سایر منابع:
سایر خبرها
تجلیل از برگزیدگان جشنواره عکس همسایگان آفتاب
جشنواره عکس "همسایگان آفتاب"، فرزانه خواجه حائز رتبه نخست و طاهره رخ بخش زمین و محمد هادی خسروی حائز رتبه های دوم و سوم شدند. سایر برگزیدگان مسابقه نیز در بخش حرفه ای؛ امیر حسامی نژاد، امیر صادقیان (2اثر)، امین بذرافشان، امین برنجکار، داوود ایزدپناه، سید محمد حسین تابعی، علی خوانین، فاطمه نهاری (2اثر)، فرزانه چخماق ساز، و در بخش جنبی؛ هانیه حسین پور، ریحانه حیدری، زهرا حسینی، زهرا رنجبر، سهیلا ستایش ...
جشنواره "همسایگان آفتاب" به ایستگاه پایانی رسید
گذاری اجتماعی و شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد، با اهدای جوایز و لوح تقدیر اهدایی از سوی آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان و تولیت آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع)، از برگزیدگان جشنواره تجلیل شد. در جشنواره عکس "همسایگان آفتاب"، فرزانه خواجه حائز رتبه نخست و طاهره رخ بخش زمین و محمد هادی خسروی حائز رتبه های دوم و سوم شدند. سایر برگزیدگان مسابقه نیز در بخش حرفه ای؛ امیر حسامی نژاد، امیر ...
در خشش بی سابقه دانش آموزان آبادان در مسابقات فرهنگی و هنری استان با کسب 19 مقام اول تا سوم/رشد 100 ...
حبیب اله رمضانی امروز در گفت و گو با خبرنگار برنا در آبادان در توضیح این خبر اظهار کرد: دانش آموران شهرستان آبادان با 9مقام اول، پنج مقام دوم انفرادی، سه مقام گروهی و در مجموع با 19 مقام اول تا سوم در این دوره از مسابقات افتخار آفریدند. او گفت: نتایج بی سابقه دانش آموران آبادان در مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان خوزستان نسبت به سال گذشته رشد 100 درصدی داشته است و مقام های اول این ...
اقبال بازار کتاب به یادداشت های شیطان
پرشکزاد منتشر شده است. در بخش کتاب های فلسفی کتاب لذات فلسفه اثر ویل دورانت با ترجمه عباس زریاب خویی قرار دارد و در رتبه دوم نیز کتاب جمهور افلاطون با ترجمه فواد روحانی قرار دارد. رتبه سوم پرفروش های فلسفی نیز به کتاب تاریخ فلسفه اثر ویل دورانت اختصاص یافته است. در بخش داستان های کودک و نوجوان پرفروش ترین کتاب ماه تابستان اثر پدرهایی که از کتابخانه به امانت گرفتم با قلم دنیس ولهن و ...
نفرات برتر آزمون مدارس نمونه متوسطه دوم استان بوشهر اعلام شد
...> آریا سیدزاده رتبه سوم رشته ریاضی فیزیک: مهدیه یزدان پناه رتبه اول فاطمه سادات دهنوی رتبه دوم امیررضا گشتاسبی رتبه سوم رشته علوم انسانی: امین رنجبر رتبه اول لیلا بحرینی رتبه دوم سوگند پاپری رتبه سوم گفتنی است نتایج این آزمون در روز شنبه 4 مرداد 99 بر روی سامانه سامانه اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی آموزش و پرورش استان بوشهر به آدرس http://sanjesh.buedu.ir منتشر می شود. ...
برگزاری مجازی اختتامیه جشنواره ملی داستان آب/ برگزیدگان معرفی شدند
.../ اعظم السادات حسینیان مقام اول داستان آخرین چاه/ احمد سوسرایی *برندگان بخش نویسندگان کودک و نوجوان مقام سوم، داستان رنگ های واقعی/زهرا مهران پور مقام دوم، داستان شاه ماهی/ متین میرجانی مقام اول، داستان نقشه ای برای چیچست/ علیرضا فیلی زاده *برندگان بخش نزدیک داستان مقام سوم، روایت اینجا اصفهان است/ رضوان نیلی پور مقام دوم، روایت اصفهانم ...
