جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۲:۳۵Oct 2020 23

جدیدترین‌های «تیم ملی قایقرانی»

فدراسیون قایقرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: قایقرانی برای المپیک توکیو قطعا سهمیه خواهد گرفت و تلاش ما برای این است که تعداد سهیمه هایمان را افزایش دهیم. علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی کشورمان در گفت وگو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۵    
رییس فدراسیون قایقرانی گفت: مجوز ما برای برگزاری اردوی تیم ملی لغو نشده است اما پیش از آغاز اردو مجددا استعلام خواهیم گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مربی تیم ملی قایقرانی روئینگ بانوان گفت: با وجود اینکه روئینگ سواران چند ماه از فضای رقابتی دور بودند ، پسرفت نداشتند اما دیگر باید اردوها را شروع کنیم.
فدراسیون قایقرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۲    
مربی تیم ملی روئینگ بانوان گفت: برگزاری مسابقات قهرمانی کشور مانند یک موتور محرک برای قایقرانان بود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، سولماز عباسی مربی تیم ملی قایقرانی روئینگ بانوان در گفت وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا برگزاری مسابقات قهرمانی کشوری اظهار داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۲۱    
رئیس فدراسیون قایقرانی کشورمان در مورد برگزاری اردو های تیم ملی برای شرکت در مسابقات کسب سهمیه المپیک توضیحاتی را بیان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۵۱    
ملی پوشان قایقرانی با برگزاری مسابقات قهرمانی کشور خود را برای رقابت های کسب سهمیه المپیک آماده می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۲۰    
بازیکنان تیم ملی روئینگ کشورمان با هزینه شخصی به اردوی آمادگی برای کسب سهمیه المپیک توکیو می روند.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی قایقرانی روئینگ گفت: نفراتی که برای کسب سهمیه المپیک تلاش می کنند در مسابقات قهرمانی ایران رکوردهای قابل قبولی داشتند.
فدراسیون قایقرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۲    
مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی قایقرانی ایران پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی جهان و انتخابی المپیک بازدید کردند. ...
فدراسیون قایقرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۲    
تیم ملی قایقرانی ایران با دو ملی پش کانوکانادایی راهی رقابت های جهانی مجارستان می شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، رقابت های جهانی آبهای آرام و کسب سهمیه المپیک توکیو از 30 مرداد تا 3 شهریور به میزبانی شهر سگد در کشور مجارستان برگزار می شود و ملی پوشان ایران نیز در این مسابقات به آب ...
فدراسیون قایقرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۲    
اعضای تیم ملی قایقرانی آبهای آرام و پاراکانو ایران در رقابت های جهانی مجارستان با استقبال علیرضا سهربیان و رضا صابونچی رئیس و دبیر فدراسیون به کشور بازگشتند. ...
فدراسیون قایقرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۲    
تیم ملی آبهای آرام عراق برای برپایی یک اردوی 20 روزه در دریاچه آزادی مستقر شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، تیم ملی قایقرانی آبهای آرام عراق که برای حضور در مسابقات اتحادیه کشورهای عربی در مصر آماده می شود، با هدف برپایی یک اردوی آمادگی در دریاچه آزادی به کشورمان سفر کرد. ...
فدراسیون قایقرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم با حضور در محل تمرینات تیم ملی آبهای آرام ایران با ملی پوشان و کادرفنی تیم دیدار و گفت و گو داشت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، با همکاری های سازمان منطقه آزاد و اداره کل ورزش و جوانان منطقه آزاد قشم ...
فدراسیون قایقرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۲    
عضو تیم ملی قایقرانی در رشته پاراکایاک گفت: با وجود آسیب دیدگی کتفم تلاش می کنم در منزل تمرینات بدنسازی خود را انجام دهم تا آمادگی بدنی ام را برای حضور در اردوها حفظ کنم. ...
فدراسیون قایقرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۲    
سرمربی تیم ملی قایقرانی روئینگ گفت: ملی پوشان در شهر های خود امکان انجام تمرین روی آب را ندارند و اکنون بهترین زمان است که دوباره اردوهای خود را آغاز کنیم. به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، افشین فرزام در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا درخصوص شرایط این روزهای تیم خود توضیح داد. ...
