سایر منابع:
سایر خبرها
شانزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان با معرفی برگزیدگان پایان یافت
.... طرح و ایده با رای هیات داوران نسیم عموزاده برای نمایش ائو(خانه) رتبه اول را کسب کرد، سید سوران حسینی برای نمایش نقطه سرخط رتبه دوم را از آن خود کرد و سوم مشترک به نسا سلیمانی، آرزو علیپور برای نمایش مصائب زمان جنگ رسید. کارگردانی در بخش کارگردانی با رای هیات داوران فاطمه پارسا فرد برای نمایش استریت تئاتر مید این فیلیپین رتبه نخست، سوران حسینی برای ...
شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان به ایستگاه آخر رسید+ فیلم
حائز رتبه های اول تا سوم شدند. جایزه مقام دوم طراحی به علیرضا شمس و محمدرضا رادمهر برای نمایش زمین شماره ایکس رسید و غزل هدایتی برای نمایش استریت مید این فلیپین به جایزه اول این بخش دست یافت. جایزه بخش موسیقی جشنواره هم به محمد نادری اهدا شد. جایزه سوم مشترک بازیگری زن سعیده امیری در نمایش غول آخر و ریحانه اکبری بازگیر نمایش روح، جایزه دوم به ساغر کیخا رای بازی در ...
تخصیص 10 میلیارد ریال برای برگزاری جشنواره سراسری تئاتر خیابانی تبریزیم
جایزه نقدی، برای رتبه دوم لوح تقدیر و 70 میلیون ریال و رتبه سوم لوح تقدیر و 50 میلیون ریال جایزه اهدا می شود. دبیر ششمین دوره جشنواره سراسری تئاتر خیاباتی تبریزیم گفت: در بخش طراحی فضا برای رتبه اول لوح افتخار، تندیس جشنواره و 70 میلیون ریال، رتبه دوم لوح تقدیر و 50 میلیون ریال و رتبه سوم نیز لوح تقدیر و 30 میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می شود. راستی ادامه داد: جوایز بخش های ...
معرفی برترین های شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
به گزارش خبرنگار ایمنا ، اختتامیه شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، امروز _شنبه بیست ونهم مهرماه_ با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد و نفرات برتر معرفی شدند و مورد تجلیل قرار گرفتند. بخش آزاد طراحی لباس: الهه نجفی از نمایش غول مرحله آخر به عنوان نفر اول معرفی شد، بهار زارعی از نمایش استریت مید این فیلیپین به عنوان رتبه دوم شناخته شد و جایزه سوم این بخش ...
کدام فیلم ها در روز سوم چهلمین جشنواره فیلم کوتاه تهران اکران می شود؟
به گزارش رکنا به نقل از ستاد خبری ، این رویداد روز شنبه 29 مهرماه و در سومین روز اکران فیلم های کوتاه راه یافته به بخش های مختلف، در پنج سالن پردیس سینمایی ملت ، میزبان علاقه مندان سینمای کوتاه خواهد بود. * برنامه نمایش فیلم های داستانی مسابقه سینمای ایران سالن شماره یک و دو در روز سوم جشنواره هم به اکران فیلم های داستانی راه یافته به بخش مسابقه سینمای ایران اختصاص داده شده ...
کدام آثار روز سوم چهلمین جشنواره فیلم کوتاه تهران اکران می شوند؟
به گزارش ایرنا ، این رویداد روز شنبه 29 مهرماه و در سومین روز اکران فیلم های کوتاه راه یافته به بخش های مختلف، در پنج سالن پردیس سینمایی ملت ، میزبان علاقه مندان سینمای کوتاه خواهد بود. برنامه نمایش فیلم های داستانی مسابقه سینمای ایران سالن شماره یک و دو در روز سوم جشنواره هم به اکران فیلم های داستانی راه یافته به بخش مسابقه سینمای ایران اختصاص داده شده اند. در ...
موفقیت خبرنگاران صدا و سیمای خراسان رضوی در جشنواره بین المللی امام رضا (ع)
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز خراسان رضوی ، فاطمه شهدوست خبرنگار صدا و سیمای خراسان رضوی با گزارش خبری "نور در نورستان" رتبه نخست جشنواره رسانه ای بین المللی امام رضا (ع) را در بخش گزارش خبری تلویزیونی کسب کرد. خانم شهدوست در این گزارش به داستان فردی به نام حاج اسماعیل آهنگر ساکن تهران پرداخته است که از 54 سال پیش تا کنون، هر سال حرم مطهر امام رضا (ع) را چراغانی می کند. ...
