چهارشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۴:۵۲Jun 2020 3

جدیدترین‌های «گروه صنعتی ایران خودرو»

 
خودرو بانک   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
پیرو بخشنامه شماره 4307 که به فروش فوق العاده گروه صنعتی ایران خودرو مربوط می شود، جزییاتی جدید از طرح فروش فوق العاده و همچنین شروط لازم برای ثبت نام خودرو منتشر شده و مقتضی است که مشتریان این موارد را مورد توجه قرار دهند. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر اهمیت ایجاد تشکلهای کارگری در واحدهای صنعتی بزرگ برای رفع مشکلات حوزه کار و تولید تاکید کرد. به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حاتم شاکرمی ...
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۲:۵۴   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون بازاریابی و فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر غیرقابل دپو بودن خودروی تاکسی گفت: تمامی تاکسی های موجود در نمایندگی ها طبق قرارداد نوسازی با تاکسی رانی دارای شناسنامه مالکیت و مالک مشخص است.
خودرو بانک   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۶   + ۷۲ سایت دیگر  
رضا شیوا، رئیس شورای رقابت از ابلاغ دستورالعمل قیمت گذاری 8 محصول دیگر گروه صنعتی ایران خودرو خبر داد و در این خصوص اعلام کرد که محصولاتی همچون پژو پارس TU5 اتوماتیک، سمند سورن بنزینی، پژو 207 اتوماتیک و دنده ای، دنا ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۶:۲۱   + ۵۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، به پاس خدمات گروه صنعتی ایران خودرو در مقابله با ویروس کرونا و تلاش برای ایجاد محیط کاری امن برای کارکنان، لوح تقدیری از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت بهداشت، به مدیرعامل این خودروساز اعطا شد.
خودرو بانک   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته رضا شیوا، رئیس شورای رقابت از افزایش متوسط 23 درصدی قیمت برخی از محصولات ایران خودرو خبر داد و اعلام کرد که براساس دستورالعمل جدید قیمت گذاری خودرو و همچنین با بررسی تورم ارزی، قیمت برخی از محصولات ایران خودرو با افزایش 4 تا 48 درصدی همراه بوده اند ...
تحلیل بازار / شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۶:۳۸   + ۴۶ سایت دیگر  
مقیمی، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از پیش فروش 45 هزار دستگاه از محصولات این خودروساز از هفته آینده خبر داد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۸:۲۹   + ۵۵ سایت دیگر  
براساس آمار منتشر شده، دو خودروساز بزرگ ایران در دو ماهه ابتدایی سال جاری، در مجموع 109 هزار و 794 دستگاه خودرو تولید کرده اند که این میزان تولید در مقایسه با آمار تولید ارائه شده در اردیبهشت سال 1398 رشد حدود 1.3 درصدی را نشان می دهد. ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از اصلاح ساختار منابع انسانی این خودروساز خبر داد و گفت: در کنار اصلاح سایر ساختارهایی که در دستور کار قرار دادیم، اصلاح ساختار منابع انسانی و بهره وری آنها، برنامه ریزی و پیش بینی شده است.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از اصلاح ساختار منابع انسانی این خودروساز خبر داد و گفت: در کنار اصلاح سایر ساختارهایی که در دستور کار قرار دادیم، اصلاح ساختار منابع انسانی و بهره وری آنها، برنامه ریزی و پیش بینی شده است.
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۶   + ۶۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، فرشاد مقیمی درحاشیه بازدید معاونان وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از نمایشگاه نظام پیشنهادات کارکنان ایران خودرو در رابطه با روند تولید در این خودروسازی گفت: با وجود محدودیت های بین المللی، در اردیبهشت ماه امسال ...
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۷:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
عصر خودرو- معاونان وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به همراه مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از نمایشگاه نظام پیشنهادات کارکنان معاونت سواری سازی این خودروساز که با هدف توسعه فرهنگ مشارکت در سطح سازمان و خلق ایده های تازه برگزار شده است، بازدید کردند.
