سایر منابع:
سایر خبرها
معرفی برترین های مسابقات تنیس روی میز دانش آموزان پسر متوسطه اول استان فارس
: در این رقابت ها، که از 13 تا 15 اسفندماه در سالن شوریده شیراز برگزار شد، تیم لارستان با غلبه بر رقیبان به مقام قهرمانی رسید. زیدآبادی نژاد، تصریح کرد:دراین رشته ورزشی، تیم تنیس روی میز گراش نایب قهرمان شد و تیم های ناحیه 2 و ناحیه 1 شیراز مشترکا به مقام سوم رسیدند. وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات تعداد 13 تیم تنیس روی میز پسران متوسطه اول در مرحله استانی با هم به رقابت پرداختند و ...
شورا و شهرداری به سه سازمان برای اثرگذاری بیشتر نیاز دارد
بایست اجرا شود. هاجری تأکید کرد: شورا و شهرداری کلان شهرها، به ویژه شیراز با توجه به ظرفیت های گسترده مادی و معنوی و انسانی می بایست دارای سه سازمان بوده تا بتواند بیشتر اثرگذار باشد. اول؛ سازمان فرهنگی، هنری، اجتماعی دوم؛ سازمان گردشگری و زیارت و سومین حرم و سوم؛ سازمان ورزش، سلامت، شادابی و نشاط اجتماعی این موارد را در هنگام افتتاح پردیس سینمایی مرحوم امین تارخ در حضور وزیر کشور مطرح کردم، وزیر کشور هم پذیرفتند، منتهی هنوز جنبه عملی پیدا نکرده است. انتهای پیام/ لینک کوتاه لینک کپی شد شهرداری سازمان شیراز شورا هاجری ...
کیمیا یزدیان طهرانی: علی دایی اسطوره است؛ سردار آزمون و حامد حدادی بهترین بازیکنان ایران/ بازیکنان ...
... این به درد نمی خورد. سه ماه همه اینها را داریم ولی 9 ماهه دیگر نداریم ماشاءالله مربیان بدنساز هم هیچ کدام همدیگر را قبول ندارند. از بهترین روزهای زندگی ورزشی ات صحبت کن. امیدوارم همه آن روز را مثل من تجربه کنند که یک حال خوب داشته باشند. روزی که مقام سوم دانشجویان دانشگاه های جهان را به دست آوردیم و اولین مدال تیمی جهانی را در ورزش زنان کسب کردیم. چه رنگی را دوست داری و ...
6 برگزیده کشوری واحد بجنورد در سومین جشنواره سراسری رشد
رشد ارسال کرد که از این تعداد 6 اثر به عنوان برگزیده کشوری معرفی شدند. وی ضمن اعلام اسامی نفرات برگزیده جشنواره گفت: سعید رستمی مقام اول در حوزه شعر، فاطمه لنگری مقام اول در رشته حجم، زهرا معماریانی، کیمیا جودت، فاطمه اسپونتن فرد و کمیل روشندل، مقام دوم اثر مشترک بین کانونی، کبری صمدی رتبه دوم خوشنویسی را کسب کردند و پریا کمالی و زهرا علیپور به ترتیب در بخش شعر و داستان شایسته تقدیر شدند. انتهای پیام / ...
چهارمین کنگره ملی شعر مکتب گمنامی در حافظیه شیراز پایان یافت
منصوری از بوشهر مقام دوم، حسن اسحاقی از کرج مقام سوم و مجتبی خرسندی از قم و بهمن زنگنه از همدان شایسته تقدیر شدند و در بخش شعر نو قاسم بای از گلستان مقام اول، زینب رحمانی از ماهشهر مقام دوم، مصطفی توفیقی از مشهد مقام سوم و زهرا محدثی خراسانی از مشهد شایسته تقدیر شد. وی افزود: در بخش ترانه، تصنیف و سرود نیز سید ابوالقاسم موسوی از شیراز مقام اول، محمد قریشی از شهرستان مهر مقام دوم، سید ...
شاعران مکتب گمنامی در جوار حافظ تکریم شدند
اسحاقی از کرج مقام سوم و مجتبی خرسندی از قم و بهمن زنگنه از همدان شایسته تقدیر شدند. او افزود: در بخش شعر نو قاسم بای از گلستان مقام اول، زینب رحمانی از ماهشهر مقام دوم، مصطفی توفیقی از مشهد مقام سوم و زهرا محدثی خراسانی از مشهد شایسته تقدیر شد. دبیراجرایی کنگره ملی شعر مکتب گمنامی در خصوص برگزیدگان بخش ترانه، تصنیف و سرود بیان کرد: سید ابوالقاسم موسوی از شیراز مقام اول، محمد ...
