سایر منابع:
سایر خبرها
معرفی نفرات برتر مرحله استانی مسابقات قرآن اوقاف در قزوین
رشته حفظ 20 جزء حسین نصیرلو نفر اول رشته حفظ کل سعید علی اکبری نفر اول بهرامعلی گل محمدی نفر دوم همچنین اسامی نفرات برتر چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مرحله استانی در بخش خواهران شامل: رشته ترتیل خواهران طاهره عبدالهی اوانکی نفر اول فاطمه دانشخواه نفر دوم نیره شیرمحمدی نفر سوم رشته قرائت ...
نفرات برتر مرحله استانی مسابقات قرآن اوقاف در قزوین معرفی شدند
خاطرنشان کرد: استان قزوین امسال میزبان مسابقه تواشیح ( نغمات دینی) خواهد بود تا شرکت کنندگان در رشته های اذان، قرائت و تواشیح با هم به رقابت بپردازند. به گزارش ایسنا، نفرات برتر چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مرحله استانی در بخش آقایان به شرح ذیل است: رشته ترتیل مهدی جوزی نفر اول محمدرضا رجبی شاد نفر دوم حسین خلیلی نفر سوم رشته قرائت ...
نفرات برتر مرحله استانی مسابقات قرآنی اوقاف در گلستان اعلام شد
... رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه گلستان به برگزیدگان برتر در مرحله استانی در بخش آقایان اشاره کرد و گفت: در رشته قرائت ترتیل قرآن کریم، محمد امین پایین محلی از گرگان، محمد مصطفی لو از مینودشت و محسن رعیت از گرگان به ترتیب رتبه های اول تا سوم این مسابقات را به دست آوردند. حجت الاسلام کوهساریان همچنین به نفرات برتر در رشته قرائت تحقیق قرآن کریم عرفان کلته از بندر ترکمن رتبه ...
مسابقات تفنگ بادی و تپانچه ی بادی
آقایان در سالن تیراندازی ورزشگاه تختی وحجاب با هم به رقابت پرداختند. در مسابقات انفرادی بانوان و در رشته تپانچه ی بادی سمیه عبداللهی از هیات استان اول شد. زهرا ظل انوار از تیم منطقه یکم در مکان دوم ایستاد. زینب باقرزاده از تیم علوم پزشکی سوم شد. دربخش تفنگ بانوان فاطمه محمدزاده از تیم منطقه یکم اول شد. زهرا اسلامیان فر از تیم هیات ستان دوم و دلبر شهبازی از منطقه یکم عنوان سومی ...
چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآنی گلستان به کار خود پایان داد
به گزارش گلستان ما؛ با معرفی نفرات برتر چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآنی گلستان به کار خود پایان داد و همچنین نفرات برتر این دوره از مسابقات قرآنی به مرحله کشوری راه پیدا کردند. این مسابقات در 9 رشته آوایی شامل حفظ کل قرآن کریم، حفظ پنج جز، 10 جز، 20 جز، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق و اذان در نظر گرفته شده بود که در سطح استان 600 نفر در مرحله شهرستانی و در مرحله استانی نیز بیش از 150 نفر از ...
بانوان اردبیلی موفق به کسب مقام سوم مسابقات دارت کارگران کشور شدند
: در بخش مسابقات فردی زهرا رجبی از استان خراسان رضوی و مژگان پالیزوان از تهران موفق به کسب مقام اول و دوم و خانم ها هانیه صفری از استان قزوین و آرنوش رحیمی از استان مرکزی حائز مقام سوم مشترک شدند. وی در معرفی نفرات برتر بخش دوبل گفت: خانم ها روزین غفوری و لیلا مهرجو و زهرا رجبی و مژگان پالیزوان از استان تهران موفق به کسب رتبه های اول و دوم و خانم ها آرزو پهناور و سمیرا امامی از استان اردبیل و معصومه حاجی زاده گان و الهام صادقی از استان قزوین مفتخر به کسب رتبه سوم مشترک شدند. ...
