معرفی مقام آوران مسابقات قهرمانی اسکواش کارگری خوزستان
سایر منابع:
سایر خبرها
برترین های پرورش اندام خوزستان معرفی شدند
مسابقات انتخابی پرورش اندام خوزستان، 5 و 6 مردادماه در بخش های پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک با حضور 280 ورزشکار از سراسر استان برگزار شد. به گزارش ایسنا، در بخش تیمی بادی کلاسیک تیم باشگاه شوک از اهواز مقام اول، باشگاه انعطاف از اهواز مقام دوم و باشگاه اکسین دژپول از شهرستان دزفول مقام سوم را کسب کرد. در بخش تیمی فیزیک باشگاه انعطاف اهواز به جایگاه نخست دست یافت و باشگاه ...
نفرات برتر مسابقات بدنسازی و پرورش اندام استان اردبیل معرفی شدند
به گزارش ایرنا، بیست و چهارمین دوره مسابقات بدنسازی و پرورش اندام قهرمانی باشگاه های استان اردبیل با شرکت بیش از 100 ورزشکار از سراسر استان در سالن شهید آسمانی اردبیل برگزار شد. در بیست و چهارمین دوره مسابقات بدنسازی و پرورش اندام قهرمانی باشگاه های استان اردبیل در بخش تیمی، باشگاه آذر ماسل با مربیگری حامد حداد اول، باشگاه پارسا بامربیگری شاپور گلابی دوم و باشگاه سلطان با مربیگری رضا ...
شناخت برترینهای تیراندازی با کمان سنتی در تبریز
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز آذربایجان شرقی در این مسابقات که با حضور 100 ورزشکار از استان های مختلف در سه رده سنی و در دو بخش مردان و زنان برگزار شد در رده سنی نوجوانان دختر، فاطمه سیف الهی از آذربایجان شرقی، فاطمه قائدی از فارس و فاعزه کراری از آذربایجان شرقی اول تا سوم شدند و در بخش پسران این رده سنی رضا صالحی از فارس، ایلیا رستمی از اردبیل و میلاد رهبر از خراسان رضوی در سکو های اول تا سوم ...
تیم نکونام کهکشانی است / فولاد نباید دلخوش مقام چهارم یا پنجم باشد
(نماد)خوزستان ندارد یا کمتر دارد اما با توجه به فعالیت خوب در نقل و انتقالات و جذب نفرات باتجربه بین المللی می تواند در هر سه جبهه مدعی قهرمانی باشد و این نیز بار مسئولیت کادر فنی فولاد را بسیار زیاد می کند. تماشاگران فولاد و عاشقان فوتبال خوزستان در فصل نقل و انتقالات تمامی اتفاقات و جذب نیروهای فولاد را رصد کرده اند و امیدوارند فولاد امسال به مقام های چهارم و پنجم دلخوش نباشد و از روز اول به ...
کسب مقام سوم مشترک در مسابقات کومیته انتخابی تیم ملی
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا از خراسان جنوبی، رقابت های کومیته پسران قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی در رده های سنی پایه در استان گلستان شهرستان گنبد برگزار و نفرات برتر معرفی شدند. محمد گودرزیان از استان لرستان (باشگاه پاس فراجا) مقام اول محمد رضا سواری از استان اصفهان مقام دوم پوریا تنگ دویی از استان کرمان مقام سوم و مسلم غلامعلی زاده از استان خراسان جنوبی مقام سوم مشترک را از آن خود کرد. همچنین یوسف رضاخانی نیز به عنوان داور برتر انتخاب شد. انتهای پیام ...
مقام سوم تیم نوجوانان جوجیتسو لرستان در مسابقات کشوری
به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ؛ رقابت های کشوری کاتا جوجیتسو در دو بخش کلاسیک و نمایشی و در پنج رده سنی تحت عنوان "جام ولایت" به میزبانی شهر سلطانیه استان زنجان برگزار شد . مهدی سلاطی رییس هیات انجمن های ورزشی با اشاره به اعزام تیم منتخب آقایان جوجیتسو استان به مسابقات کشوری کاتا جوجیتسو، جام ولایت ، اظهارکرد: تیمهای رده نوجوانان و بزرگسالان استان در این رقابت ها حضور یافتند. ...
شکستن رکورد ورزشکاران پرورش اندام در باشگاه های فارس
محمد علی فرهنگ مهر گفت: وزن کشی این دوره از رقابت های پرورش اندام چهارشنبه 5 مرداد ماه انجام شد و پنجشنبه 6 مرداد ماه (روز نخست) ورزشکاران رشته های فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار فیزیک به رقابت پرداختند و همچنین جمعه 7 مردادماه ورزشکاران در رشته های بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ به رقابت پرداختند. او گفت: این دوره رقابت ها به منظور شناخت نفرات برتر برای اعزام به مسابقات کشوری برگزار شد و ...
