چهارشنبه ۳۰ مردادساعت ۱۱:۴۲Aug 2019 21

خبرهای اقتصاد آنلاین 24 اسفند 1393 - eghtesadonline.com

 
اقتصاد آنلاین 30 دی 1393 اقتصاد آنلاین 30 بهمن 1393 اقتصاد آنلاین 1 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 2 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 3 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 4 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 5 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 6 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 7 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 10 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 11 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 12 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 13 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 14 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 15 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 16 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 17 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 18 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 19 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 20 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 21 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 22 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 23 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 24 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 25 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 26 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 27 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 28 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۹:۲۹    
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از ارایه طرح رتبه بندی معلمان به مجلس تا پایان هفته خبر داد و گفت: با تصویب این طرح حداقل 150هزارتومان به کف حقوق معلمان اضافه می شود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۹:۲۶    
رییس اداره جی آی اس شهرداری تهران از انتشار نسخه اول نرم افزار آنلاین تهران نما در آستانه نوروز 94 خبر داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۹:۱۱    
نوشیدن مقدار کمی قهوه در روز می تواند به جلوگیری از لخته شدن خون در رگها که شایعترین علت بیماری های قلبی کمک می کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۹:۰۵    
پذیرفته شدگان در آزمونهای استخدامی که بسیاری از آنها حدود چهار سالی است بلاتکلیف مانده اند اکنون می توانند خود را برای جذب در سازمان های مربوطه آماده کنند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۸:۵۶    
عضو ارشد هیات مذاکره کننده هسته ای ایران گفت: هر توافقی که میان ایران و1+5 حاصل شود، باید مورد تایید شورای امنیت قرار گیرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۸:۵۳    
عباس عراقچی از تشکیل یک گروه وایبری میان او و محمدجواد ظریف و مجید تخت روانچی خبر داد که در آن برخی اخبار میان سه مذاکره کننده ارشد هسته ای ایران رد و بدل می شود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۸:۴۴    
آمارهای پلیس اینترپل و سایر ارگان ها و نهادهای بین المللی نشان می دهد سالانه صدها هزار تن از سراسر دنیا به دلایل مختلفی همچون کار، زندگی بهتر، تحصیل، قاچاق مواد مخدر ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۸:۳۸    
12 نماینده مجلس در نامه ای خطاب به رئیس جمهور ضمن برشمردن معایب شیوه افزایش قیمت برق و گاز در سال جاری که ثروتمندان با درصد کمتری از افزایش قیمت مواجه شده اند ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۸:۰۵    
درحالی که به صورت سنتی روزهای پایانی اسفندماه با افزایش قیمت دلار همراه می شود ولی امسال بهای دلار در بازار کاهش یافته است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۷:۵۳    
محسنی اژه ای با اعلام اینکه هنوز حکم قطعی نشده و در این باره عذر قانونی دارم، گفت: یک بخش از اتهامات م. ه ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۷:۴۱    
رئیس شورای رقابت با بررسی شرایط فعلی بازار سرمایه، جزئیات تصمیمات کوتاه، میان و بلندمدت اثرگذار بر رونق بازار سرمایه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۷:۳۵    
معاون نظارت بر بورس ها و ناشران سازمان بورس بر لزوم ارائه اطلاعات پالایشی ها به بازار در اسرع وقت تاکید کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۷:۱۸    
