استعدادهای تکواندو آذربایجان شرقی معرفی شدند
سایر منابع:
سایر خبرها
اولین جشنواره سیمرغ سخن با معرفی منتخبان به کار خود پایان داد
به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ اولین جشنواره ملی سیمرغ سخن با معرفی منتخبان رشته های مختلف به کار خود در قزوین پایان داد. در مراسم اختتامیه در سالن کوثر که محمد حسین فائزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، استاد خوشنویس پگاه و جمعی از داوران از جمله آقا بیگی و زینب ابراهیم پور، زهرا گروه ای ها و علی فروتن با بیش از 30 سال سابقه فعالیت در عرصه کودک و نوجوان نیز حضور داشتند ...
نفرات برتر مسابقات آزاد انتخابی باشگاه های تکواندو استان آذربایجان غربی مشخص شدند
... مدال آوران وزن دهم نفر اول:عرشیا حسینی (موسوی) نفر دوم:امین تقی زاد (کاظمی الف) نفر سوم: شاهین امینیان (وحدت بوکان) سوم مشترک:سهند کریمی (وحدت بوکان) فنی ترین بازیکن: سینا مرجانی مسابقات آزاد انتخابی باشگاه های استان رده سنی نوجوانان (دختران) مدال آوران وزن اول نفر اول: فاطمه رمضانی (تختی نقده) نفر دوم: ریحانه علیزاده (سرفراز ...
نفرات برتر نخستین مسابقه بزرگ ادبی و هنری کاظمی اعلام شد
ایمانی از کرج و احمد جواد نوآبادی از قم نفرات اول: آقایان میثم داودی از قم و مجید بوری از آبادان نفر دوم: آقای احمد رفیعی وردنجانی از شهر وردنجان استان چهارمحال و بختیاری نفر سوم: کاظم رستمی از رنجان در بخش دلنوشته: نفر اول: حائز رتبه نشدند نفر دوم: آقای سجاد روح الهی از قم نفرات سوم: آقای قاسم بای از شهر رامیان استان گلستان و خانمها زهرا بابیزان و حمیده ...
معرفی برگزیدگان جشنواره پیشگیری از آسیب های اجتماعی در گلستان/ خبرنگار و عکاس فارس حائز مقام شدند
به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، اختتامیه نخستین جشنواره رسانه ای پیشگیری از آسیب های اجتماعی صبح امروز در سالن همایش محیط زیست گلستان برگزار شد و با ارزیابی 175 اثر در بخش های عکس، 15 فیلم و 110 اثر مکتوب، سمیرا رجبی و علی دهقان از خبرگزاری فارس حائز رتبه شدند. در این مراسم علی قاسمعلی در مقام اول، سمیرا رجبی مقام دوم و زهرا قزلسفلی مقام سوم را در بخش گزارش به خود اختصاص دادند. ...
معرفی برگزیدگان هفتمین کنگره ملی ادبی ملک ملکوت اندیمشک
مصطفی توفیقی از مشهد به عنوان نفر سوم این بخش برگزیده شدند. دبیر هفتمین کنگره ملی ادبی ملک ملکوت گفت:در بخش شعر با موضوع آزاد نیز آقای حسین کردعلی از استان اصفهان به عنوان برگزیده دوم و خانم ها نرگس عباسی از استان خوزستان شهرستان اندیمشک و فاطمه سلیمان پور از قم عنوان مشترک سوم را به دست آوردند. در این بخش اثری به عنوان نفر اول معرفی نشد داوری آثار این دوره را در ...
درخشش خبرنگاران شبستان/ برگزیدگان اولین جشنواره رسانه ای حریم رسالت معرفی شدند
سرویس : گیلان - زمان : شناسه خبر : 1197932 به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت، مراسم اختتامیه اولین جشنواره رسانه ای حریم رسالت ویژه بانوان امروز (چهارشنبه، 29 تیر) با سخنرانی زینب اختری معاون وزیر کشور در امور زنان و خانواده، سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان، شخصیت های ملی، استانی و شهرستانی و اصحاب رسانه در تالار مرکزی رشت برگزار شد. در بخش گزارش شادی خورشیدی ...
