سایر منابع:
سایر خبرها
درخشش سه تیرانداز فارس در مسابقات جانبازان و معلولین کشور
ایستاد و رقیه شجاعی از زنجان و جواد بیات از لرستان به ترتیب اول و دوم شدند. رییس هیأت جانبازان و معلولین استان فارس ادامه داد: همچنین در آخرین روز از رقابت های فینال پنجمین دوره مسابقات آزاد تیراندازی جانبازان و معلولان کشور، شرکت کنندگان راه یافته به مسابقات تپانچه خفیف 50 متر با هم به رقابت پرداختند و در پایان سمیرا ارم ورزشکار فارسی پس از خدیجه رستمی از خوزستان، در جای دوم قرار گرفت و ...
تیراندازی آزاد جانبازان و معلولین کشور؛ رستمی قهرمان تپانچه خفیف 50 متر شد
در آخرین روز از رقابت های فینال پنجمین دوره مسابقات آزاد تیراندازی، شرکت کنندگان راه یافته به مسابقات تپانچه خفیف 50 متر به رقابت پرداختند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، پنج نفر برتر رقابت های تپانچه بادی 10 متر در بخش زنان و مردان که پیش از این برگزار شده بود، به رقابت های تپانچه خفیف 50 متر راه یافتند و در مجموعه ورزشی آزادی تهران به رقابت پرداختند. ...
درخشش دختران قزوینی در جشنواره روئینگ ارگومتر کشور
به گزارش خبرگزاری کودک و نوجوان ، در رقابت های رده سنی نوجوانان؛ هیوا زنگنه مطلق از قزوین قهرمان شد و کمند معصومی دیگر قایقرانی قزوینی در جایگاه سوم ایستاد. این رقابت ها با شرکت 21 قایقران از 7 استان درمسافت 500 متر به میزبانی دریاچه آزادی تهران برگزار شد. همچنین رقابت های قایقرانی ماورای اسلالوم و اسپرینت 200 متر استان قزوین در دریاچه مهرگان برگزار شد. در رقابت ...
باشگاه انقلاب تهران، باشگاهی برای همه اقشار جامعه
نزدیک به یک میلیون متر مربع، که بیش از نیمی از آن فضای سبز است و نیمی دیگر فضاهای گوناگون سرپوشیده و روباز ورزشی است، از مهم ترین ورزشگاه های موجود در ایران و خاورمیانه و در دنیا کم مانند است. تیراندازی یعنی تمرکز ،تمرکز ، تمرکز مزایای داشتن تمرکز: بهبود عملکرد تحصیلی ،افزایش اعتماد به نفس ،آرامش ذهنی ، کنترل افکار امکانات باشگاه تیراندازی : 1) دو رشته تفنگ و تپانچه ...
ملوان نداجا قهرمان لیگ آب های آرم کشور شد
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی ، پنجمین دوره لیگ آب های آرام آقایان با حضور باشگاه های مقاومت بسیج، قوا، هیات تهران، هیات نوشهر و پارس پلیمر، پاس، مرزبانی ناجا و ملوان نداجا در دریاچه آزادی برگزار شد. قایقرانان در هفته چهارم و پایانی از رقابت ها در 5 ماده استقامتی به مصاف هم رفتند و چهره نفرات برتر مشخص شد. در کایاک یک نفره 2000 متر، علی آقامیرزایی ار ملوان نداجا اول ...
جام بزرگ در مسابقات قهرمانی کشور تیر می زند
به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، رقابت های تیراندازی قهرمانی کشور به مناسبت دهه مبارک فجر روزهای 26 و 27 بهمن ماه برگزار خواهد شد. بیست وششمین دوره رقابت های تیراندازی قهرمانی کشور در رده سنی بزرگسالان و در رشته تفنگ آقایان و بانوان 26 و 27 بهمن ماه در محل سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود. در این دوره از رقابت ها برای نخستین بار رشته میکس تیمی نیز برگزار ...
