جمعه ۲۶ مردادساعت ۱۵:۳۷Aug 2018 17

خبرهای خبرگزاری شبستان 24 اردیبهشت 1397 - shabestan.ir

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۳:۵۴    
فارس : سخنگوی وزارت خارجه ایران با محکوم کردن کشتار وحشیانه ده ها تن و زخمی شدن هزاران نفر از فلسطینی ها در غزه و سایر اراضی فلسطین توسط رژیم صهیونیستی، خواستار واکنش فوری جامعه جهانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۵    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان: برندهای ایرانی را با فرهنگ سازی به دنیا معرفی کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۱:۰۴    
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای تاکید کرد: انتفاضه فلسطین اخراج قطعی اشغالگران و مجازات حتمی حامیان منطقه ای و فرا منطقه ای آنان به ویژه سردمداران کاخ سفید را به دنبال دارد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۰:۳۲    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، با تاکید بر هوشیاری در برابر هجمه های دشمن، گفت: نباید غفلت کنیم و بگذاریم انقلاب اسلامی را اجوف و توخالی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۷    
فرمانده کل ارتش با حضور در استان مرکزی از مرکز آموزش درجه داری حضرت علی اکبر(ع) و یکان های عملیاتی و پدافندی نیروی زمینی و قرارگاه پدافند هوایی حضرت خاتم الانبیاء(ص) بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۹:۵۴    
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش وجوانان گیلان امروز در رشت از راه اندازی سومین شبکه ملی تخصصی تشکل های مردم نهاد جوانان در حوزه کار آفرینی خبر داد
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۲    
خبرگزاری شبستان: رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان مراسم 30روز با قرآن همراه با مسابقات و اهدای جوایز در موسسات قرآنی صومعه سرا برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۹:۱۱    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: مسئله امروز جریان صهیونیستی و کسانی که از آن ها حمایت می کنند، از بین بردن حقوق همه انسان ها و کسانی است که معتقد به خدا هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۱    
خبرگزاری شبستان: سرپرست سازمان فرهنگی ورزش شهرداری اراک از برپایی پارک معرفت همزمان با ماه مبارک رمضان در اراک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد استفاده از ابزار هنر و رسانه را در انتقال ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، یک فرصت و ضروری دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۸:۵۹    
اقتصاد نیوز: مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی در اطلاعیه ای با اشاره به مطالب یکی از رسانه ها به نقل از منبع مطلع در وزارت اقتصاد (!) ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۸:۴۷    
اصول حاکم بر توسعه اینترنت اشیاء در کشور در جلسه عصر دوشنبه شورای عالی فضای مجازی به تصویب رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۸:۳۱    
خبرگزاری شبستان: آئین افتتاحیه نمازخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در بهترین نقطه ساختمان این اداره کل با همت مدیرکل فرهنگ و ارشاد البرز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۸:۱۱    
خبرگزاری شبستان: گردهمایی ائمه جماعات و مبلغین دانشگاههای استان تهران در سازمان بسیج دانشجویی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، با تاکید بر مشخص شدن سهم استان ها در ردیف بودجه های فرهنگی کشور، گفت: اگر پیوست های فرهنگی شکل نگیرد، هزینه پیشرفت و توسعه هم افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۳۱    
خبرگزاری شبستان: هایکو ماس وزیر امور خارجه آلمان ساعتی قبل در تماس تلفنی با محمد جواد ظریف همتای ایرانی خود که در مسکو حضور دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۱    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اجتماعی استانداری کرمانشاه، از تخصیص 2 میلیارد تومان اعتبار در قالب دفاتر تسهیل گری برای توسعه محلی با مشارکت مردم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۱    
خبرگزاری شبستان: معاون میراث فرهنگی گیلان از هزینه کرد بیش از 10 میلیارد ریال جهت مرمت اماکن مذهبی تاریخی استان در سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۸    
با حضور سرپرست حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی، جلسه ستاد تنظیم بازار استان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۱    
خبرگزاری شبستان: حسین جابری انصاری، دستیار ارشد وزیر امور خارجه و مذاکره کننده ارشد ایران در روند آستانه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۱    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان از نمایش اشیا حوزه تمدن مارلیک همراه با جام مارلیک در موزه رشت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۱    