درخشش یزدی ها در بیستمین پرسش مهر ریاست جمهوری
بخش فرهنگیان زهره باغستانی میبدی رتبه سوم در رشته ادبی داستان نویسی و علی محمد حبیبی راد ، علی اکبر کاظمی و محمد حسین عزیزی رتبه سوم در رشته سرود تلفیقی را کسب کردند . به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش یزد، رئیس اداره فرهنگی هنری آموزش و پرورش استان یزد گفت: در بخش دانش آموزی نیز مریم سپهر رتبه اول در رشته سخنوری، سید صدرا موسوی رتبه سوم هنرهای تجسمی خوشنویسی شکسته نستعلیق و مهدی ابویی مهریزی رتبه سوم در رشته ادبی شعر را به خود اختصاص دادند. انتهای پیام ...
به آب فکر کنیم؛ برای آب بنویسیم!
اول به احمد سوسرایی برای داستان آخرین چاه تعلق گرفت. در بخش نویسندگان کودک و نوجوان به این شرح اعلام می شوند: مقام سوم به داستان رنگ های واقعی نوشته زهرا مهران پور رسید. مقام دوم این بخش به داستان شاه ماهی نوشته متین میرجانی تعلق گرفت و مقام اول بخش نویسندگان کودک و نوجوان به علیرضا فیلی زاده برای داستان نقشه چیچست رسید.بخش نزدیک داستان دیگر بخش جشنواره آب بود که برگزیدگانش اعلام شد. در این بخش ...
راهیابی یگان موزیک دانشگاه افسری امام علی به مرحله منطقه ای ترنم فتح
مصطفی محدثی خراسانی با حضور سرهنگ علیرضا امجدیان دبیر سومین جشنواره سراسری ترنم فتح، آثار رسیده را مورد بررسی قرار دادند که در نهایت گروه های اول تا سوم به شرح زیر مشخص شدند: رتبه اول یگان موزیک دانشگاه افسری امام علی، رتبه دوم یگان موزیک نیروی انتظامی، رتبه سوم یگان موزیک دژبان ارتش. بر اساس این گزارش، گروه های شرکت کننده هرکدام دو اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده بودند که یک اثر به انتخاب هریگان و اثر دیگر اجرای سرود گام دوم که توسط سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس تهیه و دراختیار یگان های موزیک نیروهای مسلح در سراسر کشور قرارگرفته بود اجرا شد. انتهای پیام/ ...
معرفی برگزیدگان مسابقه نمایشنامه نویسی انسان، هنر، بحران
.... در بخش نمایشنامه های با موضوع آزاد جایزه رتبه سوم، شامل لوح تقدیر و مبلغ 3 میلیون تومان به شمیسا ناصری نویسنده نمایشنامه قرنطینه تصادفی زمان از سنندج اهدا شد. جایزه رتبه دوم، شامل لوح تقدیر و مبلغ 5 میلیون تومان به مرتضی مرتضوی راد نویسنده نمایشنامه درباره ساعتی که دقیقا نیمه شب خوابش برد از قم تعلق گرفت. جایزه رتبه اول، شامل دیپلم افتخار، تندیس ...
درخشش اعضای دانشگاه علامه طباطبائی در رقابت بین المللی عکاسی شبکه دانشگاه های راه ابریشم
به گزارش جهانی خبر از روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی؛ به دنبال برگزاری مسابقه سالیانه عکس (PHOCOS) دبیرخانه شبکه راه ابریشم، نتایج این جشنوارۀ بین المللی اعلام شد که طی آن، خوزه لوئیس سانتوز از کشور پرتقال و از دانشجویان خارجی مهمان در موسسه آموزش عالی بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبائی رتبه نخست و سامان خدایاری از دانشگاه علامه طباطبائی رتبه دوم (Excellence prize) را کسب کردند. کالین ...
آموزش و پرورش همدان رتبه دوم پرسش مهر را کسب کرد
محمد پورداود روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پایان مرحله کشوری پرسش مهر، آموزش و پرورش همدان با کسب 9 رتبه در رشته های مختلف ادبی، فیلم کوتاه، داستان، سخنوری، هنرهای تجسمی، تصویرسازی، رسانه و فضای مجازی جایگاه دوم کشور را به دست آورد. وی با اشاره به اینکه از سال 1376 پرسش مهر ریاست جمهوری به عنوان یک رخداد مهم فرهنگی پایه گذاری شد تا روحیه پرسشگری در جامعه نهادینه ...