حضور تیراندازان خراسان جنوبی در خط آتش رقابت های کشوری
طالبی مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛گفت: تیراندازان استان در دو بخش مردان و زنان در تفنگ ده متر مردان و تفنگ ده متر بانوان و بخش میکس دو نفره در رقابت های کشوری که از بیست و پنجم بهمن ماه جاری تا بیست و هفتم این ماه به میزبانی تهران برگزار خواهد شد،در خط آتش رقابت ها قرار خواهند گرفت. وی افزود:بهزاد سلیمانی و نجمه خدمتی در این رقابت،نمایندگان استان در بخش انفرادی و میکس دو نفره خواهند بود. انتهای پیام/غ تیراندازان استان در خط آتش رقابت های کشوری ...
برگزاری رقابت های 4 جانبه والیبال نشسته در پاکدشت
مسابقات چهار جانبه، تیم الف پاکدشت اول، تیم شهریار دوم، تیم ب پاکدشت سوم و تیم تهران چهارم شد. حیدرزاده گفت: تاکنون تیم والیبال نشسته در مسابقات بسیاری شرکت کرده و در سطح کشور و استانی نیز مقام های بی شماری دریافت کرده است. وی افزود: در این سری مسابقات شهرداری پاکدشت و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در بحث هزینه های برگزاری مسابقات مرهون زحمت شدند که تشکر می کنم. ...
تیم قایقرانی بانوان تایدواتر هرمزگان بر قله افتخار
شهناز خوش خبرنگار و دبیر سرویس ورزش در پنجمین دوره این رقابت ها تیم های مدعی قهرمانی جوانان قوا ، مقاومت بسیج ، ستارگان قوا ، هیات تهران و تایدواتر هرمزگان حضور داشتند . در هفته پایانی این مسابقات قایقرانان در 5 ماده استقامتی به مصاف هم رفتند تا نفرات برتر مشخص شود . گفتنی است ، در کایاک یکنفره 2000 متر آرزو حکیمی از تایدواتر مقام اول را کسب کرد ، ساجده ...
دانشگاه آزاد قهرمان رقابت های غریق نجات باشگاه های کشور شد
اختصاص داد. در بخش پرچم در ساحل، میلاد برازجانی (بوشهر) مقام اول را به خود اختصاص داد، محمد حسن زاده (دانشگاه آزاد) به مقام دوم رسید و امین سورچی (بوشهر) عنوان سوم را کسب کرد. در رقابت های 4*90 متر سرعت در ساحل امدادی، دانشگاه آزاد مقام اول را به دست آورد، بانک حکمت ایرانیان (ارتش) مقام دوم را کسب کرد و نیروی زمینی عنوان سوم را به خود اختصاص داد. با توجه به نتایج ...
معرفی قهرمانان نخستین طرح استعدادیابی دو و میدانی”جام فجر” بانوان طبس
... وی خاطرنشان کرد: در ماده پرتاب وزنه رده سنی نونهالان این دوره از مسابقات مهسا صادقی اول شد، فاطمه محرابی رتبه دوم را کسب کرد و زهرا کریم رحیمی در جایگاه سوم قرار گرفت. رئیس اداره ورزش و جوانان طبس گفت: در مسابقات دوی 100 متر در رده سنی نوجوانان زهرا شیردل حائز رتبه برتر شد، یاسمین شجری نایب قهرمانی را تصاحب کرد و هانیه محبوبی به مقام سوم رسید. قدیمی ابراز داشت: در ماده ...
قهرمانان نخستین دوره استعدادیابی دو و میدانی نونهالان"جام فجر" بیرجند معرفی شدند
استادیوم آزادی بیرجند با یکدیگر به رقابت پرداختند. رئیس هیات دو و میدانی خراسان جنوبی تصریح کرد: محمدحسین یوسفی در ماده دوی 100 متر قهرمان شد، امیرمهدی بیابانگرد نایب قهرمانی را کسب کرد و علی طهماسبی به مقام سوم دست یافت. چاجی خاطرنشان کرد: در ماده دوی 400 متر مسابقات علی طهماسبی مقام نخست را بدست آورد، امیرحسین محمدپور نفر دوم شد، مهدی خدادادی به مقام سوم رسید و محمد دهقان ...