برگزاری اولین دوره مسابقه قهرمانی کاراته سبک سوکیو کوشین در فسا
مرزبان قهرمان آسیا از شهرستان فسا و یوتا علینیا از فیروزآباد به عنوان خردسال ترین کاراته کای استان برگزار شد. رییس اداره ورزش و جوانان فسا با بیان این که در پایان این مسابقات از نفرات اول تا سوم هر رده سنی با اهدا مدال و حکم قهرمانی تجلیل شد، افزود: تیم های شیراز و فسا مقام های اول و دوم را کسب کردند و تیم های کوهنجان کازرون و استهبان مشترکا سوم شدند. نفرات برتر این دوره از مسابقات قراره در اواخر مرداد امسال در مسابقات قهرمانی کشور که در اصفهان برگزار خواهد شد، شرکت می کنند. ...
مسابقات شنای دختران استان های جنوبی کشور در مبارکه اصفهان
آزاد تیمی نیز، تیم ایرن شیراز در جایگاه نخست ایستاد و هیات شنای فارس و اریس اصفهان دوم و سوم شدند. رقابت های 2 روزه شنای دختران کشور در رده سنی 11 و 12 سال استان های جنوبی کشور با حضور 13 باشگاه و مدرسه شنا و تعداد61 شناگر از مدارس شنای اصفهان، فارس، خوزستان، چهارمحال و بختیاری و منطقه آزاد اروند در پایگاه ملی مسافت کوتاه اسپینر مبارکه برگزار شد. مسابقات استان های شمال کشور هم بصورت همزمان در زنجان برگزار شد که نتایج این مسابقات منتخبان مستعدین کشور را تشکیل خواهند داد. ...
پایان جشنواره المپیاد استعدادهای برتر والیبال خوزستان
...، دزفول، ماهشهر، شوشتر، اندیمشک و شوش در سالن شهید هاشمی اهواز برگزار شد، ادامه داد: در پایان نیز تیم های آتیه سازان دزفول، شکاری ماهشهر و منتخب شوشتر به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند. مسئول برگزاری مسابقات المپیاد والیبال خوزستان عنوان کرد: این جشنواره در بخش دختران نیز تیر ماه با حضور 50 بازیکن مستعد در اهواز برگزار شد. وی در پایان بیان کرد: المپیاد استعدادهای برتر والیبال کشور از تاریخ 28 مرداد تا 3 شهریورماه در دو بخش پسران و دختران به میزبانی استان مازندران برگزار خواهد شد. انتهای پیام ...
مسابقات انتخابی مچ اندازی بانوان خوزستان برگزار شد / از قهرمانان سال 1400 تقدیر شد
مسابقات مچ اندازی بانوان انتخابی استان روز پنجشنبه ششم مردادماه در دو کلاس راست دست و چپ دست با حضور 100 ورزشکار از شهرستان های اهواز، امیدیه، هندیجان، ماهشهر، بندرامام، ایذه، آبادان و دزفول برگزار شد و با شناخت نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش ایسنا، در بخش تیمی بزرگسالان کلاس راست دست امیدیه مقام نخست را کسب کرد و تیم های بندر امام و ماهشهر به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم ایستادند ...
معرفی نفرات برتر پینگ پنگ نونهالان کشور در بروجرد
به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ؛ مسابقات دوره ای با حضور 16 راکت به دست برتر کشور در رده سنی نونهالان و هوپس در آکادمی پینگ پنگ بروجرد برگزارشد. برپایه این خبر؛ پاکزاد رحیمیان از استان کردستان مقام اول ،صدرا محسنی از استان تهران مقام دوم ، مانی حسین زاده استان گیلان مقام سوم و روزبه حسینی از استان فارس مقام چهارم را کسب کردند. سرداور این دوره از مسابقات داور ملی فدراسیون تنیس روی میز حسن نورین بودند و بهرام روزبهانی،بهرام فرامرزی،خانمها حبیبی،علمدار،شیرپی،پارسا نیز کار داورزی این دوره از مسابقات را برعهده داشتند. انتهای پیام ...
پایان مسابقات فوتسال و تنیس روی میز ایمیدرو و شرکت های تابعه به میزبانی شرکت ملی صنایع مس ایران در تبریز
علیخانی از فولاد مبارکه دوم و مهدی زاهدی و مجتبی اژدری به همراه عباس کاظمی و علی ظهیری از فولاد خوزستان مشترکاً مقام سوم را به دست آوردند. در مسابقات تنیس روی میز انفرادی آقایان نیز فرهاد صدفیانی از فولاد آذربایجان اول، مهدی زاهدی از فولاد خوزستان دوم و سبحان رفعتی از گل گهر و مصطفی اژدری از فولاد خوزستان نیز مشترکاً مقام سوم این رقابت ها را از آن خود کردند. جایگاه سوم برای تیم تنیس بانوان مس ...
