مسابقات تیراندازی یادواره سه هزارشهید ایلام برگزارگردید
سایر منابع:
سایر خبرها
تکواندوکار استان سمنان مقام دوم مسابقات جهانی ناشنوایان را کسب کرد
مشخص شدن نفرات برتر به کار خود پایان داد. وی اظهار داشت: باقری نماینده استان سمنان در این رقابت ها به ترتیب با حریفانی از ازبکستان، روسیه و اوکراین به رقابت پرداخت. رییس هیات ورزشی ناشنوایان استان سمنان گفت: در کل استان حدود یکهزار و 200 نفر ناشنوا و کم شنوا وجود دارد و حدود 100 نفر ورزشکار در 12 رشته ورزشی فعالیت می کنند. به گزارش ایرنا، ناشنوایان استان در رشته های والیبال، فوتسال، بدمینتون، کاراته، جودو، تکواندو، شنا، تفنگ بادی و کشتی فعال هستند و مقام های مختلفی نیز کسب کرده اند. ...
تشکیل لیگ بسیج در دو رده اقشار و محلات در دستور کار است
که در ماه جاری برگزار شد گفت: این مسابقات از هشتم الی دوازدهم آبان ماه به مدت 5روز با شرکت 34تیم در قالب 8گروه 4تیمی و 2گروه 5تیمی به میزبانی استان یزد برگزار شد که در نهایت تیم زمینی سپاه مقام اول، تیم لرستان مقام دوم، تیم آذر بایجان غربی مقام سوم و تیم خراسان رضوی مقام چهارم را کسب کردند.
گفت و گوی مدال آور پارالمپیکی بانوان با ایراندخت
در حاشیه مراسم تجلیل از قهرمانان پارالمپیک در فدراسیون جانبازان و معلولین گفتگویی را با ساره جوانمردی قهرمان پارالمپیک توکیو 2020 در رشته تیراندازی تپانچه 10 متر بادی ارائه می دهد. ایراندخت به تهیه کنندگی فتانه سوزنده ، گویندگی بتول مرادی، گزارشگری مائده علاقه مند و معصومه کیانی امروز 30 آبان ماه از ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می شود. انتهای پیام/ وبگردی تیراندازی جانبازان صربستان فرهنگ و هنر لیگ برتر بسکتبال ...
برگزاری گردهمایی تیراندازان خراسان رضوی با قهرمان المپیک
تپانچه بادی شگفتی ساز و تاریخ ساز شد و نشان طلای المپیک را برگردن آویخت. این نخستین نشان تاریخ تیراندازی ایران در مسابقات المپیک بود. در خراسان رضوی دست کم 500نفر در بخش تفنگ تپانچه و اهداف پروازی فعالیت می کنند.
پایان نخستین دوره رنکینگ بولینگ کهگیلویه و بویراحمد
نخستین دوره رنکینگ بولینگ کهگیلویه و بویراحمد بامعرفی نفرات برتر پایان یافت. به گزارش بویرنیوز ، نخستین دوره رقابت های بولینگ استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور ورزشکاران این رشته ورزشی در یاسوج برگزار شد. در این رقابت ها که 17 بازیکن در سه مرحله با هم رقابت کردند سجاد پیشوا قهرمان،رضا باقرپور نائب قهرمان شدند و همچنین و اکبر فتاحی و علی باقری مقام های سوم و چهارم این مسابقات ...
رئیس هیئت کارانه استان همدان:کاراته کاهای همدانی 23 مدال طلای مسابقات قهرمانی کشور را کسب کردند
...> وی گفت: 58 کاراته کاهای استان ایلام در بخش بانوان و 49 کاراته در بخش اقایان از استان لرستان به عنوان منظم ترین و با اخلاق ترین تیم این دوره از مسابقات انتخاب شدند که با اهدای لوح سپاس و کاپ اخلاق از ایشان تقدیر به عمل آمد. در پایان مسابقات استان های برتر به شرح زیر انتخاب شدند : مقام اول اقایان : استان همدان ( 23طلا 28نقره و 32برنز) مقام دوم اقایان ...
