البرز قهرمان مسابقات آفرود چند جانبه کشور
سایر خبرها
در پایان لیگ اسلالوم بانوان در دریاچه آزادی؛ بحر گستر پارس قهرمان شد
ریحانه عسگری از بحر گستر پارس با زمان 1:22.11 دقیقه مقام سوم را به دست آوردند. ... در مسابقه اسلالوم امدادی بانوان محدثه حسن پور و نگار صادقی از بحر گستر پارس با زمان 2:28.25 دقیقه اول، هلیا پوروثوقی و مریم عزیزی از نوین البرز با زمان 2:44.75 دقیقه دوم و خاطره فرجی و فائزه روناسی از آرکا اصفهان با زمان 2:49.20 دقیقه سوم شدند. ... در مسابقه اسپرینت ...
اعلام نتایج مسابقات تنیس روی میز فرهنگیان استان فارس +اسامی برترین ها
...> زیدآبادی نژاد افزود: در بخش تیمی این دوره از مسابقات 38 بازی و در بخش انفرادی 70 بازی برگزار شد. وی گفت: در بخش تیمی مقام اول به تیم فرهنگیان داراب، مقام دوم تیم فرهنگیان لارستان، مقام سوم مشترک نیز به فرهنگیان نواحی 3 و 4 شیراز رسید و فرهنگیان بیضا نیز تیم منتخب فرهنگی و اخلاق شدند. رییس هیات ورزش دانش آموزی فارس همچنین در خصوص نتایج انفرادی زیر چهل سال این رقابت ها نیز گفت ...
مسابقات دارت کارگران شرکت سیمان اصفهان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش کارگری استان اصفهان - اولین دوره رقابت های دارت کارکنان شرکت سیمان اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر در دو بخش آقایان و بانوان ویژه پرسنل شرکت سیمان به مدت 3 هفته با حضور 95 نفر از پرسنل برگزار شد. نفرات برتر بخش آقایان: مقام اول؛ ابوالفتح نجفی از واحد پشتیبانی مقام دوم؛ حمیدرضا رفیعی از واحد آمار تولید مقام سوم؛ حمیدرضا مهدی وند از واحد کیفیت و پژوهش نفرات برتر بخش بانوان: مقام اول؛ مرضیه جلال پور از واحد پیمانکاری معدن مقام دوم؛ زهرا علی خانی از واحد مالی مقام سوم؛ فاطمه زادهوش از واحد صادرات ...
برگزاری المپیاد استعدادهای برتر شنا مناطق جنوب شرق کشور
دو سهمیه قطعی جهانی حاصل تلاش دانش آموزان رودانی
پناهی در پارک نوری رتبه اول ، امیرعلی کمالی ،امیررضا صفرپور ومحمدحسین فرهادی در لیگ آتش نشان به ترتیب به مقام های اول تا سوم و محمد ماهان مریدی محسبات ذهنی رتبه دوم را بدست آوردند. و ی از موفقیت دانش آموزان رودانی در مسابقات مجازی منطقه ای اشاره کرد و اظهار داشت : در این مسابقات نیز سدنا زیارت پناهی و ملیکا اوکار در لیگ پارک نوری رتبه های اول و دوم را کسب کرذدند که مچوز حضور در مسابقات ...
فوتبال در لیگ دسته سوم جریان دارد/مهرخلیج تهران در گروه اول شاهین یا گلچین در گروه دوم و ایرانجوان در ...
نیم فصل اول مرحله نهایی لیگ دسته سوم به پایان رسید نیم فصل نخست مرحله نهایی لیگ دسته سوم کشور در فصل 1403_1402 به پایان رسید و در گروه اول تیم مهرخلیج با هدایت شاهین شکرانه در گروه دوم دو تیم گلچین رباط کریم با سرمربیگری حامد گل محمدی و شاهین تهران با هدایت محمد سنجری که در حال حاضر منتظر صدور رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هستند و در گروه سوم تیم ایرانجوان بوشهر با هدایت موفق به ...
موفقیت دو عضو کرمانشاهی در مسابقات قرآن و عترت
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون کرمانشاه، کسب مقام اول ناحیه و دوم استانی در مسابقات قرآن و عترت، رشته ی گفتمان مهدوی، توسط زینب جیحونی و بهار محمودآبادی اعضای نوجوان فعال مرکز شماره 2 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه رقم خورد. چهل و دومین دوره ی مسابقات قرآن عترت و نماز دانش آموزان استان و نهمین دوره ی مسابقات فرهنگیان در اردیبهشت ماه در استان کرمانشاه برگزار شد. این ...