ماجرای اختلاف حضرت زهرا (س) با حکومت بر سر فدک چه بود؟
درخت یکی از مناطق خیبر است و یهودیان مدینه در آن سکنی داشتند و به زراعت و باغداری می پرداختند و از این منطقه حاصلخیز درآمدهای خوبی به دست می آوردند. بعد از رحلت پیامبر، خلیفه اول، آن را تصرف و خدمتکاران آن را اخراج و آن را تصرف نمود و حضرت زهرا (ص) نتوانست حق خویش را از او بگیرد، خلیفه دوم آن را به یهودیان بازگرداند و بخشی از آن را از یهودیان خرید. خلیفه سوم آن را به مروان و ...
پویش ملی تولید محتوا در فضای مجازی با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد
قم سوم محمدزارعی از دلیجان شایسته تقدیر مجتبی خرسندی از قم شایسته تقدیر علی اصغر شیری از قم شایسته تقدیر بخش داستان: فاطمه غلامشاپورخراجی از هرمزگان اول کبری معروفی از هرمزگان دوم فرهاد ناجی از بابل مشترکاً سوم سعیدحسین پور از ملایر مشترکاً سوم بخش عکس حرفه ای: هیئت داوران فردی را مناسب ...
برترین های قرآنی نداجا بوشهر تجلیل شدند+ عکس
، ناخدا دوم علی سلیمانی، معاون هماهنگ کننده نظامی عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بوشهر تجلیل شد. وی در ادامه افزود: همچنین از ام ایمن امانت، هانیه رنجبر، حدیث پیراسته، فاطمه اسلامی، آیلین رزاقی، زهرا گلستان به عنوان اعضای همخوان و همسرایی گروه تواشیح دختران جنات که در دومین دوره مسابقات تواشیح نداجا رتبه سوم کسب کرده بودند تجلیل به عمل آمد. سروان امانت ...
واکسیناسیون دُز چهارم کرونا در آذربایجان غربی پنج رقمی شد
: تاکنون 2 میلیون و 664 هزار دُز از نوبت اول، 2 میلیون و 384 هزار دُز از نوبت دوم و یک میلیون و 78 هزار دُز از نویت سوم واکسیناسیون کرونا تزریق شده است. وی یادآور شد: میزان پوشش دُزهای اول تا سوم کرونا در آذربایجان غربی به ترتیب 84، 75 و 34 درصد است. میزان واکسیناسیون کرونا در آذربایجان غربی به 6 میلیون و 138 هزار دز رسیده که 4.1 درصد کل واکسیناسیون در کشور را شامل می شود. انتهای پیام/ ...
برگزاری دومین جشنواره زردآلو در شهرستان مرند / شهرستان مرند رتبه نخست تولید زردآلو در آذربایجان شرقی
حرف اول را می زند. وی ادامه داد: از بهترین ارقام زردآلوهای شهرستان می توان به ارقام عسگر آباد، نصیری، تبرزه(شامل قرمزی، ساری، قره)، اردوباد، شاهرودی و غیره را نام برد که هم قابلیت تازه خوری و هم قابلیت خشکباری دارد. وی با بیان اینکه شهرستان مرند از نظر تولید زردآلو در سطح استان مقام نخست را به خود اختصاص داده و حدود 3700 نفر در امر تولید و فرآوری زرد آلو مشغول به کار است افزود ...
دختران شیرازی قهرمان مسابقات ژیمناستیک فارس
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس ، در مسابقات ژیمناستیک قهرمانی هنری دختران استان فارس، سکوی نخست به دختران شیراز رسید. این مسابقات در سه رده سنی و 4 وسیله با حضور 76 ورزشکار از 8 شهرستان شیراز، جهرم، نورآباد، داراب، ارسنجان، لامرد و استهبان در سالن استاد اعظمی شیراز برگزار شد. در حرکات زمینی رده سنی الف، پارمیس شجاعی، الینا زارع پور و ثمین قیصری به ترتیب مقام های اول تا سوم را ...
