برترین های تنیس روی میز قهرمانی کشور پیوند اعضا معرفی شدند
سایر منابع:
سایر خبرها
قزوین قهرمان مسابقات دوومیدانی کارگران کشور شد
رقابت های پرتاب وزنه هم اشاره کرد و گفت: در این رشته هم سعید تجدد از اصفهان، امیرحسین خمسه از تیم قزوین الف و داوود ملک پور از چهارمحال و بختیاری به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و در پرتاب وزنه بالای 40 سال هم روح الله سهرابی از قزوین الف، باران ورهرام از گلستان و رضا شیخی از سیستان و بلوچستان اول تا سوم شدند. غربی افزود: همچنین در بخش 100 در 4 متر امدادی هم تیم استان قزوین اول شد و تیم های اردبیل و البرز هم دوم تا سوم شدند. در نهایت در مجموع نتایج تیمی 3 تیم قزوین، البرز و اصفهان مقام های اول تا سوم مسابقات را به دست آوردند. ...
درخشش تنیس بازان همدانی در مسابقات ورزشی پیوند اعضا کشور
به گزارش روز جمعه ایرنا، در این رقابت ها که به مدت 2 روز در قزوین برگزار شد، “بهاره بیگی و محیا نظری” از استان همدان عناوین برتر رده سنی 18 تا 29 سال را از آن خود کردند. همچنین در رده سنی 30 تا 39 سال نیز “الهام محمدی تقدیر “دیگر بازیکن همدانی به عنوان قهرمانی دست یافت. “سمیه کریمی و معصومه برجی” از همدان نیز در این رده سنی به ترتیب مقام های اول و دوم را به دست آوردند تا این ...
برگزاری مسابقات انتخابی تیم المپیاد استعدادهای برتر کبدی خراسان جنوبی در بیرجند
: تیم طبس مقام اول تیم بیرجند مقام دوم و تیم های حومه بیرجند و قاینات مقام های سوم و سوم مشترک را از آن خود کردند. در بخش بانوان: تیم خوسف مقام اول تیم طبس مقام دوم و تیم درمیان مقام سوم را به خود اختصاص داد. در پایان با حضور حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان استان، اسلامی سرپرست معاونت توسعه امور ورزش،شیردل رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند، چهکندی نژاد سرپرست گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و علی کاظمی از نفرات برتر با اهدای لوح، مدال و تندیس مسابقات تجلیل شد. ...
اصفهان قهرمان مسابقات کاراته آقایان سبک بین المللی شوتوکان
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ مسئول برگزاری این مسابقات گفت: در این مسابقات 400 ورزشکار از 14 استان در 3 رشته کاتاانفرادی، کاتای تیمی و کومیته انفرادی در رده نونهالان، نوجوانان، امید وبزرگسالان در در سالن موهبت مجموعه ورزشی آزادی این شهر به رقابت پرداختند. مرتضی کریم زاده افزود: در پایان این رقابت ها استان اصفهان مقام اول، استان کرمان مقام دوم واستان هرمزگان مقاوم سوم را کسب ک ...
نایب قهرمانی آبفای استان اصفهان در مسابقات فوتسال جام بنیاد شهید
به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، تیم فوتسال آبفای استان اصفهان در مسابقه پایانی این دوره از بازی ها که بین این تیم و شرکت گاز برگزار شد، دو تیم در وقت قانونی به نتیجه مساوی 5 بر 5 رسیدند و در ضربات پنالتی تیم شرکت گاز با نتیجه 5 بر 4 و در مجموع با حساب 10 بر 9 به پیروزی و مقام قهرمانی رسید و تیم آبفای استان به مقام دوم رضایت داد. در مسابقه رده بندی نیز تیم دادگستری با غلبه بر تیم بانک ...
رقابت 165 شرکت کننده در مسابقات درگ قهرمانی در ساوه
طباطبایی راد و در کلاس 4 و 6 سیلندر توربو دیفرانسیل جلو مهدی گزستانی، حبیب مظلوم و بهروز ضامن رتب های اول تا سوم هر بخش را کسب کردند. در ادامه راند دوم مسابقات درگ آیلند کاپ و در کلاس 8 سیلندر سید علی اکبر کمالی، حسین بهرامی و مبین جاوید فر به ترتیب مقام های برتر این کلاس را از آن خود کردند. همچنین شهریار کریمی مقام اول، مهدی گزستانی مقام دوم و محمدرضا مددی مقام سوم کلاس ٱورال را ...
