دوشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۱:۴۷Sep 2020 21

جدیدترین خبرهای شهرستان باوی

 
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
: گل تیم پاس همدان را حمید حیدری در دقیقه 16 به ثمر رساند و بازی برگشت این دو تیم برای تعیین سومین تیم صعود کننده به لیگ دسته اول در روز هفتم مهرماه در ورزشگاه حاجی بابایی همدان برگزار خواهد شد و پیش از این صعود تیم های چوکا تالش و استقلال ملاثانی
مدال   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
، دو تیم پاس همدان و شهرداری آستارا در دیدار مرحله رفت پلی آف لیگ دسته دوم برای صعود به همراه تیم های چوکا تالش و استقلال ملاثانی به لیگ یک،
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
پیش از این تیمهای چوکای تالش و استقلال مُلاثانی خوزستان به لیگ دسته یک کشور صعود کرده بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نصرتی درباره اینکه آیا در فینال رقابت های لیگ دسته دوم مقابل استقلال ملاثانی روی نیمکت چوکا می نشیند، توضیح کرد: این بازی روی نیمکت نمی شینم و به احتمال فراوان سعی می کنم دیدار با ملاثانی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
پیش از این تیم های چوکای تالش و استقلال مُلاثانی خوزستان به لیگ دسته یک کشور صعود کرده بودند.
، نعیمه عامری فلیحی مربی مسئول فرهنگی کانون ملاثانی در نقد کتاب نامه ات همین الان رسید گفت: فونت و نوشتار اشعار کتاب ضعیف است و متناسب با گروه سنی مخاطب نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
، اهواز، حمیدیه، ویس، ملاثانی، شیرین شهر و رامین دارد.
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۵    
بر اساس برنامه ریزی کمیته مسابقات سازمان لیگ؛ دیدار دو تیم چوکا و استقلال ملاثانی روز سه شنبه یکم مهرماه از ساعت 17:30 در ورزشگاه پاس قوامین برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
، مدیر منطقه ای سازمان بهداشت جهانی در شرق مدیترانه و تد شیبان، مدیر منطقه ای صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل (یونیسف) در خاورمیانه و آفریقای شمالی منتشر شد، از موج های شیوع فلج اطفال در یمن خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
تصویر زیر که در فضای مجازی بازتاب گسترده ای داشته، صف دریافت کپسول گاز در شیبان را نشان می دهد. مردم باید ساعت ها منتظر باشند تا شاید کپسولی به قیمت بالا به آنها برسد. منبع: اصلاحات نیوز
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
پیش از این تیم های چوکای تالش و استقلال ملاثانی با کسب عنوان قهرمانی گروه های خود، به لیگ یک صعود کرده بودند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نیروگاه رامین در کیلومتر 20 جاده اهواز – ملاثانی و در مجاورت رودخانه کارون و شهر ویس (شهرستان باوی) و در شمال شرقی اهواز قرار دارد. این نیروگاه با 6 واحد دارای توان تولیدی یک هزار و 850 مگاوات برق است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۵    
بیشتر بخوانید : پل مرگ شیبان باز جان گرفت رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: در این حادثه خوشبختانه به کسی آسیبی وارد نشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۴    
مدیر فنی تیم فوتبال استقلال ملاثانی اهواز با بیان اینکه با چند بازیکن با کیفیت به مذاکره پرداختیم، گفت: به هواداران استقلال ملاثانی