درخشش فعالان قرآنی آذربایجان غربی در شانزدهمین دوره جشنواره مدهامتان
را کسب کرد و محمد پارسا پورحسین از کانون فرهنگی هنری آیت اله کاشانی در رشته قرائت تحقیق حائز رتبه دوم شد. رضایی ادامه داد: کسب این مقام های ارزشمند نشان دهنده استعداد و ظرفیت های بالای جوانان مسجدی در زمینه فعالیت های قرآنی است. وی افزود: در این دوره از مسابقات، 9 نفر ازاعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی در رشته های مختلف با ارائه قرائت های دلنشین و حفظ های قوی ...
اخبار خراسان جنوبی
لحاظ علمی و فرهنگی چند رتبه ارتقاء می یابد. وی خاطرنشان کرد: پذیرش دانش آموزان در این خوابگاه ها یا همان مجتمع های فرهنگی و تربیتی مختص مقطع متوسطه اول و دوم است. مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی افزود: برنامه های فرهنگی متنوع از برگزاری منظم نمازهای جماعت تا برنامه های مناسبتی ملی و مذهبی در کنار مشاوره تحصیلی، مسابقات فرهنگی و جشنواره ها و اردوهای زیارتی و ...
در گفت و گو با حافظ روشندل قرآن کریم عنوان شد: شفای کل مرض از دوای قرآن است
می دانم و همیشه شکرگزار نعمت های پروردگارم هستم؛ همچنین خدا را هزاران مرتبه شکر می کنم که توانسته ام حافظ قرآن باشم. * تاکنون چه رتبه هایی را در زمینه حفظ قرآن کریم کسب کرده اید؟ در طول این مدت در مسابقات حفظ قرآن کریم شرکت کرده و در رشته پنج جزء، 15 جزء و حفظ کل رتبه های زیادی را در سطح استان و کشور که یکی از آن ها کسب رتبه دوم در مسابقات حفظ قرآن آموزش وپرورش است (در کنار ...
نتایج نهایی انتخابات مجلس دوازدهم – خبرگزاری مهر
...> 6 تبریز، آذرشهر و اسکو سیدمحمدرضا میرتاج الدینی و علیرضا نوین دور دوم 7 بستان آباد غلامرضا نوری 17018 8 ملکان زهرا خدادادی 13613 9 شبستر محمد طاهری 70826 10 سراب مجید نصیرپور 13199 11 میانه مریم عبدالهی 20611 12 میانه سید مرتضی حسینی و مهدی اسماعیلی دور دوم 13 اهر و هریس بیت اللله عبداللهی 31676 14 کلیبر ...
مسابقات ورزشی دانش آموزان مدارس استعدادهای درخشان استان هرمزگان برگزار شد
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ المپیاد ورزشی ویژه دانش آموزان مدارس استعدادهای درخشان هرمزگان پس از عبور از مراحل مدرسه ای، منطقه ای وارد مرحله استانی شده و در این مرحله با حضور 170 نفر دانش آموز متوسطه دوره اول ودوم (دختر وپسر) استعدادهای درخشان این رقابت ها برگزار گردید. شرکت کنندگان در بخش پسران در رشته های فوتسال، شطرنج و تنیس روی میز در محل ...
درخشش دانش آموزان خراسان رضوی در مسابقات سراسری ورزشی
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، در این دوره از مسابقات که به میزبانی استان اصفهان برگزار شد، خراسان رضوی توانست در 12 رشته، حائز چهار مقام اول، یک مقام دوم و دو مقام سوم شود. 74 ورزشکار دختر و پسر از خراسان رضوی در این دوره از مسابقات شرکت کرده بودند. سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر کشور و چهلمین دوره مسابقات ورزشی پسران به مناسبت گرامی داشت دهه فجر و یادواره 26 شهید دانش آموز حادثه تروریستی کرمان در مقطع متوسطه دوم، به میزبانی استان اصفهان برگزار شد. ...