معرفی برترین های دوچرخه سواری کوهستان کشور در کازرون
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس ،در دومین روز مسابقات دوچرخه سواری کشور در کازرون 75 دوچرخه سوار آقایان در رده سنی جوانان وبزرگسالان به رقابت پرداختند. رئیس هیات دوچرخه سواری کازرون گفت: درمسابقات رده سنی جوانان، پرهام شهسواری ازباشگاه اکادمی فرازتهران مقام اول، بنیامین فنایی از باشگاه فروشگاه دوچرخه ایران مقام دوم و حسن دهقان ازباشگاه خط پایان مشهد مقام سوم را به دست آوردند ...
قزوین قهرمان مسابقات دو و میدانی کارگران کشور شد
هادی اسدی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین، با اشاره به نتایج که در قزوین برگزر شد، گفت: در این رقابت ها که 31 تیم از 30 استان و با مجموع 170 ورزشکار برگزار شد، تیم های البرز و اصفهان نیز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. رئیس اداره ورزش کارگری استان قزوین ادامه داد: در ماده 400 متر بالای 40 سال محمود محسنی، در 1500 متر مهدی روحی از استان قزوین الف، رتبه سوم را کسب کردند. ...
اعلام نفرات برتر انتخابی تیم ملی بدمینتون جام بین المللی فجر
رقابتها شوند. پیش از این نیز انتخابی تیم جوانان 9 تا 12 آذر برگزار شد و نفرات برتر برای حضور در اردوی تیم ملی و مسابقات جام بین المللی فجر انتخاب شدند. مسابقات بین المللی جوانان جام فجر 13 تا 16 بهمن و مسابقات بزرگسالان 17 تا 22 بهمن در شیراز برپا خواهد شد و بازیکنان نیز از رده زیر و بالای 19 سال در این رقابت ها شرکت می کنند. همچنین محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون ...
ثبت چهارمین پیروزی تیم ملی حفاری اهواز در لیگ برتر فوتسال بانوان
با این پیروزی با 12 امتیاز درمکان سوم جدول رده بندی گروه دوم رقابت ها باقی ماندند. تیم ملی حفاری اهواز در گروه دوم مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور با تیم های پارس آرا شیراز، پیکان تهران، نصر فردیس البرز، هیئت اصفهان، کیمیای اسفراین و مس رفسنجان همگروه است. در لیگ برتر فوتسال بانوان 14 تیم در 2 گروه به رقابت می پردازند. انتهای پیام/ ...
تصاویر / مسابقات فینال و رده بندی لیگ برتر کشتی آزاد
تیم صنایع مازندران با کسب ششمین پیروزی در دیدار فینال لیگ کشتی آزاد، موفق به شکست تیم فولادین ذوب آمل و کسب عنوان قهرمانی این رقابت ها شد. همچنین در دیدار رده بندی رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد، دو تیم شرکت داروسازی سهند ارس و دانشگاه آزاد اسلامی مازندران به مصاف هم رفتند که در پایان تیم سهند ارس با نتیجه 9 بر یک مقابل تیم دانشگاه آزاد به برتری دست یافت و عنوان سوم این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد. ...
اعلام نتایج هفته ششم لیگ برتر اهداف پروازی
دراک شیراز در ماده تراپ و علی دوستی از صنایع بازیافت راتا شمال (کاله)، عبدالقادیر شیرمحمدی از دراک شیراز و امیرمحمد دادگر از فولاد مبارکه سپاهان در ماده اسکیت به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند. همچنین در ماده تراپ بانوان و جوانان نیز مرضیه پرورش نیا از فولاد مبارکه سپاهان، محمد بیرانوند از صنایع بازیافت راتا شمال (کاله) و امیرعلی شیخ الاسلام از هیئت ایلام توانستند مقام های اول تا سوم را کسب کنند. بر همین اساس نتایج مرحله تیمی و انفرادی و همچنین جدول رده بندی هفته چهارم مسابقات به شرح ذیل اعلام می شود: ...
تولد 33 سالگی فرانک پرتوآذر خاطره انگیز شد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “ دختران قهرمان ” فرانک پرتوآذر بانوی شماره یک دوچرخه سواری کوهستان ایران است و نام او همیشه در صدر نفرات مسابقات داخلی به چشم می خورد . عناوین پرتعداد بین المللی و تجارب جذاب حضور در رویدادهای بزرگ اروپایی سبب شده، رقابت در لیگ ایران برای او یک مسابقه با جنبه حفظ آمادگی رقابتی باشد. با این حال ، 17 آذر برای او از این نظر متفاوت بود که در این روز ...
