سایر منابع:
سایر خبرها
اختتامیه جشنواره تئاتر مقاومت برگزار شد
حکیم الله نمایشنامه نویسی: رتبه سوم: کامران شهلایی برای نمایش خاطرات خانه ای که نیست رتبه دوم: پریسا دوستیبرای نمایش ماهی ها فراموش نمی کنند برگزیده: خسرو امیری برای نمایش بهشت حکیم الله نمایش برگزیده: نمایش بهشت حکیم الله برای شرکت در جشنواره فجر، ماهی ها فراموش نمی کنند برای شرکت در جشنواره دانشجویی و نمایش های فریاد خاموش و بهشت حکیم الله برای اجرای عمومی در ...
برگزیدگان جشنواره تئاتر مقاومت معرفی شدند
بخش به پیمان محسنی برای فریاد خاموش تعلق گرفت. رتبه دوم این بخش به سعید صادقی برای خنکای ختم خاطره و محسن سالاری برای فریاد خاموش رسید. رتبه اول این بخش به محمد هادی عطایی برای فریاد خاموش اهدا شد. در بخش کارگردانی، رتبه سوم به محمدهادی عطایی برای فریاد خاموش رسید. جایزه دوم به پریسا دوستی برای ماهی ها فراموش نمی کنند رسید. جایزه اول این بخش به ویدا موسوی برای بهشت حکیم الله اهدا شد. ...
صفارهرندی: مقاومت وسیله ای برای تهاجم است/ نیلی: 20 هزار نفر تئاتر مقاومت را دنبال کردند
خاموش رتبه دوم: پریسا دوستی برای نمایش ماهی ها فراموش نمی کنند رتبه اول و تندیس جشنواره: ویدا موسوی برای نمایش بهشت حکیم الله نمایشنامه نویسی تقدیر:کامران شهلایی برای نمایشنامه خاطرات خانه ای که نیست رتبه دوم: پریا دوستی برای نمایشنامه ماهی ها فراموش نمی کنند رتبه اول و تندیس: خسرو امیری برای نمایشنامه بهشت حکیم الله نمایش بهشت حکیم الله از این ...
درخشش نمایندگان تئاتر اصفهان در جشنواره مقاومت
، دلارام ترکی موفق به کسب رتبه دوم بهترین بازیگر زن، برای ایفای نقش در نمایش 6599 شد و نجمه محرابی خوزانی با کسب رتبه سوم بهترین بازیگر زن، برای ایفای نقش در نمایش زندگی با طعم باروت مورد تجلیل قرار گرفت. وی افزود: ایمان نظیفی نیز رتبه اول بهترین بازیگر مرد را در نمایش 6599 کسب کرد و سامان شکیبا، برای بازی در نمایش حباب زیر آب موفق به کسب رتبه دوم بازیگری مرد شد. همچنین، پویا امامی، برای بازی ...
برگزیدگان چهارمین جشنواره استانی تئاتر منطقه آزاد اروند معرفی شدند
مسعود بغلانی برای نمایش" چگونه بمیرم که مرا دوست داشته باشید" اهدا شد. دیپلم افتخار و جایزه نقدی رتبه نخست بازیگری مرد این دوره از جشنواره نیز به احمد مسافری برای نمایش"صد سال قرنطینگی" اهدا شد. نمایش نامه نویسی در بخش نمایش نامه نویسی دیپلم افتخار و جایزه نقدی رتبه سوم به شهرام پورعسگر برای نمایش"حلقه های نامحسوس" و رتبه دوم به ندا اعتمادی کیا و علی رستگار برای نمایش ...
افتخاری دیگر برای بانک مسکن
کاملی از محصولات و خدمات متنوع بانک را در اختیار عموم قرار دهد. مهدی احمدی در پایان گفت: بانک مسکن نیز در سطح ملی و در حوزه ی نشریه داخلی (مصاحبه) رتبه اول (مشترک)، ادبیات (داستان سرایی) رتبه دوم، پوستر رتبه دوم، نشریه داخلی (سرمقاله) رتبه دوم (مشترک)، مولتی مدیا رتبه سوم، تحلیل محتوا رتبه سوم، کلیپ رتبه سوم، نشریه داخلی (گزارش) رتبه سوم (مشترک)، ویژه نامه رتبه سوم (مشترک) و موشن گرافیک رتبه سوم (مشترک) حائز رتبه شد نویسنده: رپورتاژ ...
بانک مسکن جایزه برتر جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را کسب کرد
جایزه برتر پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی بانک مسکن به مهدی احمدی رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن، اهدا شد. پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی سال جاری با اهدای تندیس و جوایز به روابط عمومی های برتر به کار خود پایان داد. این جشنواره به همت انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری دانشگاه ها، روابط عمومی وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی در دو بخش رقابتی ...