برندگان جشنواره "وقارلی قیزلار" اردبیل معرفی شدند
...، صوت و آثار ویدئویی بهاره آسیابی ، فضه میرموسوی (اصلاندوز)، محدثه وجدانی (جعفر آباد بیله سوار) ، سولماز میرزایی (بیله سوار) ، هانیه حضرتی (پارس آباد)، محدثه هادی زاده (بیله سوار)، آنیل لطفی (انگوت) ، زهرا کوهی ، المیرا رضاپور (نیر) ، زهرا شیرعلی پور (خلخال) ، مریم مهدیزاده (گرمی) و ندا تقی زادگان(مشگین شهر) به عنوان نفرات برتر معرفی شدند. حقی بیان کرد: همچنین در بخش تعداد آثار ارسالی یک ن ...
رقابتهای تکواندوی قهرمانی کهگیلویه و بویراحمد با شناخت برترینها پایان یافت
آزادشیر از یاسوج اول شد، امیرعلی نوشادی از گچساران عنوان دوم را کسب کرد و امیرعباس سلیمانی از یاسوج و حمیدرضا کریمی دستنائی از یاسوج نیز به طور مشترک به مقام سوم دست یافتند. حاتمی عنوان کرد: در وزن دوم طاها مردان پور از گچساران اول شد، محمدجواد آماده از یاسوج عنوان دوم را کسب کرد و رضا رکوم از یاسوج و بنیامین فروغی پور از یاسوج نیز به طور مشترک به مقام سوم دست یافتند. وی ...
معرفی برگزیدگان مسابقات قرآن قوه قضائیه
، سکینه علائی از چهار محال و بختیاری حائز رتبه دوم و کوثر تبیانیان از سمنان حائز رتبه سوم شدند. در رشته حفظ کل فرزانه جعفریان از اصفهان حائز رتبه اول، فاطمه صفر زاده از قزوین حائز رتبه دوم و سیده صدیقه هاشمی از خراسان جنوبی رتبه سوم شدند. در رشته حفظ موضوعی، سمیه شعبانی از استان مرکزی حائز رتبه اول، زهرا باقری از خراسان شمالی حائز رتبه دوم، سهیلا سعادتی از فارس حائز رتبه سوم، زهرا ...
تیم خراسان شمالی قهرمان مسابقات بدمینتون دانشگاه آزاد شد
...: در این دوره از مسابقات تیم خراسان شمالی به نمایندگی از منطقه 8 دانشگاه آزاد شرکت کرد و در مرحله فینال مقابل تیم تهران 3 بر صفر به مقام قهرمانی دست یافت و تیم تهران مقام دوم و تیم های مازندران و تبریز به مقام سوم مشترکی تیمی نائل آمدند. ستوده نیا با توجه به نتیجه انفرادی این دوره از مسابقات بیان کرد: در بخش انفرادی آزاد که با حضور 45 نفر از ورزشکاران این دوره برگزار شد، رؤیا ...
اعلام برنامه مسابقات جهانی کشتی در بلگراد؛ دورخیز حسن یزدانی برای هشتمین مدال در روز 24 شهریور
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بعد از سومی تیم ملی کشتی آزاد و نایب قهرمانی تیم ملی فرنگی ایران در مسابقات جهانی 2021 اسلو، کشتی گیران کشورمان از روز 19 تا 27 شهریور ماه پیکارهای جهانی 2022 را در بلگراد صربستان پیش رو دارند. مسابقه ای که در غیاب دو تیم روسیه و بلاروس برگزار خواهد شد. طبق برنامه اعلام شده از سوی میزبان رقابت ها، ابتدا مسابقات کشتی ...