برگزاری مسابقات استانی شنا دختران (مقطع متوسطه اول)
✅ ️ برگزاری مسابقات استانی شنا دختران (مقطع متوسطه اول) ✅ ️ مسابقات شنا دختران با حضور پنج تیم بجنورد،شیروان، اسفراین، فاروج و جاجرم در تاریخ 13 اردیبهشت ماه سال جاری در استخر دانش آموزی شهرستان اسفراین در دوبخش انفرادی و تیمی برگزار شد. و در پایان ترکیب تیم استان جهت اعزام به مسابقات کشوری انتخاب گردید. نتایج تیمی به شرح ذیل می باشد: مقام اول: شهرستان جاجرم مقام دوم: شهرستان بجنورد مقام سوم: شهرستان شیروان ...
مسابقات سرود دختران خراسان جنوبی برگزار شد
علی سرزهی افزود: در این جشنواره 30 گروه سرود دانش آموزان دختر در سه دوره تحصیلی ابتدایی،متوسطه اول و متوسطه دوم حضور داشتند. وی گفت: پس از دوران کرونا امسال اولین سالی است که مرحله استانی این مسابقات را به صورت گروهی و حضوری در خراسان جنوبی برگزار شد. وی افزود: در پایان این جشنواره بر اساس رای داوران،در بخش تلفیقی در دوره ابتدایی دبستان شهید تقوی فردوس، دبستان فضیلت طبس و ...
پایان مسابقات فوتسال در سطح بخش و شهر آسارا
در روز پایانی این رقابت ها تیم غیرت نسا به مقام قهرمانی رسید، تیم های شهدای خوزنکلا و شهدای کندر هم به ترتیب دوم و سوم شدند. پایان بخش این مسابقات اهدای جام به تیم قهرمان و تجلیل از بازکین برتر، آقای گل و تیم اخلاق بود. باشگاه خبرنگاران جوان البرز کرج
تیم شیراز، قهرمان مسابقات شنای دختران فارس
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز فارس ، رییس هیات ورزش دانش آموزی فارس گفت: در رقابت های دختران شناگر متوسطه اول فارس، تیم های ناحیه 1 و 2 شیراز به ترتیب مقام های اول و دوم را از آن خود کردند و جهرم در جایگاه سوم ایستاد. ابوذر زیدآبادی نژاد افزود: تیم ناحیه 3 شیراز هم مقام اخلاق را کسب کرد. در رقابت های شنای دختران دانش آموز متوسطه اول استان فارس، 65 شناگر دختر از سراسر استان حضور داشتند. رقابت های شنای دختران متوسطه اول فارس، 17 اردیبهشت در استخر نرجس شیراز برگزار شد. ...
مسابقات قهرمانی کاراته بوشهر برگزار شد
فرزاد الماسی اظهار کرد: این ورزشکاران در قالب 10 تیم طی 2 روز انجام شد. وی افزود: در بخش آقایان و بانوان این رقابت ها تیم کیوکوشین کان بوشهر مقام اول را به دست آورد. رئیس سبک کیوکوشین کان استان بوشهر تصریح کرد: همچنین تیم های fikk و ناکامورا به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. الماسی ادامه داد: حامد نیکنام ، فردین کاویان پور ، عاطفه صدیقی با همراهی اعضای ...
دختران ووشوکار ملایری بر بلندای سکوی قهرمانی مسابقات ووشو استان
میزبانی همدان برگزار شد. وی ادامه داد: شیر دختران ملایری با حضوری قدرتمند در این دوره از مسابقات با کسب 9 مدال درخشان طلا، نقره و برنز با اقتدار بر سکوی قهرمانی آن ایستادند و تیم های نهاوند و همدان به ترتیب دوم و سوم شدند. این مقام مسئول خاطرنشان کرد: عناوین برتر و اول این مسابقات برای حضور در مسابقات ووشو دختران کشور انتخابی تیم ملی انتخاب و معرفی شدند که در اواخر خردادماه سال ...
شیراز قهرمان مسابقات ووشو انتخابی جوانان فارس شد
به گزارش خبرگزاری مهر ، سید یاسر موسوی ظهر دوشنبه با اعلام این خبر گفت: مسابقات انتخابی ووشو آقایان استان در رده سنی جوانان در دو بخش ساندا و تالو به میزبانی خانه ووشو برگزار شد. وی افزود: در بخش ساندا فراشبند اول به مقام قهرمانی دست یافت و شهرستان های جویم و کوار حائز مقام های دوم و سوم شدند. رئیس هیأت ووشو فارس اظهار داشت: اما در مجموع ساندا و تالو تیم شیراز الف قهرمان شد ...