تبیین گری با رسانه امام رئوف
.../رتبه دوم: بنیامین یوسف زاده از روزنامه شهرآرا /رتبه سوم: حامد شجاعی از پایگاه خبری گلدشت کرمان بخش مصاحبه رتبه اول: مهری فروغی/رتبه دوم: زهرا شریعتی از روزنامه شهرآرا/رتبه سوم: علیرضا کاردار از روزنامه خراسان بخش گزارش رتبه اول: وحید تفریحی از روزنامه خراسان/رتبه دوم: امید حسینی نژاد از روزنامه شهرآرا/رتبه سوم: نعیمه جاویدی از خبرگزاری فارس و عبدالصمد حسینی ...
پیروزی قاطع انقلاب قم برابر شهید فخار مشهد در لیگ برتر بدمینتون زنان
فاطمه احمدزاده از مشهد غلبه کرد. در انفرادی دوم نیز نرگس افشاری از انقلاب قم با حساب 2 بر صفر برابر فاطمه شمس آبادی از شهید فخار مشهد پیروز شد. در مسابقه دوبل اول، یگانه کرمانی و آیدا عنایتی از قم دو بر صفر مهتاب پاداری و فاطمه شمس آبادی از مشهد را شکست دادند. مسابقه دوبل دوم نیز بین شادی رحمتی و فاطمه مونس خواه از انقلاب قم و مبینا نبی نژاد و فاطمه احمدزاده از شهید فخار مشهد برگزار شد که این دیدار را قمی ها 2 بر صفر بردند. دیدار انفرادی سوم نیز بین آیدا عنایتی از قم و رامش عطاران از مشهد برگزار شد که عنایتی 2 برصفر حریفش را از پیش رو برداشت. ...
برگزاری مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم در ششتمد
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز خراسان رضوی ، رئیس اداره ورزش و جوانان ششتمد گفت: در این دوره از مسابقات 24 بانوی ورزشکار در دو گروه با هم به رقابت پرداختند که در پایان از نفرات برتر تجلیل شد. نصرا.. زاده افزود: این مسابقات در دو بخش خودرو های صندوق دار و خودرو های بدون صندوق برگزار شد که خانم ها سمانه دستورانی و مهناز قاسمی و خانم ها مبینا طبسی و فاطمه دولت آبادی مقام های اول و دوم هر بخش را کسب نمودند. ...
خبرنگار اصفهان امروز برگزیده رشته تیتر شد جشنواره ای برای توجه رسانه ها به معلولان کد خبر: 894726 / ...
/ عنوان اثر: ماهک عزیزم سلام رتبه سوم فاطمه سامی/ کاشان/ دارای معلولیت جسمی حرکتی/ عنوان اثر: در مورد معلولیت بخش اینفوگرافیک رتبه اول سید علیرضا قاضی/ توس/ دارای معلولیت جسمی حرکتی رتبه دوم پگاه گودرزی/ اصفهان/ فاقد معلولیت رتبه سوم پژواک بهرامی/ اصفهان/ فاقد معلولیت بخش گزارش تصویری رتبه اول امید شفیعه/ اصفهان/ دارای معلولیت ...
بانوی خبرنگار ایلامی برگزیده جشنواره ملی رسانه ای معلولان شد
"تقدیر از خانواده های فرزند پذیر با نیاز ویژه" عنوان اثری است که به قلم این خبرنگار موفق به کسب رتبه سوم بخش تیتر در این جشنواره شد. آزاده خرم خبرنگار فرهنگی، اجتماعی ایرنا در دوره دوم برگزاری این جشنواره ملی موفق به کسب رتبه سوم بخش گزارش، در دوره سوم موفق به کسب رتبه نخست بخش خبر و در دوره چهارم نیز موفق به کسب دو عنوان رتبه های اول بخش خبر و رتبه دوم بخش تیتر شده است. ...
چرخ هایی که مانع پرواز دست ها نشد!
