خبرنگاران فارس برترین های جشنواره ابوذر همدان شدند
سایر منابع:
سایر خبرها
خبرنگار باشگاه خبرنگاران همدان رتبه سوم بخش تیتر را کسب کرد
علی سهرابی از خبرنگاران باشگاه خبرنگاران همدان در بخش تیتر خبری رتبه سوم را کسب کرد. ناصرقوامی مشفق دبیر هشتمین جشنواره ابوذر گفت: از مجموع یک هزار و 35 اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره رسانه ای ابوذر و تصمیم هیئت انتخاب اولیه در مجموع 751 اثر تولیدی به مرحله داوری استانی راه یافت. او گفت: هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر کار خود را از آبان ماه سال 1400 آغاز کرد و تا آبان سال ...
مدیرکانون شهدای روستای تکه شهرستان نهاوند در جشنواره ابوذر رتبه برتر کسب کرد
و خسرو نوروزی شناخته شدند گفتنی است، علی سهرابی سال گذشته در هفتمین جشنواره ابوذر همدان در بخش گزارش خبری و خبر مکتوب و عکس هم چندین عنوان کسب کرد. پایان پیام/ 89 ضمیمه : کلید واژه ها: کسب رتبه توسط مدیر کانون شهدای تکه | جشنواره رسانه ابوذر | استان همدان | ...
مهلت ارسال آثار به جایزه ادبی ساهر تمدید شد
.... محمدی ادبیات داستانی امنیتی-اطلاعاتی را از جمله ژانرهای مهیج ادبیات نمایشی و داستانی دانست که علیرغم اقبال مخاطبین فارسی زبان در این حوزه در جامعه ادبی ما چندان مورد استقبال قرار نگرفته است و تا حدودی مهجور مانده است. وی در ادامه به جزئیات مراسم اختتامیه پرداخت و گفت: جوایز بخش داستان کوتاه برای مقام اول 8 میلیون تومان، مقام دوم 6 میلیون تومان، مقام سوم 4 میلیون تومان و تقدیر ویژه 1 میلیون تومان اعلام شده است. به گزارش مهر برگزیدگان این رویداد ادبی که تا دهم بهمن ماه تمدید شده، 25 بهمن 1401 همزمان با روز جهانی داستان کوتاه معرفی خواهند شد. ...
کسب عناوین برتر دانش آموزان خراسان شمالی در جشنواره عقیق
افزود: در بخش لیگ مشاهیر نفر اول خانم فاطمه ساجدی از دبیرستان نمونه دولتی مصلی نژاد بجنورد، نفر دوم خانم شیدا نودهی از هنرستان دولتی بصیرت مانه و سملقان، نفر سوم ریحانه قلی زاده از دبیرستان نمونه دولتی رضوان مانه و سملقان حائز رتبه های برتر لیگ کشوری جشنواره عقیق شدند. کد خبر 5689946
نفرات برتر مسابقات شطرنج استان همدان معرفی شدند
برترین های مسابقات شطرنج قهرمانی استان مشخص شدندبه گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز همدان؛ در رقابت های بخش آزاد زیر هشت سال کیان جباری حسابی عنوان قهرمانی را کسب کرد، محمدامین آقایانی نایب قهرمان شد و ماهان خضریان در جایگاه سوم ایستاد. در بخش دختران همین رده سنی آیدا روحی بر سکوی قهرمانی ایستاد، راشین احدیان دوم و آوا منصوری سوم شدند. در بخش آزاد رده سنی 14 سال رامتین ...
پیش بینی ثبت نام 15 هزار معتکف در استان همدان
مهدی صلواتیان در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: از تاریخ 10 بهمن ماه تا 12 بهمن ماه ثبت نام معتکفین در مساجد جامع کل استان همدان و روستاها انجام خواهد شد. وی با بیان اینکه سه روز اعتکاف به نامهای عصر اول اعتکاف به نام شبی با علما، عصر دوم شهدا و عصر سوم وداع نامگذاری شده است افزود: در ظهر و عصر میلاد حضرت علی (ع) مراسم جشن همراه با اعتکاف برگزار خواهد شد. رئیس ستاد اعتکاف ...