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۰    
به گزارش وب سایت دی اسپورت ، مسابقه فینال لیگ دسته دوم روز سه شنبه اول مهر 1399 ساعت 17:30 بین تیم های چوکا تالش و استقلال ملاثانی در ورزشگاه پاس قوامین تهران برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۵    
بیشتر بخوانید: پل مرگ شیبان باز جان گرفت وی خاطر نشان کرد: در این 2 حادثه آتش نشانان بیش از 7 ساعت عملیات امداد و نجات را انجام دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
آب شرب بخش غیزانیه شامل دهستان مشرحات و دهستان غیزانیه از سه منبع تأمین آب شامل تأسیسات آب شیبان، تأسیسات یادگار امام خمینی (ره) منشعب شده از کانال کوت امیر و تأسیسات کمتوله آب زیرزمینی شهرستان رامهرمز تأمین می شود.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش"ورزش سه"، مسابقه فینال لیگ دسته دوم روز سه شنبه اول مهر ساعت 17:30 بین تیم های چوکا تالش و استقلال ملاثانی در ورزشگاه پاس قوامین تهران برگزار می شود. برنده این دیدار قهرمان فصل جاری مسابقات لیگ 2 خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
آب شرب بخش غیزانیه شامل دهستان مشرحات و دهستان غیزانیه از سه منبع تامین آب شامل تاسیسات آب شیبان، تاسیسات یادگار امام خمینی (ره) منشعب شده از کانال کوت امیر و تاسیسات کمتوله آب زیرزمینی شهرستان رامهرمز تامین می شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مسابقه فینال لیگ دسته دوم روز سه شنبه اول مهر 1399 ساعت 17:30 بین تیم های چوکا تالش و استقلال ملاثانی در ورزشگاه پاس قوامین تهران برگزار می شود.
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کار فراتر از شهرستان ملاثانی است و باید مسئولان استانی کمک حال استقلال ملاثانی باشند که در نهایت به شور و خوشحالی مردم ملاثانی و استان خوزستان ختم شود. مدیرفنی استقلال
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بیشتر بخوانید : افزایش پایداری شبکه برق شیبان از مهرماه سال 98 تاکنون 214 کیلومتر مدار خط و 113 کیلومتر مدار هادی پرظرفیت به بخش انتقال و فوق توزیع شبکه تحت نظارت این شرکت در استان های خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد اضافه شده است.
ورزش خوزستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۳    
به گزارش خوزستان اسپورت، جلسه هماهنگی بازی فینال لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های ایران ظهر امروز در سازمان لیگ به انجام رسید و مقرر شد که بازی فینال بین تیم های استقلال ملاثانی و چوکا تالش در استادیوم پاس قوامین تهران برگزار شود.
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
؛ مراسم قرعه کشی فینال لیگ دسته دوم با حضور ابراهیم اشکش مدیرفنی استقلال ملاثانی، هادی صادقی سرپرست تیم چوکای تالش، مهرداد شفیعی راد، سهیل مهدی و امیرحسین روشنک در محل سالن کنفرانس سازمان لیگ برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۲    
پیش از این تیم های چوکای تالش و استقلال ملاثانی خوزستان به صورت مستقیم به این رقابت ها صعود کرده بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
، طی چند روز اخیر شاهد هستیم که در فضای مجازی استان شایعه ای تحت عنوان این موضوع که مالک باشگاه خیبر خرم آباد قصد دارد امتیاز تیم تازه لیگ یکی شده استقلال ملاثانی را بخرد در فضای رسانه ای استان منتشر شده است.
