جمعه ۳۱ فروردینساعت ۲۱:۱۳Apr 2018 20

خبرهای میزان 12 اردیبهشت 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 اردیبهشت 1396 میزان 2 اردیبهشت 1396 میزان 3 اردیبهشت 1396 میزان 4 اردیبهشت 1396 میزان 5 اردیبهشت 1396 میزان 6 اردیبهشت 1396 میزان 7 اردیبهشت 1396 میزان 8 اردیبهشت 1396 میزان 9 اردیبهشت 1396 میزان 10 اردیبهشت 1396 میزان 11 اردیبهشت 1396 میزان 12 اردیبهشت 1396 میزان 13 اردیبهشت 1396 میزان 14 اردیبهشت 1396 میزان 15 اردیبهشت 1396 میزان 16 اردیبهشت 1396 میزان 17 اردیبهشت 1396 میزان 18 اردیبهشت 1396 میزان 19 اردیبهشت 1396 میزان 20 اردیبهشت 1396 میزان 21 اردیبهشت 1396 میزان 22 اردیبهشت 1396 میزان 23 اردیبهشت 1396 میزان 24 اردیبهشت 1396 میزان 25 اردیبهشت 1396 میزان 26 اردیبهشت 1396 میزان 27 اردیبهشت 1396 میزان 28 اردیبهشت 1396 میزان 29 اردیبهشت 1396 میزان 30 اردیبهشت 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: در سال 95 بیش از 1300 میلیارد تومان مالیات وعوارض به صادرکنندگان استرداد یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- نامزد ها و طرفداران آن ها به هیچ وجه مجاز به تبلیغ علیه نامزدهای دیگر در فضای مجازی نبوده و تن ها می توانند شایستگی های خود یا داوطلب مورد نظرشان را مطرح نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- از مزایای مفید پوست لیمو می توان به پاک سازی کبد، تقویت مویرگ ها، درمان عفونت گوش، گردش خون منظم، کاهش انقباضات ماهیچه ای، جلوگیری از سکته و ... اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: 75. 72 درصد داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون دوره دکتری سال 96 نسبت به انتخاب رشته اقدام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- نمایشگاه آثار سوگل خلخالیان با عنوان از قطب جنوب تا لوت در گالری آریانا افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی گفت: افتادگی جهان سوم ناشی از علوم انسانی است نه اینکه علوم انسانی این کشورها پاسخگوی نیاز جامعه بشری نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- پژوهشگران با استفاده از داده های مربوط به بستری شدن افراد دریافتند که به طور میانگین بیش از 2100 مورد مالاریا در سال رخ می دهد که تقریبا دو برابر تعدادی است که قبلا گزارش شده بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۷:۳۵    
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- حقوق و قضا طی هفته گذشته با اخبار تازه و داغی از جمله علت فوت عارف لرستانی، تشکیل پرونده برای دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی، دستگیری 45 زن و مرد در پارتی شبانه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۰۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- عملیات ارتش عراق در موصل به دلیل عملیات انتحاری و استفاده از غیرنظامیان به عنوان سپر انسانی از سوی تروریست ها طی هفته های اخیر کندتر پیش می رود با این وجود پاکسازی مناطق تحت اشغال ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- جهانگیر با اشاره به سامانه پرونده شخصیتی زندانیان گفت: طراحی و اجرای این سامانه یکی از اقدامات ارزشمند در فرآیند زندانبانی کشور است که می تواند در شناخت شخصیت واقعی زندانی و نیازهای ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- عرشیان گفت: آشنایی با مفاهیم ژرف قران، عامل مهم امنیت روانی و جلوگیری از آسیب های اجتماعی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- گزارش سیگار در افغانستان، نشان می دهد که در ماه آوریل، مشاور نخست وزیر پاکستان در امور سیاست خارجی آشکارا خواستار مشارکت آمریکا در مذاکرات تحت پشتیبانی روسیه شده و اعلام کرده که ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- در پی پیشنهاد رئیس جمهوری ترکیه مبنی بر انجام مذاکرات چند جانبه در خصوص مسئله کشمیر با هدف حل این مسئله برای همیشه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- دی ماه سال 95 بود که شرکت ایران خودرو از محصول جدید خود یعنی دناپلاس رونمایی کرد، اما روز گذشته برای بار دوم نیز از این خودرو رونمایی شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- هر چند که خوردن فست فود برای مادران باردار مضر اعلام می شود اما رستورانی در کارولینای شمالی و نیویورک اقدام به طبخ پیتزایی مخصوص مادران باردار کرده است .