چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۶:۰۷Aug 2018 15

خبرهای میزان 31 اردیبهشت 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 اردیبهشت 1396 میزان 2 اردیبهشت 1396 میزان 3 اردیبهشت 1396 میزان 4 اردیبهشت 1396 میزان 5 اردیبهشت 1396 میزان 6 اردیبهشت 1396 میزان 7 اردیبهشت 1396 میزان 8 اردیبهشت 1396 میزان 9 اردیبهشت 1396 میزان 10 اردیبهشت 1396 میزان 11 اردیبهشت 1396 میزان 12 اردیبهشت 1396 میزان 13 اردیبهشت 1396 میزان 14 اردیبهشت 1396 میزان 15 اردیبهشت 1396 میزان 16 اردیبهشت 1396 میزان 17 اردیبهشت 1396 میزان 18 اردیبهشت 1396 میزان 19 اردیبهشت 1396 میزان 20 اردیبهشت 1396 میزان 21 اردیبهشت 1396 میزان 22 اردیبهشت 1396 میزان 23 اردیبهشت 1396 میزان 24 اردیبهشت 1396 میزان 25 اردیبهشت 1396 میزان 26 اردیبهشت 1396 میزان 27 اردیبهشت 1396 میزان 28 اردیبهشت 1396 میزان 29 اردیبهشت 1396 میزان 30 اردیبهشت 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۲    
تهران - ایرنا - اروگوئه به عنوان رئیس دوره ای شورای امنیت سازمان ملل اعلام کرد که اعضای این نهاد روز سه شنبه در واکنش به آزمایش موشکی جدید کره شمالی تشکیل جلسه خواهند داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- افغانستان همواره مهد پرورش و تربیت شعرای بزرگ فارسی زبان بوده است. مردم فرهنگ دوست این کشور با گذشت نزیدیک به 5 قرن مانند گذشته به جامی شاعر بزرگ فارسی زبان که در هرات آرمیده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- نشست ریاض با صدور بیانیه ای سراسر ضد ایرانی پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۳:۳۶    
دمشق - ایرنا - با خروج آخرین گروه از تروریست ها و خانواده های آن ها از محله الوعر، شهر حمص امن و خالی از سلاح اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۲    
تهران- ایرنا- نتایج انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهرملارد و صفادشت اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۰    
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای حکم صادره از سوی رژیم آل خلیفه علیه رهبر شیعیان بحرین را لکه ننگی بر پیشانی این رژیم دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۲:۳۶    
نیروهای عراقی به اسنادی دست یافته اند که نشان می دهد گروه تروریستی داعش در موصل آزمایش های هولناک شیمیایی را بر روی زندانیان خود انجام می داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۲:۳۵    
رییس جمهور روز دوشنبه اول خرداد ماه با حضور خبرنگاران رسانه های همگانی داخلی و بین المللی نشست خبری خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۲:۲۱    
بیش از 50 سال است که سازمانی به نام اوپک در تلاش است که بازارهای نفتی را کنترل کند، قیمت نفت را پایدار کند، و میان تولیدکنندگان نفت هماهنگی ایجاد کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۲:۲۱    
خبرگزاری میزان- زن تی.وی که نخستین شبکه جدید تلویزیونی زنان در افغانستان است، از امروز آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک متخصص ارتوپد گفت: قوز کردن علاوه بر ایجاد مشکل در ستون فقرات، مانع از فعالیت طبیعی روده ها و ریه در بدن می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- واژه مفقودالاثر در ادبیات دفاع مقدس به شهیدان عزیزی اطلاق می گردد که پیکرهای مطهرشان در مناطق عملیاتی و معرکه جنگ باقی مانده و به مواضع نیروهای خودی برنگشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۶    
وزیر امور خارجه آمریکا در گفتگو با شبکه تلویزیونی وابسته به وزارت دفاع آمریکا مدعی شد، در کنار شرکای عرب خود با سلطه جویی ها و رفتار بی ثبات کننده ایران برخورد می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۴    
رباط کریم- فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم گفت: سارق محتویات خودرو با 15فقره سرقت در رباط کریم دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۶    
داور مصری با جلوگیری از گل زدن یکی از دو تیم شرکت کننده در جام باشگاه های مصر، در پیروزی باشگاه الاتحاد اسکندریه نقش ایفا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- مراسم تشریفات استقبال از دونالد ترامپ آن چنان غیرعادی و جاهایی عجیب بود که لحظه به لحظه آن را عکاسان پوشش دادند تا جهانیان بیش از پیش با کمالات شاهزادگان سعودی آشنا شوند!