برترین های مسابقات بین المللی یزد جونیور معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، دومین دوره مسابقات بین المللی اسکواش با عنوان یزد جونیور به میزبانی استان یزد و با حضور 230 نفر از بازیکنان استان های مختلف برگزارشد. در پایان این مسابقات که از 29 دیماه آغاز و تا دوم بهمن ماه ادامه داشت، در رده های سنی کمتر از 11، 13، 15، 17 و 19 سال برگزار شد، در بخش پسران و در رده کمتر از 11 سال مقام اول به امیررضا الوان ساز رسید، سامیار صفری دوم شد و ...
اهدا تندیس و جوایز برتر هفتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار به هنرمندان پیشوایی
کارگردانی(حسین قاسمی و رضا محمدیان)؛ جایزه اول طرح و ایده(رضا محمدیان و حسین قاسمی)، جایزه نفر اول طراحی صحنه(روح الله سنایی)، رتبه دوم بازیگری مرد(رضا محمدیان) و رتبه سوم بازیگری زن(ساره کیا) را به خود اختصاص دهد. نمایش نامه تولید جدید گروه هنری رسا است که با نظر هیئت داوران نمایش برتر به جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان معرفی شده بود. ...
هفتمی همدان در رقابت های کشتی قهرمانی بزرگسالان کشور
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ،رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور (مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی)، گرامیداشت سردار جان فدا شهید حاج قاسم سلیمانی طی روزهای 28 تا 30 دی ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد . بر اساس اعلام فدراسیون کشتی، نفرات اول این مسابقات به طور مستقیم راهی رقابت های آسیایی خواهند شد و نفرات دوم تا پنجم در جام تختی کشتی می ...
مسابقه تفسیر سوره احزاب در اسدآباد برگزار می شود
حمزه کماسی، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی اسدآباد در گفت وگو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: مسابقه تفسیر سوره احزاب با عنوان کیمیای مقاومت به همت این اداره به مناسبت ایام الله دهه فجر برگزار می شود. وی با بیان اینکه حداقل سن شرکت کنندگان در این مسابقه 14 سال است، ادامه داد: هدایای در نظر گرفته شده برای نفرات اول، 10 میلیون، نفر دوم، هشت میلیون، نفر سوم، شش میلیون ریال است. به ...
دوره آموزشی هنر و رسانه در گیلان برگزار می شود
های اجتماعی و فرهنگی مساجد و امامان محله)از محورهای جشنواره مذکور در سومین دوره خود است. وی تصریح کرد: تولیدات باید تا پایان بهمن ماه در قالب های مستند، فیلم کوتاه و یا کلیپ، حداکثر تا 23 دقیقه و در فرمت های رایج ویدئویی ارسال شود . مهدوی با اشاره به برگزاری اختتامیه جشنواره در اسفند سال جاری اعلام کرد: د ر تمامی محورها به نفر اول هشت میلیون، نفر دوم 6 میلیون و نفر سوم چهار ...
کسب مقام دوم قهرمانی مقاله نویسی کشور توسط زوج فرهنگی بانه وره ای
به گزارش هزارماسوله ،در بیست و چهارمین جشنواره قصه گویی کشور و چهارمین جشنواره قصه گویی توسط زوج فرهنگی در شهر بانه وره خانم سارا نادری و لایق رحمانی به این مقام دست یافتند. این زوج برای دومین بار مقاله ای تحت عنوان بررسی اثربخشی مرور زندگی با روش قصه گویی توسط سالمندان بر سلامت روان آنان و هوش هیجانی دانش آموزان تک فرزند هم این زوج فرهنگی مقام کسب کرده بودند. شایان ذکر است این زوج فرهنگی در بخش مقاله نویسی بیست و یکمین جشنواره قصه گویی کشور هم مقام اول را کسب کرده بودند. ...
