نفرات برتر جشنواره مطبوعات اصفهان معرفی شدند
سایر منابع:
سایر خبرها
رتبه نخست خبرگزاری فارس همدان در جشنواره رسانه ای فجر
نفر اول انتخاب شدند. در بخش گزارش ویدیویی صادق بیات شایسته تقدیر، علی رستمی از خبرگزاری فارس نفر سوم، نرگس بختیاری نفر دوم، امید همایی نفر اول اعلام شدند. در رقابت بین خبرگزاری ها نیز خبرگزاری فارس مقام اول را کسب کرد، خبرگزاری تسنیم مقام دوم، خبرگزاری ایسنا مقام سوم و خبرگزاری مهر شایسته تقدیر اعلام شد. در بخش بیان خلاقانه خبرنگاران استان در راستای مطالب انقلابی ...
تجلیل از برگزیدگان جشنواره رسانه ای و مردمی فجر همدان
عبدلی و سعید ذاکر به عنوان شایستگان تقدیر معرفی و از آنان تجلیل شد. همچنین در بخش عکس سیدصلاح حسینی شایسته قدردانی شناخته شد و مصطفی شیرمحمدی، پوریا پاکیزه و عبدالرحمان رفعتی به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم این بخش جشنواره معرفی و لوح دریافت کردند. در بخش کلیپ نیز اثر ارسالی صادق بیات به عنوان شایسته تقدیر معرفی و امید همائی، نرگس بختیاری و علی رستمی به عنوان نفرات اول تا سوم ...
یادی از خبرنگارانی که امسال آخرین برگ دفتر زندگانی شان بود!
اسلامی (ایرنا) در استان مرکزی 20 فروردین بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد. وی متولد سال 1344 از روزنامه نگاران باسابقه استان مرکزی، در کارنامه حرفه ای اش ریاست دفاتر ایرنا در استان های خراسان، مرکزی، همدان و قزوین را داشت. وی فعالیت خبری و سرپرستی روزنامه ایران در استان مرکزی را نیز بیش از یک دهه برعهده داشت. وی یکی از اعضای موسس خانه مطبوعات در استان مرکزی بود و در 2 دوره فعالیت ...
برگزاری مراسم تجلیل از رتبه های اول کشوری استان همدان در پنجمین جشنواره نوآوری در فرآیند آموزش
محمدی معاون آموزش متوسطه در اینباره اظهار داشت: پنجمین جشنواره نوآوری در فرآیند آموزش و یادگیری در سه محور رسانه های پرشمار، سنجش عملکردی، مشارکت اولیا بر گزار گردید که استان همدان با ارسال 55 اثر به مرحله کشوری حایز رتبه های زیر گردید. در محور رسانه های پرشمار در رشته درسی مطالعات اجتماعی، سبا شیر محمدی رتبه اول، فرزانه بختیاریان رتبه دوم و رتبه استان در این محور اول اعلام شد. ...
درخشش خبرنگاران مهاباد در جشنواره رسانه ای ابوذر
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز مهاباد، در آیین اختتامیه این جشنواره که در ارومیه برگزار شد، جایزه اول بخش تیتر به هادی خیری خبرنگار صداوسیمای مرکز مهاباد رسید و کیوان علیزاده دیگر خبرنگار صداوسیمای مهاباد هم در بخش فیلم صاحب رتبه سوم شد. همچنین جایزه اول بخش خبر این جشنواره را منوچهر صمدی از خبرگزاری ایرنای مهاباد کسب کرد و جمیل آزادمنش دیگر خبرنگار ایرنا هم رتبه دوم بخش گزارش را به ...