مسابقات والیبال جام فجر با قهرمانی بسیج دانشجویی به کار خود پایان داد
گرامیداشت دهه مبارک فجر وبه منظور تجدید بیعت با آرمان های والای انقلاب در سالن 9 دی برگزار شد. وی افزود : در پایان این رقابتها تیم حوزه دانشجویی مقام اول را کسب کرد و تیم های شرکت کننده از ارتش و حوزه نصر 7 هم به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند . سرگرد پاسدار غفور ابراهیمی ادامه داد: در مسابقات تیر اندازی با کلت و تفنگ بادی در بین نیروهای مسلح هم ارتش مقام اول را کسب ...
ملک محمدی: قهرمانان المپیک مهمات تیراندازی خود را دستی می سازند
که همه آن ها به مالزی اعزام می شوند. تمامی امتیازات انفرادی و تیمی رصد شده است. به دلیل رکورد های خوب تصمیم گرفتیم تا در رشته اهداف پروازی نیز دانشجویان خود را اعزام کنیم. او درباره رنکینگ تیم تیراندازی کشورمان بیان کرد: ما اخیرا از مسابقات آسیایی بازگشته ایم. دو مقام تیمی اول و دوم و مدال های طلا و نقره و دو سهمیه المپیک کسب کردیم. هم چنین در آسیا جز سه رده برتر هستیم. در جهان هم وضعیت ...
معرفی قهرمانان نخستین دوره طرح استعدادیابی نوجوانان بیرجند
دوی 400 متر مسابقات محمد محمودی قهرمان شد، امیرمحمد سنبلی مقام دوم را کسب کرد و هدایت چاجی در جایگاه سوم قرار گرفت. رئیس هیات دو ومیدانی بیرجند گفت: محمد محمودی در رشته 1500 متر رقابت های نوجوانان رتبه نخست را از آن خود کرد، حسین برزجی مقام دوم را بدست آورد و محمدرضا برزگر در جایگاه سوم ایستاد. دهقان ابراز داشت: محمدرضا زراعتکار قهرمان ماده پرتاب وزنه مسابقات شد، مهدی ایمان ...
نایب قهرمانی تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان فارس در کشور
به گزارش ایثار از فارس رقابتهای بسکتبال با ویلچر لیگ دسته اول جانبازان و معلولین کشور با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. این رقابتها با حضور 8 تیم و به صورت مسابقات رفت و برگشت در شهرهای مختلف کشور برگزار شد و 4 تیم صعود کننده از این رقابت ها به مرحله نهایی که روزهای پنجشنبه 19 و جمعه 20 بهمن ماه در شهر قم برگزار شد راه یافتند. تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان استان فارس در این مرحله از ...
استخر کوثر قم قهرمان مسابقات نجات غریق جام فجر شد
ماده 4 در 25 متر آزاد تیمی با مانع رسید که در این بخش نیز تیم استخر کوثر با درخشش ناجیان آماده خود به مدیریت سیدحمید غیاثی روی سکوی نخست ایستاد و قهرمان شد، استخر نور روی سکوی دوم قرار گرفت و استخر خلیج فارس سوم شد. در پایان مسابقات این دوره به نفرات اول تا سوم مواد انفرادی حکم و مدال قهرمانی و جوایزی نفیس اهدا شد و تیم های برتر و نفرات هر تیم نیز حکم، مدال و کاپ قهرمانی همراه با جوایز ...
کسب هفت مدال توسط شناگران ستاد وزارت بهداشت در مسابقات کارکنان دولت
زاده از معاونت توسعه مدیریت و منابع مقام دوم رشته 66 متر قورباغه، مسعود اصلانی از معاونت توسعه مدیریت و منابع مقام سوم رشته 33 متر کرال پشت، محمد زینلی از معاونت بهداشت مقام سوم رشته 33 متر آزاد و سعید بوستانی از معاونت توسعه مقام سوم رشته 99 متر آزاد را کسب کردند. تیم شنای بانوان ستاد وزارت بهداشت نیز با هفت ورزشکار در مسابقات کارکنان دولت استان تهران شرکت کرد و در نهایت موفق به کسب سه ...
