معرفی برگزیدگان مسابقات کراس فیت قهرمانی خراسان رضوی
سایر منابع:
سایر خبرها
مقام سوم تیم تپانچه خراسان شمالی در مسابقات منطقه ای
به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، در ماده تپانچه بادی بانوان تیم خراسان شمالی، نسرین موحدی مقام سوم و سحر همتیان مقام چهارم انفرادی را در رده سنی بزرگسالان کسب نمودند. همچنین ورزشکاران استان در بخش نوجوانان، محمد فریدی و هما نوروزیان نیز به ترتیب عناوین دوم و سوم را در رده سنی نوجوانان از آن خود نمودند، تیم تپانچه بانوان هیات خراسان شمالی در جایگاه سوم این رقابت ها قرار گرفت. انتهای پیام آیا این خبر مفید بود؟ نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف ...
پایان رقابت های تیراندازی با کمان خراسان رضو ی
ترتیب دوم و سوم شدند در بخش مردان امید احمد آبادی به مقام اول رسید امیر محمد رحیمی و محمدرضا پیغون نفرات دوم و سوم این مسابقات شدند. او تصریح کرد: 64 تیرانداز در این رقابت ها از مشهد و شهرستان های استان حضور پیدا کردند. باشگاه خبرنگاران جوان خراسان رضوی مشهد
کسب نخستین رتبه کشوری دو و میدانی ناشنوایان خراسان رضوی توسط ورزشکار تربت حیدریه
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی ، علی علیزاده ورزشکار ناشنوای شهرستان تربت حیدریه با قرارگرفتن بر سکوی نخست مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی ناشنوایان کشور نام خود را به عنوان اولین دونده صاحب مقام در رشته دوومیدانی ناشنوایان خراسان رضوی به ثبت رساند. مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی ناشنوایان کشور به میزبانی منطقه آزاد بندرانزلی برگزار شد و 35 دونده از سراسر کشور در دو بخش مردان و زنان ...
برنز تیمی ووشوکاران خراسان جنوبی در رقابت های کشوری/ خدمتی قهرمان تفنگ بانوان شد
به گزارش خاورستان در مسابقات ووشو از 10 تا 12 اسفند ماه به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد ، ووشوکاران خراسان جنوبی با کسب مقام های ایمان برزگر مقام اول، سید عماد حسینی، یحیی رضایی، امیرعلی خرمشاد ،محمد معین هاشمی پور مقام دوم و سید محمد جواد موسوی، صالح کامیاب و امیرحسین کوهی نژاد مقام سوم را از آن خود کردند. قهرمانی خدمتی در رقابت برترین ها نجمه خدمتی قهرمان مسابقات برترین های ...
قهرمانان مسابقات مستریونیورس جوایز خود را دریافت کردند
در رشته های مختلف همراه بود و بعد از آن ورزشکاران و قهرمانان رشته های پرورش اندام ، قویترین مردان و مچ اندازی بخش آقایان مسابقات مستریونیورس جوایز نقدی خود را دریافت کردند. عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام نیز برای دقایقی پشت تربیون رفت و برای حضار به سخنرانی پرداخت. گفتنی است؛ روز گذشته نفرات برتر مسابقات فیتنس چلنج مستریونیورس در بخش آقایان و بانوان با حضور در فدراسیون جوایز خود را دریافت کردند. همچنین جوایز قهرمانان مسابقات مچ اندازی بخش بانوان با توجه به حضور آن ها در مسابقات کشوری در سنندج طی روزهای آینده اهدا خواهد شد. ...
اختتامیه مسابقات قرآنی شرکت های تابعه شستا به میزبانی ذوب آهن اصفهان
این اساس نفرات برگزیده در بخش آقایان و بانوان به شرح زیر معرفی شدند. رشته حفظ کل: رتبه اول علیرضا اسحاقیان از داروسازی (تیپیکو) فارابی، رتبه اول فاطمه هاشمی ذوب آهن اصفهان رشته حفظ 20 جزء: رتبه اول محمد امین توسلی (فرزند همکار) رایتل فارا ، رتبه اول رقیه خواجویی مس شهید باهنر رشته حفظ 10 جزء : رتبه اول سید علی اکبر فاطمی زاده توسعه انرژی تامین، رتبه اول مریم عادل ...
همراه با چند خبر ورزشی استان قزوین در نیمه اسفند ماه
مصاف با تیراندازان ملی پوش و المپیکی بر سکوی پنجم ایستاد. در پایان این رقابت ها 8 نفر برتر سال معرفی شدند، تهران میزبان این مسابقات بود. چهارمی تیم هاپکیدو استان در رقابت های قهرمانی کشور در پایان مسابقات هاپکیدو قهرمانی کشور که بعد از سه سال وقفه در گیلان برگزار شد، تیم استان بعد از گیلان، خراسان رضوی و مازندران بر سکوی سوم ایستاد. در بخش بانوان تیم استان نایب قهرمان کشور شده بود. باشگاه خبرنگاران جوان قزوین قزوین ...
