سایر خبرها
درخشش ازبکی ها در اولین مرحله ی تور دوچرخه سواری مرند-ارس
مرحله نخست سومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری جوانان مرند – ارس از ساعت 10 صبح، روز چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه آغاز شد و رکابزنان در مرحله نخست این تور در رشته تایم تریل انفرادی در مسیر پارک درنای منطقه آزاد ارس با مسافت 10 کیلومتر به رقابت پرداختند و در پایان، رکابزنان تیم تاشکند ازبکستان موفق به کسب عناوین قهرمانی و نائب قهرمانی این مرحله شدند و رکابزن تبریزی تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان ...
آئین افتتاح سومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری مرند برگزار شد
بین المللی مرند – ارس 45 رکابزن در دو رشته تایم تریل و استقامت رقابت می کنند و مجموع مسافت رقابت رکابزنان در چهار مرحله 184.3 کیلومتر خواهد بود. اهدای تجهیزات و اقلام آموزشی، بهداشتی و ورزشی به مدارس جلفا مرحله اول سومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری جوانان مرند – جلفا ساعت 10 صبح 27 اردیبهشت ماه در رشته تایم تریل انفرادی در مسیر پارک درنای منطقه آزاد ارس با مسافت 10 ...
تور دوچرخه سواری مرند – ارس| رکابزن ازبکستان نفر اول مرحله نخست
مرحله اول تور دوچرخه سواری مرند – ارس امروز (چهارشنبه 27 اردیبهشت 1402) برگزار شد. به گزارش طرفداری و به نقل از دوچرخه سواری بین المللی مرند – ارس با رقابت 40 رکابزن از 9 تیم داخلی و خارجی برگزار شد. رکابزنان در تایم تریل هم امروز به مسافت 10 کیلومتر مسابقه دادند. نتایج مرحله اول تور دوچرخه سواری مرند – ارس به شرح زیر است: اول: نیکیتا از تیم تاشکند ازبکستان دوم:دیور از تیم تاشکند ازبکستان سوم: ائلمان عابدی از تیم سپاهان ...
تور دوچرخه سواری ساکارا| 2 رکابزن ایرانی در بین 20 نفر برتر مرحله نخست
و در بخش جوانان ایدین علیاری، علی لبیب و محمد درزی رامندی به مربیگری احسان سلیمانیان تشکیل می دهند. در پایان این مرحله که به مسافت 5 کیلومتر برگزار شد رکابزنان روسیه، فرانسه و قزاقستان توانستند رتبه اول تا سوم را کسب کنند. علی لبیب از ایران بهترین مقام را در بین ملی پوشان کشورمان بدست آورد. لبیب با ثبت زمان 15 دقیقه 45 ثانیه مقام 18 مسابقه امروز را کسب کرد. حسین عسگری در رتبه 20 ...
تیم های حاضر درسومین تور بین المللی دوچرخه سواری مرند-ارس مشخص شد
ناصر هوشیار در گفتگو با خبرنگار مهر ، با بیان اینکه سومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری جوانان مرند-ارس هفته جاری برگزار خواهد شد، افزود: تیم های حاضر در این تور به ترتیب باشگاهی از اندونزی، تیم باشگاهی از ازبکستان، تیم های ملی عراق الف و ب ، تیم دانشگاه آزاد تبریز، جلفا-ارس، سپاهان اصفهان، مس رفسنجان و امیدنیا مشهد تیم هایی هستند که حضورشان در این دوره از تور قطعی شده است. سرپرست ...
درخشش ازبک ها در مرحله نخست تور مرند - ارس
به گزارش نصر، مرحله نخست سومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری جوانان مرند-ارس امروز به صورت تایم تریل انفرادی برگزار شد. در این مرحله رکابزنان تیم ازبک خوش درخشیدند و توانستند مدال های طلا و نقره را از آن خود کنند. نیکیتا تستکتو و دییور تخیروو از تیم تاشکند ازبکستان موفق شدند به ترتیب مدال های طلا و نقره را درو کنند. ائلمان عابدی رکابزن تبریزی تیم سپاهان اصفهان هم موفق شد به مدال برنز مسابقات دست پیدا کند. انتهای پیام/ ...