قهرمانی سوارکار هلندی در رقابت های دهه فجر
ژنرال سم دوا از تایلند بر عهده داشتند. در این سه روز سوارکاران با هم به رقابت پرداخته مسابقه در هر سه روز دو دوره مسابقه ملی و بین المللی برگزار شد و در نهایت نتایج زیر به دست آمد: نفرات برتر روز اول، رده D مقام اول: داوود پوررضایی مقام دوم: ایمان کریمی فر مقام سوم: رامین شهابی مقام چهارم: مسعود مکاری نژاد مقام پنجم: سعید کلانتری ...
خوزستان قهرمان رقابت های وزنه برداری کشور شد
بر سکوی نخست قرار گرفت. در این وزن مهران قاسم زاده از هرمزگان با رکورد 260 کیلوگرم دوم شد همچنین میلاد رضایی از کردستان با احتساب وزنه 255 کیلوگرم به مقام سوم رسید. در دسته 69 کیلوگرم که 12 ورزشکار حضور داشتند مصطفی میرجوادی از تهران با ثبت رکورد 277 کیلوگرم به مقام اول رسید. در این دسته آرمان قربانی از خوزستان با وزنه 269 کیلوگرم به مقام دوم رسید همچنین یاسر شمس القمر از لرستان ...
نفرات برتر مسابقات غریق نجات دهه فجر قم مشخص شدند
به گزارش ذاکرنیوز قم برگزار شد و نفرات برتر خود را شناخت. در این مسابقات که عصر شنبه در استخر خلیج فارس قم برگزار شد منجیان غریق استخر نور عناوین برتر را درو کردند به طوری که مهدی زارعی از استخر نور مقام اول را به دست آورد و پس از زارعی، مجید حسین دیگر منجی استخر نور صاحب عنوان دوم شد و مقام سوم نیز به محمد عندلیب از همین استخر رسید. در ماده 100 متر شنا با مانع، نوبت به ...
برترین های مبارزه و پومسه پاراتکواندوی قهرمانی کشور معرفی شدند
محسن فخرپور از فارس **بخش پومسه** نونهالان: مقام اول: ابوالفضل ایمانی از تهران جوانان و بزرگسالان: مقام اول: احمدرضا برهانی از اصفهان مقام دوم: احمد وفائی نسب از خوزستان مقام سوم مشترک: محمدهادی محمودیان از تهران و سجاد مایل از زنجان کادر فنی تیم ملی پاراتکواندو نیز در این مسابقات حضور داشت و در پایان ده پاراتکواندوکار برتر برای دعوت به تیم ملی انتخاب شدند. ...
نفرات برتر مسابقات کاراته نوجوانان و امید کشور در سنندج مشخص شدند
.... در وزن مثبت 70 کیلوگرم، محمدهادی طاهری از مرکزی مقام اول را کسب کرد، محسن صفرنژاد از گیلان دوم شد و محمدجواد بارانی از گلستان و محمدرضا کوده از البرز جایگاه سوم را به خود اختصاص دادند. در بخش کاتای انفرادی، محمدصدرا شیدزی از آذربایجان شرقی مقام اول را بدست آورد، مجید زارعی از تهران دوم شد و امیرحسین خاکپور از آذربایجان شرقی و امیرحسین گنجی زاده از کرمان، جایگاه سوم را ...
چهارمین دوره مسابقات تیراندازی جوین برگزار شد
مسابقات با قهرمانی نفرات برتر به پایان رسید، که مقام اول تا سوم این مسابقات به شرح ذیل اعلام می گردد. آقایان در رده بزرگسالان: نفراول حسین ضر غامیان نفر دوم اسماعیل کلاته آقا محمدی نفر سوم علیرضا ضرغامیان در رده نو جوانان : نفر اول آرمان نقابی نفر دوم حسن فتح آبادی نفر سوم امین ملکیان در رده سنی جوانان : نفر اول سینا ملک زاده نفر ...
