معرفی نفرات برتر کشتی آزاد آذربایجان شرقی
سایر خبرها
اطلاعیه فعالیت مدارس استان آذربایجان شرقی در روز دوشنبه
فعالیت آموزشی با یک ساعت تاخیر آغاز می شود. منطقه مراغه در مقطع پیش دبستانی تعطیل و مدارس روستایی تمام مقاطع تحصیلی غیر حضوری و در مقطع ابتدایی مدارس دولتی، غیردولتی و استثنائی شهری در شیفت صبح و بعد از ظهر غیرحضوری و از طریق شاد پیگیری می شود. منطقه هوراند پیش دبستانی تعطیل و در کلیه مقاطع تحصیلی ابتدایی ، استثنایی و متوسطه اول و دوم شهری و روستایی در شیفت ...
چشم ثریا ایران را 360 کیلومتر به اروپا نزدیک تر می کند/ افتتاح راه آهن بستان آباد- تبریز در فجر 44
حل کند چیست؟ ببینید ما در کشور به آزادراه، بزرگراه، آسفالت جاده های روستایی، ریل و خط آهن نیاز داریم. همه این ها در کل کشور و در سفرهای استانی احصا شده و به عنوان مسأله در برنامه هفتم قید می شود. مثلا در استان ما در پنج سال آینده 400 کیلومتر آزادراه باید اجرا شود که آزادراه های تبریز- ارومیه ، تبریز-مرند- بازرگان ، مراغه- هشترود و بستان آباد- سراب- اردبیل از جمله آنها ه ...
برگزیدگان جشنواره تئاتر مناطق کشور معرفی شدند
جنگ های سیاسی برابر در مدت نامعلوم و شبنم صمدی برای نمایش دانه های کال انجیر شایسته تقدیر معرفی شدند. در بخش نمایش نامه نویسی، رتبه سوم نمایش نامه نویسی به صورت مشترک به ابوالقاسم غلام حیدر برای نمایش ساتوردار از شوشتر و پریا امینی دهکردی برای نمایش خاکستری از شهرکرد، رتبه دوم، شهرام پور عسکر و علی عباسیه برای نمایش زاخار خروپف لای پرونده های مستنطق از منطقه آزاد اروند و رتبه اول جایزه به ...
خوش سیما قهرمان سری B لیگ دسته یک زنان
که نماینده آمل سه بر دو به پیروزی رسید و به مقام قهرمانی دست یافت. درین البرز که در ست های اول و سوم این دیدار 25 بر 13 و 25 بر 19 به پیروزی رسیده بود در ست های دوم، چهارم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 17، 25 بر 19 و 15 بر 11 نتیجه را به حریف واگذار کرد و به مقام نایب قهرمانی اکتفا کرد. در دیدار رده بندی نیز تیم نفت امیدیه سه بر یک محبوب هرمزگان را شکست داد و در جایگاه ...
طاق بستان جهانی می شود؟
اسم کرمانشاه با طاق بستان گره خورده است، محوطه ای تاریخی که قدمت سنگ نوشته و سنگ نگاره های آن به دوره ساسانی و قرن سوم میلادی بازمی گردد. 15 دی 1310 خورشیدی طاق بستان ثبت ملی شد، با این حال با گذشت 90 سال همچنان این اثر در همان ثبت ملی محدود مانده و نتوانسته است ، جایگاهی را که شایسته آن است به دست آورد. کرمی در گفت وگو با دنیای اقتصاد با اشاره به اینکه طاق بستان از نظر تاریخی ارزش بالایی دارد و تلفیقی از معماری هلنی (یونانی) و ایرانی است، می گوید: این محوطه همچنین راوی وقایع تاریخی دوره ساسانی و باو ...
برگزاری مسابقات قهرمانی بهکاپ استان تهران به میزبانی شهرداری منطقه 3
مناف زاده بازیکن اخلاق: احمد محمدزاده بازیکن فنی: علی اکبر حریری نفرات برتر مسابقه در بخش بانوان: مقام اول: ماه گل عرب گل مقام دوم: زهرا صدرایی منش مقام سوم: مریم نراقی مقام سوم مشترک: سودابه سوادی بازیکن اخلاق: زهرا قادری بازیکن فنی: سپیده ساده وند انتهای پیام/ آیا این خبر مفید بود؟ نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف ...