تور جهانی جیرودیتالیا؛ پیشتازی توماس انگلیسی در مرحله 10
تیم اینوس با مجموع زمانی 39:23:33 ساعت پیشتاز شد و پریموژ روگلیچ از اسلوونی و تیم جومبو ویسما با 2 ثانیه اختلاف دوم و تائو جیاگیگان از انگلیس و تیم اینوس با 5 ثانیه اختلاف سوم هستند. در سال 2021 جی هیندلی از استرالیا و تیم بورا، ریکارد کاراپاس از اکوادور و تیم اینوس و میکل لاندا از اسپانیا و تیم ویکتوریوس اول تا سوم شدند. در تاریخ تور جیرودیتالیا که از سال 1909 سابقه برگزاری دارد ...
ارسال بیش از 13 هزار اثر در محورهای 13 گانه جشنواره خوارزمی به مرحله شهرستانی از سوی دانش آموزان ...
آموزی کشور است. کورش دلشاد افزود: این جشنواره با هدف کمک به دانش آموزان در هویت یابی،توسعه توانمندی ها، فرصت آفرینی برای شناسایی استعدادها و هدایت تحصیلی و شغلی برگزار می شود. وی بیان کرد: در مرحله شهرستانی این جشنواره نوجوان دانش آموز نخبه و برتر دوره اول متوسطه حضور دارند و این عزیزان ارزشمندترین و بهترین سرمایه های انسانی و اجتماعی محسوب می شوند که باید قدر آن ها را دانسته و در جهت ...
کسب12 رتبه برتر نقاشی هوای پاک توسط دانش آموز مقاطع مختلف استان
چوکی از دبستان شیخ کلینی 2 ایلام به ترتیب مقام اول تا سوم این رده سنی را کسب نمودند. رئیس روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام افزود: در مقطع متوسطه اول، احمدرضا سلیمانی از مدرسه 14 خرداد ایلام ، دیانا روستایی از مدرسه آل عصمت چوار و ریژان پروری از مدرسه صادقیه ایلام به ترتیب مقام اول تا سوم این رده سنی را از آن خود کردند. وحیدی اظهار داشت: در مقطع متوسطه دوم، آناهیتا اسماعیلی از مدرسه فضیلت ایوان، الهام ولی پور از مدرسه حضرت معصومه ایلام و آیلار محمودیان از مدرسه فضیلت ایوان به ترتیب نفر اول تا سوم این رده سنی را کسب کردند. ...
چمپیونشیپ انگلیس؛ پایان رویای ساندرلند، لوتون در یک قدمی لیگ برتر
.... تیم هال سیتی که اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش ایرانی را در اختیار دارد با 58 امتیاز پانزدهم شد. تیم های ردینگ و بلکپول با 44 و ویگان با 42 امتیاز در رده های 22 تا 24 جای گرفتند و به دسته اول سقوط کردند. نتیجه و برنامه مرحله برگشت دور نیمه نهایی پلی آف به این شرح اعلام شد: لوتون تاون 2 - 0 ساندرلند مجموع دو دیدار: 3 - 2 به سود لوتون تاون برنامه: میدلزبورو - کاونتری سیتی نتیجه رفت: 0 - 0 لیگ چمپیونشیپ لیگ حد واسط میان لیگ برتر و دسته اول انگلیس است. ...
درخشش اداره کل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری در رویداد استانی جایزه جوانی جمعیت
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، اولین رویداد استانی جایزه جوانی جمعیت در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد که از مجموع 18 منتخب استان چهارمحال و بختیاری، اداره کل ورزش و جوانان این استان موفق به کسب 6 رتبه برتر شد. بر این اساس، در بخش دستگاه های اجرایی، اداره کل ورزش و جوانان دستگاه برتر ( رتبه دوم )، در بخش مدیران، طهماسب شیروانی معاون امور جوانان مدیر برتر ( رتبه دوم ) و در بخش ...