ملیت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۶:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از اصلاح ساختار منابع انسانی این خودروساز خبر داد و گفت: در کنار اصلاح سایر ساختارهایی که در دستور کار قرار دادیم، اصلاح ساختار منابع انسانی و جایگزینی و بهره وری آنها، برنامه ریزی و پیش بینی شده است.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۵   + ۹۰ سایت دیگر  
فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو صبح امروز در نشستی خبری در خصوص بهسازی برنامه ریزی برای گروه صنعتی ایران خودرو گفت: از اسفند ماه امسال ورود مشتری به داخل نداریم و در تلاش هستیم آن را بهسازی کنیم. در ایران خودرو کار های مثبتی در خصوص مدیریت هزینه انجام گرفته است. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۰:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو خود را ملزم به اجرای تعهدات به مشتریان می داند و برهمین اساس شرکت مشترک این خودروساز با پژو (ایکاپ) بعد از ترک پژو از پای ننشست و با پیگیری برای تامین قطعات تولید 2008، تمامی تعهدات خود را برمبنای زمان ثبت نام مشتریان در برنامه فروش سراسری اجرا کرد.
کار پرس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۹   + ۳۹ سایت دیگر  
: گروه صنعتی ایران خودرو و سایپا اطلاعیه ای مشترک درراستای پاسخگویی و شفاف سازی درخصوص فرآیند قرعه کشی فروش 25 هزار دستگاه خودرو صادرکردند.
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۰   + ۱۶۳ سایت دیگر  
عصر خودرو- گروه صنعتی ایران خودرو و سایپا اطلاعیه ای مشترک درراستای پاسخگویی و شفاف سازی درخصوص فرآیند قرعه کشی فروش 25 هزار دستگاه خودرو صادرکردند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نمایشگاه دستاوردهای جدید گروه صنعتی ایران خودرو و پروژه های فن آورانه محصولات این خودروساز در سال جهش تولید بازدید کرد.
الف   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۲۲:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما یک صنعت فناورانه در اختیار داریم که بدون محدودیت آماده انتقال آن به صنعت خودروی کشور و به خصوص گروه صنعتی ایران خودرو هستیم. ...
زاهدانه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۷   + ۴۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نمایشگاه دستاوردهای جدید گروه صنعتی ایران خودرو و پروژه های فن آورانه محصولات این خودروساز در سال جهش تولید بازدید کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نمایشگاه دستاوردهای جدید گروه صنعتی ایران خودرو و پروژه های فن آورانه محصولات این خودروساز در سال جهش تولید بازدید کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نمایشگاه دستاوردهای جدید گروه صنعتی ایران خودرو و پروژه های فن آورانه محصولات این خودروساز در سال جهش تولید بازدید کرد.
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در بازدید فرمانده نیروی هوا و فضای سپاه از این خودروساز، پروژه های جهش فن آورانه در حوزه های طراحی و توسعه محصول، قوای محرکه و بومی سازی قطعات را تشریح کرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۰۸:۳۷   + ۶۳ سایت دیگر  
سردار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از پروژه های جهش فناورانه محصولات ایران خودرو در سال جهش تولید با بیان این مطلب گفت: ما یک صنعت فناورانه دراختیار داریم که بدون محدودیت آماده انتقال آن به صنعت خودروی کشور و به خصوص گروه صنعتی ایران خودرو هستیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۲۰:۳۰    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در گروه صنعتی ایران خودرو از نمایشگاه فناورانه آن بازدید کرد.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۹:۲۰    
به گزارش خبرخودرو ٬ مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در بازدید فرمانده نیرو هوا و فضا از این خودرو ساز ، پروژ های جهش فناورانه درحوز های طراحی و توسعه محصول ، قوای محرکه و بومی سازی قطعات را ترسیم کرد.
تحلیل بازار / پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۹:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مقیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در بازدید فرمانده نیرو هوا و فضا از این خودرو ساز، پروژه های جهش فناورانه درحوزه های طراحی و توسعه محصول، قوای محرکه و بومی سازی قطعات را ترسیم کرد.