معرفی برگزیدگان جشنواره امام رضا(ع) و کتاب سال استان مرکزی
استان لرستان موفق به کسب رتبه دوم، روح الله صفریان از استان البرز موفق به کسب رتبه سوم، سعید حمیدی مقدم و محمدرضا علیزاده امام زاده بطور مشترک رتبه چهارم و فهیمه غلامی زارع رتبه پنجم این جشنواره را کسب کردند. همچنین در این آیین از قرآن آموزان مقام آور موسسه مهد قران کریم نیز تجلیل شد. محمدسجاد سالاری، محمدعلی نقدی، سیدمحمدحسین روشنایی، نرگس فرخی و زینب شهبازی پنج مقام آور برتر این بخش در ...
کسب 11 رتبه برتر در جشنواره سراسری قرآنی وزارت بهداشت
...> در بخش پژوهشی و رشته ایده پردازی "ریحانه عنایت زاده" از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد موفق به کسب رتبه سوم کشوری شد. در بخش فناوری این جشنواره نیز "فاطمه یوسفی" و "مریم عسگری" از کارمندان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در رشته کانال مجازی به ترتیب مقام های اول و دوم کشور را کسب کردند. همچنین در بخش سامانه فضای مجازی "مریم حاج زینلی" در گروه کارمندان موفق به کسب رتبه سوم ...
اختتامیه جشنواره استانی علامه حلی (ره) یزد برگزار می شود
مرحله دوم، 35 اثر حائز رتبه برای بررسی نهایی و فرستادن به مرحله کشوری شدند. معاون پژوهش حوزه علمیه یزد، با بیان اینکه در امتیاز دهی استانی تعداد 71 اثر دارای رتبه اول، دوم، سوم و شایسته تقدیر بوده اند، ادامه داد: از این تعداد 35 اثر مربوط به برادران و مابقی مربوط به حوزه علمیه خواهران می باشد. وی در پایان گفت: از برگزیدگان جشنواره در روز شنبه 28 اسفند 1400 با حضور آیت الله اعرافی تقدیر و تجلیل خواهد شد. انتهای پیام ...
دانشجویان دانشگاه پیام نور بوشهر 7 رتبه برتر جشنواره رویش را کسب کردند
گویندگی و اجرا مریم رضایی موفق به کسب رتبه دوم، در بخش کانون های برگزیده کانون مهارت های زندگی رتبه سوم، پیام عباسی در بخش مصنوعات شیشه ای و پارچه ای رتبه اول و سوم، معصومه احمد پور بوشهری در بخش موسیقی نواحی، فیلم نامه نویسی و تئاتر آیینی به ترتیب 2 رتبه دوم و یک رتبه اول را کسب کرد. رئیس دانشگاه پیام نور بوشهر نهادینه سازی هویت کانون های فرهنگی و هنری دانشگاه، شناسایی و معرفی استعدادهای شاخص و ناب دانشجویی در حوزه کانون ها، تشویق و ترغیب جامعه دانشگاهی به فعالیت های اجتماعی و فرهنگی،ترویج فعالیت گروهی و قانونمند در دانشگاه را از جمله هدف های جشنواره کشوری رویش عنوان کرد. ...
لیگ برتر بسکتبال | برتری شهرداری گرگان و ذوب آهن مقابل حریفان
روزنامه گل شهرداری در کوارترهای اول، سوم و چهارم با نتایج 23 بر 21، 24 بر 18 و 17 بر 14 برنده شد و کوارتر دوم را 15 بر 18 واگذار کرد. پری پتی 26، محمد جمشیدی 22 و میثم میرزایی 15 امتیاز برای شهرداری گرگان و پویا حقی 24 امتیاز برای اکسون کسب کردند. شهرداری در بازی شماری، یک بر صفر از اکسون پیش افتاد. در دیگر بازی امروز، ذوب آهن اصفهان 73 بر 70 از سد صنایع هرمزگان ...
