اختتامیه جشنواره مجازی روز قدس میراث، ماندگار استان کرمان
سایر منابع:
سایر خبرها
موفقیت هنرجویان هنرستان موسیقی در جشنواره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش
به گزارش روابط عمومی هنرستان موسیقی دختران تهران، اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش برگزار گردید و هنرجویان این هنرستان مانند سال های گذشته در بخش هنرهای آوایی (تکنوازی و همنوازی) شرکت کرده و حائز رتبه های برتر شدند. گفتنی است در رشته همنوازی سازهای سنتی ایرانی، خانم ها دیبا علیزاده و پانیذ علیشاهی با ساز تار، در همنوازی سازهای کلاسیک خانم ها یاسمن فرامرزی (ابوا ...
افتخارآفرینی دانش آموزان منطقه رخ در جشنواره "نوجوان سالم"
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی ، رئیس اداره آموزش و پرورش رخ گفت: نهمین جشنواره نوجوان سالم در سال تحصیلی 99-98 در مشهد برگزار شد که پس از داوری آثار در استان، دو نفر از دانش آموزان این منطقه موفق به کسب رتبه شدند. محمود قهار افزود: در این دوره از مسابقات، رویا احمدی از هنرستان بنت الهدی صدر رتبه سوم در رشته نقاشی(پوستر) و زینب علیزاده از دبستان حضرت آسیه(س) شهر رباط سنگ ...
کسب رتبه خبرگزاری شبستان در جشنواره رسانه ای ابوذر استان قم
... یادآور می شود، پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان قم از سوی سازمان بسیج رسانه استان قم و با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، دبیرخانه کنگره شهدای استان قم و شهرداری قم برگزار شد که در آن بیش از 100 نفر از اهالی رسانه قم در بخش های خبر، تیتر، مصاحبه، گزارش، عکس، گزارش تصویری، ژورنالیسم تلویزیونی و مستند و همچنین بخش ویژه جشنواره به رقابت پرداختند ...
نفرات برتر دومین جشنواره ملی عکس" از چشم دختران ببینیم" معرفی شدند
ساجده دهقانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از رفسنجان بیان کرد: دومین جشنواره ملی عکس " از چشم دختران ببینیم " در دو بخش اصلی دوربینی و موبایلی و دو بخش ویژه دوربینی و موبایلی برگزار شد و در هر بخش 2 نفربه عنوان برگزیده معرفی شدند . دبیر دومین جشنواره ملی عکس" از چشم دختران ببینیم" افزود: در بخش اصلی دوربینی نگین محمدی فرد از اصفهان و زهره لک از تهران به ترتیب رتبه اول و دوم را ...
برگزیدگان جشنواره رسانه ای ابوذر قم در بخش ایثار و شهادت تقدیر شدند
.... در پنجمین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر، 110 نفر از اصحاب رسانه استان قم با 470 اثر در 8 بخش اصلی خبر، تیتر، مصاحبه، گزارش، عکس، گزارش تصویری، ژورنالیسم تلویزیونی و مستند و همچنین بخش ویژه جشنواره به رقابت پرداختند و از این تعداد، 31 نفر در بخش های مختلف حائز رتبه های اول تا سوم شدند. در بخش ویژه قم سرآمد شهادت و سرافرازی سمانه روشنایی رتبه نخست و علی شعبانی رتبه دوم را ...
8 رتبه برتر کشوری جشنواره "هر خانواده یک کانون یاریگران زندگی" به هرمزگان رسید
توانستند چهار رتبه دومی و چهار رتبه سومی این جشنواره را بدست آورند. وی اضافه کرد: بهار سلیمی و محدثه گرجی در بخش کلیپ و یاشگین نصرتی و حدیث هاشمی در بخش نقاشی توانستند رتبه دوم کشوری را بدست آورند و همچنین آتنا رضائی، ابوالفضل سرخوش، احمد عبدالله زاده، رتبه سوم بخش کلیپ و مائده عباسی نیز در بخش عکس توانست رتبه سوم را بدست آورد. موسوی ادامه داد: تاکنون نفرات برتر مقام های دوم و سوم ...
عکاس و خبرنگار تسنیم قم حائز رتبه برتر در جشنواره ابوذر شدند
رسانه قم در بخش های خبر، تیتر، مصاحبه، گزارش، عکس، گزارش تصویری، ژورنالیسم تلویزیونی و مستند و همچنین بخش ویژه جشنواره به رقابت پرداختند. در بخش گزارش تصویری محمد رفیعی موحد رتبه سوم را به دست آورد، در بخش مصاحبه نیز الهام پناهی فر با اثر "روایت خواندنی هنرمند قمی از تصویرگری سه نسل از شهدا؛ سیره شهدا خط بطلانی بر زرق وبرق دنیاست" رتبه سوم را کسب کرد. محمد رفیعی موحد از جمله عکاسان خبری در استان قم است که در عین جوانی تجربه زیادی در عرصه عکاسی دارد، به تصویر کشیدن مشکلات مناطق محروم کشور و استان قم از جمله فعالیت های این عکاس جوان و شاخص استان است. انتهای پیام/452/ ...
