چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۱:۳۸May 2018 23
 

خبرهای دانا 16 دی 1395 - dana.ir

دانا 29 اسفند 1393 دانا 29 اسفند 1394 دانا 31 فروردین 1395 دانا 31 اردیبهشت 1395 دانا 31 خرداد 1395 دانا 31 تیر 1395 دانا 31 مرداد 1395 دانا 31 شهریور 1395 دانا 30 مهر 1395 دانا 30 آبان 1395 دانا 30 آذر 1395 دانا 30 بهمن 1395 دانا 30 اسفند 1395 دانا 1 دی 1395 دانا 2 دی 1395 دانا 3 دی 1395 دانا 4 دی 1395 دانا 5 دی 1395 دانا 6 دی 1395 دانا 7 دی 1395 دانا 8 دی 1395 دانا 9 دی 1395 دانا 10 دی 1395 دانا 11 دی 1395 دانا 12 دی 1395 دانا 13 دی 1395 دانا 14 دی 1395 دانا 15 دی 1395 دانا 16 دی 1395 دانا 17 دی 1395 دانا 18 دی 1395 دانا 19 دی 1395 دانا 20 دی 1395 دانا 21 دی 1395 دانا 22 دی 1395 دانا 23 دی 1395 دانا 24 دی 1395 دانا 25 دی 1395 دانا 26 دی 1395 دانا 27 دی 1395 دانا 28 دی 1395 دانا 29 دی 1395 دانا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۹:۴۴    
دبیر اجرایی جشنواره مردمی فیلم عمار تالش از آیین افتتاحیه اکران های مردمی آثار این جشنواره در تالش با حضور سرادر حق بین فرمانده لشگر 16قدس گیلان و خانواده شهید مدافع حرم جهانگیر جعفری نیا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۸:۲۰    
وقوع یک انفجار تروریستی در منطقه الیوسفیه واقع در جنوب بغداد، پایتخت عراق یک کشته و چهار زخمی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۷:۱۴    
عکس نوشته مدافعان حرم سپر دفاعی کشور منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۷:۰۵    
بانوان ورزشکار تیم بدمینتون شرکت برق منطقه ای خوزستان ، مقام قهرمانی دهمین دوره مسابقات بدمینتون سراسری بانوان وزارت نیرو را کسب کردند .
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۶:۲۷    
اردوی آماده سازی تیم ملی کبدی دختران جوان کشور به میزبانی اقبالیه آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۹    
اسکندری گفت:بالغ بر 62 درصد فعالیت های راکد استان با پرداخت دو هزار و 716 میلیارد ریال تسهیلات، به مدار تولید بازگشته اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۵:۵۱    
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: در کنار سازمان همکاری های کشورهای اسلامی (کامسک)، موسسه اندازه شناسی و استاندارد سازمان کنفرانس اسلامی ( اسمیک) بوجود آمده و به بررسی کشورهای عضو کامسک می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۵:۵۱    
رئیس مرکز بهداشت نهاوند گفت: کارکنان این مرکز برای مقابله با آنفولانزای انسانی آماده هستند و خوشبختانه در این شهرستان حتی موردی از آنفلوانزای فصلی هم مشاهده نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۰    
دوره تربیت تعالی فرماندهان و مدیران بسیج حوزه مقاومت بسیج شهید سرافراز شهرستان نی ریز برگزار گردید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۰    
به منظور بررسی نحوه اجرای ماموریت های ابلاغی بسیج،بررسی مسائل و مشکلات نشست صمیمی فرماندهان و مدیران بسیج با فرمانده سپاه ناحیه نی ریز برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۰    
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی سرپلذهاب باتاکید بر لزوم برگزاری آموزش مهارتهای زندگی برپایه ارزشهای اسلامی گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۰۳    
علیان بیان کرد: همه ی کانال هایی که مجوز فعالیت خبری در این فضا ندارند به آنها اخطار داده شده و مسدود می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۴۸    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان از سفر سه روزه دکتر فرهمندپور مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده به استان گلستان خبر داد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۴۸    
رئیس انجمن متخصصین پوست ایران، نسبت به سودجویی شرکت های وارد کننده محصولات زیبایی پوست هشدار داد و گفت: این شرکت ها خود را جایگزین دانشگاه های علوم پزشکی و انجمن های علمی کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۵    
چندی پیش خبری مبنی بر،برپایی نمایشگاهی با عنوان توانمندسازی بانوان در حوزه صنایع دستی ، کارآفرینی و اشتغال توسط اتاق بازرگانی اهواز و اتاق های بازرگانی عراق به صورت مشارکتی در بصره برگزار شد که حواشی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۵    
نخستین سالگرد شهادت جستجوگر نور شهید فرزاد زنگنه، از شهدای تفحص در کنار پیکر مطهر 98 شهید تازه تفحص شده در باغملک برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۹    
سردار کریمیان با اشاره به فرهنگ شهید و شهادت گفت: شهدای گمنام در اوج گمنامی در عرش الهی معروفند؛ ایمان، آگاهی و حسینی بودن از شاخصه های مهم شهدای عزیز است که راهشان را با آگاهی کامل انتخاب نمودند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۸    
