چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۴:۱۲Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محمد علی گرایی»

ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در خصوص اقدامات جدید فدراسیون برای کاهش محرومیت محمدعلی گرایی گفت: لایحه دفاعیه جدیدی برای اتحادیه جهانی صادر شده و امیدواریم در روزهای آینده نتایج خوبی در این خصوص دریافت کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۱:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط بین المللی فدراسیون کشتی آخرین اخبار مربوط به اعتراض محمدعلی گرایی به محرومیت یک ساله از کشتی را تشریح کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره از 17 بهمن به میزبانی آنتالیای ترکیه برگزار می شود. تیم ملی کشتی فرنگی در دو وزن 77 و 87 کیلوگرم موفق به کسب سهمیه نشده؛ بنابراین براساس چرخه انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی، کشتی گیران این دو وزن به مسابقات مختلف اعزام خواهند شد ...
شباویز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۹:۵۱    
محمدعلی گرایی (زاده 12 اردیبهشت 1373 در شیراز)، کشتی گیر فرنگی ایرانی است. لقب شاهین، پرنده شکاری را گرفته است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی زیرنویس، با توجه به اینکه محمدعلی گرایی فرنگی کار 77 کیلوگرم کشورمان از سوی اتحادیه جهانی به دلیل پرتاب بطری به تشک در زمان مسابقه برادرش در مسابقات جهانی صربستان محروم شد، کادر فنی تصمیم گرفت کشتی گیر این وزن را از دل مسابقات قهرمانی کشور با اعزام به چند رویداد انتخاب [...]
ورزش 3   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
محمدعلی گرایی همچنان امیدوار به شکسته شدن رأی اتحادیه جهانی است و در شیراز تمریناتش را پیگیری می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
با توجه به جریمه ای که محمدعلی گرایی در صربستان پرداخت کرده، وکیل ایرانی پرونده او که دنبال کاهش محرومیت این کشتی گیر است، تلاش می کند جریمه مالی وی نیز بخشیده شود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور به میزبانی قم در شرایطی برگزار شد که در دو وزن المپیکی که کشتی ایران موفق به کسب سهمیه المپیک نشده اتفاقات جالبی رخ داد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مربی تیم ملی کشتی کشتی فرنگی گفت: امیدواریم محرومیت محمدعلی گرایی با پیگیری کاهش و یا با تبدیل به جریمه نقدی، او بتواند وارد چرخه تیم ملی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۱:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
فرصت 21 روزه اعتراض به رأی صادره از سوی اتحادیه جهانی کشتی درباره محمدعلی گرایی به پایان رسید و باید دید بخش انضباطی UWW چه تصمیمی در این مورد خواهد گرفت.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
محمدعلی گرایی به دلیل پرتاب بطری در مسابقات جهانی صربستان 2023 علاوه بر یک سال محرومیت به پرداخت هزار فرانک سوئیس جریمه شد. فدراسیون کشتی نیز باید به دلیل تخطی کشتی گیرش 5 هزار فرنک سوئیس جریمه بپردازد. روی هم پرتاب بطری نزدیک به نیم میلیارد تومان روی کشتی هزینه گذاشت. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۵:۲۰    
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی به محرومیت سنگین محمدعلی گرایی واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۰:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فدراسیون کشتی برای اعتراض به رأی صادره از سوی کمیته انضباطی اتحادیه جهانی در قبال محمدعلی گرایی از وکیل کمیته ملی المپیک کمک خواهد گرفت.
آنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۵:۴۴    
مربی شیرازی در پی محرومیت یک ساله محمدعلی گرایی و غیبتش در المپیک پاریس می گوید که او تصمیمی برای خداحافظی از دنیای قهرمانی ندارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۲:۱۴    
محرومیت یک ساله محمدعلی گرایی اتفاق بسیار تلخی است، خصوصاً که با جریمه اتحادیه جهانی کشتی، او رسماً شانس حضور در المپیک پاریس را هم از دست داده است، اما بی تردید اتفاقی که در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان رخ داد به مراتب تلخ تر بود، آن هم برای کشتی ایران که پهلوانانی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه جهانی کشتی، محمدعلی گرایی کاپیتان تیم ملی فرنگی کشورمان را برای یکسال از فعالیت های ورزشی محروم کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بعد از محرومیت محمد علی گرایی برای پرتاب بطری آب روی تشک در رقابت های جهانی و در زمان مسابقه برادرش محمد رضا گرایی با حریف ژاپنی، اتحادیه جهانی این کشتی گیر را یرای یکسال محروم و یک هزار فرانک سویس جریمه کرد. در ابتدا برخی انتقاد ها به رای بود و اتحادیه جهانی نیز دلیل این حکم را [...]