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- دو مرد مسلمان که ادعا می شد قصد دزدیدن گاو مقدس هندوها را داشتند در پی حمله کاهنان خشمگین هندو کشته شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- بر اساس اعلام رویترز، هند هشدار داده است تا در صورت برنده نشدن در توسعه میدان گازی فرزاد ، واردات نفت خام از ایران را تا یک چهارم کاهش خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- نماینده روسیه در پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) کفت که سیاست ها و اقدامات این پیمان در عرصه بین المللی به امنیت جهانی ضربه می زند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری و روز معلم در مجتمع آموزشی پیام امام خمینی (ره) سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- اسامی ناشران برگزیده تهرانی و شهرستانی سال 95 مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- جین استین نویسنده و ویراستار زن آمریکایی از پنت هاوس برجی 15 طبقه در نیویورک خود را به پایین پرتاب کرد و جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- انیمیشن کوتاه آنتراکت به کارگردانی محمدرضا خردمندان محصول سازمان سینمایی حوزه هنری در جشنواره فیلم انیفیلم جمهوری چک حضور دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، از ساخت مجموعه سردخانه های مرکزی واکسن کشور منطبق با تکنولوژی روز دنیا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، اولین مستند تبلیغاتی سیدمصطفی هاشمی طبا نامزد انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم را مشاهده می کنید که از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- آئین بزرگداشت روز معلم روز سه شنبه در مجتمع آموزشی ایرانیان دهلی نو پایتخت هند با حضور تعدادی از مسئولان نهادهای ایرانی ،معلمان، دانش آموزان و اولیاء دانش آموزان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- نمایشگاه آثار نقاشی امیربهادر شاهرخی، چهره ماندگار زبان و ادبیات فارسی به مناسبت روز پاسداشت زبان فارسی و بزرگداشت فردوسی افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- با اینکه ارائه سرویس اینترنت رایگان در پنجاب از ماه ژوئن آغاز شده اما مردم از این موضوع بی اطلاع بودند اما با نصب تابلوهای راهنما در این زمینه آگاهی عمومی نسبت به این موضوع بیشتر شده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- هرمز هدایت زنگ افتتاحیه نمایش ملودی شهر بارانی را به صدا در می آورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- بر اساس اعلام سازمان پزشکی قانونی در سال گذشته، 15 هزار و 932 نفر در حوادث رانندگی کشته شده اند، این تعداد نسبت به مدت مشابه در سال قبل از آن 3. 9 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- مسعود سیف الله کارشناس مسائل سیاسی در یادداشتی برای دویچه وله نوشت: محمداشرف غنی نویسنده کتاب چگونگی بازسازی دولت های ناکام 2 سال دیگر وقت دارد تا افغانستان را بازسازی کند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- در محورهای مواصلاتی 7 استان کشور بارش باران گزارش شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی سرپرست حراست این دانشگاه منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- تویسرکانی گفت: توجه به مالکیت معنوی و سازوکارهای آن باعث تشویق تولیدکنندگان و اطمینان خاطر مصرف کنندگان خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- تیم های ملی تحت مدیریت فدراسیون فوتبال با مشکلات اساسی رو به رو هستند و این مسئله زنگ خطر را در فوتبال ملی ایران به صدا درآورده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- تصویربرداری قسمت هشتم از مستند ایرانگرد 3 در اوایل اردیبهشت ماه دراستان لرستان به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- مرد هندی که برای جراحی ساده ای در پنجه پا به بیمارستان مراجعه کرده بود، متوجه وجود بیش از 75 سوزن در بدن خود شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- همزمان با روز معلم، آئین رونمایی از 22 کتاب آموزشی ویژه نیروهای مسلح برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک بامداد امروز (چهارشنبه) وارد تهران شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- محمدرضا جعفری جلوه طی حکمی محسن کلاهدوز را به عنوان مدیر پخش این شبکه منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- یک کارمند اطلاعاتی آمریکا، در یک مأموریت اطلاعاتی ضد داعشی، عاشق یک داعشی شد و در سوریه با او ازدواج کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- یک منبع امنیتی افغانستان در حالی از تعلیق عملیات بهاری طالبان خبر داده که سخنگوی طالبان این اخبار را تبلیغ دروغ دولت افغانستان علیه این گروه اعلام کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- کشورهای عضو ان .پی. تی، هر پنج سال یک بار برای بازبینی اجرای این معاهده گردهم می آیند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- بر این اساس، این آژانس اعلام کرد فروش این بالگردها امنیت کنیا را در عملیات های حیاتی علیه گروه تروریستی الشباب ارتقا می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- بر این اساس کمیسیون اروپا از کشورهای عضو محدوده شنگن خواسته است که کنترل مرزهای داخلی خود را در پی افزایش مهاجرت پناهجویان سوری و لیبیایی به اروپا اعمال شده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- پوتین و ترامپ توافق کردند دیدارها و مذاکرات میان وزیران خارجه دو کشور برای جست وجوی راههای تقویت آتش بس در سوریه، قابلیت کنترل و پایدار کردن آن افزایش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- در این مطلب قصد داریم طرز تهیه بوریتو را به