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شیراز گفت: شهروند موقعی از شهر خود لذت می برد که آرایش شهری در جای خود قرار گیرد و تبلیغات در مکان خود نصب و دیوار در آرایش خود باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۵۳    
طی مراسمی از کشاورزان نمونه شهریاری تجلیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۷    
فرماندار قصرشیرین طرح گلخانه ای را در رفع معضل بیکاری بسیار تاثیر گذار دانست و افزود: در صورت توسعه کشت گلخانه ای قصرشیرین میتوان شاهد اشتغالزایی بیش از 100 هزار نفر از جوانان این شهرستان باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۲    
دبیرکل جشنواره ملی فرهنگی هنری ایران ساخت با صدور پیامی بر اهمیت گفتمان سازی در حوزه اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۹    
مدیر امور انجمن ها و تشکل های هنری و ادبی لرستان گفت: سه تئاتر در مرحله استانی دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج هنرمندان انتخاب شده و اجرای عمومی خواهند داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۸:۳۱    
یکی از پدیده هایی که بیش از پیش در حال خودنمایی است بحث نگهداری از حیوانات خانگی است؛ از تعداد روبه افزایش زنان و مردانی که با حیوان های خود قدم در معابر عمومی می زنند و خیابان های شهررا به تصاحب خود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۲:۰۴    
نشست های عصر شعر پروین اعتصامی به زودی توسط کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد برپا می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۲۲    
پس از اعتراض کشاورزان طبسی از نطق امیرحسنخانی در مجلس و پس از آن تصویب 1000 میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت برای جبران خسارات ناشی از سرمازدگی برای شهرستان های فردوس، بشرویه و سرایان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۱۹    
شهرستان رودبارجنوب با دارا بودن بالغ بر 8500نفر شتر بزرگترین مرکز پرورش شتر استان کرمان است پرورش این حیوان با توجه به شرایط مناسب منطقه در واقع گامی موثر در تحقق اقتصاد مقاومتی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۱۹    
درحالی به بهانه گسترش فضای اقتصادی ایران در بازارهای خارجی اجرا شد که بر همگان روشن است که پیشرفت در صنعت ریلی کشور به ورود سرمایه گذار خارجی در بخش پخت غذا نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۱۹    
در حادثه رانندگی محور بیرجند – اسدیه هفت نفر زخمی شدند . حال یکی از مجروحان وخیم است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۰:۰۱    
فرمانده انتظامی شهرستان مهران گفت: در اجرای طرح یکروزه پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح شهرستان مهران 6 خرده فروش مواد مخدر در این شهرستان دستگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۹:۲۸    
در اولین جلسه هیأت امنای دبیرخانه دایمی اصفهان پایتخت فرهنگ پهلوانی پس از آغاز کار مدیر عامل جدید سازمان ورزش شهرداری اصفهان، علی قاسمی طی حکمی عزیزالله مشفقی را به عنوان دبیر این دبیرخانه معرفی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۹:۱۵    
مردم شهر اراک در اعتراض به ولنگاری های فرهنگی اخیر موجود در سطح شهر اراک و کوتاهی مسئولان در این زمینه پای طومارهایی را در نقاط مختلف شهر خطاب به مدیران و مسئولان ارشد استان امضا کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۰۶    
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان جیرفت از وقوع یک تیراندازی منجر به قتل در روستای علی آباد این شهرستان خبر داد و گفت: قاتل ظرف مدت کمتر از 5 ساعت و در ساعت 2 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۵:۴۱    
نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از محصولات کشاورزی کشور ایران از جمله پسته، خرما، زعفران مزیت رقابت با محصولات کشاورزی سایر کشورها را دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۵:۴۱    
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: در جنگ سخت، سایر نیروها توان استراحت دارند ولی قرارگاه های فرهنگی بایستی در آماده باش کامل باشند چرا که نفوذ فرهنگی از سایر بخش ها خطرناک تر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۵:۳۸    
نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ماه های اخر دوره ریاست جمهوری دولت یازدهم گفت: این دولت به کل مشکلات شهرستان های دورافتاده را فراموش کرده و در مرکز نشسته اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۵:۳۸    
سرمربی فولاد خوزستان گفت: فولاد دو جای خالی در تیم دارد که در حال بررسی برای جذب 2 بازیکن مورد نیاز هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۵:۳۸    
پس از انتشار خبر بیماری سالک در اهواز به علت انباشت نخاله های ساختمانی این روزها بیماری سرخک به ماهشهری ها هجوم آورده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۵:۳۵    
