حضور 4 نماینده قم در مسابقات کاراته جایزه بزرگ مسکو
سایر خبرها
اعزام سه کاراته کا و یک مربی از قم به رقابت های جایزه بزرگ مسکو
مهدی بیرانوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: 4 نماینده از قم در مسابقات بین المللی کاراته با عنوان جایزه بزرگ مسکو در روسیه شامل سه کاراته کا و یک مربی کاراته از استان قم حضور یافته اند . رئیس هیئت کاراته استان قم افزود: رقابت های بین المللی کاراته با عنوان جایزه بزرگ مسکو از سوم الی ششم آذرماه با حضور 600 کاراته کا از 16 کشور در مسکو برگزار خواهد شد. وی ادامه داد: از ...
امیدواری جودوکاران خراسانی روی تاتامی
خراسانی بود که در وزن 66 کیلوگرم مبارزه فینال را به حریف واگذار کرد. او در بازی نزدیک به بهراد براتی از استان اصفهان باخت. در این وزن ابوالفضل نوری از قم و سامان فلاح زاده از مازندران به سومی مشترک رسیدند. در وزن 91 کیلوگرم هم عادل آزموده از خراسان رضوی با بدشانسی مبارزه فینال را به محمدجواد محبی از قم باخت تا به مدال نقره برسد و حسرت مدال طلا بر دلش بماند. در این وزن امیررضا سربی از فارس و ...
پاراتکواندو کار بوشهری عازم مسابقات گرندپری عربستان می شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ مسابقات فینال گرندپری به تاریخ نهم و دهم دسامبر (18 و 19 آذر ماه سال جاری) در کشور عربستان و به میزبانی شهر ریاض برگزار خواهد شد. همچنین رقابت های پاراگرندپری روز 17 آذر ماه برگزار می گردد. این رقابت ها با حضور 16 تکواندوکار برتر رنکینگ المپیکی در هر وزن برگزار خواهد شد و با توجه به ثبت نام اولیه 13 نفر در 2 بخش تکواندو و ...
کاراته جایزه بزرگ مسکو| یک طلا، 5 نقره و 4 برنز سهم نمایندگان ایران
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، رقابت های بین المللی کاراته، تحت عنوان (جایزه بزرگ مسکو) طی روزهای 3 تا 6 آذر به میزبانی روسیه با حضور 600 کاراته کا از 16 کشور جهان برگزار شد و کاراته کاهای ایرانی مجموعاً موفق به کسب یک مدال طلا، 5 نقره و 4 برنز شدند. سارا بهمنیار موفق به کسب نشان طلا شد، محمود نعمتی، مهدی خدابخشی، معصومه محسنیان، فاطمه سعادتی و ...
خبری از کاراته کاها در روسیه نیست/ کاتاروها روی تاتامی انتخابی
هر چند زیر نظر فدراسیون جهانی برگزار نمی شود و روس ها برای سرپا نگه داشتن ورزش خود در دوران تعلیق اقدام به برگزاری چنین تورنمنت هایی در رشته های مختلف کرده اند، ولی حسن آن برای کاراته ایران است که در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا محک جدی برای ملی پوشان ایران خواهد بود. ضمن اینکه در وزن 67- کیلوگرم با حضور کاراته کاهایی چون امیر مهدی زاده، سیدعلی کریمی، مرتضی نعمتی و علیرضا فرجی تکلیف نفر اول تیم ملی ...
کوراش قهرمانی جهان| شاهکاران کوراش کاران ایران در روز نخست با 3 طلا، یک نقره و یک برنز
خوسانوا" از ازبکستان به صورت مشترک به مقام سوم دست یافتند. * در وزن 66- کیلوگرم مردان، قاسم نوری زاده پس از کسب برتری مقابل تمامی حریفان خود راهی دیدار نهایی شد. وی در دیدار پایانی به مصاف "آرتیوم شتوربابین" از ازبکستان رفت و دیدار را به حریف قدرتمند خود واگذار کرد و به مدال نقره مسابقات کوراش قهرمانی جهان دست یافت. "قومار" از قزاقستان و "پارک سونگ" از کره جنوبی به صورت مشترک سوم شدند. ...
مسابقات کشوری تیراندازی کالیبرآزاد در حاجی آباد
زمان پنج دقیقه ده گلوله را به سمت سیبل شلیک کند. وی گفت: در پایان این دوره از مسابقات تیم های استان های قم، هرمزگان و فارس به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند. به گفته رئیس هیئت تیراندازی استان هرمزگان در بخش انفرادی نیز کامبیز رستگار از استان فارس بر سکوی نخست ایستاد و حسن کریم زاده و فرشید سعادتمند از استان قم مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند و آروین قاسمی از هرمزگان و سید مصطفی موسوی از قم به ترتیب بر سکو های چهارم و پنجم ایستادند. قرار است این مسابقات هر ساله به صورت کشوری در استان های مختلف برگزار شود. ...