در پایان لیگ اسلالوم آقایان در دریاچه آزادی؛ ملوان نداجا قهرمان شد
مقام اول، آرین احدی و امیررضا کیانی از ملوان نداجا با زمان 46.20 ثانیه مقام دوم و همایون محمدپور و سورنا نظری از استخر صدف منجیل با زمان 47.50 ثانیه مقام سوم را بدست آوردند. ... بر این اساس در پایان چهار مرحله رقابت و جمع امتیازات ملوان نداجا با 152 امتیاز قهرمان شد، فولاد هرمزگان با 115 امتیاز جایگاه دوم را به دست آورد و استخر صدف منجیل با 101 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفت. ...
مسابقات کونگ فو بانوان استان بوشهر برگزار شد+ تصاویر
ورزشکار برتر از باشگاه استان بوشهر برگزار شد در پایان به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی استان بوشهر و مدال مسابقات اهدا گردید و باشگاه مهر عالیشهر مقام اول مسابقات باشگاه آماتا مقام دوم و باشگاه آذرخش مقام سوم را کسب نموند. طیبه عبدالهی نائب رئیس امور بانوان کونگ فو ضمن تبریک به قهرمانان در بخش ممای کونگ فو توآ استان بوشهر را در بخش ممای از برترین های کشور اعلام نمود و از تمامی ...
معلم نمونه علاوه بر کار علمی بایستی در عمل و کلام خود نیز توانمند باشد/بررسی مدارک و صلاحیت های عملی و ...
... ازجمله فعالیت های اینجانب است. البته در سایر حوزه ها نیز موفقیت ها و دستاورد های متعددی داشته ام، مثلا: کسب مقام اول استان مسابقات ورزشی فرهنگیان در رشته بدمینتون – کسب مقام اول استان مسابقات ورزشی فرهنگیان در رشته والیبال در سال 88 – کسب مقام اول در رشته سرود همگانی در هجدهمین دوره مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری و همچنین در هفدهمین دوره پرسش مهر ریاست جمهوری- کسب مقام دوم کشوری در مسابقات فوتسال ...
یک معلم نمونه باید نسبت به شغل خود نگرش مثبت و مهارت های لازم را داشته باشد/تدریس حضوری در طرح معلم ...
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم در سال تحصیلی 1403-1402، روابط عمومی این اداره کل با فاطمه مطاعی دبیر نمونه استان ایلام و دبیر نمونه کشور در دوره متوسطه اول مصاحبه ای ترتیب داده است. آنچه در زیر می خوانید مصاحبه حامد گنجی کارشناس روابط عمومی این اداره کل با فاطمه مطاعی دبیر نمونه استان و دبیرنمونه کشور در دوره ...
ناحیه 2 تبریز با بیشترین رتبه برتر در مسابقات قرآن، عترت و نماز
دانش آموزان ناحیه دو تبریز در مسابقات استانی قرآن، عترت و نماز پسران در شهرستان بناب بیشترین تعداد رتبه و مقام های برتر را به خود اختصاص دادند. در رشته قرائت تحقیق، رتبه اول را هادی سخندان، در رشته قرائت ترتیل رتبه اول علی با حجب، رتبه دوم استان را در همین رشته مهدی بی صدا کسب کرد. در رشته حفظ 10 جز، رتبه دوم استان توسط علی رضا عبداللهی، در رشته حفظ 20 جز رتبه اول استان را ...
صعود بانوان هندبالیست خراسان جنوبی به لیگ دسته یک
برگزار شد که در نهایت در وزن منفی 42 کیلو گرم یاسمن آهنی دوم، منفی 45 کیلو گرم ستایش هژبری دوم، در وزن منفی 52 کیلو گرم هستی حاجی پور قهرمان و در وزن منفی 60 کیلو گرم زهرا یل سوم شدند و در مجموع تیم خراسان جنوبی با یک طلا ،2 نقره و یک برنز در جایگاه سوم ایستاد. طلای مسابقات اهداف پروازی حجت سرگزی ورزشکار استان مقام اول مسابقات اهداف پروازی منطقه شرق کشور را به خود اختصاص داد. این دوره از مسابقات به میزبانی سیستان و بلوچستان شهرستان زابل برگزار و تیرانداز استان موفق به کسب مقام اول و مدال طلا شد. ...
افتخار آفرینی تیم دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در مسابقات ریاضی کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد اعلام کرد: در چهل و ششمین دوره مسابقات دانشجویی ریاضی کشورکه از 11 تا 14 اردیبهشت 1403 با حضور 28 تیم از دانشگاه های برتر کشور در تبریز برگزار شد، تیم دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد پس از دانشگاه های صنعتی شریف و تهران، توانست مقام سوم کشور را بدست آورد. این تیم به سرپرستی دکتر حامد نجفی، عضو هیئت علمی گروه ...