فرمانده انتظامی پاسگاه مادوان گفت: شب گذشته در گشتی پلیسی در منطقه مادوان، دو سارق زورگیر که سرقت به عنف نیز در کارنامه خود داشتند در حین اعمال مجرمانه دستگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۵:۲۰    
محققان با بررسی دقیق آثار برخی از هنرمندان مطرح جهان توانستند یک قدم به کشف بیماری های اعصاب و روان نزدیک تر شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۹    
معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب در دیدار با خانواده های معظم شهید جمشید کمالپور گفت: تکریم خانواده های معظم شهدا به فرهنگ عمومی تبدیل شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۳:۵۰    
از سوی دیگر اصلاح طلبان اگر بخواهند به هویت اصلاح طلبی خود پایبند باشند باید کاندیدایی از جریان خود در انتخابات ارائه کنند که این مسئله نیز برای آن ها کار ساده ای نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۱    
وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان یزد، از ایستگاه راه آهن اشکذر بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۳:۳۵    
مسابقات کشوری وزنه برداری به میزبانی شهر ماهدشت برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۳:۲۹    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: هفت هزار و 437 مزار شهید و 7323 پرونده فعال شهید در استان همدان وجود دارد که تعداد بیشتر مزار به علت رفتن برخی پرونده ها از استان و همچنین ساخته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۲:۴۲    
فرماندار شهرستان در بازدید از منطقه ویژه اسلام آباد غرب روند اجرای پروژه مینی پالایشگاه را بسیار مطلوب ارزیابی نمود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۲    
در راستای بررسی مشکلات حوزه نیرو، معاونین و مشاورین وزیر نیرو ، مدیران آب منطقه ای، آبفای روستایی و شهری و مدیران برق استان به شهرستان جوانرود سفر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۲    
امام جمعه پاوه با بیان اینکه مردم این شهرستان پیرو نظام بوده اند و خواهند بود گفت: مشکل ما اکنون آب شرب شهر پاوه است که انتظار داریم با تخصیص بودجه، این مشکل را به هر شیوه ممکن مرتفع نمایید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۴۹    
رئیس جمهور در گفتگوی تلویزیونی اخیر خود نسبت به ایجاد اشتغال در کشور مطالبی را بیان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۴۹    
با توجه به تصویب هیات مرکزی نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران، اعضاء هیات نظارت انتخابات ریاست جمهوری استان کرمان مشخص شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۴۱    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اشتغال مهم ترین مشکل دولت است، گفت: 700 هزار شغل در یک سال گذشته ایجاد شد اما به دلیل اینکه تعداد بیکاران بسیار است، این ایجاد شغل خیلی احساس نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۴۱    
نماینده مردم پاوه و اورامانات به همراه جمعی از مدیران وزارت نیرو و مدیران کل استان از پروژه های آبی در دست اقدام شهرستان پاوه بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۴۱    
صیادان مازندرانی با ماهی گیری از دریای خزر، روزی حلال برای خانواده خود کسب می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۳۸    
مدیرکل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه از برگزاری نشست آشنایی با حقوق کودک پیش از ظهر امروز در کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۳۸    
آیین تجلیل از میرجلال الدین کزازی ، چهره علمی، ادبی و فرهنگی کشور با حضور جمعی از مسئولین، اساتید و چهره های برجسته حوزه ادبیات امروز (16 دی) در محل تالار انتظار کرمانشاه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۳۸    
مراسم تجلیل از استاد میرجلال الدین کزازی چهره ماندگار فرهنگ و ادب ایران در کرمانشاه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۳۸    
تکرار انداختن بار عمده تاخیر ها روی دوش پرواز های غرب کشور از جمله استان کرمانشاه سبب نا رضایتی گسترده مردم این منطقه از رفتار اهانت آمیز فرودگاه ها و شرکت های هواپیمایی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۳۸    
جلسه شورای عشایری استان کرمانشاه با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی درقصرشیرین برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۰۲    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور در شهرستان آشتیان بزرگ ترین کارخانه تولید چراغ های اتومبیل کشور را در این شهرستان افتتاح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۰۲    
