مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت با شناخت نفرات برتر به پایان رسید
سایر منابع:
سایر خبرها
پایان مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت با شناخت نفرات برتر
به گزارش گروه ورزشی ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، در ادامه روز دوم و پایانی مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت به میزبانی شهر اراک در پیست 22بهمن استادیوم ورزشی امام خمینی(ره) و پیست 200 متر، اسکیت بازان در بخش بانوان و در مواد 200، 500 و 1000 متر در رده سنی جوانان و بزرگسالان به رقابت پرداختند. پس از انجام مرحله مقدماتی، یک چهارم نهایی و همچنین نیمه نهایی چهره فینالیست های ...
مرحله اول مسابقات اسکیت به میزبانی اراک پایان یافت
مرحله اول مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت انتخابی تیم ملی پسران و دختران کشور به میزبانی استان مرکزی عصر جمعه در اراک پایان یافت.
معرفی نفرات برتر جشنواره استانی قرآن و عترت حیات
، برگزار شد، افزود: کنگره گرامیداشت شهدای استان مازندران در مهرماه امسال برگزار می شود. معطوفی سولا با بیان اینکه در این جشنواره 130 نفر از اعم از آقایان و بانوان شرکت کردند، افزود: با قضاورت داوران، زکیه براری، طیبه فرشتیان، سیده رقیه هاشمی، فریده آرامش و رقیه رضایی در بخش بانوان و داوران داوود بهمنش، حمیدرضا فتاحی، حبیب غفاری و مرتضی خرمی در بخش آقایان نفرات برتر در دو بخش آقایان و بانوان ...
ورزش نی ریز در سالی که گذشت...
پیروزی در فینال جام فجر قهرمان این رقابت ها شد. ژیمناستیک - ایمان رحیمی ژیمناستیک کار نی ریزی به همراه علی شاهسونی مربی خود در اولین اردوی منتخبین استعداد های برتر کشور به دعوت فدراسیون حضور یافت. تنیس - مسابقات بانوان قهرمانی شهرستان با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد. - یک دوره مسابقات جام شهید سرفراز در بین دختران و پسران برگزار شد. ...
مهم ترین اخبار ورزشی 1 اردیبهشت
مردان انتخابی المپیک آسیا - اقیانوسیه در گروه دوم دور نیمه نهایی در جایگاه پنجم قرار گرفت و به فینال B مسابقات راه یافت. پایان مسابقات کوراش قهرمانی ایران با معرفی نفرات برتر مسابقات کوراش قهرمانی مردان ایران و انتخابی تیم ملی با معرفی نفرات برتر در زاهدان برگزار شد. صعود فاطمه مجلل به نهایی روئینگ تکنفره انتخابی المپیک آسیا - اقیانوسیه فاطمه مجلل در روئینگ تکنفره ...
قهرمانان مسابقات جام برترین های دارت کشور مشخص شدند
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی انجمن دارت کشور،این رقابتها با حضور 15 دارتر برتر ایران(8 نفر بخش بانوان و 7 نفر بخش آقایان) طی روزهای 30 و 31 فروردین در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی 22 گولان سنندج برگزار شد. رده بندی نهایی به شرح زیر مشخص شد: بخش بانوان: 1- ماهور رجبی از تهران 2-الهام نیکخواه از یزد 3-فاطمه صادقی از مرکزی 4- شهلا رواجی از اردبیل 5 ...
یک نشان طلا و دو برنز رهاورد کاراته کاهای استان فارس
، مسابقات کاراته قهرمانی کشور و انتخابی تیم های ملی در رده های سنی مختلف در بخش آقایان از 26 لغایت 31 فرودین ماه به منظور شناخت نفرات برتر جهت حضور در اردوهای تیم ملی در سالن امام علی(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان برگزار شد. در پایان برگزاری این مسابقات، علیرضا رضایتی در وزن منهای 84 کیلوگرم رده سنی بزرگسالان به نشان ارزشمند طلا دست یابد. حسین فلاحی در وزن منهای 61 کیلوگرم و محمد قاسمی نیز در وزن منهای 76 کیلوگرم رده سنی جوانان دو نشان برنز برای کاراته فارس به ارمغان آوردند. ...
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان برای حضور در مسابقات آسیایی مشخص شد
به گزارش قدس آنلاین بیست و ششمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا به میزبانی شهر دانانگ در کشور ویتنام به مدت 3 روز، مورخ 27 الی 29 اردیبهشت ماه در بخش کیوروگی پیگیری خواهد شد. با توجه به عملکرد بانوان ملی پوش در تورنمنت آزاد صربستان و جمع بندی کادر فنی در خصوص این رویداد، سازمان تیم های ملی اسامی نفرات اعزامی به این رقابت ها را اعلام کرد که به شرح ذیل است: وزن 46- کیلوگرم: سعیده ...