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۱:۲۰    
نادر جعفری بودند خریداری کرده و به شهرستان باوی و باشگاه استقلال ملاثانی انتقال کردیم و از همان سال اول در این تیم مشغول به فعالیت شده و کلیه هزینه های باشگاه و تیم را پرداخت کردیم که اسناد آن نیز موجود است.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۸:۲۹    
: متاسفانه دانشگاه دولتی و با سابقه 60 ساله کشاورزی رامین در شهر ملاثانی در شرایطی است که بستنی این شهر از دانشگاهش معروف تر است! دانشگاه قدیمی و پرسابقه کشاورزی رامین جایگاه اصلی خود را از دست داده و رو به فراموشی است.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۴    
، سعید آقاخانی: کارگردان، مدیر تولید: منصور غضنفری، مجری طرح: علی کریمی، نویسنده: امیر وفایی، دستیار اول کارگردان: مصطفی تنابنده، مدیر برنامه ریزی: ساناز بصیر، مدیر تصویربرداری: سجاد حیدری، تصویر بردار: محمد مجلل، صدابردار: امیر عاشق، منشی صحنه: سارا عبداللهی، طراح صحنه: حسین عالی نژاد
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۵    
سه سرنشین پژو 405 پس از برخورد به گاردیل و سقوط از بالای پل شیبان در شهرستان باوی
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سه سرنشین پژو 405 پس از برخورد به گاردیل و سقوط از بالای پل شیبان در شهرستان باوی خوزستان، کشته شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
، رییس پلیس راه خوزستان گفت: واژگونی یک دستگاه یک دستگاه پژو 405 صبح امروز از پل شهر شیبان دو کشته و سه مصدوم برجای گذاشت. سرهنگ دولتشاهی افزود: علت حادثه تصادف توسط کارشناسان در حال بررسی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۸    
این زمین لرزه در حدفاصل 11 کیلومتری اهواز، 24 کیلومتری ویس و 35 کیلومتری ملاثانی اتفاق افتاده است. تا کنون خبری از خسارات احتمالی این زمین لرزه مخابره نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۹    
بر پایه این گزارش زمین لرزه در فاصله 11 کیلومتری اهواز، 24 کیلومتری ویس و 35 کیلومتری ملاثانی رخ داده است. تا این لحظه از این زمین لرزه خسارتی گزارش نشده است. شهرستان اهواز مرکز استان خوزستان و در جنوب غربی کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
زلزله اهواز با طول جغرافیایی 48.78 و عرض جغرافیایی 31.28 و در 11 کیلومتری اهواز، 24 کیلومتری ویس و 35 کیلومتری ملاثانی اتفاق افتاد. انتهای پیام/
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس این گزارش کانون این زمین لرزه در فاصله 11 کیلومتری شهر اهواز، 25 کیلومتری شهر ملاثانی بوده است. بیشتر بخوانید: وقوع دو زمین لرزه در اندیمشک و دزفول خوشبختانه این زمین لرزه هیچگونه خسارت مالی یا جانی در پی نداشته است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
، اظهار کرد: یک دستگاه خودرو پژو 405 صبح مروز در ساعت 7 و 58 دقیقه از روی پل شیبان سقوط کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: سقوط یک دستگاه خودرو پژو 405 از روی پل شیبان شهرستان باوی 2 کشته و سه مصدوم بر جا گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۶    
در این سفر عملیات آسفالت 251 کیلومتر راه روستایی در خوزستان و عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن، کلنگ زنی پل ملاثانی به دهستان عنافچه و احداث باند دوم جاده دزفول - شوشتر نیز آغاز شد. ساختار اقتصاد استان خوزستان دارای شرایط ویژه ای است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
قنبری با بیان اینکه این سانحه در مسیر شیبان به سمت اهواز و روی پل رو به روی شیبان
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۵    
: پس از اعتراضات روستاییان منطقه که همزمان با ادغام شرکت های آب و فاضلاب روستایی و شهری بود بلافاصله فاز اول این طرح که شامل توسعه تأسیسات تصفیه خانه شیبان
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
: (استقلال ملاثانی - چوکا تالش) *ساعت 11 روز سه شنبه 99/6/25 در محل روابط عمومی سازمان لیگ
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بدین ترتیب تیم های چوکا تالش و استقلال ملاثانی به صورت مستقیم که به لیگ دسته اول صعود کرده بودند در رقابت های فصل آینده می توانند شرکت کنند.
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۵    
ما با تمام وجود پیگیر حق مردم ملاثانی و خوشحالی این مردم ولایی هستیم. با تشکر باشگاه استقلال ملاثانی
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۵    
با این حال شنیده می شود مدیران این باشگاه با مهدی علیزاده مالک امتیاز لیگ یکی استقلال ملاثانی که به تازگی با رای محاکم قضایی شیراز مالکیت وی به اثبات رسیده است جهت انتقال این امتیاز به خرم آباد به توافق نهایی رسیده اند که اگر اتفاق خاصی در مدت روال اداری
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
، بین مهدی علیزاده و مسئولین این باشگاه، هیئت فوتبال خوزستان و شهرستان باوی اختلاف بوده است.
شانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
با اجرای این طرح و انجام 59 کیلومتر لوله گذاری، امکان انتقال حداقل 17 هزار مترمکعب آب از تصفیه خانه شیبان تا ایستگاه صفیره فراهم و دسترسی 12 روستا به آب، به صورت شبانه روزی و 18 روستا به میزان 10 ساعت در روز امکان پذیر شد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۷    
شاهد این مدعا نیز سقوط قهرمان لیگ برتر فوتبال استقلال خوزستان، سقوط استقلال اهواز به لیگ استانی، بی پشتوانگی تیم مستعد استقلال ملاثانی و واگذاری امتیاز تیم های فوتبال شهرهای خرمشهر، رامشیر، شوشتر و...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
،ما مردم و بسیجیان همیشه در صحنه شهرستان باوی، اهانت به قرآن و پیامبر اکرم اسلام(ص) را قاطعانه محکوم می کنیم و از اسلام ، قرآن و رسول الله (ص)و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) دفاع می نمائیم.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
منوچهر ورناصری جمعه فرماندار شهرستان باوی نیز از برگزاری انتخابات دور دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با رعایت ملاحظات در امنیت کامل خبر داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ورناصری بیان کرد: انتخابات با 78 شعبه و یک هزار و 700 نفر دست اندارکارانتخابات شامل عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی و حفاظت در حال برگزاری است و حدود 66 هزار نفر واجد شرایط رای دادن در شهرستان باوی هستند.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۷:۵۱    
، توسط موسسه آمریکایی "بنیاد خاور نزدیک" ( Near East Foundation) بنیان نهاده شد و تا سال ها نهادهای اصلی مدیریتی آن چه در رشته های اولیه کشاورزی و دامپروری در منطقه ملاثانی ، و چه در رشته های پزشکی و علوم ،
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۴۰    
نتایج هفته پایانی رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور منجربه این شد که تیم های استقلال ملاثانی و چوکا تالش به عنوان صدرنشین گروه های الف و ب، به صورت مستقیم رهسپار لیگ یک شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
در این جلسه شیخ عبد الرحمن شیبان القبایلی رئیس جمعیت علمای مسلمین الجزایری، به عنوان پشتیبان من حاضر بود و حکم به برائت من صادر شد. مسئله عجیب این بود که قاضی که بر علیه من حکم صادر کرد، عرب و قاضی که حکم به من برائت داد، آمازیغی بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بیشتر بخوانید : توزیع بسته های مومنانه در اهواز فرمانده حوزه بسیج شهید عباسپور خوزستان افزود : این کمک ها در اندیکا ، ملاشیه ، کوت عبدالله ، شادگان ، شیبان و حمیدیه توزیع شده است .