...، مقاله و یادداشت و گزارش صوتی و تصویری برگزیده شدند. از میان برگزیدها 11 نفر رتبه اول، 18 نفر رتبه دوم، 18 نفر رتبه سوم و 11 نفر قابل تقدیر بوده اند. 70 شرکت کننده از استان اصفهان و 34 شرکت کننده از شهرستان اصفهان بوده اند. شرکت کننده های دارای معلولیت شامل 74 معلول جسمی حرکتی، 14 ناشنوا، 17 نابینا، 14 معلول ذهنی و دو فرد دارای معلولیت اعصاب و روان و یک فرد دارای ...
مسابقات آزاد تیراندازی در کیش با معرفی نفرات برتر پایان یافت
15 سال، حسین علی محمود ، محمد رضا پور مهدی و محمد مهدی حسنوند به ترتیب اول تا سوم شدند. وی در رابطه با بخش بانوان نیز بیان کرد: در بخش بانوان بالای 15 سال، هدیه محمدزاده بر روی سکوی نخست ایستاد و پامیس امیری و فاطمه اسدی دوم و سوم شدند. حسین نیا با اعلام اینکه آنائل سویزی در بخش بانوان زیر 15 سال رتبه نخست را کسب کرد، افزود: فاطمه سادات کاشی نیز در این بخش دوم شد و آتنا میرزاده بر جایگاه سوم ایستاد. وی هدف از برگزاری این تورنمنت همگانی را استعداد یابی عنوان کرد و گفت: در تلاشیم تا تیمی منسجم و مدال آور در این رشته ورزشی داشته باشیم. ...
درخشش روابط عمومی بهزیستی سمیرم در جشنواره ملی رسانه ای معلولان
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اصفهان؛ معصومه قنبری شاعر و نویسنده سمیرمی در آیین اختتامیه ششمین جشنواره رسانه ای معلولان موفق به کسب مقام سوم در بخش طنز با عنوان " اندر مصوبات مناسب سازی" شد. به گزارش روابط عمومی، ششمین ملی رسانه ای معلولان با حمایت اداره کل بهزیستی استان اصفهان، مجری طرح های زیربنایی استان اصفهان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، فولاد مبارکه، شهرداری، انجمن خانواده ناشنوایان استان برگزار شد. ...
نتایج مسابقات تیراندازی با تفنگ جزیره کیش اعلام شد
معرفی کرد. دبیر هئیت تیراندازی در ادامه گفت: نفرات برتراول تا سوم رده زیر 15سال خانم ها آنائل سویزی، فاطمه سادات کاشی و آتنا میرزاده کسب کردند. مهیار حسین نیا ادامه داد: رتبه برتر اول تا سوم در بخش بالای 15 سال خانم ها را هدیه محمدزاده، پارمیس امیری و فاطمه اسدی به خود اختصاص دادند. این مسابقات با همکاری هئیت تیراندازی ، معاونت ورزش و تفریحات سالم ، جوامع صنفی بازاریان و بازرگانان کیش و کلوپ داران جزیره کیش برگزار شد که با این استقبال بی سابقه می طلبد مسئولان توجه بیشتری برای تهیه نیازها و زیرساخت های این ورزش جذاب داشته باشند. ...
ساخت و تجهیز 36 هزار متر مربع فضاهای ورزشی درون مدرسه ای در قالب طرح شهید سلیمانی در استان کرمان
آموزان و فرهنگیان استان کرمان در رشته های مختلف ورزشی رقابت های کشوری بیان کرد: در بخش دانش آموزی، 35 مدال رنگارنگ که در نوع خود کم نظیر بود، مقام سوم تنیس روی میز فرهنگیان آقا و رتبه سوم رشته بسکتبال فرهنگیان خانم را به دست آوردیم و جام اخلاق مسابقات فوتسال آقایان فرهنگیان به تیم کرمان رسید. منوچهری نژاد افزود: در بخش تیمی در مسابقات زورخانه ای مقام اول اجرای تیمی دانش آموزان پسر کشور و در ...
