شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۰:۲۷Apr 2018 21

خبرهای آفتاب نیوز 23 اردیبهشت 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 2 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 3 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 4 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 5 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 6 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 7 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 8 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 9 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 10 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 11 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 12 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 13 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 14 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 15 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 16 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 17 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 18 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 19 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 20 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 21 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 22 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 23 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 24 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 25 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 26 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 27 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 28 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 29 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 30 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۳    
انبه درختی است زیبا که ارتفاع آن تا 10 متر می رسد . منشا انبه هند و مالزی و برمه می باشد ولی هم اکنون در تمام مناق استوایی و حاره کشت می شود . انبه از 4000 سال پیش وجود داشته است .
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۶    
میوه ای برای شکنندگی مو ،گریپ فروت، میوه ای است شبیه پرتقال، ولی درشت تر از آن و درون آن به رنگ های سفید ، صورتی و قرمز پرورش می یابد و گاه به اندازه یک طالبی بزرگ رشد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۷    
زیتون درختچه ای است به ارتفاع تقریبا سه متر ولی هنگامیکه در شرایط مساعد پرورش می یابد ارتفاع آن حدود 1مترو قطر تنه اش به 3 متر میرسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۳:۱۲    
مطالعه جدید نشان می دهد مصرف بالای ویتامین D و کلسیم از طریق مواد غذایی با کاهش ریسک یائسگی زودهنگام مرتبط است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۲:۰۵    
مطالعه جدید نشان می دهد کودکان پیش دبستانی که کمتر از میزان لازم می خوابند بسیار در معرض مشکلات توجه کردن، کنترل احساسات و پردازش اطلاعات در سنین کودکی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۱:۰۵    
به گفته محققان نوشیدن قهوه اماده شده به سبک ایتالیایی ریسک سرطان پروستات را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۰:۵۸    
مطالعه نشان داده است هر واحد افزایش مصرف ماست در زنان با کاهش 39 درصدی ریسک پوکی استخوان مرتبط است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۳:۱۶    
عکس - ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه که در نیمه دوم مسابقه لیگ هاکی شبانه بین تیم های ستارگان و تیم ملی لیگ هاکی شبانه در سوچی به میدان رفته بود بعد از بازی با طرفدارانش عکس یادگاری هم گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۶    
رییس دولت اصلاحات از هواداران جریان اصلاحات خواست در انتخابات شورای شهر تهران به فهرست نهایی شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان رای دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۰    
در اینکه زنان چینی اغلب به دلیل تغذیه و مراقبت های خاص جوان تر از سن واقعی شان به نظر می رسند شکی نیست اما وقتی یک زن 20 سال جوان تر از سن واقعی اش به نظر برسد تعجب آور خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۲:۴۰    
اسحاق جهانگیری با دعوت از تمام اقشار مردم برای شرکت در انتخابات تاکید کرد که این بار انتخابات بین بد و بدتر نیست، بلکه بین راه و بیراهه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۰    
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: برجام برای کشور امنیت را به همراه آورد امنیتی که امروز مهمتر از نفت است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۵    
مردی که یک بسته شکلات از برند مشهوری را خریداری کرده بود پس از مصرف چند تکه از آن با دیدن صحنه ای عجیب شوکه شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۶    
دفتر آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: این مرجع تقلید همانطور که بارها اعلام داشته از هیچ یک از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دفاع نمی کند و تمام شایعاتی که در ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۰    
معاون اول رییس جمهور و رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، تکالیف و پروژه های اولویت دار بانک مرکزی مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی برای اجرا در سال 1396 را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۹    
وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که تهمت و افترا یکی از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را از طریق مراجع قضایی پیگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۲    