آغاز مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف کهگیلویه و بویراحمد در حرم امامزاده عبدالله(ع)
به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در استان کهگیلویه و بویراحمد امروز با حضور شرکت کنندگان بخش برادران در محل بقعه متبرکه امامزاده عبدالله علیه السلام شهر یاسوج آغاز شد. حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی با بیان اینکه تعداد 429 نفر در سامانه قرآن ثبت نام کردند، گفت: این افراد در رشته های حفظ قرآن کریم، حفظ 5 ...
برترین های مسابقات اسکیت سرایان معرفی شد
. در رشته اسپید اسلالوم پسران رده سنی متولدین 1380 این دوره از مسابقات، محمد صادق شریف زاده، مصطفی عربی و مهدی زیوری حائز رتبه های برتر شدند و در رده سنی متولدین 1390 همین ماده ورزشی نیز یاسین کربلایی، رسول کربلایی و محمدامین عربی مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند. مسابقات قهرمانی اسکیت شهرستان سرایان در فری جامپ بخش پسران رده سنی متولدین1380 با قهرمانی محمدصادق شریف ...
استعدادهای برتر دوچرخه سواری استان همدان انتخاب شدند
تابعه استان و در سه رده سنی برگزار شد. تاج بخشیان گفت: این مسابقات در قالب سه رشته 200 متر سرعت، 2 کیلومتر تایم تریل و مسابقه حذفی و مهارتی برگزار و نفرات برتر با جمع بندی امتیاز تمامی رشته ها، انتخاب شدند. رییس هیات دوچرخه سواری استان همدان افزود: در بخش دختران و در رده سنی 16 سال صبا صالحی و پریسا جنتی هر 2 از همدان به ترتیب اول و دوم شدند. به گفته وی، در رده سنی زیر ...
استان اردبیل فاتح مسابقات دوبل انتخابی دارت کارگران کشور شد
زاده افزود: در بخش تیم مردان، ابراهیم قنبری مقام اول و رحیم هاشمی مقام دوم را کسب کردند و و نادر علیپور و سبحان پورحسین نیز در بخش انفرادی موفق به کسب مقام سوم مشترک شدند. وی ادامه داد: در بخش دوبل انتخابی مردان نیز غلامرضا جهانگیرپور و رضا سلیمی از استان اردبیل موفق به کسب مقام اول، جواد بیات و جواد مهدی پور از خراسان رضوی موفق به کسب مقام دوم و رحیم هاشمی و شاهین حسینی از استان فارس و امیررضا سلیمانی و علیرضا سلیمانی از استان کرمان موفق به کسب مقام سوم مشترک شدند. مسابقات بخش بانوان امروز برگزار و نفرات برتر معرفی خواهند شد. ...
پایان مرحله دوم با پیشتازی چادرملو اردکان
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “ دختران قهرمان ” روز دوم از دومین مرحله لیگ برتر دوومیدانی بانوان کشور امروز برگزار شد و در پایان این مرحله چادرملو اردکان صدرنشین ماند. پس از دو روز رقابت در مرحله دوم، تیم چادرملو اردکان با 515 امتیاز پیشتاز است. پلیمر خلیج فارس با 456.5 امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفته و دانشگاه آزاد اسلامی با 306 امتیاز عنوان سوم را به خود اختصاص داده است. در ...
کسب مقام اول کشوری توسط یک فرهنگی در مسابقات قرآنی
، صحیفه سجادیه و تدبر در آیات قرآن به رقابت با یکدیگر پرداختند. وی با بیان اینکه استان بوشهر تاکنون در مسابقات قرآنی موفق به کسب سه مقام برتر شده است گفت: پیش از این علی شه مرادی، دانش آموز مدرسه کاردانش خاص دانش آموزان با نیازهای ویژه شهر بوشهر موفق به کسب مقام سوم کشوری در رشته نهج البلاغه و احلام علی زاده دانش آموز تلفیقی-فراگیر پایه نهم مدرسه رضوان شهر بوشهر موفق به کسب مقام سوم ...
