سایر منابع:
سایر خبرها
اردونشینی پنج والیبالیست پسر و دختر آذربایجان شرقی
. طبق اعلام فدراسیون والیبال کشور، اردوی تیم ملی والیبال بانوان کشورمان نیز از امروز آغاز می شود. این اردو به مدت دو هفته تا روز بیست و چهارم اردیبهشت ماه برپا می شود و ملی پوشان زیرنظر کادرفنی تمرینات خود را برگزار خواهند کرد. لازم به ذکر است؛ سومین دوره چلنج کاپ زنان آسیا 2024 که از دوم تا نهم خرداد به میزبانی فیلیپین برگزار می شود که از برنامه های کوتاه مدت والیبال زنان است تا ملی پوشان تجربه لازم برای میادین مهمتر و در نهایت راه یابی به لیگ ملت ها کسب کنند. انتهای خبر/ ...
در پایان مرحله سوم در دریاچه آزادی؛ بحر گستر پارس در بخش بانوان و ملوان نداجا در بخش مردان همچنان ...
در پایان مرحله سوم لیگ آبهای آرام بحر گستر پارس در بخش بانوان و ملوان نداجا در بخش مردان صدرنشین باقی ماندند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مرحله دوم لیگ آبهای آرام امروز با برگزاری 16 دور مسابقه در مسافت 500 متر و 200 متر برگزار شد. در این رقابت ها تیم های نوین البرز، پترو پالایش تجهیز سما، پارس جنوبی، عقاب نهاجا، بحر گستر پارس و نوین تهران در بخش بانوان و عقاب ...
اصفهان خروشان، قهرمان لیگ برتر کانوپولو بانوان
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما ، مرحله پایانی لیگ برتر کانوپولو بانوان 1403 -1402 با حضور 5 تیم باشگاهی به میزبانی دریاچه آزادی برگزار شد. در پایان رقابت ها در دور های رفت و برگشت تیم اصفهان خروشان قهرمان شد، تیم های آوش خلیج فارس و نوین تهران به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. براساس برنامه ریزی فدراسیون قایقرانی تیم قهرمان این رقابت ها در مسابقات جهانی چین به عنوان نماینده کشورمان شرکت می کند. دانلود فیلم اصلی ...
دختر تبریزی در اردوی تیم ملی کاراته جوانان
به گزارش نصر، این اردو بین نفرات دعوتی برگزار و در پایان از هر وزن یک ورزشکار انتخاب خواهد شد. اسامی نفرات راه یافته به مرحله دوم انتخابی تیم ملی جوانان دختران به شرح زیر است: وزن 48- جوانان: دنیا ساجدی، فارس آیدا میرزایی، پارمیس بروفه، تهران وزن 53- جوانان: آیسان نجفی، آذربایجان شرقی نازنین علی پور، تهران آتنا قاسمی، قزوین ...
نامزدهای موردحمایت جامعه اسلامی مهندسین مشخص شدند
...، حسین نجابت، عبدالحسین روح الامینی، ابوالقاسم جراره، زهره سادات لاجوردی، علیرضا سلیمی، صالح اسکندری، محمدحسین حسین زاده بحرینی، سمیه گلپور چمرکوهی، علی اصغر پورمحمدی، علی طهرانی مقدم، سیدنظام الدین موسوی، مجتبی رحماندوست، مهدی شریفیان، غلامحسین رضوانی. مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 21 اردیبهشت در 15 استان برگزار می شود ...
درخشش شطرنج باز خوزستان در مسابقات شهر های آسیا
پیروزی و 2 شکست دست پیدا کرده بود. تیم بانوان تهران نیز مقام ششم را کسب کرد. تیم آقایان شهر تهران با ترکیب استاد بزرگ مسعود مصدق پور، استاد بزرگ بردیا دانشور، استاد بین المللی آبتین عطاخان، استاد بین المللی سیدکیان پورموسوی و استاد فیده سینا موحد دراین رقابت ها شرکت کرد. استاد بین المللی بانوان میترا اصغرزاده، استاد بین المللی بانوان پروا بهزاد نظیف، استاد فیده بانوان آناهیتا زاهدی فر، استاد فیده بانوان ملیکا محمدی و استاد فیده بانوان طناز ازلی نفرات تشکیل دهنده تیم بانوان تهران بودند. 15 تیم از 11 کشور برگزار کنتده مسابقات شطرنج شهر های آسیا بودند. ...
مسابقات دارت بانوان در کارخانه روغن نباتی گلناز کرمان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش کارگری استان کرمان - مسابقات دارت در بخش بانوان به مناسبت هفته کار و کارگر در کارخانه روغن نباتی گلناز کرمان با حضور بیش از 30 نفر از پرسنل این کارخانه با فرمت ناین دارت برگزار شد. نفرات برگزیده به شرح زیر معرفی شدند. مقام اول: خانم فاطمه دهقانی مقام دوم: خانم سارا خدادادی مقام سوم: خانم مرضیه سعید از طرف مدیریت کارخانه ج ...