نوجوانان نیوکونگ فوکار برتر قم معرفی شدند
مسابقات نیوکونگ فو قهرمانی پسران استان قم در رده سنی نوجوانان در تاریخ 7 مرداد ماه 1401 در باشگاه شهید هادی سهامی (خانه نیوکونگ فو) برگزار شد. در پایان رقابت ها نوجوانان برتر مسابقات نیوکونگ فو قهرمانی استان قم در اوزان مختلف به شرح زیر اعلام شد: وزن 35_ مقام اول محمد پارسا نادری مقام دوم امید رضا ابراهیمی مقام سوم سید محمد اسماعیل موسوی وزن 38_ ...
کسب 31 مدال و مقام قهرمانی پتروشیمی جم در مسابقات شنای فرزندان کارکنان صنعت پتروشیمی کشور
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم؛ پس از یک وقفه سه ساله در برگزاری المپیادهای ورزشی صنعت پتروشیمی کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا و تعطیلی اماکن و فعالیت های ورزشی، صنعت پتروشیمی کشور اقدام به برگزاری مجدد المپیادهای ورزشی کرد که اولین دوره این مسابقات با نام المپیاد ورزشی فرزندان دختر کمتر از 17 سال و به میزبانی شرکت عملیات غیر صنعتی ماهشهر در شهر همدان برگزار گردید. این المپیاد در 8 ...
معرفی تیم های برتر مسابقات کاتای سوکیو کوشین کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری ، رییس هیات کاراته استان گفت: در بخش کاتا استان های فارس، چهارمحال و بختیاری و اصفهان به ترتیب مقام های اول، دوم و سوم شدند. خانم مردانی افزود: در رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان چهارمحال و بختیاری اول، فارس و خوزستان رتبه های دوم و سوم را از ان خود کردند. به گفته وی، در رده سنی بزرگسالان خوزستان مقام اول فارس دوم و چهارمحال و بختیاری سوم شد. رییس هیات کاراته استان افزود: مسابقات انتخابی تیم ملی سوکیوکوشین کاراته با حضور 800 ورزشکار برای اعزام به رقابت های جایزه بزرگ ژاپن مردان در شهرکرد برگزار شد. ...
درخشش تیم های ورزشی شهرک پردیس جم در مسابقات سراسری صنعت پتروشیمی
به گزارش روابط عمومی به نقل از امور ورزش شهرک پردیس تیم های ورزشی شهرک پردیس در رشته های مختلف به مسابقات کشوری به میزبانی همدان اعزام شدند. ورزشکاران شهرک پردیس با کسب عناوین برتر در این دوره از مسابقات خوش درخشیدند. نتایج مسابقات دختران ژیمناستیک کار زیر 17 ( در بخش تیمی قهرمان این دور شدند)؛ مقام اول آریانا رحمانیان پازارگاد مقام اول زینب ستوده پازارگاد ...
ذوب آهن اصفهان مقام قهرمانی مسابقات تنیس روی میز زنان ایمیدرو را کسب کرد
ذوب آهن اصفهان مقام قهرمانی مسابقات تنیس روی میز زنان ایمیدرو را کسب کرد درقسمت تیمی تنیس روی میزبانوان باشرکت 13 تیم ذوب آهن اصفهان مقام اول فولادمبارکه سپاهان مقام دوم ومقام سوم مشترک به نمایندگان شهربابک ومس سرچشمه تعلق گرفت. درقسمت دوبل زهراخانی وزهرا احمدی ازمس سرچشمه مقام اول وشیرین کلانتری ومریم مهدوی زاده ازشرکت ملی مس(ستادتهران)مقام دوم وطوبی وفاپور نایب رئیس انجمن تنیس روی میز ...
رقابت های قهرمانی شطرنج قم نفرات برتر خود را شناخت
پیکارها مجید بزرو نژاد تاج قهرمانی را بر سر نهاد و صادق بوژندمقام دوم و جواد جهان بیگی نیز مقام سوم رقابت ها را کسب کرد. وی بابیان اینکه حسن مهدوی، علیرضا ملکی و محمدجواد بلاغی نیز موفق به کسب مقام های چهارم تا ششم شدند. رییس هیات شطرنج قم خاطرنشان کرد: برترین های این دوره از مسابقات جایزه نقدی و لوح قهرمانی دریافت کردند. وی در پایان تاکید کرد: قم از استان های فعال در ورزش شطرنج کشور است و هرروز به علاقه مندان به این رشته فکری _ ورزشی اضافه می شود. ...