بی احتیاطی مادر و پسرش در راه اندازی کولر در روستای جزلا شهرستان طارم موجب برق گرفتگی شدید و مرگ آن ها شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۹    
جدیدترین سلفی تولگاهان سایاشمان در کنار همسرش آلمدا آبازی را می بینید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۰۸:۵۸    
ابوالقاسم طالبی (کارگردان سینما) در همایش نخبگان حامی سیدابراهیم رییسی گفت: ما امروز باید دعا کنیم حال محمدرضا شجریان خوب شود زیرا دولت یازدهم دستش خالی است و آویزان یک هنرمند سرطانی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۵    
بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: متهم فراری که همسر خود را در این شهر به قتل رسانده بود، در کمتر از چند ساعت دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۰۸:۲۳    
اگر از جمله افرادی هستید که به ماجراجویی در طبیعت و به خصوص سفر به نقاط پربارش و مملو از رود و دریاچه علاقه دارید، خودرویی مناسب با نیازهای شما روانه بازار شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۰۸:۰۷    
به رغم آنکه بارش باران با فروکش کردن گرده ها به افراد مبتلا به آلرژی یا آسم کمک می کند، اما مطالعه جدید نشان می دهد رعد و برق موجب شیوع بیشتر آسم می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۰۰:۲۳    
زلزله ای به بزرگی 5.7 درجه در مقیاس ریشتر، بجنورد در خراسان شمالی را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۰۰:۰۲    
گفت وگوی وزیر کشور در برنامه نگاه یک لحظاتی پیش آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۳:۵۶    
در پی وقوع زمین لرزه ای به بزرگی 5.7 ریشتر در بجنورد، مرکز خراسان شمالی، مدیرکل بحران خراسان شمالی اعلام کرد: تاکنون گزارشی از خسارت های احتمالی زلزله ای که امشب رخ داد، نرسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۳:۳۴    
رضا عطاران و همسرش در مراسم اکران فیلم نهنگ عنبر 2 شرکت کردند و عکسی نیز از این دو نفر در فضای مجازی منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۲:۵۳    
لحظاتی قبل زلزله نسبت شدیدی در مشهد احساس شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۲:۵۲    
حسن روحانی گفت:این روزها شایعاتی در برخی روستاها از سوی ستادهای رقیب ایجاد شده که می گویند دولت می خواهد یارانه را قطع کند. من این مساله را قاطعانه رد می کنم و می گویم یارانه ادامه پیدا خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۲:۴۸    
دومین مستند تبلیغاتی محمدباقر قالیباف با عنوان روزهای روشن از شبکه اول سیما پخش شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۲:۴۸    
در تصویر زیر حضور محسن هاشمی را در همایش انتخاباتی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در ورزشگاه آزادی می بینید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۲:۴۶    
یک فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: قدرت نرم اصلاح طلبی در میان مردم جاری است و پیروزی واقعی در این اصل خلاصه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۲:۴۶    
وی ادامه داد: در بحث هایی که صورت گرفت چهارشنبه ای که پشت سر گذاشتیم آقای رحیمی معاون دادستان کل به تمام دادستان های مراکز استان ها نامه نوشته است که استفاده از عکس آقای خاتمی در داخل ستادها بلامانع ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۱:۴۵    
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا در خصوص انتشار ویروس باجگیر جدیدی که طی 24 ساعت گذشته بسیاری از سیستم های کامپیوتری بیش از 72 کشور جهان در تمام قاره ها را آلوده کرده هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۱:۴۰    
در متن زیر تصاویری از پدرام کریمی مجری تلویزیون در کنار همسرش را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۱:۳۸    
عضو کمیته ویژه بررسی حادثه پلاسکو در مجمع نمایندگان تهران، شهرداری تهران را در بروز حادثه ریزش ساختمان پلاسکو مسئول و مقصر دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۱:۳۸    
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: چهارشنبه ای که پشت سر گذاشتیم آقای رحیمی معاون دادستان کل به تمام دادستان های مراکز استان ها نامه نوشتند که استفاده از عکس آقای خاتمی در داخل ستادها بلامانع است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۱:۳۵    
کریس رونالدو و رائول گونزالس به تماشای یک بازی تماشایی تنیس نشستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۱:۳۳    
مسوول روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست یزد با بیان اینکه میزان ذرات معلق هوای شهر یزد 10برابر حد مجاز است گفت: وضعیت هوای این شهرستان در شرایط ناسالم قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۱:۰۳    
رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: بر اثر سانحه تصادف در محور مشگین شهر پارس آباد 3 نفر کشته و 3 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۰:۵۸    
ما جدایی ملت را نمی پذیریم/مردم با هشیاری در برابر توطئه برخی گروه ها بیاستند/در مذاکرات از پشت خنجر زدند اما ما صبوری کردیم/این دولت به مخالفان خود احترام می گذارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۰:۵۴    
معاون سیاسی دفتر روحانی با اشاره به نامه درخواست ستاد رییسی برای برگزاری مناظره در صدا و سیما تاکید کرد که پیشنهاد روحانی مناظره در حضور رسانه ها بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۰:۴۷    
همایش حامیان روحانی با حضور حدود 20 هزار نفر از هواداران دولت تدبیر و امید در ورزشگاه آزادی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۰:۴۰    
روحانی: به ویژه خواری بگوییم هرگز، به املاک نجومی بگوییم هرگز، به انحصارگرایی سیاسی و اقتصادی بگوییم هرگز!
