درخشش بانوان سمنان در مسابقات کشوری کاراته
سایر منابع:
سایر خبرها
اختتامیه پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج برگزار شد
...، تیم کرمانشاه در رتبه دوم و تیم استان سمنان در رتبه نخست از این بخش حائز مقام شدند. در بخش بازی های ویژه تلفن همراه، مقام سوم به تیم استان خراسان رضوی، رتبه دوم به تیم استان آذربایجان غربی و رتبه نخست به تیم استان سمنان تعلق پیدا کرد. همچنین از نگاه هیات داوران تیم استان همدان شایسته تقدیر به خاطر ساخت نرم افزار ویژه شد. در حوزه نرم افزار های تلفن همراه رتبه سوم ...
قهرمانی شاهرود در رقابت های ووشوی بانوان
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز سمنان ،️ تیم های سمنان و دامغان به ترتیب دوم و سوم شدند . این مسابقات به میزبانی شاهرود برگزار شد
برترین بانوان ووشوکار آذربایجان شرقی معرفی شدند
56- پریسا هاشمی اول لیلا عظیمی دوم وزن 60- فاطمه دنیا خواه اول زهرا مردی گنبد دوم نادیا دری و زهرا حسین پور سوم مشترک وزن 65- معصومه عبدلی اول مائده شیرازی دوم فاطمه مشتری و پریا خانمحمد پور سوم مشترک وزن 70- زهرا اسکندر نژاد اول وزن 80- سحر حیدروند اول وزن همچنین در نتایج تیمی، تیم تبریز با کسب 2 طلا 3 نقره و 2 برنز مقام اول، تیم شبستر با کسب 2 طلا مقام دوم و مراغه با کسب 2 نقره و یک برنز مقام سوم را کسب کردند. گفتنی است، مسابقات انتخابی ووشو استان در بخش آقایان فردا جمعه در سالن شهید اقدمی تبریز برگزار خواهد شد. کد خبر 6049178 ...
روز دوم مسابقات قایقرانی رفتینگ قهرمانی آسیا - هند؛ بانوان ایران در اسلالوم و ماراتن هم اول شدند
تیم رفتینگ بانوان استان اصفهان در روز دوم رقابت های قهرمانی آسیا در هند، با اختلاف نسبتا زیاد نسبت به رقبا در رده اول مسابقات اسلالوم و ماراتن قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات رفتینگ قهرمانی آسیا تحت نظر فدراسیون جهانی WRF که از روز گذشته در هیماچال پرادش هند آغاز شده، امروز با برگزاری مسابقات اسلالوم و ماراتن ادامه پیدا کرد. تیم رفتینگ بانوان استان ...
اولین دوره رقابت های پیاده روی در آب کشور در کرمانشاه برگزار شد
سمیرا عمرانی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این رقابت ها، با حضور بیش از 50 بانوی کرمانشاهی، در چهار رده سنی و زیر نظر کمیته پیاده روی در آب هیات ورزش های دریایی و ساحلی استان در استخر کوثر کرمانشاه برگزار شد. وی ادامه داد: در پایان این رقابت ها؛ در رده سنی 18 تا 29 سال الناز کاظمی به مقام نخست دست یافت، زهرا کوشکی عنوان دوم را کسب کرد و نگین عزیزی هم سوم شد. عمرانی ...
تنیسورهای ابهری مقام دوم مسابقات استانی را کسب کردند
مجید امیرلو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری_تحلیلی موج رسا گفت: تیم دانش آموزی تنیس روی میز پسران ابهر مقام دوم استان را از آن خود کرد. وی افزود: مسابقات قهرمانی استان زنجان با شرکت 4 تیم به میزبانی استان زنجان برگزار شد. رئیس هیأت تنیس روی میز شهرستان ابهر گفت: در این مسابقات ناحیه 2 مقام اول و ناحیه 1 زنجان مقام سوم این مسابقات را کسب کردند. امیرلو در پایان افزود: هیأت شهرستان ضمن تبریک به اعضای تیم ابهر، معین مهاجری، سیدآراد تبریزی، محمدطاهر سرداری و از زحمات مربیان حدادیان و رحیم پور کمال تشکر و آرزوی موفقیت بیشتر را دارد. انتهای پیام/ ...
