معرفی برگزیدگان اولین جشنواره رسانه ای ابوذر استان یزد
سایر منابع:
سایر خبرها
10 آذر آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ابوذر است
سرویس : زنجان - زمان : شناسه خبر : 1121079 به گزارش خبرگزاری شبستان از زنجان، با توجه به اتمام مهلت ارائه آثار به جشنواره استانی ابوذر، ضروری است اصحاب رسانه و علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره تا 10 آذرماه سال جاری اقدام به ارائه آثار خود نمایند. علاقه مندان علاوه بر شرکت در بخش های اصلی این جشنواره می توانند در دو بخش انتخابات و کنگره 3535 شهید استان زنجان نیز آثار خود ...
برگزیدگان سومین جشنواره رسانه و عدالت کرمان معرفی شدند
.... وی عنوان کرد: در گروه پایگاه های خبری در بخش گزارش هیچ رسانه ای به عنوان برتر معرفی نشد. دبیر علمی سومین جشنواره رسانه و عدالت در استان کرمان اظهارداشت: در گروه هفته نامه ها، دو هفته نامه ها، ماهنامه ها و ... هفته نامه استقامت رتبه اول، هفته نامه گلدشت رتبه دوم و هفته نامه های نگارستان و سبزه واران به صورت مشترک رتبه سوم را کسب کردند. تقی زاده گفت: همچنین در بخش تیتر در ...
برگزاری جشنواره ایده برتر در جهت تبدیل ایده به محصول
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، معاون علمی و پژوهشی ناحیه ابوذر سومین جشنواره علمی پژوهشی (ایده های برتر) شهدای بسیج منطقه 19 را برگزار کرد. خزیمه معاون علمی و پژوهشی ناحیه ابوذر در حاشیه این مراسم تصریح کرد: هدف از برگزاری این جشنواره تقویت روحیه خلاقیت، ابتکار و نوآوری و زمینه سازی برای تبدیل ایده به طرح و طرح به محصول بود. وی ...
خبرنگار کردستانی در جشنواره بهارستان خوش درخشید
اعلام شد و تا مهلت تعیین شده 163 اثر از سوی خبرنگاران پارلمانی به دبیرخانه مجلس ارسال شد که از میان آنها تعدادی به عنوان اثر برتر انتخاب شدند. بر اساس این گزارش در بخش خبر و گزارش یونس ترکچین از خبرگزاری تسنیم به عنوان نفر اول، ابراهیم اسدی بیدمشکی از باشگاه خبرنگاران جوان به عنوان نفر دوم و یاسین شریعتی از خبرگزاری خبرآنلاین در کردستان به عنوان نفر سوم انتخاب شدند. در بخش مصاحبه ...
رشد 70 درصدی آثار رسیده به جشنواره رسانه و عدالت استان کرمان/ جشنواره رسانه و عدالت می تواند الگویی ...
امروز و رتبه سوم به صورت مشترک به روزنامه های صبح کرمان و جام جم تعلق گرفت. عضو هیات داوران سومین جشنواره رسانه و عدالت استان کرمان گفت: در بخش تیتر در گروه روزنامه های سراسری و استانی نیز هیات داوران هیچ رسانه ای را شایسته رتبه های اول تا سوم معرفی نکردند. تقی زاده تصریح کرد: در گروه پایگاه های خبری نیز در بخش خبر رسانه های راه آرمان کرمان و فردای کرمان رتبه اول، گلدشت کرمان ...
معرفی برگزیدگان جشنواره چتر زندگی در یزد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد، آیین اختتامیه پنجمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی با حضور استاندار یزد، مسئولان، هنرمندان و علاقه مندان به هنر های نمایشی در بازار چهار سوق در خیابان مسجد جامع یزد برگزار و از برترین های بخش های مختلف جشنواره تقدیر شد. هیأت داوران پنجمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی ، برگزیدگان بخش های جشنواره را به این شرح معرفی کردند: در ...
رقابت 100بانوی ابرکوهی در جشنواره فرهنگی ورزشی هفته بسیج
، فاطمه حیاتی زاده و زهره فلاح زاده نیز صاحب مقام های سوم شدند. گفتنی است؛ احمد تولایی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار، محمد مهدی متوسل رئیس اداره ورزش و جوانان و سید حسین حسینی دوست رئیس هیات همگانی شهرستان در آیین افتتاحیه و اختتامیه این جشنواره حضور داشتند. انتهای پیام
برگزیدگان پنجمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی در یزد معرفی شدند
آوردند و رتبه اول این بخش به همراه لوح تقدیر، جایزه و تندیس جشنواره به جلال حسنوند برای نمایش حباب زیر آب اهدا شد. در بخش طراحی فضای نمایش، سعید بادینی به خاطر نمایش آشوبگران برگزیده شد و رتبه برتر به مهدی حبیبی برای نمایش نبش کوچه بن بست اختصاص یافت. بخش جایزه ویژه هیأت داوران؛ در این بخش نمایش حیاط خانه ما کاری از وحید خسروی به دلیل بهره مندی از خلاقیت نمایشی و توجه به ...