واحد تهران شمال دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می کند: جشنواره ملی و عکس و پوستر همدلی و مشارکت مردمی در ...
حداکثر 3 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال نماید. آثار پوستر باید با فرمت Jpeg و ابعاد 50 در 70 سانتی متر و با رزولوشن 200 dpi ارسال شوند. جوایز: جوایز جشنواره در دو رشته عکس و پوستر به شرح زیر خواهد بود: عکس: به سه نفر برتر لوح تقدیر و جایزه نقدی هر کدام به ترتیب: نفر اول: 30 میلیون ریال، نفر دوم: 20 میلیون ریال، نفر سوم ...
جشنواره طنز دانشجویی با هدف کشف استعداد های هنری برگزار می شود
تکنیک و شیوه های اجرا و بیان از مهمترین ملاک های ارزیابی داوران می باشد. همچنین عزیزان شرکت کننده با جامع نگری در بررسی موضوع و امید بخشی با ارائه ی نکته ها و راهکارهای مناسب، می توانند سطح کیفی این جشنواره را بالا ببرند و ما را تحقق اهداف جشنواره یاری کنند. نفرات برتر این جشنواره چه جوایزی دریافت می کنند؟ در هر بخش به نفرات اول تا سوم جوایزی اهدا خواهد شد که جزئیات این جوایز ...
درخشش نوجوان خوزستانی در نخستین آفرین واره کشوری عکس من و کتاب
به گزارش روابط عمومی کانون خوزستان، فرجی نوجوان آبادانی عضو مرکز فرهنگی هنری کانون شماره 3 این شهرستان، توانست رتبه برگزیده این رویداد هنری کشوری را کسب کند. بر اساس این گزارش، اثر عکاسی ارمغان کاظمی مربی فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره 3 آبادان نیز در نخستین آفرین واره کشوری عکس من و کتاب از سوی علیرضا کریمی صارمی و مامک یحیی پور داوران این رویداد، شایسته تقدیر شناخته ...
اخبار هنرهای تجسمی| اعلام اسامی راه یافتگان به سومین جشنواره عکس هشت / انتصاب یک مدیر جدید
منتخب در بخش جلوه های شادی و نشاط در تمام زوایای زندگی ایرانی اسلامی عبارت است از: محمد آهنگر (3عکس)، حمیدرضا بازرگانی، پویا بیات (2عکس)، ابراهیم تجلی زاده، سروش جوادیان، مجتبی حیدری(2عکس)، هادی دهقان پور، رضا رادپور، نسیم رزم آذری، محمد سواری، زینب عظیمی، شریفه علی آبادی، ابراهیم علی پور، امیر عنایتی(4عکس)، ، جابر غلامی، نسترن فرجادپزشک، جمشید فرجوندفردا، فرزانه سادات ملکی(2عکس)، محدثه ...
معرفی برگزیدگان دومین جشنوارۀ داستان آب
بزرگ سال مقام سوم: داستان حمام طولانی از آیدا پالیزگر مقام دوم: داستان دو روز مانده به عید از اعظم السادات حسینیان مقام اول: داستان آخرین چاه از احمد سوسرایی بخش نویسندگان کودک و نوجوان مقام سوم: داستان رنگ های واقعی از زهرا مهران پور مقام دوم: داستان شاه ماهی از متین میرجانی مقام اول: نقشه ای برای چیچست از علیرضا فیلی زاده ...
درخشش معلمان ایلامی در آموزش آنلاین در ایام کرونایی
راستا جشنواره تدریس برتر خلاقیت و نوآوری در فضای مجازی برگزار شد و دبیران ابتکارات و نوآوری های آموزشی در آموزش های مجازی را به این جشنواره ارسال کردند. مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایلام گفت: در نهایت 79 دبیر در سطح استان برگزیده شدند که سهم شهرستان ایلام اخذ رتبه های اول تا سوم توسط 35دبیر بود که در آینده نزدیک از این تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت تقدیر خواهد شد. درخشش دانش آموز ...
