درخشش فرهنگیان و دانش آموزان ملارد در مرحله کشوری جشنواره نوجوان سالم
سایر منابع:
سایر خبرها
درخشش 12دانش آموز و همکار فرهنگی در دوازدهمین جشنواره نوجوان سالم کشور
، گفت: تعداد 59 اثر به مرحله کشوری راه یافتند که از این تعداد استان سمنان حائز 12 رتبه برتر کشوری شد . معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان در ادامه گفت : دانش آموزان بردیا شمس آبادی رتبه اول رشته نقاشی ، محمد طاها منصور سمایی رتبه دوم فیلم کوتاه ، عاطفه نظری رتبه سوم در رشته گرافیک را از آن خود کردند . همچنین در بخش مقاله نویسی یسنا ترحمی ، ایده پردازی فاطمه رحیمیان ...
درخشش دانش آموز اهوازی در جشنواره نوجوان سالم
یاسین معتوکی گفت: جشنواره نوجوان سالم با هدف گسترش نهضت فرهنگی پیشگیری ازآسیب های اجتماعی در سطح مدرسه، جامعه و در بین کودکان و نوجوانان برگزار می شود. او می گوید: مرحله کشوری دوازدهمین جشنواره نوجوان سالم امسال به میزبانی شیراز و با مشارکت هزار و 100 اثر دانش آموزی، 300 اثر معلمان و 268 پروژه مدرسه ای در رشته های مقاله نویسی، ایده نویسی، روایت گری، عکاسی، روزنامه دیواری، نرم افزار چند ...
کسب 6 مقام برتر توسط فرهنگیان و دانش آموزان لرستانی در دوازدهمین دوره جشنواره نوجوان سالم
افتخار آفرینی ادامه دارد؛ فرهنگیان و دانش آموزان لرستانی در دوازدهمین دوره کشوری جشنواره نوجوان سالم موفق به کسب 6 رتبه برتر شدند . امین رسولی معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان با بیان این خبر گفت: در این جشنواره نیره منتظری از شهرستان ازنا در رشته روایت گری کارکنان، موفق به کسب رتبه اول شد، روح اله رحیمی از شهرستان دلفان در رشته منابع آموزشی و کمک آموزشی موفق ...
تجلیل از 10 برگزیده کشوری جشنواره نوجوان سالم
های متعددی همچون جشنواره های نوجوان سالم، نوجوان و جوان خوارزمی، المپیادهای علمی، آزمونهای سراسری و مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی درخشیده و افتخار آفریده اند، گفت: در مرحله استانی جشنواره نوجوان سالم بیش از 9 هزار نفر شرکت کردند که 217 اثر راهی مرحله کشوری شد. وی افزود: در مرحله کشوری نیز 10 نفر از دانش آموزان و فرهنگیان خراسان شمالی حائز رتبه های اول تا سوم و شایسته تقدیر شدند. ...
درخشش یک همکار فر هنگی و سه دانش آموز گلستانی در مرحله کشوری دوازدهمین جشنواره نوجوان سالم
نونهالی (در بخش نقاشی رنگ و روغن، مقام سوم کشوری) شهرستان کردکوی، تینا رضایی (در بخش موشن گرافیک، مقام سوم کشوری و مهدی مهران پور در بخش روایت گری دانش آموزان، مقام اول کشوری) از شهرستان گنبد کاووس موفق به کسب رتبه شدند. این جشنواره در طول سال تحصیلی جاری آغاز و شرکت کنندگان در چهار سطح مدرسه، منطقه، استانی و کشوری با هم به رقابت پرداختند . جشنواره نوجوان سالم در رشته های؛ مقاله ...
درخشش دانش آموزان آموزشگاه فرزانگان ملارد در مسابقات کشوری علمی و ورزشی
ورزشی نیز دانش آموز فاطمه محبوبی موفق به کسب رتبه اول کشوری و دریافت مدال طلا در رشته کاراته شد. حسینی در مورد نحوه برگزیده شدن این دانش آموزان در این مسابقات بیان کرد: هر ساله پژوهش سرا مسابقاتی را در زمینه های مختلف برگزار می کند. پژوهش سرای شهید شهریاری بهارستان، در قطب کشوری، امسال میزبان مسابقات علوم فناوری نانو بود. در این مسابقات پری ناز عالی پور و بهار کشتکار ذوالقدر، در آزمونی با ...
