یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۰:۳۶May 2018 27
 

خبرهای میزان 20 شهریور 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 شهریور 1396 میزان 2 شهریور 1396 میزان 3 شهریور 1396 میزان 4 شهریور 1396 میزان 5 شهریور 1396 میزان 6 شهریور 1396 میزان 7 شهریور 1396 میزان 8 شهریور 1396 میزان 9 شهریور 1396 میزان 10 شهریور 1396 میزان 11 شهریور 1396 میزان 12 شهریور 1396 میزان 13 شهریور 1396 میزان 14 شهریور 1396 میزان 15 شهریور 1396 میزان 16 شهریور 1396 میزان 17 شهریور 1396 میزان 18 شهریور 1396 میزان 19 شهریور 1396 میزان 20 شهریور 1396 میزان 21 شهریور 1396 میزان 22 شهریور 1396 میزان 23 شهریور 1396 میزان 24 شهریور 1396 میزان 25 شهریور 1396 میزان 26 شهریور 1396 میزان 27 شهریور 1396 میزان 28 شهریور 1396 میزان 29 شهریور 1396 میزان 30 شهریور 1396 میزان 31 شهریور 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان فارس گفت: به همت معاونت اجتماعی دادگستری استان فارس، همایش ملی بحران آب در مهرماه سال جاری در شیراز برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۰۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- این کامیون ها حامل مواد غذایی و میوه و تره بار از سوی وزارت تجارت سوریه برای مردم این شهر ارسال شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون اول رئیس جمهور گفتک لازم است عملکرد ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در دولت یازدهم، مورد بازنگری و آسیب شناسی قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۹:۵۱    
خبرگزاری میزان- آسم یکی از شایع ترین بیماری های مزمن به خصوص در کودکان است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۹:۳۱    
خبرگزاری میزان- وزیر دفاع هند با اشاره به شرایط و تهدیدات منطقه ای اظهار کرد نیروهای نظامی برای رویارویی با هر شرایط و موقعیتی در آمادگی کامل بسر می برند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- گردش خون درست در بدن از عوامل مهم پیشگیری از ابتلا به بسیاری بیماری است و با مصرف برخی موادغذایی می توان به تقویت رگ ها و جریان خون کمک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۶    
خبرگزاری میزان- دومین نشست شورای همکاری های راهبردی میان افغانستان و هند، به ریاست مشترک وزیران خارجه جمهوری اسلامی افغانستان و جمهوری هند برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- دفتر نمایندگی سازمان ملل در افغانستان موسوم به یوناما اعلام کرد که در ده سال اخیر حدود 76 هزار غیرنظامی افغان کشته و زخمی شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- شرکت آلفابت که به نوعی کمپانی مادر گوگل محسوب می شود به تازگی از نرم افزار هوشمند خود برای خودروهای خودران خود رونمایی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس سنای پاکستان گفت: سکوت عربستان و ائتلاف نظامی خودساخته این کشور در برابر ظلم و ستم به مسلمانان میانمار نشانه نفاق آنان است در حالی که ایران مرهمی بر زخم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- شرکت انگلیسی TVR پس از یک دوره غیبت 12 ساله با خودروی Griffith (گریفیث) به دنیای خودروهای اسپرت کوپه بازگشته و تولدی دوباره را تجربه نموده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۱:۰۱    
خبرگزاری میزان- تصور عموم در مورد خودروهای شاسی بلند اغلب بر این است که ماهیت این کلاس از اتومبیل ها با مصرف سوخت زیاد و ابعاد بزرگ گره خورده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۹:۱۶    
خبرگزاری میزان- در یک رقابت دوچرخه سواری به میزبانی پاکستان دوچرخه سواران افغانستان برنده 2مدال شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۹:۰۲    
خبرگزاری میزان- یک متخصص تغذیه گفت: بسیاری از بیماری های دوران میانسالی و سالمندی نشات گرفته از الگوهای غلط غذایی در دوران جوانی است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- کسانی که پوست شان چرب است بهتر است که صبح ها دوش بگیرند زیرا در طول شب که عرق می کنند از پوست ماده ای به نام سبوم تشرح می شود این ماده در طول روز روی پوست باقی می ماند و منافذ آن را ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- سفیر آمریکا در کابل مدعی شد این کشور نمی گذارد افغانستان به مقری برای افراط گرایان تبدیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۷:۱۰    
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۱    