شما آموزش دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده نیروی زمینی سپاه با صدور پیامی شهادت جانباز آزاده شهید سردار محب علی فارسی، از فرماندهان شجاع دوران پرافتخار دفاع مقدس را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- پدر و مادراغلب در پی شیوه ای هستند تا بچه های خود را آرام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- اکنون که در فصل بهار هستیم و آغاز نوشدن و زیبایی ها است ، می توانید پوست خود را هم زیبا کنید و همه سلول های مرده و لایه بی نشاط پوست خود را هم از بین ببرید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم شیلیایی توپچی ها قصد ملحق شدن به آبی های لندنی را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- سفیر ترکیه در تهران در نشستی که عصر امروز (دوشنبه) با حضور علیرضا بیگدلی، سفیر سابق ایران در آنکارا در سایت شورای راهبردی روابط خارجی برگزار شد به بررسی روابط دو کشور پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- اگر در اثر بیماری یا کهولت سن دچار سرفه مزمن شده اید و بر اثرشدت آن نفستان بالا نمی آید ، دارویی شفا بخش درخانه شما وجود دارد و تنها با صرف کمی وقت می توانید از شر سرفه خلاص شوید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب قصد داریم طرز تهیه سالاد کاهو با نان برشته را به شما آموزش دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی شورای نگهبان گفت: اعضای شورای نگهبان در جلسه فردای خود 8 مورد از مصوبات مجلس شورای اسلامی را مورد بررسی قرار می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس کمیسیون بودجه مجلس اندونزی گفت: هر دو کشور دارای ظرفیت هایی هستند که باید از آن ها استفاده شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدافع بانوی پیر از ستاره پیشین تیم فوتبال میلان به عنوان بهترن مهاجمی که مقابلش قرار گرفته، یاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- پایگاه خبری استار در گزارشی نوشت که مقامات دفاعی روسیه در حال کار کردن بر روی ساخت بزرگترین کشتی جنگی جهان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- مساله خودروی پرنده و بود و نبود آن به موضوعی تبدیل شده که ما را نسبت به آینده و پیشرفت های فناوری دچار تردید می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- زین الدین زیدان و دیه گو سیمئونه ترکیب مدنظر خود برای دربی مادرید در لیگ قهرمانان اروپا را اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس ستاد ارتش پاکستان اعلام کرد که هند به دلیل ناتوانی در مقابل پاکستان علیه کشمیری ها ظلم می کند اما دولت اسلام آباد همیشه سکوت نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- تا به امروز، برخی از کارشناسان تصور می کردند که لبخند یک کودک خردسال عمدی یا در پاسخ به چیزی نیست و تنها یک واکنش است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- بیمه بیکاری در سوابق بیمه شده لحاظ شده و فرد می تواند در زمان بیکاری از دفترچه تامین اجتماعی خود استفاده کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- برخی به نام خانوادگی خود علاقه ندارند حال سئوال اینجاست که آیا امکان تغییر نام خانوادگی وجود دارد؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس انجمن جامعه دامپزشکان ایران خریدن جوجه های رنگارنگ موجود در بازار دست فروشان را به دلیل عوارض فراوان منع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- دروازه بان باتجربه بانوی پیر از مهاجم 18 ساله موناکو تمجید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- یکی از دلایل صلابت و اقتدار دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی ایران، وجود فرماندهانی مقتدر، شجاع و باهوش در راس نیروهای مسلح است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- دندانها از جمله اعضای اصلی بدن به شمار می آیند و با توجه به بالا رفتن سطح آگاهی اجتماعی امروزه مردم بیش از پیش به سلامت و پاکیزگی دندانهای خود اهمیت می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- شرکت مایکروسافت ساعتی پیش در جریان کنفرانس Microsoft EDU از سیستم عامل ویندوز 10 اس رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "جنگ کنونی" به کارگردانی "آلفونسو گومز ریگون" 22 دسامبر 2017 اکران بین المللی خود را از سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- شرکت ایتالیایی لامبورگینی سازنده خودروهای سوپراسپرت و گران قیمت شوروم جدید خود در کشور امارات را افتتاح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- گوجه سبز یکی از میوه های بسیار پرخاصیت و مغزی برای مادران باردار محسوب می شود که از بروز نقص فیزیکی در جنین جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب قصد داریم طرز تهیه لازانیای گوشت را به شما آموزش دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- قرمزی و تورم اطراف بندناف مهم ترین علائم عفونت بندناف نوزادان است و اگر تشخیص و درمان آن بموقع انجام نشود، عفونت وارد خون نوزاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- یکی از کارکنان اف.