درخشش ایسنا در نهمین جشنواره رسانه های قزوین
سایر منابع:
سایر خبرها
آیین پایانی ششمین دوره مسابقات قرآن و عترت و بیست و سومین دوره مسابقات ورزشی بانوان شاغل در آموزش و ...
سوم را کسب کردند. رضا رضایی افزود: در رشته ترتیل فاطمه مصلح از استان فارس حائز رتبه اول، معصومه فرج پور از استان لرستان رتبه دوم و مهرانگیز خسروپوراز استان البرز رتبه سوم، در رشته نهج البلاغه فاطمه سادات برکاتی مقدم از استان خراسان رضوی رتبه اول، ندا شوشتری از استان خوزستان رتبه دوم و فاطمه بحری نجفی از استان اصفهان رتبه سوم، در رشته صحیفه سجادیه حدیث براهویی از استان البرز رتبه اول ...
مسابقات قهرمانی دوچرخه سواری کشور در بروجرد برگزار شد
به گزارش سفیرافلاک مسابقات قهرمانی دوچرخه سواری تایم تریل انفرادی جاده و استقامت به میزبانی بروجرد برگزار شد که در رده بندی تیمی البرز اول شد و اصفهان و لرستان به ترتیب دوم و سوم شدند. در این دوره از مسابقات 50 نفر از دوچرخه سواران از سراسر کشور حضور داشتند که به مدت 2 روز برگزار شد. در رشته استقامت جوانان، امیر حسین وطن پرست از کرمان موفق به کسب رتبه اول شد و پوریا یعقوبی ...
درخشش 14 اثر برگزیده طلاب حوزه علمیه خواهران استان قم در نهمین جشنواره علامه حلی
استان قم از 14 نفر برگزیده از طلاب و اساتید حوزه های علمیه خواهران استان قم در نهمین جشنواره علامه حلی (ره) در بخش پایان نامه و مقاله، با کسب رتبه های اول تا سوم خبر داد که اسامی برگزیدگان به ترتیب ذیل است : رتبه اول : خانم محدثه مولوی طلبه فرهیخته موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه (خواهران)، پایان نامه سطح3 با موضوع نقد و بررسی فلسفی دیدگاه دان مارکوس درباره ی سقط جنین از منظر ...
نفرات برتر جشنواره ملی طنز پهلو در فومن معرفی شدند+ اسامی
فاطمه ندیمی از مازندران با اثر اجاره بها در فضا و سید محمد جواد طاهری از مازندران با اثر بارش اول و دوم شدند. مهدی منصوری از تهران با اثر شارژ بستگان و سولماز محمودی نسب از تهران با اثر سگ گردانی در پارک ممنون به مقام سوم مشترک دست یافتند. در بخش چند رسانه ای نیز ناصر جوادی بگلر از خراسان رضوی با گزارش سلام فرمانده و فرزین پورمحبی از تهران با اثر چند نکته جا کلیدی برای یک مناظره اسیدی به ...
منتخبان سومین جشنواره ادبی مادرانه مازندران معرفی شدند
...> عاطفه احمدی رتبه نخست سیده نیره هاشمیان رتبه دوم زهره صادقی رتبه سوم شایسته تقدیر: فاطمه محمدیار، معصومه مسعودی، زلیخا رستمی، مائده کاشی قراء بخش ویژه به زبان محلی: آریسا صادقی، مانا دریایی بخش ولایت پذیری و جهاد فاطمی: خدیجه صابرزاده شایسته تقدیر هیئت داوران سومین جشنواره ادبی مادرانه: علی صادقی، احسان مهدیان، امیر سلیمانی ...