خبرگزاری میزان- مدیر دفتر طنز حوزه هنری بر حضور عموم مردم در محافل ادبی تاکید کرد و گفت: به نظرم مردم به جای تماشای برنامه های بی محتوا و لودگی می توانند با حضور در شب های شعر طنز ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت شکار وصید سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در صورت تامین اعتبار ، همه مراتع جنگلی کشور و مناطق حساس به سنسورهای ضد حریق مجهز می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- اسامی پذیرفته شدگان نهایی دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیر انتفایی و غیر دولتی اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- اعزام بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در قالب طرحی تحت عنوان کرامت رضوی تحولی نوین در عرصه امور رفاهی بازنشستگان این سازمان است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور مستعفی یمن مدعی شد که حوثی ها با ایران در ارتباط هستند و دستورات ایران را انجام می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۱    
خبرگزاری میزان- در حالی که وزیرخارجه افغانستان برای حضور در نشست استراتژیک کابل-دهلی در هند بسر می برد سفیر این کشور از امضای توافقنامه خواهرخواندگی بین ده ایالت هند با شهرهای بزرگ افغانستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- فلسفه جراحی پلاستیک صورت حفظ کارکرد طبیعی صورت و ایجاد یک نمای زیبا و طبیعی است در غیر این صورت عوارض جبران ناپذیری را برای فرد به همراه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- با نزدیک به روزهای پایانی تابستان 96 و شروع فصل پاییز سه آلبوم موسیقیایی در سبک های مختلف منتشر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۱    
خبرگزاری میزان- احسن اقبال وزیر کشور پاکستان گفت: گذر زمان اثبات خواهد کرد که عزل نواز شریف توطئه ای برای تضعیف کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، نمای هولناک از ورود طوفان به شهر میامی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- جمال شورجه، تهیه کننده و کارگردان سینما، با تاکید بر اینکه سینمایی که کارکرد ملی، دینی و اسلامی نداشته باشد سینما نیست و باید این موارد را در جهت پرداخت به ارزش های معنوی رعایت کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- دادستان کرمانشاه با اشاره به اینکه طی یک ماه گذشته بیش از 90 مکان عرضه آشکار مواد مخدر و روانگردان در استان پلمب شده است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- متاسفانه بدعت بدی که بین دست اندرکاران مسائل اجرایی وجود دارد، کلی گویی است و مردم مطالبی را که مسئولان عنوان می کنند، کمتر باور دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- همه می دانیم که افراد عادات خاصی دارند و به سختی می توان افرادی را پیدا کرد که عادات، سلایق و رفتار های نسبتاً مشابهی داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- یک زوج جوان ایرانی در آستانه ازدواجشان با الهام گرفتن از فضای مجازی به شیوه خلاقانه ای کارت عروسی تلگرامی برای میهمانان ارسال کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت برادر سیدحسین مرعشی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: خطه شمال کشور در بحث تثبیت مالکیت اموال غیر منقول همچنین تراکم جمعیت و نسبت مالکیت اشخاص در وضعیت ویژه ای قرار دارد و باید دوایر اجرای اسناد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- در پی فجایع دردناک و غیرانسانی که اخیرا علیه مسلمانان میانمار انجام گرفته است؛ مسئولان و هنرمندان حوزه هنری به انگیزه همدردی با مسلمانان مظلوم میانمار و محکوم کردن این جنایات بیانیه ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون اجتماعی دادگستری هرمزگان گفت: با تشریک مساعی و انعقاد تفاهمنامه با معاونت فرهنگی سپاه امام سجاد (ع) و استفاده از ظرفیت بومی و سنتی استان ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- مرگ و میر ناشی از حوادث کار در چهار ماهه امسال دراستان مازندران نسبت به مدت مشابه سال قبل 100 درصد افزایش یافت و از 17 نفر در چهار ماهه سال گذشته به 34 نفر در سال جاری رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید، بار دیگر لب از فوق ستاره تیمش تمجید کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- ایشان حقیقتاً یک مصداق بارزی از روحانی کامل بودند. اوّلاً ایشان ملّا بود، عالم بود، فقیه بود. در قم و نجف تحصیلات عالیه ی فقه و اصول، همچنین معقول کرده بودند و مرد عالمی بود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- ارزش ریالی سهام عدالت در بازار هریک میلیون، حدود 2 میلیون تومان است ولی در حال حاضر امکان خرید و فروش این سهام در بازار وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- کره شمالی به آمریکا هشدار داد در صورتی که در سازمان ملل متحد به تلاش برای تشدید تحریم ها علیه پیونگ یانگ در واکنش به ششمین آزمایش هسته ای خود ادامه دهد شدیدترین دردها و رنج ها را به ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- ترکیه از مسعود بارزانی رئیس منطقه کردستان عراق خواست همه پرسی برنامه ریزی شده درباره استقلال این منطقه را لغو کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- منابع آگاه از آغاز رزمایش های نظامی 15 کشور جهان در اوکراین خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- چهار کشور عربی تحریم کننده قطر به اظهارات اخیر وزیر خارجه این کشور در نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- محققان دانشگاه "اوترخت" هلند موفق به کشف دومین تپ اختر سریع جهان شدند که با سرعت 42 هزار بار در دقیقه به دور خود می چرخد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۳:۳۶    