درخشش بانوان شمشیرباز اصفهانی در مسابقات انتخابی تیم ملی
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، در مسابقات انتخابی تیم ملی زیر 23 سال اسلحه سابر بانوان، 44 بازیکن از 13 استان حضور داشتند که زهرا عابدینی از اصفهان به مقام قهرمانی رسید، آیسا صدیقی نائب قهرمان شد و ساور شاهرخی از البرز و آیلا شکیبی از آذربایجان غربی هر دو مشترکا به مقام سوم رسیدند. در اسلحه فلوره، 34 بازیکن از 13 استان حضور داشتند که پس از 124 مسابقه، کیمیا معتمدی ...
نفرات اول تا سوم معرفی شدند
مسابقات عادل عبدالصمدی از میناب اول شد. ابراهیم ذاکری گورزانگی از میناب دوم و سعید حدادی گورزانگی از میناب در مکان سوم ایستاد. در پایان از نفرات برتر با اهدای جوایز نقدی از سوی هیات شطرنج شهرستان میناب تقدیر به عمل آمد.
با هدف ایجاد نشاط در بین کارمندان؛ رقابت 90 نفر در مسابقات نفت و گاز مارون
داد و تادر شعیبی در جایگاه سوم ایستاد و در بخش تفنگ بادی سروش صیفوری اول شد، احمد آلبوشوکه در رده دوم قرار گرفت و مسعود علیزاده سوم شد. وی با بیان این که 90 نفر در دو بخش بانوان و آقایان با هم به رقابت پرداختند، به برترین های بخش بانوان اشاره کرد و گفت: در رشته فوتبالدستی، فروغ سهرابی نیا و عفت جراحی مقام اول را کسب کردند، زینب مهمدی و سهیلا ابراهیمی دوم شدند و نسترن حلالی و نازان صبری نظر زاده عنوان سوم را از آن خود کردند. در رشته تیراندازی نیز لیدا غلامپور کوراوند، خدیجه شیخ زائری و نسترن حسین شوشتری به ترتیب اول تا سوم شدند. انتهای پیام ...
برگزاری چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در زنجان
سید موسی موسوی، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در گفت وگو با ایکنا از زنجان، با اشاره به برگزاری چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، اظهار کرد: در مرحله شهرستانی این مسابقات 600 نفر شرکت کردند و از این تعداد 160 نفر به مرحله استانی راه یافتند. این مسابقات طی دو روز 10 و 11 شهریورماه در دو بخش خواهران و برادران برگزار شد. وی با بیان اینکه پس از ...
باقری: می توانیم به جای هانوفر به امارات برویم/ لغو اردوی آلمان تاثیری در روحیه بچه ها نگذاشت
مسابقات مصر به واسطه مسابقات آزاد و 2 رکوردگیری مشخص کردیم و از این تعداد نفرات 80 درصد از آن ها مشخص شدند که در چه رشته هایی شرکت می کنند و 20 درصد دیگر هم تا بازده زمانی تا مسابقات ممکن است جابه جا شوند یا نشوند، چون خیلی نزدیک به هم بودند و کنار آن بحث خطی که نتوانستیم رکوردگیری داشته باشیم. مجموعأ 3 نفر آقا و 4 نفر خانم به مسابقات مصر اعزام می کنیم. سرمربی تیم ملی تفنگ درباره ارزیابی اش ...
استان اردبیل فاتح مسابقات دوبل انتخابی دارت کارگران کشور شد
غلام رضا جهانگیرپور و رضا سلیمی از استان اردبیل موفق به کسب مقام اول، جواد بیات و جواد مهدی پور از خراسان رضوی موفق به کسب مقام دوم و رحیم هاشمی و شاهین حسینی از استان فارس و امیررضا سلیمانی و علیرضا سلیمانی از استان کرمان موفق به کسب مقام سوم مشترک شدند. گفتنی است مسابقات بخش بانوان امروز برگزار و نفرات برتر معرفی خواهند شد. ...