افتتاحیه لیگ دسته سوم برای تیم مشهدی از ورزشگاه امام رضا(ع)
تیم هایی از استان های خراسان بزرگ، مازندران، گلستان و تهران برود. به جز آریوی اسلامشهر حریف امروز تیم شادکام آن ها باید به مصاف تیم های ستارگان مردان پاشای کرج، دریای بابل، جوان نوین ساری، نوین کشاورز علی آباد، کیای تهران، مقاومت تهران، پیام وحدت بیرجند و شاهین بجنورد بروند. برای صعود مستقیم به لیگ 2 تیم شادکام باید در این گروه به رتبه اول دست یابد. کسب رتبه دوم شادکام را راهی مرحله ...
درخشش خبرنگاران ایمنا در جشنواره مطبوعات اصفهان
به گزارش خبرنگار ایمنا ، در آیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره مطبوعات و رسانه های الکترونیک استان اصفهان، خبرنگاران ایمنا موفق به کسب یک مقام نخست، دو عنوان دومی و یک عنوان شایسته تقدیر شدند. پژواک بهرامی نفر اول بخش اینفوگرافیک با اثری بنام از اهدای خون غافل نشویم رتبه نخست این بخش را از آن خود کرد. سیدمهدی رضوی نیز با اثر فرونشست مرگ تدریجی اصفهان عنوان دوم بخش اینفوگرافیک ...
خبرنگاران ایرنا در جشنواره مطبوعات استان اصفهان حائز 6 رتبه شدند
سوء استفاده به مخلان نظم را نمی دهند" را کسب کرد. "عاطفه جعفری نژاد" حائز رتبه دوم در بخش کلیپ با عنوان" فشار آلودگی هوا بر گلوی اصفهان" و رتبه سوم در بخش اینفوگرافیک با عنوان"فراز و فرود تامین آب آشامیدنی اصفهان" شد. "نفیسه راهداری" حائز رتبه سوم در بخش گزارش مکتوب با عنوان" زخم 30 ساله بی توجهی به محل توزیع مطبوعات در اصفهان" شد. همچنین " آرزو فلاح کردی" در بخش گزارش مکتوب با ...
مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره مطبوعات و رسانه های الکترونیک استان اصفهان برگزار شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان: دولت سیزدهم حامی اصلی مطالبه گری بحق رسانه های داخلی است.
درخشش خبرنگاران ایسنا در جشنواره مطبوعات اصفهان
.... وی ادامه داد: در بخش خبر 49، گزارش مکتوب 128، عکس14، مصاحبه 70، مقاله 32، یادداشت 66، تیتر 88، گزارش تصویری 18، صفحه آرایی 28، طنز مکتوب 18 و اینفوگرافی 11 اثر به جشنواره ارسال شد. به گزارش ایسنا، سید حبیب الله وکیل زاده، دبیر سرویس سیاسی ایسنا در بخش خبر موفق به کسب رتبه نخست این جشنواره با عنوان با تداوم تنش آبی؛ اصفهان تا ده سال آینده قابل سکونت نیست شد و آیدا علی ...
جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی برترین های خود را شناخت
این جشنواره را بخاطر برگزیده شدن رتبه دوم کارگردانی دریافت کرد. رتبه اول کارگردانی تعلق گرفت به مختار محمدی بخاطر گردانی نمایش انفال شدگان از مریوان و دیپلم افتخار و تندیس و جایزه نقدی جشنواره را کسب کرد. زندگی با طعم باروت از اصفهان هم بعنوان نمایش برگزیده تئاتر ملی شرهانی انتخاب و معرفی شد. نمایش انفال شدگان بعنوان اثر برگزیده تئاتر شرهانی برای حمایت بنیاد شهیدو اجرای عموم در شهرمریوان معرفی شد. ...
نشست کتاب خوان کشوری ویژه کتابداران بخش ناشنوانان و کم شنوایان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نشست کتاب خوان کشوری ویژه کتابداران بخش ناشنوانان و کم شنوایان با محوریت کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد و مشارکت کتابداران استان های فارس، اصفهان و اردبیل برگزار شد. در ابتدا ساناز رهنما، کتابدار بخش ناشنوایان و کم شنوایان کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد گفت: سعی ما در کتابخانه عمومی به عنوان پایگاه اجتماعی ...