معرفی برگزیدگان مسابقات کشتی بیستمین دوره المپیاد کشتی کارکنان تأمین اجتماعی کشور در کرمانشاه
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ، در وزن 57 کیلوگرم آقایان حسن کاویانی از استان فارس، احمد مرادی نژاد از استان لرستان و فرشید عیسی پور از استان کرمانشاه به ترتیب مقام نخست، دوم و سوم را کسب کردند. در وزن 61 کیلوگرم آقایان وحید آتش پیکر از استان کرمانشاه، مسعود پیرخضری از استان کردستان و مهدی آبار از استان گلستان مقام های نخست، دوم و سوم را کسب کردند. در وزن 65 ...
ژست های جالب بازیکنان تیم ملی زنان
ورزش سه: بازیکنان تیم ملی زنان ایران در آستانه اعزام به استرالیا و تقابل با سه حریف سرسخت (استرالیا، چین تایپه و فیلیپین) در گروه اول این رقابت ها، مقابل دوربین فدراسیون فوتبال قرار گرفتند. رها یزدانی: دروازه بان 36 ساله تیم ملی و شهرداری سیرجان که در این مسابقات هم مثل اردوهای قبلی تیم ملی را همراهی خواهد کرد. مینا نافعی: ستاره جوان ملوان که به عنوان دروازه بان دوم تیم ملی ...
برگزیدگان ششمین جشنواره ملی رسانه ای معلولان معرفی شدند
.../ اصفهان/ فاقد معلولیت رتبه سوم پژواک بهرامی/ اصفهان/ فاقد معلولیت بخش گزارش تصویری رتبه اول امید شفیعه/ اصفهان/ دارای معلولیت جسمی حرکتی/ گزارش از حمل و نقل معلولان رتبه دوم سید حکیمه موسوی/ ساری/ فاقد معلولیت/ رتبه 25 کنکور انسانی رتبه دوم سیده پروین امامی/ اصفهان/ فاقد معلولیت/ گزارش از نابینایان رتبه سوم علی صمدی جوان/ مشهد ...
تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن دانش آموزی در گراش
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز فارس ، فرجی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گراش گفت: در مسابقات مقدماتی شهرستان گراش 5 هزار و 600 نفر حضور داشتند که از این تعداد 450 نفر برگزیده شدند. او افزود: در مرحله استانی هم سما دارا ، رشته حفظ کل، کلاس دوازدهم - مدرسه ام البنین ، رتبه اول؛ فاطمه مهروری ، رشته حفظ 10 جزء ، کلاس یازدهم - مدرسه امام رضا ، رتبه دوم؛ محسن محمدی، رشته حفظ 5 جزء، کلاس ...
کسب مقام سوم عکاس تسنیم در جشنواره رسانه ای امام رضا(ع)
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، در مشهد مقدس نفرات برگزیده و شایسته تقدیر در سومین جشنواره رسانه ای امام رضا (ع) در دو بخش بین المللی و داخلی در مراسم اختتامیه این جشنواره معرفی شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند. در بخش گزارش تصویری هم محمد رسول مرادی عکاس خبرگزاری تسنیم دفتر استان هرمزگان توانست با اثر "کاروان زیر سایه خورشید در هرمزگان" از خبرگزاری تسنیم در سومین جشنواره بین الملی ...
برگزیدگان سومین جشنواره رسانه ای بین المللی امام رضا (ع) معرفی شدند
روزنامه شهرآرا رتبه دوم: بنیامین یوسف زاده از روزنامه شهرآرا رتبه سوم: حامد شجاعی از پایگاه خبری گلدشت کرمان بخش مصاحبه رتبه اول: مهری فروغی رتبه دوم: زهرا شریعتی از روزنامه شهرآرا رتبه سوم: فاطمه مرادزاده از جام جم آنلاین و علیرضا کاردار از روزنامه خراسان بخش گزارش رتبه اول: وحید تفریحی از روزنامه خراسان ...
برگزیدگان مسابقات قرآن ذکر تجلیل شدند + عکس
به گزارش ایکنا، آیین اختتامیه نخستین دوره مسابقات قرآن ذکر ویژه بانوان و دختران حافظ قرآن ورامین و قرچک در حسینیه و مسجد حجتیه شهرری، همراه با تجلیل از رتبه های اول تا سوم رشته های مختلف برگزار شد. اسامی نفرات برتر رشته حفظ کل نفر اول: زهرا هرمزی نفر دوم: نازنین حسن نژاد نفر سوم: زهره کریمی کاشانی رشته حفظ 10 جزء نفر اول ...
