قهرمانان مسابقات ورزش های زورخانه ای کشور در قم معرفی شدند
سایر خبرها
کرمان نایب قهرمان مسابقات زورخانه ای نونهالان کشور
. بدین ترتیب، کرمان در رشته تیمی زورخانه ای بعد از استان های اصفهان و خراسان رضوی بر سکوی سوم ایستاد. در رشته چرخ تیز و در وزن مثبت 40 کیلوگرم، امیرمهدی جمالی به مقام نخست دست یافت و عنوان قهرمانی رقابت ها را از آن خود کرد. همین ورزشکار (امیرمهدی جمالی) در رشته چرخ چمنی نیز عنوان نایب قهرمانی مسابقات را به خود اختصاص داد. در رشته میل بازی و در وزن منفی 40 ...
اصفهان قهرمان مسابقات ورزش های زورخانه ای نونهالان کشور شد
اصفهان قهرمان مسابقات ورزش های زورخانه ای نونهالان کشور شد به گزارش قم نیوز امیر فردی اظهار داشت: پس از اصفهان که عنوان قهرمانی را کسب کرد تیم خراسان رضوی موفق به کسب مقام دوم شد. رئیس هیئت ورزش های زورخانه ای استان قم بیان کرد: تیم های استان های کرمان و قم نیز مقام سوم مشترک مسابقات را کسب کردند. وی اظهار داشت: مسابقات کشوری ورزش های زورخانه ای در رده سنی ...
کسب مقام سوم تیمی نونهالان قم در مسابقات ورزش های زورخانه ای و پهلوانی
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، رقابت های زورخانه ای و پهلوانی کشور با حضور 250 ورزشکار و مربی از 21 استان در دو بخش تیمی زورخانه ای و مهارت های فردی در سالن پیامبر اعظم(ص) قم برگزار شد. اصفهان با 279 امتیاز قهرمان شد، خراسان رضوی با 270 امتیاز نایب قهرمان شد، کرمان با 251 امتیاز و قم با 240 امتیاز به طور مشترک سوم شدند. محمد مهدی ابراهیمی در وزن 40+ کیلوگرم نونهالان رشته میل بازی قهرمان شد. مهارت های فردی این رقابت ها شامل کباده، سنگ، چرخ تیز، چرخ چمنی و میل بازی می شود. ...
پرونده المپیاد دانشجویان بسته شد
حسن محتبی(ع)، دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی و دانشگاه اصفهان اول تا سوم شدند و در رشته شنا نیز دانشگاه تهران، دانشگاه اصفهان و دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی به ترتیب اول تا سوم شدند. در رشته دوومیدانی دانشگاه فردوسی مشهد در جایگاه نخست ایستاد و دانشگاه های اصفهان و شهیدبهشتی دوم و سوم شدند. در رشته کاراته دانشگاه تهران و دانشگاه تبریز اول و دوم شدند و دانشگاه اراک و قم به مقام سوم ...
نوجوانان نیوکونگ فوکار برتر قم معرفی شدند
مسابقات نیوکونگ فو قهرمانی پسران استان قم در رده سنی نوجوانان در تاریخ 7 مرداد ماه 1401 در باشگاه شهید هادی سهامی (خانه نیوکونگ فو) برگزار شد. در پایان رقابت ها نوجوانان برتر مسابقات نیوکونگ فو قهرمانی استان قم در اوزان مختلف به شرح زیر اعلام شد: وزن 35_ مقام اول محمد پارسا نادری مقام دوم امید رضا ابراهیمی مقام سوم سید محمد اسماعیل موسوی وزن 38_ ...