ده تیم دانش آموزی کهگیلویه به مسابقات کشوری نوجوان خوارزمی راه یافتند+/تصاویر - پایگاه خبری تحلیلی صبح ...
به گزارش “صبح خرد” از دهدشت، فریدون فاطمی زاده مدیر آموزش و پرورش کهگیلویه از درخشش دانش آموزان متوسطه اول این شهرستان درمرحله استانی نهمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی خبر داد. فاطمی زاده گفت:ده رتبه برتر اول استانی ،هفت رتبه دوم استان و هشت رتبه سوم استان در13محور جشنواره نوجوان خوارزمی توسط دانش آموزان شهرستان کهگیلویه کسب شد. وی بیان داشت:نهمین دوره جشنواره استانی نوجوان ...
دانش آموزان دختر عشایری سیستان و بلوچستان پیشتاز در بیست و دومین اردوی عشایر کشور
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، رئیس اداره آموزش و پرورش عشایر استان اظهار داشت: دانش آموزان دختر عشایر موفق به کسب رتبه دوم کشوری جشنواره غذاهای بومی و محلی شدند. وی ضمن قدردانی از عوامل اجرای جشنواره ها و مسابقات دانش آموزان عشایر کشور بیان داشت: دانش آموزان دختر عشایر استان سیستان و بلوچستان با هدف نمایش آیین و رسوم، غذاهای سنتی و همچنین معرفی ...
کسب دو موفقیت کشوری برای اعضای کانون استان قزوین
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین دو عضو نوجوان کانون استان قزوین در جشنواره سراسری غدیر تا مباهله و مسابقه سیمرغ سخن افتخار آفریدند. بر این اساس مطهره گروس ی عضو نوجوان مرکز فرهنگی و هنری شماره یک قزوین با مربی گری آزاده آقامیربها در مراسم اختتامیه جشنواره غدیر تا مباهله، در دو بخش مجازی و حضوری در رشته شعر به عنوان رتبه اول توسط مدیران کشوری تجلیل شد هم چنین نوشین نیکراه عضو نوجوان همین مرکز با مربی گری آزاده آقامیربها برنده سیمرغ مسین بخش نقالی با روایت خان چهارم رستم شد. ...
درخشش هنرمندان جوان و نوجوان تربت جامی در شانزدهمین جشنواره موسیقی جوان
موفقیت های روزافزون شما عزیزان. صادق شریفی نسب رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت جام " اسامی مقام آورندگان شرق و جنوب خراسان به ترتیب گروه سنی عبارتند از: رتبه اول آواز در گروه سنی الف : امیر حسام لعل پور رتبه اول آواز در گروه سنی ب: عبدالرحمن باطوری رتبه اول دایره در گروه سنی ب: نیما ضربی رتبه دوم نوازندگی دوتار در گروه سنی الف: مهدیس ابراهیمیان و ع رفان پارسانژاد رتبه سوم نوازندگی دوتار در گروه سنی ب: عبدالرحمن باطوری رتبه اول نوازنده دهل در گروه سنی ب: نیما ضربی ...
دانش آموزان عشایری استان گلستان موفق به کسب رتبه های برتر کشور شدند
جشنواره غذایی رتبه های دوم و سوم کشوری را کسب کردند. تعداد 60 نفر از دانش آموزان پسر و دختر عشایری شهرستان های ( گمیشان، گنبد، کلاله و مراوه تپه ) با عنوان زیارت اولی که در رشته های علمی، فرهنگی و ورزشی حائز رتبه برتر استانی بوده اند به این اردو ی کشوری اعزام شدند. گفتنی است اردوی پسران از 17 لغایت 21 و دختران از 23 لغایت 27 تیرماه در اردوگاه ثامن الحجج (ع) مشهد مقدس برگزار گردید که دانش آموزان در برنامه های ورزشی، جشنواره غذایی، بازی های بومی و محلی، تفریحی و زیارتی این اردو شرکت کرده و میهمان سفره خانه حریم رضوی نیز بودند. ...