هیات را تعطیل و خالی تحویل گرفتم
سالن هم خالی است. سرپرست هیات وزنه برداری کرمانشاه که تا چند سال پیش خودش رئیس این هیات بود، افزود: مجموعه این مشکلات رکود وزنه برداری کرمانشاه و بی انگیزگی قهرمانان و ورزشکاران این رشته را به دنبال داشته است. وی تصریح کرد: به فاصله مدت کوتاهی که امور هیات را بدست گرفتم، مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشور در هر دو بخش بانوان و آقایان را در پیش داشتیم و در لحظات پایانی دو تیم را ...
مرحله استانی مسابقات قرآن شاهد و ایثارگر لرستان آغاز شد + عکس
پردازند و نفرات اول هر رشته به مسابقات کشوری که اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی مشهد مقدس برگزار می شود، اعزام خواهند شد. فرزندان شاهد 13 تا 18 سال در بخش بانوان و آقایان، فرزندان شاهد 18 سال و بالاتر در بخش بانوان و آقایان، همسران شهدا، جانبازان و آزادگان، ایثارگران(جانبازان و آزادگان) در بخش آقایان در این مسابقات قرآنی شرکت دارند. حجت الاسلام ...
مسابقات پارالمپیاد دهمین المپیاد ورزش محلات یزد
ترتیب مقام اول تا سوم شدند. در رشته طناب زنی نیز تعدادی از معلولین شهر یزد با هم به رقابت پرداختند که در پایان امیرحسین عسکری، سیدصادق نوروزیان و مهدی دهقان به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند. دومین دوره مسابقات پارالمپیاد ورزشی محلات شهر یزد ویژه بانوان دومین دوره مسابقات پارالمپیاد ورزشی محلات شهریزد، در رشته های بوچیا و طناب زنی معلولین در بخش بانوان، با حضور ...
کسب رتبه دوم استانی در مسابقات نهج البلاغه توسط دانش آموز نیشابوری
نیشابور (پانا) - دانش آموز دبیرستان دخترانه شهید هاشمی نژاد نیشابور با افتخارآفرینی در مسابقات نهج البلاغه، رتبه دوم استان خراسان رضوی را در این رشته کسب کرد. زهرا محسن آبادی، دانش آموز دبیرستان شهید هاشمی نژاد نیشابور حائز کسب رتبه دوم خراسان رضوی در مسابقات نهج البلاغه گفت: مرحله شهرستانی این مسابقات در اواخر مهرماه سال جاری در بین دانش آموزان شهرستان نیشابور برگزار شد که من با شرکت ...
تیم بانوان منطقه 19 پایتخت بر قله ژیمناستیک تهران ایستاد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرحله پایانی مسابقات قهرمان شهر در رشته ژیمناستیک بانوان به طور رکوردی - نمایشی در 8 رده سنی و دو بخش تیمی و انفرادی برگزار و در پایان پس از قهرمانی تیم منطقه 19 در بخش تیمی، مناطق 21 و 14 به ترتیب عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. نتایج رقابت های انفرادی در رده های سنی مختلف به شرح زیر اعلام شد: در رده سنی 5 سال؛ حلما نجفی از منطقه یک ...
درخشش نمایندگان استان مرکزی در مسابقات سراسری قرآن شرکت ملی نفت
محمدکاظم ربیعی، مسئول دارالقرآن شرکت خطوط لوله و نفت مخابرات منطقه مرکزی، در گفت و گو با ایکنا، از برگزاری مرحله کشوری، بیست و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم و نهج البلاغه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به میزبانی مشهد مقدس خبر داد و افزود: نمایندگان شرکت خطوط لوله منطقه مرکزی در این دوره از مسابقات خوش درخشیده و بیشترین کسب رتبه را بین شرکت خطوط لوله سراسر کشور داشتند. ...
بانوان نیشابوری قهرمان مسابقات چند جانبه جودوی خراسان رضوی
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی ،رئیس هیئت جودو شهرستان نیشابور گفت: این مسابقات همزمان با اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان با حضور بیش از 120 بانوی جودوکار درخانه تخصصی هیئت جودو شهرستان نیشابور برگزار شد. علی اصغر فتحی افزود :در این دوره از مسابقات بانوان جودوکار از شهرستانهای مشهد، قوچان ،تربت حیدریه، سبزوار، گلبهار، طرقبه و سه تیم از نیشابور با یکدیگر رقابت کردند. فتحی ادامه داد: در پایان این رقابت های یکروزه بانوان جودوکار نیشابوری سکوی نخست قهرمانی مسابقات را از آن خود کردند. ...
