نتایج مسابقات شنا و واترپلو ویژه بانوان جام فجر
سایر منابع:
سایر خبرها
4 مدعی برای 2 جای خالی مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال
برگزار می کنند. رویارویی این 2 تیم تاثیر زیادی در رتبه نهایی آنها در جدول و نحوه قرارگیری تیم ها در مرحله پلی آف دارد. برنامه مسابقات هفته 25 لیگ برتر والیبال سیرجان، سالن امام علی (ع)، ساعت 16 فولاد سیرجان ایرانیان – سپاهان اصفهان ناظر فنی: شهباز صدری، ناظر داوری: حسین پورکاشیان، داور اول: محمد آقایی و داور دوم: علیرضا پوردهقان آمل، سالن پیامبر ...
عملکرد خوب تیم هاشمی نژاد در لیگ شنا| به سوی نهمین قهرمانی
یکی از عناوین اول تا سوم شود. مشهدی ها یازده مقام اولی، سه مقام دومی و هشت مقام سومی در این مرحله به خود اختصاص دادند تا نشان دهند مقتدرانه و بی حرف وحدیث در رأس جدول ایستاده اند. نماینده مشهد فقط در سه رشته 50 متر پروانه، 100 متر پروانه و 4 در 100 متر آزاد تیمی نتوانست اول تا سوم شود. رکورد شیرین سام مقام های اول، دوم و سوم خراسان در این دوره از مسابقات هرکدام شیرینی خاصی داشت ...
نفرات برتر رقابتهای شطرنج قهرمانی کهگیلویه و بویراحمد مشخص شدند
دوره از رقابت ها حضور داشته و به مصاف یکدیگر رفتند. محرابی عنوان کرد: در بخش پسران رده سنی زیر هشت سال محمدطاها محمدی از یاسوج اول شد، محمدرضا پیرای از گچساران عنوان دوم را کسب کرد و سامیار دارابی از یاسوج به مقام سوم دست یافت. وی ابراز داشت: در رده سنی زیر 10 سال امیرمحمد قادری از یاسوج اول شد، تارخ صفری از گچساران عنوان دوم را کسب کرد و رادین شجاعی از یاسوج به مقام سوم دست ...
اختتامیه جشنواره سرودهای حماسی و انقلابی آوای چکاوک برگزار شد
نسیم عباسی پور، گروه شمیم یاس به سرپرستی سارا فتاحی گروه های شایسته تقدیر در بخش ویژه: گروه دختران حاج قاسم به سرپرستی کیمیا مراد مکاری، گروه رایت الهدی به سرپرستی محبوبه بابلی *تک خوان های برتر زیر پانزده سال* مقام اول تک خوانی: سید محمدخاضع از گروه غدیر مقام دوم تک خوانی: سید احمد محمودی اصل از گروه حیدر کرار مقام سوم تک خوانی: یاسین صفا اصل از ...
بانوان کیوکوشین کاراته کار بوکانی مقام سوم کشوری را کسب کردند
سلیمان سواره رئیس ورزش و جوانان شهرستان بوکان در گفت و گو با خبرنگار زریان موکریان گفت: تیم کیوکوشین کاراته بانوان شهرستان بوکان با مربیگری خانم سمیه رحمتی توانست با کسب 4 مدال طلا مقام سوم تیمی مسابقات کشوری را کسب کنند. وی افزود: کانی کریم پور مقام اول کاتا ، مقام دوم کمیته 25- ، شادی نقشی مقام اول کمیته 25-، متین اندیش مقام دوم کمیته 25-، میدیا مولودی مقام اول کمیته 64- ، مقام دوم ...
برگزیدگان جشنواره های فرهنگی هنری مرکز آفرینش های بسیج کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شدند
...> مقام سوم تک خوانی: یاسین صفا اصل از گروه یاوران ولایت *تک خوان های برتر بالای پانزده سال* مقام اول تک خوانی: آریا خوش آئین از گروه نسیم انتظار مقام دوم تک خوانی: امیرحسین کرمی زاده از گروه بچه های بهشت مقام سوم تک خوانی: بنیامین شفیعی از گروه نسیم انتظار *مربیان فنی برتر* مربی فنی برتر برادر: رضا غیوری مربی گروه بچه های بهشت مربی فنی برتر خواهر: سهیلا باقرزاده مربی گروه آلاله های سرخ *شعر و آهنگ سازی* شاعر برتر: محمدرضا تیموری برای شعر گروه فرزندان ولایت آهنگ ساز برتر: بهادر بیضایی برای اثر گروه آوای رضوان. انتهای پیام/ ...