فدراسیون قایقرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۲    
قهرمان روئینگ آسیا گفت: ما با هزینه شخصی در دریاچه آزادی تمرین می کنیم و هر فرد دیگری هم که می خواهد بیاید تمرین کند و کسی جلویش را نمی گیرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۶    
سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان گفت: به ملی پوشانی که امکان شرکت در مسابقات قهرمانی کشور قایقرانی را نداشتند فرصت دوباره ای داده می شود تا شانس حضور در تیم ملی را از دست ندهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو تیم ملی قایقرانی در رشته پاراکایاک گفت: هر چند آسیب دیدگی کتف راستم اذیتم می کند و پارو زدن را برای من سخت کرده است اما تمریناتم را متوقف نکرده ام و در حال آماده سازی خود برای شرکت در اردوهای متمرکز هستم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۳    
اردوی تیم ملی قایقرانی کشورمان پس از مشخص شدن اعضا آغاز خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۱    
فدراسیون قایقرانی مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی برای کسب سهمیه المپیک را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۹    
رییس فدراسیون قایقرانی از برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی جهت شرکت در انتخابی المپیک خبر داد و گفت: تا دهم مهرماه رقابت ها در رشته های مختلف به صورت انفرادی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان از لغو اعزام تنها بانوی قایقران پارالمپیکی به کاپ جهانی مجارستان به دلیل عدم صدور روادید خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اردوی تیم ملی قایقرانی بانوان هرمزگانی جهت شرکت مسابقات کشوری، در بندرانزلی برپاشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۴۶    
برگزاری لیگ برتر کوراش با حضور هفت تیم و احتمال برپایی اردوی تیم ملی قایقرانی در خراسان شمالی
فدراسیون قایقرانی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون قایقرانی می گوید، رکوردهای پاروزنان در اینکه چه تعداد به اردوی تیم ملی دعوت شوند، تعیین کننده است اما افراد زیادی را نمی توانند وارد اردو کنند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۶:۱۶    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس هیات قایقرانی خراسان شمالی از احتمال برپایی تیم ملی قایقرانی در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۰:۰۹    
رئیس هیات قایقرانی خراسان شمالی از میزبانی استان برای تمرینات تیم ملی قایقرانی کشور خبر داد و گفت: براساس اعلام فدراسیون قایقرانی اردوهای قایقرانی در رشته های آب های آرام و رویینگ در اواخر شهریورماه در به میزبانی خراسان شمالی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
فدراسیون پزشکی ورزشی با ارسال نامه ای به فدراسیون قایقرانی، مجوز برپایی اردوهای ملی را صادر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان از اعزام شهلا بهروزی راد به کاپ جهانی مجارستان خبر داد و گفت: اگر شرایط اعزام فراهم شود و مشکلی از نظر بیماری کرونا نداشته باشیم من به همراه این قایقران مهر ماه عازم مجارستان خواهیم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیأت قایقرانی استان کرمانشاه گفت: روند تجهیز سدهای استان برای استفاده ورزش های آبی در حال انجام است و مجوزهای لازم در این خصوص اخذ شده و یا در حال اخذ است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ملی پوش تیم ملی قایقرانی گفت: باید از فرصت لغو مسابقات گزینشی المپیک استفاده کنیم و اطمینان دارم با حمایت خانوده، مربی و مسوولان کسب سهمیه دور از دسترس نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مربی تیم ملی قایقرانی رویینگ زنان با اشاره به اینکه باید خود را برای مسابقات گزینشی المپیک آماده کنیم، گفت: با فراهم کردن شرایط، می توان از فضای دریاچه آزادی برای تمرین مجزا استفاده کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی قایقرانی روئینگ گفت: مسئولان کمک کنند تا روند ترخیص قایق ها از گمرک سریع تر انجام شود چون ممکن است در گمرک در جای مناسبی نگهداری نشوند و آسیب ببینند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۱    