خبرگزاری شبستان: ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان در مسجد الهادی (ع) برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۱    
خبرگزاری شبستان: دفتر نمایندگی آیت الله العظمی عبدالله جوادی آملی، در مسجد آیت الله فومنی تهران افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۱    
خبرگزاری شبستان: انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی درحالی انجام شد که موج تحریم ها و اعتراض های بین المللی و داخلی را در پی داشته است و همزمان با این اقدام صدها فلسطینی شهید و زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۱    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه پاوه، با انتقاد از غفلت مسئولان از رشد داعش فکری و فرهنگی، گفت: امروز دنیای اسلام با تهدید داعش فرهنگی مواجه است که تاثیر مخربی بر جامعه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۸    
دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی نیمه دوم سال 1397 دوّمین همایش ملّی روش های تحلیل اطلاعات را برگزار می کند. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۱    
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان اعلام کرد: کار ویژه فرهنگی ویژه ماه مبارک رمضان با عنوان ضیافت الهی در 420 بقعه متبرکه گیلان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۱    
خبرگزاری شبستان: ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به یک دلیل از توافق برجام خارج شده است و آن نام باراک اوباما رئیس جمهوری اسبق ایالات متحده است که زیر توافق به چشم می خورد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۳    
در آستانه ماه مبارک رمضان رییس سازمان فرهنگی هنری به همراه جمعی از معاونان و مدیران دوشنبه 24 اردیبهشت با مراجع عظام تقلید دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۰    
محمدجواد ظریف نامه ای را به دبیرکل سازمان ملل در ارتباط با نقض برجام از سوی آمریکا منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری شبستان: شهردار شیراز برای امضای پیمان خواهرخواندگی میان دو شهر شیراز و نانجینگ، عازم چین شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری شبستان: ایران قادر است دوستان آمریکا را علیه واشنگتن متحد کند. این در حالی است که ترامپ از توافق برجام که مورد تایید دوستان اروپایی و جهانی ایالات متحده بوده است خارج شده است و اکنون گروهی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۰۵    
گروه مسابقات عضو فراکسیون قرآن مجلس با پیشنهاد اینکه گزارش مالی مسابقات بین المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران ارائه شود تا جلوی برخی حاشیه سازی ها گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۳    
وزیر بهداشت ضمن تقدیر از شرکت ماکوفارما فرانسه به دلیل سرمایه گذاری مشترک در ایران، ابراز امیدواری کرد که محصولات این شرکت با کیفیت و کمیت بیشتر به کشورهای منطقه صادر و زمینه های تحقق اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۹    
خبرگزاری میزان- رئیس قوه قضاییه، بهترین رویکرد برای مواجهه با خروج آمریکا از برجام را توجه به استعداد های داخلی کشور و اعتماد به مردم دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۴    
گروه ادب نویسنده کتاب دا در حضور جمعی از فعالان بوسنیایی گفت: بسیار خوشحال هستم که کتاب دا به زبان هایی همچون بوسنیایی ترجمه شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۹    
نخستین گردهمایی روحانیون اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش و یگان های تابعه در سال 97 صبح امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین جلیلی صفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۹    
معاون اول رییس جمهور پیش نیاز پیشرفت برنامه صلح پایدار در افغانستان را نیازمند گفتگو میان گروه ها و اقوام مختلف در این کشور دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۳    
مهر : وزیر دفاع با بیان اینکه خود را در مبارزه با تروریسم متعهد می دانیم، گفت: امنیت افغانستان را امنیت خودمان می دانیم و در در مبارزه با تروریسم هر کمکی بتوانیم با تمام توان انجام خواهیم داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دوشنبه(24 اردیبهشت ) در سفر به کرمانشاه از دانشگاه جامع علمی کاربردی واحدر فرهنگ و هنر بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۶    
معاون سیاسی وزارت امور خارجه برای هدایت مذاکرات کارشناسی با اتحادیه اروپا وارد بروکسل شد
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۶    