بانوان نابینای زنجانی در مسابقات کشوری خوش درخشیدند
محمد محمدی قیداری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مسابقات، خانم “سیده مریم حسینی” در ماده 200 متر کلاس 12 از زنجان توانست با کسب امتیاز10، مقام سوم این مسابقات را از آن خود کند. وی با اشاره به توانمندی های افراد کم بینا و نابینا در عرصه های مختلف تحصیلی و ورزشی اضافه کرد: محدودیت های جسمی سدی برای این ورزشکاران نبوده و با تلاش خستگی ناپذیر توانستند استعدادهای خود ...
در آیین پایانی سی و سومین جشنواره تئاتر استانی بوشهر/ فقط کمی مکنارمو باز کردم موهامو ببینه و کاغذ کال ...
اعلام شد: رتبه اول: آذین خیر، بازیگر نمایش کاغذ کال رتبه دوم: به صورت مشترک به مریم سلامی و زهرا احمدی برای بازی در نمایش فقط کمی مکنارمو باز کردم موهامو ببینه رتبه سوم: به صورت مشترک به زهرا باقرزاده، بازیگر نمایش تفنگ خیال ، فرنگیس احمد شمس، بازیگر فقط کمی مکنارمو باز کردم موهامو ببینه و ماندانا احمدی، بازیگر نمایش کاغذ کال بازیگری مرد رتبه ...
مدال طلا بر گردن ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی در رشته دو و میداننی
کشور به میزبانی استان هرمزگان در شهر بندرعباس برگزار شد. حاتمی با بیان اینکه این رقابت ها از 25 تا 29 آبانماه برگزار شد افزود: تیم کهگیلویه و بویراحمد با 4 نفر در این رقابت ها شرکت کرد. وی اضافه کرد: در این رقابت ها سامان پاکباز در کلاس B12 و رشته پرتاب وزنه با پرتابی به طول 16 متر و 52 سانتیمتر به مقام اول و مدال طلا دست یافت. حاتمی ادامه داد: در کلاس B13 ماده پرتاب نیزه هادی ...
برگزاری بیست و سومین دوره مسابقات قرآنی در ایلام
محسنی و در رشته مفاهیم علی اشرف تابانی نفر اول حجت اله پناهیان نفر دوم و فرزاد رضایی نفر سوم موفق به کسب مقام شدند . در قسمت بانوان و در رشته ترتیل 1- سیده صدیقه موسوی 2- مینا فرهمند 3- نرگس منصوری همچنین در قسمت حفظ خانم عصمت جعفری نفر اول و در بخش قرائت خانم طیبه جمشیدیان نفر سوم شد و در قسمت مفاهیم خانم ثریا سلیمانی موفق به کسب رتبه دوم شد کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت، برای پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام محفوظ است تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری ، تحلیلی بازتاب ایلام است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است. ...
نفرات برتر مسابقه قرآن کریم سال 1400 تامین اجتماعی معرفی شدند
معرفی شدند: رشته قرائت خواهران اداره کل غرب: نفر اول: الهام اسفندیاری از شعبه 10 نفر دوم: لیلا ناظری از شعبه 6 نفر سوم: شکوفه جعفری از شعبه 33 رشته قرائت برادران اداره کل غرب: نفر اول: حسن سلیمانی از شعبه 13 نفر دوم: محمدی از شعبه 33 نفر سوم: قدرت غفارزاده از شعبه 10 رشته قرائت برادران اداره کل شرق: نفر اول: هادی زمانی از ...
با میزبانی دانشگاه افسری امام علی(ع)؛
اولین دوره لیگ تیراندازی ارتش در رشته تفنگ و تپانچه خفیف به میزبانی دانشگاه افسری امام علی (ع)در محل فدراسیون تیراندازی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، حسن چم کلانی رئیس دایره مسابقات و هیت های ورزشی ارتش در حاشیه این مسابقات گفت: لیگ تیراندازی ارتش در رشته تفنگ 3 وضعیت و تپانچه سنتر فایر برگزار می شود که دومین هفته از لیگ تیراندازی خفیف، در شته تفنگِ 3 وضعیتِ 50 متر و ...