نفرات برتر تنیس روی میز قهرمانی کشور پیوند اعضا مشخص شدند
با برگزاری رقابت های تنیس روی میز قهرمانی کشور پیوند اعضا، چهره نفرات برتر بانوان این مسابقات مشخص شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، در این رقابت ها که طی روزهای 17 و 18 آذرماه و به میزبانی هیات قزوین برگزار شد در رده سنی 18 تا 29 سال بهاره بیگی و محیا نظری از استان همدان عناوین برتر را از آن خود کردند. در رده سنی 30 تا 39 سال نیز الهام محمدی تقدیر، سمیه کریمی و معصومه برجی هر سه از همدان مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. در رده سنی 50 تا 59 نیز شیرین احمدی از کردستان به مقام اول رسید و نسرین اهتمام از اصفهان دوم شد این رقابت ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد و ورزشکاران برای حضور در این رویداد ملزم به ارائه کارت واکسن بودند. پس از این رویداد، پرونده مسابقات قهرمانی کشور پیوند اعضا با برگزاری مسابقات اسکواش، بدمینتون، دارت و پتانک بسته خواهد شد. این مسابقات به میزبانی هیات تهران و در روزهای 23 تا 26 آذر برگزار می شود. ...
مسابقات قهرمانی کشور تنیس روی میز پیوند اعضا در قزوین به پایان رسید
مسابقات تنیس روی میز پیوند اعضا، در بخش مردان، در رده سنی 18 تا 29 سال، مجید شاهسوند از همدان قهرمان شد. مهدی کیانی از اصفهان دوم و امیرعباس سعیدی از اصفهان سوم شد. در رده سنی 30 تا 39 سال، جواد رحمانی از تهران بر سکوی نخست ایستاد، سید مجتبی احمدی از استان فارس در رده دوم جای گرفت و محمد محمدی از اصفهان در رده سوم جای گرفت. در رده سنی 40 تا 49 سال هم علی زارعی از خراسان رضوی ...
اسنوکر رنکینگ کشکری| شیخی قهرمان بیست و دومین دوره شد
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس بیست و دومین دوره رنکینگ اسنوکر با حضور 171 ورزشکار از سراسر کشور به مدت 8 روز در استان کرمان با یکدیگر به رقابت پرداختند که نفرات برتر این دوره از مسابقات به شرح زیر مشخص شدند: مقام اول: مجتبی شیخی از استان خراسان رضوی مقام دوم: سپهر لب آبی از استان تهران مقام سوم: محمد ...
برترین های مسابقات شنای کارگری معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی ؛ در این رقابت ها، 68 شناگر از 14 استان در چهار رشته آزاد، کرال پشت، قورباغه و پروانه در 2 ماده 50 و 100 متر با هم رقابت کردند که در بخش تیمی به ترتیب استان های خراسان رضوی، تهران و گیلان مقام های اول تا سوم را بدست آوردند همچنین خراسان شمالی که در این دوره از رقابت ها که با 6 شناگر حضور داشت به دو نشان نقره و یک نشان برنز دست یافت . در بخش ...
برگزاری اولین دوره مسابقات اوپن بانوان
قهرمانان این دوره از مسابقات به شرح زیر به حضورتان اعلام می گردد: کومیته بزرگسالان (65-) یاسمن باجلان (اصفهان) مقام اول مبلغ ده میلیون تومان گلنوش ناصر اسلامی (تهران) مقام دوم مبلغ پنج میلیون تومان نگار جعفری (اصفهان) مقام سوم مبلغ دو میلیون تومان کومیته بزرگسالان (65+) هاجر حسینیان (فارس) مقام اول مبلغ ده میلیون تومان مبینا ...
نمایندگان اصفهان در جایگاه اول لیگ برتر زورخانه ای
به گزارش صاحب نیوز ؛ مسابقات لیگ برتر ورزش زورخانه ای فصل پیش رو در دو مرحله انجام می گیرد که دور اول آن با کسب جایگاه های برتر توسط ورزشکاران اصفهانی به پایان انجامید، در مرحله نخست این رقابت ها، تیم اصفهان توانست با ایستادن نمایندگانش در جایگاه های برتر خوش بدرخشد. اصفهانی ها در رشته های دو میل بازی توسط رسول قربانی به مقام سوم و سه، چهار و پنج میل بازی به وسیله ابوالفضل طاووسی به ...
لیگ برتر هندبال و جدال سه تیم اصفهانی
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان ؛ بر اساس اعلام فدراسیون هندبال، در هفته نهم این مسابقات، در مسابقه ای که از ساعت 14 و 30 دقیقه امروز در قم آغاز می شود، ذوب آهن با ستارگان دشتستان مسابقه می دهد. در ادامه این مسابقات، فردا در همین شهر، پاس ناجای قم به مصاف فولاد سپاهان نوین اصفهان می رود و فولاد سپاهان هم با صنعت مس کرمان رقابت می کند. در جدول مسابقات، فولاد سپاهان با 14 امتیاز دوم است؛ ذوب آهن با 10 امتیاز در رده سوم قرار دارد و فولاد سپاهان نوین با 7 امتیاز رتبه ششم را در اختیار دارد. ...