نائب قهرمانی تیم هندبال ستارگان خور در رقابت های لیگ دسته دو بانوان کشور
تیم هندبال ستارگان خور در رقابت های لیگ دسته دو بانوان کشور به مقام نائب قهرمانی رسید. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی هیات هندبال استان فارس، مسابقات لیگ دسته دو بانوان جنوب کشور با حضور 12 تیم از تاریخ 10 لغایت 16 اسفندماه به میزبانی استان یزد برگزار گردید که تیم هندبال ستارگان خور نماینده شایسته استان فارس موفق گردید با شش پیروزی به فینال این مسابقات راه یابد و در فینال ...
پیروزی هندبالیست های طبسی در هفته سیزدهم لیگ برتر
بازیکن از 20 استان کشور و 6 ملیت در تالار فرهنگیان بیرجند آغاز و این مسابقات تا 21 اسفند ماه ادامه خواهد داشت. حضور در المپیاد قهرمانی ورزشی بانوان کارگر کشور تیم بانوان آمادگی جسمانی استان خراسان جنوبی با ترکیب ورزشکاران شهرستان طبس، اختری، تقوی و یزدان پناه به المپیاد قهرمانی ورزشی بانوان کارگر کشور در رشته آمادگی جسمانی به میزبانی بندرانزلی اعزام شدند. این مسابقات ...
نتایج کامل روز سوم دور برگشت لیگ دسته اول بانوان کشور+جدول
به گزارش پایگاه خبری2020، دور برگشت مسابقات لیگ دسته اول بانوان کشور در 6 گروه و بصورت مجتمع در حال برگزاری است. نتایج کامل روز سوم بشرح زیر است. پنجشنبه 17 اسفند گروه اول: شهرداری لنگرود 3_2 امان کرمان شهرداری ساوه 2_4 هیرسا تهران گروه دوم: چادرملو اردکان 7_یک سون نوشهر پارس آرا شیراز 5_یک ولی نتاج ایراندخت کنگان ...
مدال آوری بانوان رزمی کار سمنان در مسابقات کاراته کشور
اعضای تیم کاراته مقاومت سمنان 2 نشان طلا، 2 نقره و 11 برنز کسب کردند. الهام بهنادفر و کوثر محمدی از سالن صالحین شهدای گمنام مسکن مهر سمنان مربیگری و سرپرستی تیم را بر عهده داشتند؛ این مسابقات به میزبانی قم برگزار شد. باشگاه خبرنگاران جوان سمنان سمنان
معرفی برترین های هاکی روی یخ دسته جات آزاد رده سنی زیر 18 سال بانوان
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما ، مسابقات دستجات آزاد هاکی روی یخ رده سنی زیر 18 سال در بخش بانوان شب گذشته برگزار شد. در پایان این مسابقات تیم های ام دات آر، هاکی پاندا و آیس باکس به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند. این سری از مسابقات در رده های سنی دیگر و در دو بخش بانوان و آقایان همچنان در حال برگزاری است. ...
از کسب مدال طلای مسابقات انفرادی تنیس روی میز توسط دانش آموزان تا کسب مقام اول تیم فوتسال فرهنگیان خانم
نفر از دانش آموزان منتخب و نخبه ورزشی استان قم به رقابت های کشوری دانش آموزان دختر و پسر سراسر کشور اعزام شدند که در این بین مقام ها و رتبه های متعددی توسط این تیم ها احراز گردید. یزدی افزود: کسب کاپ اخلاق توسط تیم بدمینتون دختران، کسب مدال طلای مسابقات انفرادی تنیس روی میز توسط دانش آموز محمدحسن حبیبی، کسب مقام سوم توسط تیم هندبال دختران، کسب مقام سوم تیمی رشته تنیس روی میز پسران، کسب ...