جانبازان تیم شهید حاج رضایی در مسابقات کشوری ورزش باستانی خوش درخشیدند
به گزارش ایثار واحد قزوین ، جانبازان ورزشکار تیم شهید طیب حاج رضایی ورزش باستانی و کشتی پهلوانی جانبازان استان قزوین در مسابقات کشوری ورزش باستانی که در شهر رامسر برگزار شد، خوش درخشیدند. در این مسابقات، جانباز ورزشکار امیر قصابان مقام سوم کلاس سه قطع پا در مجموع حرکات میل، کباده، چرخ و سنگ و مقام دوم کلاس سه در رشته چرخ را به دست آورد. طی مسابقات یاد شده، علیرضا نجفی نیارکی مقام سوم ...
برگزاری مسابقات دانش آموزی شطرنج
این رقابت ها 5 تا 8 آذر برای پسران و 13 آذر برای دختران به میزبانی هیئت شطرنج برای دانش آموزان ابتدایی، متوسطه اول و دوم انجام شد که مقام های زیر به دست آمد. ابتدایی پسران: پویا چوبدار اول، محمدکسرا خراسانی دوم و مهیار فرزانفر سوم متوسطه اول پسران: علیرضا سپهرآرا اول، محمدمهدی داشته دوم و دانیال بیاتی سوم متوسطه دوم پسران: امیرحسین شب چراغ اول، علیرضا معزی دوم و ...
مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کارگران و کارخانجات کشور ( بانوان )- اصفهان
میزبان مرکز آهن اصفهان کسب شد، تهران به مقام دوم رسید و نماینده استان مرکزی مقام سوم را کسب کرد. در مراسم اختتامیه این رقابت ها از تیم ها و نفرات برتر با حضور جناب آقای مهندس تیغ ساز سرپرست محترم هیات و اداره امور ورزش کارگران استان اصفهان، سرکار خانمها دانشفر نایب رئیس محترم فدراسیون ورزش کارگری کشور، دکتر مردانی معاونت محترم ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، شیخان نایب رئیس محترم هیات ورزش کارگری استان، وفا پور نایب رئیس انجمن تنیس روی میز بانوان هیات ورزش کارگری استان اصفهان ، مسئولان و ورزشکاران تیمهای شرکت کننده با اهداء حکم قهرمانی ، مدال و کاپ تجلیل شد. ...
درخشش دو جوان کهگیلویه و بویراحمدی در رقابت های کشتی کشور
: این دو فرنگی کار دو مقام سومی و مدال برنز را کسب کردند. در رقابت های تیمی این رقابت ها استان خوزستان با 193 امتیاز اول شد و تیم های مازندران با 118 امتیاز، فارس با 100 امتیاز، تهران با 94 امتیاز و گیلان با 46 امتیاز مقام های دوم تا پنجم را کسب کردند. نتایج کامل مسابقات کشتی فرنگی جوانان کشور به شرح ذیل است. 77 کیلوگرم: 1_علیرضا عبدولی (خوزستان) 2_ محمد امین حسینی (سهیمه ...
برگزاری مسابقات ورزشی کودکان کار شهر تهران به میزبانی منطقه 12
(مدظله العالی) در مورد کاربرد ورزش برای کاهش آسیب های اجتماعی افزود: به همین منظور همه امکانات ورزشی موجود در شهرداری منطقه 12 در طول سال به صورت رایگان در اختیار این فرزندان عزیز شهر قرار می گیرد. مطابق نتایج بازی های مینی فوتبال در این دوره از مسابقات، تیم اول، مرکز کودکان کار مولوی منطقه 13، تیم دوم، مرکز یاسر منطقه 6 و تیم سوم، مرکز پرتو کوثر قلب طهران منطقه 9 بازیکن برتر شناخته و ستاره ...
مقام اول رده جوانان و مقام دوم تیمی بزرگسالان تیم مچ اندازی بانوان شهرستان آران وبیدگل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ دراین مسابقات که در استان البرز و به میزبانی شهرستان کرج برگزار شد مهسا بهرامی نژاد، فاطمه علی اکبر زاده، نرجس حاجی علی اکبری و فاطمه دارسی مقام اول چپ و راست دست را کسب کردند. همچنین سپیده ارباب پور ونجمه خادم حضرتی مقام دوم چپ و دست را به دست آورند.
