معرفی نفرات برتر مسابقات رالی جانبازان کشور
سایر منابع:
سایر خبرها
کسی که از جان خود گذشته با خدا معامله کرده است
شد که در کلاس جانبازان قطع نخاعی مصطفی حدادی از تهران، کریم پیر خرد از آذربایجان شرقی و غلام عباس کلانتری از خراسان رضوی به ترتیب اول تا سوم شدند. مصطفی نظری ادامه داد: در کلاس دوم جانبازان قطع نخاعی نیز سید محمدرضا میرشفیعی از تهران مقام اول، اسدالله آشوری از قزوین مقام دوم و محمد علی پارسائیان از یزد مقام سوم را کسب کردند. وی افزود: در کلاس سوم جانبازان سالم تن (جراحات ...
چهاردهمین دوره اختتامیه مسابقات رالی خانوادگی جانبازان کشور در منطقه آزاد انزلی
، کریمپیر خرد از آذربایجان شرقی و غلام عباس کلانتری از خراسان رضوی به ترتیب اول تا سوم شدند. در کلاس دوم جانبازان قطع نخاعی نیز سید محمدرضا میرشفیعی از تهران مقام اول ، اسدالله آشوری از قزوین مقام دوم و محمد علی پارسائیان از یزد مقام سوم را کسب کردند. در کلاس سوم جانبازان سالم تن (جراحات درونی)، علی بخشایش از تهران اول، حسین معینی از اصفهان دوم و علیرضا آزاد خانی از تهران سوم شدند. ...
برگزاری اختتامیه چهاردهمین دوره مسابقات رالی خانوادگی جانبازان کشور در منطقه آزاد انزلی
نخاعی مصطفی حدادی از تهران، کریم پیر خرد از آذربایجان شرقی و غلام عباس کلانتری از خراسان رضوی به ترتیب اول تا سوم شدند. در کلاس دوم جانبازان قطع نخاعی نیز سید محمدرضا میرشفیعی از تهران مقام اول، اسدا. . آشوری از قزوین مقام دوم و محمد علی پارسائیان از یزد مقام سوم را کسب کردند. در کلاس سوم جانبازان سالم تن (جراحات درونی) علی بخشایش از تهران اول، حسین معینی از اصفهان دوم و علی رضا آزاد خانی از تهران سوم شدند و در کلاس چهارم جانبازان یک عضو قطع محمد حسین رادمنش از قزوین، حسین علی مقیم زاده از خوزستان و مجید شوندی از همدان مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. ...
جانبازان قزوینی در مسابقات رالی جانبازان کشور خوش درخشیدند
به گزارش ایثار واحد قزوین ، چهاردهمین دوره مسابقات رالی خانوادگی جانبازان کشور با حضور 90 خودرو و 350 نفر از خانواده های جانبازان کشور به میزبانی گیلان در منطقه آزاد انزلی برگزار شد. این مسابقات در 4 کلاس برگزار شد که در کلاس دوم جانبازان قطع نخاعی، جانباز 70 درصد اسدالله آشوری از قزوین مقام دوم و در کلاس چهارم جانبازان یک عضو قطع، جانباز 70 درصد محمدحسن رادمنش از قزوین مقام نخست را از آن خود کردند. چهاردهمین دوره مسابقات رالی خانوادگی جانبازان کشور با تقدیر از 12 جانباز برگزیده به کار خود پایان داد. ...
برگزاری روز اول مسابقات چندجانبه اتومبیلرانی اسلالوم
شرکت کنندگان کلاس معلولان و جانبازان از استان های البرز، تهران، قم و قزوین در کلاس بانوان و آقایان به رقابت پرداختند و نفرات برتر به شرح ذیل مشخص و معرفی شدند: بانوان: اول: آذر کوپال دوم: لیلا پشتوار سوم: زهرا سبحانی آقایان: اول: حیدر ابی زاده دوم: محمدعلی خادمی سوم: فرزین صوراسرافیل انتهای پیام/ ...