اعلام اسامی برگزیدگان قصه گویی جشنواره هویت استان مرکزی/ رونمایی از کتاب آقا مصطفی در دلیجان
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اراک، برگزیدگان نهایی جشنواره قصه گویی هویت کانون پرورش فکری استان مرکزی در آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری هویت، در اراک اعلام شد. رتبه اول استانی در بخش آیینی سنتی جشنواره قصه گویی هویت را زینب نجاری عضو نوجوان مرکز فرهنگی، هنری کانون کردیجان، رتبه اول استانی رضوانه عبدالحسینی و رتبه سوم امیرعباس زرنوشه از اعضای مرکز فرهنگی، هنری کانون آشتیان ...
اختتامیه نهمین جشنواره نوجوانان خوارزمی در بندرعباس
، ریاضی، برنامه نویسی، برنامه ریزی، قرآن و بازی های مهارتی از جمله رشته های این جشنواره است. مدیرکل آموزش و پرورش هدف از برگزاری این جشنواره را معرفی دانش آموزان برتر در حوزه های پژوهش و فعالیت های علمی و فناورانه عنوان کرد. قویدل گفت: جشنواره نوجوان خوارزمی جشنوراه ای علمی در آموزش و پرورش است که برای دانش آموزان دوره اول متوسطه برگزار می شود و امسال نهمین دوره این جشنواره در هرمزگان در 13 محور انفرادی و تیمی برگزار شد. ...
فرهنگیان و دانش آموزان استان بار دیگر افتخار آفریدند
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان هرمزگان، مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: همکاران و دانش آموزان هرمزگانی توانستند با شرکت حداکثری در دوازدهمین جشنواره نوجوان سالم در سال تحصیلی 1402-1401 در کشور رتبه های اول تا سوم در رشته های مختلف را کسب و افتخارات ارزشمندی بیافرینند، که قطعا این امر نتیجه تلاش تمامی همکاران اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی در سراسر ...
کسب 6 رتبه برتر مسابقات کشوری قرآن توسط دانش آموزان لرستانی
)، عطیه دلفان رتبه اول مفاهیم، فرنوش بیرانوند رتبه سوم رسانه (پادکست)، فاطمه صفری کیا رتبه دوم پژوهش، زینب السادات طباطبایی رتبه سوم پژوهش و سیده مهسا موسوی رتبه اول رشته صحیفه سجادیه را در این مسابقات به خود اختصاص دادند.
قرار گرفتن در جایگاه های قرآنی نیازمند الطاف الهی است
بهارستان دو (پانا) - دانش آموز خبرنگار پانا دبیرستان حکمت ناحیه دو بهارستان و رئیس شورای ناحیه دو بهارستان که چندی پیش موفق به کسب مقام دوم مسابقات استانی در رشته تفسیر قرآن کریم شده بود، قرار گرفتن در چنین جایگاه قرآنی را نیازمند الطاف الهی دانست. فائزه حسین پور، دانش آموز دبیرستان حکمت، رئیس شورای ناحیه دو بهارستان، دارنده مقام اول مسابقات منطقه ای و دوم مسابقات استانی قرآن، عترت و ن ...
اعلام نتایج مسابقات قرآن مرحله شهرستانی منطقه بابلسر
حجت الاسلام مصطفی سیفی کناری، رئیس اداره امور قرآن و عترت اداره اوقاف و امور خیریه مازندران، در گفت وگو با ایکنا مازندران، از اعلام نتایج چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، مرحله شهرستانی ویژه بانوان و آقایان در منطقه بابلسر خبر داد و گفت: در رشته حفظ5جزء بخش بانوان مریم ملابراری به رتبه نخست و فاطمه رستمی به رتبه دوم این دوره از مسابقات دست پیدا کردند. وی افزود: در رشته حفظ 10 ...
کسب رتبه برتر معلمان و دانش آموزان همدان در جشنواره نوجوان سالم
محمود نقوی در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان از کسب رتبه برتر معلمان و دانش آموزان همدان در جشنواره نوجوان سالم خبر داد و اظهار کرد: در مرحله کشوری این جشنواره، سمیرا ساعتی زارعی از ناحیه 2 آموزش و پرورش همدان موفق شد در رشته تولید محصولات کمک آموزشی رتبه سوم کشور را کسب کند. وی افزود: سها صاحب اختیاری از آموزشگاه فخریه ملایر نیز موفق شد در رشته روایت رتبه دوم کشور را از آن خود کند. مدیرکل آموزش و پرورش همدان خاطرنشان کرد: دانش آموزان محمدمهدی دشتی و مهدیار یاری از آموزشگاه سرای دانش ملایر نیز در رشته روزنامه دیواری شایسته تقدیر شدند. پایان پیام/89026/ ...