نفرات برتر مسابقات کاراته قهرمانی کشور معرفی شدند
سنی نوجوانان مقام های اول و دوم را به دست آوردند و محمدرضا حاجی یوسفی و امیرمحمد کلاهدوز از استان یزد هم به طور مشترک در این وزن سوم شدند. مقام های اول و دوم وزن مثبت 70 کیلوگرم کومیته نوجوانان از آن محمدمهدی میرزائی از قزوین و ابوالفضل دستمردی از گلستان شد و محمدرضا فتحی از کرمانشاه و بهزاد سورنا از گیلان به طور مشترک بر سکوی سوم ایستادند. سکوی قهرمانی و مقام دوم کومیته وزن ...
ذوب آهن اصفهان به مقام سوم مشترک تیمی مسابقات تنیس روی میز مردان ایمیدرو دست یافت
ذوب آهن اصفهان به مقام سوم مشترک تیمی مسابقات تنیس روی میز مردان ایمیدرو دست یافت. دررشته تنیس روی میز مردان باشرکت 30 تیم درقسمت برگزار و در پایان فولاد خوزستان و فولادمبارکه سپاهان به ترتیب مقامهای اول و دوم و مقام سوم مشترک به تیمهای ذوب آهن اصفهان وگل گهرسیرجان رسید. درقسمت دوبل آقایان محمدحجتی ومیثم اصلانی ازذوب اهن اصفهان مقام اول وعلی زاهدی وابوالفضل علیخانی ازفولادمبارکه ...
ذوب آهن اصفهان مقام قهرمانی مسابقات تنیس روی میز زنان ایمیدرو را کسب کرد
ذوب آهن اصفهان مقام قهرمانی مسابقات تنیس روی میز زنان ایمیدرو را کسب کرد درقسمت تیمی تنیس روی میزبانوان باشرکت 13 تیم ذوب آهن اصفهان مقام اول فولادمبارکه سپاهان مقام دوم ومقام سوم مشترک به نمایندگان شهربابک ومس سرچشمه تعلق گرفت. درقسمت دوبل زهراخانی وزهرا احمدی ازمس سرچشمه مقام اول وشیرین کلانتری ومریم مهدوی زاده ازشرکت ملی مس(ستادتهران)مقام دوم وطوبی وفاپور نایب رئیس انجمن تنیس روی میز ...
مسابقات شنای دختران استان های جنوبی کشور به میزبانی مبارکه
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اصفهان؛ مسابقات شنای دختران کشور رده سنی 11 و 12 سال استان های جنوبی کشور با حضور 13 باشگاه و مدرسه شنا و تعداد61 شناگر از مدارس شنای اصفهان، فارس، خوزستان، چهارمحال و بختیاری و منطقه آزاد اروند در پایگاه ملی مسافت کوتاه اسپینر مبارکه برگزار شد. نتایج این رقابت ها به شرح ذیل اعلام شد: در 100 متر آزاد صوفیا عزیزی از استان فارس اول شد و عسل نظری و فاطمه ...
نتایج مسابقات کشوری بسکتبال سه نفره
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “ دختران قهرمان ” به نقل از فدراسیون بسکتبال،در این دوره از مسابقات 11 تیم به نام های پارس ایر 1، پارس ایر 2، کنکو تهران ، KWC تهران ،تیله اسپورت رانرز، شهر کتاب مازندران، بم کرمان، کیسان اهواز، بهنور اصفهان ، آتشی شایان جنوب و روچیکا کالجی گروپ به رقابت پرداختند که در پایان بعد از انجام 29 بازی مقام های زیر بدست آمد: مقام اول- کنکو تهران مقام دوم- KWC تهران مقام سوم- بهنور اصفهان در انتها جوایز نقدی در مراسم اختتامیه توسط میزبان مسابقات، تیم پارس ایر، به تیم های برتر اهدا شد. ...