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۰:۳۸    
این گروه مجسمه ساز با سرگروهی دِنگدینگ روی یائو باشکوه ترین مجسمه ی چوبی جهان را از تنه ی درخت ماموت (سرخ چوب غول پیکر) تراشیده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۰:۳۵    
حضور بیرانوند و سید جلال حسینی در گردهمایی حامیان روحانی در ورزشگاه آزادی
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۰:۳۵    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حتی اگر رفع حصر بین المللی ایران را به عنوان تنها اقدام دولت در نظر بگیریم با توجه به محدودیت گسترده ایران و تحریم های بین المللی که پیش از این وجود داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۰:۳۴    
بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه ها، یارانه 45500 تومانی اردیبهشت ماه روز سه شنبه واریز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۰:۳۳    
دی کاپریو در تاریخ 10 ماه می 2017 در توییتر نوشت: واکیتا (گرازماهی کالیفرنیا) یکی از در معرض خطرترین پستانداران دریایی جهان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۰:۲۶    
عکس روز نشنال جئوگرافیک به تصویر یک روباه قرمز در میان سپیدی برف در ارتفاعات رتزات (Retezat) در پارک ملی کشور رومانی اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۰:۲۵    
الیاس نادران گفت: دولت یازدهم مشکل بیکاری را حل کند مجوز برگزاری کنسرت شهرام شب پره را می گیریم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۰:۲۵    
رییس سابق سازمان انرژی اتمی گفت: احمدی نژاد پیش از رییس جمهور شدن هیچ اطلاعی از پرونده هسته ای نداشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۰:۲۳    
رئیس جمهور آمریکا روز شنبه اعلام کرد که در نظر دارد هر چه سریع تر جانشین جیمز کومی رئیس سابق اف.بی.آی را انتخاب و معرفی کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۰:۲۲    
فرمانده نیروی انتظامی تأکید کرد: ما به هیچ جریان سیاسی ، فرد و یا گروهی وابسته نیستیم و تنها وابستگی ما به فرماندهی معظم کل قوا ، رهبر و مرجع مان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۰:۱۰    
اسحاق جهانگیری گفت: ما برای ایران برنامه داریم با کمک جوانان کشوری می سازیم که همه راضی باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۰:۰۱    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۹:۵۶    
روحانی: به آزادی بگوییم سلام، به اعتدال بگوییم سلام، به سید محمد خاتمی بگوییم سلام..
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۹:۴۸    
یک مرد جوان، زمانی که آزار همسر صیغه ای دوستش را در دادگاه جنایی انکار کرد، با حکم هیأت قضایی به شلاق و 160 ساعت کار اجباری محکوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۹:۳۸    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۹:۳۱    
اعتراض حاضرین به توهین یکی از نامزدها به مردم در گردهمایی بزرگ "سلام آزادی"، "رای من فروشی نیست"/"من بدبخت نیستم"
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۹:۳۱    
گروه تروریستی داعش با پذیرفتن مسئولیت حمله به کاروان نایب رئیس مجلس پاکستان اعلام کرد که یکی از اعضای ولایت خراسان وابسته به گروه داعش این حمله را انجام داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۹:۲۸    
روحانی: وقتی در حال مذاکره با قدرت های بزرگ بودیم برخی به منافع ملی به خاطر مسائل سیاسی و جناحی ضربه زدند
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۹:۲۸    
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: کاری که در دولت حسن روحانی در خصوص برجام شد، مهمتر از کاری بود که مرحوم مصدق برای ملی شدن صنعت نفت کرد؛ چراکه در ملی شدن صنعت نفت، نفت بدست آمد ولی در برجام امنیت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۹:۲۷    
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری می گوید که دولت یازدهم تورم 44 درصد را به 12 تا 8 درصد رساند و 30 واحد درصد از آن کم کرد اما این کار آثار جانبی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۹:۲۶    
تعدادی از نیروهای پاسدار و محافظ ریاست جمهوری با حضرت آیت الله العظمی خامنه ای را مشاهده میکنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۹:۲۵    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور هزار میلیارد تومان به طرح های مختلف اقتصادی استان اختصاص یافت گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۹:۲۴    
شهاب حسینی اعلام کرد که در انتخابات ریاست جمهوری به حسن روحانی رای می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۹:۲۳    
بافت فرسوده، پارکینگ، اصلاح هندسی معابر برای کاهش ترافیک، توسعه حمل و نقل عمومی نیاز بیشتر محلات تهران است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۹:۱۹    
ساعتی قبل یک دستگاه اتوبوس در محور شیراز مرودشت واژگون شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۵۵    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان از برخورد یک دستگاه سواری پژو 206 با موانع فیزیکی در بزرگراه خرازی اصفهان و فوت دو سرنشین و مجروحیت راننده آن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۴۷    
دبیر هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان همدان معتادان را به عنوان بیماران اجتماع معرفی کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۳۱    