ملی پوش پینت بال ایران به جرم آدم ربایی یک تاجر انگلیسی ایرانی تبار در امارات توسط دادگاه این کشور به حبس ابد محکوم شده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۷:۱۲    
یک پسر 7 ساله هندی به خاطر اطلاعات عجیب و غریب و شگفتی انگیزی که دارد به اسم گوگل معروف شده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۷:۰۶    
بازار سکه در روزهای اخیر در حالی مراتبی از نزول را در پی دلار پشت سر گذاشت که طلای جهانی تغییرات کاهشی قابل توجهی نداشت.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۶:۵۵    
منابع عراقی تأکید کردند که عناصر داعش پس از دریافت فرمانی از سوی "ابوبکر بغدادی" سرکرده اصلی این گروه تروریستی، در حال آماده شدن برای فرار از موصل هستند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۶:۵۲    
در حالی که مسئولان سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از گران شدن محصولات یک کارخانه لبنی و برخورد با آن خبر می دهند، بازار فرآورده های لبنی گویای چیز دیگری است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۶:۴۳    
شورای عالی کار ساعت 21 امشب ترکیب افزایش 260هزارتومانی مجموع دریافتی مشمولان قانون کار در سال آینده را مشخص می کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۶:۲۲    
بیمه مرکزی به دلیل اعمال نکردن کسری ذخایر فنی مربوط به سال 1392 در ارقام تجدید ارائه شده صورت های مالی میان دوره ای سال 1393 به شرکت بیمه دی تذکر کتبی داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۶:۱۹    
مرکز آمار ایران اعلام کرد: شاخص قیمت تولید کننده بخش صنعت در فصل بهار 1393 به عدد 192.1 رسید که نسبت به فصل گذشته 14.3 درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل 18.7 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۷    
استاندار فارس گفت: تمامی عوامل اصلی حمله به خودرو دکتر علی مطهری در شیراز شناسایی و به مقامات قضایی استان معرفی شدند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۱    
در برخی موارد بدهکاران بانک را تهدید می کنند که در صورت اعمال فشار روی بدهکار و به اجرا گذاشتن وثیقه، وی اعلام ورشکستگی خواهد کرد ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۵    
پرویز پرستویی هم جوایز اصلی اش را برای احداث سرپناهی برای بی خانمان ها به فروش گذاشت.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۵:۴۶    
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران و وزیر انرژی اتمی آمریکا بعدازظهر امروز (یکشنبه) ساعت 16:30 به وقت تهران در لوزان سوئیس به رایزنی دوجانبه می پردازند و در این دیدار عراقچی ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۵:۳۱    
گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات بنیان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از آقایان ساکن استان تهران دعوت به همکاری کرده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۵:۳۱    
بانک قرض الحسنه رسالت با استعانت از خداوند متعال، جهت تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود از افراد بومی و مقیم در استان های خراسان رضوی و خوزستان و صرفاً از آقایان واجد شرایط پس از مصاحبه عمومی و تخصصی ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۶    
رئیس کمیته هسته ای مجلس از بیانیه 226نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیرامون مذاکرات هسته ای خبر داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۳    
بانک پاسارگاد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز خود برای شغل بانکداری استخدام می کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۴    
معاون اشتغال وزارت کار گفت: با وجود محدودیت های اقتصادی، اشتغال زایی فعلا باید از طریق واحدهای خُرد دنبال شود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۲    
رییس پلیس آگاهی نیروی انتظامی به تشریح آخرین وضعیت پرونده اسیدپاشی اصفهان پرداخت و از تمدید فعالیت مبارزه با سرقت در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۹    
در تصادف یک دستگاه خودرو پراید با یک دستگاه کامیون در جاده دامغان - جندق در استان سمنان، هر 6 سرنشین پراید در دم جان باختند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۶    
رییس جمهوری با اشاره به اینکه ایران و اندونزی در مبارزه با تروریسم و افراطی گری بهای بسیاری پرداخته اند ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۴:۲۹    
