یکشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۲:۳۸Apr 2018 22

خبرهای میزان 21 اردیبهشت 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 اردیبهشت 1396 میزان 2 اردیبهشت 1396 میزان 3 اردیبهشت 1396 میزان 4 اردیبهشت 1396 میزان 5 اردیبهشت 1396 میزان 6 اردیبهشت 1396 میزان 7 اردیبهشت 1396 میزان 8 اردیبهشت 1396 میزان 9 اردیبهشت 1396 میزان 10 اردیبهشت 1396 میزان 11 اردیبهشت 1396 میزان 12 اردیبهشت 1396 میزان 13 اردیبهشت 1396 میزان 14 اردیبهشت 1396 میزان 15 اردیبهشت 1396 میزان 16 اردیبهشت 1396 میزان 17 اردیبهشت 1396 میزان 18 اردیبهشت 1396 میزان 19 اردیبهشت 1396 میزان 20 اردیبهشت 1396 میزان 21 اردیبهشت 1396 میزان 22 اردیبهشت 1396 میزان 23 اردیبهشت 1396 میزان 24 اردیبهشت 1396 میزان 25 اردیبهشت 1396 میزان 26 اردیبهشت 1396 میزان 27 اردیبهشت 1396 میزان 28 اردیبهشت 1396 میزان 29 اردیبهشت 1396 میزان 30 اردیبهشت 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه از توقیف یک دستگاه تریلر کشنده حامل دو دستگاه دیزل ژنراتور خارجی به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال در شهرستان عسلویه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، زمان و محل برگزاری دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- ترزا می نخست وزیر انگلیس در گفت وگو با ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو اعلام کرد که کشورش 100 نیروی نظامی دیگر را به افغانستان اعزام خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- یونس قانونی رهبر حزب افغانستان نوین در نشست روز پنجشنبه لویه جرگه گفت: اگر ما با سیاست حذف حرکت کنیم بحران افغانستان زیادتر خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- محمد کریم خلیلی رهبر حزب وحدت اسلامی افغانستان طی اظهاراتی در لویه جرگه گفت: پست های دولتی پست های زورگویی و قلدری نیست پست های نوکری به مردم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- سازمان مدیریت بحران کشور درباره احتمال جاری شدن سیلاب ناگهانی در مسیل ها، رودخانه ها و وقوع صاعقه هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان مازندران از شناسایی و دستگیری دو متهم به قاچاق کالا و کشف بیش از 42 هزار عدد انواع داروی نیروزا قاچاق به ارزش دو میلیارد ریال در شهرستان "محمودآباد" خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۱    
خبرگزاری میزان- سید هاشم حسینی، نویسنده رمان، ویژگی هایی که سوره مهر را از دیگر ناشران متمایز می سازد، برگزاری نشست های متعدد با نویسندگان آثار عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۱    
خبرگزاری میزان- سخنگوی ریاست اجرائیه افغانستان گفت: مقامات پاکستانی بهتر است به جای وارد کردن اتهامات بی مورد به کشورهای دیگر علیه تروریست هایی که در خاک آن کشور قرار دارند دست به عملیات بزند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۱:۵۲    
خبرگزاری میزان- بزرگترین هواپیمای جهان که Airlander 10 نام دارد و در انگلیس توسط شرکت Hybrid Air Vehicles ساخته شده، پس از تجربه سقوط در سال گذشته مجددا به پرواز درآمد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۲:۳۱    
خبرگزاری میزان- Alux، مدرک دانشگاهی گران دنیا که در آمریکا ارائه می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- محققان موفق به شناسایی ژنی شده اند که می تواند برخی کودکان را مستعد ابتلا به افسردگی کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۳    
خبرگزاری میزان- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان شاهرود گفت:کار مرمت اضطراری مسجد جامع بسطام با اختصاص اعتباری بالغ بر 80میلیون ریال آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- 60 هزار لیتر نفت سفید که با بارنامه روغن سوخته قاچاق می شد توسط ماموران ایستگاه بازرسی شهید نوری در شاهرود کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۸    
خبرگزاری میزان- نهمین روز از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با اسقبال خوبی همراه بود. استقبالی که با مصادف شدن با نیمه شعبان فضایی شاد به نمایشگاه بخشیده بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- چهار نفر از اعضای خانواده یک پزشک جوان که در واحد مسکونی خود در معرض خطر گاز گرفتگی قرار گرفته بودند با هوشیاری این پزشک و حضور به موقع امدادگران نجات یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۸    
خبرگزاری میزان- بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت دستور داد کارگروه ویژه ای تشکیل شود تا از طریق آن بتوان از سازندگان تجهیزات صنعت نفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۸    
خبرگزاری میزان- در آستانه رویداد تبریز 2018 ، موزه بازار و مشاغل سنتی تبریز در مراسمی با حضور معاون رئیس جمهوری افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۴    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف محموله 1277 کیلویی مواد مخدر از نوع مرفین در غرب این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۱    