معرفی برترین پولادمردان خراسان جنوبی
، محمد پوشیده رو مقام دوم را بدست آورد و سید وحید حسینی نیز سوم شد. وی خاطرنشان کرد: محمدرضا غلامی بر سکوی قهرمانی دسته وزنی 61 کیلوگرم مسابقات وزنه برداری خراسان جنوبی تکیه زد، امیر محمد اولی نایب قهرمان شد و حسین ملایی مقام سوم را از آن خود کرد. رئیس هیئت وزنه برداری خراسان جنوبی گفت: در دسته وزنی 67 کیلوگرم این مسابقات احمد محمودی قهرمان شد، سید حمید ساعدی مقام ...
آذربایجان شرقی قهرمان مسابقات نجات غریق بانوان شمالغرب شد
به گزارش خبرنگار مهر ، مسابقات نجات غریق قهرمانی شمال غرب کشور در بخش بانوان یادواره شهدای امنیت با شعار پهلوان جان فدا با 16 ورزشکار در قالب تیم های استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل در استخر طلاییه تبریز برگزار شد. بر اساس این خبر، در مجموع امتیازات تیمی در این مسابقات، تیم استان آذربایجان شرقی مقام اول، استان زنجان مقام دوم و آذربایجان غربی مقام سوم را کسب ...
نتایج مسابقات ورزشی کارکنان منطقه چهار بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام شد
به گزارش ایثار واحد گلستان، نتایج استان گلستان در مسابقات ورزشی کارکنان منطقه چهار بنیاد شهید و امور ایثارگران بدین شرح است: فاطمه معصومی نفر اول تیر اندازی تفنگ رویا برزمینی نفر اول تیر اندازی با تپانچه سیده الهام حسینی مقام اول دو و میدانی محمدرضا باقری نفر اول شنای کرال و نفر دوم شنای قورباقه سمانه رضایی نفر دوم دو و میدانی 1400 متر علی اصغر شکی نفر دوم دو و میدانی 400 متر احسان نوروزی نفر دوم دو و میدانی زیر 400 متر سید داوود حسینی نفر دوم میدانی 800 متر مرتضی معین نفر سوم شن ...
رقابت های وزنه برداری دختر در قزوین پایان یافت
به گزارش خبرنگار تیتر قزوین، در این مسابقات 42 وزنه بردار از 17 استان و 10 وزن حضور داشتند. در پایان این رقابت ها، وزنه برداران استان البرز با کسب 510 امتیاز قهرمان شدند و تیم های خوزستان و فارس هم در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. فاطمه کشاورز به عنوان برترین ورزشکار این مسابقات اعلام شد. مونا نژاد نیلی از استان خوزستان، پامیان پیشبین از اصفهان مونا ترک از کرمان ...
کسب 7 مدال رنگارنگ در مسابقات تکواندوی خردسالان استان
فریدخمامی در وزن 44 کیلوگرم و آوا محمدی در وزن 52 کیلوگرم به مقام سوم رسیدند. علاوه براین، تیم هیات تکواندوی خمام با سرمربیگری سعیده کریم زاده، مربیگری زهرا زیرک دانا و سرپرستی نرگس امینیان به 1 مدال نقره و 3 برنز دست یافت. بنابر این گزارش، یسنا توکلی در وزن 28 کیلوگرم موفق به کسب گردن آویز نقره شده و نازنین زهرا ثناخوان در وزن 28 کیلوگرم، فریما نعیمی و زینب انصافی در وزن 33 کیلوگرم به صورت مشترک بر سکوی سوم ایستادند. گفتنی است، شادی قربانی از خمام به عنوان داور به قضاوت در این مسابقات پرداخت و عنوان فنی ترین بازیکن به زهرا ابراهیمی رسید. ...
در مسابقات تنیس روی میز کارکنان دادگستری استان عسگری پناهی مقام اول را کسب کرد
در مسابقات تنیس روی میز کارکنان دادگستری استان عسگری پناهی مقام اول را کسب کرد به گزارش اداره رسانه و روابط عمومی دادگستری استان اردبیل، از سری مسابقات اولین جشنواره ورزشی قوه قضائیه دادگستری استان اردبیل، مسابقات تنیس با شرکت 35 نفر از کارمندان دادگستری و توسعه حل اختلاف استان برگزار شد که در مسابقه پایانی عسگر پناهی از کارکنان توسعه حل اختلاف بیله سوار با برتری مقابل معراج ارجمند از کارمندان دادگستری بیله سوار به مقام اول این مسابقات دست یافت و صابر عبدالله نژاد نیز از کارمندان توسعه حل اختلاف اردبیل موفق به کسب رتبه سوم این مسابقات شد. گفت ...