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- عبدالباسط سفیر پاکستان در هند اعلام کرد شرایط به گونه ای است که احتمال اینکه هند سرانجام حاضر به مذاکره با پاکستان بشود، می رود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی، گفت: در فصل سرما برای جلوگیری از بروز عارضه گوارشی، خوراکی های با طبع گرم را همراه با مواد غذایی طبع سرد مصرف کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۰    
هنگامی که دونالد ترامپ عصر امروز در نشست مشترک کشورهای عربی- اسلامی با حرارت علیه ایران سخن می گفت، بسیاری از حاضران از جمله وزیر بازرگانی آمریکا به خواب عمیقی فرو رفته بودند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- برخی از آقایان برای رسیدن به تناسب اندام از پودرهای بدن سازی استفاده می کنند که این پودرها محصولاتی تجاری هستند و می توانند باعث مشکلات جسمانی شوند اما می توانید با کمی ذوق و سلیقه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۱    
در دین مبین اسلام همواره بر سنت حسنه ازدواج تاکید شده لذا آشنایی با نحوه ازدواج مسئولین عالی رتبه نظام جمهوری اسلامی در نوع خود جالب توجه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- یک مشاور تغذیه و رژیم درمانی گفت: برنامه غذایی مناسب در خانواده علاوه بر حفظ سلامت بدن، توان جسمی روزه داران در روزهای طولانی ماه رمضان را تأمین می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- سنجد یکی از سین های سفره هفت سین است که معمولاً پس از پایان تعطیلات نوروزی دور انداخته می شود اما این دانه گیاهی خواص درمانی زیادی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۹    
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس ، همزمان با اتمام برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- اگر هر یک از طرفین در دوران نامزدی، از ازدواج منصرف شده و تصمیم گرفتند که نامزدی را بهم بزند، هر یک از آنها در صورت مطالبه باید هدیه ها را پس بدهند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- موارد استفاده پیاز های رنگی متفاوت است اما آشپزها هر نوع پیاز را در پخت غذای خود استفاده نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۰    
راهیابی منچسترسیتی و لیورپول به لیگ قهرمانان اروپا و ناکامی توپچی ها برای کسب سهمیه مهمترین اتفاق هفته پایانی لیگ جزیره بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- برگه زردآلو یک خوراکی پرطرفدار حاوی منیزیم است که به عنوان ضداسترس قوی می توان در ایام نوروز آن را مصرف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- یک محقق و پژوهشگر طب سنتی گفت: مصرف سویق سبب تقویت بنیه بزرگسالان زنان باردار و به خصوص کودکان در حال رشد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۶    
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ، مجید نائینی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس امروز دچار عارضه مغزی شد و به همین دلیل در بیمارستان بهمن تهران بستری شد. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۱    
خبرگزاری میزان- اولین تصاویر از انیمیشن "شغل آجیلی 2" به کارگردانی "کال برانکر" و با صداپیشگی "جکی چان" منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۸    
روزنامه هندی هشدار داد اعلام آماده باش به نیروی هوایی این کشور می تواند زنگ خطر آغاز درگیری مستقیم میان دو کشور هند و پاکستان باشد. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- در نخستین بازی فینال لیگ برتر بسکتبال،تیم پتروشیمی بندر امام مقابل نفت آبادان به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۶    
مقامات و فعالان فلسطینی اعلام کردند فلسطینی ها قصد دارند در سفر رئیس جمهور آمریکا به بیت لحم، توجه وی را به مسئله اسرای فلسطینی که در زندانهای رژیم صهیونیستی جلب کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- در متن زیر به حکم شرعی تاتو کردن ابرو برای زنان می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- اگر قصد خرید آبسرد کن برای محل کار خود را دارید باید حداقل 500 هزار تومان هزینه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- یک متخصص تغذیه مصرف بادام خام، نوشیدنی های طبیعی و داشتن فعالیت فیزیکی مناسب در ایام تعطیلات نوروز را برای جلوگیری از اضافه وزن و چاقی ضروری دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۴    