کسب مقام برتر بخش دختران و پسران مسابقات تنیس روی میز استان کرمان توسط ورزشکاران راوری
...> در بخش پسران: 1پارسا سیامکی (جیرفت) مقام اول 2ابوالفضل ابراهیمی (شهربابک) مقام دوم 3_پوریا مظفری ( راور) مقام سوم نفرات اول این دوره از مسابقات به همراه تیم تنیس روی میز استان در مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور که در بهمن ماه سالجاری برگزار می گردد شرکت می نمایند. از مربیان این دو ورزشکار سرکار خانم صادقی و جناب آقای روحانی تشکر می کنیم. ان شاءالله شاهد موفقیت های روزافزون این عزیزان در تمامی زمینه ها باشیم. م محمودی انتهای پیام/ ...
تیم های برتر مسابقات ملی مهارت در رشته رباتیک مشخص شدند
به مقام سوم دست یافت و نشان برنز گرفت. تیم رباتیک دانشکده فنی و حرفه ای تهران نیز با کسب نمره 701 دیپلم افتخار این رقابت ها را از آن خود کرد. نفرات برتر این مسابقات مدال های خود را از دست رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای و مسوولان حاضر دریافت کردند. 9 تیم در این مسابقات حضور یافته و از 23 آذرماه در دانشگاه فنی و حرفه ای قزوین به رقابت با یکدیگر پرداختند. ...
نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز کارکنان دولت استان بوشهر / تصاویر
محمد صدیق زیارتی از پارک علم و فن آوری استان 2. مقام دوم سعید نظرزاده از اداره کل راه و شهرسازی استان 3. مقام سوم مشترک حسین حبیب پور از اداره نوسازی مدارس استان 3. مقام سوم مشترک سیدمحمد دستغیبی از دانشگاه علوم پزشکی استان مسابقات تنیس روی میز کارکنان دولت استان بوشهر در بخش بانوان با شرکت 8 ورزشکار از ادارات مختلف استان بصورت دوره ای در تاریخ 25 آذرماه 1400 در سالن ...
رقابت های کشتی قهرمانی ناشنوایان کشور با با برتری تیم تهران به پایان رسید
... در وزن97 کیلوگرم این مسابقات: اکبر صابری از استان مرکزی توانست در سکوی اول بایستد، محمد نظرزاده از اصفهان مقام دوم را کسب کرد و ابوذر ربیع زاده از چهارمحال و بختیاری و مجتبی جوانمرد از لرستان هم به طور مشترک سوم شدند. در وزن 130 کیلوگرم نیز : محمد محبوبی جوقان از تهران به قهرمانی رسید، علیرضا غیاثوند از قزوین دوم شد و سید امید رضا نعمت پور از لرستان و سید محمد رسول جعفری از ...
مروری بر چند خبر ورزشی استان قزوین در 27 آذر
مسابقات در وزن 57 کشتی آزاد، محمد سیاهوشی از همدان اول، محمد محمدی سروش از البرز دوم، رسول کاظمی از کرمانشاه سوم و وحید شیردل از اردبیل سوم مشترک شدند. در وزن 65 کشتی آزاد هم مهدی بخشی از آذربایجان شرقی مقام اول، محمد زارعی از کردستان مقام دوم، علی مومیوند از مازندران سوم وکیوان رستم آبادی از کرمانشاه سوم مشترک را کسب کردند. در وزن 70 کیلوگرم کشتی آزاد هم فرود حجتی از کرمانشاه ...
مسابقات قهرمانی نینجوتسو قم با معرفی نفرات برتر به پایان رسید
علی یزدی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، ادامه داد: در بخش پرتاب شورایکن ستاره نینجایی این مسابقات و در رده سنی نونهالان آرنیا سلمانزاده، ابراهیم عبد الحمید، محمد مهدی صالحی و عبد الحسین باقری مقام های برتر را از آن خود کردند. وی اضافه کرد: در رده سنی نوجوانان نیز ابولفضل عباسی، محمد مهدی کابلی، امیر علی ثباتی مقدم و ابولفضل اسماعیلی جایگاه های برتر را بدست آوردند. وی ...