درخشش دانش آموزان چهارمحال و بختیاری در جشنواره ملی سرود رضوی
مرحله نهایی و حضوری دوازدهمین جشنواره ملی سرود رضوی هفت گروه در دو بخش رقابتی و بخش همگانی از استان حائز رتبه های برتر گردیدند که در بخش رقابتی رتبه اول کشوری توسط گروه سرود نسیم صبا لردگان در مقطع متوسطه اول پسران، رتبه دوم کشوری توسط گروه سرود نسیم صبا لردگان در مطع متوسطه دوم پسران، رتبه دوم کشوری توسط گروه سرود الزهراء لردگان در مقطع دوم متوسطه دختران و رتبه سوم کشوری توسط گروه سرود الزهراء ...
کسب 23 رتبه استانی در مسابقات قرآن توسط دانش آموزان و فرهنگیان ملارد
کسانی که در راه یادگیری علوم دینی و قرآنی دانش آموزان گام مثبت برمی دارند، افزود: همچنین دانش آموزان، امیرمحمد سلطانی، به رتبه دوم در انشای نماز، محسن اسکندری به رتبه دوم در رشته احکام، امیرمهدی شریفیان به رتبه سوم در قرائت تحقیق، فاطمه قنبری به رتبه دوم نهج البلاغه، زینب مرادی به رتبه سوم صحیفه سجادیه، حدیث حیدری، رتبه سوم دعاخوانی، امیررضا نافعی نیا به رتبه اول انشای نماز، مجید آقاجان زاده، به رتبه ...
کسب سه عنوان برتر کشوری در دوازدهمین دوره جشنواره ملی نوجوان سالم توسط دانش آموزان و فرهنگی گیلانی
جمله اهداف برگزاری جشنواره نوجوان سالم است. وی در تشریح محورهای دوازدهمین دوره جشنواره نوجوان سالم (یاریگران زندگی) گفت: پیشگیری از گرایش به دخانیات، پیشگیری از گرایش به سوء مصرف مواد و پیشگیری از گرایش به خشونت از جمله محورهای این جشنواره است. در پایان و در بخش دانش آموزی، در رشته بازی های رایانه ای، علیرضا شیرمحمدی از شهرستان تالش رتبه اول را به دست آورد. همچنین ...
کسب 16رتبه برتر استانی توسط دانش آموزان فیروزکوه در جشنواره امید فردا
سایت از هنرستان شیخ محمد بلیغ، ایلیا سیاهرودی رتبه سوم استان در رشته نقالی(نقال بهار) از دبیرستان سما، سیده یلدا حسینی رتبه دوم استان در رشته گیتار کلاسیک از دبیرستان هفده شهریور، آرمیتا عادل رتبه اول استان در رشته تذهیب از دبیرستان فاطمه زهرا(س)، سجاد سیار رتبه اول استان در رشته آواز سنتی از هنرستان امام علی(ع)، هانیه درویش متولی رتبه سوم استان در رشته دف از دبیرستان حضرت معصومه(س)، کیارش آهنگر ...
کسب یازده رتبه کشوری جشنواره نوجوان سالم
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سعید دهنوی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل از اعلام نتایج دوازدهمین جشنواره نوجوان سالم در مرحله کشوری و تقدیر و تجلیل از همکاران و دانش آموزان برگزیده و فعال در این جشنواره خبر داد. وی ضمن تبریک به برگزیدگان جشنواره نوجوان سالم گفت: جشنواره نوجوان سالم از جمله برنامه هایی است که می تواند موجب گسترش نهضت ...