مسابقات شنای دختران استان های جنوبی کشور به میزبانی مبارکه
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اصفهان؛ مسابقات شنای دختران کشور رده سنی 11 و 12 سال استان های جنوبی کشور با حضور 13 باشگاه و مدرسه شنا و تعداد61 شناگر از مدارس شنای اصفهان، فارس، خوزستان، چهارمحال و بختیاری و منطقه آزاد اروند در پایگاه ملی مسافت کوتاه اسپینر مبارکه برگزار شد. نتایج این رقابت ها به شرح ذیل اعلام شد: در 100 متر آزاد صوفیا عزیزی از استان فارس اول شد و عسل نظری و فاطمه ...
شناخت نفرات برتر اولین دوره مسابقات اسکواش کارگری خوزستان
اولین دوره مسابقات قهرمانی کارگری خوزستان با همکاری هیات اسکواش استان از ششم مردادماه به مدت 2 روز در اهواز و با استقبال خیلی خوب ورزشکاران این رشته برگزار شد. به گزارش ایسنا، در پایان نیز در بخش آقایان، البزر نکویان به قهرمانی رسید، مهراد آران نایب قهرمان شد و محمد جعفرزاده مقام سوم را به دست آورد. همچنین در بخش بانوان، سحر وفایی مهر، مرجان سیدمحمودی و رباب خلیلائی به ترتیب اول تا سوم شدند. انتهای پیام ...
نفرات برتر مسابقات کاراته قهرمانی کشور معرفی شدند
منفی 63 کیلوگرم گروه سنی نوجوانان از آن محمدمهدی عبدالرحیمی از استان تهران و آرمین یوسفی نیکو از خوزستان شد و مهدی حسین زاده و امیرصالح انصاری از استان مازندران بر سکوی سوم جای گرفتند. محمدماهان خاص امیری از لرستان و سیدعلیرضا آقایی از تهران مقام های اول و دوم بخش کمیته منفی 70 کیلوگرم نوجوانان را از آن خود کردند و شاهین عیدی از اصفهان و کمیل مسعودی از گلستان هم به طور مشترک سوم شدند. ...
مدال آوری بانوان خوزستان در مسابقات کشتی آلیش قهرمانی کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، رقابت های کشتی آلیش بانوان قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان قائمشهر استان مازندران با معرفی نفرات و تیم های برتر به پایان رسید. حاصل رقابت نمایندگان استان خوزستان در این رقابت ها، کسب دو مدال ارزشمند برنز به صورت انفرادی بود. در بخش انفرادی، زهرا کردزنگنه از شهرستان رامهرمز موفق شد با کسب مقام سوم وزن 55 کیلوگرم، مدال برنز این وزن ...
درخشش بانوان کاراته کاهای خرم آباد در مسابقات قهرمانی کیوکوشین کان کشور ورزشی
همراهی مریم جعفری و گلنوش میردریکوندی در این دوره از مسابقات داوران استان لرستان بودند. دستاورد کاراته کاران خرم آباد در دو بخش کاتا و کومیته به شرح ذیل است. مقام اول و مدال طلا مریم مرادی، دیانا میردریکوندی، روشا بابعالی، ساینا باشی زاده، معصومه ولدی بیرانوند، اسما بابایی زاده، سمینا باشی زاده مقام دوم و مدال نقره ام البنین محمودوند، آیناز ...
نفرات برتر مسابقات جایزه بزرگ تنیس روی میز نونهالان کشوری در بروجرد مشخص شدند
ابوالقاسم پور غفاری شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بعد از 2 روز رقابت 16 نفر از برترین های تنیس روی میز نو نهالان کشور، پاکزاد رحیمیان از کردستان به مقام اول رسید. وی اظهار داشت: صدرا محسنی از تهران به مقام دوم دست یافت و مانی حسین زاده از گیلان سوم شد. رئیس هیات تنیس روی میز بروجرد گفت: روزبه حسینی نیز از استان فارس به مقام چهارم دست یافت. پور غفاری با اشاره به ...
برگزاری مسابقه دو کوهستان در سپیدان
طبیعت دوست شیراز با ثبت زمان 3 ساعت و 10 دقیقه و 16 ثانیه مقام دوم و مریم کاویانی از باشگاه طبیعت دوست با ثبت زمان 3 ساعت و 29 دقیقه و 21 ثانیه مقام سوم را کسب کردند. ایزدی گفت: به نفرات اول تا سوم مدال و لوح قهرمانی و هم چنین، مبلغ های 30میلیون ریال، 20میلیون ریال و 10 میلیون ریال جایزه نقدی اعطاء وبه کلیه ورزشکارانی که در زمان مقرر به خط پایان رسیدند، تندیس فینیشر اهدا شد. ...