مسابقات قرآن بسیج از نگاه برگزیدگان یزدی
بیست و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت بسیج کشور، امسال در چهار بخش فردی، خانوادگی، گروهی و ایده پردازی برگزار شد که سه نفر از استان یزد توانستند حائز رتبه های برتر در سطح کشور شوند. در این راستا ایکنای یزد، با هستی حاجی عابدپور که در رشته حفظ 15 جزء زیر 14 سال موفق به کسب رتبه دوم شد، همچنین سیدمحمد مجتبی دهقان طزرجانی که در رشته حفظ 15 جزء بالای 14 سال و حسین خسروی در رشته ...
قرآن و ورزش دو بال پرواز جوان بیرجندی
استان برگزار می شد به مرحله نهایی راه یافتم و حائز رتبه دوم شدم. وی از دیگر رتبه هایش به کسب مقام اول در مسابقات استانی بسیج در سال گذشته و کسب رتبه دوم در مسابقات بسیج در سال جاری اشاره می کند و می گوید: در جشنواره قرآن مدحا متان وابسته به ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد هم در سنوات مختلف شرکت و مقام های مختلفی را در رشته قرائت قرآن کریم کسب کردم. او همچنین در مسابقات ...
برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات استانی بدمینتون و تنیس روی میز بانوان فرهنگی خراسان شمالی
تربیت بندی اداره کل، مدیر آموزش و پرورش، رئیس اداره ورزش شهرستان و معاونین اداره آموزش و پرورش در محل دبیرستان فضیلت شهرستان فاروج برگزار شد. مدیر آموزش و پرورش شهرستان فاروج به بانوان قهرمان تبریک گفت و نتایج مسابقات را به این صورت اعلام کرد: در مسابقات بدمینتون، مقام اول، شهرستان بجنورد، مقام دوم، شهرستان مانه و سملقان، مقام سوم، شهرستان فاروج و مسابقات تنیس روی میز، مقام اول، شهرستان مانه و سملقان، مقام دوم، شهرستان بجنورد و مقام سوم، توسط شهرستان شیروان کسب شد. خبرنگار: یعقوب جعفری ...
رتبه پنجم نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر فوتسال بانوان
رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور با برگزاری هفته هجدهم به پایان رسید و تیم فوتسال خانه من مشهد رتبه پنجم را به خود اختصاص داد. در هفته هجدهم، شاگردان مریم رضاپور به مصاف رودگر نوشهر رفتند و موفق شدند با نتیجه 3 بر 2 پیروز شوند. خانه من در این رقابت ها و در 18 بازی، با 11 پیروزی، 2 تساوی و ثبت 5 شکست، 35 امتیاز اندوخت و به رتبه پنجم رسید. آنها در 18 مسابقه 55 بار موفق ...
قهرمانان کراس فیت خراسان رضوی مشخص شدند
...، الیاس حکیمی اول شد، حمید یحیی زاده به مقام دوم رسید و مهران فیاضی و حسن قاسم آبادی به عنوان سوم مشترک دست یافتند. در بخش بانوان نیز مهسا دهقان به مقام قهرمانی رسید و زهرا بهرامی زاد به عنوان دومی رسید و حانیه حسینی سوم شد. در محل برگزاری این مسابقات حبیب پور، دبیر هیات وزنه برداری خراسان رضوی، کوه جانی، دبیر هیات وزنه برداری مشهد و حسین زاده، رییس سابق هیات بوکس خراسان رضوی نیز حضور داشتند. انتهای پیام ...
پایان مسابقات کوراش قهرمانی کشور با معرفی نفرات برتر/نتایج کامل دو بخش مردان و زنان
شایان خیراندیش از تهران و فردین شاهباز از همدان (سوم مشترک) وزن 100+ کیلوگرم فرزین شاهباز از چهارمحال و بختیاری حمیدرضا سجادی فر از تهران سعید حسینی از گلستان و جعفر پهلوانی از خراسان رضوی در بخش تیمی نیز تیم های تهران، خراسان رضوی و چهارمحال بختیاری به ترتیب اول تا سوم شدند. پیش تر نیز مسابقات بخش بانوان برگزار شده بود که نتایج این پیکار ها ...
برگزاری مسابقات سراسری قرآن و نهج الیلاغه در مشهد مقدس
برگزار کردند. شایان ذکر است بیست و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با یاد و خاطره شهدای مدافع امنیت و با حضور بیش از 8000 هزار نفر از کارکنان و خانواده های شرکت ملی پالایش و پخش، شرکت ملی پخش و مناطق 37 گانه، شرکت خطوط لوله و مخابرات، شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت، انجمن صنفی کارفرمایی در قالب 10 پالایشگاه کشور و در بخش رشته های آوایی شامل ...
دهمین قهرمانی پیاپی تیم شنای خراسان رضوی در لیگ برتر کشور
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز خراسان رضوی ، مرحله سوم و پایانی نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر شنا از پنجشنبه با رقابت هفت تیم در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد. این مسابقات که در 21 ماده شنا برگزار شد تیم سرزمین موج های آبی خراسان رضوی توانست با 2949 امتیاز به مقام قهرمانی رسید و تیم نفت تهران با 2776 امتیاز دوم شد و تیم تهران هم با 2692 امتیاز در رتبه سوم این رقابت ها دست پیدا کرد. اریس اصفهان، باشگاه امیر مرشد البرز، باشگاه مقاومت سرزمین موج های آبی مشهد، نفت امیدیه، نفت تهران و نیروی زمینی ارتش هفت تیم حاضر در این مسابقات هستند. ...
اسکیت دستجات آزاد کشوری| برگزاری مسابقات مردان و زنان در آزادی
رقابت های دستجات آزاد کشوری اسکیت سرعت رده سنی آزاد در بخش زنان و مردان برگزار خواهد شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، مسابقات دستجات آزاد کشوری اسکیت سرعت رده سنی آزاد در بخش زنان و مردان (متولدین 86/10/10) به بالا برگزار می شود. این مسابقات در بخش آقایان در تاریخ چهارشنبه (24 اسفند) و در بخش بانوان در تاریخ پنجشنبه (25 اسفند 1401) در آکادمی اسکیت ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. ...
کسب مقام سوم مسابقات تنیس روی میز نونهالان دختر خراسان شمالی
به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، الینا عباسی، دختر نونهال خراسان شمالی که اولین حضور خود را در مسابقات کشوری تجربه می کرد موفق شد در مسابقات تنیس روی میز نونهالان منطقه 9 کشور به میزبانی مشهد مقدس عنوان سوم این رقابت ها را کسب نماید. عباسی با این عنوان جواز حضور در مسابقات کشوری را که 17 اسفند ماه به میزبانی استان فارس برگزار می شود را کسب کرد. پایان پیام/ ...
تربت جام، قهرمان و نائب قهرمان جودوی نونهالان و خردسالان خراسان رضوی
...، در رده سنی نونهالان، تیم تربت جام مقام قهرمانی را کسب کرد و تیم های رزم آوران مشهد و فریمان در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند. به گفته او، در رده سنی خردسالان، تیم رزم آوران مشهد به مقام قهرمانی رسید و تیم تربت جام نائب قهرمان مسابقات شد؛ همچنین تیم باشگاه امام علی (ع) مشهد به مقام سوم رسید. ...
مسابقات والیبال گرامیداشت شهید ابراهیم هادی در مشهد با قهرمانی تیم کارکنان بانک رفاه کارگران خراسان ...
مسابقات والیبال کارکنان وزارت متبوع گرامیداشت پهلوان شهید ابراهیم هادی به میزبانی خراسان رضوی استان و در شهرستان مشهد بحضور چهار تیم هایی از استان های خراسان شمالی، خراسان جنوبی،گلستان وخراسان رضوی برگزار شد. محمد امین بابایی مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی درمراسم اختتامیه مسابقات درباره اهداف این جشنواره گفت : اعتقاد داریم که موفقیت وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی در گرو سلامت کارکنان آن ...
نتایج اتومبیلرانی درگ 400 متر جام ارس در هفت کلاس بانوان و آقایان
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، سومین دوره مسابقات اتومبیلرانی درگ 400 متر ارس با شرکت 85 نفر ورزشکار از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان و کرمانشاه در هشت کلاس برگزار شد. این مسابقات از ساعت 11 تا 18 جمعه 12 اسفندماه با استقبال کم نظیر علاقمندان به مسابقات اتوموبیل رانی از استان های شمال غرب کشور برگزار شد و نفرات اول تا سوم با اعطای هدایای نقدی و تندیس و حکم ...
معرفی برترین های رقابت 153 ورزشکار در پاراالمپیاد محلات شهر یزد
خلیلی و اکرم رحیمی در رده سنی بالای 30 سال و در بخش زیر 30سال نیز نرگس خاکی ، فاطمه منصوریان و مبینا یوسفی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند. این دوره از مسابقات در رشته طناب زنی نیز با حضور تعدادی از معلولان شهر یزد در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد که در پایان رقابت آقایان، امیرحسین عسکری ، سیدصادق نوروزیان و مهدی دهقان به ترتیب اول تا سوم شدند. در مسابقات طنابزنی بخش ...