شرکت هواپیماسازی بوئینگ آمریکا اعلام کرد عربستان تصمیم دارد هواپیماهای شناسایی پی 8 را از این کشور خریداری نماید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- راه راه پوشان تورین با کسب پیروزی در هفته ماقبل پایانی فصل جاری سری A، قهرمان این رقابت ها شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۵    
نماینده های قم و قرچک به لیگ برتر فوتسال فصل آتی صعود کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- با مصرف این چای حاوی آرسنیک افراد زیادی راهی بیمارستان ها شده و برخی نیز فوت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۹:۳۹    
رسانه آمریکایی در گزارشی اعلام کرد که کشتار غیرنظامیان در افغانستان تصادفی نیست و آمریکا و ناتو نظاره گر کشتار دستکم یکصدهزار غیرنظامی تا سال 2014 میلادی در افغانستان بوده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۹:۳۰    
پسر بچه چهار ساله با شلیک گلوله خواهرش در دم جان باخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- سران سعودی دوباره دست به اتهام افکنی علیه جمهوری اسلامی ایران زدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- گیاه کاکوتی یا کلنجه در فصل بهار رشد می کند و برای درمان بسیاری از بیماری ها مفید است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزش باد شدید و گرد و خاک بخش های وسیعی از تهران را در بر گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- کیوی نقش حیاتی در سلامت بدن ایفا می کند اما آیا می دانید پوست این میوه نیز دارای خواص درمانی فراوانی است؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۹    
ورزش سه: محمد مهدی خانی با گلی که در بازی با کاستاریکا به ثمر رساند به انتظار سی ساله پایان داد. تیم ملی ایران امروز موفق شد با تک گل محمد مهدی مهدی خانی برابر کاستاریکا به پیروزی برسد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۸    
تیم روستوف با پذیرش شکست در بازی هفته پایانی لیگ برتر روسیه شانس کسب سهمیه فصل آینده لیگ اروپا را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری تسنیم: نخستین بازی رده بندی لیگ برتر بسکتبال به سود دانشگاه آزاد به پایان رسید. در نخستین بازی رده بندی لیگ برتر بسکتبال ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۳    
خبرگزاری تسنیم: بازیکنان تیم پرسپولیس در تمرین امروز این تیم تمرین پنالتی کردند. تمرین امروز (یکشنبه) تیم پرسپولیس از ساعت 17 با صحبت های برانکو ایوانکوویچ در ورزشگاه خیریه عمل و پشت درهای بسته ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- شکلات به علت داشتن ترکیبات پلی فنولی قوه تحلیل مسائل ریاضی را در مغز تقویت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- ستاره سوئدی شیاطین سرخ از مجموع حقوق دریافتی بازیکنان آژاکس و کادرفنی این تیم هلندی، بیشتر دستمزد دریافت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- دادگاه عالی مصر روز شنبه محمد مرسی رئیس جمهور برکنارشده این کشور به همراه محمد بدیع از رهبران نظامی اخوان المسلمین مصر و ده ها تن از اعضای ارشد این گروه را در لیست گروه های تروریستی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- یکی از تنقلات مفرح و پرطرفدار افراد به خصوص کودکان با شروع فصل گرما لواشک است که طرز تهیه آن را در زیر مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- دانشمندان بسیاری از بیماری ها را به سبک زندگی نسبت می دهند. در این مطلب مهم ترین دلایل بروز آرتروز گردن را تشریح می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۱    
رشد قد تا زمانی که صفحه رشد استخوان ها در سنین بلوغ باز است ادامه دارد و پس از آن برای همیشه متوقف می شود. اگر می خواهید فردی قد بلند و با اعتماد به نفس باشید، باید دور بعضی عادت های غلط را خط بکشید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۰    
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات خوزستان با رد شایعه درگیری در ستاد انتخابات شهرستان اهواز، گفت: هیات های نظارت و اجرایی با دقت تمام از آرا مردم صیانت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۳    