مسعود سلطانی فر بیان کرد: ان شاءالله به مرور تلاش خواهیم کرد شاهد حضور خانواده ها در ورزشگاه ها باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۳۱    
گردهمایی حامیان حسن روحانی عصر روز شنبه 23 اردیبهشت در سالن 12 هزارنفری ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۲۹    
پسر دو ساله ای که بر اثر خوراندن داروی اشتباهی به همراه خواهر 10 ساله اش مسموم شده بود پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۲۷    
ادوارد اسنودن در صفحه توییتر خود نوشت: با توجه به حمله شب گذشته در بریتانیا، کنگره ملزم است در این زمینه تحقیق کند که آیا سازمان امینت ملی آمریکا در مورد آسیب پذیری احتمالی سیستم های عامل های مورد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۲۵    
حسن روحانی در حالی راس ساعت 18 وارد سالن 12 هزار نفری ازادی شد که اسحاق جهانگیری نیز او را همراهی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۲۴    
علی منصوریان و مهدی رحمتی جزو نفراتی هستند که از حسن روحانی حمایت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۲۳    
پس از انتشار درخواست ستاد رییسی برای مناظره با رییس جمهور، معاون سیاسی نهاد ریاست جمهوری از این مسئله استقبال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۲۲    
شیراز- ایرنا- فرمانده پلیس راه شمال استان فارس گفت: یک دستگاه اتوبوس مسافربری بعدازظهر شنبه در جاده شیراز – مرودشت واژگون شد که این حادثه 16 مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۲۱    
مالک شرکت هواپیمایی آتاا ایرلاین از خرید 10 هواپیمای جدید 50 نفره توسط این شرکت و تحویل آن ها در طول شش ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۲۱    
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری باند سه نفره سارقان پلیس نما که از گردشگران خارجی اخاذی می کردند ؛ خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۷    
تشویق ایسلندی حامیان روحانی در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی تهران/ آزادی در انتظار روحانی
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۴    
سحر دولتشاهی در گردهمایی هوادران روحانی گفت: امروز من از ورزشگاهی که دختران ایران آرزو دارند در آن حضور پیدا کنند با شما از آزادگی حرف می زنم
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۴۵    
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با انهدام یک شبکه و باند بین المللی تهیه و توزیع مواد مخدر در این استان، سرکرده این باند معروف به 'سلطان هرویین' دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۴۳    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۴۲    
قهرمان پارالمپیک جهان در همایش بزرگ حامیان حسن روحانی در سالن 12 هزار نفری ورزشگاه آزادی تهران حمایت خود را از حسن روحانی اعلام کرد و از همه مردم خواست تا روز جمعه به صورت گسترده پای صندوق های رای ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۳۶    
خودرو پورشه باکستر S تیپ 3.4 F6 / RWD / 7AM / 315 hp مدل 2015 در بازار مناطق آزاد به قیمت 205 میلیون تومان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۳۳    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۲۶    
در جلسه ای که با حضور دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و همایونی فر مدیرکل امور اقتصادی این وزارتخانه با سیاوش زراعتی مدیرعامل بانک صادرات ایران در برج سپهر برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۲۵    
دکتر محمد رضا حسین زاده مدیرعامل بانک طی سفر به استان سیستان و بلوچستان با آیت اله سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۲۲    
کنایه بازیگر گشت ارشاد به قالیباف/ساعد سهیلی با انتشار این پست در صفحه شخصی خود لیست اموالش را رسانه ای کرد!
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۸    
گردهمایی #سلام_آزادی/ همراهی گسترده جامعه ورزش کشور در حمایت از روحانی/منصوریان، افتخاری، رحمتی و ...سخنرانی همسر شادروان پورحیدری
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۷    
گردهمایی حامیان حسن روحانی عصر روز شنبه 23 اردیبهشت در سالن 12 هزارنفری ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۱    
با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پرشکی بیمارستان 230 تختخوابی آیت الله هاشمی رفسنجانی در شیروان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۰    
شهاب حسینی هم به جمع حامیان انبوه حسن روحانی پیوست
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۰    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری گلستان گفت: پیکر آخرین معدنچی جانباخته حادثه انفجار معدن آزادشهر از تونل معدن خارج شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۰۹    
سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه ای از رگبار باران و وزش باد شدید موقتی در 9 استان کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۰۹    
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در دیدار با مکانیک های مزرعه را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۰۹    
کیومرث پوراحمد در جمع هواداران روحانی در سالن آزادی گفت: تحریم همیشه به زیان تحریم کنندگان بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۰۸    
فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از یک مسافر هفت کیلوگرم تریاک جاساز کشف کردند.