تیم وزنه برداری دختران البرز قهرمان مسابقات وزنه برداری دختران کشور شدند
به گزارش ایرنا، در پایان این مسابقات تیم وزنه برداری دختران البرز با کسب 510 امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. تیم های وزنه برداری خوزستان با 402 امتیاز و و فارس با 286 امتیاز نیز به ترتیب عناوین دوم و سوم این رقابت ها تصاحب کردند. فاطمه کشاورز نیز با کسب 77/248 امتیاز به عنوان برترین ورزشکار این مسابقات شناخته شد . در دسته های 45، 49 و 55 کیلوگرم این مسابقات ...
معرفی قهرمان دهمین دوره لیگ برتر پومسه بانوان
راستی (اصفهان) پومسه انفرادی استاندارد 15 الی 17 سال مقام اول: فاطیما رفیعی (اصفهان) مقام دوم: فاطمه سلمانی زاده نجف آباددی (اصفهان) مقام سوم: شیما نساجی (اصفهان) – فاطمه راستی (اصفهان) *پومسه انفرادی استاندارد 18 الی 30 سال مقام اول: زینب طغیانی (اصفهان) مقام دوم: یاسمن لیموچی (اصفهان) مقام سوم: کیانا نوری ...
کشتی جوانان قهرمانی کشور| فرنگی کاران برتر 5 وزن دوم مشخص شدند
: 60 کیلوگرم: فینال: محمد عشیری (خوزستان) 8 - ابوالفضل احمدی (خراسان رضوی) صفر رده بندی: ماهان محمدی (سهمیه مازندران) صفر - رامین بخشی (سهمیه خوزستان) 3 علی دزفولی نژاد (بوشهر) 2 - عرفان جرکنی (تهران) 10 67 کیلوگرم: فینال: اهورا بویری پیانی (خوزستان) 8- حجت رضایی (سهمیه خوزستان) 5 رده بندی: داوود مختاری (اصفهان) 9- محمد رضا قلی پور(سهیمه مازندران ...
لیگ برتر هاکی زنان| همدان و گیلان فینالیست شدند
هفتمی به رقابت می پردازند. نتایج روز دوم مسابقات به شرح ذیل می باشد: استان اردبیل0-13 آبی پوشان همدان استان گیلان2-1زریبارسپورت مرکزی شهید مهدی زاده گلستان4-0پیشگامان سولدوز نقده رزفیلم تبریز5-2شالوده شایان یاسوج پیشگامان سولدوزنقده ( سوم گروه ب) 6-0استان اردبیل(چهارم گروه آ) مسابقه زریبارسپورت مرکزی(سوم گروه آ) و شالوده ...
نایب قهرمانی خوزستان درمسابقات وزنه برداری جوانان کشور
درسکوی دوم ایستاد. آیدا اعلایی در وزن 71 کیلوگرم با کسب 3 مدال طلا جایگاه نخست را به ارمغان آورد. دربخش تیمی نیز تیم البرز با کسب 510 امتیاز قهرمان شد. تیم خوزستان با کسب 402 امتیاز جایگاه دوم را به خود اختصاص داد و تیم فارس نیز با کسب 286 امتیاز سوم شد. 42 وزنه بردار از 17 استان درمسابقات جوانان قهرمانی دختر کشور به مدت 3 روز به رقابت پرداختند. مسابقات وزنه برداری پسران قهرمانی جوانان کشور نیز از بیست ودوم دی ماه به مدت 3 روز درتاکستان برگزار می شود. ...
20 مدال رنگارنگ دختران خمامی در مسابقات تکواندوی استانی
. بنابر این گزارش، آرنیکا شعبانی در وزن دوم از رده سنی شکوفه ها با کمربند آبی، محدثه رضازاده در وزن سوم شکوفه ها با کمربندی آبی، نورا گلعلی زاده در وزن هفتم شکوفه ها با کمربند زرد-سبز، فاطمه موسی پور، ترانه تبری و فاطمه پورابراهیمی به ترتیب در اوزان چهارم، ششم و هفتم رده نونهالان با کمربند زرد-سبز-آبی و سوگند ضروری در وزن اول از رده نونهالان با کمربند زرد-سبز در جایگاه نخست ایستاده، اسرا احمدی ...
