دختران جودوکار نی ریزی بر بام فارس
سایر منابع:
سایر خبرها
نفرات برتر مسابقات دارت لیگ برتر کردستان مشخص شدند
به گزارش ایرنا ، این مرحله از مسابقات روزهای یکشنبه و دوشنبه با شرکت 48 دارتیست در 2 بخش مردان و بانوان از سراسر استان به میزبانی شهر سنندج برگزار شد. در بخش نتایج مسابقات لیگ برتر مردان، حمید عمرانی از بیجار اول شد، آرش کرم ویسه از سنندج مقام دوم را کسب کرد و ابراهیم قاسمی از قروه در رده سوم ایستاد. در بخش لیگ یک مردان هم، محمد میرزا زاده از بیجار جایگاه اول را به خود ...
معرفی نفرات برتر لیگ علمی دانش آموزان در رشت+گزارش
لیگ علمی دانش آموزان دانست. مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: 2 جام اصلی این لیگ برای یک سال به مدرسه دخترانه فرزانگان و استعداد های درخشان میرزاکوچک ناحیه یک رشت رسید. لیگ علمی در مقطع متوسطه اول و دوم با تیم های 5 نفره برگزار می شود.
دختران و پسران دونده نونهال گلستان و خراسان رضوی قهرمان کشور شدند
رضا غفاری همگی از خراسان رضوی در دوهای 400 و 1500 متر و ماده پرتاب وزنه به مقام نخست دست یافتند و تیم خراسان رضوی در ماده دو امدادی نیز اول شد. در بخش انفرادی دختران، در دوهای 100 متر، 400 متر، 800 متر، 1500 متر و پرش طول به ترتیب شقایق صادقی، پرنیان فراهانی، یگانه گروهی، نازنی زهرا اعلم راد و فاطمه اشترایه همگی از خراسان رضوی و ترکیب تیمی خراسان رضوی در ماده دو امدادی و در مواد دوی 100 متر با مانع، پرتاب وزنه و پرتاب دیسک به ترتیب فاطمه ممدلی، آی نور نیازی و اسما ممی پور همگی از گلستان بر سکوی نخست هر ماده ایستادند. این مسابقات با شرکت تیم های خراسان رضوی. خراسان شمالی. سم ...
فجر بندرلنگه با کسب 27 مدال طلا برسکوی نخست ایستاد
علاقمندان با اهدای مدال قهرمانی برای نفرات برتر و جام قهرمانی برای تیم برتر برگزار شد. در مسابقات کاتا و در رده سنی خردسالان کمربند زرد یسرا پشنگ اول شد. حسنا میرزایی دوم و سوگند عزیزالهی در مکان سوم ایستاد. در رده سنی خردسالان، کمربند نارنجی ریحانه خاوند عنوان قهرمانی را کسب کرد. محدثه کریم زاده و گیتا بهرامی دوم و سوم شدند. در رده سنی خردسالان کمربند سبز، یاس تاراج اول شد. فاطمه بهار برکات دوم و عنوان ...
درخشش خانواده های کارکنان مرکز تربیت و آموزش 05 کرمان در مسابقات قرآن
سال آلاء شیخ حسینی در رشته حفظ یک جزء و فاطمه زهرا شمس الدینی در رشته حفظ سه جزء موفق به کسب رتبه های دوم شدند. در بخش فرزندان پسر نیز امیرعلی شعبانی نفر دوم رشته حفظ 3 جزء بخش فرزندان پسر زیر 15 سال شد و امین جلالی رتبه سوم رشته اذان مقطع فرزندان پسر بالای 15 سال را به دست آورد. رئیس عقیدتی سیاسی مرکز تربیت و آموزش 05 گفت: در بخش همسران کارکنان مهدیه نصیری رتبه دوم رشته حفظ 3 جزء را به ...
قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در آسیا با درخشش مازندرانی ها
کشتی فرنگی ایران در این مسابقات توسط سیددانیال سهرابی در وزن 72 کیلوگرم، امیر قاسمی منجزی در وزن 130 کیلوگرم به مدال طلا، امید آرامی در وزن 60 کیلوگرم به مدال نقره، محمد ناقوسی در وزن 77 کیلوگرم و علی اکبر یوسفی مازندرانی در وزن 130 کیلوگرم به مدال برنز دست یافت. تیم ایران که با 7 کشتی گیر در 6 وزن در این مسابقات شرکت کرده بود، در رده بندی تیمی با 98 امتیاز سوم شد. تیم های آذربایجان با 140 و مجارستان با 113 امتیاز اول و دوم شدند. working(); ...
درخشش دانش آموزان نهاوندی در مرحله ی استانی جشنواره نوجوان خوارزمی / کسب 9 رتبه برتر استانی
آیینه از آموزشگاه معصومه یعقوبی (زهرا مرادبیگی، سامیه ترکاشوند، فاطیما صفری، یکتا میرزایی، فاطمه کاظمی) با راهنمایی خانم اعظم عباسی موفق به کسب رتبه اول استان، در بخش عکاسی روایی، دانش آموز، فاطیما دیناروند از آموزشگاه آسیه روستای گنبدکبود با راهنمایی خانم شیرین زندی، موفق به کسب رتبه اول استان و دانش آموز محمدپارسا خسروی از آموزشگاه شهید محمدجعفر حمیدی با راهنمایی آقای علیرضا سیف، موفق به کسب رتبه ی ...
مسابقات دارت و شطرنج بازنشستگان کشوری استان کرمان برگزار شد
مسابقات رشته دارت خانمها؛ خانم طاهره جعفری ده فارسی موفق به کسب مدال طلا شدند. ضمنا ” آقایان احمد بیت الهی و ایرج ابراهیمی نژاد وخانمها صدیقه بنی اسدی و اشرف شیخ السلامی به ترتیب حائز رتبه دوم و سوم شدند. مسابقات شطرنج پنجمین جشنواره مسابقات نیز در دو گروه خانمها و آقایان در سالن خانه هئیت شطرنج استان برگزار و نفرات برتر آقایان و خانمها به شرح ذیل معرفی گردید: خانمها: ...
آیین اختتامیۀ نخستین جشنوارۀ ملی عکس ایران جوان در تربت حیدریه برگزار شد
...، شکوه خانواده، حسین خسروی از شیراز، نگین محمدی فرد از اصفهان و مهدی کاظمی از فسا به ترتیب به عناوین اول تا سوم جشنواره دست یافتند و محمد شفائی از اصفهان نیز شایستۀ تقدیر شد. رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه اظهار داشت: در بخش حرفه ای با موضوع پدر بزرگ و مادر بزرگ، الگوی خانواده و فرزندان نیز طاهره رُخ بخش از شیراز، سید محسن مهری از سبزوار و جابر غلامی از اراک به مقام اول تا ...
شناخت تیمهای برتر جودو خوزستان
عنوان تکنیکی تهران جودوکار معرفی شد و کاپ اخلاق نیز به صادق صالحی از آبادان اهدا شد. در پایان به نفرات اول تا سوم هر وزن مدال و حکم قهرمانی و به تیم های اول تا سوم کاپ قهرمانی اهدا شد. درمسابقات قهرمانی استان، 46 جودوکار در 8 وزن به رقابت پرداختند. نفرات اول تا سوم هر وزن در اردوی آماده سازی شرکت می کنند تا پایان تیم منتخب استان به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شود. جودوکاران خوزستان مردادماه درمسابقات منطقه ای کشور شرکت می کنند. استان فارس میزبان مسابقات جودو منطقه ای کشور خواهد بود. ...
اعلام نفرات برتر مسابقات دستجات آزاد اسیکت هنری
به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، نفرات برتر مسابقات دستجات آزاد اسیکت هنری به شرح زیر است: سطح حرفه ای خردسالان نیلرام خداوندی تهران ارشیدا فلاحی کرمانشاه لارا اسدی پور آذربایجان شرقی رده سنی نونهالان نفر اول مهسان محمودی تهران نفر دوم مه نیا یوسفی کرمانشاه نفر سوم مهسان کریمی ...
تیم کشتی جوانان ایران قهرمان آسیا شد
دوم و سوم قرار گرفتند. نتایج نمایندگان کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است: در وزن 55 کیلوگرم علی احمدی وفا در در دور اول با نتیجه 6 بر صفر شو هیراتا از ژاپن را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 9 بر صفرا آنل مور از هند را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. احمدی وفا در این مرحله با نتیجه 4 بر 1 و ضربه فنی مقابل آیبک آیتبکوف از قزاقستان مغلوب شد و راهی دیدار رده بندی شد ...
2 طلا و 3 برنز ایران در کشتی فرنگی جوانان آسیا
آفتاب نیوز : در پایان مسابقات روز نخست کشتی فرنگی جوانان آسیا در اردن، ابوالفضل چوبانی در وزن 87 کیلوگرم و فردین هدایتی در وزن 130 کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند و علی احمدی وفا در وزن 55 کیلوگرم، رضا قیطاسی در وزن 63 کیلوگرم و علیرضا عبدولی در وزن 77 کیلوگرم صاحب مدال برنز شدند. در وزن 55 کیلوگرم علی احمدی وفا در در دور اول با نتیجه 6 بر صفر شو هیراتا از ژاپن را مغلوب کرد ...
طلای منجزی پایان بخش جام پولیاک مجارستان/ تیم منتخب کشتی فرنگی ایران سوم شد
مدال نقره، محمد ناقوسی در وزن 77 کیلوگرم و علی اکبر یوسفی در وزن 130 کیلوگرم به مدال برنز دست یافت. تیم ایران که با 7 کشتی گیر در 6 وزن در این مسابقات شرکت کرده بود، در رده بندی تیمی با 98 امتیاز سوم شد. تیم های جمهوری آذربایجان با 140 و مجارستان با 113 امتیاز اول و دوم شدند. نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: در وزن 55 کیلوگرم که با حضور 7 کشتی گیر و به صورت ...
پایان کار شاگردان رنگرز با 5 مدال رنگارنگ در مجارستان
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم منتخب کشتی فرنگی ایران در این مسابقات توسط سید دانیال سهرابی در وزن 72 کیلوگرم، امیر قاسمی منجزی در وزن 130 کیلوگرم به مدال طلا، امید آرامی در وزن 60 کیلوگرم به مدال نقره، محمد ناقوسی در وزن 77 کیلوگرم و علی اکبر یوسفی در وزن 130 کیلوگرم به مدال برنز دست یافت. تیم ایران که با 7 کشتی گیر در 6 وزن در این مسابقات شرکت کرده بود، در رده بندی تیمی با 98 امتیاز سوم ...
معرفی برترین تکواندو کاران خردسال و نوجوان قم
تفکیک گروه سنی و رده کمربندی به شرح زیر معرفی شدند؛ گروه سنی خردسالان - رده کمربند سبز و آبی وزن اول مقام اول: کتایون کریمی مقام دوم: زهرا عباسی مقام سوم: نرگس متین ازاد مقام سوم: معصومه عبادی وزن دوم مقام اول: فاطمه رستمی مقام دوم: هدیه تابه زر مقام سوم: نیکا خسروی وزن سوم ...
اعلام اسامی برترین های مسابقات ووشو انتخابی هیات ووشو بسیج سپاه فجر فارس +عکس
56-کیلوگرم مقام اول: حسین قره گزلو (بیضا) مقام دوم: حسن اسفندیاری کوهی(عشایری) مقام سوم مشترک: رضا جهانگیری(کوار) مقام سوم مشترک: امیرمحمد اژدری(کوهچنار) وزن 60-کیلوگرم مقام اول: مهرشاد امینی(عشایری) مقام دوم:علی اسکندریان (فسا) مقام سوم مشترک: مهدی رضایی (نورآباد) مقام سوم مشترک: رضا مددی (نی ریز ...
قهرمانی بکبولاتوف، کمال و ممدوف در 3 وزن اول/ دست نازاریان از مدال کوتاه ماند
بعد از برگزاری مسابقات کشتی آزاد تورنمنت رنکینگ دار مجارستان طی دو روز 22 و 23 تیر ماه، این رقابت ها روز گذشته در رشته کشتی فرنگی آغاز شد و قهرمانان سه وزن 55، 60 و 63 کیلوگرم به این شرح مشخص شدند. وزن 55 کیلوگرم: (مسابقات این وزن به صورت دوره ای برگزار شد) فینال: آمانگالی بِکبولاتوف (قزاقستان) 9 – دنیس فلورین می های (رومانی) صفر رده بندی: راماز سیلاگاوا (گرجستان ...
برگزاری مسابقات شطرنج رپید ریتد در قائمشهر
... قهرمان:استاد فیده علی ولیزاده قایمشهر مقام دوم:استاد فیده محمد اکبری بهشهر مقام سوم: استاد بین المللی سید کیان پورموسوی بابل مقام چهارم: میلاد سالار نور مقام پنجم: محمد شریفی بابل مقام ششم: احسان فتاحی بابل مقام هفتم:محمد طاهر یوسفی ساری مقام هشتم: صائب برزگر قایمشهر نفرات برتر رده های سنی: رده ...
دختر تکواندوکار یزدی، جهانی شد
به گزارش خبرگزاری اقتصادایران مرحله سوم رقابت های انتخابی تیم ملی تکواندو نونهالان کشور در حالی برگزار شد که نازنین زهرا مرادی بانوی خوش تکنیک یزدی پس از برتری مقابل حریفان خود، برای اولین بار در تاریخ استان، جواز حضور در تیم ملی و مسابقات جهانی را کسب کرد. وی پس از کسب رتبه برتر در مسابقات قهرمانی کشور که به منظور انتخابی تیم ملی برگزار شده بود، توانست در دو مرحله قبلی در وزن سوم ...
معرفی برترین های جودو قهرمانی نوجوانان فارس
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز فارس ،پیکار های جودو قهرمانی نوجوانان استان فارس برای حضور در مسابقات کشوری با شرکت جودوکاران منتخب شهرستان های شیراز، فسا، مرودشت، استهبان و جهرم در هشت وزن برگزار و تیم شیراز قهرمان این رقابت ها شد. وحید زارع نژاد گفت: پیکار های جودو قهرمانی نوجوانان استان فارس برای حضور در مسابقات کشوری و با شرکت جودوکاران منتخب شهرستان های شیراز، فسا، مرودشت ...
شیرازٰ، قهرمان جودو نوجوانان استان فارس
جودو رده های پایه دختران فارس شدند سه جودوکار فارس به اردوی تیم ملی امید دعوت شدند نفرات برتر این مسابقات در قالب تیم منتخب فارس راهی مسابقات کشوری خواهند شد. جودو کارانی از شهرستان های، استهبان، مرودشت، شیراز و فسا و جهرم در مسابقاتی که در خانه جودو فارس برگزار شد، شرکت داشتند. ...
مسابقات تکواندو قهرمانی بسیج استان اردبیل برگزار شد
پارس آباد رتبه سوم را کسب کردند. مدیرعامل باشگاه فرهنگی – ورزشی مقاومت اردبیل تصریح کرد: در وزن 68- کیلوگرم این دوره از مسابقات میلاد اقبالی از شهرستان گرمی مقام اول، محمد شکرپور از اردبیل مقام دوم و ابوالفضل عیسی زاده از اردبیل و هادی موسی زاده از گرمی رتبه سوم را کسب کردند. رحیم زاده اظهار کرد: در این مسابقات و در وزن 74- کیلوگرم حامد بابائی از شهرستان خلخال مقام اول، حسن ...
2 طلا و 3 برنز و یک نقره سهم فرنگی کاران ایران
برنز اروپا از آذربایجان می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم با نتیجه 9 بر 1 آیبک سابیربیکوف از قزاقستان را مغلوب کرد. آرامی در دور سوم اریک توربا دارنده مدال نقره اروپا از مجارستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 7 بر 2 مقابل ویرجیل بیچا از سوئیس به برتری دست یافت و به دیدار فینال راه یافت. مهدی احدی در وزن 55 کیلوگرم، دیگر نماینده ایران در روز نخست این مسابقات بود که از دور رقابت ها کنار رفت. کد خبر 5837308 ...
درخشش مچ اندازان چهارمحالی در مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور
خواهند کرد. استقبال از مدال آور رقابت های مچ اندازی قهرمانی آسیا در چهارمحال و بختیاری نتایج به دست آمده توسط ورزشکاران چهارمحال و بختیاری در این مسابقات به شرح ذیل است: رده سنی نوجوانان/ دست چپ: محمدحسین جوانبخت مقام اول علیرضا جوانبخت مقام دوم رده سنی نوجوانان/ دست راست: علیرضا جوانبخت مقام اول رده سنی جوانان/ دست چپ: ...
معرفی برترین های مسابقات کشتی با شال در گرگان
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز گلستان این رقابت ها در پنج وزن برگزار شد و در پایان در وزن 55 کیلوگرم مهدی لگزایی اول شد، علی کردی قربان دوم و علی کردی قاسم سوم شدند. در وزن 65 کیلوگرم عادل قزلقی، عباس خطیرنامنی و حسین شمس ابادی هم به ترتیب عنوان اول تا سوم را کسب کردند. در وزن 75 کیلوگرم مظاهر گرائیلی، غلامعلی تازیکی و حبیب بلوچی اول تا سوم شدند. در وزن 85 ...
کشتی فرنگی جوانان آسیا| 2 طلا و 3 برنز حاصل کار شاگردان باوفا در 5 وزن نخست
...> در وزن 63 کیلوگرم رضا قیطاسی در دور اول با نتیجه 9 بر صفر شویا ایواتا از ژاپن را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 5 بر 3 مغلوب حسین دین اولیمبایف از ازبکستان شد و به دیدار رده بندی رفت. قیطاسی در این دیدار با نتیجه 10 بر صفر حسن ناقوج از اردن را شکست داد و به مدال برنز رسید. علیرضا عبدولی در وزن 77 کیلوگرم در دور نخست با نتیجه 9 بر صفر کیریل شیما بوکورو ...
هرمزگان نایب قهرمان وزنه برداری کشور شد
تیم وزنه برداری بزرگسالان هرمزگان پس از یک دهه، با کسب 6 طلا و 3 برنز عنوان نایب قهرمانی کشور را از آن خود کرد. تیم های اردبیل، هرمزگان و مازندران به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند. در بخش انفرادی این رقابت ها و در رده سنی بزرگسالان مهران قاسم زاده و پیمان دهقانی هر کدام 3 مدال طلا را کسب کردند. همچنین رضا ایرانمش و وحید مهاجری در این رده سنی نیز به ترتیب 2 و 1 مدال برنز را به ...
تیم های برتر جام غدیر منطقه پردیسان قم مشخص شدند
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، مراسم اختتامیه مسابقات جام غدیر ،سال1402در رشته فوتسال در مجموعه فرهنگی ورزشی 9دی ناحیه امام حسن مجتبی علیه السلام پردیسان برگزار شد. عباس غویثی مسئول شبکه تربیت بدنی پایگاه شهید محمد بنیادی عنوان کرد: در سطح مسابقات فوتسال ،جام غدیر 8تیم نوجوانان و8 تیم نونهالان، در ایام غدیر برگزار شد. ورزشکاران در این دوره از مسابقات در رده سنی جوانان ...
نفرات برتر جشنواره ملی طنز پهلو در فومن معرفی شدند
صغر اول و دوم شدند. محمد حسین مهدویان از قم با اثر ایران جوان بماند و احمد رفیعی وردنجانی از چهار محال و بختیاری با اثر بحران آب به طور مشترک سوم شدند. در بخش کاریکاتور فاطمه ندیمی از مازندران با اثر اجاره بها در فضا و سید محمد جواد طاهری از مازندران با اثر بارش اول و دوم شدند. مهدی منصوری از تهران با اثر شارژ بستگان و سولماز محمودی نسب از تهران با اثر سگ گردانی در پارک ممنون به مقام سوم ...