دوازدهمین جشنواره سرود رضوی برگزیدگان خود را شناخت
شهرستان مراغه استان آذربایجان غربی ،مقام دوم به گروه سرود مدرسه امید از شهرستان شهرکرد استان چهارمحال و بختیاری و مقام سوم مشترکاً به گروه سرود مدرسه امیدان تلاش از شهرستان گرگان استان گلستان و گروه سرود مدرسه جهان آرا از روستای دوتپه سفلی استان زنجان رسید. در بخش متوسطه دوم دختران گروه سرود شهید صبوری از شهرستان فردوس استان خراسان جنوبی حائز رتبه نخست شد. در بخش متوسطه اول ...
دفتر دوازدهم جشنواره ملی سرود رضوی در گلستان بسته شد
: گروه های سرود مدرسه رحمت از شهرستان تیران و کرون استان اصفهان و مدرسه مرضیه از شهرستان شهرکرد استان چهارمحال و بختیاری به مقام سوم مشترک دست یافتند. در این بخش گروه سرود مدرسه شاهد یاران امام از استان کرمانشاه و مدرسه شهید موسوی پور شهرستان کهریزسنگ استان اصفهان نیز بطور مشترک دوم شدند. گروه سرود مدرسه شاهد از شهرستان ساری استان مازندران به مقام اول این بخش رسید. ...
پایان نخستین جشنواره تئاتر طنز استانی در ساوه
به گزارش دیار آفتاب ؛ به نقل از نار خبر؛ آیین اختتامیه نخستین جشنواره استانی تئاتر طنز ساوه پس از دو روز رقابت بین پنج نمایش راه یافته به مرحله اجرا، با حضور هنرمندان تئاتر استان مرکزی، پنجشنبه 22 تیرماه 1402 در سالن سلمان ساوجی برگزار شد. بر اساس آراء هیات داوران، نخستین جشنواره استانی تئاتر طنز ساوه در رشته کارگردانی رتبه اول نداشت، اما در رتبه دوم به صورت مشترک به پوریا رضایی ...
رتبه نخست دانش آموزان خوزستان در جشنواره هنری سمپاد
قریشی رتبه اول بازی های رایانه ای دوره اول مدرسه شیخ انصاری دزفول، آیدا دادگرزاده رتبه اول نقالی پایه یازدهم دبیرستان مهندس دادپور بهبهان و مانی نیاز زاده رتبه دوم پوستر از مدرسه شهید بهشتی 2 اهواز در این جشنواره درخشیدند. مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: همچنین دانش آموزان امیرعلی حسینی رتبه دوم بازی های رایانه ای ای از مدرسه شهید بهشتی 2 اهواز، مانی بابایی، رتبه دوم بازی های ...
رتبه نخست دانش آموزان خوزستان در جشنواره هنری سمپاد
قریشی رتبه اول بازی های رایانه ای دوره اول مدرسه شیخ انصاری دزفول، آیدا دادگرزاده رتبه اول نقالی پایه یازدهم دبیرستان مهندس دادپور بهبهان و مانی نیاز زاده رتبه دوم پوستر از مدرسه شهید بهشتی 2 اهواز در این جشنواره درخشیدند. مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: همچنین دانش آموزان امیرعلی حسینی رتبه دوم بازی های رایانه ای ای از مدرسه شهید بهشتی 2 اهواز، مانی بابایی، رتبه دوم بازی های ...
پایان مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی نوجوانان و جوانان کشور در بروجرد
یعقوبی با زمان 19 دقیقه و 21 ثانیه و 982 هزارم ثانیه از البرز نفر دوم معراج صالح پور با زمان 20 دقیقه و 16 ثانیه و 679 هزارم ثانیه از اصفهان نفر سوم دانیال فرزانه با زمان 20 دقیقه و 18 ثانیه و 721 هزارم ثانیه از لرستان *نتایج نوجوانان* نفر اول آرتین صدیقی با زمان 19 دقیقه و 57 ثانیه و 452 هزارم ثانیه از مازندران نفر دوم آرش میرباقری با زمان ...