مسابقات ورزشی قهرمانی مراکز توان بخشی اوتیسم استان کرمان برگزار شد
صورت استانی از صبح امروز (یکشنبه) 2 اردیبهشت ماه در دو رده سنی زیر 10 سال و 10 تا 14 سال در دو بخش دختران و پسران به صورت مجزا آغاز شد که پس برگزاری مراحل مختلف مسابقات، نفرات برتر مشخص شدند. معاون امور توان بخشی بهزیستی استان کرمان با اشاره به اینکه ورزش یکی از بهترین راه های توانمندسازی افراد دارای معلولیت است گفت: در پایان این مسابقات که با حضور مسئولینی از اداره کل بهزیستی و اداره کل ورزش ...
پایان مسابقات کوراش قهرمانی ایران با معرفی نفرات برتر
- امید ساعدپناه و فردین شاهباز (سوم مشترک) وزن 100+ کیلوگرم: 1- علیرضا نیک سرشت 2- محمدرضا وحدانی 3- فرزین شاهباز و حسن روحانی (سوم مشترک) همچنین در رده بندی تیمی این مسابقات، تیم خراسان رضوی قهرمان شد، خراسان شمالی به مقام دوم رسید و سیستان و بلوچستان در رده سوم ایستاد. نفرات برتر این مسابقات، خرداد ماه در رقابت های قهرمانی آسیا در تهران شرکت خواهند کرد. ...
اعلام نفرات برتر مسابقات پرس سینه خوزستان
به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، نتایج مسابقات پرس سینه قهرمانی خوزستان اعلام شد؛ این رقابت ها در دو بخش با لوازم و بدون لوازم در تمامی رده های سنی در قالب 22 تیم از سراسر استان به میزبانی شهرستان مسجدسلیمان در سالن جانبازان شرکت نفت برگزار شد و در پایان تیم های برتر این دوره معرفی شدند. در بخش پرس سینه با لوازم در رده سنی نوجوانان هیات گتوند اول، ایرانیان امیدیه عنوان دومی و قدوسی ...
نفرات برتر چهل و دومین مسابقات دانش آموزی قرآن عترت و نماز استان قزوین مشخص شدند
چهل و دومین مرحله مسابقات دانش آموزی قرآن عترت و نماز در سطح متوسطه اول با حضور 430 دانش آموز پسر و 400 دانش آموز دختر از 13 منطقه استان قزوین در 11 رشته قرآنی در اردوگاه یانس آباد قزوین برگزار شد.
آغاز اردوی تیم ملی تنیس روی میز بانوان برای گزینشی المپیک
به گزارش خبرنگار مهر ، رقابت های آسیای میانه آخرین مرحله مسابقات گزینشی المپیک است که ملی پوشان تنیس روی میز ایران با حضور در آن می توانند صاحب سهمیه المپیک در بخش انفرادی شوند. این رقابت ها 28 تا 30 اردیبهشت به میزبانی ازبکستان برگزار می شود و نفرات نخست در هر بخش مردان و بانوان صاحب سهمیه می شوند. تیم ملی تنیس روی میز بانوان با ترکیب ندا شهسواری و مهشید اشتری در این رقابت ...
برترین های مسابقات پرش با اسب فصل بهار 1403 اصفهان معرفی شدند
مسابقات پرش با اسب فصل بهار استان اصفهان با معرفی نفرات برتر در گروه های مختلف به پایان رسید.
نفرات برتر دختران و پسران مشخص شدند
رقابت های ساندا انتخابی المپیاد دختران و پسران استان برگزار شد. به گزارش صبح، دختران و پسران نوجوان استان به صورت جداگانه در بخش ساندا در هفت وزن در آکادمی ووشو سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی بندرعباس در طی دو روز با یکدیگر به رقابت پرداختند. نفرات برتر این دوره از مسابقات در قالب تیم ووشو استان به رقابت المپیاد منطقه ای استعدادهای برتر به میزبانی استان سیستان و بلوچستان در ...
نفرات برتر کشتی آزاد و فرنگی نونهالان خراسان شمالی مشخص شدند
، امیرمحمد کمالی و عرشیا امانی به عنوان نفرات برتر این رقابت ها معرفی شدند. در کشتی فرنگی محمد قربانزاده، یعقوب سوارپور ، سجاد اعتمادی، رضا طاهری، یزدان صدقی، محمدرضا محمدیان، محمد قربانی، حسام یوسفی، امیرمحمد حاجی زاده، محمد امین قهرمانی، سجاد دلپسند و محسن نوروزیان به عنوان نفرات برتر این رقابت ها معرفی شدند. حسین زاده خاطر نشان کرد: نفرات برتر این رقابت ها 12 الی 16 اردیبهشت ماه به مسابقات قهرمانی کشور در تهران اعزام می شوند. اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد. ...
