پنجشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۷:۳۶Feb 2019 21
 

خبرهای خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 - shabestan.ir

 
خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 1 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 2 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 3 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 4 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 5 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 6 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 7 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 8 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 9 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 10 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 11 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 12 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 13 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 14 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 15 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 16 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 17 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 18 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 19 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 20 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 21 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 22 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 23 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 24 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 25 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 26 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 27 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 28 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 29 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 30 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۱    
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه سفر خود به عراق با آیات عظام حکیم و مدرسی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۲    
خبرگزاری شبستان: رئیس امور اداره قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: کرسی تلاوت قرآن کریم در 9 شهرستان در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۳    
خبرگزاری شبستان: استاندار کردستان با بیان اینکه با تمام توان مشغول رایزنی و پیگیری مسائل مروط به مرز هستیم گفت: طرح پیله وری و تجارت سالم به نفع مردم است و به زودی به ثمر خواهد نشست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۲    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت یاسوج هدف اصلی سپاه پاسداران را دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی دانست و گفت: اثرگذاری سپاه در مقابله با توطئه دشمنان، مهم ترین دلیل مخالف با این نیروی انقلابی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۲    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بوشهر با اشاره به اینکه سپاه پاسداران در تمامی عرصه ها وارد می شود و وظیفه الهی و انقلابی خود را اجرایی می کند، گفت: مصلحت امت اسلامی در وحدت است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری شبستان: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در سومین سفر به عراق، از مراحل توسعه حرم مطهر امام حسین (ع) بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری شبستان: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در جریان سفر به نیویورک با رییس مجمع عمومی سازمان ملل متحد دیدار و رایزنی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری شبستان: محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی خطاب به خانم دکتر رزاقی آذر از اقدام شایسته وی در دفاع از هویت ملی و تاریخی خلیج فارس قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۸    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رشت با گرامیداشت سالروز ولادت امام حسین(علیه السلام) و روز پاسدار گفت: سپاه، سازمانی برخواسته از مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۸    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان اعلام کرد: ایستادگی در برابر دشمنان اسلام دلیل مخالفت با نهاد ایمانی سپاه است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۸    
خبرگزاری شبستان:همزمان با سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن، شرکت کنندگان در این مسابقات به منظور آشنایی با فرهنگ انقلاب، دفاع مقدس، شهادت و مقاومت به از مجموعه باغ موزه دفاع مقدس بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۸    
خبرگزاری شبستان: مشاور امور بانوان سازمان اوقاف و امور خیریه شناسایی و برطرف کردن آسیب های دوره اول مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان را نقطه قوت دوره دوم آن دانست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۸    
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام پژمانفر با ابراز خشنودی از حضور چشمگیر بانوان ایرانی در فعالیت های قرآنی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: نفرت ملت های دنیا علیه دولت های ظالم در حمله به سوریه روشن و علنی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری شبستان: خطیب این هفته نماز جمعه آران و بیدگل گفت: حمله اخیر به سوریه، آخرین پرده نمایش قدرت کشورهای غربی بود که نشان دهنده ناکارآمدی قدرت آن ها در منطقه غرب آسیاست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری شبستان:
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۷    
خبرگزاری شبستان: نماینده کشور گینه در سی و پنجمین مسابقات بین المللی قرآن کریم ایران، مسابقات قرآن در ایران رایکی از بهترین مسابقات بین المللی دانست و تصریح کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۴۷    
خبرگزاری شبستان: عضو مجلس خبرگان گفت: حضرت سیدالشهدا(ع) در قله سخاوت هستند و احدی از درگاه ایشان دست خالی برنمی گردد همه خلایق ملک و ملکوت از آن ارتزاق می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۷    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان البرز از ایثارگران به عنوان پشتوانه نظام یاد کرد و گفت: تجلیل از مقام ایثارگران احترام به نظام و انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۷    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت زاهدان با بیان اینکه پیام نوروزی مقام معظم رهبری از حالت شعار به صورت عملی اجرایی کنیم، گفت: حمایت از کالای ایرانی به عزم ملی نیازمند است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۷    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قزوین گفت: پاسداران، حراست کنندگان مکتب حسینی و بازوان توانمند اسلام هستند و سربازان و نیروهای نظامی ما روح آزادگی را از سیدالشهدا آموخته اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۷    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم عنوان داشت: امروز بیش از هر دوره ای دیگر آمریکا و صهیونیست ها از اقتدار مقاومت در هراس و ترس هستند و ترس بر ارکان نظام سلطه سایه افکنده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۷    
خبرگزاری شبستان: آزمون ورودی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) برای سال تحصیلی 98-97 امروز به طور همزمان در 37 حوزه امتحانی در 31 استان کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۵۷    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد بر ثبات رویه سپاه پاسداران تأکید و گفت: سپاه در همه فتنه ها و حوادث یک رنگ بوده و همین ثبات رویه باعث ماندگاری این مجموعه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۶    
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه سپاه پاسداران در امتداد سپاه سید الشهدا(ع) قرار دارد، افزود: سپاه پاسداران به عنوان محور تداوم انقلاب است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۷    
خبرگزاری شبستان:مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان اظهار کرد: هر کسی که بتواند رسالت و ماموریت خود را در قبال کشور خود ایفا کند یک پاسدار است .