چلچلی بازی جدی سال 1400 شد
به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، بازی چلچلی ساخته تیم چلچلی؛ که با هدف افزایش ذخایر شناختی سالمندان (کارکردهای شناختی اعم از حافظه، توجه و...) ساخته شده است. با اعلام هیئت داوران بخش جشنواره بازی جدی سال 1400 که متشکل از دکتر مهناز استکی، دکتر سید محمدعلی سیدحسینی، دکتر مهرداد آشتیانی، حسین مزروعی، هادی اسکندری، سجاد قلی زاده، بهزاد خورسند و صمد خطیبی ...
استاندار یزد: تئاتر بهترین ابزار برای انتقال پیام در حوزه خانواده است
.... سعید بادینی به خاطر نمایش آشوبگران و بهناز زحمتکش برای نمایش بی سر و زمین مقام دوم را به دست آوردند و رتبه اول این بخش به همراه جایزه و تندیس جشنواره به جلال حسنوند برای نمایش حباب زیر آب اهدا شد. در بخش طراحی فضای نمایش، سعید بادینی به خاطر نمایش آشوبگران برگزیده شد و رتبه برتر به مهدی حبیبی برای نمایش نبش کوچه بن بست اختصاص یافت. بخش جایزه ویژه هیأت داوران ...
درخشش دانش آموزان خبرنگار پانا شهرستان اسلامشهر در جشنواره های فرهنگی
جشنواره ها و مسابقات در فضای مجازی نقش بسزایی در تقویت روحیه و پرورش استعدادهای این عزیزان دارد. وی بیان کرد: در همین راستا دانش آموزان خبرنگار پانا سازمان دانش آموزی اداره آموزش و پرورش اسلامشهر، در کنار فعالیت های خبرنگاری حضور فعال در جشنواره ها داشتند که با کسب رتبه های برتر نیز همراه بود. حیدری تصریح کرد: دانش آموز خبرنگار الینا ولی زاده در جشنواره تابستانی پنجره های امید ...
دانش آموزان استان خراسان شمالی در دومین دوره جشنواره علمی _ پژوهشی پژوهش سراهای کشور خوش درخشیدند.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، دانش آموزان استان خراسان شمالی در دومین دوره جشنواره علمی _ پژوهشی پژوهش سراهای کشور سه رتبه اول، یک رتبه دوم و یک رتبه سوم کشوری از شهرستان بجنوردو یک رتبه دوم کشوری از شهرستان شیروان میباشد . براساس این گزارش خانم فهیمه محمدی پایه هفتم : رتبه اول کشور / محورادبیات / گرایش مهارت خواندن خانم ستایش گلکار کاهو پایه یازدهم ...
معرفی همه برندگان جشن 5 سالگی جایزه بازی های جدی
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، جایزه بازی های جدی به دلیل شرایط کرونایی میان جمعی کوچک از شرکت کنندگان، منتخبان و اهالی رسانه، پنج سالگی اش را جشن گرفت تا انتظار ها برای همه کسانی که در بخش های مختلف پنجمین دوره جایزه بازی های جدی شرکت کرده بودند به پایان برسد. با اعلام آرای داوری ها در هر سه بخش این رویداد، بهترین های هکاتون، جشنواره و سمپوزیوم 1400 معرفی شدند تا 64 عنوان جایزه، 254 میلیون تومان ...
برگزاری جشنواره ملی ایثار دانشجویان شاهد و ایثارگر
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد ، مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت علوم در یاسوج از برگزاری جشنواره ملی ایثار دانشجویان شاهد و ایثارگر خبر داد. دکتر تقی زاده گفت: این جشنواره مربوط به دانشجویان شاهد و ایثارگر با سهمیه 25 درصد به بالا است که بین دستگاه های آموزشی وزارت علوم، بهداشت، آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد و حوزه علمیه برگزار می شود. وی با بیان اینکه در این ...
اعلام فهرست فیلم های بلند بخش مسابقه ملی سینماحقیقت / مستند “آقای صیاد را ول کنید!” در جشنواره سینما ...
جنگ تحمیلی و دیگر رویدادهای مهم اجتماعی و سیاسی ایران می توان جستجو کرد. این مستند که در بخش نیمه بلند جشنواره سینما حقیقت حضور دارد، با تایم 52 دقیقه قرار است در پانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت که 18 تا 25 آذرماه برگزار می شود، به نمایش درآید. مستند “آقای صیاد را ول کنید”! که تولید مرکز فیلم تصویر است، توسط سهند صمدیان تدوین شده است و عوامل دیگری که ...