ورزش فارس در 14 اسفند
المپیاد فرهنگی ورزشی صعود کرد. ****** در مسابقات کاراته دانشجویان دختر دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه 7 کشور هم که با حضور 5 تیم در شیراز برگزار شد تیم دانشجویان دانشگاه شیراز به مقام نایب قهرمانی رسید در این مسابقات ثنا کشاورز، سحر ملکی و ملیکا روح بخش مقام اول کاتا تیمی و ثنا کشاورز مقام اول کاتا انفرادی را بدست آوردند ******* مدال آوران استان فارس در رشته شنا پس از ...
والدین سردار شهید چراغچی الگویی برای خانواده ها هستند
، معرفت، از خودگذشتگی و ولایتمداری بوده و هستند. به گزارش ایرنا ، پیکر مرحومه "فخری معین درباری"، مادر شهید والامقام سردار "ولی الله چراغچی مسجدی" امروز پس از تشییع در رواق حضرت زهرا(س) حرم مطهر رضوی به خاک سپرده شد. سردار ولی الله چراغچی مسجدی، قائم مقام فرمانده لشگر 5 نصر در اول مهرماه سال 1337 در مشهد مقدس چشم به جهان گشود. وی در کودکی به یکی از مدارس علمی ...
پوست اندازی خانه ملت؛ 150 نماینده به مجلس دوازدهم نرسیدند
خبرگزاری مهر ، گروه سیاست - زهرا علیدادی: دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه (11 اسفند ماه) برگزار شد، اما مجلس یازدهم تا 7 خرداد سال 1403 بر سر کار است و پس از این تاریخ، مجلس دوازدهم آغاز به کار می کند. طبق گفته سخنگوی ستاد انتخابات کشور، نتایج نهایی انتخابات مشهد، خرم آباد، تهران و اقلیت های مذهبی اعلام نشده است و انتخابات مجلس در 18 حوزه انتخابیه مجلس شورای اسلامی به دور دوم ...
نتایج انتخابات مجلس دوازدهم
الدینی و علیرضا نوین دور دوم 7 بستان آباد غلامرضا نوری 17018 8 ملکان زهرا خدادادی 13613 9 شبستر محمد طاهری 70826 10 سراب مجید نصیرپور 13199 11 میانه مریم عبدالهی 20611 12 میانه سید مرتضی حسینی و مهدی اسماعیلی دور دوم 13 اهر و هریس بیت اللله عبداللهی 31676 14 کلیبر، خداآفرین و هوراند بهنام رضوانی 22246 ...
نتایج انتخابات 1402 مجلس در سراسر کشور/ جدول و گرایش سیاسی
اصولگرا 7 مراغه و عجبشیر سید فرید موسوی 32 هزار و 776 رأی اصلاح طلب 8 مرند و جلفا عزت الله حبیب زاده 40 هزار رای مستقل 9 ملکان زهرا خدادادی 13 هزار و 613 رای مستقل 10 میانه مریم عبدالهی مهدی اسماعیلی و سید مرتضی حسینی به دور دوم راه یافتند 1) مستقل 11 هشترود و چاراویماق فرامرز شهسواری 13 هزار و 550 رأی مستقل 12 ورزقان رضا ...
قهرمانی مدارس معرفت، شهدا و بهار در مسابقات فوتسال دانش آموزی سال تحصیلی 1403-1402
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ مسابقات فوتسال دانش آموزی در سه مقطع تحصیلی ابتدایی دور اول و دوم و متوسطه اول ویژه پسران به مدت سه هفته در سالن ورزشی شهید خواجویی برگزار شد و در پایان مدرسه معرفت در مقطع ابتدایی دور اول، مدرسه شهدا در مقطع ابتدایی دور دوم و مدرسه بهار در مقطع متوسطه اول با غلبه بر حریفان خود به مقام قهرمانی دست یافتند. مقطع ابتدایی دور اول: مقام اول: معرفت ...
کسب هفت مقام کشوری توسط دانش آموزان شرکت کننده استان خراسان رضوی در مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر و پسر ...
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر کشور و چهلمین دوره مسابقات ورزشی پسران به مناسبت گرامی داشت دهه فجر و یادواره 26 شهید دانش آموز حادثه تروریستی کرمان در مقطع متوسطه دوم، به میزبانی استان اصفهان برگزار شد. در این دوره از مسابقات؛ استان خراسان رضوی توانست با شرکت 74 ورزشکار دختر و پسر در 12 رشته، حائز چهار مقام اول، یک مقام دوم و دو مقام سوم شود. ...
