سایر خبرها
معرفی نفرات برتر مسابقات قرآن ،عترت و نماز دانش آموز ان پسر سراسر کشور در کرمانشاه
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ، مدیرکل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش گفت: در این دوره از مسابقه ها 350 دانش آموز پسر از سراسر کشور در رشته های فهم قرآن کریم ، نهج البلاغه ف،صحیفه سجادیه ، احکام ، انشا ء نماز و گفتمان مهدویت ، حضور دارند. در مرحله مقدماتی هم حدود 2600 دانش آموز دختر و پسر به صورت مجازی رقابت کردند که از آن تعداد 350 نفر در مرحله کشوری حضور دارند . در این مسابقه ها 8 داور بین المللی کشور حضور داشتند. فردا هم این رقابت ها با حضور دختران دانش آموز ادامه خواهد داشت . ...
رکوردگیری استعداد های برتر تیراندازی خوزستان
تیراندازی قدس اهواز برگزار شد و تا زمان معرفی نفرات اصلی جهت مسابقات چهارمین المپیاد استعداد های برتر، رکوردگیری در چند مرحله دیگر انجام خواهد شد و پس از تکمیل تیم ها در مواد مختلف، اسامی نفرات برتر این مسابقه اعلام خواهند شد. شایان ذکر است که در پایان این دوره از مسابقات، نفرات برتر به عنوان تیم تیراندازای نوجوانان استان در رقابت های چهارمین المپیاد استعداد های برتر کشوری اعزام خواهند شد. ...
ابتکار جالب ساکت، سربند بگذار و ببر! (عکس)
به گزارش "ورزش سه"، نارنجی پوشان لیگ برتر بعد از کسب دو تساوی حالا برای موفقیت در سومین مسابقه لیگ بیست و سوم تمام تلاش خود را به کار گرفته اند. ساکت الهامی سرمربی مس برای بالا بردن روحیه بازیکنانش در روزهای گذشته دست به ابتکارهای جالبی زده و در تمرینات این تیم متدهای خاصی به کار گرفته می شود. بعد از انجام تمرین با چشم بند و بسته شدن یک چشم بازیکنان هنگام تمرین، حالا الهامی برای تمرین ...
مسابقه حفظ زیارت عاشورا در پایگاه بسیج سرخه برگزار شد
خواهران در پایگاه برگزار و بعد از تصحیح اوراق نفرات برگزیده معرفی شدند. او افزود: نفر اول زینب سماوی نام پدر جعفر، نفر دوم صدیقه حسنان نام پدر غلامرضا و نفر سوم صدیقه وطنی پور نام پدر غلامرضا به عنوان نفرات برتر انتخاب و جوایز نقدی به آن ها اهدا خواهد شد. فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت آسیه (س) ادامه داد: در راستای طرح نوجوانه های صالحین، حلقه نوجوانان پایگاه در پایگاه برادران ...
اعلام نتایج مرحله استانی چهل و ششمین دوره مسابقات قرآنی اوقاف در همدان
حمیدرضا سلیمی نفر اول جواد مولایی نفر دوم و بلال غلامیان نفر شوم شد. در رشته دعاخوانی نیز محمد قلعه جوقی، علیرضا ذبیحیان و ابراهیم کولیوند رتبه اول تا سوم را کسب کردند. رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان با اشاره به نفرات برتر مرحله استانی این دور از مسابقات در بخش بانوان گفت: در رشته حفظ 5 جزء، حنانه حسنی، مهری راهور و فاطمه روغنی نفرات اول تا سوم شدند، در ...
برترین های مسابقات ترامپولین استعدادهای برتر معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان ، چهارمین دوره المپیاد استعداد های برتر در رشته ترامپولین آقایان با حضور بیش از 90 ورزشکار از 17 استان کشور در دو رده 11 تا 12 سال و 13 تا 14 سال که از 26 مردادماه به میزبانی خانه ژیمناستیک اصفهان آغاز شده بود با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. در مسابقات تیمی رده سنی 11 تا 12 سال، تیم هرمزگان در جایگاه نخست قرار گرفت، اصفهان دوم شد و یزد به مقام سوم ...