برترین تیم های سومین مرحله نهایی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج معرفی شدند/ رتبه دوم تیم تهران ...
به گزارش تهران پرس ؛ در اختتامیه سومین مرحله نهایی رویداد سراسری تولید محتوای بسیج، تیم های برتر این رویداد در سه بخش پویانمایی، بازی و نرم افزار توسط هیئت داوران معرفی شدند که به شرح زیر است: بخش پویانمایی تیم اول(استان کرمان) حمد صالح اسدی، محمد صالح دهقانی، فاطمه عبدلی، نجمه مومنی مقدم تیم دوم (استان خوزستان) اسماعیل براتوند، امیرحسین درج، علی خنده می، فاطمه پاک نژاد ...
پیش فروش نمایش کمپانی مرگ آغاز شد
لباس ناهید عظیمی، گریم فاطمه حسین خانی، طراح نور امیر شیخ زاده، نوید احمدزاده و طراح پوستر و اقلام تبلیغاتی هیبت احمدی، روابط عمومی و مشاور رسانه زهرا شایان فر، تبلیغات مجازی تئاتربازها، موشن گرافی سیروس فرزین، جلال چاوشی، ساخت تیزر آیدین میرزا، عکاس امیرحسین حجتی هستند. انتهای پیام/
نامزدهای دریافت جایزه جشنواره تلویزیونی مستند معرفی شدند
بازماندگان کوچ هامون ج- مستندنگاری نامزدهای بهترین مستندنگاری : درد بی دوا مریم خباز / گزارش یک صندوق راضیه عباسی / داستان مظلومیت هوبره سیده سکینه میرطاهری / نان درآوردن از باد احسان رحیم زاده حناچی پنجمین دوره از جشنواره تلویزیونی مستند با شعار روایت حقیقت در قاب واقعیت با انتشار فراخوان در بخش های فیلم مستند، عکس مستند و مستندنگاری از خرداد ماه امسال آغاز به کار کرد. مراسم اختتامیه این رویداد روز دوشنبه 8 آذرماه از ساعت 17 تا 20 با حضور پیمان جبلی رئیس رسانه ملی و حمید شاه آبادی معاون سیما برگزار شده و نفرات برتر معرفی می شوند. منبع: مهر ...
مقام دوم خبرگزاری موج یزد در اولین جشنواره رسانه ای ابوذر استان یزد + تصویر
...> گفتنی است: این جشنواره که در قالب های خبری و رسانه ای شامل خبر، گزارش خبری، گزارش های خبری تحلیلی و تحقیقی، مصاحبه، تیتر، مقاله، یادداشت، عکس، کاریکاتور، موشن گرافی و فیلم کوتاه برگزار شده بود از بین 26 اثر که به بخش داوری رسید، برگزیدگان خود را شناخت. خبرگزاری موج یزد طی افتخاری دیگر، موفق شد در بخش خبر اولین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان یزد ، مقام دوم را به خود اختصاص دهد. ...
درخشش جوانان خوزستانی در سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج
در این مرحله خوش در خشیدند. جوانان سخت کوش و پرتلاش استان خوزستان در دو بخش انیمشین و نرم افزار، به ترتیب موفق به کسب رتبه های دوم و سوم کشور شدند که طی آئینی از سوی سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین از آنها تقدیر شد. این جوانان افتخار آفرین رتبه دوم در بخش انیمشین؛ آقایان صادق عنایت زارع، اسماعیل براتوند، امیرحسین درج، علی خنده می و خانم فاطمه پاک نژاد و همچنین رتبه سوم در بخش نرم افزار: آقایان مهدی چکامه، حامد صفربنا، عارف کشتکار و پویا لیلی زاده بودند. انتهای پیام/ ...
مراسم پایانی اولین جشنواره رسانه ای ابوذر در یزد برگزار شد/ تقدیر از برگزیدگان
به گزارش خبرگزاری موج یزد، در مراسم پایانی اولین جشنواره رسانه ای ابوذر در یزد که در بخش های مختلف از جمله سخنرانی رییس بسیج رسانه کشور، رییس سازمان بسیج رسانه استان یزد ، دبیر اجرایی جشنواره، پخش سرود، قرائت بیانیه کمیته داوران جشنواره و تجلیل از برگزیدگان اجرا شد در بخش اهدای جوایز به نفرات اول لوح تقدیر، تندیس جشنواره و هدیه نقدی یک میلیون تومانی، نفرات دوم لوح تقدیر و هدیه نقدی 700هزار تومانی ...