دانش آموزان برتر علوم قرآنی متوسطه دوم پسر معرفی شدند
خبرنگار پانا : علی چناقچی
از نفرات برتر مسابقات کوراش قهرمانی کشور مردان رونمایی شد
مسابقات کوراش قهرمانی مردان کشور و انتخابی تیم ملی با معرفی نفرات برتر در زاهدان به پایان رسید.
پایان مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت با معرفی نفرات برتر
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت و انتخابی تیم ملی از صبح روز گذشته (پنجشنبه) به میزبانی استان مرکزی آغاز شد. در آغاز روز نخست این رقابت ها اسکیت بازان در بخش پسران و در مواد 200، 500 و 1000 متر به رقابت با یکدیگر پرداختند تا نفرات برتر این رویداد مشخص شوند. در رده سنی جوانان و در ماده 200 متر آروین نجفی ...
پایان مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت با معرفی نفرات برتر
به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت و انتخابی تیم ملی از صبح روز گذشته (پنجشنبه) به میزبانی استان مرکزی آغاز شد. در آغاز روز نخست این رقابت ها اسکیت بازان در بخش پسران و در مواد 200، 500 و 1000 متر به [...]
مسابقات اسکیت سرعت انتخابی تیم ملی بانوان
مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت انتخابی تیم ملی بانوان به میزبانی استان مرکزی و در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان به میزبانی هیات اسکیت استان مرکزی در پیست 22بهمن اراک برگزار شد.
مرحله اول مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت انتخابی تیم ملی در اراک پایان یافت
...> فراهانی بیان کرد: آتنا وطنخواه در ماده 500 متر جوانان دختر مقام اول، اسما سهرابی دهنوی از چهار محال و بختیاری عنوان دوم و تارا هاشمی از آذربایجان غربی مقام سوم را به دست آورد. وی عنوان کرد: نفرات اول تا سوم 200 متر جوانان دختر به ترتیب به فاطمه سادات ابراهیمی از چهارمحال و بختیاری، ویانا عظیمی از تهران و ملیسا مجیدی اباجلو از آذربایجان غربی تعلق گرفت. رییس هیات اسکیت استان مرکزی ادامه داد: نفرات اول تا سوم هر رده به مرحله دوم انتخابی مسابقات اسکیت سرعت راه یافتند که این دوره 20 و 21 اردیبهشت ماه امسال در تهران برگزار می شود. ...
نفرات برتر مسابقات کوراش قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی زنان مشخص شدند
به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، چهاردهمین دوره مسابقات کوراش قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی یادواره شهید احسان بابایی و شهدای فراجای راسک در بخش بانوان، طی روزهای 28 و 29 فروردین ماه با حضور بیش از 200 ورزشکار، مربی و داور از 18 استان کشور به میزبانی شهر زاهدان سیستان و بلوچستان برگزار شد. با اتمام پیکارهای بخش بانوان این رقابت ها، نتایج به شرح زیر اعلام شد: وزن 48- کیلوگرم ...
برگزاری کارگاه آموزشی و استعدادیابی وودبال در تبریز
کارگاه یک روزه در بخش آقایان و بانوان به صورت تئوری و عملی و به مربیگری آقای مرتضی تقی پور از مربیان خوب استان برگزار گردید. وی هدف از اجرای کارگاه آموزش مقدماتی وودبال را شناسایی استعدادهای برتر در رده های سنی 14 تا 18 سال و 18 سال به بالا عنوان کرد و گفت: آینده نگری برای ورزش گلف و رشته وودبال و همچنین استفاده از نفرات و استعدادهای برتر برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور را از جمله این اهداف ذکر کرد. ...
راهیابی 24 کشتی گیر کهگیلویه و بویراحمدی به رقابتهای ملی
مسابقات کشتی نونهالان آزاد و فرنگی استان کهکیلویه و بویراحمد بامعرفی نفرات برتر خود در دهدشت به پایان رسید.
نفرات برتر مسابقات کشتی نونهالان استان کهکیلویه و بویراحمد معرفی شد
...> مسابقات قهرمانی کشتی نونهالان آزاد و فرنگی کشور طی روزهای 9 لغایت 14 اردیبهشت ماه در سالن هفت تیر تهران برگزار می شود و نفرات برتر و منتخب استان نیز در این مسابقات شرکت خواهد کرد. نفرات برتر کشتی نونهالان آزاد به شرح زیر است: 35 کیلوگرم :علی اکبر ماواره (اسلام دهدشت) 38 کیلوگرم: محمد ثنایی فرد (اسلام دهدشت) 41 کیلوگرم: ژوبین پاکدل (اسلام دهدشت) 44 ...