معاون رییس جمهور گفت: با توجه به تصویب تبصره ها و قوانین و فرهنگ سازی که تلاش می کنیم بین مردم رخ دهد، امیدوارم روزی برسد که در گزارش های یگان حفاظت بنویسند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری شبستان: مذهب پروتستان: پیدایش و اندیشه ها اثر دکتر شهاب الدین وحیدی مهرجردی را موسسه انتشارات سمت چاپ کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۸    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان گفت: طرح ملی توان افزائی زنان با رویکرد کسب و کار برای بانوان و جوانان با هدف آگاه سازی مخاطبان به مزیت های اقتصادی و فرصت های کسب و کار بومی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی خانه سینما: در خبر خانه سینما مبنی بر ریاست بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران آمده است: ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز حراست وزارت کشور به سه وظیفه مهم حراست ها در شرایط فعلی کشور اشاره کرد و گفت: نظارت بر تکریم ارباب رجوع از سوی دستگاهها از اهم وظایف مجموعه حراست است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۹    
گروه مسابقات در چهلمین جلسه ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآن کشور گفته شد که از شش هزار مسئول و مقام اجرایی کشور که برای حضور در مسابقات دعوت شده بودند، تنها 72 نفر در سالن حضور یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۷    
تهران (پانا) - فیلم سینمایی کوپال به کارگردانی کاظم ملایی شب گذشته موفق شد در مراسم اختتامیه ی پنجمین دوره جشنواره هنرهای زیبای کالیفرنیا جایزه ی بهترین فیلم سینمایی را کسب کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۱    
سید جواد هاشمی با نمایش توبه نمی کنم ماه رمضان میزبان مخاطبان تئاتری حوزه هنری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام، گفت: نهضت بزرگ انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل با همراهی و پشتوانه مردمی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خوزستان، از برگزاری دوره آموزشی فرهنگی ویژه مدیران کانون های مساجد در استان خبر داد و اظهار داشت: این دوره بعد از ماه رمضان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری شبستان:رییس امور قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه معلم قرآن می تواند دنیا را متحول کند، گفت: امام راحل به عنوان معلم قرآن که عامل به آیات بود دنیا را متحول کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۴    
گروه اجتماعی همزمان به دهه پایانی ماه شعبان، طرح تکریم و غبارروبی مساجد به منظور ایجاد نشاط معنوی و زمینه سازی استقبال شایسته از ماه مبارک رمضان در 1400 مسجد خوزستان اجرا شده یا در حال اجرا است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۱    
گروه حوزه های علمیه اول مردادماه، آخرین فرصت برای ارسال اثر به همایش ملی تصوف، شاخصه ها و نقدها اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۲    
به گزارش خبرگزاری مهر ، محمد اجل لوئیان اظهار داشت: با راه اندازی و آغاز بکار بنیاد خیریه شنوایی بخشی شفا (بخشش) ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۷    
از مدیر گروه روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی به پاس خدمات شایان به جامعه علمی و اخلاق حرفه ای بیست و پنجم اردیبهشت ماه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تقدیر می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۲    
لیلا حاتمی به جمع بازیگران ما همه با هم هستیم به کارگردانی کمال تبریزی پیوست. به گزارش رسیده، لیلا حاتمی از هفته گذشته به جمع بازیگران فیلم کمال تبریزی اضافه شده و از دیروز به عنوان یکی از ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۵۷    
محمود دولت آبادی نویسنده پیشکسوت کشورمان از انتشار تازه ترین کار خود با عنوان برنایان جاودان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۷    
یکی از مراجع تقلید با تاکید بر اینکه باید جوانان را از آسیب های فضای مجازی امروز دور کرد گفت: فضای مجازی مردم را به ستوه آورده و بدبخت کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ ابوالفضل معینی نژاد فرماندار در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با بیان اینکه باید بسیج همگانی در امر پیشگیری از اعتیاد در جامعه شکل بگیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۸    
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان سفره افطاری ساده در پنج میدان بزرگ تهران برپا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۴    
کانون خبرنگاران نبأ معاون فرهنگی آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) با تأکید بر اینکه آستان های مقدس باید از تجارب یکدیگر در حوزه آموزش و پژوهش استفاده کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۶    
گروه بین الملل اداره امور اسلامی و خیریه دبی از حضور 75 قاری مشهور جهان اسلام در مساجد امارات در طول ماه رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۶    
صدا و سیمای مرکز زنجان امسال مانند سال های گذشته با برنامه ها و ویژه برنامه های متعددی میهمان سفره های مؤمنین روزه دار در ماه مبارک رمضان خواهد بود .