عضو تیم ملی قایقرانی گفت: در دریاچه آزادی زیر نظر مربی تیم ملی قایقرانی به خوبی تمرین می کنم و شرایط مناسبی دارم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۷:۰۱    
تهران- ایرنا- مربی تیم ملی قایقرانی آب های آرام زنان گفت: با وجود شیوع ویروس کرونا و به تعویق افتادن اردوهای تیم ملی، پیش بینی کسب سهمیه المپیک امکان پذیر نیست اما با همه توان در مسابقات انتخابی شرکت می کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۰۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو تیم ملی قایقرانی معلولان در رشته پاراکانو گفت: برای تداوم تمرینات حرفه ای خود در دریاچه آزادی مجبور شدم پاروی خود را زیر یک میلیون تومان بفروشم تا هزینه هایم را پرداخت کنم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۶:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
عضو تیم ملی قایقرانی در رشته پاراکایاک گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تمریناتم را به جای دریاچه آزادی در بندر انزلی به طور مرتب پیگیری می کنم تا به این بیماری مبتلا نشوم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو تیم ملی قایقرانی گفت: سطح آمادگی جسمانی ام در نبود اردو ها افت پیدا کرده و به سه هفته تمرین برای رسیدن به اوج آمادگی نیاز دارم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۱۸    
سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان گفت: شهلا بهروزی راد از روز شنبه 21 تیر تمرینات انفرادی خود را به صورت غیرمتمرکز در دریاچه آزادی آغاز می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۶:۵۸    
عضو تیم ملی قایقرانی گفت: هیچ تمرینی جایگزین پارو زدن برای قایقرانان نمی شود، ولی سطح آمادگی بدنی را با دستگاه "ارگو" نیز می توانیم حفظ کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۷:۰۲    
فرزام گفت: با توجه به شرایط موجود لازم است هر چه سریعتر اردو های تیم ملی قایقرانی آغاز شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۷:۳۱    
عضو تیم ملی قایقرانی گفت: با توجه به این که رشته قایقرانی بسیار پرمدال است، از مسئولان وزارت ورزش و جوانان انتظار توجه ویژه تری به این رشته را دارم.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
دریاچه شهر بازی در شمال کرمانشاه یکی از مقاصد گردشگری بود که متاسفانه به علت مسدود نمودن چشمه جوشان این دریاچه از طرف مسئولان، خشک شده است. این دریاچه محل تمرین ورزشکاران و قایقران های استان بود که حتی در مقاطعی ملی پوشان تیم ملی قایقرانی نیز در آن تمرین می کردند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۱:۵۵    
پایگاه تیم ملی قایقرانی شهرستان بن تا پایان سال جاری افتتاح می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۸    
گروه استان ها ملی پوش زنجانی تیم ملی روئینگ از حضور خود در اردوهای تیم ملی قایقرانی خبر داد و گفت: با توجه به عدم برگزاری مسابقات انتخابی المپیک در اردیبهشت ماه، به احتمال قوی مدال قهرمانی آسیا 2019 معیار کسب سهمیه در المپیک توکیو خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان از آغاز تمرینات شهلا بهروزی راد از تیرماه خبر داد و گفت: بهروزی راد تنها بانوی پارالمپیکی قایقرانی است که با همکاری فدراسیون قایقرانی و کمیته ملی پارالمپیک تمرینات انفرادی خود را در دریاچه آزادی آغاز خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۲۰:۰۲    
عضو تیم ملی قایقرانی گفت:، چون نیاز به تمرین بر روی آب دارم، هفته آینده به دریاچه آزادی می روم.
فدراسیون قایقرانی   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ملی پوش کانوکانادایی با ابراز خرسندی از شروع تمریناتش در دریاچه آزادی گفت: با باز شدن دریاچه آزادی احساس کردم به خانه ام بازگشته ام. به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی علی اجاقی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
پس از فوت ونوس نوری (زرین خاک) دوچرخه سوار اهل تهران و سپس زهرا روستا کاراته کای اهل داراب فارس، یک ملی پوش اسبق قایقرانی به جمع درگذشتگان 3 روز اخیر ورزش پیوست. ...