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۱    
مشکل آب منطقه به گفته مسئولان محلی منطقه دوازه سال نشنیده شد تا اینکه در سال 1395 در پی بازدید استاندار از منطقه غیزانیه مقرر شد طرح جدید آبرسانی در دو فاز از شیبان تا صفیره و از صفیره تا نزهه تا پایان سال 95 مورد افتتاح قرار گیرد،
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مشکل آب منطقه به گفته مسئولان محلی منطقه دوازه سال نشنیده شد تا اینکه در سال 1395 در پی بازدید استاندار از منطقه غیزانیه مقرر شد طرح جدید آبرسانی در دو فاز از شیبان تا صفیره و از صفیره تا نزهه تا پایان سال 95 مورد افتتاح قرار گیرد،
پاون   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
وی تامین بار مشترکان جدید در شهرستان باوی را از اهداف بهره برداری این پروژه دانست و افزود: تعدیل بار پست های شیبان و زرگان و افزایش تعداد فیدرهای خروجی و قابلیت مانور در شبکه فوق توزیع در کنار افزایش پایداری شبکه برق
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۲:۵۵    
: پیش بینی می شود 8 هزار تن خرما در شهرستان باوی برداشت که نسبت به مشابه پارسال 10 درصد رشد را نشان می دهد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۲۳    
، اما ظرفیت ملی تامین اجتماعی به آن ها کمک کرده است به خوزستان هم برای احداث بیمارستان های جدید و درمانگاه ها به ویژه در حوزه انتخابیه اهواز در مناطقی همچون پردیس، شیبان، باوی و کیانهشهر اقدام شود .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
این نیروگاه که در شهر ویس، کیلومتر 20 جاده ملاثانی- اهواز قرار دارد در حال حاضر 49 درصد سهام نیروگاه رامین اهواز دست بخش خصوصی و 51 درصد دولتی است. انتهای پیام/
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۰:۳۸    
طوری که تیمی مثل استقلال ملاثانی که یک فرصت مهم برای توسعه این شهر و ورزش این شهر است کمترین امکانات ورزشی را دارند و مدیرکل به وعده های خود به این تیم عمل نکرده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۲۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
، حمیدیه، باوی و کارون است، 704 شعبه اخذ رای خواهیم داشت که 490 شعبه در اهواز، 78 شعبه در شهرستان باوی
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
از ایستگاه شیبان تا صفیره خط لوله کار شد؛ در عین حال ایستگاه پمپاژ و تصفیه خانه شیبان و صفیره بازسازی شد و همچنین برای قسمت مشرحات نیز از شهرستان کارون ایستگاه پمپاژ و خط لوله فراهم شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۲    
طوری که تیمی مثل استقلال ملاثانی که یک فرصت مهم برای توسعه این شهر و ورزش این شهر است کمترین امکانات ورزشی را دارند و مدیرکل به وعده های خود به این تیم عمل نکرده است.
وارث   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۲۲    
، وی از قبیله ی بنی شیبان بن ثعلبه بود[2] که در همان حملات اوّل به شهادت رسید.[3]
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، از تعداد 66 دانشگاه که شرایط خود را برای ارائه یا عدم ارائه خوابگاه اعلام کرده اند تعداد 56 دانشگاه خوابگاه دانشجویی برای دانشجویان دوره های کارشناسی ارشد را با شرایط متفاوت ارائه می کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
آب شرب بخش غیزانیه شامل دهستان مشرحات و دهستان غیزانیه از سه منبع تامین آب شامل تاسیسات آب شیبان، تاسیسات یادگار امام خمینی (ره) منشعب شده از کانال کوت امیر و تاسیسات کمتوله آب زیرزمینی شهرستان رامهرمز تامین می شود.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۱:۳۸    
: حدود دو ماه و نیم پیش فاز اول پروژه ی آبرسانی به این بخش به بهره برداری رسید و از ایستگاه شیبان تا صفیره خط لوله کار شد، در عین حال ایستگاه پمپاژ شیبان
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۰:۴۸    
شریعتی بیان کرد: از روستای شیبان تا صفیره خط لوله اجرا و عین حال ایستگاه پمپاژ و تصفیه خانه آن بازسازی و قسمت مشرحات نیز از شهرستان کارون خط لوله و ایستگاه پمپاژ اجرا شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۲۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
آب شرب بخش غیزانیه شامل دهستان مشرحات و دهستان غیزانیه از سه منبع تامین آب شامل تاسیسات آب شیبان، تاسیسات یادگار امام خمینی (ره) منشعب شده از کانال کوت امیر و تاسیسات کمتوله آب زیرزمینی شهرستان رامهرمز تامین می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
: از ایستگاه شیبان تا ثفیره خط لوله کار شد درعین حال ایستگاه پمپاژ و تصفیه خانه شیبان و ثفیره بازسازی گردید همچنین برای قسمت مشرحات نیز از شهرستان کارون ایستگاه پمپاژ و خط لوله فراهم شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۲۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
آب شرب بخش غیزانیه شامل دهستان مشرحات و دهستان غیزانیه از سه منبع تامین آب شامل تاسیسات آب شیبان، تاسیسات یادگار امام خمینی (ره) منشعب شده از کانال کوت امیر و تاسیسات کمتوله آب زیرزمینی شهرستان رامهرمز تامین می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
آب شرب بخش غیزانیه شامل دهستان مشرحات و دهستان غیزانیه از سه منبع تامین آب شامل تاسیسات آب شیبان، تاسیسات یادگار امام خمینی (ره) منشعب شده از کانال کوت امیر و تاسیسات کمتوله آب زیرزمینی شهرستان رامهرمز تامین می شود.