حضور مقتدرانه دختران دو و میدانی کار ملایر در مسابقات قهرمانی استان
های اول و دوم دست پیدا کردند، در رشته ماده پرتاب، وزنه مبینا مرادی و یلدا لطیفی مقام های اول و سوم این مسابقات را از آن خود کردند. سپهری نیا با بیان اینکه در ماده پرتاب دیسک نیز مبینا مرادی و در 100 متر یاسمین زنگنه هر دو به مقام دوم و در 100 متر آزاد نازنین میرزایی به مقام سوم این مسابقات دست پیدا کردند، گفت: این تیم زیر نظر " امرایی" در پیست دو و میدانی تختی فعالیت می کند. ...
اولین دوره مسابقات تیراندازی کارگری خوزستان برگزار شد
، نقرات برتر معرفی و اردوی آمادگی انجام شود. چال اشتری بیان کرد: نفرات برتر در این دوره از مسابقات در بخش آقایان، ماده تفنگ: احسان غریب رضا از برق منطقه ای خوزستان موفق به کسب مقام اول و حمداله حیدری و امیر ابراهیم میان آب به مقام های دوم و سوم دست یافتند. رئیس انجمن تیراندازی هیات کارگری استان خوزستان اظهار داشت: درماده تپانچه نیز سید ابراهیم فخرایی از آتش نشانی دزفول مقام ...
معرفی تیم های برتر لیگ دسته یک سلاح های بادی
ارومیه به پایان رسید و تیم های نزاجا و خلیج بوشهر نیز به ترتیب در جایگاه دوم و سوم جدول رده بندی قرار گرفتند. در هفته پایانی این مسابقات در رشته تفنگ، 8 نفر به فینال راه یافتند که مریم زابلی زاده از تیگرا، نسا پاریاب از نزاجا و نورا کسری از تیگرا موفق شدند به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کنند. در هفته پایانی این رقابت ها که با میزبانی تیم تیگرا و پردیسان همراه بود، تیم ...
تیم دریاچه ارومیه قهرمان لیگ دسته یک تفنگ کشور شد
... وی گفت: تیراندازان تیم دریاچه ارومیه همگی در رده سنی جوانان بودند که موفق شدند در بین 10 تیم حاضر برای اولین بار در رشته تفنگ راهی لیگ برتر شوند. رییس هیات تیراندازی آذربایجان غربی ادامه داد: بعد از نماینده استان، تیم های نزاجا و خلیج بوشهر عنوان های دوم و سوم را کسب کردند. قربانی گفت: مسابقات لیگ برتر سلاح های بادی در رشته تفنگ طی سه هفته آینده برگزار خواهدشد و تیم ...
فروغی: انتظارات از رشته تیراندازی و تپانچه تصاعدی بالا رفته / در واردات فشنگ و مهمات مشکل داریم
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، جواد فروغی در حاشیه بازدید از آسایشگاه معلولین شهید بهشتی مشهد در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت تیراندازی ایران پس از درخشش در المپیک توکیو خاطرنشان کرد: ظرفیت تیراندازی کشور تا یکی 2 سال قبل دیده نمی شد اما کسب مدال ها در قطر و افزایش سهمیه هایی که در تفنگ و تپانچه داشتیم، باعث شد به رشته تیراندازی بیش از گذشته توجه شود. از ابتدای سال 1400 با کسب طلای جام جهانی ...
برگزاری مسابقات دو ومیدانی نونهالان غرب کشور در کرمانشاه
در مجموع تیمی این بخش همدان اول، کرمانشاه دوم و لرستان در جایگاه سوم قرار گرفت. پژمان یارولی عضو تیم ملی 800 متر نیز در ادامه این گفت وگو به خبرنگار فارس، گفت: با مشاهده رقابت دونده های حاضر در این مسابقات متوجه شدم استعدادهای خوبی از استان های مختلف دراین مسابقات حاضر هستند و با حمایت آن ها می توان قهرمان های بسیار موفقی برای کشور به وجود آمده و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی را در میادین جهانی به احتزاز در خواهند آورد. انتهای پیام/ ...