مسابقات دو و میدانی نونهالان دختر و پسر کشور در اراک برگزار شد
الیکا روشنکار از تهران، 1500 متر مدیسا تسبیحی از تهران، 100متر یگانه اصغری از مرکزی، پرش طول زهرا حقی از البرز، پرتاب وزنه (3کیلویی) تارا قرچلو از تهران، 3000 متر پیاده روی آدرینا جلیلوند از تهران، پرتاب دیسک فاطمیا صدری از البرز و در ماده پرش ارتفاع آریانا مهری از البرز مقام نخست هر ماده را به دست آوردند و در بخش دو امدادی نیز تهران، البرز و مرکزی به ترتیب اول تا سوم شدند. کهریزی افزود: در رده بندی تیمی هم ، تهران مقام نخست را کسب کرد، البرز بر سکوی دوم ایستاد و مرکزی نیز مقام سوم را به خود اختصاص داد. ...
خوشه چینی دانشمندان علوم انسانی، ادعای تنزل رتبه برخی دانشگاه ها
بحث و اظهار نظرهای فراوان در مورد ماجرای رتبه بندی دانشگاه ها و ادعای تنزل رتبه برخی دانشگاه ها در شماری از نظام های رتبه بندی که ابتدا یکی از رسانه ها مطرح کرد و دیگر رسانه ها یا کارشناسان به آن پاسخ و واکنش نشان دادند، در هفته گذشته هنوز در صدر اخبار آموزش عالی بود و مصاحبه ها و داده های جدیدی در این مورد منتشر شد. افزون بر این، چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر ...
موفقیت هنرمندان قمی در جشنواره ملی خوشنویسی غدیر
به گزارش شهر بیست ، در آیین اختتامیه دهمین جشنواره ملی خوشنویسی غدیر که در مجتمع فرهنگی هنری 29 بهمن تبریز برگزار شد، هنرمندان فمی خوش درخشیدند و موفق به کسب رتبه در بخش خط نستعلیق، ثلث و نسخ شدند. در بخش نستعلیق، مصطفی عابدینی هنرمند قمی موفق به کسب رتبه سوم شد و حامد فقیهی و حکیمه پوریزدان پرست دو هنرمند خوشنویس قم به عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند. همچنین محمد ابراهیم ...
اعلام نتایج مسابقات بین المللی قرآن کربلا با درخشش نمایندگان ایران
حسینی رتبه نخست، مهدی تقی پور از آستان حضرت معصومه(س) رتبه دوم، سید مصطفی حسینی از مقام سید حسین بن علی بن موسی الرضا(ع) در قزوین، رتبه سوم، شیخ میثم حمیدی، قاری مسجد جمکران رتبه چهارم، اویس احمدیان از مزارشریف افغانستان، رتبه پنجم را کسب کردند. همچنین در بخش حفظ قرآن کریم، محمد خاکپور از آستان قدس رضوی رتبه اول، احمد معتمدی از مسجد جمکران رتبه دوم، محمد رضا احمدی از آستان مقدس حضرت معصومه(س) رتبه سوم، مهدی مظفری از مزار شریف افغانستان رتبه چهارم و علی اصغر شهید المنصوری از آستان مقدس علوی رتبه پنجم را کسب کردند. انتهای پیام ...
گروه بهارباد لرستان مقام نخست جشنواره نواحی را کسب کرد
به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد ، دوازدهمین جشنواره موسیقی محلی زاگرس نشینان با معرفی برترین ها در گروه نوازی و تک نوازی پس از سه روز رقابت پایان یافت. هیئت داوران این جشنواره رتبه اول گروه نوازی را به صورت مشترک به گروه بهارباد از لرستان و گروه ارغنون از کردستان اهدا کرد. گروه موسیقی دهکردی از چهارمحال وبختیاری و چکاد از استان فارس رتبه دوم گروه نوازی را به دست آوردند. ...