خبرگزاری میزان- با تلاش ماموران کلانتری 25 محمدشهر کرج افرادی که به قصد اخاذی میلیاردی از خانواده یک پیمانکار ساختمان، او را گروگان گرفته بودنددر کمتر از 12 ساعت دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۱    
خبرگزاری میزان- کلیپی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که نشان می دهد افرادی در هند یک دختر جوان را که ربوده و دفن شده بود ، زنده از قبر بیرون می آورند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۴    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان قم از کارگیری چهار هزار نیروی پلیس برای برقراری نظم وامنیت مراسم نیمه شعبان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۴    
خبرگزاری میزان- شرکتی در سیلیکون ولی ترازوی هوشمندی ساخته که با استفاده از فناوری اسکن سه بعدی آواتاری 360 درجه از بدن کاربر فراهم می کند. به این ترتیب در مسیر تناسب اندام به او کمک می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: احتمال وقوع طوفان تندری در 5 استان کشور وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۰۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- کوتس خاطر نشان کرد طالبان در حال جان گرفتن است و به قدرت گرفتن ادامه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۰۰:۳۹    
خبرگزاری میزان- جبهه مردمی برای آزادی فلسطین همچنین تاکید کرد که جنبش اسرا بر تداوم این نبرد که با شعار آزادی و کرامت آغاز شده است تا رسیدن به اهداف خود ادامه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۳:۳۳    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال نفت تهران پس از قهرمانی در جام حذفی، از تیمش خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۰۰:۳۱    
خبرگزاری میزان- فرمان بستری برای امن کردن شبکه های اینترنتی فدرال که امکان نفوذ در آن ها وجود دارد فراهم می آورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۰۱:۱۱    
خبرگزاری میزان- مدافع نفت تهران معتقد است خداحافظی علی دایی از این تیم بعد از قهرمانی در جام حذفی طبیعی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۰۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- موج اعتراضات و خشونت ها از اول آوریل ونزوئلا را فرا گرفته و به کشته شدن 38 نفر و زخمی شدن صدها نفر منجر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۰۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- بوگدانوف همچنین خاطرنشان کرد که نزدیک کردن دیدگاه های ایران و آمریکا به یکدیگر دشوار است و نباید در این مورد درگیر توهم بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- سوپرجام فوتبال ایران در تاریخ 30 تیر برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدافع تراکتورسازی اعتراف کرد که از دست دادن پنالتی در فینال جام حذفی باعث شد زحمات کل تیم بر باد برود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدال و جام قهرمانی به بازیکنان نفت تهران اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۳:۵۳    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور سوریه در مصاحبه با شبکه بلاروسی او ان تی اظهار داشت که جنگ سوریه منحصر در تروریست ها نبوده و مردم این کشور با حامیان تروریسم نیز در حال جنگ اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- قران جیبی ام را هر روز می خواندم و دوباره آن را درون جیب لباسم که روی قلبم بود قرار می دادم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۲:۴۲    
خبرگزاری میزان- هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی علیه مدیرعامل باشگاه خود شعار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- زننده گل قهرمانی نفت تهران در جام حذفی تأکید کرد برای پیروزی مقابل تراکتورسازی و قهرمانی در جام حذفی تمام بازیکنان و مربیان این تیم مصمم بوده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- کد داوطلبی نامزدهای انتخابات شورا ها در سامانه بیتاک قابل مشاهده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر ورزش و جوانان از نحوه برگزاری فینال جام حذفی ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور روسیه در دیدار با محمود عباس رئیس جمهور تشکیلات خودگردان فلسطین، روابط دوجانبه روسیه- فلسطین را ویژه و مهم خواند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: بازیکنانم شایسته قهرمانی بودند و به حق خود رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدافع تراکتورسازی معتقد است اشتباهات داوری در تعیین قهرمانی در جام حذفی تاثیر داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۲:۰۳    
خبرگزاری میزان- شاخص آزادی اقتصاد یکی از اصول مهم در ارزیابی توسعه یافتگی اقتصاد کشورها است که به معنی باز گذاشتن راه در مقابل افراد در میادین مختلف، مالکیت، کار و تلاش، تولید و مصرف است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۰:۴۴    
خبرگزاری میزان- جراحان پلاستیک هشدار می دهند که آدامس جویدن موجب بروز چین و چروک بر روی پوست صورت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۴    
