یکشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۱۵:۱۸May 2019 19

جدیدترین‌های «معاون مبارزه با جرایم جنایی»

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، چند روز قبل پرونده ای از شعبه ششم دادگاه کیفری یک تهران به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ فرستاده شد، مبنی بر اینکه دختری 20 ساله توسط جوانی به نام علیرضا (متولد 1371) مورد آزار و اذیت قرار گرفته است ...
روز نو   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۵۹ سایت دیگر  
دختر جوان وقتی در دام جوان شیطان صفت قرار گرفت از ترس آبرویش دست به خودکشی نافرجام زد و بعد از درمان پرده از این اقدام شوم برداشت. سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی ...
اقتصاد آنلاین / پلیس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۹:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ علی ولیپور گودرزی گفت: در آخرین روزهای فروردین ماه امسال، زنی جوان با مراجعه به دادسرای ناحیه 27 امور جنایی تهران اعلام کرد که روز گذشته توسط فردی به نام پیمان و دو نفر دیگر از همدستانش ربوده و مورد ضرب و شتم قرار گرفته است لذا پرونده برای رسیدگی به ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۴:۴۴   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران برزگ از دستگیری آدم ربایی خبر داد که به همراه دو دوستش دختر جوان را ربوده بودند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۸:۰۸    
سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، از کشف پرونده فقدان منجر به جنایت با انگیزه اختلاف مالی خبر داد .
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری قاتلان مردی که از روز 21 فروردین مفقود شده بود و کشف جسد دفن شده این مرد در آزادراه تهران - پردیس خبر داد. ...
روز نو   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۳:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مرد بنگاه دار با همدستی شاگردش دست به قتل شاگردش در رودهن زد. سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران گفت : روز 21 فروردین ماه سال جاری زن جوانی با مراجعه به کلانتری 124 قلهک به مأموران اعلام کرد ...
منجیل خبر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شاکی پرونده در اظهارات اولیه به کارآگاهان عنوان کرد : پدرم سعید 54 ساله چند روزی است که از خانه خارج شده و پس از آن مراجعتی به خانه نداشته است و گوشی تلفن همراهش نیز خاموش شده است . ...
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۴۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: سرهنگ علی ولیپور گودرزی (معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ)، در توضیح این خبر گفت: ساعت 14:35 مورخه 96/10/12و از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک نزاع و درگیری در خیابان شهید مصطفی خمینی – ابتدای کوچه سیداسماعیل به کلانتری 113 بازار اعلام شد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت، با اشاره به دستگیری سه سارق تلفن همراه در تهران گفت: این متهمان تا کنون به 30 فقره سرقت به ارزش 100 میلیون تومان اعتراف کرده اند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی تهران بزرگ ، از دستگیری عامل جنایت دریاچه چیتگر تهران پیش از فرار وی از کشور خبر داد .
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عاملان جنایت مسلحانه در خیابان ظفر خبرداد. سرهنگ علی ولی پور گودرزی، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سه متهم پرونده سرقت مسلحانه منجر به جنایت خیابان ظفر ...
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 2 جوان به اتهام ارتکاب جنایت در شهرک ولیعصر(عج) خبر داد.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو جوان به اتهام ارتکاب قتل در یک درگیری خیابانی در شهرک ولیعصر خبر داد. معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو جوان به اتهام ارتکاب قتل در یک درگیری خیابانی در شهرک ولیعصر خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
سرهنگ کارآگاه علی، ولی پور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری دو جوان به اتهام ارتکاب جنایت در شهرک ولیعصر خبر داد؛ این دو جوان چندی پیش، طی یک درگیری خیابانی جوان دیگری را با ضربه چاقو به قتل رسانده بودند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۹   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از کشف جنایت در پرونده پیدا شدن جسد ناشناس در منطقه لواسانات خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: سارق شیطان صفتی که پس از سرقت، صاحب خانه را مورد آزار و اذیت قرار می داد، دستگیر شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری سارقی شیطان صفت خبر داد که شبانه پس از ورود به یک خانه و سرقت اموال، صاحبخانه را نیز با تهدید و ضرب و شتم مورد آزار و اذیت قرار داده بود.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۰۹:۰۶    
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ جزئیات وقوع جنایت خانوادگی در خاورشهر را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۳:۰۲   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری فردی که در جریان نزاعی در مهرآباد جنوبی تهران راننده یک تاکسی را به قتل رسانده بود، خبر داد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۲۲:۱۵    
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که در پوشش ارائه مشاوره درسی دختری را فریب و با ضرب و شتم مورد آزار و اذیت قرار داده بود، خبر داد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین ، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به جزئیات جنایت خانوادگی در منطقه خانی آباد تهران گفت: ...