در 5 ماهه اول سال 99 مقدار 1800 تن کود اوره ارسالی از مبادی و انبارهای سازمانی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خوزستان حمل و بین کارگزاران شهرستان باوی توزیع گردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۵۷    
برنامه ریزی برای حل مشکل آبرسانی به غیزانیه انجام شد و 2 راهکار یکی انتقال آب با تانکر های سیار و دوم مطالعه فاز اول انتقال آب از شیبان به صفیره بود که انجام شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حواشی بازی با استقلال ملاثانی هم که برای همه روشن است، پس از اعلام رای دیدار جنجالی استقلال ملاثانی
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۰    
بیشتر بخوانید استقلال ملاثانی به لیگ یک صعود کرد استقلال شوش در بازی رفت میزبان جوان نوین ساری است و عقاب هم در دیدار رفت در تهران به مصاف یزدلوله خواهد رفت.
ورزش خوزستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۴۷    
تیم استقلال ملاثانی بعنوان تیم نخست گروه الف راهی فینال شده و منتظر تعیین وضعیت گروه ب است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
. 18 خردادماه در فاز نخست، خط انتقال آب از تاسیسات شیبان به صفیره به منظور افزایش فشار و حجم آب در بخش غیزانیه اهواز به بهره برداری رسید.به زودی فاز دوم این پروژه نیز به بهره برداری خواهد رسید تا به گفته مسئولان حدود 80 درصد مشکل آب شرب این منطقه حل شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۲۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
آب شرب بخش غیزانیه شامل دهستان مشرحات و دهستان غیزانیه از سه منبع تامین آب شامل تاسیسات آب شیبان، تاسیسات یادگار امام خمینی (ره) منشعب شده از کانال کوت امیر و تاسیسات کمتوله آب زیرزمینی شهرستان رامهرمز تامین می شود.
، کارون، باوی و حمیدیه اظهار داشت: از وزیر راه و شهرسازی برای تخصیص اعتبار ساخت پروژه پل "عنافچه" در شهرستان باوی قول مساعد گرفته ام.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
: تیم داری کردن واقعا سخت است اما ما عاشق کار کردن و خدمت به جوانان هستیم البته از مسئولان انتظار داریم که امکانات لازم از جمله آماده سازی ورزشگاه را برای میزبانی تیم در شهر ملاثانی فراهم کنند. بی شک حضور تیم استقلال
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
همچنین تیم استقلال ملاثانی جواز حضور در رقابت های لیگ یک را دریافت کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۶    
: آمار شرکت کنندگان در کنکور سراسری شهرستان باوی 900 نفر بود که تعداد 150 نفر از این دانش آموزان سال گذشته موفق به قبولی در دانشگاه های دولتی شدند که این آمار نسبت به مورد مشابه سال قبل 2 درصد افزایش داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
، مربی صاحب سبک و بااخلاق و متعهد فوتبال خوزستان توانست با وجود مشکلات انبوه تیم استقلال ملاثانی که حتی در تهیه آب معدنی بازیکنان در مضیقه بود، با غلبه بر تیم های ورزشی صنعتی به لیگ اول صعود کند. اعضای تیم استقلال
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۰:۲۷   + ۵۲ سایت دیگر  
، خط انتقال آب از تاسیسات شیبان به صفیره به منظور افزایش فشار و حجم آب در بخش غیزانیه اهواز به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۲۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
آب شرب بخش غیزانیه شامل دهستان مشرحات و دهستان غیزانیه از سه منبع تامین آب شامل تاسیسات آب شیبان، تاسیسات یادگار امام خمینی (ره) منشعب شده از کانال کوت امیر و تاسیسات کمتوله آب زیرزمینی شهرستان رامهرمز تامین می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۲۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مجتبی یوسفی در حاشیه بازدید از پروژه احداث پل عنافچه به ملاثانی در شهرستان باوی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
جمال عالمی نیسی افزود : از مجموع 704 شعبه، 490 شعبه در شهرستان اهواز، 85 شعبه در شهرستان کارون، 78 شعبه در شهرستان باوی و 51 شعبه در شهرستان حمیدیه مستقر می باشد .