نفرات برتر نخستین جشنواره آشپزی با قارچ در شهرکردمعرفی شدند
به گزارش خبرنگار ایانا در استان چهارمحال و بختیاری،هیات داوران پس از بررسی غذا های متنوع و سنتی که ماده اولیه آن ها از قارچ تشکیل شده بود، 13 شرکت کننده را به عنوان نفرات برتر جشنواره آشپزی با قارچ انتخاب کردند. پس از بررسی سرکار خانم نرگس حسینی با پخت غذای کیوسکی قارچ پفکی،سرکار خانم ملیحه رحمتی قارچ شکم پر و سرکار خانم وجیهه عباسی با پخت غذای خورشت فسنجان با قارچبه ترتیب مقام نخست تا ...
برنامه کامل مرحله پلی آف لیگ برتر زنان
مرحله پلی آف لیگ برتر زنان از 23 تا 28 بهمن ماه با رقابت چهار تیم سایپا، ذوب آهن اصفهان، باریج اسانس کاشان و پیکان برای کسب مقام قهرمانی در تهران پیگیری خواهد شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله پلی آف مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر زنان ایران جام سردار دل ها از روز شنبه 23 بهمن ماه در سالن فدراسیون والیبال آغاز می شود و روز پنج شنبه با معرفی تیم های اول تا سوم ...
لیگ برتر والیبال بانوان| برنامه کامل مرحله پلی آف اعلام شد
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله پلی آف مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر زنان ایران جام سردار دل ها از روز شنبه 23 بهمن ماه در سالن فدراسیون والیبال آغاز می شود و روز پنج شنبه با معرفی تیم های اول تا سوم لیگ برتر زنان سال 1400 به پایان می رسد. 4 تیم سایپا، ذوب آهن، باریج اسانس و پیکان در این مرحله به مصاف یکدیگر خواهند رفت. ...
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران کیست؟
مسابقات نوجوانان آسیا در سال 93 در سریلانکا، مدال نقره جام کنفدراسیون والیبال آسیا در سال 91 در ویتنام، مدال برنز مسابقات قهرمانی نوجوان آسیا 97 در تبریز و کسب مقام پنجم مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان 2019 تونس است. مدال برنز مسابقات لیگ با تیم گاز سرخس در سال 87، مدال نقره لیگ برتر با تیم پیکان در سال 95، مدال برنز لیگ برتر با تیم پیکان در سال 96، مقام دوم لیگ برتر 98 با سایپا و مقام سوم ...
دومین قهرمانی جوانان هندبال فراز بام در نصف جهان
یاسوج ،نونهالان ایران در یزد ،نوجوانان باشگاه ها و دسته جات ایران در اصفهان را کسب کردند. در دیدار رده بندی این مسابقات دو تیم هندبال پرواز هوانیروز اصفهان و مس کرمان به مصاف هم رفتند که در پایان تیم اصفهانی هوانیروز با برتری مقابل تیم کرمان مقام سوم این رقابتها را کسب کردند. در آئین اختتامیه این مسابقات که با حضور رئیس فدراسیون هندبال کشور ،مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی و تیم های شرکت کننده برگزار شد به تیم های برتر کاپ ،مدال و حکم قهرمانی اهدا شد . ...
افتخارآفرینی بانوان بیمه ملت در مسابقات دارت جشنواره ورزشی صنعت بیمه
به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، در مسابقات دارت بانوان که به میزبانی بیمه کوثر برگزار شد؛ بیمه ملت، سه رتبه از چهار رتبه برتر شرکت های بیمه را به خود اختصاص داد. بر اساس این گزارش، تعداد 11 شرکت بیمه و نزدیک به 30 تیم دونفره در این مسابقات شرکت کردند که پس از انجام رقابت های نفس گیر؛ هر سه تیم شرکت کننده بیمه ملت برای این شرکت، مقام آفرین شدند. بنا بر این گزارش، یکی از تیم ...