نشست تخصصی نهمین جشنواره طنز سوره صبح امروزدر سالن زنده یاد فردی حوزه هنری با حضور اساتید و طنزپردازان کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- روز گذشته خبرگزاری میزان به نقل از یکی از خبرگزاری ها اعلام کرد سید مجید موسویان در انتخابات میان دوره ای اصفهان به مجلس راه یافته است و برخی از کانال های تلگرامی در فضای مجازی این ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- سیاوش خیرابی بازیگر سینما و تلویزیون مهما امشب خندوانه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۷    
به گزارش خبرگزاری فارس ، سومین دوره جایزه داستان تهران به همت مجله داستان همشهری با هدف ایجاد زمینه ای برای ثبت تصاویر داستانی از پایتخت ایران و تلاشی در جهت خلق داستان های شهری با محوریت شهر تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۴    
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، با اشاره به وجود بیش از120مرکز درمانی ویژه فرهنگیان در سطح کشور، اظهارکرد: در این مراکز ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۶    
خبرگزاری آریا - دکتر سیدابراهیم رئیسی صبح امروز در نامه ای به آیت الله احمد جنتی خواستار بررسی تخلفات انتخاباتی شد. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- زمان پخش برنامه "ماه عسل" پیش از اذان مغرب است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۸    
سرپرست اورژانس کشور گفت: برای نجات جان بیماران و خدمات رسانی بهتر، به زودی نرم افزاری بسیار دقیق در اختیار پرسنل اورژانس قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۶    
یک شرکت فعال در عرصه تولیدات دارویی موفق شده سرمایه بنیاد بیل و میلندا گیتس را برای تولید واکسن زیکا جذب کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۹    
رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد در صورتی که از سوی تماشاگری تخلفی صورت بگیرد، سه دستگاه قضایی با او برخورد خواهند کرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۲    
به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس ، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان صدور حکم علیه آیت الله شیخ عیسی قاسم از رهبران دینی در بحرین را محکوم و از تشدید رویکردهای امنیتی در این کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۵    
با رفتار ها و ناهنجاری های احتمالی باید مقابله کرد / جلسه بررسی تمهیدات امنیتی و انتظامی ورزشگاهها به منظور مقابله با رفتارها و ناهنجاری های احتمالی از سوی تماشاگر نما ها پیش از ظهر امروز در دفتر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۵    
اعضای سنای افغانستان در اعتراض به عدم حضور هیئت اداری و ساعت ها انتظار سرانجام نشست این مجلس را تحریم کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۵    
بر اساس اعلام نتایج نهایی انتخابات میان دوره ای مجلس دهم در حوزه انتخابیه اصفهان، حسن کامران دستجردی با 243585 رأی به خانه ملت راه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۶    
هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کل کشور با صدور بیانیه ای از حضور مردم پای صندوق های رای تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۰    
امیر قطر در دیدار با دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا با پوششی عجیب ظاهر شد که سوژه رسانه ها قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۵    
جعفرمهدوی نماینده پارلمان و رهبر حزب ملت افغانستان گفت : گروه داعش در افغانستان تحت حمایت مالی عربستان سعودی و قطر قرار دارند و اعضای این گروه تروریستی با کمک آنها به شمال افغانستان انتقال داده شده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۵    
برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران واکنش هایی را در سطوح مختلف در افغانستان از مردم عام گرفته تا سیاسیون و دولت مردان به همراه داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۶    
گروهی از سربازان در حال آموزش در نیروی هوایی ایالات متحده با استفاده از رزین موفق به ساخت جلیقه ضد گلوله نرم و انعطاف پذیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۱    
Nokia 9 محصول جدید نوکیا است که اکنون تصاویر و اطلاعاتی از آن منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۶    
6 دانشجوی مهندسی موسسه فناوری ماساچوست (MIT) دستگاه قابل حمل برای تبدیل متن به خط بریل طراحی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۵    