خبرگزاری میزان- برخی افراد ترجیح می دهند در هنگام کار محیط کاری ساکت و آرامی داشته باشند، اما برخی دیگر دوست دارند با گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه خود کار کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- محققان با استفاده از روش ویرایش ژن CRISPR-Cas9 موفق به تغییر رنگ گلهای نیلوفر پیچ ژاپنی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- با اعلام شرکت Qualcomm مبنی بر تعویق در عرضه تراشه Snapdragon 836، بسیاری از شرکت ها از جمله گوگل با مشکل بزرگی برای عرضه محصولات جدید خود مواجه شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- منابع محلی از احتمال زنده بودن پسر بچه 5ساله که چند روز پیش در کوه های نمداد مفقود شده بود خبر میدهند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان خوزستان از شناسایی و دستگیری39 نفر از عاملان تیراندازی وکشف 16 قبضه سلاح در سطح این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- شرکت تسلاموتورز تصمیم گرفته است تا به صورت موقت با افزایش برد خودروهای برقی خود به افرادی که در حال تخلیه به خاطر طوفان ایرما هستند، کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۰۱    
خبرگزاری میزان- کالای گیفن کالایی است که اگر قیمت آن افزایش یابد مردم از آن بیشتر مصرف می کنند که قانون تقاضا را نقض می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۱:۴۶    
خبرگزاری میزان- اولین تصویر از حضور "کریس پین" بازیگر مطرح سینمای هالیوود در فیلم "پادشاه بیگناه" منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- دادستان کل کشور با تاکید بر ضرورت توجه دادستان های سراسر کشور به احیای حقوق عامه گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزارت دفاع آمریکا 16 سال پس از گذشت حادثه 11 سپتامبر تصاویر کمتر دیده شده ای از پنتاگون و مرکز تجارت جهانی بعد از وقوع این حادثه را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۱:۲۶    
خبرگزاری میزان- نشنال جئوگرافی با انتشار عکسی در صفحه رسمی خود، ایران را کشوری با طبیعتی بکر و ناشناخته های بسیار معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- رییس جمهور در حکمی آقایان حسام الدین آشنا و علی جنتی را برای یک دوره دو ساله به عنوان نماینده رییس جمهور در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در هوای شرجی ابوظبی تمرین خود را برگزار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک گروه از محققان چینی، با استفاده از اصولی مشابه با نیروگاه های برق آبی بزرگ، یک نانوژنراتور کوچک ایجاد کرده اند که می تواند به طور بالقوه در داخل رگ جای گرفته و از جریان خون برق ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- تازه یک کاسه بستنی را خورده اید که ناگهان حس می کنید به نوشیدنی نیاز دارید. چنین احساسی برایتان آشناست؟
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- تیم تحت هدایت ناظم الشریعه پیش از اعزام به ترکمنستان، در دیداری دوستانه بر تیم دانشجویان کشورمان غلبه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- در حالیکه مسکن ها می توانند به طور موقت باعث تسکین تب، درد و حتی کسالت ناشی از مصرف الکل شوند، اما مزایای مصرف آنها فراتر از این مشکلات شایع است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- امام موسی الکاظم (ع) در علم و تواضع و مکارم اخلاق و کثرت صدقات و سخاوت و بخشندگی ضرب المثل بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- با اعلام مدیرعامل باشگاه استقلال، بازیکنان و اعضای کادرفنی این تیم 30 درصد از حق قرارداد خود را دریافت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتسال ایران گفت: تلاش می کنیم تا بهترین نتیجه را در بازی های آسیایی ترکمنستان بگیریم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- 50 سال پیش از این هنگامی که سازندگان تویوتا کرولا در حال طراحی اولین نسخه از این خودرو بودند شاید هرگز تصور نمی کردند که روزی کرولا به عنوان پرفروش ترین خودرو تاریخ شناخته شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست کمیته فوتسال و نایب رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم بدرقه تیم های فوتسال آقایان و بانوان برای اعزام به مسابقات داخل سالن آسیا از کار سخت آنها در این رقابت ها سخن گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون فوتبال خبر داد که بلیت فروشی دیدارهای استقلال و پرسپولیس به این باشگاه ها واگذار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- مراسم بدرقه تیم های فوتسال بانوان و آقایان برای حضور در مسابقات داخل سالن