کسب 83 رتبه کشوری در مسابقات فرهنگی و هنری توسط دانش آموزان آذربایجان شرقی
داوران رشته های مختلف بررسی و پس از راستی آزمایی توسط داوران 700 نفر از دانش آموزان حایز رتبه های اول تا سوم استانی شدند. بر این اساس، 240 اثر دانش آموزی که رتبه های اول را کسب کرده بودند، تحویل دبیرخانه کشوری مسابقات شد و در نهایت دانش آموزان استان با کسب 70 رتبه برتر کشوری خوش درخشیدند. استان آذربایجان شرقی در بیست و دومین دوره مسابقات پرسش مهر 13 رتبه برتر کشوری شامل چهار رتبه دوم، چهار رتبه سوم و پنج رتبه برگزیده کشور را کسب کرد. #کسب #83 #رتبه #کشوری #در #مسابقات #فرهنگی #هنری #توسط #دانشآموزان #آذربایجانشرقی لینک خبر * [کد خبرنگار: ...
مسابقات انفرادی تنیس روی میز بانوان جزیره کیش
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش، این رقابت ها با حضور 20 شرکت کننده برگزار شد و در نهایت نفرات اول تا سوم به شرح زیر مشخص شدند؛ در بخش مبتدی رومینا براتلو اول شد ،سمیه حمزه لویان در جایگاه دوم ایستاد و خدیجه بوشهری سوم شد در بخش حرفه ای نیز الناز مجیدی و ملیکا شیرانی به ترتیب اول و دوم شدند و مریم خدابنده و الهام مجیدی در جایگاه سوم مشترک قرار گرفتند. ...
اعتماد به مربیان بومی و کسب 11 مدال طلا در مسابقات کاراته قهرمانی کشور
کومیته رده سنی خردسالان دسته دو وزن منهای 30 کیلوگرم مقام دوم ⬅️مهنا مهاجر در بخش کومیته رده سنی خردسالان وزن منهای 35 کیلوگرم مقام سوم ⬅️معصومه علیزاده فلاح در بخش کاتا رده سنی نونهالان مقام سوم ⬅️نازنین زهرا عسکری پور در بخش کاتا رده سنی خردسالان مقام سوم ⬅️غزل باقری در بخش کاتا رده سنی نونهالان مقام سوم ⬅️راحیل ابراهیمی پور در بخش کاتا رده ...
نتایج روز اول مرحله دوم مشخص شد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “ دختران قهرمان ” مرحله دوم از بیست و ششمین دوره رقابت های دوومیدانی زنان قهرمانی باشگاه های کشور چهارشنبه 9 شهریور برگزار شد. رکورد شکنی تیم چادرملو اردکان در ماده 4 در 100 متر و شکسته شدن رکورد ملی نوجوانان توسط مانا حسینی در پرتاب نیزه از اتفاقات مهم روز نخست از مرحله دوم لیگ برتر دوومیدانی زنان بود. 100 متر با مانع فائزه طباطبایی از ...
کسب رتبه های برتر در المپیاد ورزشی سمپاد توسط سه دانش آموز آران و بیدگلی
به گزارش خبرگزاری برنا از آران و بیدگل ، رحمت اله مشرقی اظهار داشت: در این المپیاد ورزشی سمپاد و در رشته والیبال زهرا فخر و محدثه حسن زاده موفق به کسب رتبه نخست و الهه شفایی مقدم حائز رتبه دوم شدند. وی افزود: نفرات برتر این مسابقات، به المپیاد کشوری که 12 شهریورماه در رامسر برگزار می شود راه یافتند. انتهای پیام آیا این خبر مفید بود؟ 0 0 نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف ...
معرفی نفرات برتر مرحله استانی مسابقات سراسری قرآن در اصفهان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکزاصفهان؛ در بخش آقایان این مسابقات حفظ کل، موسی معتمدی، حفظ 20 جزء محمدمهدی رضایی، حفظ 10 جزء محمد هاشم زاده، حفظ پنج جزء علی حاجی حسینی، قرائت ترتیل امیرطیب تائبی و قرائت تحقیق محمدمهدی کهکشان مقام اول را کسب کردند. در بخش بانوان این مسابقات هم، حفظ کل نفیسه منصوری، حفظ 20 جزء حنانه امینی حفظ 10 جزء زهرا مجیدی، حفظ پنج جزء جمیله استکی، قرائت ترتیل عفت ...