اولین دوره مسابقات نوجوانان پسر منطقه یک کشوربه میزبانی اردبیل برگزارشد
آ.شرقی مقام دوم مهدیار بیگ زاده از اردبیل مقام سوم مشترک علی ساعدی و ارین آه دار هر دو از آ.غربی. همچنین در حاشیه در این مسابقات از اقای حاج ناصر اسدالهی پیشکسوت و علاقمند دلسوز این رشته ورزشی با اهدای لوح تقدیری تجلیل شد.
آموزش تیراندازی توسط "جواد فروغی" به معلولان مشهدی/ قهرمان المپیک: برای حضور در المپیک پاریس وضعیت خوبی ...
وضعیت تیراندازی ایران پس از درخشش در المپیک توکیو اظهار داشت: ظرفیت تیراندازی کشور تا یکی-دو سال قبل دیده نمی شد اما کسب مدال ها در قطر و افزایش سهمیه هایی که در تفنگ و تپانچه داشتیم، سبب شد به رشته تیراندازی بیش از گذشته توجه شود. فروغی با بیان اینکه از ابتدای امسال با کسب طلای جام جهانی هند و با قهرمانی اروپا و طلای المپیک، انتظارات به صورت تصاعدی از رشته تیراندازی و تپانچه بالا رفته ...
بانوی نی ریزی نایب قهرمان سه گانه کشور
این مسابقات در سه رشته دو 3000 متر، فریزبی و دارت در قالب یک تیم 3 نفره انجام شد که در تیم فارس فاطمه سرافراز از نی ریز و مدینه عاشوری و ملکی هوشیار از شیراز حضور داشتند. این رقابت ها با حضور 10 تیم از 9 استان کشور (ایلام 2 تیم الف و ب) دوشنبه 24 آبان در ایلام برگزارشد و در پایان تیم ایلام الف به قهرمانی رسید و فارس و کرمان دوم و سوم شدند. ...
صید 9 مدال از آب های شهر ری سهم دختران شناگر گلستانی
به گزارش گلستان ما؛ این مسابقات با عنوان جام ری در استخر طالقانی شهر ری برگزار شد و دو تیم آوانا و غدیر از گلستان در این مسابقات حضور داشتند. در بخش انفرادی این رقابت ها ، هانا سادات حسینی از تیم غدیر گلستان دو مدال طلا در ماده 50 متر آزاد و 50 متر پروانه و یک مدال نقره در 100 متر آزاد کسب کرد. رامیلا سحری از تیم آوانا در ماده 200 متر کرال پشت مقام دوم ، 100 متر کرال پشت ...
مقام سوم تیم دراگون بوت گیلان در رقابت های کشور
به گزارش خ برگزاری صداوسیما مرکز گیلان ؛ در پایان دوازدهمین دوره مسابقات دراگون بوت مردان کشور که به میزبانی دهکده گردشگری بوشهر برگزار شد تیم گیلان با کسب 13 امتیاز بعد از تهران و مازندران در رده سوم قرار گرفت. این رقابت ها با حضور قایقرانانی از تهران، گیلان، مازندران، خراسان رضوی و شمالی، بوشهر، کردستان و لرستان و در مسافت های 500 متر و 200 متر در دور مقدماتی، نیمه نهایی و فینال برگزار شد ...
م عرفی استعدادهای برتر دوچرخه سواری استان خراسان جنوبی
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی ، مسابقات استعدادهای برتر ورزشی رشته دوچرخه سواری انتخابی استان خراسان جنوبی روز جمعه 28 آبانماه 1400 با حضور 3 تیم در شهر بیرجند برگزار گردید. در این دوره از مسابقات 25 پسر و 14 دختر در 3 رده سنی 14 تا 16 سال با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان نفرات اول تا سوم هر رده سنی بر سکوی قهرمانی قرار گرفتند. علوی رئیس هیات ...