دعوت بانوی کاراته کای کردستانی به اردوی تیم ملی
این شهر برگزار خواهد شد. "پریا رسول زاده" بانوی شایسته کردستانی وزن 35- کیلوگرم کومیته پس از درخشش در مسابقات کشوری توانست جواز حضور در اولین مرحله اردوی ملی پوشان کاراته رده سنی نونهالان کشور را بدست آورد.
کوراش قهرمانی جهان| ادامه درخشش کوراش کاران در هند/ 5 مدال دیگر برای ایران
فینال با برتری مقابل “جونیبک” از ازبکستان به مدال طلا دست یافت. در این وزن ورزشکارانی از فرانسه و ژاپن به صورت مشترک سوم شدند. * محمد محمدی بریمانلو در وزن 81- کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفت و مقتدرانه راهی دیدار نهایی شد اما در این مرحله بازی را به “امید اسانوف” از ازبکستان واگذار کرد و به مدال نقره مسابقات کوراش قهرمانی جهانی دست یافت. در این وزن ورزشکارانی از ...
برنامه زغال سنگ طبس در هفته هشتم و نهم لیگ برتر هندبال / نتایج رقابتهای فوتسال و والیبال خراسان جنوبی
داوری با شرکت 29 شرکت کننده به میزبانی شهرستان طبس برگزار شد. بر اساس این گزارش مدرسی این دوره را ابوالفضل داوطلب و حبیب مقیمی بر عهده داشتند. روشندلان استان در جشنواره بزرگ استعدادیابی بزرگترین کاروان ورزشی نابینایان و کم بینایان استان در جشنواره بزرگ استعداد یابی حضور دارند. غلامی سرپرست هیئت نابینایان و کم بینایان خراسان جنوبی به خبرنگار خاورستان گفت ...
بیست وسومین جشنواره استانی تئاتر قم برگزار می شود
... نوبخت افزود: سید حسین فدایی حسین، محمود فرهنگ و فرهاد بشارتی داوران این دوره جشنواره هستند. وی همچنین به رقابت چهار نمایش خیابانی در این جشنواره اشاره کرد و گفت: این نمایش ها در فواصل اجرای نمایش های صحنه ای اجرا می شود. وی تصریح کرد: هر شب از ساعت 21 تا 23 نشست نقد و بررسی آثار با حضور عرفان پهلوانیان از منتقدان تئاتر برگزار می شود. دبیر بیست وسومین جشنواره ...
آلومینیوم ایران فاتح رقابت های وزنه برداری کارگران استان مرکزی
به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی :رئیس هیات ورزش کارگری استان مرکزی گفت: مسابقات وزنه برداری کارگران استان با هدف شناخت تیم ها و نفرات برتر برای حضور در پیکارهای وزنه برداری قهرمانی کارگران کشور با عنوان یادواره مرحوم جهان پهلوان اسماعیل قدمگاهی و مرحوم محمد علی (داوود) کریمی در سالن مجموعه ورزشی شهید سمیعی ماشین سازی اراک با حضور 35 شرکت کننده برگزار شد که با قهرمانی ...
خراسان رضوی قهرمان جودو جوانان شد
، یک مدال نقره و یک مدال برنز نایب قهرمان شد. استان اصفهان یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک عنوان پنجمی و یک عنوان هفتمی در جایگاه سوم ایستاد. مسابقات با حضور رستمیان معاون امور عمرانی استانداری بوشهر، صالح رحیمی فرماندار شهرستان بوشهر و صالح احمدی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان بوشهر، رؤسای هیأت ها و قهرمانان جودو برگزار شد. در چارچوب این رقابت ها و در حضور مسیولان استان بوشهر کلیپی از ...
هشت اثر در بیست و سومین جشنواره تئاتر قم برگزیده شد
امیر علی عموزاده مدیر کل اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی استان قم در نشست خبری بیست و سومین جشنواره استانی تئاتر قم که امروز 5 آذر با حضور اصحاب رسانه در سالن جلسات تالار فرهنگ و هنر برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بزرگان عرصه تئاتر، عنوان کرد: دبیرخانه این جشنواره اواخر تیرماه در قم شکل گرفت و دبیری آن به اصغر نوبخت از فعالان تئاتر قم سپرده شد. عموزاده ادامه داد: اولین فراخوان جشنواره ...