مهدی برنده رتبه سوم مسابقات قرآنی مدهامتان را کسب کرد
پس از رقابت 280 نفر با ارزیابی 25 داور در مجتمع فرهنگی نور سنندج به کار خود پایان داد و نفرات برگزیده خود را شناخت. عزیزی گفت: مرحله کشوری شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان با حضور جمعی از مسئولان، قاریان، حافظان و 280 برگزیده کشور در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد. مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان بیان کرد: این مسابقات در رشته های قرائت ترتیل ...
اداره کل ورزش و جوانان نایب قهرمان شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، مسابقات فوتبال گل کوچک کارکنان آقایان دستگاه های اجرایی استان اصفهان با حضور 10 تیم به میزبانی سالن آزادی خوراسگان برگزار شد که در پایان مقام های ذیل حاصل شد: مقام اول : شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان مقام دوم : اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان مقام سوم: صدا و سیمای مرکز اصفهان مرحوم حسن استکی، حسن گوهری مهر، مسلم کاظمی، مهدی ابدالی، امیر شریفی و سیداحمد حجازی به عنوان بازیکن، آرش ظفریان به عنوان سرمربی و پژمان سلطانی به عنوان سرپرست اعضای تیم اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان را تشکیل دادند. ...
پایان روز نخست هفته هجدهم کورس سوارکاری گنبدکاووس+ نتایج
چابکسواری آرمین آق آتابای بر جایگاه قهرمانی، اسب وی آی پی با چابکسواری امین محمدی بر جایگاه نایب قهرمانی و اسب کوماتسو با چابکسواری یاسر آموت مقام بر مقام سوم تکیه زدند. دور چهارم 1550 متر در دور چهارم مسابقات این هفته اسب یاسین خان با چابکسواری کیوان قلر عطا به مقام نخست دست یافت و اسب دومنیک با چابکسواری بهرام بینایی و اسب اکو با چابکسواری بنیامین جرجانی به ترتیب دوم و سوم ...
بانوان اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان 4 اصله نهال غرس کردند
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از استان سمنان، ظهر امروز همزمان با فرارسیدن هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، بانوان اداره کل راه و شهرسازی استان با حضور در محل کمربند سبز سایت 205 هکتاری نهضت ملی مسکن سمنان 4 اصله نهال غرس کردند.این سایت در محدوده پل جهاد تا پل شهید ترحمی دانشگاه سمنان جانمایی شده است و عملیات آماده سازی آن در ابتدای سال 1403 آغاز می شود. گفتنی است عملیات احداث کمربند سبز سایت 205 هکتاری نهضت ملی روز گذشته با غرس نهال توسط مدیرکل و معاونان اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان آغاز شد. ...
درخشش ورزشکاران جامعه ارتباطات در مسابقات کارکنان دولت / تیم پیام در همه رشته ها روی سکو قرار گرفت
تیمی و انفرادی موفق به کسب عنوان شود. بر این اساس، در بخش بانوان، تیم پیام در رشته داژبال و آمادگی جسمانی مقام دوم مسابقات در هر دو رشته را از آن خود کرد و کاپ نایب قهرمانی این دو رشته را توانست کسب کند. همچنین بانوان شناگر تیم بانوان در مواد مختلف یک مدال طلا و سه مدال نقره به دست آوردند. در همین چارچوب در بخش آقایان نیز تیم والیبال پیام با شکست همه حریفان فاتح ...
دختر گلستانی روی سکوی سوم مسابقات اسکواش نشنال کلوز
نرگس سلطانی، مسابقات اسکواش نشنال کلوز سوم شد . به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان ؛ مسابقات اسکواش نشنال کلوز بانوان گیلان از ششم لغایت هشتم اسفند1402 در شهرستان رشت برگزار شد . 25 اسکواش باز مطرح از سراسر کشور در این مسابقات شرکت کرده بودند . در این دوره از رقابت ها نرگس سلطانی بانوی اسکواش باز گلستانی پس از رقابت با حریفان ، موفق شد با کسب مقام سوم ...