خبرنگار مهر فارس برگزیده جشنواره ملی رسانه ای معلولان شد
. هیئت داوران در بخش گزارش مکتوب، اثر آمنه سپهر از خبرگزاری مهر استان فارس را با عنوان زنان کارگر فصلی رنج را زندگی می کنند به عنوان رتبه سوم ششمین جشنواره ملی رسانه ای معلولان انتخاب کردند. فراخوان این جشنواره با محوریت مناسب سازی اماکن و معابر عمومی، کودکان کار، زنان بی سرپرست، اعتیاد، سالمندان و مشکلات معلولان بود که در مرداد ماه سال جاری منتشر شد. به گزارش مهر، هئیت داوران این جشنواره مرکب از اساتید دانشگاه در رشته مربوطه و مجربین این حرفه، با سابقه حداقل 20 سال تدریس و سابقه داوری در جشنواره های مختلف بودند. کد خبر 5916591 ...
درخشش خبرنگار شهرآرانیوز در ششمین جشنواره ملی رسانه ای معلولان
به گزارش شهرآرانیوز؛ علی صمدی جوان خبرنگار دارای معلولیت موسسه فرهنگی شهرآرا در آیین اختتامیه ششمین دوره جشنواره ملی رسانه ای معلولان در اصفهان حائز رتبه برتر شد. این خبرنگار در بخش گزارش تصویری و با اثر ارسالی " رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر" عنوان سوم کشور را از آن خود کرد. در ادامه حتما بخوانید به توان شهر | روایتی از مادران و پدرانی که فرزند معلول دارند | رنج از پی ...
پایان سومین جشنواره رسانه ای بین المللی امام رضا (ع) در مشهد با معرفی برگزیدگان + اسامی
بین المللی امام رضا (ع) 5 نفر از خبرنگاران شهرآرا در سومین جشنواره رسانه ای بین المللی امام رضا (ع) در بخش های خبر، گزارش و مصاحبه منتخب شدند. مهدی عسکری در بخش تیتر شایسته تقدیر و بنیامین یوسف زاده نیز مقام اول را کسب کرد. همچنین امید حسینی نژاد مقام دوم در بخش گزارش، زهرا شریعتی مقام دوم در بخش مصاحبه و فاطمه رافع و بنیامین یوسف زاده به ترتیب مقام اول و دوم در بخش خبر از ر ...
درخشش هنرمندان لرستانی در هفتمین جشنواره ملی فانوس
اول شد و در بخش تئاتر صحنه ای (بخش دانش آموزی) زهرا نعمت الهی مقام اول را به خود اختصاص داد. مرادی گفت: در هفتمین جشنواره ملی فانوس عزیز بابا نژاد موفق به کسب رتبه دوم در بخش عکس شد و امین هنامی رتبه دوم بخش نقاشی را به خود اختصاص داد. معاون هنری سینمایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان تصریح کرد: در این دوره از جشنواره حسین امید شفیعی در بخش انیمیشن موفق به کسب مقام دوم شد. انتهای پیام/ ...
کسب 2 مقام توسط هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره ملی فانوس
به گزارش خبرنگار دفاع پرس از یاسوج، مراسم تجلیل از برگزیدگان هفتمین دوره جشنواره ملی فانوس ویژه تولیدات هنری دفاع مقدس و مقاومت امروز در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز برگزار شد. در این جشنواره، زهره پرند از استان کهگیلویه و بویراحمد موفق شد در بخش دانش آموزی و رشته نقاشی رتبه دوم را کسب کند. همچنین احمد وجدان نژاد از استان کهگیلویه و بویراحمد در بخش هنرهای تجسمی شاخه پوستر موفق به کسب رتبه سوم شد. انتهای پیام/ ...
اعلام اسامی بازیکنان تیم فوتبال بانوان برای مسابقات انتخابی المپیک
به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مرحله دوم رقابت های انتخابی المپیک در حالی از 4 آبان ماه آغاز می شود که ملی پوشان کشورمان به مصاف حریفانی از کشورهای استرالیا، چین تایپه و فیلیپین می روند. این مسابقات از 4 تا 10 آبان به میزبانی استرالیا در شهر پرث برگزار می شود. برهمین اساس مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان اسامی بازیکنان اعزامی به این مسابقات را به شرح زیر ...