پیش بینی حضور 600 شرکت کننده در مسابقه قرآنی به میزبانی خراسان شمالی
حجت الاسلام علی پرهیزکار، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصر اترک اظهار داشت: مسابقات قرآنی در مرحله شهرستانی 25 تیرماه در بجنورد در 13 رشته برگزار شد و نفرات برتر انتخاب و به مرحله استانی رسیدند. وی ادامه داد: مسابقات استانی 27 شهریورماه در بخش آقایان و خانم ها برگزار می شود و نفرات برتر به مسابقات کشوری راه پیدا می کنند. ...
معرفی برترین های سوارکاری در اصفهان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان ؛ در رده آزمون ورودی امیرمحمد فرخیان، سهیل دوکری و شکیبا نوربخش به ترتیب اول تا سوم شدند، در رده مبتدی آوین بک زاده، رها زارعان و شریف اسماعیلی رده های اول تا سوم را کسب کردند. در رده نونهال نیز یوسف روشن، سارینا گندم کار و سارینا مکاری نژاد در جایگاه اول تا سوم ایستادند. در رده D1 بزرگسالان فاطمه حیدریان، علی فرهمند و علی شیروانی به ترتیب عناوین اول تا سوم را به دست آوردند. در رده c1 بزرگسالان هم محمدحسین جنتیان، شریف اسماعیلی و علی رضا روشن اول تا سوم شدند. ...
اعلام نتایج نهایی مسابقات قرآن اوقاف آذربایجان شرقی در بخش بانوان
حجت الاسلام سیدشهاب الدین حسینی، مدیرکل اوقاف آذربایجان شرقی، در گفت وگو با ایکنا، از اعلام نتایج رقابت های چهل وششمین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی خبر داد و گفت: نفرات اول تا سوم هر رشته مشخص و اعلام شد. وی با اعلام نتایج در بخش بانوان گفت: زهرا مولودی فر و کلثوم پریوری به ترتیب نفرات برتر این دوره از مسابقات در رشته دعاخوانی، انتخاب شده اند. حسینی نفرات برگزیده در ...
برگزاری پنجمین دوره رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج
شهریورماه برگزار شده و از نفرات برتر رویداد تجلیل خواهد شد. بیاتی عنوان کرد: هیچگونه محدودیت سنی برای افراد علاقه مند به شرکت در پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج درنظر گرفته نشده و افراد شرکت کننده در این دوره دارای سنین 12 تا 55 سال هستند همچنین در سال جاری 50 درصد از افراد شرکت کننده در رویداد خانم و 50 درصد نیز آقا هستند. وی اضافه کرد: تیم های برتر رویداد تولید محتوای ...
برگزاری مسابقات ورزشی رشته دارت ویژه همسران آزادگان استان بوشهر
به گزارش ایثار، 29 مرداد در هفته بزرگداشت ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی مسابقات ورزشی رشته دارت ویژه همسران آزادگان استان بوشهر برگزار شد. در این مسابقات که به همت واحد ورزشی معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و شهرستان و هیات پیام آزادگان بوشهر جهت افزایش روحیه نشاط و شادابی با حضور همسران آزادگان سرافراز برگزار شد و نفرات اول تا سوم این مسابقه مشخص شدند که به شرح ذیل می باشد: نفر اول، حکیمه جمالی، نفر دوم، گلستان شمسی و نفر سوم، راضیه پور محمد. در پایان از نفرات برتر با اهدا جوایز تقدیر شد و هدیه ای به رسم یادبود به همه شرکت کنندگان داده شد. ...
سعید مظفری زاده سرپرست تراکتور : مهدی عبدی در برابر شارجه نمی تواند برای ما بازی کند
سعید مظفری زاده درمورد آخرین وضعیت تیم فوتبال تراکتور در فاصله 2 روز مانده تا پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل شارجه امارات، اظهار داشت: خدا را شکر با وجود 2 شکست که در دیدارهای ابتدایی لیگ برتر داشتیم، بچه ها خودشان را خیلی خوب از لحاظ فنی و روحی ریکاوری کرده و آماده این مسابقه هستند. خیلی امیدواریم سه شنبه با ارائه یک بازی خوب شارجه را شکست داده و به مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود کنیم ...
از رقابت نزدیک قاریان تا کمبود نیروی پشتیبان در مسابقات قرآن اوقاف خوزستان
فینال راه پیدا کردند؛ در نهایت فینال به صورت قرنطینه ای برگزار شد که توانستم تلاوتی که مدنظر بود را اجرا کنم و به رتبه نخست این دوره از مسابقات دست پیدا کنم. وی درباره نحوه اجرای مسابقه و همچنین امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مکان برگزاری توضیح داد: برگزاری مسابقات قرآن آن هم در این سطح و با این تعداد شرکت کننده با نفرات پشتیبانی سازگاری نداشت در حالیکه با برنامه ریزی درست و تشکیل یک ...
