چهارشنبه ۳۱ مردادساعت ۰۱:۱۰Aug 2018 22

خبرهای میزان 4 اردیبهشت 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 اردیبهشت 1396 میزان 2 اردیبهشت 1396 میزان 3 اردیبهشت 1396 میزان 4 اردیبهشت 1396 میزان 5 اردیبهشت 1396 میزان 6 اردیبهشت 1396 میزان 7 اردیبهشت 1396 میزان 8 اردیبهشت 1396 میزان 9 اردیبهشت 1396 میزان 10 اردیبهشت 1396 میزان 11 اردیبهشت 1396 میزان 12 اردیبهشت 1396 میزان 13 اردیبهشت 1396 میزان 14 اردیبهشت 1396 میزان 15 اردیبهشت 1396 میزان 16 اردیبهشت 1396 میزان 17 اردیبهشت 1396 میزان 18 اردیبهشت 1396 میزان 19 اردیبهشت 1396 میزان 20 اردیبهشت 1396 میزان 21 اردیبهشت 1396 میزان 22 اردیبهشت 1396 میزان 23 اردیبهشت 1396 میزان 24 اردیبهشت 1396 میزان 25 اردیبهشت 1396 میزان 26 اردیبهشت 1396 میزان 27 اردیبهشت 1396 میزان 28 اردیبهشت 1396 میزان 29 اردیبهشت 1396 میزان 30 اردیبهشت 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- علی رغم آنکه سیاستمداران آمریکایی بر این باورند که کره شمالی بزرگترین تهدید علیه منافع آمریکا است ولی نظرسنجی جدید نشان می دهد که شهروندان عادی با این دیدگاه مخالف هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- عبدالله شریف تحلیلگر مسائل سیاسی در یادداشتی برای هافینگتن پست نوشت: افزایش تعداد سربازان آمریکا طالبان را از لحاظ نظامی شکست نخواهد داد، بنابراین، متاسفانه این فصل ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- پیکر نقی سیف جمالی بازیگر سینما و تلویزیون امروز صبح ساعت 11 از مقابل تالار وحدت تهران به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرای تهران تشییع شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- دستگاه گوارش در بدن ما انسان ها حدود 9 متر طول دارد. این ساختار پیچیده برای بقای ما ضروری است و بروز مشکلی در آن می تواند عملکرد بهداشتی و سلامتی را مختل کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- مهرانفر از انتقال هفت زندانی ایرانی محبوس در زندان های افغانستان به کشورمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- روسی، زبان دوم سوریه می شود. این را ریاض حداد، سفیر سوریه در روسیه اعلام کرد. وب همچنین خبر داد که فرزندان بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در حال یادگیری زبان روسی هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- جانشین فرمانده انتظامی شهرستان"بم"از دستگیری یک زن که در فضای مجازی بافال گرفتن و رمالی اقدام به 20 فقره کلاهبرداری کرده بود ،خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- مراسم نکوداشت سیمین دانشور، نویسنده فرهیخته و استاد باستان شناسی دانشگاه تهران، هم زمان با رونمایی از کتاب مفاخر میراث فرهنگی ایران (3) ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- مجموعه شعر آن، مان، نباران سروده مصطفی رحماندوست مناسب کودکان در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران توسط انتشارات سوره مهر عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین قربانپور با تاکید بر اینکه بعثت پیامبر(ص) مهم ترین فراز از تاریخ اسلام بوده، از حضرت علی(ع) به عنوان نخستین مسلمان ایمان آورده به خاتم پیامبران(ص) سخن گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- اطاعت مردم از رسول لطف پروردگار است والا هیچ فردی بعد از گذشت چهارده قرن مطیع فرامین شخص دیگری نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- نخستین مرکز بهداشت ویژه اتباع افغانستانی در شهر رفسنجان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- رژیم صهیونیستی هر هفته، نقض های گسترده سیستماتیک و فاحش حقوق بشر در سرزمین های اشغالی و نوار غزه را مرتکب می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- محققان برای نخستین بار عامل اصلی بیماری ام اس را شناسایی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- زری بافی، یکی از هنرهای قدیمی ایران و یکی از رشته های بومی و منسوخ شده استان یزد، احیا و باززنده سازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- قربانیان برده داری در انگلیس تنها کمتر از 5 درصد میزان جریمه تعیین شده را دریافت می کنند و مابقی یا توسط دولت برداشته شده و یا از سوی کمپانی محکوم پرداخت نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "اسناد پنتاگون" به کارگردانی استیون اسپیلبرگ 12 ژانویه 2018 اکران بین المللی خود را آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- در طب سنتی گیاه بچه نامه های مختلفی داشته و این داروی گیاهی در درمان انواع بیماری ها موثر بوده است، در این مطلب با بخشی از خواص این گیاه آشنا می شوید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری لرستان با ارسال نامه ای خطاب به اداره کل بازرسی در جهت بررسی علت توقف اجرای پروژه زیرگذر بلوار بهارستان خرم آباد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس فتا خراسان رضوی گفت: دو مرد که به بهانه آشنایی با مرد تنها تصاویر خصوصی او را به دست آورده و او را تهدید به انتشار تصاویر کرده بودند، قبل از اخاذی میلیونی دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- از رویدادهای جالب توجه در پنجمین روز مسابقات قرآن کریم، برگزاری طرح ختم قرآن و همچنین تقدیر از خانواده شهید فریدون بزم در مصلی امام خمینی(ص) است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- نقی سیف جمالی بازیگری که بیشتر مخاطبان او را با ایفای نقش در عرصه تئاتر می شناسند، درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- با تلاش اعضای شوراهای حل اختلاف بخش کورین، اختلاف و درگیری بین دو طایفه در این منطقه به سازش منتهی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- رهبر جبهه ملی و نامزد راست افراطی فرانسه، پس از راهیابی به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور، هشدار داد حیات فرانسه در معرض خطر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- نیوزیلند محدودیت های تازه ای برای پروازهای ورودی از برخی کشورهای خاورمیانه با اکثریت مسلمان در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- وزارت خزانه داری آمریکا نام صدها تن از کارکنان یک نهاد وابسته به دولت سوریه را به اتهام نقش داشتن در توسعه تسلیحات شیمیایی در فهرست تحریم های خود قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- زن ثروتمند وقتی فهمید پسر جوان به خاطر پول هایش با او ازدواج کرده است، درخواست طلاق داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- پیشنهاد می کنیم از مصرف ریواس در غذاهایتان غافل نشوید و این سبزی پرخاصیت را در وعده های غذایی تان بگنجانید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- فصل بهار ، فصل توت فرنگی هایی است که در میوه فروشی ها به مشتریان چشمک می زند؛ همان میوه ای که خیلی زود به بازار می آید و خیلی زود هم می رود .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- اخبار ضد و نقیض حاکی از آن است که وزیر دفاع افغانستان به دلیل افزایش مشکلات امنیتی در این کشور، استعفا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن ایران گفت: گفته بودم نباید اجازه دهیم همه چیز به بازی آخر کشیده شود اما این اتفاق رخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- سوال این است که در اغلب اعیاد اسلامی زیارت امام حسین (ع) سفارش شده در حالی که در شب عید مبعث زیارت امیرالمومنین علی (ع) سفارش شده بلکه افضل اعمال است! چرا ؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- محمدجواد ظریف گفت: باید از الگوی تحمیل و محرومیت به الگوی گفت وگو و مشارکت همگانی تغییر جهت دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: زمانی که مقابل یک تیم حرفه ای مانند العین موقعیت از دست می دهید، تنبیه می شوید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- وزارت خارجه آمریکا مجری سابق یک شبکه نومحافظه کار این کشور را به سمت سخنگوی جدید خود برگزید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- در این مطلب قصد داریم طرز تهیه اسپاگتی به روش مکزیکی را به شما آموزش دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال العین امارات گفت: بازی خوبی ارائه ندادیم اما پیروزی قاطعی داشتیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- گل گاوزبان یکی از شگفتی های طبیعت رشته کوه البرز و دماوند است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه خبری کانادافری پِرس در مطلبی ضمن اشاره به اظهارات ضدایرانی مداوم نماینده جدید آمریکا در سازمان ملل مدعی است که با انتصاب نیکی هیلی و روی کارآمدن دونالد ترامپ فضای ضد صهیونیستی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- سفیر غنا در ایران در پایان ماموریتش با معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- پاکستان از بانک جهانی خواسته است تا برای اجرای طرح احداث بزرگراه پیشاور-کابل، بخشی از منابع مالی اجرای این طرح بزرگ را تامین کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک عدد تخم مرغ متوسط حاوی 70 کالری انرژی است و در مقایسه با تخم دیگر پرندگان بهترین نوع پروتئین و آنتی اکسیدان را داشته و پروتئین آن با لبنیات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- چنانچه افراد با وجود داشتن شناسنامه، اقدام به گرفتن المثنی نمایند مشمول مجازات مقرر خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- انتظار داریم هیات نظارت بر اساس مرّ قانون و با توجه به مصالح و منافع مردم و بدون توجه به گرایشات سیاسی افراد را تائید یا رد کند و امیدواریم هیات نظارت مرکزی به این موضوع توجه کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال الریان قطر با نتیجه ای عجیب مقابل الوحده امارات شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- یک