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۲    
امیر شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش از پایگاه شهید عبدالکریمی بندر عباس بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۴    
فیلم سینمایی به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا اواخر تابستان در کشورهای کره جنوبی و ژاپن روی پرده می رود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۶    
تهران (پانا) - معاون درمان وزارت بهداشت می گوید هرگونه تبلیغات در فضاهای مجازی، سایت های اینترنتی و ارسال پیامک بدون اخذ مجوز از سازمان نظام پزشکی در زمینه ارائه خدمات دندانپزشکی همراه با بیهوشی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۹    
خبرگزاری شبستان: در آستانه ماه رمضان، نمایشگاه مساجد جهان در شهر داوائوسیتی فیلیپین با نمایش مینیاتور مساجد مهم جهان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۹    
خبرگزاری شبستان: رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا موجب ناامنی و گسستگی در جهان شده است، گفت: رژیم آمریکا ناپخته به صحنه بین الملل نگاه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۸    
مدیر ناحیه شهید مطهری(ره) مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: باید سعی کنیم کالای ایرانی را مصرف کنیم و بهترین جا برای ترویج این فرهنگ مساجد است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، وحید جعفریان مدیر کل دفتر ترویج و مشارکت مردمی سازمان جنگل ها ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۹    
خبرگزاری شبستان: یک لیوان چای برای فرمانده اثر محمد رضا تقوی را مرکز اسناد انقلاب اسلامی چاپ کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۹    
خبرگزاری شبستان: ریاست امور دینی ترکیه مردم را در ماه رمضان به روزه فضای مجازی دعوت کرد و از مردم خواست وقت خود را در مساجد و با خانواده بگذرانند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۹    
خبرگزاری شبستان: چند روز تا مهمانی ماه خدا نمانده و دل ها در انتظار است تا باری دیگر صدای دعوت حق تعالی را برای بیدار شدن روح خود دریافت کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۹    
خبرگزاری شبستان: علل ناکارآمدی احزاب سیاسی در ایران اثر بهرام اخوان کاظمی را مرکز اسناد انقلاب اسلامی چاپ کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۲    
رئیس جمهور در پیامی درگذشت مرحوم حاج اسدالله عابدی پدر شهیدان والامقام حسن، علی و ابوالفضل عابدی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۹    
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، گفت: اخیرا موفق شدیم با دعوت از ستاد عالی کانون های مساجد کشور در ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۹    
خبرگزاری شبستان: تازه ترین کتاب شعر شاعر آستارایی داوود ملک زاده با عنوان آچمز رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۹    
خبرگزاری شبستان: همایش نقش روحانیت در تبیین سبک زندگی اسلامی با حمایت از کالای ایرانی، فردا (25 اردیبهشت) در امامزاده عبدالله (علیه السلام) گرگان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۲    
تهران (پانا) - یک نشریه آمریکایی از فیلم رفتن نوید محمودی به عنوان فیلمی که به نوعی در ادامه میراث خلاقانه عباس کیارستمی محسوب می شود و باید حتما آن را دید، یاد کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۹    
خبرگزاری شبستان:سادات فاطمی گفت: نماینده کشورمان در مسابقات قرآن مالزی می توانست با فاصله رتبه اول این مسابقات را کسب کند،اما وقتی مسابقات بین المللی در کشوری برگزار می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۹    
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت: یکی از عبرت های برجام این است که دشمنان هیچ وقت قابل اعتماد نیستند؛ نباید به لبخند دشمنان امید بست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۹    
تهران (پانا) - نسخه دوبله فیلم سینمایی آن سوی ابرها به کارگردانی مجید مجیدی از 26 اردیبهشت در سینماهای سراسر کشور اکران می شود . ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۹    