پایان اولین دوره رقابتهای لیگ برتر جاده ای کشور به میزبانی اردبیل
نخست مسابقه امروز را کسب کند. خلیل خورشیدی از تیم دانشگاه آزاد اسلامی به مقام دوم رسید و مهدی آقاکاشی از تیم هورسان رامسر توانست به مقام سوم مسابقه دست یابد. مسابقات امروز هم در بخش تایم تریل انفرادی برگزار شد و در پایان رکابزن سپاهان اصفهان اول و رکابزنان دانشگاه آزاد تبریز دوم و سوم شدند. ...
پایان پنجمین دوره مسابقات ورزشی بازنشستگان صندوق کشوری استان فارس و اعلام نفرات برتر
ون های ورزشی استان فارس که در برگزاری این مسابقات همکاری کردند خاطر نشان کرد که خوشبختانه هیچگونه مصدومیتی در این مسابقات رخ نداد. زارعی افزود: این مسابقات با انجام مراقبت های پزشکی برگزار شد. نتایج نهایی این دوره از مسابقات به شرح زیر اعلام شد: نفرات اول تا سوم مسابقه تنیس روی میز آقایان بالای 65 سال نفر اول: ابراهیم مقصودی نفر ...
مسابقه دومیدانی قهرمان شهر برگزار شد
و در چهار ماده؛ سرعت، پرش جفت، پرش سارجنت و پرتاب توپ مدیسن بال با یکدیگر به رقابت پرداختند. وی اظهار داشت: در ماده سرعت به ترتیب خانم ها مریم احمدی، ستایش سعد آبادی، زینب اسماعیلی و ماده پرش طول، خانم ها ستایش سعدآبادی، آتنا عبدالحسینی، نرجس علی مرادی بر روی سکو رفتند. مدیر تربیت بدنی خواهران سپاه و بسیج استان قم افزود: نفرات اول تا سوم ماده پرش سارجنت، خانم ها آتنا ...
قهرمانی رکابزن سپاهان در لیگ برتر دوچرخه سواری باشگاه های کشور
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ این ورزشکار با ثبت رکورد 28 دقیقه و 57 ثانیه و 27 صدم ثانیه بالاتر از آیدین علیاری و بهنام آرین نمایندگان تیم دانشگاه آزاد تبریز قرار گرفت. حسین عسگری و بهنام خسروشاهی دیگر نفرات تیم سپاهان در این رقابت ها رده های چهارم و پنجم را کسب کردند. این مسابقات با حضور 9 تیم به مسافت 27 کیلومتر در محدوده دریاچه شورابیل شهر اردبیل برگزار شد. گفتنی است مسابقات استقامت جاده نیز دیروز جمعه برگزار شد و پس از برگزاری مراحل دوم و سوم این رقابت ها و تایم تریل، تیم های برتر معرفی می شوند. ...
تیم پایگاه خبری فاش نیوز، مقام اول مسابقه رالی خبرنگاران را به خود اختصاص داد
130نفر) شامل راننده و نقشه خوان از اصحاب رسانه برگزار شد. این مسابقه ورزشی فرهنگی مفرح در ساعت 9 صبح روز جمعه 27 مردادماه 1402 در محل ساختمان وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد. پس از اتمام این مسابقه پرهیجان، از نفرات برتر با حضور "حسین ساری" مدیرکل حوزه وزارتی و امور بین الملل، "محمدحسین صوفی" مدیرعامل کانون جهان گردی و اتومبیل رانی، "حسن میثمی" مدیرکل روابط ...
نتایج مسابقات انتخابی هوپس پسران استان قم اعلام شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، این مسابقات با 42 شرکت کننده در هشت گروه پنج و شش نفره صورت گرفت و از هر گروه 4 نفر به مرحله حذفی صعود کردن و در مرحله 32 نفر ،، مسابقات تا نیمه نهایی به صورت تک حذفی انجام شد و 4 نفر پایانی به صورت د وره ای با هم رقابت کردند و نتایج ذیل حاصل شد : از سمت چپ تصویر : مقام اول : پارسا پریزاد مقام دوم : ایلیا دهقان ...