بانوان همدان قهرمان المپیاد تیراندازی با کمان غرب کشور شدند
...: همچنین در رقابت های ماده ریکرو مهناز قره باغی از همدان به مقام قهرمانی رسید، الهه لطیفی از کردستان جایگاه دوم را کسب کرد و لاله پورغیاثیان از همدان عنوان سوم را به دست آورد. وی یادآور شد: در این رقابت ها 50 کماندار از استان های غرب کشور شرکت داشتند. همدان با بیش از 200 تیرانداز فعال در تیراندازی با کمان هم اکنون قطب این رشته ورزشی در غرب کشور است. 7520/2087 خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشاردهنده: زهرا پیرنیا ارتباط با سردبیر newsroom@irna.ir تماس بی واسطه با مسئولین ...
قم قهرمان رقابت های کاراته تیمی رده سنی جوانان کشور شد
محمدرضا کاظمی پور از قزوین رده سوم مشترک را از آن خود کردند. در بخش کومیته انفرادی انتخابی مسابقات آسیایی 2018 و در وزن منهای 55 کیلوگرم، علیرضا حیدری از استان مرکزی جایگاه نخست را به خود اختصاص داد، امیرحسین حیدری از زنجان دوم شد و مهرتاش ظهرپور از البرز و حسین اصغری از مازندران به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند. در وزن منهای61 کیلوگرم، امیرحسین خلیفه از استان البرز اول ...
دانشگاه شهرکرد نایب قهرمان مسابقات دو و میدانی منطقه 6 کشور
...، اصفهان، کاشان، یزد، شهرضا و فرهنگیان به میزبانی دانشگاه اصفهان، در چهارده رشته به صورت دوره ای و در پنج روز برگزار شد. در این دور از مسابقات راضیه جعفری در پرش طول مقام اول، آرزو سلیمی و سپیده عرب در دو 800 متر به ترتیب مقام اول و دوم، آرزو سلیمی در دو استقامت پنج هزار متر مقام اول، کیانا کوشا در پرتاب وزنه مقام سوم و در پرتاب دیسک مقام دوم، سپیده عرب در پرتاب نیزه مقام دوم، آرزو ...
قم|معلولان والیبالیست قم مغلوب تیم صدرنشین جامعه معلولان مازندران شد
پشت سر گذاشته بود و در برابر تیم قدرتمند روان کارهای گلستان بازی را واگذار کرده بود. تیم والیبال معولان استان در حالی ششمین شکست خود را در لیگ برتر تجربه کرد که میزبان صدرنشین رقابت ها جامعه معولان مازندران بود که در این بازی تیم قم ست نخست بازی را با نتیجه 25 بر 17، ست دوم را با نتیجه 25 بر 20 و ست سوم را نیز با نتیجه 25 بر 19 به میهمان مازنی خود واگذار کرد تا طعم یک شکست خانگی تلخ را مجموعه ورزشی 15 خرداد تجربه کند. انتهای پیام/ ت ...
از رقابت های اسپوکس تا نایب قهرمانی بانوی اصفهانی
گرامیداشت شهدای محله مارچین در 2 بخش تالو و ساندا برگزار شد، تیم اصفهان بر سکوی نخست ایستاد و تیم های نجف آباد و خمینی شهر دوم و سوم شدند. مسابقات پرورش اندام کارگران استان با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد. نخستین دوره این رقابت ها با حضور 15 تیم در 3 بخش فیزیک، بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ به میزبانی اصفهان برگزار و به مقام های اول تا سوم هر ورزن حکم و مدال قهرمانی و به قهرمان ...
اکرم محمدی قهرمان سیزدهمین رنکینگ کشوری اسنوکر بانوان شد
مقام سوم دست یافت. بدین ترتیب اکرم محمدی از استان البرز اول شد، ارمغان حسنی از استان اصفهان دوم شد و مریم ابراهیمی از استان البرز به مقام سوم رسید. این دوره از رقابت ها با قضاوت سارا سلیمانی نژاد، آزاده صفاییان، جمیله محسنی پور، مونا درولی، سهیلا کولیوند، هدی ضیاغم، فاطمه محمدی خواه و فاطمه سلمانی همراه بود. ...