رییس بسیج رسانه کشور: فعالان رسانه های گروهی پیگیر مطالبه مردم باشند
ار ش د از صاحبان آثار برتر رسانه های گروهی استان با اهدای لوح و تندیس تجلیل شد که کاظم شاملو خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی یزد در بخش یادداشت رتبه نخست و در بخش تیتر رتبه سوم این جشنواره را کسب کرد . اولین جشنواره رسانه ای ابوذر یزد به همت سازمان بسیج رسانه و با مشارکت خانه مطبوعات استان و سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری از چهارم مهرماه امسال آغاز به کار کرد. دوم آذرماه جاری ع ...
برگزیدگان جشنواره ابوذر در یزد تجلیل شدند
سنگر کمین، افراد بسیجی هستند که در میدان رسانه در سنگر روایت ها و جنگ ترکیبی حضور دارند. امیر رضازاده، دبیر اجرایی اولین جشنواره استانی ابوذر در استان یزد نیز از مشارکت 90 درصدی اصحاب رسانه استان در این جشنواره خبر داد و گفت: در مجموع 175 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که پس از بازبینی 68 اثر به مرحله داوری راه یافت و در نهایت 26 اثر صاحب رتبه های برتر در رشته های مختلف شدند. ...
برگزاری آیین اختتامیه جشنواره ملی رسانه ای ابوذر در یزد
ایرنا- یزد- آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی رسانه ای ابوذر در یزد پنجشنبه شب با حضور استاندار، جمعی از مسئولان و فعالان رسانه در سالن شهید عباسپور شرکت برق منطقه ای برگزار شد.عکس:کاظم سبحان زاده دوم آذرماه جاری علی محمد پارساییان ،رییس سازمان بسیج رسانه سپاه الغدیر یزد به ایرنا گفته بود که از میان 175 اثر ارسالی از سوی فعالان رسانه های گروهی به دبیرخانه جشنواره ملی ابوذر استان بعد از ...
فیلمبرداری تصرف به پایان رسید
.... از دیگر عوامل فیلم کوتاه تصرف عبارتند از مشاور کارگردان: رعنا زرگرزاده، دستیار کارگردان: فاطمه ابوترابی، مدیر فیلمبرداری: علی عسگری، مدیر صدابرداری: علیرضا منصوری، طراح صحنه: آتوسا جنید، طراح گریم: سپیده رضایی، دستیاران فیلمبردار: صادق ربعلی زاده و وحید دوربین، دستیار صدا: صابر عابدی، دستیاران صحنه: یاسین شوقی و پوریا پور ندیم، عکاس: مریم میرمحمد. بعد از اتمام مراحل پس از تولید این اثر، ارسال آن به جشنواره های بین المللی آغاز خواهد شد. منبع: صبا ...
مسابقات دارت به مناسبت هفته بسیج در بینالود برگزار شد
به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، این دوره از مسابقات زیر نظر کادر فنی انجمن دارت خراسان رضوی به مدت یک روز و در دو بخش آقایان و بانوان برپا شد. در پایان مسابقات آقایان، مهدی داوودی قهرمان و جواد نیکبخت و سید مهدی مزینانی به ترتیب رتبه های دوم و سوم رو بدست آوردند. مسابقات دارت بانوان شهرک صنعتی بینالود نیز 2 آذر ما با حضور 70 نفر در مجموعه ورزشی بینالود برگزار شد، همچنین در پایان زهرا شعبان زاده، سیده قمر حسینی و فاطمه حکم آبادی به ترتیب مقام اول تا سوم رو کسب کردند. وبگردی دارت ...
راه یابی فیلم ساز لرستانی به پانزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت
تدوین: سوگل مرادی تصوبرداران: اعظم مرادی _ یوسف ترابی نژاد صداگذاری و میکس: گیسو آزادروش نویسنده گفتار متن: سوگل مرادی ویرایش متن: فرزانه فتحی صدابرداری: اعظم مرادی استودیو صدا: حامد حسین زاده نریتور: مهیار اسلامی پوستر: فیاض بهرام 27 مستند نیمه بلند بخش مسابقه ملی پانزدهمین جشنواره ...
دومین نمایش جشنواره تئاتر فارس اجرا شد
آیینه زدای، وحیدرضا آهی، سید علی حسینی، نسیم سجادیان دستیار کارگردان و منشی صحنه: نسترن علمدار، موسیقی : مصطفی منافی، طراح نور و دکور:حامد افسر، لباس: فاطمه اوسط، نور و صدا: امید ارغوان، اجرای، دکور:محمد رضا میرزایی.محمد رحمانیان، طراح پوستر و بروشور: احمدرضا آذرآیین، فیلم و عکس و ساخت تیزر: حسین حسین زاده جهرمی در دومین اجرا روز نخست در ساعت 16 پنجشنبه نمایش 1235 از شهرستان ...