رییس سازمان زندان های کشور گفت: بیشترین زندانیان کشور در زمینه قاچاق مواد مخدر بوده که بالغ بر 100 هزار نفر با میانگین سنی کمتر از 40 سال است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۴۷    
بعد از گذشت چند روز مسئولان گورخواب ها را به انگار که به فراموشی سپردند، آیا نوزاد رها شده در شهر مبارکه را هم به فراموشی می سپارند و از یاد می برند!؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۴۴    
یک دستگاه تراش به علت نامعلومی جان یک کارگر را در شهرستان فلاورجان گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۴۴    
وزیر بهداشت معتقد است: شک ندارد که طرح تحول نظام سلامت ادامه خواهد داشت و شکست این طرح حرف دلواپسان است و مردم چنین اعتقادی ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۴۴    
تجویدی گفت: از سال 91 تاکنون بودجه دولتی به سوله ستاد بحران اختصاص داده نشده و شهرداری نطنز نیز با بودجه خود توان ادامه و تکمیل این سوله را ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۴۱    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: مبلغ 112 میلیارد ریال تا کنون در قالب طرح سلامت به شهرستان اردستان کمک شده که این مبلغ هنوز کافی نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۳۵    
مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران گفت: تمام فرودگاههایی که در شبکه فرودگاهی کشور قرار دارند به جز فرودگاه امام (ره)، همه زیان ده هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۳۵    
هم اکنون در پی وقوع دوباره گرد و غبار در خوزستان، میزان ریزگردها در اهواز به بیش از 12 برابر حد مجاز رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۲۹    
اورژانس اصفهان به طور ماهانه 13 میلیون و پانصد هزار تومان و برای هر ساعت هفت و نیم میلیون تومان پرداخت می کنیم و در این ممکن است برای امدادرسانی به یک بیمار حدود 40 میلیون تومان هزینه پرداخت کنیم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۲۶    
رییس صنف قصابان سیرجان گفت:علت اصلی کمبود و گرانی گوشت گوسفند و گاو قاچاق آن به استان هرمزگان و صادرات به کشور های عربی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۲۶    
برخورد موتور سیکلت با سواری پژو شب گذشته در کیلومتر 45 محور سیرجان بافت جان راکب موتورسیکلت را گرفت .
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۲۶    
فرمانده سپاه سیرجان گفت:مراسم بزرگداشت شهدای عملیات کربلای 4و5 پنجشنبه هفته آینده در گلزار شهدای سیرجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۲۳    
فرمانده انتظامی استان کرمان در دیدار با مردم راور گفت: امنیت کنونی ایران اسلامی از برکت وجود ولایت است و خدا را شاکر و سپاسگزاریم که نعمت ولایت را به ما ارزانی داشته است و قطعا همان طور که تاکنون ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۲    
رئیس فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه پروژه مسکن مهر از سوی دولت مورد توجه ویژه قرار گرفت، گفت:اگر حضور رسانه ای برخی نمایندگان کم رنگ است بدانید که این امر عامدانه است زیرا به دنبال پیگیری مطالبات ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۶    
منابع نزدیک به حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) اعلام کردند که این حزب با عقب نشینی عناصر خود از منطقه سنجار موافقت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۰    
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: برخی ها دائم فریاد ناامیدی سر می دهند حتی در جریان های به ظاهر انقلابی که اگر با هدف از میدان بیرون کردن رقیب سیاسی از میدان باشد کار بد و خیانت محسوب می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۷    
وزیر نفت با بیان اینکه در تولید گاز هیچ مشکلی نداریم، گفت: تولید گاز طی سه سال اخیر بیش از 50 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۱    
روابط عمومی وزارت اطلاعات بخشی از اقدامات انجام شده در این وزارتخانه درباره پرونده بانک زنجانی را اعلام و تاکید کرد گزارشی درباره فعالیت های اقتصادی زنجانی و شرکت ها و اشخاص مرتبط با وی و برخی اموال ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۵    
وزیر خارجه آمریکا می گوید مذاکرات با تهران برای عقب نشاندن ایران از ساخت بمب اتم، به نتیجه رسید و حالا دولت بعدی آمریکا باید ضمن ادامه اعمال فشار بر ایرانی ها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۱:۵۳    
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند در نخستین همایش طرح ملی شهاب این شهرستان گفت: طرح ملی شهاب، مخفف شناسایی و هدایت استعدادهای برتر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۹:۰۷    
دستگاه های اجرایی برتر غنی سازی ستاد اوقات فراغت شهرستان جاسک در تابستان سال 1395 در پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان جاسک معرفی و تجلیل شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۹:۰۱    