شما نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۲:۱۷    
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری دو متهم که در پوشش تست بازیگری برای تهیه فیلم های تبلیغاتی اقدام به چندین فقره آدم ربایی و آزار و اذیت جنسی زنان جوان کرده بودند، خبر داد.
شما نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۱    
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از وقوع یک جنایت خانوادگی در منطقه اشرف آباد خبر داد که طی آن قاتل پس از ارتکاب جنایت توسط همسایگان دستگیر شده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۶۲ سایت دیگر  
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی که اقدام به قتل برادرش در منطقه نازی آباد تهران کرده بود، خبر داد.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو سارق مسلح خبر داد که قبل از سرقت از یک جواهرفروشی درسعادت آباد شناسایی و دستگیر شدند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری دو سارق مسلح خبر داد که طراحی سرقت از یک جواهرفروشی در منطقه سعادت آباد را کرده بودند.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۳:۵۶   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو سارق مسلح که برای سرقت از یک طلافروشی در منطقه سعادت آباد برنامه ریزی کرده بودند، خبر داد. ...
عصر خودرو   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عصر خودرو- معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری راننده 18 ساله خودروی 206 خبر داد که پس از تصادف شدید با یک خانم، از محل تصادف گریخته بود.
بازتاب   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عامل تصادف منجر به مرگ در سعادت آباد خبر داد. سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری راننده جوان یک خودرو 206 خبر داد که پس از تصادف شدید با یک خانم ...
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۵   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری راننده ی جوان یک خودرو 206 خبر داد که پس از تصادف شدید با یک خانم، از محل تصادف گریخته و مصدوم تصادف نیز با وجود اقدامات درمانی فوت کرده است.
اقتصاد آنلاین / جام جم   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، 12 بهمن ماه یکی از شهروندان ساکن محدوده شرق تهران هنگام تردد در حاشیه بزرگراه رسالت متوجه شد جسدی بی جان روی زمین های خاکی این محدوده افتاده است. او با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت و ماجرا را اطلاع داد. ...
تهران 24   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۴۷    
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری نوجوان 16 ساله ای که اقدام به قتل دوستش کرده بود، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۴:۰۹   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت، با اشاره به دستگیری یک نوجوان 16 ساله به جرم قتل دوستش، گفت: این متهم در تحقیقات انگیزه قتل را اخاذی و تهدیدات مقتول عنوان کرد.
دوات آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، از کشف پرونده فقدان خانمی 50 ساله و ادامه تحقیقات جهت کشف بقایای جسد وی خبر داد .
اقتصاد آنلاین / خلیج فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۶:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، زنی روز 21 بهمن با مراجعه به کلانتری 152 خزانه به مأموران اعلام کرد مدت سه ماه است که خواهرش به نام مریم (50ساله) ناپدید شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: پیرمرد 70 ساله پس از به قتل رساندن همسر سابقش با همکاری پسر خود جسد وی را تکه تکه کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۱   + ۶۱ سایت دیگر  
سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، از کشف پرونده فقدان خانمی 50 ساله و ادامه تحقیقات جهت کشف بقایای جسد وی خبر داد .
بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۸۶ سایت دیگر  
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری خواننده زیرزمینی خبر داد که برای قدرت نمایی با اسلحه مردم را تهدید به قتل می کرد.