پایان مسابقات کشتی فرنگی انتخابی جوانان استان ایلام و معرفی نفرات برتر
به گزارش بازتاب ایلام؛ سرپرست هیئت کشتی استان ایلام در پایان این مسابقات گفت: 70 کشتی گیر از هشت شهرستان و در 10 وزن در این دوره از مسابقات باهم به رقابت پرداختند. علیرضا معراجی اظهار داشت: کشتی گیران این دوره از مسابقات از شهرستان های دهلران، چوار، بدره، آبدانان، مهران، دره شهر و ایلام(دو تیم) در 10 وزن باهم به رقابت پرداختند. وی افزود: در وزن 55 کیلوگرم معین چشفر از ...
کسب عنوان قهرمانی مسابقات دفاع شخصی اقتدار رزمی کاران ذوالفقار کشور
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مسابقات دفاع شخصی با عنوان اقتدار رزمی کاران گروههای ورزشی ذوالفقار کشور با حضور تیم های منتخب بسیجیان استانها به میزبانی سپاه علی بن ابی طالب استان قم برگزار شد. لازم به ذکر است این مسابقات با حضور بیش 400 نفر رزمی کار از 25 استان کشور برگزار شد و تیم 15 نفره از بسیجیان سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی با مربیگری و هدایت علی ملک زاده و بهمن پورممی، عنوان قهرمانی این مسابقات را به خود اختصاص دادند. ...
دومین سالگرد شهادت شهید فخری زاده در قم برگزار می شود
به گزارش خبرنگار مهر ، مراسم دومین سالگرد شهادت شهید هسته ای، شهید محسن فخری زاده به همت آستان مقدس حرم مطهر حضرت معصومه ( س) ، کنگره ملی شهدای استان قم، مسجد مقدس جمکران، وزارت دفاع و شهرداری قم برگزار می شود. این مراسم با حضور خانواده معظم شهید محسن فخری زاده و اقشار مختلف مردم قم در روز سه شنبه 8 آذر ماه پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت معصومه ( س ...
اعلام ترکیب تیم ملی در مسابقات جهانی
به گزارش مردم فردا ،مسابقات پاورلیفتینگ کلاسیک قهرمانی آسیا از 10 تا 16 آذرماه در رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در شهر دبی امارات برگزار خواهد شد و تیم ملی پاورلیفتینگ ایران در این مسابقات با ترکیبی کامل حضور خواهد داشت. لیست تیم ملی پاورلیفتینگ ایران به شرح زیر است: نوجوانان: سیدمتین محمودزاده (خراسان رضوی) جوانان: مهدی جوادی فر (کرمانشاه) ...
حضور پتریاشویلی در تیم کشتی گرجستان قطعی شد
به گزارش قم پرس رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد 2022 طی روزهای 19 و 20 آذر به میزبانی آمریکا برگزار می شود و این در حالیست که تمام نگاه ها به رویارویی تیم های ایران و آمریکا در این دوره از مسابقات است. اما برخی دیگر از کشورهای شرکت کننده مثل گرجستان هم با برخی از عنوانداران جهان و المپیک خود در این آوردگاه به میدان خواهند رفت. بر این اساس کادر فنی تیم کشتی آزاد گرجستان تصمیم ...
تیم منتخب تکواندو بانوان منطقه 6 دانشگاه آزاد مشخص شد
اسلامی بندرعباس در خانه تکواندو این شهرستان به منظور شناخت برترین های هر وزن برگزار شد. وی افزود: در این دوره از مسابقات، ورزشکاران تکواندوکار سه استان در وزن های مختلف با هم به رقابت پرداختند که در نهایت برگزیدگان و منتخبین هر رشته برای شرکت در مسابقات کشوری که با حضور مناطق مختلف دانشگاه آزاد در آینده نزدیک برگزار می شود در قالب تیم منطقه 6 با حریفان رقابت خواهند کرد. مدیر ...
قهرمان مسابقات تکواندو منطقه 3 دانشگاه آزاد مشخص شد
به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از رشت، مسابقات قهرمانی تکواندو دانشجویان برادران منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی اداره کل ورزش و فراغت دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد. این مسابقات با حضور دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی منطقه 3 (گیلان، مازندران، گلستان) 23 بازیکن در هشت وزن از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی رشت، ساری، بابل، سوادکوه، لاهیجان، قائم شهر و آزادشهر ...