درخشش 26 نفر از طلاب و اساتید جامعه الزهرا(س) در نهمین جشنواره استانی علامه حلی
به گزارش روابط عمومی، آیین اختتامیه نهمین جشنواره علامه حلی(ره) صبح امروز در سالن همایش های دارالشفاء قم برگزار شد. این جشنواره همراه با درخشش 26 نفر از طلاب و اساتید جامعه الزهرا سلام الله علیها با کسب رتبه های برتر دوم و سوم جشنواره در بخش پایان نامه و مقاله بوده است. آیت الله حسینی بوشهری، دبیر شورای عالی حوزه های علمیه، حجت الاسلام والمسلمین ملکی، قائم مقام مدیریت حوزه ...
نفرات برتر نهمین جشنواره رسانه های قزوین معرفی شدند
روزنامه ولایت؛ در بخش عکس و گزارش تصویری، امین رحمانی از صدا و سیمای قزوین؛ در بخش کلیپ و ویدئوهای خبری، علی خدابنده؛ در گزارش و تحلیل، حیدر ولی زاده از پیام شهر قزوین؛ در بخش مصاحبه رومینا اسماعیل پور از روزنامه ولایت؛ در بخش سرمقاله و یادداشت، سید عبدالله قریشی از امید البرز به عنوان نفرات اول برگزیده شدند. در بخش خبر هیچ اثری شایسته رتبه های اول تا سوم نشد. در بخش فعالان فضای ...
دیار فرهنگ ها و ادبیات میزبان هفتمین جشنواره ملی داستان کوتاه بلقیس
24 تیرماه با حضور مسئولان و هنرمندان کشوری، استانی و شهرستانی و عموم مردم ساعت 5 در سالن سینما نسیم اسفراین برگزار خواهد شد. به گزارش ایبنا، جوایز برای سه گروه به این شکل تعریف شده که در بخش نوقلم که در دو گروه سنی کودک و نوجوان برگزار می شود؛ به نفرات اول دوم و سوم هر گروه به ترتیب تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ 10 و 12 میلیون ریال،به نفردوم تندیس لوح تقدیر و مبلغ 7 و 9 میلیون ریال و ...
حمایت از مطبوعات و رسانه های محلی در اولویت است
.... همچنین رتبه دوم در بخش تیتر به محمدرضا مقدم از رسانه ولایت رسید، امیرعلی رضایی از هفته نامه نسیم قزوین به عنوان نفر سوم معرفی شد و در گزارش عکس نیز علیرضا نصری از خبرگزاری ایلنا دوم و محمد جواد امینی از خبرگزاری مهر سوم شدند. در کلیپ و ویدیوی خبری ابوالفضل سلیمی و امیر حسین نصرت پور، گزارش و تحلیل از روزنامه ولایت خانم آرزو سلخوری و حبیب هوشیار از امید البرز؛ در بخش مص ...
عکاس ایلنا در نهمین جشنواره رسانه های قزوین رتبه دوم را کسب کرد
به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، نهمین جشنواره رسانه های استان قزوین پس از بررسی 603 اثر ارسالی و معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. اختتامیه این جشنواره عصر امروز با حضور ایمان شمسایی، مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی برگزار شد. علیرضا نصری، عکاس خبرگزاری ایلنا در این جشنواره موفق شد به عنوان نفر دوم معرفی شود. نصری از سال 95 با خبرگزاری ایلنا همکاری دارد. خبر، گزارش و تحلیل، عکس و گزارش تصویری، مصاحبه، کلیپ و ویدئوهای خبری، سرمقاله و یادداشت، تیتر و بخش ویژه بلاگرها بخش های این جشنواره بود. انتهای پیام/ ...
اسامی برگزیدگان مسابقات قرآن رسانه ملی
...> رشته ابتهال مجید آهنگری کیاسری از استان مازندران شایسته تقدیر رشته اذان محمدجواد نوری 12ساله از استان قزوین رتبه دوم امیرمهدی هادی پور نقنه 12ساله از چهارمحال و بختیاری رتبه سوم ترتیل نوجوانان هادی اسماعیلی جندابه 14ساله از اصفهان رتبه اول محمدمهدی احمدی 12ساله از استان مرکزی رتبه دوم نرگس ایزدپناهی 10ساله از تهران رتبه سوم ...