معرفی تیم های برتر مسابقات کاتای سوکیو کوشین کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری ، رییس هیات کاراته استان گفت: در بخش کاتا استان های فارس، چهارمحال و بختیاری و اصفهان به ترتیب مقام های اول، دوم و سوم شدند. خانم مردانی افزود: در رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان چهارمحال و بختیاری اول، فارس و خوزستان رتبه های دوم و سوم را از ان خود کردند. به گفته وی، در رده سنی بزرگسالان خوزستان مقام اول فارس دوم و چهارمحال و بختیاری سوم شد. رییس هیات کاراته استان افزود: مسابقات انتخابی تیم ملی سوکیوکوشین کاراته با حضور 800 ورزشکار برای اعزام به رقابت های جایزه بزرگ ژاپن مردان در شهرکرد برگزار شد. ...
بانوان اسکواش کار آذربایجان شرقی مقام دوم و سوم کشوری را بدست آوردند
به گزارش روز شنبه ایرنا، مسابقات قهرمانی کشوری اسکواش دختران با حضور 55 بازیکن در دو رده سنی کمتر از 13 و 15 سال از چهارده استان کشور به میزبانی آذربایجان شرقی در خانه اسکواش تبریز برگزار شد. بر اساس این گزارش نتایج این رقابت ها در رده کمتر از 15 سال به ترتیب ذیل بدست آمد؛ مقام اول: باران محمد پور (تهران) مقام دوم: پرنیان نجفی (اصفهان) مقام سوم مشترک ...
"مصلحی" اسکواش باز تهرانی مقتدرانه قهرمان مسابقات پسران کشور شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، در پایان این مسابقات پسران به میزبانی استان سمنان، کوشا مصلحی از استان تهران با تلاش و کوشش و برتری مقابل حریفان خود توانست به فینال برسد و پس از شکست 3 بر صفر باربد چاووشی حریف گیلانی خود مقام قهرمانی را از آن خود کرد. نتایج کامل این دوره از رقابت ها : مقام اول: کوشا مصلحی (تهران) مقام دوم: باربد چاووشی (گیلان) مقام سوم مشترک: آرین جعفر طیار(گیلان)، علی رحیمی کاری (آ. ...
مسابقات قهرمانی گلوله زنی 300 متر اف کلاس برگزار شد
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما ، این رقابت ها که از روز چهارشنبه 6 مرداد با حضور بیش از 100 تیرانداز از سراسر کشور آغاز شده بود (جمعه) 7 مرداد به پایان رسید که در نهایت در بخش انفرادی فرشید سعادتمند از استان قم مقام اول این مسابقات را از آن خود کرد و آروین قاسمی نژاد از هرمزگان و عباس تاجدینی از کرمان دوم و سوم شدند. همچنین تیم های شهید محمودی از قم، استان مرکزی و شهید پورجعفری به ترتیب عناوین اول تا سوم این رقابت ها را در بخش تیمی از آن خود کردند. ...
کسب مقام سوم مشترک در مسابقات کومیته انتخابی تیم ملی
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا از خراسان جنوبی، رقابت های کومیته پسران قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی در رده های سنی پایه در استان گلستان شهرستان گنبد برگزار و نفرات برتر معرفی شدند. محمد گودرزیان از استان لرستان (باشگاه پاس فراجا) مقام اول محمد رضا سواری از استان اصفهان مقام دوم پوریا تنگ دویی از استان کرمان مقام سوم و مسلم غلامعلی زاده از استان خراسان جنوبی مقام سوم مشترک را از آن خود کرد. همچنین یوسف رضاخانی نیز به عنوان داور برتر انتخاب شد. انتهای پیام ...
نتایج روز دوم مسابقات قهرمانی کشور اسکواش
(یزد) پرنان نجفی (اصفهان) 3_2 هانیه بذرافشان (اصفهان) دور چهارم: باران محمدپور (تهران) 3_ 1 عسل محمدی (اراک) پرنیان نجفی (اصفهان) 3_0 فاطیما قانعی (اراک) نتایج روز دوم مسابقات قهرمانی کشور اسکواش پسران به میزبانی سمنان به شرح ذیل است؛ رده سنی کمتر از 13 سال: دور سوم: یوسف قرشی (یزد) 3_ 0 دانیال مقری (گلستان) ایمان زارع (یزد ...