مسابقات پارکور قهرمانی استان ایلام برگزار شد
سالن ورزشی اداره ورزش و جوانان شهرستان دهلران برگزار گردید. نفرات برتر در بخش اسپید: رده سنی نونهالان: نفر اول: پدرام شوهانی، نفر دوم: علی رضا فاضلی، نفر سوم : محمد امیدی رده سنی نوجوانان: نفر اول: ابوالفضل آقا میرزایی، نفر دوم: امیر حسین اله نوری، نفر سوم: محمد رضا کیوان رده سنی جوانان: نفر اول: مازیار جام تیر، نفر دوم: علی شیرخانی، نفر سوم: سینا ایمانی ...
برترین های اسلالوم استان مرکزی مشخص شدند
خمینی (ره) اراک برگزار و نفرات برتر هر کلاس به شرح ذیل اعلام شد. نفرات برتر برای شرکت در مسابقات کشوری که سوم دی ماه در پیست آزادی تهران برگزار می شود، اعزام خواهند شد. کلاس 1500- آقایان: رتبه اول: مظاهر هادی رتبه دوم: رضا حبیبی رتبه سوم: اکبر دستجانی کلاس 1500+ آقایان: رتبه اول: شهزاد عزیزی رتبه دوم: نسیم راشدی رتبه سوم: علی شانقی ...
شاهرود قهرمان المپیاد استعدادهای برتر کشتی استان سمنان شد
.... مسئول برگزاری مسابقات استعداد های برتر استان سمنان تصریح کرد: این المپیاد در قالب رقابت های لیگ کشتی برگزار شد که در پایان تیم های شاهرود، مهدیشهر و گرمسار به ترتیب عناوین اول تا سوم مسابقات را از آن خود کردند. بابایی افزود: نفرات برتر در این دوره در اردوی تیم کشتی استان شرکت می کنند که در نیمه دوم بهمن ماه امسال به مسابقات کشوری اعزام می شوند. وی گفت: نفرات برتر کشتی آزاد به ...
مسابقات کشتی فرنگی ناشنوایان کشور در تاکستان به پایان رسید
... وزن 55 کیلوگرم سید صادق ابوالوفایی از لرستان اول، علی وطن پرست از خوزستان دوم، عارف غلامی از اصفهان سوم و مهدی تقی پور از خراسان رضوی سوم مشترک وزن 60 کیلوگرم مجتبی مالک آبادی از مرکزی اول، علیرضا رسولی از تهران دوم، مصطفی یحیایی از خراسان رضوی سوم، محمد جواد یوسفی از مازندران سوم مشترک وزن 67 علی کریمی کهی از آشرقی مقام اول، رضا یاری پور از خوزستان مقام دوم، علیرضا عبدی ...
گیلان هفته؛ تداوم عقب نشینی کرونا تا هجوم آتش زمستانه به مناطق جنگلی
مسیر بازگشت از ماسوله ، ماکلوان، فومن ، ضیابر ، آبکنار ، کپورچال و بازگشت به هتل سفیدکنار بود. در پایان این مسابقات که در چهار کلاس برگزار شد، در کلاس جانبازان قطع نخاعی مصطفی حدادی از تهران ، کریم پیر خرد از آذربایجان شرقی و غلام عباس کلانتری از خراسان رضوی به ترتیب اول تا سوم شدند. در کلاس دوم جانبازان قطع نخاعی نیز سید محمدرضا میرشفیعی از تهران مقام اول ، اسدالله آشوری از ...
نفرات برتر مسابقات بین المللی قرآن مصر معرفی شدند + عکس
به گزارش ایکنا؛ به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع ، بر اساس اعلام وزارت اوقاف مصر در رشته نخست این مسابقات که شامل حفظ کامل قرآن همراه با تجوید و فهم معانی آیات قرآن ویژه شرکت کنندگان عرب زبان بود، عبدالله علی محمد محمد از مصر، سارة ایمن احمد موسی از مصر، ایمان جمال فاروق حسن از مصر و عبدالحمید عبدالله عمر از لیبی به ترتیب رتبه های اول تا چهارم را کسب کردند. در رشته دوم این مسابقات که ...