شرکت ملی نفت ایران تا پایان امسال، 8 درصد در تولید نفت خام، 17 درصد در تولید گازغنی و 29 درصد در تولید مایعات و میعانات گازی و نفتا رشد خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۵    
به گزارش خبرنگار سایت افغانستان خبرگزاری فارس ، درگیری ها بین نیروهای امنیتی افغان و طالبان و بن بست امنیتی به قوت خود باقی است در حالی که اکنون طالبان 40 درصد از این کشور را تحت کنترل دارد و در سایر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۳    
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از Activebeat، عرق کردن در خواب موضوع شایع و البته کلافه کننده ای برای همه است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۱    
دومین جشنواره بین المللی حقوق بشر آمریکایی مهلت ارسال آثار در دو بخش هنری و علمی این جشنواره تا 15 خرداد ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۵    
مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 96 دانشگاه علامه طباطبایی از تیرماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۳    
مدل های موستانگ از فورد و کامارو از شورولت، همیشه برای طرفداران خودروهای عضلانی آمریکا جذابیت داشته اند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۶    
نیروهای ویژه ارتش آمریکا قصد دارند آزمایشگاهی برای هک کردن پهپادهای بیگانه احداث کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۵    
پیدا کردن ATM های نزدیکمان به لطف تکنولوژی دیگر کار سختی به حساب نمی آید.این روزها برای هر کسی که صاحب گوشی هوشمند باشد مهم است تا برای انجام راحت تر کارهای روزانه خود از قابلیت هایی که درون گوشی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۳    
نشست مسئولین واحد نمایش مراکز استانی حوزه هنری روز گذشته- 30 اردیبهشت ماه- با حضور کوروش زارعی، مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۱    
محققان طی انجام یک پژوهش جدید دریافتند که سلول های سوختی آلی می توانند متان را بدون انتشار مواد مضر به برق تبدیل کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۵    
چین اعلام کرده که به موفقیتی بزرگ در عرصه انرژی دست پیدا کرده که سازگار بودن آن با محیط زیست مورد شبهه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۸    
سرپرست هیات بررسی شهرستان پاسارگاد و بخش مش هد مرغاب از شناسایی حدود هزار اثر باستانی متعلق به عصر پارینه سنگی تا عصر حاضر در ادامه بررسی های باستان شناسی شهرستان پاسارگاد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۳    
به گزارش خبرنگار سایت افغانستان خبرگزاری فارس ، یک روزنامه پاکستانی در گزارشی نوشت: افزایش تنش های میان پاکستان و افغانستان به تجارت این دو کشور همسایه آسیب زده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۰    
رئیس پلیس فتای استان یزد از دستگیری کلاهبردار 300 میلیون ریالی وعیدهای غیر اخلاقی شبکه های اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۰    
عشرت حسین رئیس سابق بانک مرکزی پاکستان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در اسلام آباد گفت: به زودی مشکلات ارتباطات بانکی بین ایران و پاکستان رفع خواهد شد. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۵    
بیماری هایی از قبیل سردرد و دردهای عضلانی، دیابت نوع دو، چربی خون بالا و بیماری های پوستی، بیماری های هورمونی و عفونی را می توان با روش حجامت درمان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۱    
جانورشناسان کانادایی برای نخستین بار قلب 272 کیلوگرمی یک نهنگ آبی را حفظ کرده اند. آنها این قلب را در موزه رویال اونتاریو کانادا به معرض نمایش گذاشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۴    
رئیس اورژانس بروجرد گفت: شامگاه شنبه جوان بروجردی بر اثر سقوط از تپه چغا و وارد شدن ضربه های شدید به وی جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۶:۱۵    
گروهی از محققان موفق به ارائه یک استراتژی جدید و انقلابی در تولید واکسن شده اند که ممکن است از عفونت HIV و گسترش بیماری ایدز در میمون ها جلوگیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۲:۳۲    
یکی از جذاب ترین اتفاقاتی که در صنعت خودروسازی جهان روی می دهد، رونمایی از محصولات خاصی است که به مناسبت نیم یا یک قرن فعالیت رونمایی می شوند ...