8 هزار دانش آموز لرستانی در جشنواره علمی پژوهشی شرکت کردند
مهدی امیری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: چهارمین دوره جشنواره علمی_پژوهشی پژوهش سراهای دانش آموزی با حضور هشت هزار دانش آموز در لرستان برگزار شد. وی افزود: در این جشنواره دانش آموزان متوسطه دوم ابتدایی، متوسطه اول و دوم نیز شرکت کردند که در 11 رشته رباتیک، آزمایشگاه علوم تجربی، سلول های بنیادی، زیست فناوری، نانوفناوری، ادبیات و علوم انسانی، انرژی های نوین، کُدنویسی و ...
تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی موفقیت زوج هنرمند اهل خراسان جنوبی در جشنواره گوهر فاطمی
فرخنده مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی خراسان جنوبی * حسین یوسفی و فاطمه مختاری زوج هنرمند اهل خراسان جنوبی در هفتمین جشنواره گوهر فاطمی که با حضور فرماندهان ارشد نیروهای مسلح مورخ 5 آذرماه برگزار شد توانستند در بخش های فیلم و تئاتر حائز رتبه برتر شوند. در این دوره از این جشنواره، وزارت دفاع در رشته های سرود، تئاتر، دلنوشته، عکاسی، فیلم کوتاه و شهرک برتر سازمانی، حائز ...
برندگان جشنواره داستان نویسی قلم جوان معرفی شدند
حجت الاسلام میثم صحبت لو در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در زنجان گفت: جشنواره قلم زنجان از اردیبهشت امسال و با هدف استعدادیابی و جذب دانش آموزان مستعد و علاقه مند و نیز برگزاری فعالیت علمی و ادبی برگزار شد. وی با اشاره به اینکه این جشنواره برای دانش آموزان دختر و پسر استان زنجان در مقاطع تحصیلی، متوسطه اول و متوسطه دوم برگزار شد، اضافه کرد: استقبال از این جشنواره ...
کماندار نوجوان کیش در رتبه دوم مسابقات قهرمانی کشور
یسنا پورماهانی کماندار نوجوان کیش مقام دوم مسابقات قهرمانی تیراندازی با کمان کشور به میزبانی تبریز را کسب کرد. به گزارش پایگاه خبری صبح کیش،دومین مرحله رنکینگ کشوری تیراندازی با کمان با حضور 132 کماندار از 18 استان در رشته های ریکرو و کامپوند در ورزشگاه تختی تبریز با حضور قهرمانان بین المللی و هونگ سرمربی تیم ملی برگزار شد. دراین مسابقات یسنا پورماهانی کماندار نوجوان کیش ...
اعلام نتایج المپیاد ورزشی مدارس سمپاد در بخش دختران و پسران
...> رشته والیبال متوسطه اول: مقام اول تیم بوشهر - مقام دوم شهرستان های تهران- مقام سوم استان گلستان رشته والیبال متوسطه دوم :مقام اول شهرستان های تهران - مقام دوم استان مرکزی و مقام سوم استان اصفهان به عنوان تیم های اول تا سوم برگزیده شدند . بهترین بازیکنان المپیاد ورزشی مدارس سمپاد در بخش دختران : ریحانه حاجت نیا از فارس در رشته شطرنج فاطمه داداشی در رشته تنیس ...
راه یابی 7 دانش آموز کاشمری به جشنواره نوجوان خوارزمی کشور
ستان و 9 گروه رتبه سوم استان را کسب کردند. وی ادامه داد: در تاریخ 22 تیر 1402 دانش آموزان رتبه اول استانی جهت رقابت در مرحله حضوری استان و انتخابی کشور به مشهد اعزام شدند و در طول این رقابت یک روزه موفق شدند به مرحله کشوری به عنوان نماینده استان خراسان رضوی اعزام شوند که این برای اولین بار است که از آموزش و پرورش شهرستان کاشمر 7 دانش آموز به مرحله کشوری راه یافتند. خبرنگار دانش آم ...
اعلام نتایج چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در کاشان + اسامی
، گفت: در بخش بانوان که با حضور 311 نفر شرکت کننده برگزار ش درشته حفظ کل قرآن معصومه گودرزی، زهرا گندمی و زینب ابن علی هرسه نفر از کاشان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند. وی افزود: در رشته حفظ 20 جزء ام البنین جلوداریان از کاشان، الهام نیک روش از آران و بیدگل و فاطمه علیزاده از آران و بیدگل به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و در رشته حفظ 10 جزء فاطمه مرنجابیان ...