استان تهران، نایب قهرمان مسابقات جودو قهرمانی جوانان کشور شد
اصفهان با یک مدال طلا، یک نقره و دو عنوان پنجمی و هفتمی در جایگاه سوم ایستاد. روز پایانی مسابقات، با حضور رستمیان معاون امور عمرانی استانداری بوشهر، صالح رحیمی فرماندار شهرستان بوشهر، روسای هیات ها و قهرمانان جودو، روز جمعه برگزار شد و برای تیم استان تهران، سبحان قمی مدال طلا گرفت، محمد مهدی مظلوم مدال نقره را تصاحب کرد و سیدمحمد حسین صادقی به مدال برنز مشترک رسید. رده بندی ...
هرمزگانی ها مدال های رنگارنگ کسب کردند
مسابقات قهرمانی دوو میدانی نونهالان و نوجوانان منطقه شش کشور به میزبانی استان کرمان برگزار شد. به گزارش صبح ساحل، مسابقات قهرمانی دوو میدانی نونهالان و نوجوانان منطقه شش کشور با حضور استان های هرمزگان ، یزد، سیستان بلوچستان و خراسان جنوبی به میزبانی استان کرمان برگزار شد. در این مسابقات تیم دو و میدانی هرمزگان در 100 متر نونهالان توسط وسام محمدی نژاد عنوان قهرمانی و امیررضا محمد ...
اولین اعزام ملی پوش کرمانی پاراترای اتلون به مسابقات ابوظبی
به گزارش کرمان نو به نقل از روابط عمومی فدراسیون ترای اتلون، تیم ملی ترای اتلون کشورمان متشکل از 2 ورزشکار و یک سرپرست برای حضور در مسابقات ترای اتلون فینال بزرگ قهرمانی جهان عازم ابوظبی در کشور امارات متحده عربی شدند. محمدکاظم حججی رئیس هیئت ترای اتلون استان قم، سجاد باقریان به عنوان داور، علی رضوانی ورزشکار زیر 23 سال، سیدشورش دلپسند ورزشکار پاراترای اتلون در کلاس PTWC همراه دکتر گودرزی ...
دو مدال جودو کاران قم در مسابقات قهرمانی کشور
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، جواد محبی و ابوالفضل نوری در وزن 66- در مسابقات جودو قهرمانی جوانان کشور در بوشهر به دو نشان طلا و برنز رسیدند. محبی با توجه به قرار گرفتن در سکوی نخست از سوی فدراسیون در ترکیب تیم اعزامی به مسابقات بین المللی کاسپین روسیه قرار گرفت و به جهت رفتار اخلاقی و فرهنگی از سوی هیئت جودو استان بوشهر مورد تجلیل واقع شد. ...
رقابت کاراته کا همدانی در مسابقات جایزه بزرگ روسیه
به گزارش خبرنگار ایرنا، مسابقات بین المللی کاراته با عنوان جایزه بزرگ مسکو در روسیه با شرکت 25 نماینده زن و مرد کشورمان پیگیری می شود و مهدی شهگل تنها نماینده استان همدان است. مربی و پدر این کاراته کا اعزامی همدان به مسابقات مسکو در این باره اظهار داشت: رقابت های بین المللی کاراته با عنوان جایزه بزرگ مسکو با حضور 600 کاراته کا از 16 کشور در مسکو برگزار خواهد شد و از ایران نیز 25 ...
همایش اقتدار رزمی کاران بسیجی در قم برگزار شد
...، اجرای گروه موزیک سپاه استان قم و سرود ولایت از جمله برنامه های این مراسم بود. در این مراسم ابراهیم ثانی خانی مدیر کل ورزش و جوانان استان قم، میر افضل تربیت بدنی سپاه و بسیج. بهروز اهمیراری استاد بزرگ دفاع شخصی کشور حضور داشتند. در این دوره از مسابقات رزمی کاران بسیجی استان آذربایجان شرقی رتبه اول، استان لرستان رتبه دوم و استان قم رتبه سوم را کسب کردند. انتهای پیام/ ...
دبیرستان زمان زاده نائب قهرمان مسابقات والبیبال و فوتسال ناحیه یک قم شد
...، به ترتیب مقام اول تا سوم را در ناحیه کسب کردند . دلدار افزود: همچنین در دیدار 4 تیم مسابقات فوتسال متوسطه دوم دختران ناحیه یک که از 28 آبان تا 1 آذر امسال در سطح ناحیه برگزار شد، هنرستان صباری، دبیرستان زمان زاده و امامت به ترتیب موفق به کسب مقام اول تا سوم شدند. وی در پایان خاطرنشان کرد: بازیکنان منتخب 4 ناحیه به مسابقات استانی رشته والیبال و فوتسال متوسطه دوم دختران ...