مدال های بین المللی اسکواش بازان خراسان جنوبی
نقره را تصاحب کرد و همچنین مصطفی احراری در رده سنی کمتر از 11 سال مقام سوم را به خود اختصاص داد. این گزارش حاکی است همچنین در بخش دختران برای اولین بار در تاریخ اسکواش بانوان استان، فدرا فروزانفر در رده سنی کمتر از 11 سال مقام سوم را برای استان به ارمغان آورد. مسابقات اسنوکر دسته یک خراسان جنوبی فینال سومین دوره مسابقات رنکینگ اسنوکر دسته اول آقایان برگزار و نفرات ...
اعلام نتایج مسابقات قرآن و عترت بسیج خوزستان در بخش آقایان
، مهدی صیاحی، حامد کرملا چعب و سید جعفر ملبوب، به عنوان نفرات برتر شناخته شدند. در رشته قرائت تقلیدی ویژه زیر 14 سال، مرتضی بدویان رتبه اول را به دست آورد. حسین سواری و علیرضا مهنایی رتبه دوم و سید علی حسینی نفر سوم شد. سواری گفت: در رشته چهل حدیث نهج البلاغه بالای 14 سال، علی خالدی، محمد داودی و علی کنانی نفرات برتر این رشته شدند و در رشته کتاب صراط(مفاهیم) بالای 14 سال حامد فارس کنعانی برگزیده شد. مدیر دارالقرآن بسیجیان سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: نفرات اول هر رشته به مرحله کشوری مسابقات قرآن و عترت بسیج راه پیدا می کنند. انتهای پیام ...
درخشش خبرنگارن تسنیم سیستان و بلوچستان در جشنواره ابوذر/ کسب 8 مقام برتر
به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان سیستان و بلوچستان با حضور عباس محمدیان مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سردار احمد شفائی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان و جمعی از مدیران کل استانی و اصحاب رسانه استان به همت بسیج رسانه برگزار شد. سردار احمد شفائی در این مراسم اظهار داشت: به روایت تاریخ یهود اصلی ترین و خبی ...
تولیدات علمی موسسه امام خمینی به دانشگاه منتقل شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز همدان ؛ حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی موثقی در همایش گرامیداست آیت الله مصباح و اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر در همدان، با بیان اینکه یکی از نقاط برجسته آیت الله مصباح تواضع است، افزود: گاهی انسان تواضع دارد، اما این تواضع غیراخلاقی است، گاهی این تواضع محاسبه گرانه است، اما تواضع گاهی بر اساس گفته قرآن کریم محصول هجرت است. امام جمعه همدان ...
معرفی برگزیدگان هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر در همدان
. سپس برگزیدگان این جشنواره اعلام و تجلیل شدند در بخش گزارش خبر سولماز عنایتی حائز رتبه اول و فرنوش رئیسی و معصومه موسوی مشترکا مقام دوم را و فاطمه فراقیان رتبه سوم را کسب کردند. در بخش سرمقاله و یادداشت، حسن افشار نفر اول، احمد رجبی راغب مقام دوم و صفورا کاظمیان مقاوم سوم کسب کردند. در بخش عکس نیز راضیه حاجیلویی مقام دوم و طیبه یوسفی مظاهر مقام سوم را کسب کردند و نفر ...
معرفی برگزیدگان هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر در همدان
لویی نفر دوم طیبه یوسفی مظاهر نفرات برگزیده در بخش تیتر: نفر اول سولماز عنایتی نفر دوم سیده فریده حسینی نفر سوم علی سهرابی نفرات برگزیده در بخش گزارش خبری: نفر اول سولماز عنایتی نفر مشترک دوم معصومه موسوی نفر مشترک دوم فرنوش رئیسی از ایسنا نفر سوم فاطمه فراقیان نفرات برگزیده در بخ ...