قهرمانی دانشگاه آزاد پرند در بخش انفرادی مسابقات بدمینتون
نخست این دوره از مسابقات را کسب کرد. مقام دوم به تیم رودهن رسید و تیم های سمنان و تهران غرب به صورت مشترک موفق به کسب مقام سوم این مسابقات شدند. در قسمت انفرادی آزاد این مسابقات مقام نخست را فیروز داریی از دانشگاه آزاد اسلامیس واحد پرند، مقام دوم محمدحسین قزوینه از دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) را کسب کردند و علی دوستی از سمنان و مجید رضایی از رودهن به صورت مشترک به مقام سوم رسیدند. در پایان مسابقات با حضور مسئولان کاپ، مدال تیم ها و نفرات قهرمان اهدا شد. انتهای پیام/ ...
نماینده خوزستان حائز رتبه برتر در مسابقات مدهامتان شد
به گزارش ایکنا از خوزستان، یوسف عیاشی ، عضو کانون امام حسن مجتبی (ع) شهرستان هویزه توانست رتبه سوم بخش قرائت ترتیل بالای 16 سال شانزدهمین دوره مسابقات کشوری مدهامتان را کسب کند. این مسابقات 13 و 14 اسفندماه به میزبانی استان کردستان در شهر سنندج برگزار شد. از استان خوزستان 10 نفر(شش نفر در بخش آقایان و چهار نفر در بخش بانوان) در رشته های حفظ کل، قرائت ترتیل و قرائت تحقیق به مرحله کشوری راه یافتند که بانوان راه یافته به این مرحله از حضور در رقابت کشوری انصراف دادند. انتهای پیام ...
در مسابقات پرش با اسب قهرمانی استان اصفهان چه گذشت
باشگاه ایران زمین مقام دوم: عرشیا طباطبایی با اسب گری استون از باشگاه ایران زمین مقام سوم: آرش محمدی با اسب دیمن از باشگاه ایران زمین رده (قهرمانی)بزرگسالان: مقام اول: علی کریمی با اسب هلونیا از باشگاه پارادایس مقام دوم: شریف اسماعیلی با اسب کالیدا از باشگاه پارادایس مقام سوم: حسین علینقیان با اسب فلوگل از باشگاه ایران زمین همچنین در پایان با حضور اعضای هیات رئیسه سوارکاری استان اصفهان و جمعی از پیشکسوتان سوارکاری و قهرمانان کشور از برترین های مسابقات تجلیل و تقدیر شد. ...
برگزیدگان شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان معرفی شدند
سنندج از خانواده معظم شهید والا مقام حاج غلامرضا بامدی و خانواده معظم شهید والا مقام سرهنگ حسین یوسفی تجلیل شد. قرائت ترتیل آقایان زیر 16 سال مبین نصیری از استان آذربایجان غربی مقام اول امیرعلی دروکی از خراسان رضوی مقام دوم سیدعلیرضا مولایی اندلیبی از اردبیل مقام سوم قرائت تقلیدی آقایان زیر 16 سال محمد اسماعیل وردنجانی از چهارمحال و بختیاری و ...
مدال برنز مسابقات بسکتبال کشور به پسران شاهرودی رسید
...، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شاهرود گفت: در پایان چهلمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر سراسر کشور که به میزبانی استان اصفهان برگزار شد، تیم بسکتبال سه نفره پسران شاهرود به نمایندگی از استان سمنان به مدال برنز رسید. وی گفت: پسران شاهرودی با برتری در دیدار رده بندی مقابل تیم استان چهارمحال و بختیاری موفق به کسب مقام سوم بین 32 تیم شرکت کننده در مسابقات شدند. باشگاه خبرنگاران جوان سمنان سمنان ...
نیلگون عنوان قهرمانی را کسب کرد
. وی بیان داشت: از همکاران خودم در هیئت هندبال و نایب رئیس بانوان و همکارانشان تشکر می کنم که به ما کمک کردند تا این مسابقات با نظم خوبی برگزار شود بهرام اظهار داشت: از اداره ورزش وجوانان شهرستان و آموزشگاه رانندگی ایلیا که در تهیه جوایز با این هیئت همکاری کردند تشکر می کنم. رئیس هیئت هندبال شهرستان جاسک گفت : در پایان این مسابقات تیم نیلگون مقام اول را کسب کرد. تیم های اروند ب و اروند الف به ترتیب مقام های دوم و سوم را به دست آوردند. مراسم اهدا جوایز این مسابقات با حضور عبدالمجید مرادی رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار شد. ...