دهمین جشنوارە بین المللی دف نوای رحمت به ایستگاە پایانی خود رسید
بانوان در رده سنی نوجوانان، رتبه اول بە شیما امینی از اصفهان، رتبه دوم به فاطمە رباط جزی از خراسان رضوی، و رتبه سوم به سیما رضایی از استان یزد رسید. همچنین جایزە ویژە هیات داوران دو نوازی دف و سازهای محلی بە همراە اشعار حماسی بە سرپرستی محمد قهرمان نژاد از شهر بوکان و دو نوازی دف و دیوان بە سرپرستی سامان قادر پور از سردشت اهدا شد. در بخش تکنوازی آقایان رده سنی بزرگسال؛ رتبه سوم ...
پایان مسابقات بدمینتون کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد
می گوید: تیم خراسان شمالی متشکل از رویا افراسیابی، طیبه سلیمانی، فاطمه فرخی، نجمه شجاعیان، بیتا محمدعلی، زهرا اکبری به عنوان بازیکن وفاطمه جوانمرد به عنوان مربی و سرپرست به مقام قهرمانی بخش تیمی رسیدند. به گفته او نماینده خراسان شمالی در دیدار نهایی مقابل تیم تهران قرار گرفت که در یک بازی جذاب و دیدنی موفق شد این تیم را با نتیجه ی سه بر صفر شکست داده و مقام اول را کسب کند. ...
دختران دوومیدانی یزد بر بام کشور ایستادند
پرش سه گام سوم شد. زهرا حفظی در پرش سه گام به رتبه چهارم دست یافت، فاطمه خدایی در پرش با نیزه چهارم شد، فاطمه ادبی مقام پنجم در 100 متر با مانع را کسب کرد و فاطمه سرافراز به مقام پنجم در پرش ارتفاع رسید. تیم 100 4 متر امدادی چادرملو با ترکیب فرزانه فصیحی، ساناز امیری پور، فاطمه ادبی و فائزه آشور پور مقام اول را کسب کرده و رکورد ملی و باشگاهی این ماده را بهبود بخشیدند. بانوان دوومیدانی کار چادرملو در ماده 400 4 متر امدادی نیز مقام دوم را بدست آوردند. انتهای پیام ...
ورزش مادر، مهربان ترین مادر المپیاد/16 دانشگاه در دوومیدانی مدال کسب کردند
مورد تحسین قرار گرفت. نتایج کلی ماده های مختلف به شرح ذیل است: پرتاب وزنه: مقام اول: زهرا بختیاری از بوعلی سینا همدان مقام دوم: مبینا میرزایی از پیام نور تهران مقام سوم: ورشیه محمودیان از تهران پرش سه گام: مقام اول: فاطمه عباسی از فردوسی مشهد مقام دوم: فاطمه برقی کار از گیلان مقام سوم: نسترن مرادزاده ...
موسسه زند جزو 5 دانشگاه برتر المپیاد ورزشی دانشگاه های کشور
کشور کسب کند. حسینی گفت: در این دوره از رقابت ها، ملیکا عامرطاس مقام اول تنیس روی میز، بهاره فریدونی مقام اول تکواندو در بخش کبورگی وزن 49 کیلوگرم، آیدا خورشیدی مقام اول وزن 57 کیلوگرم تکواندو در بخش کبورگی، فاطمه پگاه راد عنوان دوم شنای 200 متر قورباغه، مینا رضایی مقام دوم رشته دو 60 متر با مانع و نرگس طلوعی و دریا ابراهیمی مقام سوم مسابقات بدمینتون دونفره را کسب کردند. ...