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: به مناسبت تبریز 2018 بیش از 100 رویداد در فصول مختلف در این شهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۹    
خبرگزاری شبستان: به دنبال حمله تروریستی به مسجد شیعیان در آفریقای جنوبی، این بار بسته مشکوک شبیه بمب در مسجد کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۹    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از اعزام بیش از 2300 مبلغ حوزوی در ماه مبارک رمضان به مناطق مختلف شهری و روستایی استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۹    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، گفت: با افتتاح 7 پروژه عمرانی مصوبه سفر مقام معظم رهبری به کرمانشاه، سرانه فضای فرهنگی در استان به 45 درصد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۹    
خبرگزاری شبستان:خبرنگار نظامی شبکه 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی تاکید کرد: ارتش با بزرگ ترین سناریو از زمان جنگ 51 روزه در غزه در تابستان سال 2014 مواجه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۹    
خبرگزاری شبستان: نشست اضطراری کمیته دایمی فلسطین اتحادیه بین المجالس اسلامی به عنوان اوضاع جاری در فلسطین با حضور رییس مجلس آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۹    
خبرگزاری شبستان: نظامیان رژیم صهیونیستی صبح امروز با حمله به فلسطینی ها در مرز نوار غزه قصد دارند تا از برپایی تظاهرات گسترده در اعتراض به بازگشایی سفارت آمریکا در قدس اشغالی جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۹    
خبرگزاری شبستان: آیت الله صدیقی با بیان اینکه حقیقت بندگی غیر از شهرت و ادعا است، خاطرنشان کرد: شهید حججی یک انسان گمنام بود که چون برای خدا خالصانه کار کرد خداوند او را بلند کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۵    
بر اساس تصمیم ایکوم -مجمع عمومی کمیته بین المللی موزه ها- در سال 1977 میلادی، روز 18 مه برابر با 28 اردیبهشت به عنوان روز جهانی موزه اعلام شد؛ از آن سال به بعد، در این روز در همه کشورهای عضو ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۳    
استاندار گیلان گیلان از پرداخت 820 میلیارد تومان تسهیلات رفع موانع تولید طی سال 96 در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۸    
خبرگزاری شبستان: جهانگیری: دولت آماده مدیریت در هر شرایطی است،درخواست اعاده دادرسی سعید مرتضوی،افزایش 38 درصدی محصولات کشاورزی با همگامی بسیج، انتقاد وزیر از برخورد فیزیکی با معلمان
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۸    
خبرگزاری شبستان: یک مبلغ دینی گفت: در شرایطی که فرزندان امروزی پرتوقع هستند و دائم ناشکری می کنند می توان با بردن آنها به بیمارستان ها و مراکز نگهداری معلولین کمک کرد تا قدر نعمت های الهی را بهتر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۸    
خبرگزاری شبستان: کارشناس حوزه علمیه خواهران با تاکید بر نقش انتظار سازنده و باورهای مهدوی در زندگی گفت: ما در زندگی روزمره خود از امام زمان(عج) غافل شده ایم و در هیاهوی مشکلات سر در گم مانده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۸    
خبرگزاری شبستان: یاری رساندن زنان به حضرت(عج)، تنها منحصر به جبهه جنگ و شهادت نیست، بلکه عرصه های مختلفی چون عرصه فرهنگ، تربیت، اجتماع، و... را نیز در بر می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۷    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: کالاهای اساسی موردنیاز مردم در ماه رمضان باقیمت مصوب دولتی توزیع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۷    
رئیس سازمان صدا و سیما اعلام کرد: برنامه های صدا و سیما در ایام نوروز 83 درصد در هفته اول مخاطب داشت و در هفته دوم این عدد به 86 درصد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۷:۱۸    
سخنگوی وزارت خارجه ایران با محکوم کردن حمله داعش به گروهی از شهروندان فرانسوی گفت: این نوع تروریسم و افراط گرایی مرز، سرزمین ...