رویدادهای کوتاه مذهبی استان فارس
پزشکی شیراز از کسب 69 رتبه برتر در بیست و هفتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت توسط این دانشگاه خبر داد. سلطانی ادامه داد: کسب 11 مقام اول، 24 رتبه دوم، 12 رتبه سوم و 22 رتبه چهارم و پنجم در بخش های متنوع این مرحله از این جشنواره معتبر فرهنگی کشور، درخششی ارزشمند و گامی بلند برای کسب رتبه برتر کشوری برای هفتمین دوره توسط این دانشگاه به شمار می رود. درخشش نمایندگان دانشگاه علوم ...
سپاهان با صدرنشینی به فینال رسید
به گزارش خبرگزاری صداوسیما اصفهان؛ دیدار تیم های هندبال سپاهان اصفهان و رعد پدافند البرز از هفته بیست و دوم و پایانی دور مقدماتی لیگ برتر، با برتری سپاهان به پایان رسید. سپاهانی ها که در این دیدار با پیراهن های دوم و مشکی رنگ خود در زمین بازی حاضر شده بودند، با نتیجه 40 بر 32 رعد پدافند را شکست دادند. سپاهان با این برد 37 امتیازی شد و دور مقدماتی مسابقات را با صدرنشینی به پایان رساند تا روز های اول و سوم خردادماه برای کسب مقام قهرمانی در مرحله فینال به مصاف شهید شاملی کازرون برود. ...
همدان، زنجان و ایلام سه تیم برتر منطقه غرب و شمال غرب در مناظره دانشجویان
روح الله پارسی ، مدیر فرهنگی جهاددانشگاهی استان ایلام، در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: مرحله منطقه ای یازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران 16 تیم از 8 استان آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، همدان، لرستان، مرکزی، زنجان و ایلام در دانشگاه ایلام برگزار شد. وی با بیان اینکه این مسابقات از 23 تا 25 اردیبهشت ادامه داشت، گفت: در این مسابقات سه تیم شهید مقصودی از دانشگاه فرهنگیان همدان، رستا از دانشگاه زنجان و مکتب شهید چمران از دانشگاه ایلام توانستند مقام اول تا سوم را به دست آورند و به مرحله ملی این مسابقات صعود کنند. انتهای پیام ...
موفقیت دختر و پسر مازندرانی در مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز
رقابت ها حاضر شد، مقام هشتم را به دست آورد. همچنین نیما تقوی در مسابقات مرحله نهایی انتخابی تیم ملی نوجوانان پسر که به میزبانی آذرشهر برپا شد، عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد. در این رقابت ها محمدحسن حبیبی از قم به عنوان قهرمانی رسید و پرهام گلستانی از خراسان رضوی سوم شد. مرحله نهایی مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان دختر و رقابت های مرحله نهایی انتخابی تیم ملی نوجوانان پسر با شرکت 12 بازیکن و در 11 دور به صورت دوره ای برگزار شد. باشگاه خبرنگاران جوان مازندران ساری ...
سهمیه تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد
مختلف برگزار کند. سطح اول یا الیت یا همان سوپر لیگ و لیگ نخبگان نام دارد، سطح دوم لیگ قهرمانان آسیا و سطح سوم نیز همان AFC کاپ است. سطح برتر یا لیگ نخبگان رده برتر در مجموع شامل 24 باشگاه شرکت کننده خواهد بود که به 12 تیم در سراسر مناطق غرب و شرق تقسیم می شوند و در قالب لیگ با هم رقابت می کنند. هر باشگاه چهار بازی خانگی و چهار بازی خارج از خانه با هشت باشگاه مختلف در منطقه خود انجام ...
صعود تیم ملی ایران از مرحله گروهی جام ملت های آسیا قطعی شد
تیم ملی کشورمان در پیش بینی کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی جام ملت های آسیا 2023 شد.
نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی چوبکشی معرفی شدند
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های روستایی و عشایری و بازی های بومی محلی در روز اول این دوره از مسابقات سه وزن اول به رقابت پرداختند که پس رقابتی جذاب و نفسگیر در وزن -95 آقایان میثم بیاتی از همدان اول امید رضایی از کهگیلویه و بویراحمد دوم ومحمد کریمیان از گلستان مقام سوم را به خود اختصاص دادند.همچنین در وزن -80 آقایان سجاد شول از کرمان اول ...
تکواندو نوجوانان دختر آزاد کشوری| پایان رقابتها با شناخت تکواندوکاران برتر
سارا شجیع از استان آذربایجان شرقی به عنوان برترین داور روز پایانی رقابت ها انتخاب شد. برترین های اوزان فوق به شرح ذیل است: وزن 49- کیلوگرم: 110 تکواندوکار مقام اول: روژان گودرزی – البرز مقام دوم: سوگل شیری – تهران مقام سوم: الهه نصری -تهران / نیکی یوسفی – اصفهان وزن 68- کیلوگرم: 47 تکواندوکار مقام اول:شیدا محمدی – تهران ...
قایقرانی آب های آرام؛ بحروبر گستر صدرنشین بانوان/ملوان نداجا صدرنشین آقایان
تهران با ترکیب هلیا طالبی، زهرا اصلانی، مهرناز صدیق فرشیان و ساقی خاقانی با زمان 3:46.660 دقیقه مقام سوم را به دست آوردند. بر این اساس تا پایان مرحله سوم رقابت های لیگ برتر آب های آرام در بخش بانوان تیم های بحر و بر گستر با 288 امتیاز، فولاد هرمزگان با 259 امتیاز و پارس جنوبی با 216 امتیاز در رده های اول تا سوم قرار گرفتند و در بخش آقایان ملوان نداجا با 298 امتیاز، قایقرانان با 233 امتیاز و میداف بوشهر با 214 امتیاز جایگاه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. مرحله پایانی و فینال این رقابت ها فردا 25 اردیبهشت در دریاچه آزادی برگزار خواهد شد. ...
لیگ برتر بسکتبال| ذوب آهن از صعود به فینال بازماند
خاتمه یافت. در 10 دقیقه سوم این مسابقه ذوب آهنی ها باز هم توانستند اختلاف خود را افزایش داده و با نتیجه 61 بر 51 از حریف خود پیشی بگیرند. اما این پایان کار نبود و سبزپوشان اصفهانی با امتیازسوزی های عجیب خود باعث شدند کاله به بازی بازگردد و با نتیجه 93 بر 89 ذوب آهن را شکست دهد. نماینده نصف جهان در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر بسکتبال به مقام نایب قهرمانی دست یافته بود. پایان پیام/63134/ ...
معرفی تیم های برگزیده یازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران مرحله منطقه ای(غرب و شمال غرب) در ...
وارد مرحله کشوری می شوند که امیدورایم در آن مرحله هم شاهد عملکرد عالی آنها باشیم. گفتنی است، یازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران مرحله منطقه ای غرب و شمال غرب کشور، 16 تیم از 8 استان آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، همدان، لرستان، مرکزی، زنجان و ایلام در دانشگاه ایلام برگزار شد و در پایان سه تیم شهید مقصودی از دانشگاه فرهنگیان همدان، رستا از دانشگاه زنجان و مکتب شهید چمران از دانشگاه ایلام توانستند مقام اول تا سوم را به دست آورند و به مرحله ملی این مسابقات صعود کنند. کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی ایلام ...
لیگ آبهای آرام؛ بحروبر گستر قهرمان بانوان / ملوان نداجا قهرمان آقایان
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما ، مسابقات آب های آرام در بخش آقایان در مرحله سوم در مواد کایاک و کانوی تکنفره 500 متر، کایاک و کانوی تکنفره 200متر، کایاک و کانوی دونفره 200متر، کایاک 4نفره 500 متر، 4 در 200 متر امدادی و کایاک و کانوی ماراتن 3200 متر انفرادی برگزار شد و در بخش بانوان ورزشکاران در مواد کایاک و کانوی 500 متر انفرادی، کایاک و کانوی 200 متر انفرادی، کایاک و کانوی 200 متر ...
