کلاسیک: جوانان 16 تا 20 سال: حسین توسیرکانی جوانان 21 تا 23 سال: ابوالفضل کامرانی بزرگسالان ...
نتایج جشنواره استعدادهای درخشان بوکس خردسالان مشخص شد
...> حمیدرضا صنم بار (مرکزی) – محمد فلاحت / برنده فلاحت وزن 36.5 کیلوگرم امیررضا صمدی (آذربایجان شرقی) – بنیامین هاشم خانی (تهران) / برنده هاشم خانی سجاد البوعباس (خوزستان) – ابوالفضل طغیانی (قم) / برنده البوعباس وزن 37 کیلوگرم ابوالفضل بوالقیسی (خراسان جنوبی) – امیرحسین تنها (توابع تهران) / برنده تنها محمدرضا زارع (فارس) – عثمان خرم علی (گلستان) ...
درخشش بوکسورهای آذربایجان شرقی در رده خردسالان
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، تیم منتخب خردسالان بوکس استان آذربایجان شرقی در مسابقات استعدادهای درخشان بوکس کشور که با حضور 31 استان به مدت 3 روز در استان قم برگزار شد، صاحب 4 نشان طلا، 1 نقره و 3برنز شد. سهمیه استان آذربایجان شرقی جهت حضور در این مسابقات 4 نفر بود که با رایزنی های گل محمدی، رئیس هیات بوکس استان، به 8 نفر افزایش یافت. سامان حسینی وزن 26 کیلوگرم، محمد جواد قربانی وز ...
معرفی نفرات برتر پرورش اندام در رشته بادی کلاسیک
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، دومین روز نوزدهمین دوره مسابقات پرورش اندام باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی برای شرکت در مسابقات مستریونیورس در حالی دیروز بیست و یکم بهمن به میزبانی شهر قم پیگیری شد که ورزشکاران در رشته های بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ در سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان به رقابت با یکدیگر پرداختند. نفرات برتر ...
پایان رقابت قوی ترین مردان خوزستان
این مسابقات روز گذشته 21 بهمن ماه به میزبانی شهرستان ایذه در پارک صخره ای در دو رده منفی و مثبت 105 کیلوگرم در رده بزرگسالان برگزار شد. به گزارش ایسنا، در دسته منفی 105کیلوگرم، احسان خواره از باشگاه نیرو شهرستان ایذه، ایمان بویری از باشگاه قصر آهنین اهواز و محمد صدیقیان از باشگاه دنیای قدرت خرمشهر به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند. در دسته مثبت 105کیلوگرم نیز سجاد مظفری از باشگاه دنیای قدرت آبادان، فرزاد اسدپور از باشگاه قصر آهنین بندرامام خمینی و پیمان صالحوندی از باشگاه پهلوانان مسجد سلیمان در رده های اول تا سوم قرار گرفتند. انتهای پیام ...
مسابقات دو میدانی در منطقه لتحر برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، این دوره مسابقات دو میدانی که در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان برگزار شد شرکت کنندگان مسافت دو کیلومتری از میدان خرمشهر تا زیارت امامزاده عبدالله لتحر را دویدند و در پایان از نفرات برتر با اهدا مدال، لوح و جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد. در رده نونهالان که 87 نفر رقابت کردند در پایان محمد زینلی، محمدرضا محمدی پویا، یاسین بهبودی، محمد قربانزاده و محمدعرفان ...
افزایش نرخ ارز، خرید تجهیزات تنیس روی میز را با مشکل مواجه کرد
مهرداد علیقارداشی رییس فدراسیون تنیس روی میز کشور در آیین اختتامیه مسابقات قهرمانی آزاد بزرگسالان تنیس روی میز بانوان کشور و رده بندی مسابقات دسته یک بزرگسالان گفت: مسابقات کنونی مرحله انتخابی تیم ملی برای اعزام به مسابقات بازیهای آسیایی هانگژو چین است که سال آینده انجام می شود. وی اضافه کرد: ما در دوره قبل بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا یک مدال تاریخی توسط نوشاد عالمیان کسب کردیم و از ...
پایان مسابقات تنیس روی میز در لرستان
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز لرستان ، رئیس هیات تنیس استان گفت: این مسابقات به صورت دوره ای و حذفی با حضور 47 شرکت کننده از خرم آباد، الیگودرز، بروجرد، پلدختر، نورآباد و کوهدشت برگزار شد. اسدبیگی افزود: در رده نوجوانان امیررضا خسروی از خرم آباد، آرتین صدیق از بروجرد و طا ها خرمی و علی حسینی مشترکا از الیگودرز به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند. در رده بزرگسالان هم سروش احمدی از خرم آباد، امیر حسین بنایی از بروجرد و مجید موسی پور پلدختر و امین موحدی مشترکان از کوهدشت به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم شدند. ...
نفرات برتر مسابقات کشتی آزاد نوجوانان خراسان رضوی معرفی شدند
...> اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: 45 کیلوگرم: 1-امیررضا سیفی 2- علیرضا رضایی 3- به طور مشترک متین ترقی و حمید بک زاده 48 کیلوگرم: 1- یاسین زارع زاده 2- ابراهیم ترابی 3- به طور مشترک امیرحسین آذرطوس و حسین قاسم پور 51 کیلوگرم: 1- امیررضا رضاپور 2- امیرحسین شریعت 3- به طور مشترک محمد کمابستانی و مهدی امانی 55کیلوگرم: 1- یوسف حسین پوران 2- مهدی ...