آسیا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- در برخی افراد با شرایط خاص، دوش گرفتن با آب سرد باعث نشاط و تقویت بدن، جمیع قوای بدنی و حرارت غریزی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- خواننده زیرزمینی که به انگیزه سرقت در مورخه نهم شهریورماه 1396 با شلیک 6 گلوله اقدام به قتل مدیر 24 ساله ی یک استریو ضبط صدا در شهرک ولیعصر کرده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- اپل قصد دارد از آیفون جدید خود رونمایی کند اما یکی دیگر از سورپرایزهای این شرکت رونمایی از مقر جدید خود است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- دروازه بان مورد غضب علیرضا منصوریان بار دیگر دور زمین دوید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۰۱    
خبرگزاری میزان- برای خرید میکروسکوپ سلسترون مدل Mini Handheld باید حدود 249 هزار تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- منیزیم، پتاسیم و کلسیم از جمله موادمعدنی است که بدن برای حفظ استخوان های سالم و عملکرد طبیعی ماهیچه ها به آنها نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- مربی سابق تیم ملی،مربی تیم سپیدرود شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی آلمانی تیم ملی فوتبال رومانی از این سمت برکنار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- شرکت سامسونگ سرانجام تبلت میان رده خود با نام Galaxy Tab A را معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- امیر قطر از پایگاه نظامی نیروهای آمریکایی در غرب دوحه که بزرگترین پایگاه این کشور در خاورمیانه است بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- نارگیل سرشار از فیبر بوده که در عمل هضم و گوارش مفید است. همچنین این میوه حاوی آهن و سایر موادمعدنی می باشد، اما باید توجه داشته باشید که نارگیل میزان بالایی چربی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- جدیدترین آنالیزی که در مورد تاثیر تغییرات آب و هوایی در فعالیت های طوفان صورت گرفته، از پیش نویس گزارش ویژه برنامه علوم تحقیقاتی تغییرات جهانی آمریکا است که 28 ژوئن منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- غذاهای گیاهی کامل و سرشار از مواد مغذی میل کنید و با کیفیت ترین غذاهای حیوانی را انتخاب نمایید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- شرکت اپل از آن دسته شرکت هایی است که همیشه فناوری جدیدی برای ارائه دارند و این بار فناوری FaceID را در اختیار کاربران قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- آیا نگهداری حیوانات خانگی در واحدهای مسکونی ممنوع است؟ کارشناسان وکیل آنلاین به این پرسش پاسخ داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- مرد نمی تواند بطور خودسرانه مانع اشتغال همسرش شود. کارشناسان وکیل آنلاین در این مورد توضیح داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- جلسه شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی عصر امروز (دوشنبه) در خانه کشتی برگزار و باوفا به عنوان سرمربی تیم امید انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- جُرم غیرقابل گذشت چیست؟ کارشناسان وکیل آنلاین در این مورد توضیح داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- در نشست مدیران ارشد صنعت بیمه کشور مقرر شد که از ابتدای مهر ماه سال جاری برای بیمه نامه های شخص ثالث کد یکتا صادر شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- آزادکار کشورمان و دارنده دو مدال المپیک به عضویت کمیسیون تشکیلات ورزشکاران اتحادیه جهانی کشتی در آمد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- هرگونه تخریب، بدون حکم قضایی ممنوع است. کارشناسان وکیل آنلاین در این مورد توضیح داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- صندوق نجات کودکان در نظرسنجی جدید اعلام کرد که 91 درصد کودکان افغانستان از جمله دختر و پسر با خشونت های مختلف مواجه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- علاوه بر کم تحرکی و مصرف کالری بیش از حد، مواردی نیز وجود دارد که از آنها به عنوان مقصران افزایش وزن چاقی یاد می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- شرایط مطالبه خسارت چیست؟ کارشناسان وکیل آنلاین به این پرسش پاسخ داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- داریوش تهامی، صاحب عکاسخانه تهامی روز 19 شهریورماه به علت عارضه مغزی در بیمارستان امام حسین (ع) تهران درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- با اعلام خادم و تأیید انتخابات از سوی دیوان عدالت، دادگر در فدراسیون تیراندازی ماندنی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی ضمن شرکت در نشستی خبری در وین گفت که ایران به مفاد برجام پایبند است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- اولین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در دولت دوازدهم ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.