صعود تیم فوتسال آفاق شهرستان اوز به دسته سوم لیگ کشور
، ستاره ساز فیروز آباد والزهرا(س) بنارویه لارستان شرکت داشتند، که تیم آفاق بیدشهر اوز توانست قهرمان سوپر لیگ فارس شود تیم ستاره پرسیس شیراز مقام دوم و نایب قهرمانی را تصاحب کرد وهر دو تیم مجوز حضور در لیگ دسته 3 کشوری را کسب کردند. زهرا حسنی، صفا علوی، ستا بهمنی، اسرا دانش زرین، مرجان حسنی، بهناز درویش بیگی، فاطمه سازنده ، اسما آذربار،شقایق فروغی، اسرا خضری، فاطمه زابل و مریم بلیغی بازیکنان تیم آفاق و صفا علوی مربی و فاطمه طالبی سرپرست تیم بودند. ف 110 ...
32 میانه رو در راه مجلس
انتخابات در برخی از شهرستان ها به تفکیک استان مشخص شده و برخی دیگر هنوز مشخص نشده است. تا زمان تهیه این گزارش و براساس گزارش سایت وزارت کشور منتخبین 7 استان انتخاب شده اند و شمارش در سایر استان ها ادامه دارد. نکته اینکه برخی از نمایندگان که در مراحل مختلف ردصلاحیت شده بودند، اما در نهایت تایید شدند، توسط مردم انتخاب شده اند. آذربایجان شرقی: غلامرضا نوری قزلجه (بستان آباد)، بیت الله عبداللهی (اهر و ...
نتایج شمارش آرای انتخابات مجلس تا صبح یکشنبه
غیاثی مرادی نامزد مرحله دوم 1 6991 50735 استان آذربایجان شرقی شبستر آقای محمود طاهری نامزد مرحله دوم 1 7826 50735 استان آذربایجان شرقی مراغه و عجب شیر آقای سیدفرید موسوی انتخاب مرحله اول 1 32876 117565 استان آذربایجان شرقی مرند و جلفا آقای عزت اله حبیب زاده انتخاب مرحله اول 1 40023 107474 استان آذربایجان شرقی ملکان و لیلان خانم زهرا خدادادی انتخاب مرحله ...
آخرین اخبار از انتخابات مجلس/ حوزه هایی که به دور دوم رفتند
مسعود پزشکیان 95993 3 تبریز، آذرشهر و اسکو علی جعفری آذر و جواد عبادی دور دوم 4 تبریز، آذرشهر و اسکو علیرض منادی و رضا صدیقی دور دوم 5 تبریز، آذرشهر و اسکو علی آجودان زاده و محمد حسین فرهنگی دور دوم 6 تبریز، آذرشهر و اسکو سیدمحمدرضا میرتاج الدینی و علیرضا نوین دور دوم 7 بستان آباد غلامرضا نوری 17018 8 ملکان زهرا خدادادی 13613 ...
بر اساس آمار غیر رسمی؛ آخرین نتایج دوازدهمین دوره انتخابات مجلس به تفکیک استان ها +جدول
قاسمی 22905 1 فلاورجان رمضان رحیمی دشت لوئی 18794 1 مبارکه زهرا سعیدی مبارکه 11906 1 چادگان، فریدون شهر و فریدن اسمعیل سیاوشی 17870 1 لنجان حسین رجایی ریزی و علی کیانی (دور دوم) 1 سمیرم رحیم کریمی و سید محمد موسوی (دور دوم) 1 خمینی شهر محمدنقی نقدعلی 45767 1 البرز حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد ...
تغییر135 نماینده مجلس از 290 نماینده
علی باقری 4 سراب یوسف داودی مجید نصیر پور 5 شبستر جعفر راستی انتخابابه دور دوم رسیده است 6 کلیبر و خدا آفرین و هوراند حسین حاتمی بهنام رضوانی 7 مراغه و عجب شیر علی علیزاده سید فرید موسوی 8 ...
نتایج انتخابات 1402 مجلس در سراسر کشور + جدول
22 هزار و 246 رأی اصولگرا 7 مراغه و عجبشیر سید فرید موسوی 32 هزار و 776 رأی اصلاح طلب 8 مرند و جلفا عزت الله حبیب زاده 40 هزار رای مستقل 9 ملکان زهرا خدادادی 13 هزار و 613 رای مستقل 10 میانه مریم عبدالهی مهدی اسماعیلی و سید مرتضی حسینی به دور دوم راه یافتند 1) مستقل 11 هشترود و چاراویماق فرامرز شهسواری 13 هزار و 550 رأی مستقل ...