دختر 7 ساله تالشی ، برنده جشنواره ادبی کشوری
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ رئیس اداره آموزش و پرورش تالش در حاشیه مراسم تجلیل از این کودک تالشی گفت : بیش از 230 اثر نقاشی ، عکس و دلنوشته از کودکان و نوجوانان کشور به دبیرخانه جشنواره مهرواره ، لبخند بهارانه ارسال شده بود که از میان این آثار ، 14 دلنوشته ، و از میان این دلنوشته ها، اثر کیهانه ابراهیمی از تالش رتبه برتر را کسب کرد. مرتضی مختاری افزود : کیهانه ابراهیمی در ...
دیدار مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس با رضا ایرانمنش
به گزارش قدس آنلاین ، در این عیادت که در شهر کرمان و با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، جمعی از مدیران ادارۀ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان و مدیر تماشاخانۀ سرو برگزار شد، حمید نیلی ضمن آرزوی سلامتی برای این بازیگر ارزنده و توانمند سینما و تئاتر، بر لزوم بهره مندی جامعۀ فرهنگی و هنری کشور از تجارب ارزشمند این چهرۀ برجسته تأکید کرد. وی افزود: آرزومندیم که رضا ایران منش ...
برگزیدگان پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان قم معرفی شدند
جشنواره ابوذر استان قم با بیان اینکه 110 نفر در هشت رشته اصلی و چهار بخش ویژهدر این جشنواره به رقابت پرداختند، گفت: 470 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد. در برخی بخش ها انتظارات برگزارکنندگان جشنواره برآورده نشد ولی در مجموع توانستیم جشنواره پنجم را در سطح حرفه ای برگزار کنیم. اشرفی خاطرنشان کرد: داوری ها به صورت کد بندی شده انجام شد و هیچ داوری نام خبرنگار و رسانه را نمی دانست. ...
نخستین جشنواره مشارکت و نظام پیشنهادات کارکنان تامین اجتماعی قم برگزار شد
...> حیاتی گفت: آقایان محمد تلخابی، علیرضا حیاتی ، محمد عاشوری و حسین نجف زاده به ترتیب با 18 ، 12، 10 و 8 پیشنهاد تایید شده رتبه های اول تا چهارم را در بین کارکنان اداره کل و شعب 4 گانه تامین اجتماعی استان قم کسب کردند. در این جشنواره که با حضور دادخواه "مدیرکل" ، اعضای کمیته نظام پیشنهادات و کارکنان اداره کل تامین اجتماعی قم برگزار شد، از نفرات منتخب نظام پیشنهادها در هر واحد تقدیر و جوایزی به آنان اهدا شد. ...
درخشش خبرنگاران فارس در پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر
به گزارش خبرگزاری فارس از قم، مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان قم همزمان با دهه کرامت در سالن همایش های شهرداری قم برگزار شد. در این مراسم حسن شیخ حائری در بخش تیتر، محسن کرمعلی در بخش عکس خبری، ساراتقی زاده در بخش گزارش و یاسر ولی بیدگلی در بخش اخلاق و فرهنگ شهروندی حائز رتبه های نخست شدند. اسامی نفرات برتر پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر به شرح زیر است: ...
جشنواره فیلم کوتاه صبا با معرفی آثار برتر پایان یافت
گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ، گفت: اثر "گالری" به کارگردانی سید امیر رضا طباطبایی از استان قم در بخش داستانی اول و موفق به دریافت تندیس و لوح این جشنواره شد. نعمتی افزود: اثر "غرق آب" مسلم کوچک زاده و "تریبون" به کارگردانی امیر رجبی از استان البرز هم به ترتیب دوم و سوم بخش داستانی شدند و موفق به دریافت تندیس و لوح این جشنواره شدند. او اضافه کرد:: در بخش ...
اختتامیه جشنواره فیلم 120ثانیه ای صبا
زاده و "تریبون" به کارگردانی امیر رجبی از استان البرز به ترتیب اول تا سوم در بخش داستانی و موفق به دریافت تندیس و لوح این جشنواره شدند. در بخش مستند، هیات داوران هیچ یک از آثار را شایسته رتبه های اول و دومی جشنواره ندانست و اثر "سین" به کارگردانی حسین مهدی از ساوه را به عنوان رتبه سوم این جشنواره معرفی کرد. ...
پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر به کار خود پایان شد/کسب رتبه اول توسط خبرگزاری برنا
جشنواره برآورده نشد ولی در مجموع توانستیم جشنواره پنجم را در سطح حرفه ای برگزار کنیم. وی خاطرنشان کرد: داوری ها به صورت کد بندی شده انجام شد و هیچ داوری نام خبرنگار و رسانه را نمی دانست. اشرفی در پایان از سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، روابط عمومی شهرداری قم و دبیرخانه کنگره شهدای استان به دلیل حمایت های برگزار کنندگان جشنواره تقدیر کرد. ...
مهلت ارسال اثر به جشنواره ملی فیلم آیات قرآنی تمدید شد
...: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: برای دومین بار درسال جاری مهلت ارسال اثر به جشنواره ملی فیلم آیات قرآنی که با میزبانی این استان تمدید شده است. به گزارش ایرنا؛فاطمه کرمپور روز سه شنبه در ارتباط با برگزاری سومین جشنواره فیلم آیات قرآنی افزود: علاقه مندان می توانند تا 25 شهریور ماه امسال آثار خود را طبق مقررات به دبیرخانه جشنوار مستقر در انجمن سینمای جوانان دفتر ...
چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی به میزبانی استان گلستان برگزار می شود
کمک به انتشار گسترده این آثار، معرفی آثار شاخص در سیره نبوی و تولید آثار ارزشی و فرهنگی با محوریت معنویت، رازداری، نوع دوستی، صلح و غیره در سیره امام رضا (ع) عنوان کرد. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان درباره موضوعات این جشنواره نیز بیان داشت: احادیث، داستان ها، آموزه های تربیتی در کلام و سیره پیامبر (ص) و اهل بیت (ع) به ویژه امام رضا (ع)، جایگاه سیره علمی و اخلاقی و مناظرات امام، مبانی ...
اختتامیه جشنواره ملی شعر طنز کرونا فردا برگزار می شود
اجتماعی برگزار شد، یادآور شد: فراخوان جشنواره از اردیبهشت ماه منتشر شد و بیش از 160 نفر از سراسر کشور آثار خود را در بخش های شعر، داستان و داستانک به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند که توسط جواد نوری شاعر همدانی داوری و 70 اثر برای بازبینی مجدد و داوری نهایی توسط ناصر فیض، انتخاب شد. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: در آیین اختتامیه جشنواره، هشت نفر منتخب معرفی خواهند شد که سه ...
طلبه خوزستانی رتبه نخست جشنواره علامه حلی را به خود اختصاص داد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در اهواز، محسن بالدی، از طلاب مدرسه علمیه امام خمینی(ره) اهواز، به عنوان نخستین برگزیده جشنواره علامه حلی معرفی شد. بر این اساس، با تأیید شورای سیاست گذاری جشنواره علامه حلی(ره)، 52 منتخب یازدهمین دوره این جشنواره معرفی شدند که از این نفرات پژوهشگر خوزستانی، جناب آقای محسن بالدی رتبه نخست کشوری را کسب کرد. لازم به ذکر است، طبق اعلام دبیرخانه ...
جشنواره تولیدات مجازی اردبیل به کار خود پایان داد
) شایسته تقدیر شناخته شدند. در بخش عکس و پوستر، احمد حاجی بابایی اول، یلدا هاشمی نژاد دوم، لیلی سلیمی و ساناز خادم یحیوی مشترکا"سوم شدند و فرنوش قرآن خوان به بخش تقدیری راه یافت. رتبه نخست بخش فیلم کوتاه نیز به بهزاد دانش، دوم به شهرام رستمی و سوم مشترکا" به آنیا حاجی زاده (خردسال 4 ساله) و نازنین زهرا طالبی اختصاص یافت. در این مراسم همچنین منتخبان دو جشنواره دیگر شورای ...
نجابت در شعر/شعرهای جوششی ماندگارتر هستند
می تواند کوششی باشد اما به نظرم این اتفاق باید جوششی باشد تا ماندگار شود. وی همچنین اظهار کرد: کسی که علاقمند به شعر و شاعری است می تواند در جلسات ادبی خوبی که در استان برگزار می شود، شرکت کند تا مسیر درست را در این جلسات و در ارتباط گیری با شاعران و نوع شعرها به خوبی بشناسد. فرمانی در ادامه مرا به مهمانی شعرهایی که بین سال های 91 تا 95 نوشته شده و در جشنواره های رضوی حائز ...
مراسم اختتامیه نخستین جشنواره مجازی استانی " روز قدس ،میراث ماندگار " برگزار شد
در این مراسم محمدرضا علیزاده ،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در سخنانی با اشاره به حجم اثار ارسالی به جشنواره گفت: 2164 اثر برای شرکت در جشنواره روز قدس میراث ماندگار ارسال شد . از این تعداد 1590 اثر در بخش نقاشی کودکان و 574 اثر در بخش لب زنی – دابسمش – بود. وی افزود : در مرحله اول داوری 364 اثر از حیث مقررات جشنواره ) گروه سنی یا موضوع ) تناسب کمتری با جشنواره داشتند که ...