کشتی ناشنوایان مسابقات قهرمانی کشور| تیم مازندران قهرمان کشتی آزاد شد
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد بزرگسالان ناشنوایان یادواره شهدای تاکستان و انتخابی تیم ملی کشتی جهت حضور در المپیک 2021 برزیل، امروز - جمعه 26 آذرماه به میزبانی هیأت ناشنوایان استان قزوین در تاکستان برگزار شد و در پایان تیم مازندران بر سکوی نخست ایستاد و تیم های البرز و کرمانشاه مقام های دوم و سوم را به دست ...
برگزاری مسابقات رالی خانوادگی جانبازان کشور در گیلان
به گزارش ایثار گیلان وبه نقل از باشگاه خبرنگاران جو ان، چهاردهمین دوره مسابقات رالی خانوادگی جانبازان کشور با حضور جانبازانی از 30 استان کشور از دیروز در استان گیلان (از هتل سفید کنار بندر انزلی به مقصد ماسوله) آغاز شده است. در این دوره از مسابقات رالی خانوادگی جانبازان کشور 90 جانباز 25 تا 70 درصد با روش نقشه خوانی، مسیر انزلی تا ماسوله را طی می کنند. شروع این مسابقه از هتل سفیدکنار ...
تجلیل از جانبازان شرکت کننده در مسابقات رالی خانواده
میزبانی گیلان چهار جانباز ( فاطمی، جانباز 70 درصد از رشت ، نیکی، آزاده و جانباز 55 درصد از رشت ، صادق امیر طهماسبی ،جانباز 50 درصد از بندرانزلی و بخشی پور جانباز 70 درصد از آستانه اشرفیه) در این مسابقه شرکت دارند. اختتامیه این دوره از مسابقات روز چهارشنبه در سالن همایش های منطقه آزاد انزلی برگزار و به نفرات برتر جوایزی اهدا می شود. چهاردهمین دوره مسابقات رالی خانوادگی کشور به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان و هیات اتومبیلرانی گیلان و انزلی برگزار شده است. ...
دعوت از ورزشکاران کرمانشاهی به اردوی تیم ملی ووشو و فوتبال/کسب مقام سوم مسابقات تیراندازی
... تیم ملی مردان و زنان ووشو ایران خود را برای حضور در بازی های آسیایی 2022 هانگژو چین آماده می کند. مقام سومی ورزشکار کرمانشاه در مسابقات تیراندازی کارگران کشور نخستین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی کارگران کشور در حالی به میزبانی مشهد برگزار شد که ورزشکار کرمانشاهی حاضر در این رقابت ها موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز شد. هستی اقبالی فرد بانوی تیرانداز ...
دیدار مدیرکل حفط آثار دفاع مقدس یزد با جانباز حسین ذاکری
به گزارش خبرنگار دفاع پرس از یزد، به مناسبت گرامیداشت مقام پرستار، سرهنگ منصور زارع مدیرکل حفط آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد به همراه محسن ساقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان زارچ ، اعضای شورای این شهر و عده ای از بسیجیان در منزل جانباز حسین ذاکری حضور پیدا کردند و با خانواده ایشان دیدار و گفت وگو کردند. سرهنگ زارع ضمن ایراد سخنانی در مورد مقام جانباز و تکریم همسران جانبازان ...
پایان اولین المپیاد ورزشی جانبازان و معلولین مشهد
شهر آرا نیوز تاریخ انتشار:1400/09/24 کد خبر:339483 اولین المپیاد ورزشی جانبازان و معلولین گرامیداشت شهدای مدافع سلامت با معرفی نفرات برتر خاتمه یافت. در این المپیاد رشته های ورزشی والیبال نشسته، بوچیا، وزنه برداری، تیراندازی و دوومیدانی فقط در بخش آقایان در سالن های مجموعه ورزشی 15 خرداد و سالن صیادشیرازی شهرداری با حضور ورزشکاران جانباز و معلول مشهد برگزار شد. ...