ذوب آهن نایب قهرمان و پرواز هوانیروز اصفهان سوم شد
...> جوانان سبزپوش ذوب آهن در دیدار فینال و در حضور پیشکسوتان هندبال استان اصفهان با نتیجه 23 بر 20 شکست خورد و به مقام نایب قهرمانی بسنده کرد. در دیدار رده بندی نیز تیم پرواز هوانیروز اصفهان با غلبه بر مس کرمان در جایگاه سوم قرار گرفت. اختتامیه این مسابقات با حضور علیرضا پاکدل رئیس فوراسیون هندبال، سید محمد طباطبایی مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان، مربیان تیم های ملی و دیگر مسئولین برگزار شد. ...
برگزاری مسابقات تکواندوی بانوان در رده های سنی مختلف
اسلامی لنده جهت همکاری و اهدای بخشی از جوایز مسابقات تقدیر و تشکر کرد. در پایان این مسابقات در بخش تیمی، تیم بانوان لنده به مقام قهرمانی رسید و تیمهای باشت و کهگیلویه به مقامهای دوم و سوم دست یافتند. همچنین تیم بانوان لنده 21 مقام اول،8مقام دوم و 9 مقام سوم تیم بانوان باشد 14مقام اول 9 مقام دوم و 4 مقام سوم تیم بانوان دهدشت 11مقام اول 7 مقام دوم و 1 مقام سوم تیم بانوان سوق با چهار شرکت کننده 1 مقام اول 1 مقام دوم و 2 مقام سوم کسب کردند. ...
معرفی نفرات برتر مسابقات اسکیت هفشجان
باشگاه خبرنگاران جوان شهرکرد - مسابقات اسکیت شهر هفشجان به مناسبت دهه فجر با شرکت 36 نفر در چهار رده سنی برگزار و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. در رده سنی 87 دختران ماهک خودسوز، تبسم صادقی و سحر صادقی مقام های برتر را کسب کردند. در رده سنی 87 پسران امیرمهدی منصوری، سپهر صادقی و آرین صادقی رتبه های اول تا سوم را به دست آوردند. قضاوت داور چهارمحالی در ...
معرفی برترین های مسابقات سنگنوردی بانوان قزوین
به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ در پایان مسابقات سنگنوردی قهرمانی بانوان استان که در دو رده سنی نوجوانان و جوانان برگزار شد ، در پایان نفرات برتر مشخص شدند. در رده سنی نوجوانان این رقابت ها ، نازنین زهرا علیپور بر سکوی اولی ایستاد و سارا حسینی و نازنین تهرانی دوم و سوم شدند. در پایان مسابقات رده سنی جوانام هم فاطمه پیله فروش ها بر سکوی قهرمانی ایستاد. محدثه ...
پرونده قویترین مردان ایران با معرفی نفرات برتر بسته شد
جوانان نمایندگان تهران، مرکزی و خراسان رضوی رده های اول تا سوم را از آن خود کردند. در رده سنی بزرگسالان نیز تهران الف اول شد، تهران ب در جایگاه دوم ایستاد و نماینده مرکزی به مقام سومی بسنده کرد. در پایان این رقابت ها کمیته قویترین مردان دو ورزشکار را در رده جوانان و بزرگسالان به عنوان مرد اخلاق مسابقات معرفی و با اهدای جوایزی از آن ها تجلیل کرد. بر این اساس حسین کشوری به عنوان ...
دو قهرمان از شاهین شهر در مسابقات استانی پرورش اندام
جوانان شاهین شهر و میمه از آن ها تجلیل شد. صالحی با بیان اینکه در این دور از مسابقات 30 قهرمان پرورش اندام از سراسر کشور، آسیا و جهان به عنوان میهمان ویژه حضور داشتند، خاطرنشان کرد: در پایان به تمام نفرات برتر حکم و مدال قهرمانی اهدا و به تیم ها در تمام رشته ها و رده های سنی کاپ تیمی اعطا شد. نتایج کلی تیمی به شرح زیر است: تیم های برگزیده در رشته های مختلف تیمی پرورش ...
پایان مسابقات مینی گلف جام شهدای مدافع حرم
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، مسابقات مینی گلف رسانه به مناسبت مبارک دهه فجر (جام شهدای مدافع حرم) در قالب 12 گروه و 20 تیم طی روزهای 14 و 15 بهمن ماه سال جاری در رده های سنی نونهال، نوجوان و بزرگسال به رقابت پرداختند که نتایج ذیل حاصل شد: رتبه اول تیمی: بیماران انجمن هیات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا رتبه دوم تیمی: وکلا(سپادانا) رتبه سوم تیمی ...
هدفم شرکت در مسابقات جهانی است/ دشتستان پتانسیل خوبی در تیراندازی دارد/ موبایل را کنار بگذارید و به ورزش ...