درخشش دختران بدمینتون باز سمنان در مسابقات کشوری
در بخش دو نفره حنانه رجبی و عارفه مزحجی موفق به کسب مدال برنز شدند. فاطمه واعظیان در بخش انفرادی مدال برنز گرفت ؛ عفت جعفری داوری این مسابقات را بر عهده داشت. سی و چهارمین دوره مسابقات بدمینتون دختران متوسطه دوم کشور با شرکت 28 تیم به میزبانی اصفهان برگزار شد باشگاه خبرنگاران جوان سمنان سمنان ...
معرفی برترین های مسابقات تنیس روی میز دانش آموزان پسر متوسطه اول استان فارس
تیم فسا به عنوان تیم اخلاق معرفی شد. رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش وپرورش فارس گفت:منتخبین این رشته ورزشی در تابستان 1403 به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد. سرپرست هیئت ورزش دانش آموزی استان فارس گفت: در بخش انفرادی این رقابت ها نیز، رامین شاه علی از ناحیه یک شیراز رتبه اول، عرفان یزدان بخش از ناحیه 2 شیراز رتبه دوم و آقایان علیرضا سبزواری از لارستان و اوستا عسکرزاده از ناحیه 1 شیراز مشترکا به مقام سوم دست یافتند. وی ادامه داد: دانش آموزان ورزشکار از نواحی چهارگانه شیراز و شهرستانهای لارستان، فسا، مرودشت، داراب، نی ریز، گراش و اوز در این رقابت ها حضور داشتند. ...
هیأت شطرنج شهرستان تنگستان نایب قهرمان مسابقات استانی
، کنگان، تنگستان و بوشهر به رقابت پرداختند. به تیم های برتر این دوره از مسابقات حکم، مدال، کاپ قهرمانی، جایزه نقدی و تندیس مسابقات اهدا شد. :o: در پایان نتایج زیر بدست آمد. :beginner: مقام های برتر تیمی : مقام اول تیمی: پتروپارس آریا کیش کنگان، مقام دوم تیمی:هیات شطرنج شهرستان تنگستان مقام سوم تیمی: شرکت فنی مهندسی سام سازه بوشهر ...
نفرات برتر دور رفت مشخص شدند
دور رفت لیگ برتر دارات آقایان هرمزگان با شناخت نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش صبح ساحل، در پایان دور رفت مسابقات لیگ برتر دارات آقایان 66 مسابقه انجام شد و نفرات اول تا سوم مشخص شدند. در این مسابقات حیدر پیروی مقام اول را به خوش اختصاص داد. فرزاد درخشنده دوم شد و محمد جواد پسنده مقام سوم را کسب کرد. این مسابقات تا خرداد سال آینده ادامه خواهد داشت و در پایان قهرمان استان هرمزگان در سال 1402-1403 مشخص خواهد شد. ...
قهرمانی تیم بانوان البرز در مسابقات کاراته کشور
به گزارش خبرگوهردشت؛ 14:58 – 06 شهریور 1402 14:58 – 06 شهریور 1402 در این رقابت ها که با حضور 320 ورزشکار از 20 استان در سالن نشاط کرج برگزار شد، تیم البرز به عنوان قهرمانی رسید، تیم فارس نایب قهرمان شد و تیم اصفهان هم بر سکوی سوم ایستاد. منبع خبر
انتصاب سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون هندبال
.... ساکی همچنین دارای مدرک مربیگری رشته هندبال است که سابقه حضور در مسابقات قهرمانی و لیگ برتر هندبال و کسب عناوین اول تا سوم این مسابقات را بین سال های 1376 تا 1381 داشته و به عنوان نایب رئیس بانوان هیات هندبال استان لرستان به مدت 6 سال فعالیت کرده است. در رزومه آذین ساکی کارشناس دفتر توسعه ورزش بانوان کشور از سال 83، کارشناس مسئول ورزش بانوان استان لرستان از سال 76، عضو ...