اسامی برگزیدگان جشنواره مجازی استانی " روز قدس ، میرات ماندگار اعلام شد
برندگان بخش دابسمش: برگزیده اول: محمد انکوتی، 10 ساله از کرمان برگزیده دوم: ملیکا محسنی، 11 ساله از بافت برگزیده سوم: سجاد کدخدایی، 12سال از کرمان نفرات قابل تقدیر : چهارم: نازنین زهرا خالقی، 11 ساله از کرمان پنجم: سیدمحمدمهدی صابری،11 ساله از انار ششم: فاطمه بشرا پسنده، 9ساله از شهرستان عنبرآباد هفتم: طاها ...
برگزیدگان جشنواره "روز قدس میراث، ماندگار" استان کرمان معرفی شدند + اسامی
کودکان و نوجوانان و شرکت صنایع مس شهید باهنر به واسطه همکاری موثر در برگزاری جشنواره تشکر می کنم. به گزارش تسنیم محمد انکوتی 10 ساله از کرمان موفق به کسب رتبه نخست بخش دابسمش نخستین جشنواره مجازی استانی لب زنی استان کرمان شد و ملیکا محسنی 11 ساله از بافت و سجاد کدخدایی 12 سال از کرمان در رتبه بعدی قرار گرفتند و مرجان مهرابیان 12 ساله از کرمان موفق به کسب رتبه نخست بخش نقاشی و طاها صفا، 6 ساله از کرمان و کیمیا اسماعیلی 12 ساله از راور نفرات بعدی بخش نقاشی نخستین جشنواره مجازی استانی کرمان با عنوان "روز قدس، میراث ماندگار" استان کرمان شدند. انتهای پیام/511/ ...
صدای استکبارستیزی کودکان استان کرمان به فراتر از مرزهای جغرافیایی رسید
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، محمدرضا علیزاده صبح امروز در آیین اختتامیه نخستین جشنواره مجازی استانی لب زنی"دابسمش" و نقاشی کودکان با عنوان "روز قدس، میراث ماندگار" استان کرمان که با حضور رضا اسماعیلی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان، حسین انجم شعاع رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و محسن روحی مدیرکل کانون پرورش فکری استان در محل سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان ...
درخش اعضای کانون پرورش فکری در جشنواره روز قدس، میراث ماندگار
افتخاری از مرکز فرهنگی هنری کانون زرند در بین برگزیدگان چهارم تا پانزدهم بودند. این در حالی است که، جشنواره مجازی روز قدس، میراث ماندگار در دوبخش لب زنی(دابسمش) و نقاشی برای کودکان زیر 12 سال با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، حوزه هنری و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به مناسبت روز جهانی قدس و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار و حدود ...
افتخارآفرینی یزدی ها در شانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی
به گزارش یزدی نیوز پس از برگزاری غیر حضوری مرحله نهایی شانزدهمین دوره مسابقات و داوری متمرکز آن، اسامی منتخبین اعلام شد که در این میان نام حامد سلطانی از صدای و سیمای یزد به عنوان نفر اول رشته ترتیل و همچنین نام محمود یوسفی در در بخش نقاشی خط به عنوان برگزیده نخستین جشنواره علمی، فرهنگی و هنری قرآن و عترت رسانه ملی که همزمان با شانزدهمین دوره مسابقات قرآن برگزار شده بود، دیده می شود. ...
مقام اول کودک 6 ساله گیلانی در جشنواره ملی نقالی و شاهنامه خوانی
گیل خبر/ جشنواره نقالی و شاهنامه خوانی نقشا با برپایی آیین اختتامیه و معرفی نفرات برتر در آرامگاه فردوسی به پایان رسید. آدرین زهرابی 6ساله از رشت به عنوان نفر اول بخش کودکان شاهنامه خوانی جشنواره انتخاب شد. در ادامه اسامی برگزیدگان در بخش های گوناگون این جشنواره را با هم مرور می کنیم: برگزیدگان بخش نقالی کودک: 1-آوا فیاضی 2-آرش ملکی وند 3 ...
خادمان امام رئوف( ع) در دیار سردار دل ها
زندانیان جرائم غیر عمد فراهم شده است. او با درخواست از ادارات و سازمان ها برای همکاری در این ویژه برنامه بیان کرد: بر اساس دستورالعمل های بهداشتی ابلاغ شده از سوی آستان قدس رضوی، از خادمانی که وارد استان می شوند، تست کرونا گرفته می شود و مراسم پرچم گردانی را نیز نخواهیم داشت. دبیر جشنواره زیر سایه خورشید استان کرمان گفت: هر ساله در استان کرمان شاهد برگزاری جشن های زیر سایه ...