کارشناس علوم قرآنی با اشاره به اینکه ولادت پیامبر اکرم(ص) رویدادهای بزرگی را در جهان رقم زد که از جمله آن ها می توان به دریافت پیام وحی توسط خاتم پیامبران(ص) در کوه حراء اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- دوران عقد، دنیای شیرینی است که معمولاً دختر و پسرها پس از عقد دائم تا ازدواجشان جهت شناخت کامل اخلاق و روحیات یکدیگر، فراهم شدن امکانات زندگی و جشن و شروع زندگی مستقل سپری می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- ر این مطلب قصد داریم طرز تهیه رشته سوپی را در خانه را به شما آموزش دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- احمد دستمالچیان با بیان اینکه امروز شاهد تقابل سنت و مدرنیسم در عربستان هستیم و قشر جوان و تحصیلکرده در برابر جریان وهابیت درحال مقاومت و ایستادگی است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدواریم که با نتیجه ای که در بازی الوحده مقابل الریان رقم خورده، بتوانیم از گروه خود صعود کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- باورها و سنت های زیادی در باره جزئیات عروسی وجود دارد که برخی از آنها ریشه در آداب و رسوم گذشتگان ما دارد و برخی نیز از سایر ملل به ما منتقل شده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اول به همه سلام می کنم و دوم به بازیکنانم تبریک می گویم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- ژاپن با هدف تحکیم، رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی، 3/6 میلیون دلار به افغانستان کمک مالی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- رسانه های انگلیسی گزارش دادند که کارکنان شبکه بی بی سی دست به اعتراض دسته جمعی زدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- اعضای مرکزی ستاد مردمی خادم ملت با حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی دیدار کردند
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- یک روانشناس گفت: موضوع توان مالی و گرداندان یک زندگی و خانواده موضوع مهمی برای ازدواج است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس در هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال عربستان رفت که این بازی با نتیجه تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- مخاطبان گرامی خبرگزاری میزان برای اطلاع از اخبار و گزارش های روز و ویژه در حوزه سیاست می توانند هر روزه در قالب یک بسته خبری چکیده اخبار و گزارش های گروه سیاسی خبرگزاری میزان را ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- برند اینفینیتی زیرمجموعه نیسان است که وظیفه تولید خودروهای لوکس این خودروساز ژاپنی را بر عهده دارد. به تازگی اینفینیتی از یک خودروی قدرتمند سخن به میان آورده است. با زومیت همراه باشید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در تماسی تصویری شکستن رکورد حضور در فضا و پیاده روی فضایی به وسیله "پِگی ویستون" را به وی تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- نیمه اول دیدار تیم فوتبال ذوب آهن مقابل العین امارات با برتری نماینده امارات به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- گروهی از ستاره شناسان آماتور نوع جدیدی از نور را در آسمان شب کشف کرده اند. این نور استیو نام گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- برخی دمنوش های گیاهی علائم بسیاری از بیماری ها را از بین می برند. اگر با مشکل آرتروز، نارسایی های معده و بیماری ام اس دست و پنجه نرم می کنید، این چای گیاهی چاره کار است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- پیش فروش ال جی جی6 در ایران با قیمت 2 میلیون و 395 هزار و 2 میلیون و 495 هزار تومان با دو بسته ی متفاوت شروع شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- نتایج پژوهشی که بتازگی منتشر شده نشان می دهد برخی خاطرات زندگی ما در برابر زوال عقل و آلزایمر آسیب پذیرتر از دیگر خاطرات هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمن درصدد قرآن هراسی است و ما باید کاری کنیم که روز به روز قرآن بیشتر در زندگی ما جاری باشد و امیدواریم بتوانیم این مسوولیت را عملیاتی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این مطلب قصد داریم طرز تهیه شارلوت با موز را به شما آموزش دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- منصب حضرت محمد(ص): آخرین پیامبر الهی، بنیان گذار حکومت اسلامی و نخستین معصوم در دین مبین اسلام.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- برای خرید ماشین حساب باید از 29 هزار تا 490 هزار تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- معجزه به عملی گفته می شود که پیامبران برای اثبات ادعای نبوت خود انجام می دهند و دیگران از انجام مثل آن عاجزند. به مناسبت مبعث حضرت رسول(ص) به چند معجزه رسول الله(ص) اشاره می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- به کمک روش درمانی طبیعی و با استفاده از پوست موز و بدون نیاز به مسکن سردرد شما به سرعت تسکین پیدا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- منتظر یک مرد کامل بودید که بیاید و زندگی شما را متحول کند؟ دنبال یک زن ایده آل بودید که بی عیب باشد؟ خوب اشتباه از خودتان بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- محققان عنوان می کنند میوه پرفایده آووکادو علاوه بر خواص متعدد برای سلامت به مقابله با سندورم متابولیک هم کمک می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- اما در مورد همسرگریز بودن باید گفت شباهت آنها به گروه پیشین در این است که چنین افرادی به دلیل فرار از خانه و همسر مجبورند به کار پناه بیاورند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- زنان و مردان با هم تفاوت های اساسی دارند. این جمله دیگر آنقدر تکراری شده که برای درک آن نیاز به توضیح بیشتری نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- شاید مهمترین دلیلی که باعث شده فکر کنیم مردها نسبت به حفظ خانواده خود کم همت تر از زنان اند، مسئله بی وفایی برخی از مردان خانواده دار است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال بنیادکار ازبکستان توانست الاهلی عربستان را از پیش رو بردارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- جعفری دولت آبادی سیاست های کلی شامل تمرکز بر روی مصادیق علنی فساد و مفاسد اجتماعی که به صورت سازمان یافته ارتکاب می یابند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- داستان کنکور، داستانی طولانی است اما هر چقدر هم که طولانی باشد، باز روی طناب آن که می ایستی و از آن بالا به ارتفاع زیر پایت و آنچه بالا سرت است نگاه می کنی، بخواهی و نخواهی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- جعفری دولت آبادی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری خواست تا منطبق با قانون انتخابات عمل نمایند و رسانه ها نیز وفق ماده ی 68 این قانون، از تبلیغ له یا علیه کاندیداها خودداری نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- برنامه ریزی برای کنکور، مثل همه فرآیندهای تحصیلی نیازمند یک نگاه دقیق است اما نکته مهم این است که قبل از اینکه ما برنامه ای دقیق برای مطالعه داشته باشیم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- باشگاه اینتر برای به خدمت گرفتن یکی از سرمربیان کنونی اتلتیکومادرید و چلسی دست به کار شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، اطلاعیه ای خطاب به مدیران و اصحاب رسانه صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- یکی از مواردی که فریب یکی از طرفین توافق در آن دارای آثار خاص نسبت به سایر عقود می باشد، فریب در ازدواج است
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- رضا میرکریمی نویسنده و کارگردان صاحب سبک سینمای ایران سینما امشب میهمان برنامه خندوانه خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- استاد دانشگاه علامه طباطبایی به دانش آموزان و دانشجویان توصیه کرد که عادات درس خواندن خود را در شب امتحان تغییر ندهند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- هواداران تیم فوتبال پرسپولیس یک میکروفون را در اختیار دارند و با توجه به اینکه تعدادشان کم است ولی خیلی خوب تیمشان را تشویق می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- حسام الدین آشنا اخیراً در جلسه ای که راجع به مناظره های تلویزیونی کاندیداهای ریاست جمهوری دوازدهم در دانشکده صداوسیما برگزار شده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- روان شناسان می گویند اینکه پدر هم به اندازه مادر برای رشد روانی کودکان مهم و باارزش است و برقراری تعادل بین روابط این دو با فرزندان شان می تواند از نظر روانی سبب رشد صحیح کودکان شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۴۵    
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- کمیته استیناف فدراسیون فوتبال رأی خود را در خصوص تجدیدنظرخواهی باشگاه نساجی مازندران اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس در هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال عربستان رفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- از حوالی ساعت 18 امروز ، وزش باد شدید به همراه گرد و غبار در مناطقی از تهران با سرعت 83 کیلومتر در ساعت آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- لحظاتی قبل طوفان شدید تهران را درنوردید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پارس جنوبی با شکست استقلال اهواز قهرمانی اش در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور را مسجل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- گروهی از والدین معتقدند فرزندانشان بی توجه هستند یا نمی توانند مسائل را به خاطر بسپارند.در زیر 9 راهکار برای تقویت حافظه آمده است که می تواند در این زمینه به شما کمک کند.