فعالیت های بدنی باعث پویایی سازمان می شود
، والیبال،دژبال، مهارت های چالشی، گل کوچک، شطرنج و شنا در دو بخش بانوان و آقایان در این مسابقات شرکت کردند. وی افزود: 140 نیروی اجرایی، سرپرستان، داوران و نیروهای خدماتی در برگزاری این دوره از مسابقات همکاری داشتند و هدف از برگزاری این مسابقات را افزایش کارایی کارکنان، بهبود روحیه کار تیمی،ایجاد صمیمیت و... اعلام کرد. در ادامه این مراسم از تیم ها و نفرات برتر کادکنان دستگاه های ...
با برگزاری مرحله دوم لیگ آبهای آرام؛ ملوان نداجا در بخش آقایان و بحر گستر پارس در بخش بانوان در صدر ...
، تیم پارس جنوبی با ترکیب هلیا طالبی، ستایش پورتالاری، گلناز غضنفریان و ترنم اکبرزاده با زمان 41.220 ثانیه مقام دوم و تیم عقاب نهاجا با ترکیب پرنیان شیری، مهسا گرجی، بهار تنها و فاطمه موسوی با زمان 44.160 ثانیه مقام سوم را به دست آوردند. ... با برگزاری مسابقات در مسافت 200 متر مرحله دوم تکلیف تیم های صدرنشین مشخص شد. در بخش بانوان بحر گستر پارس با 165 امتیاز در صدر ...
دعوت از 24 کاراته کا به انتخابی مرحله دوم تیم ملی بانوان
دو ورزشکار انتخاب خواهد شد. اسامی نفرات راه یافته به مرحله دوم انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان به شرح زیر است: وزن 50- کیلوگرم: لعیا میرشکاری (کرمان)، فاطمه زارع (یزد)، یلدا نقی بیرانوند (همدان) و فاطمه قاسمی (کرمانشاه) وزن 55- کیلوگرم: صحرا خدابخشی (کرمانشاه)، زهرا بنیانی (فارس)، فاطمه زهرا سعیدآبادی (کرمان)، ستایش نادری (کرمانشاه)، اسرا کریمی (تهران) و ...
شناخت نفرات برتر تنیس روی میز خوزستان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان ، مسابقات تنیس روی میز بزرگسالان بانوان خوزستان برگزار شد که در پایان مبینا فتحی عنوان نخست را از آن خود کرد، ساغر ترابی فر نایب قهرمان شد و استوره موسوی و ستایش احمدی نیا به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند. در بخش آقایان نیز نیما سلیمانی عنوان قهرمانی را تصاحب کرد و علیرضا بابادی وند جایگاه دوم را به دست آورد. پژمان بخشنده و مهدی ...
برگزیدگان جشنواره قرآنی دانشگاه محقق اردبیلی تجلیل می شوند
دانشجویان وزارت علوم یکی از هشت جشنواره قرآنی – دانشجویی است که در دو مرحله دانشگاهی و سراسری و در 9 بخش و بیش از 40 رشته برپا می شود. در این جشنواره نفرات برتر مرحله دانشگاهی در صورت دریافت حدنصاب های لازم به مرحله سراسری راه خواهند یافت. مرحله سراسری این جشنواره اواخر اردیبهشت ماه به میزبانی دانشگاه کردستان برگزار می شود. نفرات برتر مرحله سراسری به جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان راه ...
کتیرایی گزینه اول شهرام هروی/مربیان سازنده کاراته به صف می شوند
پایان این مسابقات از سوی فدراسیون اسامی کاراته کاهایی که مجوز حضور در مرحله دوم انتخابی را در اختیار دارند، اعلام شد. حتی شرایط حضور ملی پوشان سال گذشته و نحوه برگزاری مسابقات نیز تشریح شد. سعید نیکو خصلت به عنوان مدیر سازمان تیم های ملی و کسی که این روزها تصمیم گیرنده اصلی تیم های ملی است، در گفتگویی تصویری که از سوی روابط عمومی فدراسیون منتشر شد به خوبی و شفاف در این زمینه توضیح داد. ...
جشنواره غذا های محلی بانوان جامعه ایثارگری فارس برگزار می شود
بررسی قرار گرفت. وی افزود: جشنواره غذا های محلی بانوان جامعه ایثارگری فارس روز چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه به مدت یک روز با حضور بانوان ایثارگران، همسران جانبازان، شهدا و خانواده های جامعه ایثارگری از شهرستان های استان در مجتمع فرهنگی، ورزشی ایثار واقع در خیابان شهید فراشبندی شهر شیراز برگزار می شود. دمیری با بیان اینکه شرکت کنندگان حداقل با سه نوع غذا در این جشنواره شرکت می ...