برخورد نوک شمشیر دختران اصفهان بامدال های طلا و نقره
نخست ایستاد، هانیه خوشخواهی از آذربایجان غربی نائب قهرمان شد و حمیده چامتکی و زهرا کارگر هر دو از یزد مشترکا به مقام سوم رسیدند. در اسلحه اپه نیز 61 بازیکن از 17 استان حضور داشتند که پس از 182 مسابقه، عطیه دستخوش اول شد. ریحانه رضایی از اصفهان در جایگاه دوم قرار گرفت و غزل حاج علی اکبری از اصفهان و آنوشا شهابی از البرز سوم شدند. مسابقات انتخابی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ...
نصف جهان، آینده سازان بدمینتون خود را شناخت
...> رده سنی 25 تا 35 سال: مقام اول: سحر فرهنگ (ورزشگاه امین) مقام دوم: زهرا حیدری (ورزشگاه امین) مقام سوم مشترک: سعیده قاسمی (ورزشگاه زیتون) - مائده ضرابی – (ورزشگاه کمال) 13 تا 17 سال: مقام اول: پریا عظیمی (ورزشگاه ابن سینا) مقام دوم: نگار بهارلویی (ورزشگاه نمازی) مقام سوم مشترک: پریسا عظیمی (ورزشگاه ابن سینا) - آریانا فقیهی (ورزشگاه میثاق) ...
معرفی نفرات برتر مرحله استانی مسابقات سراسری قرآن در اصفهان
به گزارش ایکنا از اصفهان، آیین اختتامیه مرحله استانی چهل وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در اصفهان، شب گذشته، نهم شهریورماه در امامزاده سیدمحمد خمینی شهر برگزار شد. در این مراسم، نفرات برتر هر رشته معرفی شدند که اسامی آنها به شرح زیر است: بخش آقایان حفظ کل نفر اول، موسی معتمدی نفر دوم، محمد توکلی نفر سوم، سعید کریمی حفظ 20 جزء ...
193فعال قرآنی در قزوین به رقابت با هم پرداختند
قسمت برادران بهره مند شدیم. وی خاطرنشان کرد: در مجموع کل شرکت کنندگان از استان قزوین در مرحله شهرستانی 667 نفر بود که از این تعداد 193 نفر به مرحله استانی راه یافتند که به تفکیک شامل 72 نفر در بخش خواهران و 121 نفر هم در بخش برادران هستند. عظیمی عنوان کرد: در مرحله شهرستانی مسابقات آمار ثبت نام کنندگان به تفکیک رشته ها شامل 64 نفر در رشته قرائت قرآن کریم، رشته ترتیل 211 نفر ...
شهید ماهرخ؛ ورزشکار و اهل هنر، هنر آسمانی شدن
تاسیس کرد تا سالهای سال یکی از قهرمان پرورترین باشگاه های رزمی قم بود که صدها جوان پرشرور شور را در این باشگاه سربه زیر کرد و مرام پهلوانی را که پدرش با زنده نگاه داشتن راه و مرام ابوالفضل به شاگردانش می آموخت، در وجود آنها زنده کرد. ابوالفضل فرزند اول خانواده و گرما بخش خانه بود و در چهارم شهریور 1351 در روستای سراجه از توابع شهرستان قم چشم به جهان گشود و در منطقه دروازه ری شهر مقدس قم ...
دعوت خواهران فتحی به اردوی تیم ملی کاراته
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی” دختران قهرمان ” رقابتهای برترین های ایران بخش دختران با حضور 8 نفر برتر رنکینگ لیگ کاراته وان، مقام آوران مرحله سوم لیگ کاراته وان زنجان (درصورت عدم حضور در جمع نفرات برتر رنکینگ) و مدال آوران در مسابقات قهرمانی آسیا قزاقستان 2021 به میزبانی استان یزد در 4 شهریور با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. سارینا و غزل، خواهران فتحی، از استان لرستان، شهرستان دلفان ...