لیگ برتر تیراندازی؛ برگزاری هفته دوم مسابقات تفنگ و تپانچه/ تیراندازان برتر معرفی شدند
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، هفته دوم این رقابت ها امروز (جمعه) 7 مرداد در حالی به پایان رسید که در لیگ برتر تپانچه سیدمهدی موسوی از هیئت همدان، محمدرسول عفتی از فولاد مبارکه سپاهان و حمیدرضا مصطفوی نسب از شهید لطفی هوافضای سپاه به ترتیب مقام های اول تا سوم را در بخش انفرادی به نام خود ثبت کردند. همچنین تیم های شهید لطفی هوافضا، نوید ...
مدال طلای کاراته کای قمی در رقابت های قهرمانی کشور
مهدی بیرانوند روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، ادامه داد: محمود نعمتی کاراته کای خوش آتیه قمی مقام اول کمیته وزن مثبت 84 کیلوگرم زیر 21 سال پسران در رقابت های قهرمانی کشور در رده های سنی پایه را از آن خود کرد. وی اضافه کرد: در این وزن بعد از نماینده قم، ایمان برزعلی از گلستان دوم و مهدی گنج زاده از تهران و طاها بشاورد از استان کرمان نیز به سوم مشترک دست یافتند. رییس ...
نتایج دومین روز از دسته دوم مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان دختر
دومین روز از رقابت تیم های دسته دو مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان دختر روز پنج شنبه ششم مرداد در شهر شاهرود برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابت تیم های دسته دو قهرمانی کشور نوجوانان دختر که از روز چهارشنبه پنجم مرداد در شهر شاهرود استان سمنان آغاز شد در دو گروه A و B ادامه دارد. گروه A: آذربایجان شرقی، سمنان، توابع تهران، کرمانشاه، آذربایجان غربی و قزوین ...
درخشش تیم های ورزشی شهرک پردیس جم در مسابقات سراسری صنعت پتروشیمی
به گزارش روابط عمومی به نقل از امور ورزش شهرک پردیس تیم های ورزشی شهرک پردیس در رشته های مختلف به مسابقات کشوری به میزبانی همدان اعزام شدند. ورزشکاران شهرک پردیس با کسب عناوین برتر در این دوره از مسابقات خوش درخشیدند. نتایج مسابقات دختران ژیمناستیک کار زیر 17 ( در بخش تیمی قهرمان این دور شدند)؛ مقام اول آریانا رحمانیان پازارگاد مقام اول زینب ستوده پازارگاد ...
کسب 31 مدال و مقام قهرمانی پتروشیمی جم در مسابقات شنای فرزندان کارکنان صنعت پتروشیمی کشور
... 2- النا دهقانی (12-13) کرال سینه مقام دوم و کرال پشت مقام اول ماندانا شاکری نیا - قورباغه مقام اول و پروانه مقام اول 3- صبا ریحانی (14-15) رشته قورباغه مقام اول یاسمن نیک اختر - کرال پشت مقام اول و پروانه مقام اول 4- مهشید بهمنی (16-17) کرال سینه مقام سوم و قورباغه مقام سوم یکتا درج - کرال پشت مقام سوم و پروانه مقام دوم 5 ...
درخشش بدمینتون بازهای اصفهانی در کشور
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، مسابقات رنکینگ جوانان پسران کشور به میزبانی بجنورد با حضور 163 بازیکن در دو رده سنی زیر 17 و 19 سال برگزار و با معرفی نفرات برتر به پایان رسید که با درخشش بدمینتون بازهای اصفهانی همراه شد. مقام های برتر به شرح ذیل می باشد: یک نفره زیر 17 سال: مقام اول: سید محمد گلچین (خراسان رضوی) مقام دوم: عادل صورتی(کرمان) ...