چهارسوی ورزش خوزستان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان ، در بسته خبری چهارسوی ورزش، گزیده ای رویداد های ورزشی گردآوری شده است. رقابت موتوسوران برتر کشور در خوزستان؛ اولین مرحله موتورکراس قهرمانی کشور از بیستم اردیبهشت امسال به مدت 2 روز در دو بخش بانوان و آقایان در اهواز برگزار می شود. 70 شرکت کننده در 7 کلاس، برگزار کننده مسابقات خواهند بود. مسابقات موتورکراس کشور در 5 ...
پایان هفته نخست مسابقات تنیس ساحلی با معرفی نفرات برتر
این ترتیب هفته نخست این مسابقات با معرفی نفرات برتر و انجام مراسم اختتامیه در مجموعه تنیس مارینا به پایان رسید. هفته دوم این رقابت ها از 10 لغایت 13 اردیبهشت ماه در زمین های تنیس مارینا و پلاژ بانوان برگزار می شود. سرداوری این مسابقات در بخش آقایان بر عهده مسیح صلاح سرداور نشان نقره کشورمان است و کسری حجازی مدیریت بازی ها را بر عهده دارد و در بخش بانوان نیز لعیا خیام باشی داور نشان سفید و سمیرا قدسی به عنوان سرداور و مدیر مسابقات حضور دارند. کد خبر 6091695 ...
ششمین پیروزی شطرنج باز خوزستان در مسابقات شهر های آسیا
، استاد فیده بانوان آناهیتا زاهدی فر، استاد فیده بانوان ملیکا محمدی و استاد فیده بانوان طناز ازلی نفرات تشکیل دهنده تیم بانوان تهران هستند. 15 تیم از 11 کشور برگزار کنتده مسابقات شطرنج شهر های آسیا هستند. امروز دهم اردیبهشت ماه نفرات و تیم های برتر مسابقات شطرنج شهر های آسیا مشخص می شوند
دوازدهمین دوره انتخابات مجلس در ایستگاه پایانی
به گزارش خبرگزاری ایمنا ، بیست ویکم اردیبهشت، با برگزار شدن مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 22 حوزه با رقابت برای 45 کرسی از 290 کرسی مجلس، قطار این دوره از انتخابات نیز به ایستگاه پایانی خود می رسد و در این مرحله از انتخابات، 90 داوطلب با یکدیگر رقابت می کنند تا در نهایت داوطلبان برتر با کسب هر میزان رأی به مجلس راه پیدا کنند. پس از آن مجلس دوازدهم کار خود را به طور رسمی ...
قهرمانی مقتدرانه کشوری بانوان ورزشکار اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان در رشته والیبال
به گزارش جهان اقتصاد وبه نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، مسابقات ورزشی کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که با عنوان جام شهدای مهارت و در گروه بانوان در 4 رشته به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در مرکز تربیت مربی کرج برگزار شد، به پایان رسید. آیین اختتامیه مسابقات جام شهدای مهارت در گروه بانوان با حضور امیر میمنت آبادی معاون توسعه ...
قهرمانی ورزشکار بوشهری در مسابقات آزاد تپانچه قهرمانی کشور
...: فینال مرحله نخست مسابقات آزاد تپانچه آقایان در بخش نوجوانان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛فینال مرحله نخست مسابقات آزاد تپانچه آقایان جمعه، 7 اردیبهشت ماه در سایت تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی برگزار و در پایان نفرات برتر در سه رده سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان معرفی شدند. نتایج مرحله نخست مسابقات آزاد ...
برگزاری همزمان مرحله دوم و سوم لیگ آب های آرام و مرحله پایانی لیگ کانوپولو
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما ، مرحله دوم و سوم لیگ آب های آرام روز های 10 و 11 اردیبهشت در بخش بانوان و آقایان به میزبانی دریاچه آزادی تهران برگزار خواهد شد. قایقرانان باشگاه های عقاب نهاجا، نوین البرز، پارس جنوبی، پترو پالایش تجهیز سما، بحر گستر پارس و نوین تهران در لیگ بانوان و کارن کاسپین، ملوان نداجا، عقاب نهاجا، پارس جنوبی و میداف بوشهر در لیگ مردان در 16 ماده در بخش ...
کسب نائب قهرمانی تیم والیبال بانوان آموزش فنی و حرفه ای استان در مسابقات کشوری کارکنان سازمان آموزش فنی ...