درخشش خبرنگاران فارس در هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر در سیستان و بلوچستان
به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، ظهر امروز با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرمانده سپاه سلمان و جمعی از مسؤولان و اصحاب رسانه، ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر سیستان و بلوچستان با اعلام نتایج برگزیدگان به ایستگاه پایانی خود رسید. خانم ها شیبا سرگزی در بخش تیتر و مریم سرگزی در بخش مصاحبه حائز رتبه نخست شدند. رئیس سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان در این جشنواره ...
سوابق مبارزه علامه مصباح یزدی با رژیم پهلوی بسیار درخشان است
به گزارش خبرگزاری مهر ، علیرضا قاسمی فرزاد صبح شنبه در همایش بزرگداشت استادِ فکر، آیت الله مصباح یزدی و آئین اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر که با حضور مهندس محسن منصوری و حجت الاسلام والمسلمین دکتر مجتبی مصباح یزدی برگزار شد، گفت: آیت الله مصباح یزدی فرزند راستین امام عزیزمان بوده و از همان سال های اول مبارزه با رژیم پهلوی، در کنار امام راحل بود. وی ادامه داد: سابقه مبارزه آیت ...
درخشش خبرنگاران فارس در ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر لرستان
به گزارش خبرگزاری فارس از خرم آباد، ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر لرستان امروز با اعلام نتایج برگزیدگان به ایستگاه پایانی خود رسید که در بین برگزیدگان خانم ها نسرین صفر بیرانوند با کسب مقام نخست بخش مصاحبه و پریسا قربانی نژاد با کسب مقام سوم بخش گزارش از خبرگزاری فارس حائز رتبه شدند. در همین راستا رضا مریدی اصل صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر لرستان ...
اسکی بین المللی صحرانوردی| اسکی بازان برتر روز نخست مشخص شدند
بیرامی باهر در رده نخست قرار گرفت. ساحل تیر دوم شد و فرنوش شمشکی در رده سوم جای گرفت. همچنین در بخش مردان دانیال ساوه شمشکی ، مهدی تیر و علیرضا مقدید به ترتیب در رده اول تا سوم قرار گرفتند. این مسابقات زیر نظر اوزکان نماینده فدراسیون جهانی اسکی از کشور ترکیه در حال برگزاری است . ...
اسکی بین المللی صحرانوردی| معرفی اسکی بازان برتر روز دوم هفته نخست
رقابتهای روز دوم در بخش زنان سمانه بیرامی باهر در رده نخست قرار گرفت. فرنوش شمشکی دوم شد و ساحل تیر در رده سوم جای گرفت. همچنین در بخش مردان دانیال ساوه شمشکی، مهدی تیر و علیرضا مقدید به ترتیب در رده اول تا سوم قرار گرفتند. هفته دوم این مسابقات بین المللی که جهت انتخاب نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان در اسلوونی برگزار می شود، چهارشنبه و پنج شنبه 5 و 6 بهمن به میزبانی همین پیست برگزار می شود. این رقابتها زیر نظر اوزکان نماینده فدراسیون جهانی اسکی از کشور ترکیه در حال برگزاری است. ...
پایان مسابقات اسکی صحرانوردی کشور در الیگودرز
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز لرستان در پایان مسابقات اسکی صحرانوردی در بخش آقایان دانیال ساوه شمشکی، مهدی تیری و علیرضا بیرامی به عنوان نفرات اول تا سوم و در بخش بانوان سمانه بیرامی، ساحل تیری و فرنوش شمشکی اول تا سوم شدند. مرحله دوم این مسابقات نیز روز های سه شنبه و چهارشنبه این هفته در پیست اسکی تمندر الیگودرز برگزار می شود. رئیس اداره ورزش و جوانان الیگودرز گفت: این دوره ...
دفاع عملی آیت الله مصباح از دین و انقلاب کم نظیر بود
به گزارش خبرگزاری فارس از همدان آیت الله حبیب الله شعبانی پیش از ظهر امروز در همایش بزرگداشت آیت الله مصباح و آئین اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر اظهار کرد: ما علمای بزرگی در کشور داریم که از لحاظ اخلاقی و علمی ستودنی هستند که آیت الله مصباح جزو این بزرگان است. وی تواضع آیت الله مصباح را مثال زدنی دانست و با بیان اینکه گاهی تواضع محصول هجرت است و خروج بیت نفس افزود: کسی که از ...