مربی خوبم خانم نوشین پی خسته مشوق اصلی ام است. مقام سوم تیراندازی سال جاری در کشور - احمدی با اشاره به مقام هایی که در رشته تیراندازی کسب کرده است می گوید: در استان بوشهر در چند مسابقه تیراندازی اخیر مقام اول را کسب کردم. در سال 94 برای اولین بار مقام سوم را کسب کردم. بطور متوالی در این سال ها توانستم مقام های اول، دوم و سوم را کسب کنم. در سال 97 لیگ استانی شرکت کردم که موفق به کسب ...
اعلام برترین های مسابقات دومیدانی دختران بیرجند به مناسبت دهه فجر
ایستادند . در ماده دوی 400متر : مه نیا برزگر، مهدیس جمالی و فاطمه رضوان سهرابی فرد حائز رتبه برتر شدند. در ماده پرش جفت مسابقات قهرمانی دو ومیدانی دختران بیرجند پرنیا اکبری، ستایش محمدنژاد، ندا شجاعیان مقام های اول تا سوم را کسب کردند. در پرتاب توپ نیز مهلا آسف، حلما لطفی و فائزه زنگویی رتبه های برتر را بدست آوردند. لازم به ذکر است : رقابت 38 دختر دوومیدانی کار متولدین سال های 85 تا 90 ...
صنعت مس کرمان صدرنشین لیگ برتر تکواندو شد/ مس سونگون ورزقان در رده دوم قرار گرفت
در پایان رقابت های هفته سوم از مرحله نهایی لیگ برتر تکواندو ، صنعت مس کرمان صدرنشین شد؛ مس سونگون ورزقان جایگاه دومی را به خود اختصاص داد و شهرداری ورامین در رده سوم قرار گرفت. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو ، دیدارهای هفته اول تا سوم از مرحله پایانی بیستمین دوره مسابقات لیگ برتر تکواندو "جام خلیج فارس" یادواره شهید تکواندو کار مدافع حرم محسن حججی ، امروز (شنبه – 16 بهمن ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد. در مرحله اول این دوره از رقابت ها، 11 تیم در دو گروه (5 و 6 تیمی) با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت تیم های مس سونگون ورزقان، دانشگاه آزاد اسلامی، شهرداری ورامین، لوازم خانگی کن، صنعت مس کرمان و پاس موفق شدند به مرحله نهایی راه پیدا کنند که در پنج هفته با یکدیگر به رقابت می پردازند تا تکلیف سکونشینان این دوره از رقابت ها مشخص شود. با درخواست تیم های لوازم خانگی کن و دانشگاه آزاد اسلامی، رقابت های این دو باشگاه که قرار بود امروز (شنبه – 16 بهمن ماه) برگزار شود به دلیل مثبت شدن تست Pcr ورزشکاران این دو تیم به تعویق افتاد و تاریخ برگزاری شش دیدار معوقه متعاقبا اعلام می شود. در پایان رقابت های امروز که با توجه به شرایط پیش آمده تنها سه دیدار از هفته اول تا سوم در آن انجام شد؛ تیم صنعت مس کرمان با 4 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت؛ مس سونگون ورزقان با 3 امتیاز جایگاه دومی را به خود اختصاص داد و شهرداری ورامین با یک امتیاز سوم شد. نتایج کسب شده در رقابت های امروز به شرح زیر است: هفته اول/// تیم شهرداری ورامین 4 – تیم باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان 4 هفته دوم/// تیم باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان 7 - تیم شهرداری ورامین یک هفته سوم/// تیم پاس 3 – تیم باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان 5 ...
تیمهای برتر رقابتهای ووشو قهرمانی کهگیلویه و بویراحمد مشخص شدند
: 140 بانوی ووشوکار رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در این دوره از رقابت ها به مصاف یکدیگر رفتند. بام نشین عنوان کرد: تیم بویراحمد با 15 نشان طلا اول شد، تیم چرام با 10 نشان طلا عنوان دوم را کسب کرد و تیم دنا نیز با پنج نشان طلا به مقام سوم دست یافت. تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف بیش از 50 هزار نفر است. ...