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
جمشید خیرآبادی ، درباره محرومیت یک ساله محمدعلی گرایی گفت: پرتاب بطری آب روی تشک اصلاً حرکت خوبی نیست و کسی آن را تأیید نمی کند. ولی مجازاتی که برای او در نظر گرفتند خیلی سنگین است و به نظرم فدراسیون کشتی حتماً باید آن را پیگیری کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مربی کشتی فرنگی با اشاره به محرومیت محمدعلی گرایی گفت: امیدوارم بتوانیم با اعتراض به رای اتحادیه کشتی زمان محرومیت گرایی را کم کنیم.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
بهرام مشتاقی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی زیرنویس، درباره محرومیت یک ساله محمدعلی گرایی به دلیل پرتاب بطری در مسابقات جهانی کشتی اظهارداشت: متاسفانه در مسابقات قهرمانی کشور در شیراز هم بطری آب پرتاب شد. کار بد، بد است حالا اینجا یا در جهانی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت کشتی استان فارس ضمن ابراز تأسف از محرومیت یک ساله کاپیتان تیم ملی فرنگی گفت که در این سال ها، او حتی یک مورد اخلاقی و بی انضباطی نداشته است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۲۳:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس فدراسیون کشتی با بیان اینکه حرکت محمدعلی گرایی در پرتاب بطری آب به روی تشک در جریان مبارزه برادرش در مسابقات جهانی خوب نبود، گفت: دنبال کم کردن محرومیت یک ساله او هستیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۲۳:۰۷    
براساس رأی صادره، محمدعلی گرایی علاوه بر پرداخت یکهزار فرانک سوئیس به اتحادیه جهانی کشتی به مدت یک سال از حضور در میادین کشتی نیز محروم شد که این به معنای از دست رفتن المپیک برای این دو بنده پوش است
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۲۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رأی اتحادیه جهانی کشتی در مورد پرونده ملی پوش فرنگی کار در رقابت های جهانی صربستان اعلام شد. به گزارش ایران آن لاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۵:۵۸    
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران حکم صادر شده درباره محمدعلی گرایی را سختگیرانه دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بعد از محرومیت یک ساله محمدعلی گرایی از سوی اتحادیه جهانی گفت که دوست داشته او با مدال المپیک از دنیای قهرمانی خداحافظی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان حکم اتحادیه جهانی در مورد محمدعلی گرایی را سختگیرانه اعلام کرد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۴۲    
فرنگی کار تیم ملی کشتی ایران با یک سال محرومیت از حضور در مسابقات و جریمه نقدی مواجه شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۷   + ۱۱۰ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پی اقدام محمدعلی گرایی ملی پوش وزن 77 کیلوگرم کشتی فرنگی در رقابت های جهانی صربستان و پرتاب بطری آب توسط وی به داخل تشک مبارزه میان محمدرضا گرایی و کشتی گیر ژاپنی ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۸:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
محمدعلی گرایی به دلیل حواشی مسابقات جهانی صربستان، در حالت تعلیق به سر می برد و گمانه زنی هایی در مورد مدت محرومیت او مطرح شده اما هنوز چیزی قطعی نشده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
محمدعلی گرایی که در المپیک توکیو با اجرای فن سنجاب پرنده به شهرت رسیده بود حالا در فاصله 9ماه مانده به المپیک، شانس کمی برای حضور در المپیک 2024 دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
محمد علی گرایی با شکایت ژاپنی ها احتمال دارد با محرومیت 1 ساله روبرو شود و المپیک پاریس 2024 را از دست بدهد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۶   + ۳۸ سایت دیگر  