هفتمین جشنواره تئاتر ایثار برگزیدگان خود را شناخت
عباس از ملارد جایزه اول: محمود خرم آزادی نویسنده نمایش وارث از گچساران کارگردانی: قدردانی: کیانوش احمدی کارگردان نمایش روایت های زارا از تهران جایزه سوم: مجتبی لاله زاری کارگردان نمایش دل لرزه از یزد جایزه دوم: محمد یزدی کارگردان نمایش نذر عباس از ملارد جایزه اول: محمد جهان پا کارگردان نمایش علیرضا از مشهد در بخش صحنه ای ...
اختتامیه نهمین جشنواره استانی کاریکاتور علیه اعتیاد اسفندماه 1401برگزار می شود
_ آثار ارسالی برای اولین بار به جشنواره ارائه و به جشنواره های مشابه ارسال نشده باشند 2_ هر هنرمند می تواند با ارسال یک اثر در جشنواره شرکت کند وی آخرین مهلت ارسال آثار به دبیر خانه جشنواره ( اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل ) را 22 بهمن ماه 1401 و زمان برگزاری اختتامیه جشنواره را چهارشنبه 3 اسفند ماه 1401 اعلام کرد و افزود : شرکت کنندگان در دو گروه سنی زیر 30 سال و بالای 30 سال بوده و جوایز برگزیدگان به ترتیب نفر اول 14میلیون ریال نفر دوم 12 میلیون ریال نفر سوم 10 میلیون ریال نفر چهارم6 میلیون ریال و در هر دو گروه سنی سه نفر در بخش قابل تقدیر 4 میلیون می باشد ...
معرفی برگزیدگان هفتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار/ یک اثر به تئاتر فجر رسید
کارگردان نمایش روایت های زارا از تهران جایزه سوم: مجتبی لاله زاری کارگردان نمایش دل لرزه از یزد جایزه دوم: محمد یزدی کارگردان نمایش نذر عباس از ملارد جایزه اول: محمد جهان پا کارگردان نمایش علیرضا از مشهد در بخش صحنه ای جشنواره، نمایش علیرضا از مشهد به چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شد. هیأت داوران بخش تئاتر خیابانی هفتمین جشنواره ...
ششمین دوره مسابقات شطرنج کارگران شاغل در گروه صنایع گیتی پسند اصفهان با مشخص شدن افراد برتر به پایان رسید
نتایج ششمین دوره مسابقات کارگران شاغل در گروه صنایع گیتی پسند. از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 28'10'1401 شرکت اصفهان چالاک میزبان 50 نفر داوطلبان شرکت کننده در ششمین دوره مسابقات شطرنج کارگران گروه صنایع گیتی پسند بود.مسابقات مذکور در پنج دور اجرا ودر پایان حائزین رتبه های برتر به شرح زیر معرفی شدند. مقام اول روح اله حسینی از شرکت پترو زر مقام دوم مسعود بت شکن از شرکت آذین لوله مقام سوم علی جبروتیان از شرکت آوند گسترش ...
پرداخت جایزه 9 میلیارد ریالی به برندگان هفته یازدهم سوارکاری گنبدکاووس
اختصاص دادند. به گزارش ایسنا، رقابت در دور نخست بین 11 رأس اسب بیش از سه سال نژاد ترکمن هندیکاپ کلاس 6 به مسافت هزار متر برگزار شد، اسب "محک سعادت" اول شد و اسب های "اسپارتاکوس ترکان" و "سردار سلیم" مقام دوم و سوم را کسب کردند. دور دوم بین 10 رأس اسب بیش از سه ساله نژاد دوخون 2 تا 6 امتیاز مسافت هزار متر بود که اسب "فرانچسکو" زودتر از دیگر اسب ها از خط پایان عبور کرد و اول شد ...