تجلیل از برگزیدگان نهمین جشنواره "نوجوان سالم" در جلگه رخ
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی ،رئیس اداره آموزش و پرورش رخ گفت: نهمین جشنواره نوجوان سالم با رویکرد پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و کنترل و کاهش نرخ رفتارهای پُرخطر، در قالب خلاقیت، ابتکارات در سطح استان برگزار شد. قهار افزود: زینب علیزاده از دبستان حضرت آسیه(س) در رشته ابتکارات (تولید محتوا) مقام اول استانی و رویا احمدی از هنرستان بنت الهدی صدر شهر رباط سنگ در رشته نقاشی (پوستر) رتبه سوم استانی را از آن خود کردند. در این مراسم از دانش آموزان برگزیده با اهداء لوح و هدیه تجلیل شد. ...
کسب رتبه سوم ایمیدرو در انعقاد قرارداد با دانشگاه ها
شد که از جمله نتایج این اقدامات، کسب رتبه سوم ایمیدرو در میان همه سازمان ها و شرکت های سود ده ذیل قانون بودجه سال گذشته از نظر تعداد قراردادهای منعقده با دانشگاه ها بود. غریب پور در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به امکانات موجود و لحاظ شاخص های توسعه ای ایمیدرو و شرکت های تابعه، بدون شک ظرفیت اول شدن را نیز داریم. *** افزایش شاخص ها در شرایط نامطلوب رئیس ...
برترین های دومین جشنواره ملی "داستان آب" معرفی شدند
جشنواره ملی آب انتخاب شدند. در بخش داستان با فضای کرونا "زایمان در آب" اثر گلرخ جلالوندی از اراک برگزیده شد. در بخش نزدیک به داستان، چک گل شیرخان اثر کاوه افضل از نجف آباد مقام اول، اصفهانم آرزوست اثر خورشید پورمحمدی از اصفهان مقام دوم و "اینجا اصفهان است" اثر رضوان نیلی پور از اصفهان مقام سوم را کسب کردند. همچنین "آخرین چاه" اثر احمد سوسرایی از کرمان به عنوان مقام ...
کسب رتبه اول کشوری بیستمین جشنواره پرسش مهر ریاست جمهوری توسط دانش آموزان و فرهنگیان فارس
کشوری ارسال گردید و همکاران فرهنگی نیز آثار خود در این زمینه را به صورت مستقیم به دبیرخانه کشوری جشنواره ارسال کردند . خادمی گفت: در قسمت دانش آموزی فارس با کسب 4 رتبه اول 2 رتبه دوم و 2 رتبه سوم و با کسب 18 امتیاز و فرهنگیان استان نیز با کسب 5 رتبه اول و 5 رتبه دوم موفق به کسب مقام اول کشوری شدند . رئیس اداره فرهنگی هنری ، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش وپرورش فارس، اسامی دانش ...
فارس رتبه برتر جشنواره ملی مجازی هر خانواده یک کانون یاریگران زندگی
خانواده یک کانون یاریگران زندگی، که به صورت ویدئو اجلاس برگزار شد، با اشاره میزبانی فارس در این جشنواره ملی، گفت: از سراسر کشور 20 هزار و سیصد اثر به دبیرخانه این جشنواره در فارس ارسال شد. مدیرکل آموزش وپرورش فارس گفت :پس از بررسی آثار دریافتی توسط کمیته داوری، بیش از یک هزار اثر در قالب کلیپ و نقاشی و کاردستی و دل نوشته به عنوان رتبه های اول تا سوم کشوری انتخاب شدند. وی افزود: درمجموع 132 ...
116 اثر برگزیده سی و هشتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش اموزان استان به دبیرخانه کشوری ارسال شد
در رقابت مرحله شهرستانی تعداد 8650 نفر دانش اموز رتبه های اول تا سوم شهرستان راحایز گردیدند . اکرامی فر افزود: از این تعداد 1254 اثر منتخب شهرستانی در رقابت استانی جشنواره فرهنگی و هنری حاضر و در مرحله استانی به رقابت پرداختند . وی گفت: منتخبین استانی سی و هشتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان به مرحله کشوری 116 اثر به صورت مجازی به دبیر خانه کشوری ارسال گردید. ...