تحلیل بازار / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۸:۲۸   + ۷۰ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده، فرمانده نیروی هوا فضا سپاه از نمایشگاه دستاوردهای جدید گروه صنعتی ایران خودرو و پروژه های فناورانه محصولات این خودروساز درسال جهش تولید بازدید و این بازدید مسیر تولید خودرو با مصرف سوخت پایین، مورد تاکید مقام معظم رهبری، را هموارتر کرد.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: گروه صنعتی ایران خودرو به تازگی آمار تولید محصولات سبک خود را در اردیبهشت 1399 اعلام کرده است. بر اساس آمار موجود در وبسایت کدال ، ایران خودرو در دومین ماه سال جاری 42 هزار و 168 دستگاه خودرو تولید کرده است.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
با توجه به تصمیم سرپرست محترم وزارت صمت، ثبت نام خودرو بدون واریز وجه انجام می شود. گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد با توجه به دستور سرپرست محترم وزارت صمت و ضرورت اعمال برخی تغییرات در سامانه فروش اینترنتی برای ثبت نام متقاضیان ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از ایکو پرس، ایران خودرو به عنوان یکی از بزرگترین صنایع و پیشتاز در صنعت خودروسازی کشور، همواره در تلاش است تا با طراحی، تولید و توسعه محصولات خود، نیازهای مشتریان را برای خرید خودرویی باکیفیت، مطابق با امکانات روز دنیا ...
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۴۸ سایت دیگر  
عصر خودرو- قائم مقام مالی و اقتصادی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تصریح کرد: با حذف پرداخت وجه در ثبت نام اولیه به دستور سرپرست وزارت صمت، دیگر شائبه اختصاص سود به مبالغ پرداختی به خودروسازان دیگر محلی از اعراب ندارد چون هیچ گونه وجهی قبل از قرعه کشی پرداخت نمی شود.
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۸:۵۰   + ۲۹ سایت دیگر  
عصر خودرو- معاون بازایابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو تاکید کرد: در صورتی که متقاضی دارای حتی یکی از شروط ثبت نام در فروش فوق العاده نباشد، پس از بررسی و احراز، به صورت خودکار از سیستم حذف و وجه پرداختی به حساب وی عودت خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو تا ساعت 24 ششم خرداد 1399 ثبت نام اولیه و ایجاد صفحه کاربری را برای مشتریان خود انجام می دهد.
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
عصر خودرو- گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد: با توجه به مهلت بیش از 7 شبانه روز برای فرایند ثبت نام و واریز وجه، پیشنهاد می شود متقاضیان و مشتریان گرامی ایران خودرو، از تعجیل در انجام فرایندهای ثبت نام و واریز وجه خودداری کنند تا به بهترین وجه و با سرعت مناسب، پاسخگویی به مشتریان انجام شود .
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از صدور مجوز شماره گذاری محصولات در سال جدید خبر داد و ضمن پوزش از مشتریان بابت تاخیر در تحویل خودروها تاکید کرد: با افزایش عرضه روند کاهشی قیمت در بازار ادامه خواهد داشت.
سلام نو / خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۷:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، در پی تصمیم اتخاذ شده در جلسه روز جمعه کمیته خودرو که قرار شد 25 هزار دستگاه انواع خودرو هم زمان با ایام عید سعید فطر به بازار عرضه شود ، نخستین فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به مدت یک هفته از چهارشنبه 7 خردادماه آغاز می شود. ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو ٬ نخستین پیش فروش فوق العاده گروه صنعتی ایران خودرو براساس ضوابط جدید فروش خودرو از روز چهارشنبه هفتم خردادماه آغاز می شود.
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۲۲:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
عصر خودرو- معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از امکان بازنگری در ارایه چک ضمانت صیاد در فروش فوق العاده ایران خودرو خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۲۱:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
به اطلاع تمامی مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو می رساند الزامات در نظر گرفته شده در برنامه فروش فوق العاده این خودروساز به مناسبت عید سعید فطر کنترل می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۲۰:۵۱    
گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش فوق العاده محصولات خود را که از روز چهارشنبه 7 خرداد 99 به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و عید سعید فطر آغاز می شود، اعلام کرد