اعلام اسامی نفرات برتر جشنواره تلاوت های مجلسی در یزد
محمد کریمی نیا، دبیر اجرایی سومین جشنواره ملی تلاوت های مجلسی ویژه نوجوانان در استان یزد در گفت وگو با ایکنا از یزد، اسامی نفرات برتر این دوره از مسابقات را اعلام کرد. وی ادامه داد: بر این اساس محمد قاسمی، توانست مقام اول این دوره از مسابقات را کسب کند و به مسابقات کشوری راه یابد. کریمی نیا افزود: همچنین عارف میرجلیلی رتبه دوم این مسابقات را به دست آورد و امیرمحمد میر، احسان ...
کسب مقام سوم مسابقات بدمینتون کارکنان ادارت استان توسط همکار منطقه خراسان جنوبی
دانشگاه آزاد، اداره کل تامین اجتماعی و بنیاد مستضعفان به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند . همچنین در بخش انفرادی، رایگان از اداره تامین اجتماعی مقام اول ، مهدی وکیل زاده از اداره کل ورزش و جوانان مقام دوم ، امیر حسین عظیمی از اداره کل ورزش و جوانان استان و مرتضی کهن سال از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی مشترکا سوم شدند . در بخش تیمی ، تیم برتر و در بخش انفرادی بازیکن برتر این دوره از مسابقات به رقابت های کشوری بدمینتون اعزام خواهند شد. روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی ...
پایان مسابقات تنیس روی میز کارکنان بانوی ادارات و دستگاه های اجرایی استان اصفهان
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، مسابقات تنیس روی میز بانوان کارکنان ادارات و دستگاه های اجرایی استان اصفهان با حضور 8 تیم در محل سالن تنیس روی میز خانه اصفهان در دو بخش تیمی و انفرادی برگزار گردید. پس از انجام 17 مسابقه به صورت مقدماتی، دوره ای و حذفی نتایج ذیل حاصل گردید: مقام اول: علوم پزشکی مقام دوم: اداره کل آموزش و پرورش مقام سوم مشترک ...
قهرمانی سمنان در مسابقات وزنه برداری
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز سمنان ، در این دروه از مسابقات 35 وزنه بردار از شهر های سمنان ، شاهرود ، دامغان و گرمسار در 4 رده نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان در 10 وزن شرکت کردند. در پایان این مسابقات، تیم وزنه برداری سمنان با 244 امتیاز مقام اول ، گرمسار با 127 امتیاز و دامغان با 124 امتیاز به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند نفرات برتر هر وزن به مسابقات کشوری که بهمن ماه برگزار می شود راه یافتند کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
پایان مسابقات تنیس روی میز کارکنان ادارات و دستگاه های اجرایی استان اصفهان
دیدنی نتایج ذیل حاصل گردید: مقام اول: اداره کل آموزش و پرورش مقام دوم: اداره کل زندان ها مقام سوم مشترک: اداره کل ورزش و جوانان و دانشگاه اصفهان در بخش انفرادی 40 بازیکن شرکت کننده ابتدا در 12 جدول دوره ای به رقابت پرداختند و از هر جدول 2 بازیکن به مرحله حذفی راه پیدا کردند و پس از انجام 63 بازی انفرادی نتایج ذیل حاصل گردید: مقام اول: مجید ابراهیمیان (اداره کل زندان ها) مقام دوم: محسن خیری (سازمان تأمین اجتماعی) مقام سوم مشترک:حمید شفیعی (ادراه کل امور مالیاتی) و علیرضا عبداللهی (دانشگاه اصفهان) ...
ماجرایی که با پادرمیانی انجمن جانبازان نخاعی و همدلی و همراهی فعالان خادم شهدا ختم بخیر شد
درخواست کرد که بامساعی و مشارکت همگانی، سطح کیفی خدمات مراسم ارزشمند حوزه فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت را ارتقاء دهند؛ تا شاهد چنین مواردی نباشیم. گفتنی است این نشست برادرانه و صمیمی در دفتر انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان با حضور جانباز گرامی حاج بهمن تاجدولتی و مسئولین محترم، آقایان حاج رضایی معاون محترم فرهنگی بنیاد شهید استان تهران، مقدم نماینده محترم سازمان بهشت زهرا (س)، اکبری نماینده ...