کسب 3 رتبه برتر استانی جشنواره الگو های برتر تدریس در بخش غیر حضوری
تنگستان(پانا)_ معاون آموزش مدیریت آموزش و پرورش تنگستان گفت همکاران پر تلاش شهرستان در جشنواره الگوهای تدریس برتر در بخش غیر حضوری موفق به کسب 3 رتبه اول استان شدند. به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش تنگستان ، ماه نساء سروری معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش تنگستان از کسب سه رتبه اول استانی جشنواره الگو های برتر تدریس در بخش غیر حضوری خبر داد. وی با اشاره به اهمیت ...
جزئیات نخستین جشنواره رسانه ای شهرما تشریح شد/مهلت ارسال آثار؛ تا آخر شهریورماه
فضای مجازی است که به تولیدات ویژه شبکه های اجتماعی و پیام رسان های داخلی و خارجی اختصاص دارد. وی عنوان کرد: جوایز جشنواره جایزه ویژه هیات داوران برای آثار منتخب در موضوعات تخصصی: 50 میلیون ریال، موضوعات ویژه: 30 میلیون ریال، نفرات اول هر بخش: 20 میلیون ریال، نفرات دوم هر بخش: 15 میلیون ریال و نفرات سوم هر بخش: 10 میلیون ریال خواهد بود و جوایز بخش ویژه آثار برگزیده در 5 زیربخش ویژه جمعا ...
مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره سراسری تصویرسازی اتاق آبی
تصویرسازی اتاق آبی با موضوع تصویرگری اشعار سهراب سپهری به مدت سه روز از سی ام مهر تا دوم آبان در فرهنگسرای مهر کاشان برگزار می شود. وی با اشاره به داوری آثار از سوی مرتضی سهی، محسن حسن پور و بوذری افزود: اثر های برگزیده جشنواره در کتابی منتشر و به نفر های اول تا سوم به ترتیب 550، 30، و 20 میلیون ریال اهدا خواهد شد. صدقی اکران فیلم رویای سهراب با حضور کارگردان و عوامل فیلم، برگزاری همایش ...
جایگاه برتر پهباد دانش آموزان زرند در کشور
به گزارش خبرگزای صداوسیما مرکز کرمان ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند گفت: محمدصالح امیری، محمدامین رجبی و محمد صالح همتی دانش آموزان پایه دوازدهم علامه حلی شهرستان زرند در این جشنواره کشوری حائز رتبه برتر شدند. حسین کاظمی افزود: در سال تحصیلی گذشته یک جشنواره سراسری تحت عنوان من و آینده ایران با همکاری وزارت خانه های آموزش و پرورش، نیرو، نفت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد که طرح ساخت پهباد هگزاکوپتر با قابلیت های جدید دانش آموزان این شهرستان طرح برتر کشوری انتخاب شد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
اعزام مشمولان دارای دفترچه اعزام به خدمت از اول مرداد
سرهنگ محمد تقی منصوری معاون وظیفه عمومی استان یزد گفت: برابر اعلام معاونت وطیفه عمومی ناجا تمامی مشمولان فارغ تحصیلی دانشگاهی عادی و دیپلم که دارای برگه اعزام به خدمت یکم و سوم مرداد هستند در مورخ یکم مرداد اعزام خواهند شد. او افزود: مشمولان واجد شرایط باید ساعت 7 صبح فردا چهارشنبه یکم مرداد خود را به مسئولان وظیفه عمومی در سالن شهدای ستاد فرماندهی انتظامی استان یزد واقع در خیابان ...
فیلم کوتاه مَگرالِن به جشنواره بین المللی فیلم گیملی کانادا می رود
جامع خبر(جامع نیوز):فیلم کوتاه مگرالن در بیستمین جشنواره بین المللی گیملی در کانادا به نمایش در می آید. به گزارش روابط عمومی، فیلم کوتاه مَگرالِن به کارگردانی و تهیه کنندگی مریم زارعی و نویسندگی پیام سعیدی در بخش رقابتی جشنواره بین اللملی گیملی در استان مانیتوبا کانادا به روی پرده خواهد رفت. مریم زارعی که با اولین تجربه فیلم سازی اش در این دوره از جشنواره حضور دارد، دانش آموخته تئاتر از ...