پایان بیستمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی تموز آشوریان به میزبانی ارومیه
سوم شدند. در رشته والیبال نیز عنوان قهرمانی به تیم آشور ساعتلوی الف رسید و تیم اردوشاهی نایب قهرمان شد. در رشته تنیس خاکی، "برادوین شمعون" از ارومیه قهرمان شد. در رشته شطرنج بانوان نیز "رایسا کیواکیو" مقام اول، "اودت بهبو" عنوان دوم و "رامسینا میرزایی" رتبه سوم را کسب کرد و در شطرنج آقایان نیز "لورنس داریوش"، "آروتین عزیز" و "دانیل شینو" مقام های اول تا سوم را کسب ...
چهار رتبه کشوری حاصل تلاش دانش آموزان استعدادهای درخشان هرمزگان در دومین جشنواره هنری مدارس استعدادهای ...
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان هرمزگان، محمد قویدل مدیرکل آموزش وپرورش استان هرمزگان گفت: اختتامیه دومین جشنواره هنری سمپاد کشور به میزبانی اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان طی روزهای 17 تا 19 تیرماه با حضور الهام یاوری ریاست سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برگزار گردید . قویدل اضافه کرد: کسب چهار رتبه کشوری (سه رتبه دوم و یک رتبه سوم) توسط ...
بانوان گیلانی صدرنشین مسابقات تنیس روی میز فرهنگیان کشور
بدمینتون در این دوره ، رتبه برتر فرهنگی مسابقات را به خود اختصاص داد. سراجی افزود: در این بخش و در رشته های کتابخوانی و عکاسی ملاحت ابرشهر( در هر دو رشته )، فاطمه باقری و ایده فقیهی رتبه های برتر کشوری را کسب کردند. گفتنی است در بخش انفرادی مسابقات، لیلا اسعدی از آذربایجان شرقی مقام اول، فاطمه امینی مقدم از خراسان رضوی رتبه دوم و معصومه وئیسی از فارس و فاطمه خانزاده از شهرستان های تهران مشترکاً عناوین سوم را به دست آوردند. رقابت های تنیس روی میز بانوان فرهنگی کشور از 16 تا 20 تیر به میزبانی تبریز برگزار شد. ...
آغاز جشنواره فیلم حوا در قم
به گزارش شهر بیست ، نخستین جشنواره فیلم حوا عصر روز سه شنبه 20 تیرماه با نمایش 5 فیلم کوتاه، دو فیلم بلند و دو فیلم مستند در سینما ونوس قم آغاز شد. محمد کاظم رضوانی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، معصومه آمره عضو شورای شهر قم، سعید ایلانلو رئیس گروه سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، محمدرضا شاه مردی مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم و ...
برگزیدگان مسابقات سراسری قرآن جهاد کشاورزی معرفی شدند + اسامی
مبارکی از کردستان رتبه دوم مجتبی امین زاده از خوزستان رتبه سوم رشته حفظ 10 جزء امیرعلی شبیری از گیلان رتبه اول محمد داوریان از همدان رتبه دوم مهدی شکوهی از آذربایجان غربی رتبه سوم رشته تفسیر مهدی عبدالحسین زاده از یزد رتبه اول رمضان علی دهقان از مازندران رتبه دوم محمد برقی از آذرباییجان شرقی رتبه سوم بخش بانوان ...
رکورد شکنی نجمه خدمتی در مسابقات تیراندازی با تفنگ قهرمانی کشور
معرفی شدند. بر این اساس فاطمه کرم زاده از خوزستان، فاطمه امینی از اصفهان و نجمه خدمتی از خراسان جنوبی رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند، آنا علی خانی از لرستان، درین دارابی از البرز و رکسانا کاظمی از لرستان نیز برترین های رده سنی جوانان شدند. انتهای پیام خبرنگار:مرضیه شهریاری آیا این خبر مفید بود؟ نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف ...