سایر منابع:
سایر خبرها
معرفی نفرات برتر چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم در اهواز + فیلم
عبدالرحمن نیکخواه از هرمزگان، مجتبی قدبیگی از تهران و روح الله آقایی از قم نفرات برتر شدند. همچنین در بخش بانوان و در رشته حفظ کل: رویا فضائلی از خراسان رضوی، زهرا عباسی تهران، زهرا انصاری تهران، سوگند رفیع زاده از گیلان و آتنا علینقی از تهران و در رشته حفظ 20 جزء: فاطمه محمدی ده نوکی از فارس، رقیه خزعلی زاده از خوزستان، مریم سیاهکالی مرادی از قزوین، فاطمه نیکویی از تهران و الهه اکبری ...
نمایندگان البرز، مرکزی ، فارس و خراسان رضوی نفرات برتر مسابقات سراسری قرآن بانوان شدند
... رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم فاطمه محمدی ده نوکی از استان فارس رقیه خزعلی زاده از استان خوزستان مریم سیاه کالی مرادی از استان قزوین فاطمه نیکویی از استان تهران الهه اکبری از استان اصفهان رشته حفظ کل قرآن رویا فضایلی از استان خراسان رضوی زهرا عباسی از استان تهران زهرا انصاری از استان تهران ...
چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن در اهواز پایان یافت
تکیه از تهران و حسن جعفرپور از گیلان، و در رشته ترتیل محمد پورسینا از اصفهان، محمدمهدی بیگی از تهران عبدالرحمن نیکخواه از هرمزگان، مجتبی قدبیگی از تهران و روح اله آقایی از قم نفرات برتر شدند. در بخش بانوان و در رشته حفظ کل رویا فضائلی از خراسان رضوی، زهرا عباسی تهران، زهرا انصاری تهران، سوگند رفیع زاده از گیلان و آتنا علینقی از تهران، و در رشته حفظ 20 جزء فاطمه محمدی ده نوکی از فارس، رقیه ...
"لزوم توجه به تربیت قرآنی در نظام اسلامی"؛ پیام مسابقات سراسری قرآن
آقایان معرفی شدند و از آنها تقدیر به عمل آمد. هادی اسفیدانی، امیدرضا رحیمی و محمد پورسینا در بخش آقایان و غزاله سهیلی زاده، رویا فضائلی و عادله شیخی در بخش بانوان، به ترتیب در رشته های قرائت تحقیق، حفظ کل و قرائت ترتیل، رتبه اول چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن را کسب کردند. بنابراین گزارش، نفرات اول رشته قرائت تحقیق و حفظ کل قرآن کریم در بخش آقایان به نمایندگان خراسان ...
برگزیدگان بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی معرفی شدند
، اسرا قمی، زهی مختارپور به عنوان برگزیدگان انتخاب شدند. بخش نوجوانان ملی نیز فاطمه محمدی از استان قزوین، آرزو نیک زاد از استان اصفهان و زهرا جمشیدی از استان کرمانشاه به عنوان نفرات برگزیده و ترنم رازقی نیز از استان قم به عنوان شایسته تقدیر انتخاب شدند. در بخش آیینی سنتی نوجوان نیز ایمان قاسمی از استان اصفهان، درسا نیکویی از استان خراسان رضوی و محمد مهدی مرادی از استان مازندران ...
جشنواره بین المللی قصه گویی با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد
زهرا پردل از سیستان و بلوچستان و مقام دوم به مهدی آرایی از استان یزد با کتاب چلچراغ قصه گویی رسید. بخش نوجوانان ملی در بخش نوجوانان ملی این جشنواره نیز فاطمه محمدی از استان قزوین، آرزو نیک زاد از استان اصفهان و زهرا جمشیدی از استان کرمانشاه به عنوان نفرات برگزیده و ترنم رازقی نیز از استان قم به عنوان شایسته تقدیر انتخاب شدند. بخش آیینی سنتی نوجوان در بخش ...
دعوت والیبالیست های گیلانی به تیم ملی
های پاراآسیایی هانگژو در دو گروه در کمپ تیم های ملی فدراسیون برگزار می شود. نفرات دعوت شده به گروه اول، صادق بیگدلی، امیررضا میرزایی (تهران)، علیرضا پورسمنانی (خراسان رضوی)، مجید لشگری، رمضان صالحی، احمد یوسفی تبا، علی اسماعیلی (مازندران)، محمد محمودی (گیلان)، حسین گلستانی (قم)، محمد نعمتی، جمال نظری (گلستان)، مسعود امامی (کرمانشاه)، مرتضی رمضانی (قزوین)، حسین دریکوند (لرستان)، و مجتبی ...
قاری و حافظ اصفهانی حائز رتبه های برتر مسابقات سراسری قرآن شدند
به گزارش ایکنا از اصفهان، مرحله پایانی چهل وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در رشته های آوایی که از 22 دی ماه در اهواز آغاز شده بود، امروز، 28 دی ماه با معرفی نفرات برگزیده در دو بخش آقایان و بانوان به پایان رسید. استان اصفهان در این مرحله، جمعا 15 نماینده داشت که در بخش آقایان، هفت نفر و در بخش بانوان، هشت نفر در رشته های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ 20 جزء و حفظ کل با نمایندگان ...
برگزیدگان جشنواره بین المللی قصه گویی در یزد تجلیل شدند
استان اصفهان با قصه حکم ناحق ، زهرا جمشیدی از استان کرمانشاه با قصه فرشته ای از آسمون ، برگزیدگان به ترتیب نفر اول تا سوم شناخته شدند. همچنین ترنم رازقی از استان قم با قصه پادشاه زورگو شایسته تقدیر شناخته شد. در بخش ملی بزرگسال ، مهدیه کشوری مقدم از استان یزد با قصه چوب گربه زنی ، معصومه شهریاری از استان گلستان با قصه همیشه پشیمان ، علیرضا روشن ضمیر از استان خوزستان با قصه پهلوان پنبه سه ...
نفرات برتر جشنواره قرآن و عترت طلاب اردبیل اعلام شد
...، آذرماه در اردبیل برگزار شد. وی به اسامی برگزیدگان این جشنواره اشاره کرد و گفت: در رشته حفظ زهرا فخیمی، فاطمه حبیب زاده از حوزه علمیه خواهران الزهرا(س) اردبیل و زهرا رضایی از حوزه علمیه ثامن الحجج(ع) پارس آباد، در رشته ترتیل زهرا فخیمی از حوزه علمیه الزهرا(س) اردبیل، در رشته تفسیر سوره احزاب حمیده فتحیان از حوزه علمیه فاطمه الزهرا(س) نمین و در رشته صحیفه سجادیه هاجر احمدی از حوزه ...
روزشمار دفاع مقدس (29 دی)
(استان سمنان، شهرستان سمنان) (1361 ه. ش) • شهادت فتح الله سرخی (استان اصفهان، شهرستان خمینی شهر) (1361 ه. ش) • ولادت شهید یوسف فدایی نژاد (استان گیلان، شهرستان سنگر) (1362 ه. ش) • شهادت علی اکبر داوری (استان خراسان شمالی، شهرستان بجنورد) (1362 ه. ش) • شهادت محمود اصغرنیا (استان خراسان رضوی، شهرستان سبزوار) (1363 ه. ش) • شهادت اردشیر مهدی پور ثانی ...
3 بهمن؛ زمان برگزاری انتخابات کمیسیون های ورزشکاران، مربیان و داوران فدراسیون کاراته
از استان تهران 11- لیلا جعفری از استان زنجان 12- حسن خرقانی از استان تهران 13- یوسف گرشاسبی از استان تهران 14- معصومه روستازاده از استان تهران 15- جمشید زند از استان مرکزی 16- ربابه اسدی از استان اصفهان 17- ابوالقاسم پایدار از استان قم 18- اسماعیل جبله از استان گلستان 19- مسعود رضازاده از استان خراسان رضوی 20- الهام خداپرست از استان اصفهان 21- سعیده کشت پور از استان البرزسوپر لیگ کاراته بانوان| صدرنشینی دانشگاه آزاد اسلامی در هفته دوم انتهای پیام/ ...
معرفی برگزیدگان مسابقات قرآن کارکنان و سربازان زندان های یزد
مسابقات را کسب کردند. همچنین در رشته نهج البلاغه در گروه بانوان معصومه ملکی و در گروه آقایان علی بورقی توانستند به مرحله کشوری راه یابند. در رشته ترتیل گروه بانوان ابراهیمی رتبه اول و راحله هروی رتبه دوم را کسب کردند. در رشته حفظ پنج جزء صدیقه السادات بزاز زاده توانست رتبه اول این مسابقات را کسب کند. یادآور می شود 15 نفر به عنوان نفرات برتر هر رشته به مرحله کشوری راه می یابند. انتهای پیام ...
آغاز مسابقات قرآن و عترت بسیج خراسان رضوی
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی ، مسئول دارالقرآن بسیج سپاه امام رضا (ع) گفت: در مرحله استانی این مسابقات که در حال برگزاری است، 300 نفر از نفرات برگزیده مرحله ناحیه ای با هم قابت می کنند. سرهنگ حمید شریعتی اظهار داشت: مسابقات قرآن کریم با ابتکار بسیج سپاه امام رضا (ع) در قالب سه بخش فردی (حفظ، قرائت و ترتیل)، گروهی (نهج البلاغه و صحیفه سجادیه) و خانوادگی (حفظ، نهج البلاغه و ...
معرفی راه یافتگان به ششمین المپیاد فیلم سازی نوجوانان ایران
فیلم کوتاه مسیر من از تهران ثمین عالی زاده کارگردان فیلم کوتاه در پشت شهر از فین بندرعباس سارا عابدی کارگردان فیلم کوتاه روزی، روزگاری، پدربزرگ، مادربزرگ از کرج بخش ایده سیدمحمد هاشمی با ایده معبر از آباده پریسا آژ کارگردان با ایده صندوق انتقادات از ایلام سیده روژینا میرسید با ایده ستاره های درخشان از ملارد مسعود نوع دوست با ایده حرف از قم ...
پایان دهمین دوره جشنواره قرآنی الحافظون + عکس
فوق یک سری رشته ها همچون نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، بخش خانوادگی(شامل پدر، مادر، فرزند زیر 10 سال و بالای 10 سال) و گروهی(گروه سه نفره) نیز در نظر گرفته شده بود که مسابقات این بخش نیز در سازمان قرآن و عترت برگزار شد. نفرات برتر این مسابقات در روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین اختتامیه این مسابقات نیز در آینده که زمان آن از سوی سازمان قرآن و عترت بسیج سپاه تهران بزرگ اعلام می شود، برگزار خواهد شد. انتهای پیام ...
مسابقات قرآن و عترت بسیج خراسان رضوی با حضور 300 نفر برگزار شد
به گزارش قم پرس، حمید شریعتی اظهار کرد: مسابقات بیست و نهمین دوره قرآن و عترت بسیج در سه بخش فردی، گروهی و خانوادگی برگزار شد. مسئول دارالقرآن بسیج سپاه امام رضا ( ع) بیان کرد: در بخش فردی، شرکت کنندگان باید جز های یک، سه، پنج، 10 و 15 و کل قرآن کریم را حفظ می کردند و در مسابقات گروهی خواهران و برادران به صورت مجزا به تعداد سه نفر یا بیشتر باید حفظ سوره لقمان و حجرات را حفظ و در پنج ...
هشدار درباره تداوم آلودگی هوا در 9 استان
: پایداری جو زمان شروع: جمعه 1401/10/30 زمان پایان: چهارشنبه 1401/11/05 نوع مخاطره: کاهش کیفیت هوا همراه با رشد شاخص منطقه اثر: جمعه 1401/10/30: تهران، کرج، تبریز، قم، سمنان، اصفهان، مشهد، اراک و قزوین. شنبه 1401/11/01: تهران، کرج، تبریز، قم، سمنان، اصفهان، مشهد، اراک و قزوین. یکشنبه 1401/11/02: تبریز، سمنان، اصفهان، اراک، قم ...
دعوت از 18 ورزشکار به اردوی انتخابی بوچیای زنان
...، نفیسه خلیلیان، زهرا دلارامی (خراسان رضوی)، ظریفه احمدی، فاطمه بهمنی، مریم ملکی فلاح، زینب طالبی (تهران)، سیده لیلا موسوی (زنجان)، زهرا واحدی، مینا نصیحتی، پریا پیری (آذربایجان شرقی)، گیتی لشکری، لیلا میرخوشحال، مهسا خدابنده (قزوین)، شقایق سراج (سمنان)، رقیه فاریابی (کرمان) مربیان مدعو: پریسا خوئینی (زنجان)، فاطمه نوروزی (تهران)، پری مردمیدان (آذربایجان غربی)، اکرم سبکرو (قزوین) مهدیس باقری سرپرستی این اردو را بر عهده دارد. ...
دعوت از 10 آزادکار به اردو/ آغاز تمرینات ملی پوشان کشتی از 30 دی
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است: 61 کیلوگرم : رضا اطری (مازندران) 65 کیلوگرم : رحمان عموزاد خلیلی (مازندران) 70 کیلوگرم : امیرمحمد یزدانی (مازندران) 74 کیلوگرم : یونس امامی (تهران) 79 کیلوگرم : محمد نخودی (مازندران) علی سواد کوهی (مازندران) 86 کیلوگرم : حسن یزدانی (مازندران) 92 ...
هادی اسفیدانی و امیدرضا رحیمی برترین قاری و حافظ قرآن کشور در سال 1401 شدند
به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت های دینی خبرگزاری فارس چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به میزبانی استان خوزستان برگزار شد و آیین اختتامیه این رقابت ها از دقایقی پیش در اهواز آغاز شد. این دوره از رقابت ها امسال پس از دو سال به صورت حضوری برگزار شد و هادی اسفیدانی قاری قرآن اهل مشهد و امید رضا رحیمی از گیلان به مقام اول رشته های حفظ و قرائت قرآن دست یافتند. بخش ...
معرفی برترین ورزشکاران ام. اس در رشته شطرنج و دارت قهرمانی کشور
: نرگس سادات رامین- اصفهان مقام دوم: آرزو شریفی – مرکزی مقام سوم مشترک: ندا اسماعیل زاده- کرمان و کیمیا معیری گلستان ره سنی بالاتر از 36 سال: مقام اول: محبوبه جهانشاهی - قم مقام دوم: الهام آجودان زاده – آ شرقی مقام سوم مشترک: زهرا صارمی – لرستان و مهری ناصری – خراسان جنوبی مقام اول: الهام نیکخواه - یزد مقام دوم ...
نمایندگان کشورمان در چهلمین دوره مسابقات بین المللی قرآن ایران تعیین شدند
به عنوان نمایندگان ایران در مسابقات بین المللی قرآن در سال 1402 بدانیم. بر همین اساس در بخش آقایان هادی اسفیدانی از خراسان رضوی، امیدرضا رحیمی از گیلان و محمد پورسینا به ترتیب در رشته های قرائت تحقیق، حفظ کل و قرائت ترتیل به عنوان نماینده کشورمان در چهلمین دوره مسابقات بین المللی قرآن ایران حضور خواهند یافت. در بخش بانوان نیز رویا فضائلی از خراسان رضوی و عادله شیخی از استان ...
روزشمار دفاع مقدس (28 دی)
رویداد های مهم این روز در تقویم شمسی (28 دی) • شهادت جعفر چنگیزی (استان تهران، شهرستان تهران) (1359 ه. ش) • شهادت علی آذریان (استان تهران، شهرستان تهران) (1359 ه. ش) • شهادت محمود عبدی پور (استان خوزستان، شهرستان آبادان) (1359 ه. ش) • شهادت حسین طالبی زاده (استان خوزستان، شهرستان آبادان) (1360 ه. ش) • ولادت شهید مدافع حرم سجاد مرادی (استان ...
آخرین خبرها از رادیوتئاتر جشنواره فجر/ هنرنمایی تئاتری های قم و اصفهان در چهارمین روز
نیز در چهارمین روز این بخش از جشنواره نمایش های شبیه پدر به کارگردانی مهدی صباغ زاده از قم و اسپویلر به کارگردانی محمد رادمهر از اصفهان به ترتیب ساعت 16 و 18 اجرا خواهند شد. گفتنی است، اجراهای روز پنج شنبه 29 دی ماه این بخش از جشنواره بین المللی تئاتر فجر هم به نمایش های همه دختران من از ساری و مجنون-پل حمید از تبریز اختصاص دارد. چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری کوروش زارعی 25 دی تا 11 بهمن 1401 در تهران درحال برگزار است. انتهای پیام/ ...
همایش رسالت فاطمی در قم برگزار شد
...> مبلغان و خدام خواهر واحد حافظان حریم در آستان مقدس بانوی کرامت و در سطح شهر قم و مدارس استان به صورت چهره به چهره مشغول فعالیت تبلیغی در عرصه حجاب و عفاف هستند. الهی پور، استاد جامعه الزهرا(س) در این مراسم با اشاره به جایگاه حضرت زهرا(س) به عنوان تنها بانویی که در میان معصومین(ع) حضور دارند، تصریح کرد: مقام عصمت و جایگاه تربیتی حضرت زهرا(س) به شیوه ای است که این بانو نه تنها مربی اهل بیت(ع ...
به یاد پاس و دیگر باشگاه های قدیمی فوتبال ایران؛ از افتخار آفرینی تا بازیکن و مربی سازی
تیم پاس تهران شد و بعداز پاس، تیمهای راه آهن تهران، نفت تهران و... هم از چرخه فوتبال ایران متاسفانه خارج شدند و یا به عبارتی عده ای آن ها را از فوتبال ما خارج کردند، البته در کمال تاسف! امیدواریم به زودی زود شاهد احیای مجدد برخی تیم های فوتبال ایران باشیم که من به چند نمونه آن اشاره می کنم؛ تیم های پاس، راه آهن، بانک ملی، آرارات، عقاب، ابومسلم مشهد، تام اصفهان، دارایی، نیروی اهواز، جم ...
اسامی ناظران و داوران هفته چهاردهم لیگ برتر زنان
شود و باخت فنی برای صدیق گفتار محسوب خواهد شد. اصفهان، سالن ملت، ساعت 13 ذوب آهن اصفهان – سایپا تهران ناظر فنی: فاطمه زندی، ناظر داوری: شیرین برادران مهاجری، داور اول: زهرا شیری و داور دوم: ملیحه نوری رفسنجان، سالن 9 دی، ساعت 13 مس رفسنجان – پیکان تهران ناظر فنی: مهین مومن، ناظر داوری: طوبی بهپوری، داور اول: ماندانا مطیعی و داور دوم: شیما حقوقی زاده یزد، سالن یگانگی، ساعت 13 طلوع مهر یزد – سریک گنبد ناظر فنی: فرحناز خیری، ناظر داوری: محبوبه زرنویس زاده، داور اول: هدیه صابری و داور دوم: لیلا ویسی ...