دانش آموزان با نیازهای ویژه 16 مقام استانی در جشنواره سفیران سلامت کسب کردند
اول محمدطاها حسین زاده از پیش دبستانی امام رضا(ع)، مقام دوم عاطفه جعفری از دبیرستان سوم شعبان، دو مقام سوم نقاشی: حامد مصطفوی از هنرستان شهید کاوه، مقام اول یسنا مرادی از آموزشگاه نرگس شهرستان تربت حیدریه، مقام دوم یکتا محمدی از دبستان ایثار، مقام سوم اینفوگرافی: ندا عارفخانی از دبیرستان سوم شعبان، دو مقام اول ...
مسابقات منطقه ای تنیس روی میز در بندر دیر برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری دیری ها، مسابقات آزاد تنیس روی میز جام خلیج فارس با شرکت 51 ورزشکار از شهرستان های لار استان فارس، دشتستان، بوشهر، کنگان، جم و دیر در دو بخش نوجوانان و بزرگسالان در خانه پینگ پنگ شهرستان دیر برگزار شد. در پایان این مسابقات پس از انجام 83 بازی انفرادی مقام های اول تا سوم معرفی شدند. رده نوجوانان مقام اول: طاها سجادی ازلارمقام دوم: محمدحسین ...
دختران چنارانی مدال طلای استانی را به خانه آوردند
... لازم به ذکر است تیم ناحیه 4 مشهد مقام دوم و تیم های ناحیه یک مشهد و قوچان به مقام سوم مشترک دست پیدا کردند. در پایان این رقابت ها فاطمه عباسی از چناران به عنوان بهترین بازیکن استان از سوی کمیته فنی مسابقات انتخاب شد. اسامی بازیکنان تیم شهرستان چناران به شرح زیر است: فاطمه عباسی حنانه عزیزی مریم قنبری عسل حسینی زهرا توانای اول نگین برومند ساجده زهانی سرمربی : اکرم عاملی مربی : مرضیه آل حسن سرپرست: نعیمه سامی ...
ورزش فارس در 17 اردیبهشت
خبرگزاری صدا و سیمای مرکز فارس ، مصاف هندبالیست های کازرونی و اصفهانی برای کسب نایب قهرمانی در لیگ برتر در هفته بیستم مسابقات لیگ برتر هندبال مردان کشور تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون در مهم ترین دیدار این هفته امروز از ساعت 15 و 15 دقیقه در اصفهان به مصاف تیم گیتی پسند این شهر رفته است. نمایندگان فارس و اصفهان در مکان دوم و سوم جدول رده بندی مسابقات قرار دارند. ...
دو عضو کانون به مسابقات لکوکاپ جهانی مسقط راه یافتند
دو عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان در بیست ویکمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی و پژوهشی لکوکاپ ایران برگزیده شدند. به گزارش صبح ساحل، امیرعلی مهرابی در رشته لکو کیدز (مهندسی خلاقیت) و حسین شکری نیا در لیگ لکو الک (آزمایشگاه الکترونیک) به ترتیب مقام های دوم و سوم و سهمیه شرکت در مسابقات لکوکاپ جهانی مسقط کشور عمان را دریافت کردند. بر اساس این گزارش مسابقات ...
پنجاهمین جلسه هیأت مدیره سیزدهمین دوره کانون وکلایدادگستری استان اصفهان برگزار شد
...: روز آخر مسابقات والیبال آقایان (جام وکیل مدافع) کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، روز چهارشنبه 12اردیبهشت ماه 1403 از ساعت 21:30 در سالن پردیس دانشگاه هنر برگزار شد و تیم های وکلای نجف آباد و روابط عمومی و همچنین وکلای شاهین شهر و وکلای تدبیر به مصاف هم رفتند. در پایان این دور از رقابت ها تیم وکلای نجف آباد مقام اول، وکلای شاهین شهرمقام دوم، ستارگان روابط عمومی مقام سوم را کسب کردند. کاپ ...
برترین های مسابقات بیلیارد استان بوشهر مشخص شدند
...: مسابقات بیلیارد زیر18سال استان با شرکت بیست و چهار ورزشکار از سراسر استان در باشگاه اداره بندر برگزارشد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ مسابقات بیلیارد زیر18سال استان با شرکت بیست و چهار ورزشکار از سراسر استان در باشگاه اداره بندر به مناسبت روز ملی خلیج فارس برگزار شدکه در پایان ایلیا احمدزاده مهدی محجوب هر دو از بوشهر اول و دوم شدند و امیر خارگی از خارگ به مقام سوم رسید. ...