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۷    
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: ایران جزیره ثبات امنیت است و پاسداران انقلاب اسلامی تربیت شده مکتب حسینی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۶    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: جانبازان شهیدان زنده انقلابند و به تعبیر امام جانباز همان شهیدی است که بقایای پیکرش در عالم خاک به جا مانده است .
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۷    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بجنورد تصریح کرد: آنقدر در حوزه اقتصادی جناح بازی و سیاسی کاری کردیم که امروز اقتصاد ما فلج شده و وضعیت معیشت مردم در تنگناه قرار گرفته و لازم است مسئولان چاره اندیشی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۶    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تبیین قساوت قلب از منظر آیات و روایات، به مناسبت های روز هم اشاره کرد و موشک باران سوریه را چون واقعه طبس، محکوم به شکست دانست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۶    
خبرگزاری شبستان: سی وپنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران در نوبت عصر روز نخست شاهد رقابت هشت حافظ و قاری خواهد بود که 6 نفر از آنها روشندل هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۶    
خبرگزاری شبستان:خطیب موقت نمازجمعه تهران گفت: حمله انگلیس، فرانسه و آمریکا به کشور سوریه مقاوم براساس هیچ توافق بین المللی نبود و هرآنچه از این دنیا می گذرد آنها قدرت ننگین و غیرحقوق بشری خود را به ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۶    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان اساسی ترین و مهم ترین نهادهای انقلابی به ولایت مداری ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۶    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه حاکمان جامعه اسلامی باید مراقب باشند و قلب های خود را تعمیر کنند، گفت: مدیرانی که تفکر دنیاپرستی دارند نمی توانند جهادی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۶    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهر چوار، گفت: پاسداران انقلاب اسلامی در حقیقت پاسداران ارزش های اسلامی و مبانی و اصول آن و درواقع ادامه دهندگان این حرکت عظیم الهی و مردم عزیز ایران اسلامی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۳:۲۶    
خبرگزاری شبستان:جانشین فرماندهی سپاه بابیان اینکه دست ها روی ماشه و موشک ها آماده است گفت:هروقت دشمن اراده شوم داشته باشد شلیک خواهیم کرد و دشمن این قدرت عظیم را شناخته اند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام والمسلمین فرحزاد گفت: همه اهل بهشت تا ابد مهمان حضرت سیدالشهدا(ع) هستند، هنگام ولادت ایشان ملائک بهشت را زینت بستند و قدوم ایشان را به پیامبر اکرم(ص) تبریک گفتند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری شبستان: صفاتی که یاران عاشورایی امام حسین(ع) داشتند به طور قطع در یاران حضرت بقیت الله الاعظم(عج) نیز خواهد بود چرا که همه ویژگی های قیام حسینی در قیام مهدی متبلور می شود و حتی پرچم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۰:۵۴    
خبرگزاری شبستان: شخصیت امام حسین (ع) در یک دوره خاص تاریخی شناخته می شود و دوران کودکی، نوجوانی و دوران امامت امام حسن(ع) مغفول مانده و کمتر در متون و محافل بحث شده است و بیشتر شش ماهه آخر عمر ایشان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۴    
خبرگزاری شبستان: برخی از یاران امام حسین(ع) پس از رجعت در رکاب امام مهدی(عج) به یاری آن حضرت(عج) خواهند پرداخت و حتی برخی از فرشتگانی که از یاوران امام حسین(ع) بوده اند در خدمت امام زمان(عج) خواهند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۴    
خبرگزاری شبستان: اولین روز مسابقات بین المللی قرآن کریم صبح امروز در بخش حفظ آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۹:۵۴    
خبرگزاری شبستان: رحمانی: در حوزه پژوهش، مهمترین مسئله و مؤلفه بحث حامی مالی (اسپانسر) و حمایت های مطالعاتی است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۹:۵۱    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شب گذشته (30 فروردین) با خانواده اولین شهید مدافع حرم خراسان جنوبی مرتضی بصیری پور دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۷:۳۳    
خبرگزاری شبستان: مبادی ورودی یک شهر همیشه به عنوان نگین آن شهر باید مورد توجه واقع شوند اما با نگاهی به ورودی های شهر بیرجند، تنها چیزی که به چشم نمی خورد زیبایی و مهندسی منطبق با فرهنگ این شهر است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۰:۳۰    
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل صندوق احیا و بهره برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی سازمان میراث فرهنگی گفت: بافت تاریخی در یک شهر موتور محرک ثروت و رشد اقتصادی آن شهر محسوب می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۰:۳۰    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت:بهره برداری از بافت تاریخی می تواند باعث توسعه و پیشرفت هر شهر و استان شود که باید نسبت به آن توجه جدی صورت گیرد.