بی.آی که سال 2014 به سوریه سفر کرده و در آنجا با یکی از اعضای گروه تروریستی داعش ازداج کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب قصد داریم طرز تهیه خوراک میگو با سس تند را به شما آموزش دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- نوزادتان از درد جیغ می کشد و پاهایش را به سمت شکمش جمع می کند، به احتمال زیاد یکی از دلایل بی تابی او دل درد است. در این مقاله به بررسی دلایل دل درد و نفخ نوزاد پرداخته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- رییس جمهور در پیامی درگذشت همسر استاندار چهارمحال و بختیاری را به وی تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- در نوزادان شب زنده دار (نوزادانی که از دیر وقت شب تا صبح کاملا بیدار و هوشیار هستند) نامنظم بودن ساعت درونی شان اجازه خواب به آن ها نمی دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- ستاره سوئدی شیاطین سرخ پس از عمل جراحی امروزش پیامی به هوادارانش داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- مارک زاکربرگ ثروتمند آمریکایی و مالک شبکه اجتماعی فیسبوک ضمن سفر به شهر دیترویت قطب خودروسازی ایالات متحده آمریکا، از خط تولید خودروهای F150 شرکت فورد بازدید کرد و همراه با کارگزان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- برای خرید سیستم خنک کننده دستگاه های دیجیتال باید از حدود قیمت 18 هزار تا 375 تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- یگان ویژه صابرین حدود 17 سال پیش با هدف انجام ماموریت های ویژه سپاه پاسداران تشکیل شد؛ نخستین فرمانده این یگان سردار جعفری بود که هم اکنون فرمانده کل سپاه پاسداران است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- در این مطلب از راهنمای واکسیناسیون کودک آگاهی کلی درباره ایمن سازی پیدا میکنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت خارجه گفت: وزیر خارجه صبح چهارشنبه در راس یک هیات بلند پایه سیاسی، نظامی، انتظامی و امنیتی به منظور پیگیری حادثه تروریستی اخیر در میرجاوه به اسلام آباد می رود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- یک متخصص طب سنتی در رابطه با دلایل خواب آلودگی و کسالت افراد در فصل بهار توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- سگ های وحشی به کودک بیگناه حمله ور شده و او را کشتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- فوق تخصص غدد و متابولیسم گفت:اختلالات چربی خون تقریبا شایع است و 20 تا 25 درصد افراد جامعه را درگیر می کند و ممکن است در بعضی از گروه ها شایع تر باشد مثلا در اشخاص دیابتی تا 50 درصد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- قالیباف در نشست صمیمانه با کارگران، معلمان و اقشار مردمی مطرح کرد: آن جایی که مردم در صحنه حضور داشته باشند هم داریم، هم می شود و هم در همه مقاطع دشوار می توانیم از سختی ها عبور کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- مسئولان کمیته ملی پارالمپیک و سه مدرس کمیته بین المللی پارالمپیک در محل این کمیته نشستی را با یکدیگر برگزار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- برنامه مذاکره تلفنی ترامپ و پوتین، هیات نمایندگان دولت سوریه وارد آستانه شد و اردوغان چه نیازی به اس-400 روسی دارد، مهمترین عناوین روزنامه های روسیه در روز سه شنبه 12 اردیبهشت ماه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- خیلی از ما تمام هفته را به امید آخر هفته، استراحت و احیانا غذاهای خوشمزه ای که انتظارمان را می کشند می گذرانیم و شاید نتوانیم به راحتی این تفریح ساده را هم کنار بگذاریم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک سرهنگ سابق ارتش روسیه از بکارگیری روش های غیرمتعارف نظامی برای مقابله با آمریکا خبر داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- در هفته اول از مسابقات لیگ کشتی باشگاه های کشور، تیم آزاد ستارگان ساری به سختی از سد پاس رستم کلا گذشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- مادری پس از 24 سال دوری تنها پسرش را در زندان مرکزی همدان ملاقات کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- احسان علیخانی اجرای برنامه های پربیننده ای مانند "ماه عسل" و "سه ستاره" را در کارنامه هنری خود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر اینکه مرزهای لبنان با سوریه به جزء جرود عرسال امن است، گفت: امنیت امروز مرزها به دلیل معادلات ارتش و مقاومت است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- در هفته اول از مسابقات لیگ کشتی فرنگی باشگاه های کشور، تیم بیمه رازی تهران موفق به شکست تیم مرحوم خواجه وندی نوشهر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- دستش را داخل دهانش می کند و آب دهان از گوشه و کنار لبش بیرون می ریزد و پدر و مادر می گویند دارد دندان درمی آورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- سیب به علت دارا بودن ویتامین های A-B-C برای تقویت چشم موثر است.