مقام سوم فارس در رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز فارس ، رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، گرامیداشت سردار حاج قاسم سلیمانی امروز با قهرمانی خوزستان در سالن شهدای هفتم تیر تهران به پایان رسید؛ تیم های مازندران و فارس در این مسابقات دوم و سوم شدند. ابوالفضل تزنگی طلای 130 کیلوگرم مسابقات را برای تیم فارس به ارمغان آورد؛ محمد امین استواری در 72 کیلوگرم صاحب مدال نقره شد و برنز وزن های 55، 77 و 82 کیلوگرم به محمد مهدی غلام پور، محمد ارجمند و احمد صلح دوست از تیم فارس رسید. ...
بهترین های لیگ برتر پومسه آقایان ایران بر روی سکو رفتند
...: امیر سام غلامی (گیلان) مقام دوم: پارسا علی پوراوجور (تهران و توابع) مقام سوم:مهدیار نظری شیرخوار کلائی (مازندران) استاندارد 12 الی 14 سال مقام اول: بهداد نقی ئی (تهران و توابع) مقام دوم: پوریا علی پور اوجور (تهران و توابع) مقام سوم: حسین یوسفی اسرمی (مازندران) پومسه انفرادی استاندارد 15 الی 17 سال مقام اول: یاسین وکیلی سهرفیروزانی ...
معرفی برندگان هفته نهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس
روز دوم این مسابقات بین 9 رأس اسب نژاد ترکمن مبتدی و نبرده بیش از سه ساله به مسافت هزار متر بود که اسب "میراث طلاقوش" زودتر از دیگر اسب ها از خط پایان عبور کرد و اول شد و اسب های "سونار" و "کارولین افضل" به ترتیب دوم و سوم شدند. در دور دوم اسب های بیش از چهار ساله نژاد دوخون مبتدی و نبرده با حضور 10 رأس اسب به مسافت هزار متر برگزار شد، اسب "جواهر" اول شد و اسب های "آنیسا ایری" و "بل ایت ...
مسابقات وزنه برداری بانوان کشور| استان البرز قهرمان شد
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین ، مسابقات وزنه برداری بانوان کشور در رده جوانان امروز با معرفی برترین های 5 وزن دوم رقابت ها در قزوین به پایان رسید و در نهایت تیم استان البرز با کسب مجموع 510 امتیاز عنوان قهرمانی رقابت ها را از آن خود کرد. در دومین روز این مسابقات که در مجموعه ورزشی الغدیر قزوین برگزار شد، رقابت ها در 5 وزن 71، 76، 81، 87 و 87+ کیلوگرم با هم رقابت کردند که در نهایت در ...
درخشش بانوان وزنه بردار کردستانی در رقابت های قهرمانی
مسابقات وزنه برداری قهرمانی بانوان رده سنی جوانان کشور با حضور 42 وزنه بردار از 17 استان از روز گذشته (پنجشنبه 15 دیماه) به میزبانی قزوین آغاز به کار کرده است. براین اساس، در روز دوم این دوره از رقابت ها و در وزن 76 کیلوگرم سحر اولیایی بانوی شایسته کردستانی با مهار وزنه های 57 کیلوگرم یکضرب، 78 کیلوگرم دوضرب، 135 کیلوگرم مجموع بر سکوی نخست این وزن ایستاد و صاحب سه نشان زرین طلا شد. ...
پایان هفته نهم مسابقات سوارکاری کورس پاییزه گنبدکاووس
امروز جمعه 16 دی دومین روز هفته نهم کورس اسبدوانی گنبدکاووس در 6 دور هزار، هزار و 200، هزار و 600 و هزار و 700 برگزار شد. در دور اول و دوم این رقابت ها صادق ایمری با اسب های میراث طلاقوش و جواهر به مقام برتری دست یافت. عبدالحلیم قبادی با بلاچو و سراج الدین اندروا با سایدن در دور سوم و چهارم به برتری دست یافتند. در دور پنجم محمد خوجملی با بنفیت به مقام نخست رسید و ...