معرفی نفرات برتر مسابقات دارت اصحاب رسانه
.... در رقابت های مینی گلف که روز چهارشنبه پنجم مردادماه 1401 برگزار شد، در بخش آقایان داود کیانی از خبرگزاری برنا قهرمان شد، محمدکاظم کمالی از روزنامه اصفهان زیبا دوم شد و پژمان سلطانی از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان به مقام سوم رسید، در بخش بانوان نیز فاطمه گلپیرا از خبرگزاری ایمنا در جایگاه نخست ایستاد، الهه مولادوست از خبرگزاری برنا دوم شد و رخساره پور حیدر از خبرگزاری ایسنا به مقام سومی بسنده کرد. ...
برترین ورزشکاران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان در 7 رشته معرفی شدند
دانشگاه فنی و حرفه ای مازندران در جایگاه سوم قرار گرفت. بنابراین گزارش مسابقات کشتی آزاد در 6 وزن المپیکی برگزار و نفرات زیر عناوین اول تا سوم را کسب کردند. در کشتی آزاد: وزن 57 کیلوگرم:مقام اول رسول مهدی پور زرین کمر از مازندران، مقام دوم محمد پیدایی از تربیت دبیرشهید رجایی، مقام سوم مشترک سجادطاهری نیا از بوعلی سینا همدان و رضا خلاقی از سندباد گلبهار وزن 65 کیلوگرم: مقام ...
پایان پانزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان/ اعلام قهرمانان 7 رشته فردی و تیمی
... رقابت های کاراته در دو بخش کمیته و کاتا برگزار و با قهرمانی تیم دانشگاه تهران به پایان رسید و تیم دانشگاه تبریز دوم شد و دانشگاه های اراک و قم به مقام سوم مشترک رسیدند. مسابقات کاراته بخش کمیته نیز در روز دوم در دو وزن 84- و84+ کیلوگرم پیگیری شد که در وزن84- کیلوگرم، نیما مرادی از دانشگاه پیام نور گلپایگان صاحب مدال طلا شد، محمد جواد اشراقی از جامع علمی کاربردی نقره گرفت و امیر اسلامی از ...
برگزاری اختتامیه بیست و ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی کوثر در بروجرد
به گزارش سفیرافلاک، بیست و ششمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی کوثر با حضور 545 نفر از همسران و دختران پاسدار در قالب پنج رشته به میزبانی بروجرد برگزار شد. شرکت کنندگان طی چهار روز به رقابت پرداختند و طبق نتایج این مسابقات در رشته شنا، بیمارستان شهید صدوقی اصفهان رتبه اول و تیپ21 امام رضا(ع) و قرارگاه ثامن الائمه مشهد به ترتیب در این رشته رتبه های دوم و سوم را کسب کردند. همچنین ...
تیم بسکتبال 3 نفره هیئت قم لیگ برتری شد
توانست با غلبه بر تیم ستارگان چالوس به مقام سوم دست یابد. همچنین با احتساب نتایج 3 مرحله مسابقات (شیروان، هشتگرد و شیراز) تیم قم توانست مقام دوم کل مسابقات را به دست آورد و مجوز حضور در رقابت های لیگ برتر مرحله بعد را کسب کند. باشگاه خبرنگاران جوان قم قم
اعلام نتایج مینی گلف اصحاب رسانه
برنا قهرمان شد، محمدکاظم کمالی از روزنامه اصفهان زیبا دوم شد و پژمان سلطانی از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان به مقام سوم رسید. در بخش بانوان نیز فاطمه گلپیرا از خبرگزاری ایمنا در جایگاه نخست ایستاد، الهه مولادوست از خبرگزاری برنا دوم شد و رخساره پور حیدر از خبرگزاری ایسنا به مقام سومی بسنده کرد. این رقابت ها با حضور آرش ظفریان سرپرست گروه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان و مهیا ...