نویسنده و پژوهشگر لرستانی شایسته تقدیر جایزه کتاب سال شناخته شد
این مراسم در موضوع علوم کتابداری، فرهنگ نامه ها، تاریخ مطبوعات و روش تحقیق 12 کتاب نامزد سی و نهمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران معرفی شدند و براساس رأی نهایی هیأت داوران، کتاب تاریخ تحولات اجتماعی و روزنامه نگاری سیاسی در بروجرد 13321285، تألیف محمد گودرزی (ا. فرهیخته)، منتشر شده از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران ، در این بخش شایسته تقدیر شناخته شد؛ چاپ اول این ...
تقدیر از برگزیده جشنواره ملی داستان کودک و نوجوان
تومانی و لوح تقدیر جشنواره را از آن خود کرد رضا زنگی آبادی با داستان شوالیه های کوچک شهر بود. نفرات برگزیده بخش کتاب کودک به ترتیب عبارت بودند از: رتبه اول بخش کودک: لیلا دارابی از تهران رتبه دوم بخش کودک: هیوا ملکی از قروه کردستان رتبه سوم بخش کودک: فهیمه فتوره چی از تهران برگزیده داوران کودک: ناهید بناپور از گرگان شایسته تقدیر: لیلا قربانی، حسین توکلی بناپور و ...
برگزیدگان جشنواره به عشق مهدی هواداریم معرفی شدند
به گزارش شهر بیست به نقل از مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، آیین اختتامیه نخستین جشنواره به عشق مهدی هواداریم در حالی با اعلام نفرات برگزیده در شبستان امام حسن عسکری(ع) مسجد مقدس جمکران برگزار شد که 180 شرکت کننده طی 3 روز با محوریت مهدویت در قالب کارگاه های رسانه ای، آثار خود را ارائه دادند و در ادامه هیئت داوران 32 اثر هنری را برگزیدند. ابتدای این مراسم با قرائت آیاتی از کلام الهی همراه ...
اعلام نفرات برگزیده جشنواره هواداریم / 180 هنرمند خلق اثر کردند
؛ برگزیدگان مشترک: جابر غلامی، امیر عنایتی، زهرا جلالی، سعید قاسمی، یاسر محمدخانی *بخش پادکست ؛ رتبه اول: فاطمه ناجی رتبه دوم مشترک: مهدی نجیمی، امیر حسین بخشی شایسته تقدیر: علی رضا ضیایی، کمیل احمدی لازم بذکر است نخستین جشنواره به عشق مهدی(عج) هواداریم طی 3 روز از جمعه 20 الی 22 اسفندماه 1400 به همت سازمان فضای مجازی سراج با مشارکت مسجد مقدس جمکران در شبستان امام حسن عسکری(ع) مسجد جمکران برگزار شد. 313/ ...
کتاب سیمای روستایی و عشایری قره داغ اثر سعید قاسمی رونمایی شد
به نمایش درآورده است. سعید قاسمی در حال حاضر به عنوان عکاس خبرگزاری صداوسیما و روزنامه همشهری فعالیت می کند و با رسانه های محلی شهرستان اهر نیز همکاری مستمری دارد. وی به تازگی توانسته است رتبه اول بخش کرونا و رتبه دوم بخش آیین و مذهب و نشان عکس سال شانزدهمین جشنواره عکس خبری، مطبوعاتی دوربین نت و مقام دوم دهمین سوگواره عکس عاشورایی هیأت در قم را کسب کند. ...