بانک مسکن جایزه برتر پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را کسب کرد
همچنین از طریق ابزارهای مختلف ارتباطی، تهیه ی بروشور، تبلیغات و ... اطلاعات کاملی از محصولات و خدمات متنوع بانک را در اختیار عموم قرار دهد. مهدی احمدی در پایان گفت: بانک مسکن نیز در سطح ملی و در حوزه ی نشریه داخلی (مصاحبه) رتبه اول (مشترک)، ادبیات (داستان سرایی) رتبه دوم، پوستر رتبه دوم، نشریه داخلی (سرمقاله) رتبه دوم (مشترک)، مولتی مدیا رتبه سوم، تحلیل محتوا رتبه سوم، کلیپ رتبه سوم، نشریه داخلی (گزارش) رتبه سوم (مشترک)، ویژه نامه رتبه سوم (مشترک) و موشن گرافیک رتبه سوم (مشترک) حائز رتبه شد. ...
بانک مسکن جایزه برتر پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را کسب کرد
ابزارهای مختلف ارتباطی، تهیه ی بروشور، تبلیغات و ... اطلاعات کاملی از محصولات و خدمات متنوع بانک را در اختیار عموم قرار دهد. مهدی احمدی در پایان گفت: بانک مسکن نیز در سطح ملی و در حوزه ی نشریه داخلی (مصاحبه) رتبه اول (مشترک)، ادبیات (داستان سرایی) رتبه دوم، پوستر رتبه دوم، نشریه داخلی (سرمقاله) رتبه دوم (مشترک)، مولتی مدیا رتبه سوم، تحلیل محتوا رتبه سوم، کلیپ رتبه سوم، نشریه داخلی (گزارش) رتبه سوم (مشترک)، ویژه نامه رتبه سوم (مشترک) و موشن گرافیک رتبه سوم (مشترک) حائز رتبه شد. ...
نشان فیروزه به جاهای خالی پر شود رسید
کار آفرینی سینمای مستند معرفی شدند. جایزه سوم به زیر این شهر باران می بارد تعلق گرفت و جوایز دوم و اول به فیلم های ف. الف و راه ناتمام، اصغر قندچی اهدا شد. شبکه مستند هم جایزه اش را به مستند هجده هزارپا اهدا کرد. بخش ویژه کرونا دومین قسمتی بود که برگزیدگان خود را شناخت. جایزه سوم به تنگ نای رسید و مسعود دهنوی برای قطعه 19 و مجید شیدا برای پسقله نفرات دوم و اول شناخته شدند. معرفی ...
معرفی برگزیدگان بخش خیابان جشنواره تئاتر مقاومت
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ در مراسم اختتامیه هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت، در بخش خیابانی از بابک کیانی برای نمایش بازمانده در بخش طراحی لباس از استان اصفهان و در بخش بازیگری مرد از پویا امامی برای نمایش زندگی با طعم باروت از اصفهان تقدیر شدند. همچنین در بخش کارگردانی این بخش رتبه سوم به هادی کیانی برای نمایش بازمانده از اصفهان رسید. هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت شب گذشته با معرفی برگزیدگان در تالار وحدت تهران پایان یافت. ...
جشنواره تئاتر چهارمحال و بختیاری پایان یافت
وصیت از شهرکرد تعلق گرفت. او افزود: همچنین جایزه بخش طراحی صحنه نیز به طراح صحنه نمایش ضیافت پنالتی ها، سید اکبر دانیالی از لردگان تعلق گرفت. بزرگ نیا اضافه کرد: در بخش بازیگری زن، جایزه سوم این بخش از جشنواره به راضیه رئیسی برای بازی در نمایش پس مانده های ذهنی پریشان از شهرکرد، جایزه دوم بخش بازیگری زن به فرشته قادری برای بازی در پس مانده های ذهنی پریشان از شهرکرد و جایزه اول ...
درخشش روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با کسب 7 عنوان برتر
فرهنگ مکتوب و نشر آنلاین قدردانی کرد. شایان ذکر است روابط عمومی این شرکت در بخش کاریکاتور (در سطح ملی) و در بخش پوستر موفق به کسب رتبه اول شد و در بخش اینفوگرافی (در سطح ملی) و بخش فیلم های مستند حایز رتبه دوم شناخته شد. همچنین در بخش های کلیپ ، تیزر و خلاقیت نیز روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه موفق به کسب رتبه دوم گردید 0 نظر 2 بازدید تویت چاپ ...
چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت برگزیدگان خود را شناخت
سیما دعوت کرد تا به صحنه بیاید و جایزه شبکه مستند را در بخش کارآفرینی اهدا کند. جایزه این بخش به مستند 18 هزارپا به کارگردانی تعلق گرفت. بخش بعدی اهدای جایزه ها برای آثار ویژه کرونا بود که داوران آن بودند و برگزیده های آن به شرح زیر معرفی شدند. - جایزه سوم: کارگردان های فیلم تنگنای - جایزه دوم: کارگردان فیلم قطعه 19 - جایزه اول: کارگردان فیلم ...
کسب رتبه برتر فرهنگیان و دانش آموزان مازندرانی در جشنواره حمایت از کالاهای ایرانی
داستان کودک برگزار شد که در این جشنواره فرهنگیان و دانش آموزان مازندرانی موفق به کسب رتبه های برتر شدند . شایان ذکر است که افراد برگزیده به شرح زیر است: 1_ معلم محترم سیده صفورا رزاق پور رضایی رتبه اول در رشته شعر کودک و نوجوان از آموزشگاه نمونه دولتی جوادالائمه از جویبار 2_ دانش آموزسیده سارینا اصغری از دبستان غیر دولتی رشد دوره دوم شهرستان ساری ناحیه یک حائزه ...
رتبه برتر جشنواره انتشارات روابط عمومی به سازمان تأمین اجتماعی اختصاص یافت
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در این دوره از جشنواره همچنین فعالیت های اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی در بخش های نشریه داخلی(خبر)، نشریه داخلی(گزارش) و فیلم های مستند در سطح ملی شایسته تقدیر معرفی شد. پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی به پاس ارج نهادن به مساعی بی وقفه روابط عمومی های کشور، در عرصه فرهنگ مکتوب و نشر آنلاین توسط انجمن متخصصان ...
کسب 4 رتبه برتر توسط روابط عمومی بانک مهر ایران در جشنواره ملی روابط عمومی
ایران با شرکت در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در بخش های وب سایت رتبه اول، شبکه اجتماعی رتبه دوم، تبلیغات رتبه دوم و پوستر رتبه سوم ملی را از آن خود کرد. شایان ذکر است، این جشنواره به همت انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری دانشگاه ها، روابط عمومی وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو گروه تهرانی و استانی در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی (سازمان مطالعات و بهره وری نیروی انسانی) برگزار شد. ...
کسب 4 رتبه برتر توسط روابط عمومی بانک مهر ایران در جشنواره ملی روابط عمومی
فعالیت های انتشاراتی و همچنین فرهنگ سازی مناسب و تکریم و معرفی نخبگان و الگوهای برتر در حوزه انتشارات، در 10 بخش و دو سطح ملی و استانی برگزار شد. روابط عمومی بانک مهر ایران با شرکت در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در بخش های وب سایت رتبه اول، شبکه اجتماعی رتبه دوم، تبلیغات رتبه دوم و پوستر رتبه سوم ملی را از آن خود کرد. شایان ذکر است، این جشنواره به همت انجمن متخصصان ...
جشنواره تئاتر مقاومت برگزیدگانش را شناخت
خاموش رسید. رتبه اول این بخش به محمد هادی عطایی برای فریاد خاموش اهدا شد. در بخش کارگردانی رتبه سوم به محمدهادی عطایی برای فریاد خاموش رسید. جایزه دوم به پریسا دوستی برای ماهی ها فراموش نمی کنند رسید. جایزه اول این بخش به ویدا موسوی برای بهشت حکیم الله اهدا شد. در بخش نمایشنامه نویسی این بخش کامران شهلایی برای خاطرات خانه ای که نیست رتبه سوم شد ...
آئین اختتامیه جشنواره تئاتر مقاومت برگزار شد/ نمایش کجایی ابراهیم جایزه سردارسلیمانی را دریافت کرد
خاموش رسید. جایزه بازیگر نقش اول زن در بخش دانشجویی به ندا عزیزی پیرمحمدی برای بازی در نمایش پارک شیرین رسید. رتبه سوم بازیگری زن به میترا بابایی برای نمایش خنکای ختم خاطره و سارینا رزاق مرندی برای نمایش ترقب رسید. جایزه رتبه دوم به مهناز میرزایی برای بازی در نمایش ترقب اهدا شد. جایزه اول در این بخش نیز به ویدا موسوی برای نمایش بهشت حکیم الله تعلق گرفت. در بخش بازیگری مرد در ...