صعود کاله به فینال لیگ بسکتبال
آفتاب نیوز : در ادامه بازی های مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال ایران، امروز (دوشنبه) 25 اردیبهشت 1402، تیم های ذوب آهن و کاله به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان، مازندرانی ها موفق شدند با شکست حریف خود، راهی فینال لیگ برتر شوند. بازی های مرحله نیمه نهایی به صورت سری و 2 از 3 بازی برگزار شدند که کاله با پیروزی 89 - 93 امروز خود برابر ذوب آهن، در مجموع 2 بر یک برنده سری شد و ...
دبیران آموزش متوسطه شهرستان کهگیلویه موفق به کسب رتبه های برتر در سطح استان شدند/+اسامی وعناوین - پایگاه ...
... فاطمی زاده نفرات برتر مرحله استانی که در راستای اجرای برنامه های عملیاتی آموزش متوسطه که توسط دبیرخانه راهبری دروس متوسطه استان مورد ارزیابی قرار گرفته را اعلام کرد. اسامی دبیران برگزیده استانی به شرح ذیل می باشد؛ همکار فرهنگی آقای ابوذر مرادی مقام اول استانی(تولید محتوای الکترونیک درس ادبیات فارسی) و مقام دوم استانی (طرح درس نویسی_ادبیات فارسی) همکار فرهنگی ...
تقویت فرهنگ گفت و گو از اهداف مناظره دانشجویان است/ آمادگی جهاد دانشگاهی برای گسترش مناظره ها
...> وی با استقبال از پیشنهاد مدیرکل سیاسی استانداری ایلام مبنی بر راه اندازی مناظره های دانش آموزی و محدود نکردن مسابقات مناظره به دانشجویان، گفت: جهاد دانشگاهی آماده نقش آفرینی در این عرصه است. به گزارش ایسنا، در مرحله منطقه ای یازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره 16 تیم از 8 استان آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، همدان، لرستان، مرکزی، زنجان و ایلام در دانشگاه ایلام برگزار شد و سه تیم شهید مقصودی از دانشگاه فرهنگیان همدان، رستا از دانشگاه زنجان و مکتب شهید چمران از دانشگاه ایلام توانستند مقام اول تا سوم را به دست آورند و به مرحله ملی این مسابقات صعود کنند. انتهای پیام ...
سکونشینان مسابقات قهرمانی پومسه دختران تکواندو خراسان رضوی مشخص شدند
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مسابقات آزاد قهرمانی پومسه تکواندو بانوان استان به مناسبت گرامیداشت هفته ترویج فرهنگ پهلوانی با حضور 180 شرکت کننده در سه بخش پومسه انفرادی، ابداعی و تیمی در خانه تکواندو خراسان رضوی برگزار شد. در پایان این رقابتها نفرات برتر به شرح ذیل معرفی شدند: رده کمربند سبز _ آبی مقام اول و مدال طلا: آندیا کنعان آذر الینا سادات گرجی نیا ...
اعلام نتایج مرحله نهایی مسابقات قرآن عترت و نماز فرهنگیان خوزستان
به گزارش ایکنا از خوزستان، نتایج مرحله نهایی مسابقات قرآن عترت و نماز فرهنگیان استان خوزستان اعلام شد. بر اساس این گزارش در بخش آقایان در رشته حفظ 10 جزء قرآن کریم، محمد سیاوی از شهرستان کارون، مهدی خالدی مجد از شهرستان کرخه و محمدعلی عساکره از بندر ماهشهر به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به دست آوردند. در رشته حفظ کل قرآن کریم، عبدالله میاحی از شهرستان کارون، میلاد محمدنیا از بندر ...