به گزارش راه ملت و به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از کسب مقام دوم تیم والیبال بانوان استان کهگیلویه و بویراحمد در مسابقات ورزشی مرحله کشوری کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ( جام شهدای مهارت) به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز مقام خبر داد. وی با اعلام این خبر گفت: هدف از اعزام این ...
برگزاری مسابقات تیراندازی با کمان کارگران گرامیداشت هفته کار و کارگر
تیر پرداخته و مربیان و کارشناسان هیات تیراندازی با کمان استان با شناسایی افراد مستعد، ضمن ثبت امتیازات، جهت استعداد پروری و توسعه بیش از پیش این رشته جذاب، به باشگاه ها معرفی کردند. این همایش که به دلیل کثرت جمعیت و استقبال بیش از اندازه مردم، تا ساعت 12 ظهر به طول انجامید در پایان با شناسایی نفرات برتر در دو بخش بانوان و آقایان به کار خود پایان داد. بخش آقایان: نفر اول: ایل ...
هدفمان هم موفقیت و هم پشتوانه سازی است
جوانان را بیشتر کند. وی ادامه داد: اردوی تیم های هندبال بانوان در سمنان برگزار و زیر نظر خانم شافعیان که حدود 10 سال است در رده های مختلف مسئولیت فنی را بر عهده دارد برگزار می شود و در اردوی تیم در نهایت نفرات برتر در ترکیب تیم قرار می گیرند و حدود 70 درصد از ترکیب تیم نفرات بزرگسالان و بازیکنانی هستند که در میادین مختلف حضور داشته اند و خود ره به تیم ملی اثبات کردند و 30 درصد بازیکنان هم از ...
ناکامی نمایندگان ایران در اسلحه اپه بانوان و فلوره مردان در کسب سهمیه المپیک
رقابت های روز دوم و پایانی پیگیری شد. در این روز از مسابقات سه نماینده ایران در اسلحه اپه و سابر بانوان و اسلحه فلوره مردان به مصاف حریفان خود رفتند. اسلحه اپه بانوان ریحانه رضایی نماینده ایران در اسلحه اپه بانوان بود. در مرحله مقدماتی این بخش از مسابقات که با حضور 16 شمشیرباز برگزار شد، رضایی نتیجه دو دیدار را واگذار کرد، اما در چهار دیدار پیروز شد و به این واسطه ...
اعلام برنامه مرحله نهایی لیگ دسته اول بانوان
به گزارش پایگاه خبری2020، سازمان لیگ فوتسال برنامه مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته اول بانوان را به شرح زیر اعلام کرد. گفتنی است هر سه تیم به لیگ برتر بانوان صعود کرده اند و این مسابقات بمنظور تعیین تیم های اول تا سوم خواهد بود مسابقات این مرحله به میزبانی باشگاه چادرملو اردکان برگزار خواهد شد. انتهای پیام/ ...
جلسه سرپرستان تیم های لیگ آبهای آرام برگزار شد
نشست هماهنگی سرپرستان تیم های لیگ قایقرانی آبهای آرام و مسئولین برگزاری در برج قایقرانی دریاچه آزادی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، لیگ قایقرانی در رشته آبهای آرام 10 و 11 اردیبهشت ماه با برگزاری مرحله دوم و سوم پیگیری می شود. این مسابقات در بخش بانوان و آقایان انجام می شود. در این دوره از رقابت ها تیم های عقاب نهاجا، نوین البرز، پارس جنوبی ...
اسامی نفرات دعوت شده اردوی هفتم تیم کشتی آزاد جوانان
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما ، اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم کشتی آزاد جوانان ایران به شرح زیر است: 57 کیلوگرم: ابرهیم خواری (مازندران) علی مومنی (مازندران) اهوار خاطری (مازندران) علی یحیی پور (مازندران) 61 کیلوگرم: شهداد خسروی (البرز) امیررضا تیموری زاد (تهران) محمدرضا حسینی (کرمانشاه) 65 کیلوگرم: علی خرمدل (تهران) محمدمهدی پلنگ وار (مازندران) سجاد ...
مسابقات ورزشی کارکنان دولت استان کرمان در ایستگاه آخر
شگفتی ساز مسابقات شدند که نشان می دهد ظرفیت شهرستان ها در ورزش بسیار عظیم است. وی نتایج پایانی مرحله استانی مسابقات ورزشی کارکنان دستگاه های اجرایی به میزبانی شهر کرمان در سه رشته فوتبال گل کوچک آقایان و بانوان، مهارت های چالشی آقایان و والیبال به شرح زیر اعلام کرد: نتایج مسابقات فوتبال گل بانوان آموزش و پرورش ناحیه دو 1 آموزش و پرورش زرند 0 مقام اول ...