یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۳:۴۳Oct 2020 25

جدیدترین‌های «فدراسیون تنیس»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون تنیس روی میز با بیان اینکه به خاطر کرونا برنامه های این فدراسیون هنوز وارد فاز اجرایی نشده، گفت: در رده ملی هم برنامه ای نداریم به خصوص که خود ملی پوشان تمایلی به آن ندارند.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور : برای توسعه، تجهیز سالن اختصاصی و آموزش ورزش تنیس روی میز در شهر ها و مناطق کم برخوردار کشور، اقدام خواهد شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی تازه ترین ها ، فدراسیون تنیس روی میز برای نیمه دوم سال جاری برگزاری رقابت های لیگ برتر را به عنوان یکی از برنامه های مصوب در دستور کار قرار داده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس فدراسیون تنیس روی میز کشور گفت: تولیدکنندگان داخلی در شرایط تحریم های ناجوانمردانه آمریکا به خوبی در ساخت میز استاندارد تنیس برای ورزش عمل کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون تنیس روی میز گفت: تجهیزاتی وجود دارد که با وجود گرانی در کشور آسیب هایی را به رشته تنیس روی میز می زند و باعث شده استقبال از تنیس کم شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۱:۵۴    
دبیر فدراسیون تنیس روی میز گفت: با تصمیمی که گرفته شد در نظر داریم لیگ امسال را با قانون توپِ زیاد برگزار کنیم تا مشکلات ناشی از گسترش ویروس کرونا را کمتر کنیم.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
دکتر مسعود سلطانی فر در حکمی ، " فرزین ضیا آذری" را به عنوان دبیر فدراسیون تنیس منصوب کرد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۱    
بازیکن تیم تنیس ولسرویسز درباره شرایط این روز های تنیس ایران توضیحاتی را مطرح کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۲:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
رییس فدراسیون تنیس روی میز گفت: با رایزنی های صورت گرفته با نمایندگان باشگاه پتروشیمی، این تیم به لیگ برتر تنیس روی میز بازمی گردد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۵    
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون تنیس روی میز، گفت: فصل جدید لیگ به دلیل پخش شدن بازیکنان ملی پوش در باشگاه های مختلف و افزایش انگیزه رقابت در بین تیم ها، دیدنی تر از دوره های قبل خواهد بود.
یاریزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تیم هیات کردستان بعنوان نماینده این استان آمادگی اش را برای حضور در رقابت های لیگ برتر تنیس رو میز به صورت کتبی اعلام کرد. به گزارش یاریزان ؛ پیمان حسنی، دبیر فدراسیون تنیس روی میز در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گفته دبیر فدراسیون تنیس روی میز، هشت تیم متقاضی حضور در لیگ برتر تا پایان ماه جاری فرصت دارند نسبت به پرداخت ورودیه 36 میلیون تومانی و بدهی سال پیش خود اقدام لازم را داشته باشند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون تنیس با تاکید بر توسعه کمی و کیفی این رشته ورزش ی گفت : تمام تلاش ما بر این است تا ضمن توسعه زیرساخت های این رشته ورزش ی، مشکلات سخت افزاری مرتبط را برطرف کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۲    
رئیس فدراسیون تنیس کشورمان درباره مسائل مختلف صحبت هایی را مطرح کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مهدی علی نژاد با بیان اینکه ورزش تنیس از پردرآمدترین و پرمخاطب نرین ورزش های دنیا محسوب می شود نسبت به بهبود و ارتقا جایگاه این رشته در ایران تاکید و ابراز امیدواری کرد که رییس جدید فدراسیون تنیس با توجه به توان و تجربه مدیریتی و همکاران خوب بتواند وضعیت خوبی را در پایان دوره چهارساله برای این رشته ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۱    
داود عزیزی قصد دارد آکادمی تنیس استقلال را به فدراسیون تنیس برگرداند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تنیس با ریاست دکتر مهدی علی نژاد بصورت وبینار در سالن جلسات وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
در پی گزارش فدراسیون تنیس روی میز به فدراسیون جهانی، مدیر توسعه ITTF اعلام کرد توسعه تنیس روی میز در ایران قابل توجه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۱    
دبیرکل فدراسیون تنیس: با توجه به اهمیت و نقش کمیته فنی تصمیمات مهم برای تیم ملی با مشورت کمیته فنی اتخاذ می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فرزین ضیا آذری گفت: کمیته فنی تمام مسائل فنی فدراسیون را بررسی می کند و خروجی آن ضمانت اجرایی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیته فنی فدراسیون تنیس: انتخاب اعضای کادرفنی تیم ملی به خصوص سرمربی از اولویت برنامه های کاری مان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مهلت تعیین شده از سوی فدراسیون تنیس روی میز برای اعلام آمادگی تیم ها جهت حضور در فصل جدید رقابت های لیگ برتر فردا به پایان می رسد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
هیات تنیس البرز موفق به کسب عنوان قهرمانی نهمین دوره رقابت های جام حذفی تنیس بانوان شد. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس : پس از 9 روز رقابت 42 تیم در نهمین دوره جام حذفی تنیس باشگاهها و دسته جات آزاد کشور ( جام شهدای مدافع سلامت) ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مراسم معارفه رئیس و اعضای کمیته فنی فدراسیون تنیس امروز در محل فدراسیون با حضور داود عزیزی رییس و فرزین ضیا آذری سرپرست دبیری برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۱    
فدراسیون تنیس از خانواده محترم شهیده مولوده سادات جعفری ، شهید راه سلامت تقدیر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۲۸    
سرپرست دبیری فدراسیون تنیس گفت: با بررسی هر کدام از اداره کل استان ها مشخص می شود که هیئت های تنیس سطح پائین تری در مقایسه با سایر رشته های ورزشی دارند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۱    
، عصر روز گذشته دوشنبه چهاردهم مهرماه جلسه دپارتمان آموزش با حضور رئیس و دبیر فدراسیون ، اعضاء و شورای دپارتمان آموزش به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد .
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تازه ترین ها، طبق آنچه توسط کمیته مسابقات فدراسیون تنیس روی میز تعیین شده، 20 تازه ترین هاماه آخرین فرصت برای تیم هاست تا جهت حضور در فصل پیش روی مسابقات باشگاهی اعلام آمادگی رسمی داشته باشند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۷:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
فدراسیون تنیس روی میز قراردادهای سال جاری برای فعالیت باشگاهی و ملی بازیکنان و مربیان را به شرط توجه به منشور اخلاقی و انضباطی و ضمیمه شدن، قانونی و کامل می داند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان از کیفیت و کمیت مسابقات تنیس جام حذفی بانوان کشور در دهکده ورزشی چهارباغ البرز ابراز رضایت کرد و برنامه ریزی فدراسیون تنیس برای برگزاری این رویداد را با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ستود .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
با برنامه ریزی صورت گرفته از سوی فدراسیون تنیس، از ساعت 9.30 صبح امروز نخستین وبینار آموزشی مربیان این رشته توسط کمیته آموزش مربیان فدراسیون برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۵    
رئیس فدراسیون تنیس روی میز مسئولان بخش های مختلف دپارتمان آموزش این فدراسیون را منصوب کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۱    
طی حکمی از سوی مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون ، پیمان خضوعی به عنوان مشاور فدراسیون تنیس روی میز منصوب شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها، مجمع عمومی فدراسیون جهانی تنیس روی میز روز گذشته با حضور اعضای هیئت رئیسه، روسای کشورهای عضو و از جمله تازه ترین هاداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشورمان به صورت وبینار برگزار شد. ...
بانک ورزش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک ورزش - مجوز برگزاری مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز توسط فدراسیون پزشکی صادر شد. به گزارش بانک ورزش وبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، باتوجه به برنامه ریزی فدراسیون تنیس روی میز برای برگزاری مسابقات لیگ برتر از آبان ماه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
فدراسیون تنیس استرالیا اعلام کرد برگزاری گرنداسلم با قرنطینه ورزشکاران امکان پذیر است.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هشدار نیوزبه نقل از تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، مسابقات جام حذفی تنیس باشگاه ها و دسته های آزاد کشور در بخش بانوان به میزبانی فدراسیون تنیس و در دهکده ورزشی چهارباغ کرج آغاز شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون تنیس روی میز گفت: دوران پر افتخار دفاع مقدس همچون نگینی تابناک بر تارک تاریخ حماسه و ایثار انقلاب اسلامی می درخشد.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش هشدار نیوزبه نقل از تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس مسابقات جام حذفی تنیس باشگاهها و دسته جات آزاد کشور به میزبانی فدراسیون و در دهکده ورزشی چهارباغ کرج آغاز شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به گفته رئیس فدراسیون تنیس روی میز و با وجود آنچه در نشست اخیر هیات رئیسه کنفدراسیون آسیا مطرح شده، برگزاری مسابقات گزینشی المپیک در زمان و محل مقرر قطعی و نهایی نیست.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
فرزین ضیا آذری، سرپرست دبیری فدراسیون تنیس از حضور علی کریمی در مسابقات تنیس جام دیپلمات ها خبر داد. علی کریمی، ملی پوش سابق فوتبال ایران در مسابقات تنیس جام دیپلمات ها که از نهم تا یازدهم آبان ماه در آرشا کلاب برگزار می شود و دیپلمات های تنیس باز از سفارتخانه های مختلف شرکت می کنند ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
بنا به گفته سرپرست دبیری فدراسیون تنیس، مسابقات تنیس جام دیپلمات ها از نهم تا یازدهم آبانماه در ارشا کلاب برگزار می شود و علی کریمی ملی پوش سابق فوتبال ایران در این رویداد که دیپلمات های تنیس باز از سفارتخانه های مختلف شرکت می کنند، حضور افتخاری خواهد داشت.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بنا به گفته سرپرست دبیری فدراسیون تنیس ، علی کریمی ملی پوش سابق فوتبال ایران در تنیس جام دیپلماتها حضوری افتخاری خواهد داشت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۴۰    
دبیر فدراسیون تنیس گفت: به ما می گویند چرا اردو های تیم ملی تنیس برگزار نمی شود، غافل از اینکه فدراسیون تنیس حتی یک زمین تمرین از خودش ندارد!
بانک ورزش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
بانک ورزش - قطر به عنوان میزبان مسابقات تنیس روی میز قهرمانی آسیا در سال 2021 انتخاب شد به گزارش بانک ورزش، قطر به عنوان میزبان مسابقات تنیس روی میز در بخش زنان و مردان انتخاب شد که این مسابقات سپتامبر (شهریور-مهر) سال آینده برگزار می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۷    
فدراسیون تنیس فرانسه از مثبت شدن تست کرونا یکی دیگر از ورزشکاران خبر داد.
مدال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون تنیس روی میز با اشاره به آئین نامه فصل جدید لیگ برتر گفت که در راستای کیفی کردن رقابت ها استفاده از 100 بازیکن رنکینگ ملی در ترکیب تیم ها الزامی است....
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۰    
تران- ایرنا- بهزاد رحمانی با حکم رییس فدراسیون تنیس تا برگزاری مجمع انتخاباتی سرپرست این هیات ورزشی استان تهران شد.