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۴    
خبرگزاری میزان- مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی در دقیقه 82 دیدار فینال جام حذفی دچار مصدومیت شدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- دبیرکل جنبش حزب الله لبنان سخنرانی خود به مناسبت سالروز شهادت مصطفی بدرالدین، فرمانده حزب الله را آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- هرکس در دعوای حقوقی یا جزایی که قسم متوجه او شده باشد سوگند دروغ یاد کند به شش ماه تا دو سال حبس محکوم خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۹    
خبرگزاری میزان- هواداران تراکتورسازی با القاب خاص تک تک بازیکنان را مورد تشویق قرار می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "ربوده شده" به کارگردانی "جاناتان لیواین" اکران بین المللی خود را از 17 مِی 2017 از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۱:۴۲    
خبرگزاری میزان- کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی، بازوبند کاپیتانی را به بازوی مدافع تیمش بست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۱:۳۳    
خبرگزاری میزان- نیروی هوایی ارتش آمریکا اوایل هفته اعلام کرد که فضاپیمای بدون سرنشین X- 37B ضمن انجام مأموریت خود پس از 718 روز فضاپیمایی و گردش به دور کره زمین در پایگاه فضایی کندی ناسا در فلوریدا ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- کمتر از یک دقیقه به محل حادثه رسیدم. پیر مرد و نوه اش بی جان داخل حمام افتاده بودند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- گوشت قرمز، یکی از مواد غذایی مغذی و مفید و جزو بهترین منابع دریافت پروتئین است که تقریبا هفته ای 2، 3 بار در سفره غذایی خانواده های ایرانی جای دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- هواداران نفت تهران شعارهایی علیه تراکتورسازی سر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- بختک وجود خارجی ندارد و افراد باید قبل از خواب افکار پریشان را از خود دور کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۹:۰۸    
خبرگزاری میزان- آیا می دانید که هر نوع سبزی روش خاص خود را برای منجمد کردن دارد؟ تقریبا تمام سبزیجات خام را می توان در فریزر نگهداری کرد و ارزش غذایی آنها نیز از بین نخواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- استفاده از عینک آفتابی استاندارد در زمان تابش نور خورشید از سوی پزشکان توصیه می شود، که در صورت غیراستاندارد بودن آن آسیب های جبران ناپذیری به چشم وارد می کند به همین خاطر باید در ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۰:۴۶    
خبرگزاری میزان- مصرف پسته به تقویت عضلات بدن کمک و از گرفتگی آن پیشگیری می کند .
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۰:۴۴    
خبرگزاری میزان- کهربا شیره فسیل شده درخت است که به خاطر رنگ زیبایش برای ساخت اشیاء تزئینی و جواهر به کار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۰:۴۴    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال تراکتورسازی در دیدار فینال جام حذفی در ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر به مصاف نفت تهران رفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۰:۴۴    
خبرگزاری میزان- داور فوتبال کشورمان پیش از آغاز فینال جام حذفی از دنیای اوری خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۶    
خبرگزاری میزان- کمیته ملی المپیک در پیامی قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در رقابت های آسیا را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۱    
خبرگزاری میزان- در آستانه آغاز دیدار تراکتورسازی و نفت تهران، سرمربی نفتی ها مشتری زیادی برای گرفتن عکس سلفی پیدا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۱    
خبرگزاری میزان- کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال کشورمان اطلاعیه ای درخصوص نقل وانتقالات بازیکنان منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۱    
خبرگزاری میزان- برنامه تلویزیونی "گپ کوک" در نخستین قسمت پخش خود، میزبان سالار عقیلی خواننده موسیقی ایرانی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- ترکیب اصلی دو تیم تراکتورسازی و نفت تهران برای دیدار فینال جام حذفی مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۹    
خبرگزاری میزان- یک نگاه اجمالی به کره زمین از طریق نقشه یا تصویر گرفته شده از فضا برای درک بزرگی و اهمیت اقیانوس های زمین کفایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۹:۴۳    
خبرگزاری میزان- باشگاه فنرباغچه ترکیه برای مذاکره با دروازه بان کلمبیایی توپچی ها، نماینده خود را راهی لندن کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۶    
خبرگزاری میزان- به منظور زیبایی سیمایی شهر و تشویق شهروندان، کار رنگ آمیزی 2000 باب خانه در دامنه های کوه های گذر جوی شیر ناحیه دوم شهر کابل از سوی اداره مستقل توسعه پایتخت با هماهنگی شهرداری کابل ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۷:۳۴    