تجلیل از دانش آموزان برتر آزمون های آزمایشی پایگاه کیفیت بخشی استان
به گزارش بازار کار،در این آئین تجلیل از 4 نفر دانش آموزان برگزیده آزمون های کیفیت بخشی مرحله سوم با حضور محمد محمدقنبری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی، معصومه رنجبر معاون آموزشی و علی حسین حاجی مارمی کارشناس آموزش متوسطه تقدیر و تشکر بعمل آمد. شایان ذکر است اسامی دانش آموزان منطقه فین به شرح زیر می باشد. 1.محمد رضا دست انداز رتبه اول رشته ادبیات از آموزشگاه جوادی 2.ساناز ابولی رتبه دوم رشته ادبیات از آموزشگاه آسیه 3.عالمه احمدی نژاد رتبه اول علوم تجربی از آموزشگاه فاطمه الزهرا 4.مهدیه پور دشت رتبه دوم رشته علوم تجربی از آموزشگاه فاطمه الزهر ...
پایان چرخه انتخابی کشتی آزاد با شناسایی 20 مسافر مسابقات جهانی و بازی های کشورهای اسلامی
تیم ملی به همراه عملکرد نفرات در تورنمنت های بین المللی در نظر گرفته شد. در شش وزن نیز نفرات دوم و سوم چرخه به عنوان ملی پوش اعزامی به بازی های کشورهای اسلامی انتخاب شدند و در چهار وزن هم مسابقه انتخابی درون اردویی برگزار شد. در سه وزن 57، 92 و 125 کیلوگرم نفر دوم احمد جوان، امیرحسین فیروزپور و امیررضا معصومی بودند که جوان و معصومی به دلیل اول شدن در انتخابی تیم کشتی آزاد جوانان ایران ...
بانوی کماندار تبریز نائب قهرمان شد
به گزارش نصر، مسابقات بین المللی کمان سنتی با حضور 540 کماندار از 18 کشور دنیا به میزبانی شهر بورسا ترکیه از تاریخ 22 لغایت 26 تیرماه برگزار شد. در این رویداد بین المللی کمانداران سنتی آذربایجان شرقی مشتمل بر 13 کماندار و مربی و سرپرست حضور داشتند که پس از اتمام رقابتها خانم افسانه آب برین از باشگاه تیراندازی باکمان سهند تبریز توانست به مقام دوم این رقابت ها دست یابد. در بخش بزرگسالان ...
کسب 5 مدال توسط ورزشکار بوئین زهرایی در المپیاد ورزشی دانشجویان
محدثه حسن پور که در دانشگاه تهران مشغول به تحصیل است، در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: در مسابقات دانشجویان سراسر کشور که در تبریز برگزار شد موفق به کسب سه مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز شدم. این ورزشکار بوئین زهرایی ادامه داد: در رشته های 100 متر کرال پشت و 2 رشته مختلط انفرادی و گروهی دختران مقام اول را کسب کردم، در رشته 33*4 متر مقام دوم و در رشته 66 متر کرال پشت مقام سوم این ...
تیم خراسان رضوی قهرمان مسابقات بدمینتون دانشگاه آزاد اسلامی شد
به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد، در این مسابقات که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شد هفت تیم از کشور حضور داشتند. در پایان این مسابقات که به صورت دوره ای و مجتمع پیگیری شد در بخش تیمی تیم های خراسان شمالی و تهران اول و دوم شدند و تیم های تبریز و مازندران به طور مشترک سوم شدند. همچنین در بخش انفرادی هم رویا افراسیابی و ...
کسب رتبه های برتر مسابقات کشتی فرنگی استان توسط دانش آموزان راوری
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ غلامرضا محمودی مدیر آموزش و پرورش شهرستان راور از کسب رتبه های برتر مسابقات کشتی فرنگی توسط دانش آموزان راوری خبر داد. وی در تشریح این خبر گفت: مسابقات کشتی فرنگی رده نوجوانان در سطح استان برگزار شد و نتایج زیر به دست آمد: 1- وزن 55 کیلو “امیر حسین حسنی نژاد” مقام سوم 2- وزن 60 کیلو “سامان غیاثی” مقام دوم 3- وزن 65 کیلو “علی یزدی ...