معرفی برترین های مسابقات آزاد تفنگ آقایان
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون تیراندازی، مرحله سوم مسابقات آزاد تفنگ آقایان همزمان با سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و با عنوان بزرگداشت سید الاسرای ایران، سرلشکر خلبان شهید حسین لشکری، جمعه 27 مرداد در سایت تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی برگزار و در پایان نفرات برتر در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان معرفی شدند. نتایج مرحله سوم مسابقات ...
نفرات برتر مسابقات قرآن کریم اصفهان در بخش برادران اعلام شدند
...> وی در ارتباط با پویش من حامی قرآنم تصریح کرد: این حرکتی ویژه در مسابقات امسال بود که به دلیل هتک حرمت قرآن کریم در نظر گرفته شد و با استقبال مسابقه دهندگان و حاضران روبرو شد. اسامی برتران چهل وششمین دوره مسابقات قرآن کریم استان اصفهان در بخش برادران به شرح زیر است: رشته حفظ پنج جز قرآن کریم: نفر اول عباس فردی از آران بیدگل نفر دوم عباس فراهانی آشتیانی ...
کسب مقام اول و سوم مسابقات ملی مهارت توسط کارگران ماهر شرکت فولاد خوزستان
این مسابقات با حضور بیش از 193 نفر از 53 شرکت و بنگاه اقتصادی از سراسر کشور در سه گروه مهارتی (ماشینکاری صنعتی - جوشکاری - مهندسی) شامل 10 رشته از 17 لغایت 20 مردادماه 1402 به مدت سه روز در مرکز ملی تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در استان البرز برگزار شد. کارگران ماهر شرکت فولاد خوزستان و یاوران فولاد جنوب در سه گروه ماشینکاری صنعتی، طراحی مهندسی و جوشکاری برای ...
معرفی نفرات برتر مرحله استانی مسابقات قرآن کریم
های چهل وششمین دوره مسابقات قرآن کریم استان اصفهان در بخش برادران به شرح زیر است: رشته حفظ پنج جزء قرآن کریم: نفر اول عباس فردی از آران بیدگل نفر دوم عباس فراهانی آشتیانی از گلپایگان نفر سوم قاسم بختی از آران بیدگل رشته حفظ 10 جزء قرآن کریم: نفر اول رضا عنایتی از اصفهان نفر دوم علی حاج حسینی از نجف آباد نفر سوم احمد موحدی از نجف آباد رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم: نفر ...
مسابقات بوکس قهرمانی استان با حضور 30 ورزشکار در استان برگزار شد
عنوان کرد: این مسابقات با شرکت 6 شهرستان در سالن بوکس ایلام برگزار شد به نفرات برتر لوح قهرمانی و جوایزی اهدا شد. رئیس هیات بوکس استان در ادامه توضیح داد: این دوره از لحاظ کیفی و کمی در سطح خوبی برگزار شد و خوشبختانه استعداد های درخشانی در این دوره شناسایی و به ورزش بوکس استان معرفی شدند. مسابقات استعداد های درخشان رشته بوکس در 4 شهریور ماه در شیراز و یک مهر ماه در استان مرکزی برگزار می شود. ...
سوارکاران برتر استان معرفی شدند
اسب آدولف از باشگاه شهسوار رده نونهال : مقام اول: یوسف روشن ضمیر با اسب دیکو از باشگاه پارادایس مقام دوم: سارینا گندم کار با اسب کالیدا از باشگاه پارادایس مقام سوم : سارینا مکاری نژاد با اسب دولیا بلیا پی جی از باشگاه مکتب مکاری نژاد رده D1 بزرگسالان : مقام اول: فاطمه حیدریان با اسب آلیس از باشگاه مکتب سوارکاری مکاری نژاد ...
مسابقات سنگ نوردی نوجوانان قهرمانی کشور؛ نفرات برتر مشخص شدند
تهران (پانا) - بیست ویکمین دوره مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کشور در رده نوجوانان در مجتمع کوهستانی پلور برگزار شد. نفرات برتر ماده سرطناب در رده سنی نوجوانان به شرح زیر مشخص شدند: مقام اول: ابوالفضل محمدی از خراسان رضوی مقام دوم: امین توکلی نسب از خراسان شمالی مقام سوم: سید آرسام فخاری از همدان ...