اگرچه دولت در روزهای اجرای طرح آزادسازی قیمت گندم، آرد و نان اعلام کرد تنها 30 درصد از نانوایی ها باید از زیر چتر قیمت گذاری دولت خارج شوند، اما اکنون اکثر نانوایان می خواهند آزادپز شوند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۴:۲۶    
نباید اجازه داد که منبع شرب تهران مورد تعرض قرار بگیرد. این بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار هفدهم اسفند فعالان و مسوولان محیط زیست با ایشان بود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۴:۲۳    
در آخرین روزهای سال رفت و آمدها در پاساژ های موبایل و کامپیوتر، نوید کسب و کاری پر رونق را نمی دهد. گویا در شرایط فعلی اقتصادی برخی مشتری ها تامین نیازهای IT را به زمان دیگری موکول کرده اند ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۲    
قیمت انواع سکه و ارز در بازار روز یکشنبه منتشر شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۹    
به گزارش اقتصاد آنلاین، از این پس می توانید آخرین تغییرات شاخص بورس، 30 شرکت بزرگ، آزاد شناور، بازار اول، بازار دوم و صنعت را در این خبر مشاهده کنید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۹    
در جریان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص بورس با رشد 370 واحدی تا مرز ارتفاع 65 هزار واحد پیش رفت.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۶    
با توافق سه جانبه وزارت نفت، وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی سازی، نام شرکت های نفتی تا اطلاع ثانوی از لیست واگذاری به بخش خصوصی خارج شده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۳:۴۱    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به افزایش نظارت در فروش اضافه بر ظرفیت بلیت هواپیما، گفت: 30 تا 35 درصد تاخیرها ناشی از مسائل فنی است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۸    
در نشست سالیانه سهام داران شرکت اپل، سرمایه گذاران این شرکت از تیم کوک مدیر عامل اپل در مورد امکان خرید تسلا موتورز پرسش هایی را مطرح کرده اند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۵    
قیمت سبد نفتی اوپک در روز پنج شنبه که قیمت نفت در جهان به دنبال کاهش ارزش دلار بالا رفت، با افزایش 91 سنتی به 53.16 دلار در هر بشکه رسید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۹    
ماجرای پرداخت یارانه صنعت این روزها بیش از پیش سر و صدا کرده و حتی باعث شد رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خود را ناگزیر به دادن نوعی تذکر به وزیر صنعت، معدن و تجارت ببیند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۶    
با تحقق برنامه های تحولی بانک انصار در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات که به منظور توسعه خدمات بانکداری الکترونیک، به ویژه در زمینه اینترنت بانک، موبایل بانک، تلفن بانک ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۵    
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از پیگیری برای افزایش حقوق و مزایای جانبی فرهنگیان خبر داد و گفت: اجرای لایحه رتبه بندی معلمان می تواند در این خصوص اثرگذار باشد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۹    
ایرانسل از کاهش تعرفه خدمات رومینگ اینترنت همراه برای مسافران عراق، عربستان، ترکیه و آذربایجان خبر داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۶    
بر اساس گزارش میدانی خبرنگار اقتصاد آنلاین از بازار موبایل تهران، قیمت انواع موبایل های محبوب دوسیم کارته در بازار به شرح جدول زیر است ؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۳    
یک کارشناس اقتصادی گفت: سود 22 درصدی که بانک ها به سپرده گذاران پرداخت می کنند امنیتی را در این بخش ایجاد کرده که در هیچ بخش تولیدی وجود ندارد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۳    
به گزارش اقتصاد آنلاین از بنگاه های اتومبیل، قیمت برخی از مدل های سواری تویوتا در بازار تهران به شرح زیر است؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۱    
دلار در روزهای اخیر با گامهای بلند کاهشی دو کانال قیمتی را پشت سر گذاشت تا در روز گذشته به کمترین بها در سه ماه و نیم اخیر دست یابد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۱    
مدیران خودرو از ادامه طرح فروش ویژه نوروز محصولات این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۵    
به گفته رئیس ستاد محیط زیست شهر تهران بر اساس نمونه گیری انجام شده در برخی مناطق تهران آب آلوده است ولی جای نگرانی وجود ندارد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۲    
داعش لشکری را از کودکان ایجاد کرده است، و آنها را برای اجرای حملات تروریستی و قتل فجیع گروگان ها آموزش می دهد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۲    
به گزارش اقتصاد آنلاین، آنچه در زیر می آید قیمت روز انواع تیلت های اندرویدی محبوب موجود در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۲:۲۹    
پارس خودرو تولید محصول جدید برلیانس سری H300 را با مدل H330 سدان آغاز کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۲:۲۱    
وزیر راه و شهرسازی در نامه ای به دادستان کل کشور با اشاره به تعطیلات نوروزی طولانی و کاهش نظارت ها، خواستار جلوگیری از اقدامات احتمالی متصرفین ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۵    
جمعی از فرهنگیان برخی استان ها در روزهای پایانی سال باردیگر بر پیگیری مطالبات صنفی و معیشتی خود تاکید کردند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۳    
با وجود تمامی مباحث مطرح شده نسبت به اهمیت ورود بانک مرکزی به پیمانهای پولی، امسال هم که تاکید بر این موضوع از شدت بیشتری برخوردار بود و در روزهای پایانی زمزمه توافقات برای انعقاد پیمان پولی با روسیه ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۳    
به گزارش اقتصاد آنلاین از بنگاه های اتومبیل، قیمت روز محبوب ترین خودروهای صفر کیلومتر گروه خودروسازی مدیران خودرو در بازار تهران به شرح زیر است؛
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۱:۵۱    
وکیل علی مطهری که برای پیگیری شکایت از عاملان و آمران حمله به او به شیراز رفته بود، مورد تهدید قرار گرفت.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۱:۵۱    
به گزارش خبرنگار اقتصاد آنلاین به نقل از بازار موبایل تهران، قیمت انواع محبوب ترین مدل های تلفن همراه برند سامسونگ در بازار به شرح زیر است :
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۸    
فعالان اقتصادی امیدوارند سال 94 با کاهش فشار تحریم ها برروی دوش اقتصاد ایران، شرایط عمومی کشور بهبود پیدا کند ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۵    
تیم مذاکره کننده هسته ای ایران صبح یکشنبه برای دور جدید گفت و گو های هسته ای با آمریکا و اروپا راهی لوزان سوئیس شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۶    
در آستانه نوروز سال1392 افزایش یک باره قیمت پسته نقل محافل خبری مختلف شده بود تا جایی که این مساله به موضوع طنز بسیاری از شهروندان تبدیل شد و برخی شهروندان ناگزیر این محصول را از آجیل سفره های هفت ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۶    
اظهارات جان کری درباره اختلاف نظرهای باقی مانده در مذاکرات هسته ای، موانع باقی مانده بر سر راه توافق نهایی هسته ای از دید یک روزنامه آمریکایی ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۰    
به تازگی محمدعلی نوبخت سخنگوی دولت در پیش بینی رشد اقتصاد در سال94 گفت: سال آینده در اقتصاد کشور رشد 2.5درصدی را تجربه خواهیم داشت .
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۰    
سمنو به یکی از اجزای تقریبا حذف نشدنی سفره هفت سین ایرانیان تبدیل شده است. این خوراکی اما فقط در سفره هفت سین نیست که حضور دارد و به خاطر طعم و شاید خواص درمانی اش در تمام طول سال هم طرفداران خاص ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۴    
آژانس بین المللی انرژی در تازه ترین گزارش خود پیش بینی برای تقاضای جهانی نفت خام در سال2015 را 75 هزار بشکه افزایش داده و به 93.5 میلیون بشکه در روز افزایش داده است ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۱    
جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی روز شنبه به ریاست رییس جمهور تشکیل شد و مهم ترین برنامه ها و اولویت های این صندوق در سال آینده به تصویب رسید.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۵    
در حالی که وزیر دفاع عراق از کنترل کامل نیروهای عراقی بر شهر تکریت مرکز استان صلاح الدین خبر می دهد، برخی منابع عراقی نیز اعلام کردند که شهر البغدادی نیز در استان الانبار از لوث وجود تروریست های داعش ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۰    
نحوه شناسایی خانواده های پردرآمد در جلسه کمیسیون تلفیق مشخص شد. ندیمی، عضو کمیسیون تلفیق بودجه 94 گفت: دولت بر اساس شرایط اقلیمی، محل سکونت، بُعد خانوار و میزان درآمد ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۸    
وزیر پرکار دولت را صبح زود یکی از روزهای اسفند ساعت 6:45 و کمی قبل از دور جدید مذاکرات هسته ای در دفتر کارش ملاقات کردیم...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۲    
در حاشیه افت قیمت دلار بدنبال آخرین اخبار مذاکرات.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۹    
شب عید است و قیمت خودروها رو به افزایش گذاشته است. هر کسی که خودرویی دارد، به امید فروش باقیمت بالاتر وارد بازار شده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۳    
12 بهمن ماه وقوع یک فقره سرقت به عنف منزل به کلانتری اعلام ، پرونده مقدماتی در این خصوص تشکیل و به دستور شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۷    
گروه بانک ها و موسسات اعتباری کشور، در فهرست 500 شرکت پرفروش ایرانی 22 نماینده دارد؛ در این میان سه بانک ملت، تجارت و پارسیان در فهرست 10 شرکت نخست قرار گرفته اند و به ترتیب در رتبه های ششم ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۴    
کناره گیری بشار اسد از قدرت دیگر یک اولویت نیست. با گذشت بیش از 4 سال از جنگ داخلی سوریه، بازیگران منطقه ای و بین المللی ماندن را بر رفتن بشار اسد ترجیح می دهند و این برای دولت و حاکمیت کنونی این ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۱    
8 میلیون تومان قیمت پیشنهادی فروش هر متر مربع از یک واحد مسکونی، اگرچه ممکن است از نظر برخی متقاضیان در بازار مسکن ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۰:۱۹    
سردار غلامحسین غیب پرور با اشاره به قضایای اخیر در رابطه با علی مطهری گفت: ما با اینگونه برخوردهای سخیف مثل سنگ پراکنی مخالفیم و شدیدا محکوم می کنیم و مردم بصیر و ولایت مدار سناریوی پشت پرده اینگونه ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۰:۱۰    
کاخ سفید در هشداری جدید به سنای آمریکا اعلام کرد قانون تحریم های جدید علیه ایران از هر گونه توافق جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۰:۰۷    
بزرگترین خانه دنیا به فروش می رسد، البته این موضوع کاملا محرمانه است. یک خانه 115 خوابه توسکانی در بازار به فروش رسیده است، اما کسی نمی داند این خانه کجا واقع شده است!
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۸    
غذاهای آماده و کنسروی که اخیرا تنوع و فراوانی بیشتری پیدا کرده و متقاضیان خاص خود را هم دارند، قیمتشان تا 27 هزار تومان هم پیش رفته است اما با این حال، در ماه های اخیر ثبات بازار داشته اند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۵    
گزارش تحلیلی اخیر مرکز پژوهش های مجلس درخصوص ترکیب واردات صنعتی کشور طی سال های 1380 تا 1393 نشان می دهد ادعای برخی افراد که سیاست و جهت گیری دولت و وزارت صنعت ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۹    
امروزه به همراه داشتن تلفن همراه، تبلت یا لب تاپ در بسیاری از مواقع ضروری به حساب می آید اما گاهی درست زمانی که شارژ یکی از اینها رو به اتمام است، به یک پریز برق دسترسی ندارید ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۰    
یک کارشناس تغذیه به خانواده ها توصیه کرد: از خرید آجیل های شور و پرنمک برای پذیرایی از مهمانان نوروزی خودداری کنند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۷    
رئیس جمهور در نامه ای خطاب به وزرای کشور و اطلاعات دستور پیگیری سوء قصد به علی مطهری در شیراز را صادر کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۲    
بررسی آمار مصرف بنزین در ایران در 3 سال گذشته نشان می دهد که خودروهای سواری شخصی 56 درصد بنزین کشور را مصرف می کنند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۹    
در حالی که دولت از ایجاد400هزار و نابودی200هزار شغل گزارش داده و مرکز آمار می گوید 663هزارنفر بر تعداد متقاضیان فعالیت اقتصادی اضافه شده، آمارهای تازه ای از اخراج یک میلیون نفر در1.5سال اخیر منتشر شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۳    
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: سازمان حج و زیارت تمامی پروازهای عمره را از 29 اسفند لغو کرده و دانشگاهیان نیز در تعطیلات نوروز به عمره اعزام نمی شوند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۱    
جان کری ابراز امیدواری کرد گروه 1+5 و ایران طی روزهای آینده به توافق هسته ای دست یابند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۰۸:۵۵    
روزنامه های صبح امروز کشور، تیترهای نخست صفحه اول خود را به برخی از مهمترین مسائل روز ایران و جهان اختصاص داده اند که بعضی از آنها در زیر می آید؛