مسابقه انتخابی تیم ملی استندآپ پدل برد در قشم برندگان خود را شناخت
این مسابقه حضور یافتند. نایب رییس فدراسیون موج سواری آسیا تصریح کرد: در بخش بانوان این مسابقه و در رسته موج سواری سه کیلومتر بزرگسال، ستایش گودرزی، مریم آقایی، یگانه یاقوت پور و کوثر حاضر خواجه داد به ترتیب مقام های اول، دوم و سوم مشترک را کسب کردند. وی افزود: در بخش 200 متر استندآپ سرعت نگین مهر آیین اول شد، نازنین امین زاده به مقام دوم رسید و رویا بختیاری بر سکوی سوم ایستاد ...
ورزش بانوان پس از انقلاب اسلامی؛ بر مدار افتخار/ پرچم ایران زمین در دست زنان قهرمان
.... خدیجه آزادپور که سال 2009 توانسته بود به مدال طلای مسابقات جهانی ساندا هم دست یابد، مدال طلای بازی های آسیایی را هم به عنوان اولین نفر به نام خود ثبت کرد تا راه برای ظهور بانوان ووشوکار مستعدی مانند خواهران منصوریان نیز باز شود و این مسیر پرافتخار، از دهه اول هزاره سوم شروع شده و تاکنون هم ادامه یابد. تاریخ سازی رزمی کاران در المپیک و جهان نخستین مدال تاریخ بانوان ...
در مسابقات ووشو قهرمانی استان ؛ مهاباد قهرمان شد
در مجموع تیمی این رقابتها پس از 140 مبارزه فشرده، تیم ووشو مهاباد با 9 مدال طلا، 4 نقره و 7 برنز به مقام اول و تیم ووشو نقده با 5 مدال طلا، 4 نقره و 8 برنز عنوان دوم و تیم ووشو پیرانشهر نیز با 4 مدال طلا، 2 مدال نقره، 5 مدال برنز به عنوان سوم این رقابتها دست یافتند تیم های بوکان نیز با 3 طلا، 3 نقره و 3 برنز، تیم اشنویه با 3 نقره و 6 برنز، تیم ارومیه با 2 نقره و 4 برنز، تیم ...
کسب مقام دوم ملی توسط تنیس روی میز البرز
پیام حجازیان، رئیس هیأت تنیس روی میز استان البرز امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس از کرج، گفت: استان البرز همیشه جز اولین ها در سطح کشوری و بین المللی بوده است به طوری که ورزشکارانی همچون نوید شمس و پریناز حاجیلو اولین لژیونر کشور به لیگ پرتغال و ترکیه بودند و نوید شمس توانست رنکینگ سوم زیر 17 سال جهان و دو مقام بین المللی را امسال در مسابقات جهانی کسب کرد که افتخار بزرگی برای استان و کشور محسوب ...
دیواندره عنوان اول مسابقات استانی ووشو را کسب کرد
مهرداد محمودی، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان دیواندره روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حدود 100 ورزشکار در رده های سنی نونهالان و نوجوانان از شهرهای استان کردستان در این مسابقات شرکت داشتند. او گفت: در پایان این رقابت ها در رده سنی نونهالان، دیواندره مقام اول را کسب کرد و عناوین دوم و سوم هم به ترتیب به تیم های قروه و سنندج رسید. رییس اداره ورزش و ...
تجدید رکورد شکنی شناگر گلستانی در کشور
شنا گر جوان و آینده دار گلستانی بار دیگر در سال 1400 رکورد کشور را جابه جا کرد . به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان ؛ مرحله دوم هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی شنای باشگاه های کشور تحت عنوان جام خلیج فارس با رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا با شرکت تیم های کیان شنای گلستان ، اریس اصفهان ، باشگاه مقاومت سپاه نبی اکرم کرمانشاه ، کوثر و اطهر آذربایجان ...
مسابقات انتخابی لیگ کشوری کلیستنیکس در تهران برگزار شد
دسته سنگین وزن مقام دوم ، محمد جواد زندیه در شاخه قدرت دسته سنگین وزن مقام سوم مرتضی حیدری در شاخه فیری استایل عنوان قهرمانی ، ارمین آل ایوب در شاخه فیری استایل مقام دوم ، محمدرضا کاها در شاخه فیری استایل مقام سوم این مسابقات را کسب کردند . وی خاطر نشان کرد: برابر اعلام انجمن کلیستنیکس ایران نفرات برتر این مسابقات سهمیه شرکت در لیگ کشوری را کسب میکنند وبگردی مسابقات انتخابی لیگ کشوری کلیستنیکس در تهران برگزار شد ...