برترین ها نخستین مهرواره قرآنی طاها
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ، نخستین مهرواره قرآنی طاها با معرفی برترین ها در هر رشته به کار خود پایان داد. در این دوره رقابت ها فاطمه محمدی و سمیه صالحی هر دو از استان فارس در بخش حفظ کل قرآن ویژه خواهران به ترتیب رتبه اول و دوم را کسب کردند. در رشته حفظ 10 جزء آمنه پیروزه از هرمزگان اول، لیلا اکرمی از استان فارس دوم و سارا ...
کاهش 46 درصدی تخلفات موتورسواران در اصفهان
سواران از 18 تا 25 سالگی و عابران پیاده از 55 تا 70 سالگی بیشترین آمار جانباختگان 7 ماه اول امسال را تشکیل می دهند. حدود 6/41 درصد تصادفات کشور در اصفهان رخ می دهند و طبق این آمار اصفهان رتبه سوم تصادفات درون شهری را به خود اختصاص داده است. باشگاه خبرنگاران جوان اصفهان اصفهان
بررسی رابطه بین توسعه یافتگی و فعالان بازار رمزارز در استان های مختلف کشور / رمزارزها در مقابل صنعت؟
بر معاملات رمزارز ایران دارند. سرمایه گذاران استان های خراسان رضوی با 9،9 درصد و اصفهان با 6،6 درصد در رتبه های دوم و سوم بیشترین مجموع دارایی رمزارزها قرار گرفته اند. طبق آمارهای منتشر شده 18 درصد سبد دارایی سرمایه گذاران تهرانی را بیت کوین تشکیل می دهد. ارزی که رتبه دوم را از آن خود می کند، اتریوم است که سهم آن 16 درصد است. رتبه اول و دوم نشان می دهد که ساکنان استان تهران به دنبال ...
برگزیدگان هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی مشخص شد
محصول مجموعه قندون رتبه دوم: شهر و بازی محصول مجموعه قلمه رتبه اول: دوچرخه های تعادلی محصول مجموعه زی گزیگ برترین های بسته بندی: رتبه دوم: نورآزما از شرکت فنآموز رتبه اول: کارآگاه ناحیه شرقی از مجموعه توسعه صنعت چینش ب رترین های تصویرسازی: رتبه سوم: محمد باراندوست قلعه رودخان از مجموعه هیروگی مز رتبه دوم: علی رادمند توکی از مجموعه ...
برگزیدگان پنجمین جشنواره تئاتر دورق شادگان معرفی شدند
صفر" رتبه دوم را کسب کرد. رتبه اول نویسندگی شامل تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی نیز به ابراهیم حبیبی برای نگارش نمایشنامه "سیف نصره" اهدا شد. همچنین در بخش طراحی صحنه هیات داوران پنجمین جشنواره تئاتر دورق، وحید سامانیان را به عنوان طراح برگزیده این بخش برای نمایش "عنیف" معرفی کرد و در بخش موسیقی تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به گروه موسیقی نمایش "369" تعلق ...
درخشش دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در جشنواره قرآن و عترت (ع)
رتبه سوم را کسب کرد. رئیس اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد افزود: در بخش فناوری این جشنواره، فاطمه یوسفی و مریم عسگری از کارمندان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در رشته کانال مجازی به ترتیب مقام های اول و دوم کشور را کسب کردند. وی گفت: در بخش پژوهشی و رشته ایده پردازی نیز ریحانه عنایت زاده از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد موفق به کسب رتبه سوم کشوری شد. سید ...
برترین های هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی معرفی شدند
2. باغ فرش محصول مشترک کانون و ایده پردازان هنر باغ فارسی 3. چهارچوب محصول مجموعه بومزی 4. واردا محصول شرکت سرزمین ذهن زیبا 5. طوطی و بقال محصول مشترک کانون و خانه طراحی ایده 6. شاه دزد وزیر (دوئل) محصول شرکت فربد انگاره واقعیت خیال در بخش فرهنگ ترافیک: رتبه سوم بازی دور دور محصول مجموعه قندون رتبه دوم شهر و بازی محصول مجموعه قلمه رتبه اول ...