در جریان برگزاری رقابت محمدرضا گرایی مثابل حریف ژاپنی در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان، در شرایطی که گرایی در حال شکست مقابل حریف خود بود، یک بطری آب از روی سکو های تماشاگران به روی تشک پرتاب شد؛ اتفاقی که منجر به وقفه در جریان مبارزه و در نهایت پیروزی محمدرضا گرایی شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت کشتی فارس گفت که محمدعلی گرایی با اجرای فنون زیبا، به جذاب کردن کشتی جهان در برهه ای که این رشته خطر حذف از المپیک را احساس می کرد، کمک کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۲    
ی تیم ملی کشتی فرنگی ایران روی نام محمدعلی گرایی خط کشید.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
جدیدترین لیست نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جهت آماده سازی به فاصله 10 ماه تا آغاز بازی های المپیک 2024 پاریس در حالی از سوی حسن رنگرز اعلام شده که در بین اسامی مدعوین، خبری از نام محمدعلی گرایی نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بدون دعوت از محمدعلی گرایی و ناصر علیزاده و کشتی گیری در دو وزن 72 و 82 کیلوگرم از 16 آبان آغاز خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: در بازیهای آسیایی هر چند مدال های خوبی کسب کردیم اما می توانستیم در برخی اوزان نتایج بهتری کسب کنیم.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۲۲:۲۳    
فدراسیون کشتی دفاعیه خود درباره پرتاب بطری آب از سوی محمدعلی گرایی به روی تشک در جریان رقابت های جهانی را به اتحادیه جهانی کشتی ارسال کرد.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ملی پوش کشتی فرنگی ایران و فدراسیون کشتی دفاعیه خود درباره پرتاب بطری آب از سوی محمدعلی گرایی به روی تشک در جریان رقابت های جهانی را به اتحادیه جهانی کشتی ارائه کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ملی پوش کشتی فرنگی ایران و فدراسیون کشتی دفاعیه خود درباره پرتاب بطری آب از سوی محمدعلی گرایی به روی تشک در جریان رقابت های جهانی را به اتحادیه جهانی کشتی ارائه کردند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی ایران در مسابقات قهرمانی جهان مشخص شد . پویا دادمرز در 55 کیلوگرم، مهدی محسن نژاد در 60 کیلوگرم، ایمان محمدی در 63 کیلوگرم، محمدرضا گرایی در 67 کیلوگرم، دانیال سهرابی در 72 کیلوگرم، محمدعلی گرایی در 77 کیلوگرم، علیرضا مهمدی در 82 کیلوگرم، ناصر علیزاده در 87 کیلوگرم ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۲۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
حسن رنگرز اعلام کرد فدراسیون کشتی تمام اقدامات لازم را برای دفاع از محمدعلی گرایی انجام خواهد داد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۲۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، با بیان اینکه از عملکرد فرنگی کاران ایران در بازی های آسیایی رضایت دارد، خواستار حمایت ویژه مسئولان از کشتی در راه حضور پرقدرت در المپیک پاریس شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
حرکت عجیب محمدعلی گرایی و محرومیت او در رسانه های بین المللی بازتاب داشته است.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
در پی اتفاقاتی که در حین مبارزه محمدرضا گرایی با حریف ژاپنی در مسابقات جهانی کشتی 2023 بلگراد رخ داد، اتحادیه جهانی کشتی (UWW) محمدعلی گرایی را به حالت تعلیق درآورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
تعلیق محمدعلی گرایی فرنگی کار کشورمان در سایت خارجی هم بازتاب داشت .
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۰۲:۰۸   + ۷۷ سایت دیگر  
بعد از حوادث عجیبی که در مسابقات جهانی کشتی فرنگی رخ داد، اتحادیه جهانی کشتی محمدعلی گرایی را به حالت تعلیق درآورده است. وقت صبح- در جریان مسابقات جهانی کشتی 2023 بلگراد حین کشتی محمدرضا گرایی و حریف ژاپنی از مرحله مقدماتی وزن 67 کیلوگرم، در حالی که نتیجه مساوی دنبال می شد ...