خبرگزاری میزان- فرنگی گار وزن 59 کیلوگرم کشورمان در دیدار رده بندی پیروز شد و به مدال برنز رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۹:۰۸    
خبرگزاری میزان- تیم کشتی فرنگی ایران در بیست و هفتمین دوره رقابت های کشتی فرنگی آسیا که در شهر دهلی نو هند برگزار شد به عنوان قهرمانی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۸:۵۱    
خبرگزاری میزان- بسیاری از مواد غذایی هستند که نیازی به نگهداری آنها در یخچال نیست. مواد غذایی ای که در لیست زیر ذکر شده است بهتر است در یخچال نگهداری نشود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۶    
خبرگزاری میزان- فرنگی گار وزن 85 کیلوگرم کشورمان به مدال طلا دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۳    
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۳    
خبرگزاری میزان- وزارت ورزش و جوانان قهرمانی تیم کشتی فرنگی کشورمان در مسابقات آسیایی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۳    
خبرگزاری میزان- نخستین روز از رقابت های بین المللی جودوی ازبکستان با کسب یک مدال طلا برای جوانان ایران به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال رئال مادرید موفق شد با شکست اتلتیکومادرید در مجموع دو بازی و رفت و برگشت به فینال رقابت های لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- گلچین صوتی " نجوا با امام زمان (عج) " را در آستانه ولادت با سعادت حضرت حجت ابن الحسن المهدی (عج) با صدای میثم مطیعی می شنوید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۷:۴۶    
خبرگزاری میزان- برای جلوگیری از کپک زدن مواد غذایی داخل یخچال تان کافی است چند نکته ساده را بدانید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۷:۴۶    
خبرگزاری میزان- قارچ یکی از سبزیجاتی است که در بیشتر غذاها از آن استفاده می شود و غذاهایتان را بسیار خوش طعم می کند. برای نگهداری و پختن قارچ نکته های ریزی وجود دارد که بهتر است آنها را بدانید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- گستردگی مباحث حقوقی و پیچیدگی های موضوعات متنوع آن ضرورت آموزش هرچه بیشتر آن را روشن می سازد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۳    
خبرگزاری میزان- مقامات فدراسیون فوتبال ایران هنگام سخنرانی رئیس فدراسیون رژیم صهیونیستی به نشانه اعتراض، کنگره فیفا را ترک کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۶    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری فرانسه در گزارشی نوشت: بعد از فروپاشی طالبان در سال 2001 ، سالن های کوچک آرایش بسرعت در پایتخت افغانستان گسترش یافت و به زودی تبدیل به پناهگاهی امن برای زنان کابل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- "خوب،بد،جلف" دومین فیلم پرفروش تاریخ سینمای ایران شد.این فیلم که به طور محدود به اکرانش ادامه میدهد از فروش فیلم "فروشنده" عبور کرد تا فعلا پس از "گشت2" در رتبه دوم قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- عضویت رئیس فدراسیون فوتبال ایران در کمیته مسابقات فیفا شکل رسمی به خود گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- ستاره انگلیسی تیم فوتبال آرسنال در دیدار این هفته تیمش مقابل ساوتهمپتون با مصدومیت مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۱    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان با حادثه ای که برایش اتفاق افتاده دیگر نمی تواند تیمش را تا پایان فصل همراهی کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۱    
خبرگزاری میزان- در این بسته خبری ویژه، عناوین مهم ترین، پربازدیدترین و جذاب ترین خبرهای امروز منتخب گروه چند رسانه ای خبرگزاری میزان را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۱    
خبرگزاری میزان- در پی انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در منطقه الشعله بغداد 4 تن کشته و 8 تن دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۷    
خبرگزاری میزان- دیمیتری پسکوف اعلام کرد که در پی دیدار سرگئی لاوروف و دونالد ترامپ ، کرملین خوش بینی محتاطانه ای نسبت به بهبود روابط مسکو-واشنگتن دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۰    
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۸    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، صحنه دلخراش برخورد یک زن پاراگلایدر سوار با کابل های فشارقوی برق را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۸    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: نقش جوانان در آبادانی و تعیین سرنوشت کشور بسیار مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- هشتادویکمین شماره خط حزب الله با سخن هفته ای درباره ی خطا در تشخیص، که ممکن است موجب تکمیل طراحی دشمن در انتخابات بشود با عنوان کاندیداها مراقب باشند منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، مسیر مواصلاتی هراز در مقاطع مختلف روان و بدون ترافیک و با سرعت 71 کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.