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۰۵    
استقلال ملاثانی نیاز به حمایت مسئولان دارد این مربی جوان با اشاره به قهرمانی تیم استقلال ملاثانی
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
همچنین اگر مسئولان نمی توانند به این تیم کمکی کنند، سریعا اعلام کنند تا با اعلام شماره حساب و جمع آوری کمک های مردمی از جمله حمایت بستنی فروشی های باغیرت و فوتبال فهم ملاثانی، این تیم فصل بعد نیز موفق شده و برای فوتبال استان آبروداری کند.
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در پایان زمان نظرسنجی سیدحمزه پورموسوی و فرزاد بهاری مدافعان وسط دو تیم فوتبال استقلال ملاثانی و خیبر خرم آباد به ترتیب با کسب 39% و 21% آراء از سوی مخاطبان وب سایت دی اسپورت به عنوان بهترین مدافعان وسط لیگ دسته اول در فصل 99-98 انتخاب شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۰۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ابرص بن شیبان دست راست حضرت را قطع نمود، حضرت مشک را به دوش چپ انداخت و با دست چپ جنگید و این گونه رجز خواند: وَ اللهِ اِنْ قَطَعْتُموا یَمینی، اِنّی اُحامی اَبَداً عَنْ دینی ، به خدا قسم اگر دست راستم را قطع کنید، من از حمایت از دینم دست بر نمی دارم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۲۳:۱۷    
فردین کرامتی که در لیگ دسته دوم فوتبال کشور با استقلال ملاثانی قرارداد داشت، پس از قهرمانی با این تیم، به لیگ دسته اول فوتبال کشور راه یافت. وی پیش از این برای سرخپوشان اترک بجنورد به میدان می رفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۲۲:۰۱    
ببارید آن قدر تیر درشت زره بر تنش گشت چون خارپشت نامردی که او را برص بن شیبان می گفتند از عقب سر شمشیری به دست راست عباس زد فطارت مع السیف آن دست رشید او با شمشیر پرید به چابکی شمشیر را با دست چپ از زمین برداشت و به جنگ ادامه داد و لشگر را دور می نمود و
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
وی گفت: آبرسانی اکثر روستاهای شهرستان باوی بهبود یافته و بیشتر مردم هیچ گونه مشکلی ندارند و مابقی روستاها نیز ظرف یکسال آینده آبرسانی خواهد شد. انتهای پیام/343/ ت
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۳:۲۶    
شریعتی با اشاره به اینکه در عین حال کارهای خوبی در حوزه شهرستان باوی در حال انجام است تصریح کرد: در هفته دولت 25 روستا بهسازی و جوی، جدول و آسفالت انجام شده و خوشبختانه شرایط بهتر و استانداردتری پیدا کرده اند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۷:۵۴    
ببارید آن قدر تیر درشت زره بر تنش گشت چون خارپشت نامردی که او را برص بن شیبان می گفتند از عقب سر شمشیری به دست راست عباس زد فطارت مع السیف آن دست رشید او با شمشیر پرید به چابکی شمشیر را با دست چپ از زمین برداشت و به جنگ ادامه داد و لشگر را دور می نمود و

Pages