انجمن مفاخر خراسان به عنوان مسئول برگزاری همایش آیت الله العظمی میلانی با پذیرش اشتباه خود از عموم مردم به دلیل نشر مصاحبه موهن علیه امام (ره) عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۸:۵۸    
منابع خبری از انفجار خودروی بمب گذاری شده در شهر ازمیر واقع در غرب ترکیه خبر داده اند که تاکنون به جراحت 10 نفر انجامیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۷:۱۲    
کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه خوب است روحانی در قدم اول در بحث شفافیت دارایی های خود را اعلام کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۷:۱۲    
سخنگوی نیروهای داوطلب مردمی عراق ضمن دروغ خواندن گزارش عفو بین الملل از وزارت خارجه این کشور خواست تا در این زمینه واکنش نشان دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۴۷    
شهردار کهریزک با اعلام این خبر اظهار داشت: در صورتیکه هرکدام از املاک دیون خود را در قبال شهرداری انجام داده باشند شهرداری کهریزک نسبت به صدور پروانه ساختمان اقدام خواهد نمود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۴۷    
دبیر و سخنگوی اتحادیه چلوکبابی ها و غذاخوری شهرستان ری با اعلام این خبر گفت: روز گذشته و در حین اجرای گشتی مشترک با نهاد های مربوطه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۴۴    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه مسؤولان به مردم پاسخگو نیستند، گفت: کسی که تخصص ندارد اگر مسؤولیت بپذیرد خائن است و لازم است مسؤولان تمام دستاوردهای حوزه های مختلف را بشناسند و در قوانین ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۳۸    
قاضی زاده هاشمی در آیین افتتاح بیمارستان آیت الله یثربی (ره) که بخش های گوناگون آن، چند بار دیگر افتتاح شده بود گفت: احداث و افتتاح بیمارستان، آن گونه که برخی تصور می کنند بزرگترین کار نیست ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۳۵    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری خراسان شمالی گفت: وضعیت مصرف در بخش شرب و خانگی وضعیت خوبی است و 82 درصد از مشترکین کمتر از الگوی مصرف استفاده می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۳۵    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی با بیان اینکه امیر محمد از لحاظ روحی و جسمانی وضعیت مناسبی ندارد، افزود: امیر محمد برای تکمیل درمان به مراکز تخصصی تر نیاز دارد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۳۵    
رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه محصولات جمهوری ایران در کشور ترکمنستان تعطیل شده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۳۵    
حدود بیست روز پیش بود که پایگاه خبری جاجرم در مورد سگ های ولگرد گزارشی را منتشر کرد که مورد بی توجهی مسئولین قرار گرفت که این امر موجب اتفاق افتادن حادثه ناگوار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۳۵    
سرگرد فیروز مسئول اطلاعات سپاه شهرستان مُهر از کشف 25 لیتر مشروبات الکلی خالص دست ساز در یکی از روستاهای شهرستان مُهر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۳۲    
فرمانده پلیس لاذقیه اعلام کرد که بر اثر انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در ریف این استان، شماری از شهروندان سوری کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۳۲    
استاندار خراسان شمالی در سفرهای درون استانی خود این بار به فاروج سفرکرده و با شرکت در نشست هم اندیشی مدیران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۳۲    
سومین یادواره شهدای روستای خندقلو با سخنرانی آیت الله یعقوبی نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی و سردار ایافت از راویان و پیشکسوتان دفاع مقدس برگزار شد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۹    
طی مراسمی با اهداء لوح تقدیر از خانواده های شهدای قشر کارگری خرم آباد تجلیل به عمل آمد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۹    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه ارومیه باید هر چه سریع تر با تشکل دانشجویی که از مجرمان امنیتی حمایت کرده برخورد کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۹    
یکی از مدیران موفق مهدهای کودک گفت: کودکان خیلی راحت تظاهر و علاقه را حس می کنند به همین دلیل در برخورد با آنها صداقت یکی از ویژگیهای مهم است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۹    
گردشگرانی که در طول سال به کلیبر سفر می کنند، عملاً چند ده برابر جمعیت بومی بوده و در فصول گردشگری تنوع فرهنگی گسترده یی در سطح شهرستان ایجاد میکنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۹    
نمایشگاه فرش ماشینی، موکت، کفپوش ، دکوراسیون داخلی و لوازم خانگی تا 20 دی ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی همدان دایر است.