هفته هفتم لیگ برتر فوتسال بانوان| پایان بدون برد دور رفت برای هیئت فوتبال اصفهان
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، هفته هفتم و پایانی لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور امروز با انجام 6 دیدار برگزار شد و تیم های پالایش نفت آبادان و پیکان تهران در صدر جدول گروه های یک و دو این رقابت ها ایستادند. در چارچوب یکی از مسابقات گروه دو این رقابت ها، تیم هیئت فوتبال اصفهان در زمین خود میزبان مس رفسنجان بود که با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد. به این ترتیب تیم هیئت فوتبال ...
معرفی برترین های مسابقات دوومیدانی قهرمانی بانوان کارگر کشور در قزوین
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین ، این رقابت ها به مدت 2 روز در ورزشگاه سردار آزادگان و مجموعه ورزشی معلم به مناسبت هفته بسیج برگزار شد. این رقابت ها با حضور ورزشکارانی از 22 استان در هشت ماده برگزار شد که پس از انجام مسابقات انفرادی و امدادی در نهایت تیم اصفهان، مقام قهرمانی را از آن خود کرد و تیم های زنجان و البرز مقام های دوم و سوم را کسب کردند. تیم قزوین نیز با کسب ...
هندبالیست های نوجوان قزوین، مقام چهارم کشوری را از آن خود کردند
سعید حناچی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسابقات مرحله دوم و نهایی مسابقات نوجوانان باشگاه های کشور با حضور هشت تیم برتر مناطق شمال و جنوب در استان اصفهان برگزار شد. وی اضافه کرد: فراز بام خائیز دهدشت، ذوب آهن اصفهان، زغال سنگ طبس و اسپاد بابل در گروه الف و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، هیات هندبال قزوین، قروه درگزین همدان و پارس شهرکرد در گروه ب این رقابت ها حضور ...
لرستان به مقام سوم رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی رسید
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از خرم آباد ، فرید بهرامی رییس هیات کشتی لرستان اظهار کرد: مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور جام یادگار امام (ره) روز سه شنبه در سالن 12 هزار نفری مجموعه آزادی تهران برگزار شد و تیم " اندیشه نگار پارس لرستان " در مرحله رده بندی، با برتری برابر دانشگاه آزاداسلامی عنوان سوم مسابقات را کسب کرد. او افزود: تیم " اندیشه نگار پارس لرستان ...
70 شناگر از 15 استان در بجنورد رقابت می کنند
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ حسن نوری اظهار داشت: این رقابت ها برای سومین سال متوالی از روز پنج شنبه در مرکز استان برگزار می شود و شناگرانی که مقام کسب کنند راهی تیم ملی شنای کشور خواهند شد. وی با بیان این که فدراسیون ورزش کارگری کشور با توجه به امر سلامت کارگران در این بخش حضور فعال دارد، افزود: این مسابقات نیز در مرحله اول همین هدف را دنبال می کرد. ...
پایان رقابت های فوتسال جانبازان قطع عضو کشور/ تهران قهرمان شد
به گزارش جوان آنلاین، چهارمین دوره مسابقات فوتبال جانبازان قطع عضو قهرمانی کشور، انتخابی تیم ملی از صبح روز پنجشنبه 11 آذرماه در مجموعه فرهنگی و تفریحی ایثار واقع در کردان کرج آغاز شد. این مسابقات به همت اداره کل امور ورزشی و اردویی و انجمن فوتبال بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور 6 تیم از استان های تهران، فارس، گیلان، مازندران، کرمان و اصفهان با قضاوت 4 نفر از داوران لیگ برتر برگزار ...
لیگ برتر هندبال؛ رعد پدافند حریف مس کرمان نشد
به گزارش ایرنا، در دومین بازی چهارمین روز مرحله چهارم دور رفت رقابت های لیگ برتر هندبال، دو تیم صنعت مس کرمان و رعد پدافند آمل روبروی هم قرار گرفتند که در پایان مس با نتیجه 25 بر 21 پیروز شد. در آخرین مسابقه امروز از ساعت 17:45 دقیقه نفت و گاز گچساران به مصاف تیم نیروی زمینی شهید شاملی خواهد رفت. مسابقات مرحله چهارم دور رفت لیگ برتر هندبال تا روز جمعه 19 آذرماه ادامه دارد. تاکنون تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با 8 امتیاز صدرنشین لیگ برتر است. فولاد سپاهان و ذوب آهن اصفهان نیز به ترتیب با 8 و 6 امتیاز در رده دوم و سوم جدول قرار دارند. ...