آئین اختتامیه جشنواره تئاتر مقاومت برگزار شد/ نمایش کجایی ابراهیم جایزه سردارسلیمانی را دریافت کرد
خاموش رسید. جایزه بازیگر نقش اول زن در بخش دانشجویی به ندا عزیزی پیرمحمدی برای بازی در نمایش پارک شیرین رسید. رتبه سوم بازیگری زن به میترا بابایی برای نمایش خنکای ختم خاطره و سارینا رزاق مرندی برای نمایش ترقب رسید. جایزه رتبه دوم به مهناز میرزایی برای بازی در نمایش ترقب اهدا شد. جایزه اول در این بخش نیز به ویدا موسوی برای نمایش بهشت حکیم الله تعلق گرفت. در بخش بازیگری مرد در ...
دست پرِ بهشت حکیم الله و فریاد خاموش از جوایز تئاتر مقاومت
به برای بازی در نمایش خنکای ختم خاطره و برای فریاد خاموش رسید. رتبه اول این بخش به برای بازی در نمایش فریاد خاموش اهدا شد. در بخش کارگردانی رتبه سوم به برای کارگردانی نمایش فریاد خاموش رسید. جایزه دوم به برای کارگردانی نمایش ماهی ها فراموش نمی کنند اهدا شد و جایزه اول این بخش به برای کارگردانی نمایش بهشت حکیم الله اهدا شد. همچنین در بخش نمایشنامه نویسی این بخش برای نگارش ...
هفدهمین جشنواره مقاومت در ایستگاه پایانی
...> _رتبه سوم: پیمان محسنی برای نمایش فریاد خاموش -رتبه دوم : سعید صادقی برای نمایش خنکای ختم خاطره و محسن سالاری برای نمایش فریاد خاموش -رتبه اول و تندیس: محمدهادی عطایی برای نمایش فریاد خاموش *کارگردانی رتبه سوم: محمدهادی عطایی برای نمایش فریاد خاموش رتبه دوم: پریسا دوستی برای نمایش ماهی ها فراموش نمی کنند رتبه اول و تندیس جشنواره: ویدا موسوی برای نمایش بهشت ...
برگزیدگان هفدهمین دوره تئاتر مقاومت شناخته شدند/ فارس رسانه برتر جشنواره شد
...> _رتبه سوم: پیمان محسنی برای نمایش فریاد خاموش -رتبه دوم : سعید صادقی برای نمایش خنکای ختم خاطره و محسن سالاری برای نمایش فریاد خاموش -رتبه اول و تندیس: محمدهادی عطایی برای نمایش فریاد خاموش *کارگردانی رتبه سوم: محمدهادی عطایی برای نمایش فریاد خاموش رتبه دوم: پریسا دوستی برای نمایش ماهی ها فراموش نمی کنند رتبه اول و تندیس جشنواره: ویدا موسوی برای نمایش بهشت ...
ترین های بخش صحنه ای، خیابانی و مکثی بر هاشورهای اختتامیه تئاتر مقاومت
رتبه سوم به برای ایده نمایش بازمانده اهدا شد. رتبه دوم به برای ایده نمایش سال ها پس از آن واقعا و رتبه اول به برای ایده نمایش 6595 تعلق گرفت. جایزه ویژه هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت در بخش تئاتر خیابانی برای یک عمر فعالیت هنری خیابانی به رسید. همچنین برای تجلی مفهوم کار گروهی، جایزه ویژه به نمایش اپیدمی از زاهدان به کارگردانی اهدا شد. اما جایزه ویژه بخش خردسال ...
کسب رتبه برتر کشوری توسط دانش آموزان و فرهنگیان استان در جشنواره آیینه زمان و حمایت از کالای ایرانی
دانش آموز نرگس گیتویی از شهرستان قروه در رشته نستعلیق موفق به کسب رتبه دوم و دانش آموزان شهره عبداللهی در رشته زیباترین خاطره از شهرستان سقز عنوان برگزیده را کسب نمودند. نریمانی ادامه داد همچنین با اعلام نتایج جشنواره کشوری حمایت از کالای ایرانی، دانش آموز مهسا قائم پناه در رشته شعر کودک و نوجوان از شهرستان قروه موفق به کسب رتبه سوم و دانش آموز ساریه زاهدی در رشته داستان کودک و نوجوان از شهرستان سروآباد عنوان برگزیده را کسب نمودند. وی در پایان این موفقیت را به دانش آموزان و فرهنگیان برگزیده، خانواده های آنان، مربیان و فرهنگیان استان تبریک گفت . ...
معرفی دانشگاه های برتر جشنواره قرآنی وزارت بهداشت
به گزارش ایکنا، مراسم اختتامیه بیست و پنجمین دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، صبح امروز دوم دی ماه در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد. در بخشی از این مراسم، رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت به معرفی دانشگاه های برتر پرداخت. روح الله محمدعلی نژاد، رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، در مراسم اختتامیه بیست و پنجمین دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، طی سخنانی، گفت: خدا را ...