برگزیدگان مسابقات قرآن کارکنان تامین اجتماعی قم معرفی شدند
...، معصومه فاضل و ملیحه جعفری منش به ترتیب موفق به کسب رتبه های اول تا سوم شدند. دبیر بیست و سومین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان تامین اجتماعی قم، بیان کرد: در رشته قرائت ترتیل و در بخش برادران نیز محمدرضا نبی لو رتبه اول، سید محمد حسین علوی نسب رتبه دوم و مصطفی رسولی رتبه سوم را به دست آورد. وی با معرفی برگزیدگان رشته قرائت تحقیق آقایان بیان کرد: عبدالعظیم رشید الماسی، عباس بحرینی و ...
درخشش ورزشکاران شهرستان خوسف در مسابقات چوب کشی خراسان جنوبی
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی ، در مسابقات چوب کشی استان انتخابی المپیاد بازی های بومی و محلی ورزشکاران شهرستان توانستند دو مدال طلا، سه نفره و یک برنز بدست بیاورند. همچنین در رشته چوب کشی آقایان، ابوالفضل یونسی و مهدی حسین زاده در رشته چوب کشی اوزان 70 و 60 کیلوگرم مقام اول و در رشته چوب کشی بانوان نیز خانم ها مرضیه کاهنی در وزن منفی 65 کیلوگرم ، زهرا باغانی در وزن منفی 75 کیلوگرم ، نرجس نجفی در وزن مثبت 85 مقام دوم و نرگس قدسی نیا در منفی 85 کیلوگرم مقام سوم را کسب کردند. نفرات برتر این مسابقات به المپیاد بازی های بومی و محلی کشور اعزام خواهند شد . ...
پایان رقابت آقایان شرکت کننده در نوزدهمین دوره مسابقات کشوری دوومیدانی نابینایان و کم بینایان سراسر کشور ...
ماده 100 متر ، 200 متر،400 متر ، 1500 متر و 5000 متر در ماده پرتاب دیسک ،وزنه و نیزه در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس برگزار شد. گفتنی است از میان ورزشکاران هرمزگانی شرکت کننده ، مظفر سعیدی در دو 100متر کلاس 11 ، یعقوب باشنده درماده پرش طول کلاس 12 ، حیدر سالاری در ماده 5000 متر کلاس 12 به ترتیب نفرات دوم تا سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند و در مجموع دو مدال نقره و یک برنز سهم استان هرمزگان از نوزدهمین دوره مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور بود . ...
پایان مسابقات ورزش های زورخانه ای با قهرمانی آمل
نخستین دوره مسابقات ورزش های زورخانه ای یک روزه که جمعه شب در زورخانه شهید جبرئیل نیاکی آمل پایان یافت، تیم آمل در هر سه رشته میل گیری، سنگ و کباده با کسب بیشترین امتیاز به مقام نخست دست یافت و جام قهرمانی این مسابقات را بالای سر برد. در این مسابقات که باستانی کاران ده تیم از شهرهای مختلف مازندران در رده سنی آزاد با هم رقابت کردند، تیم های بابل و ساری در رده های دوم و سوم این دوره را ...
مسابقه بزرگ تیراندازی با کمان قهرمانی زیر 18 سال آذربایجان شرقی در بناب به کار خود پایان داد
به گزارش آژانس خبری تبریزمن، در این مسابقه که به صورت ابتکاری برای اولین بار در سطح کشور برگزار می شد، 46 کماندار نوجوان و نونهال آذربایجان شرقی در دو رده سنی زیر 15 و زیر 18 سال و در دو رشته ریکرو و کامپوند در دو بخش پسران و دختران در فاصله 10 متر داخل سالن، به رقابت پرداختند که در پایان مسابقات نتایج زیر به دست آمد: بخش ریکرو پسران زیر 15 سال: ارمیا نبی زاده از تبریز اول – محمد ...