کسب نشان برنز ووشو در مسابقات کشوری
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری ، سرپرست هیات ووشو چهارمحال و بختیاری گفت: مائده هیبتیان نشان برنز رشته ساندا مسابقات کشوری انتخابی تیم ملی را از آن خود کرد. فرشته بنی طالبی افزود: این ورزشکار استان با کسب نشان برنز رشته ساندا در مسابقات کشوری در وزن -65 رده سنی بزرگسالان به اردوی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات آسیایی 2023 هانگژو چین دعوت شد. وی ادامه داد: رقابت های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ووشو آقایان اعزامی به بازی های آسیایی 2023 هانگژو به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران در دو بخش ساندا و تالو برگزار شد. ...
نهمین دوره مسابقات اروپایی قرآن کریم برگزار می شود
...: نفر اول: 1500 یورو نفر دوم: 1200 یورو نفر سوم: 1000 یورو سایر رشته ها: به نفرات برتر سایر رشته ها نیز جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. نفرات چهارم تا ششم: به نفرات چهارم تا ششم هر رشته، کمک هزینه رفت و برگشت اهدا خواهد گردید. اعزام به مسابقات بین المللی: از بین نمایندگان هر کشور، شرکت کننده ای که بالاترین امتیاز را کسب نماید، در ...
برگزاری مسابقات ورزشی منطقه 5 کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران به میزبانی استان فارس
را کسب کرد. در ماده 50 متر کرال سینه زیر 40 سال، موسی سالمی از خوزستان سوم شد. در رشته تنیس روی میز در بخش بانوان نیز استان های فارس، اصفهان و خوزستان به ترتیب جایگاه اول تا سوم را کسب کردند. در رشته تنیس روی میز در بخش آقایان استان های اصفهان، فارس و خوزستان به ترتیب مقام اول تا سوم را به دست آوردند. نفرات برتر مسابقات ورزشی کارکنان بنیاد شهید منطقه 5 کشور به مسابقات کشوری راه می یابند. انتهای پیام/ ...
نفرات برتر مسابقات آمادگی جسمانی در لرستان مشخص شدند
به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ؛ محمد میرزایی با بیان این مطلب ، اظهار کرد :این دوره از مسابقات به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر و با حضور جمعی زیادی از ورزشکاران شهرستان های استان برگزار شد . وی افزود :این مسابقات در دو رده سنی بانوان و آقایان با شرایط سنی آزاد برگزار گردید . سرپرست هیات آمادگی جسمانی استان لرستان تصریح کرد : در بخش بانوان حدیث علیدادی از الیگودرز با ...
8مدال رنگارنگ ارمغان تیم ووشوی بانوان قم
رقابت های ووشو قهرمانی بانوان کشور و انتخابی تیم های ملی اعزامی به بازی های آسیایی 2023 در هانگژو و قهرمانی جهان که به میزبانی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات با حضور 33 تیم آغاز شده بود، با معرفی نفرات برتر خاتمه یافت. در پایان رده بندی نهایی بخش تیمی این پیکار ها به شرح زیر اعلام شده است: 1. اصفهان با 6 طلا، 2 نقره و 2 برنز 2. تهران 4 طلا و 4 برنز 3. مازندران با 3 ...
خوزستان میزبان مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام شاهد
رمضان جمال پور رئیس هیئت کشتی خوزستان گفت: هیات کشتی خوزستان در اسفندماه سال گذشته میزبانی پیکار های کشتی فرنگی بزرگسالان جام جهان پهلوان تختی را به بهترین نحو ممکن مدیریت و برگزار کرد، فدراسیون کشتی از درخواست هیات خوزستان برای میزبانی رقابت های کشتی فرنگی بین المللی جام شاهد در ماهشهر استقبال کرد. او می گوید: این مسابقات اسفندماه سال جاری با حضور تیم های ملی کشورمان و چند تیم مطرح ...
سرمربی تیم اپه جوانان: تلاش می کنیم جایگاهمان را نسبت به دوره قبل ارتقا دهیم
به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان غربی ، صادق آرامش در خصوص اردوی تیم اپه جوانان در ارومیه گفت: این اردو، اردوی سوم تیم ملی شمشیربازی اسلحه اپه در رده سنی جوانان بود که در یک شرایط بسیار خوب برگزار شد و توانستیم به برنامه های مدنظر دست یابیم. وی گفت: نفرات حاضر در اردو بعد از برگزاری 3 دور رقابت انتخابی در تهران انتخاب شدند و این نفرات سال گذشته نیز ترکیب تیم ملی جوانان را در مسابقات ...
خواهران حسینی از تیم ملی وزنه برداری خط نخورده اند
به گزارش شهرآرانیوز ، سعید حسین زاده در گفت وگو با شهرآرانیوز در خصوص فعالیت های این هیات در سال جاری اظهارکرد: تا کنون مسابقات بسیاری در استان برگزار شده و مسابقات کشوری را در رده نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان و همچنین استعدادهای برتر پشت سر گذاشتیم، در مسابقات اخیر قهرمانی کشور پیشکسوتان امید هاتفی در دسته 96 کیلوگرم بر سکوی قهرمانی ایستاد. وی از دعوت ریحانه کریمی به تیم ...